NL toptennisser Cato Tangkau
Bijgewerkt t/m 9 maart 2020 Home



♀ Cato Tangkau KNLTB 25837869
Tangkau, C.E.
ITF




Prestaties
DAAN Open 2019 (Velp, 29 jun - 7 jul) **
HF DE Elysia Pool / Cato Tangkau 7-6(5), 6-3
KF DE Cato Tangkau / Amanda Bikker 7-5, 6-4
2R DE Cato Tangkau / Sanne Jansen 6-2, 6-2
1R DE Cato Tangkau / Ivana Milosevic 6-1, 6-1

Dr. van Leeuwentoernooi 2019 (Emmen, 3 jun - 10 jun) ****
1R DE Margriet Timmermans / Cato Tangkau 6-4, 6-4
  F DD Dewi Dijkman - Isabelle Haverlag / Anouk Koevermans - Cato Tangkau 7-5, 6-2
HF DD Anouk Koevermans - Cato Tangkau / Nynke Hamburg - Hanneke Lodewijks 6-3, 6-1
KF DD Anouk Koevermans - Cato Tangkau / Diana Chehoudi - Gabriëlla Mujan 2-6, 7-5, 6-3
1R DD Anouk Koevermans - Cato Tangkau / Dainah Cameron - Fleur Eggink 6-0, 6-3

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
26 mei 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 0-8
1e DE Cato Tangkau / Sanne Brand 2-6, 3-6
 DD Tamara Krielen - Cato Tangkau / Sophie Wagemaker - Bibi Kruijer 2-6, 6-3, [7-10]
1e GD Arthur van der Kooij - Cato Tangkau / Pascal Wagemaker - Sophie Wagemaker 2-6, 0-6
19 mei 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 3-5
1e DE Daimy Paula / Cato Tangkau 0-6, 6-7
 DD Charlotte Haas - Daimy Paula / Tamara Krielen - Cato Tangkau 2-6, 6-4, [10-8]
1e GD Max van Nunen - Charlotte Haas / Arthur van der Kooij - Cato Tangkau 4-6, 5-7
12 mei 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 4-4
2e DE Inge Kaars Sijpesteijn / Cato Tangkau 6-2, 6-1
 DD Inge Kaars Sijpesteijn - Polly Lam Po Kuen / Suzan Lamens - Cato Tangkau 3-6, 4-6
2e GD Wouter van Dijk - Marilien van der Valk-de Vries / Cato Tangkau - Max van Wijk 6-3, 5-7, [10-7]
14 april 2019 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 7-1
1e DE Maurien Rikkert / Cato Tangkau 6-4, 6-7, 6-2
 DD Lizzy Bitter - Nicole Wandel / Suzan Lamens - Cato Tangkau 4-6, 3-6
7 april 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
1e DE Cato Tangkau / Judith van Kessel 6-7, 3-6

Wijkom Open NRT** 2019 Beverwijk (Beverwijk, 23 mrt - 31 mrt) **
KF DE Jasmijn Gimbrère / Cato Tangkau 4-6, 6-4, 6-3
2R DE Cato Tangkau / Michelle de Haan 6-1, 6-4
  F DD Anouk Koevermans - Cato Tangkau / Nicky van Bakel - Charlotte van der Meij - Logger 7-6(3), 6-2
HF DD Anouk Koevermans - Cato Tangkau / Noesjka Brink - Nynke Hamburg 6-2, 6-0
KF DD Anouk Koevermans - Cato Tangkau / Michelle de Haan - Isabelle Popma 7-5, 6-1
1R DD Anouk Koevermans - Cato Tangkau / Annemart Kleijn - Amber Maatman 6-2, 6-0

TOP FOCUS tennis academy 2018 (Papendrecht, 22 dec - 29 dec) **
1R DE Noesjka Brink / Cato Tangkau 6-3, 6-1

Palingtoernooi 2018 (Volendam, 19 aug - 26 aug) ****
2R DE Annelou Nab / Cato Tangkau 6-1, 6-0
1R DE Cato Tangkau / Anastasiya Mulder 7-5 Opgave

Sphaerinda Open 2018 (Utrecht, 28 jul - 5 aug) **
2R DE Gabriëlla Mujan / Cato Tangkau 6-3, 4-6, 6-2
1R DE Cato Tangkau / Lisa Borckink 2-6, 6-4, 3-0 Opgave

DAAN NRT** 2018 (Velp, 30 jun - 8 jul) **
1R DE Donnaroza Gouvernante / Cato Tangkau 6-2, 6-1

