NL toptennisser Charlotte van Zonneveld
Bijgewerkt t/m 22 mei 2023 Home



♀ Charlotte van Zonneveld KNLTB 27629937
Zonneveld, C. van
ITF




Prestaties
Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 1
21 mei 2023 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 6-2
1e DE Eloise de Mooij / Charlotte van Zonneveld 3-6, 4-6
 DD Joyce Kim Behnke - Eloise de Mooij / Charlotte van Zonneveld - Alexandra van Weelden 1-6, 5-7
2e GD Joyce Kim Behnke - Teun Mantel / Yorrick Veldkamp - Charlotte van Zonneveld 6-3, 6-1
14 mei 2023 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 2 3-5
1e DE Charlotte van Zonneveld / Warda Ait El Bachir 2-6, 6-3, 6-2
1e GD Yorrick Veldkamp - Charlotte van Zonneveld / Ronetto van Tilburg - Laura Rijkers 2-6, 4-6
7 mei 2023 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 3-5
1e DE Sarah Olff / Charlotte van Zonneveld 6-7, 3-6
 DD Sarah Olff - Iris Verweij / Alexandra van Weelden - Charlotte van Zonneveld 1-6, 7-5, [10-8]
1e GD Willem van As - Sarah Olff / Yorrick Veldkamp - Charlotte van Zonneveld 4-6, 2-6
23 april 2023 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / Baarnse L.T.C. 2 1-7
1e DE Charlotte van Zonneveld / Isis van den Broek 4-6, 3-6
 DD Alexandra van Weelden - Charlotte van Zonneveld / Pippa Bosman - Isis van den Broek 4-6, 6-7
2e GD Yorrick Veldkamp - Charlotte van Zonneveld / Elgin Khoeblal - Pippa Bosman 2-6, 6-3, [10-5]
16 april 2023 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
1e DE Rose Marie Nijkamp / Charlotte van Zonneveld 6-2, 6-1
2e GD Noah GabriŽl - Rose Marie Nijkamp / Yorrick Veldkamp - Charlotte van Zonneveld 2-6, 1-6
10 april 2023 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / Meppeler L.T.C. 1 3-5
1e DE Charlotte van Zonneveld / Celine Koets 5-7, 6-1, 6-2
1e GD Rein Koenders - Charlotte van Zonneveld / Robin Grit - Celine Koets 4-6, 4-6

Winter Beekhuizen NRT ** 2023 (Velp, 21 feb - 26 feb) **
  F DE Sarah van Emst / Charlotte van Zonneveld 6-1, 6-2
HF DE Charlotte van Zonneveld / Danique Havermans 6-4, 6-4
KF DE Charlotte van Zonneveld / Dunya Charalampopoulos 6-1, 6-0
2R DE Charlotte van Zonneveld / Judith van Kessel 6-3, 6-2
1R DE Charlotte van Zonneveld / Pleun Vermeer 6-1, 6-2

Approach winter NRT ** 2023 (Wierden, 3 feb - 12 feb) **
2R DE Gigi Sy-A-Foek / Charlotte van Zonneveld 7-5, 6-4
1R DE Charlotte van Zonneveld / Charlotte Pikkaart 6-3, 6-4

Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2023 (Amstelveen, 7 jan - 14 jan) ***
HF DD Judith van Kessel - Bente Patist / Annick Verhaar - Charlotte van Zonneveld 6-4, 5-7, 7-6
KF DD Annick Verhaar - Charlotte van Zonneveld / Safien Boulonois - Emily Schut 1-6, 6-3, 7-6

Carma Indoor Sports 2023 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 27 dec - 8 jan) ***
HF DE Joy de Zeeuw / Charlotte van Zonneveld 6-1, 4-6, 6-3
KF DE Charlotte van Zonneveld / Melissa Boyden 6-2, 6-2
2R DE Charlotte van Zonneveld / Gigi Sy-A-Foek 7-5, 6-3
1R DE Charlotte van Zonneveld / Fleur Sprengers 6-1, 6-3
HF DD Melissa Boyden - Kristel van der Heijden / Annick Verhaar - Charlotte van Zonneveld 6-0, 6-3
KF DD Annick Verhaar - Charlotte van Zonneveld / Charlotte Pikkaart - Fleur Sprengers 3-6, 6-2, 7-6(7)

Nederlandse Kampioenschappen ***** 2022 (Amstelveen, 11 dec - 18 dec) *****
1R DE Rose Marie Nijkamp / Charlotte van Zonneveld 6-2, 6-1
Q2 DE Charlotte van Zonneveld / Sem Hazes 6-4, 6-1
Q1 DE Charlotte van Zonneveld / Michelle Dzjachangirova 6-4, 4-6, [15-13]
HF DD Annelin Bakker - Rosalie van der Hoek / Annick Verhaar - Charlotte van Zonneveld 6-2, 6-1
KF DD Annick Verhaar - Charlotte van Zonneveld / Demi Tran - Lian Tran 6-3, 6-7, [10-8]

Funderingstechnieken De Coogh VGTA NRT (Middenbeemster, 24 nov - 4 dec) **
2R DE Floor van Nunen / Charlotte van Zonneveld 6-1, 6-7(4), 6-4
1R DE Charlotte van Zonneveld / Pippa Bosman 2-6, 6-0, 6-3

Bathmen NRT ** (Bathmen, 19 okt - 30 okt) ***
  F DE Sarah van Emst / Charlotte van Zonneveld 6-0, 6-3
HF DE Charlotte van Zonneveld / Dilara Okur 6-3, 1-6, 6-4
KF DE Charlotte van Zonneveld / Charlotte Pikkaart 7-6, 6-3
2R DE Charlotte van Zonneveld / Gigi Sy-A-Foek 6-2, 6-3
1R DE Charlotte van Zonneveld / Senna van den Heuvel 6-1, 6-0

Buitenring NRT** Toernooi 2022 (Landgraaf, 16 jul - 24 jul) **
KF DE Rachelle Starreveld / Charlotte van Zonneveld 6-4, 6-4
2R DE Charlotte van Zonneveld / Romy Kersten 2-6, 7-5, 6-0

DAAN NRT Beekhuizen 2022 (Velp, 2 jul - 10 jul) **
2R DE Sanne Schalekamp / Charlotte van Zonneveld 1-6, 6-1, 6-4
1R DE Nicole Wandel / Charlotte van Zonneveld 6-1, 6-0
  F DD Annick Verhaar - Charlotte van Zonneveld / Coco Bosman - Pippa Bosman 7-6(3), 6-2
HF DD Annick Verhaar - Charlotte van Zonneveld / Dunya Charalampopoulos - Rachelle Starreveld 6-2, 7-6(4)
KF DD Annick Verhaar - Charlotte van Zonneveld / Lois van de Fliert - Bente Patist 5-7, 6-1, [10-8]

NRT Leeuwenbergh 2022 (Den Haag, 4 jun - 12 jun) **
1R DE Joy de Zeeuw / Charlotte van Zonneveld 6-1, 3-6, 6-0
HF DD Callie Billman - Coco Bosman / Dilara Okur - Charlotte van Zonneveld 6-2, 6-1
KF DD Dilara Okur - Charlotte van Zonneveld / Kayleigh Didderiens - Quinty van Dongen 6-0, 6-2

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2022 (Den Bosch, 28 mei - 6 jun) *
2R DE Sophie Stoyanov / Charlotte van Zonneveld 6-4, 4-6, 6-4
1R DE Charlotte van Zonneveld / Senne Janssen 6-1, 7-5
  F DD Feline van Eijkelenburg - Charlotte van Zonneveld / Florentine Dekkers - GabriŽlle Dekkers 6-4, 6-1
HF DD Feline van Eijkelenburg - Charlotte van Zonneveld / Benthe de Bresser - Quinty van Dongen 5-7, 7-5, [11-9]
KF DD Feline van Eijkelenburg - Charlotte van Zonneveld / Cheyenne Houkes - Romy Pols 6-3, 6-2
1R DD Feline van Eijkelenburg - Charlotte van Zonneveld / Anaya Brons - Pleun Splinter 6-1, 6-4

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
29 mei 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 3-5
2e DE Pauline Kuijer / Charlotte van Zonneveld 2-6, 1-6
 DD Pauline Kuijer - Suzanne van Soest / Mirte de Bakker - Charlotte van Zonneveld 6-7, 2-6
1e GD Franko Zivkovic-Laurenta - Lisa Borckink / Charlotte van Zonneveld - Nick Velders 1-6, 4-6
15 mei 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
1e DE Myrthe Wittkšmper / Charlotte van Zonneveld 6-7, 1-6
 DD Valerie Griffejoen - Carolien Smits / Nicole Wandel - Charlotte van Zonneveld 4-6, 6-3, [8-10]

NOJK 2021 t/m 18jr (Den Haag, 7 dec - 12 dec) ****
1R DE Rose Marie Nijkamp / Charlotte van Zonneveld 6-0, 6-1

DAAN Open 2021 (Velp, 28 aug - 5 sep) **
1R DE Regina Balcune / Charlotte van Zonneveld 3-6, 7-5, 6-1
  F DD Sarah Olff - Bente Patist / Alexandra van Weelden - Charlotte van Zonneveld 6-4, 6-1
HF DD Alexandra van Weelden - Charlotte van Zonneveld / Klara Veldman - Charlotte Wijkamp 6-1, 4-6, [10-5]
KF DD Alexandra van Weelden - Charlotte van Zonneveld / Floor Lissone - LoÔs Tsui 6-4, 6-4

Peugeot Aope Zittesje 2021 (Sittard, 24 jul - 1 aug) ***
1R DE Diana Chehoudi / Charlotte van Zonneveld 6-3, 6-3

Janssen Kerres Open 2021 (Landgraaf, 17 jul - 25 jul) **
1R DE Nicole Boots / Charlotte van Zonneveld 7-6(6), 6-2
KF DD Joes van Geijn - Britt van Zeelst / Bente Patist - Charlotte van Zonneveld 6-3, 6-4

Gazelle Shot Open 2021 (Zeist, 10 jul - 18 jul) **
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Floor Lissone - Charlotte van Zonneveld 1-6, 6-3, 6-2
KF DD Floor Lissone - Charlotte van Zonneveld / Pauline Kuijer - Lidwien Mentink 6-4, 3-6, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2023 2 2
1 aug 2022 2,9833
1 jan 2022 2,8021 2,3212
1 jan 2022 3 2
1 jan 2021 2 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 mei 2023 38 20
3 apr 2023 38 20
27 feb 2023 60 21
30 jan 2023 60 20
2 jan 2023 60 31
5 dec 2022 81 58
31 okt 2022 91 66
3 okt 2022 125 66
5 sep 2022 126 65
1 aug 2022 128 57
4 jul 2022 155 60
6 jun 2022 162 79
2 mei 2022 173 85
4 apr 2022 173 85
1 mrt 2022 179 89
1 feb 2022 176 83
4 jan 2022 181 87
7 dec 2021 184 87
2 nov 2021 187 86
5 okt 2021 185 86
30 aug 2021 179 123
3 aug 2021 169 115