Gemengd 1e klasse Afdeling 1
3 juni 2018 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 1-5
 DD Renée van Bommel - Min Chae Kim / Cato Tangkau - Anouk Koevermans 3-6, 2-6
27 mei 2018 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 0-8
1e DE Lucky van Gennip / Cato Tangkau 2-6, 5-7
 DD April van Gennip - Lucky van Gennip / Anouk Koevermans - Cato Tangkau 6-1, 3-6, [7-10]
1e GD Mark Geurts - Lucky van Gennip / Cato Tangkau - Yannick Verwater Walkover
13 mei 2018 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 4-4
1e DE Cato Tangkau / Marjanne Vanoppen 6-4, 6-4
 DD Anouk Koevermans - Cato Tangkau / Marjanne Vanoppen - Manon Veldman 7-5, 6-0
6 mei 2018 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-3
1e DE Cato Tangkau / Laura Rijkers 7-6, 1-6, 6-4
 DD Anouk Koevermans - Cato Tangkau / Nynke Hamburg - Laura Rijkers 6-2, 4-6, [10-8]
22 april 2018 T.C. Zandvoort 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-4
1e DE Charlotte van der Meij - Logger / Cato Tangkau 3-6, 2-6
 DD Charlotte van der Meij - Logger - Aniek van Rossum / Anouk Koevermans - Cato Tangkau 4-6, 4-6
1e GD Joris Bodin - Aniek van Rossum / Yannick Verwater - Cato Tangkau 1-6, 6-2, [10-2]
8 april 2018 L.T.C. Naaldwijk 3 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-4
 DD Babette Burgersdijk - Anouck Vrancken Peeters / Tamara Krielen - Cato Tangkau 6-4, 1-6, [8-10]
1e GD Babette Burgersdijk - Amadatus Admiraal / Cato Tangkau - Christiaan de Jong 7-6, 5-7, [10-6]

Sphaerinda Open 2017 (Utrecht, 29 jul - 6 aug) **
2R DE Gabriëlla Mujan / Cato Tangkau 7-6, 6-2
1R DE Cato Tangkau / Anouk van Hoek 6-2, 6-1

5 Eiken Open 2017 (Rijen, 15 jul - 23 jul) **
HF DE Bo van Beveren / Cato Tangkau 6-4, 6-1
KF DE Cato Tangkau / Noesjka Brink 6-3, 6-4
2R DE Cato Tangkau / Anouk van Hoek 6-2, 6-1
1R DE Cato Tangkau / Laura Gremmen 6-1, 6-0

Shot Open 2017 (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
KF DE Donnaroza Gouvernante / Cato Tangkau 6-1, 6-0
1R DE Cato Tangkau / Hanneke Lodewijks 6-4, 3-6, 6-4

T.A.M. Open 2017 (Groningen, 1 jul - 9 jul) *
HF DE Celine Koets / Cato Tangkau 6-2, 6-1
KF DE Cato Tangkau / Puck Ooms 6-2, 6-3
1R DE Cato Tangkau / Willie Nijborg 6-1, 6-1

Bastion Baselaar Pinkstertoernooi 2017 (Den Bosch, 27 mei - 5 jun) *
KF DE Hanneke Lodewijks / Cato Tangkau 6-4, 6-4
2R DE Cato Tangkau / Eniek van den Broek 6-3, 6-3
1R DE Cato Tangkau / Savannah Sendar 6-4, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 27
28 mei 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-4
 DD Denise Smits - Cato Tangkau / Bernice van de Velde - Loes Siderius 3-6, 6-4, 5-7
21 mei 2017 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 3-5
 DD Anouk Koevermans - Dunya Charalampopoulos / Denise Smits - Cato Tangkau 1-6, 1-6
2e GD Dunya Charalampopoulos - Maarten Jansen / Max Oskam - Cato Tangkau 0-6, 1-6
14 mei 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Pijnacker 1 5-3
1e DE Cato Tangkau / Mirjam Swarte 6-2, 6-2
 DD Denise Smits - Cato Tangkau / Bianca de Bruijn - Mirjam Swarte 6-3, 6-1
7 mei 2017 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 0-8
1e DE Roos van Reek / Cato Tangkau 6-7, 2-6
 DD Roos van Reek - Romy Kerkhove / Denise Smits - Cato Tangkau 5-7, 2-6
30 april 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 4-4
1e DE Cato Tangkau / Vicky van de Peer 6-3, 0-6, 1-6
 DD Emma Goedkoop - Cato Tangkau / Annouck Meys - Vicky van de Peer 2-6, 2-6
17 april 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 3 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 4-4
1e DE Linda Gerth-Verhoeve / Cato Tangkau 3-6, 2-6
 DD Linda Jansen - Deria Nur Haliza / Cato Tangkau - Denise Smits 6-4, 6-3
2e GD Guy Rutten - Deria Nur Haliza / Thomas Vissenberg - Cato Tangkau 6-1, 6-1
9 april 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 6-2
1e DE Cato Tangkau / Fréderique van de Velde 6-0, 6-2
 DD Cato Tangkau - Emma Goedkoop / Fréderique van de Velde - Michèle Dane-Steffen 0-6, 6-4, 6-3

Wijkom Open NRT ** 2017 Beverwijk (Beverwijk, 27 mrt - 2 apr) **
1R DE Daniëlle van der Zee / Cato Tangkau 7-6(2), 1-6, 6-2

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2017 (Amstelveen, 7 jan - 13 jan) **
2R DE Mathilde Devits / Cato Tangkau 6-2, 6-0
1R DE Cato Tangkau / Noesjka Brink 6-3, 6-1

Carma Indoorsports Kersttoernooi 2016 en Woning & Projectinrichting Jos Dirkx NRT*** (W.C. Hoensbroek, 27 dec - 8 jan) ***
2R DE Shura Poppe / Cato Tangkau 6-1, 6-2
1R DE Cato Tangkau / Eva van der Weegen 6-4, 6-0
KF DD Sarina Berghmans - Brandy Hehalatu / Emma Goedkoop - Cato Tangkau 6-2, 6-3

G.S.T.C. NRT 2016 (Groningen, 4 jun - 12 jun) *
  F DE Cato Tangkau / Noesjka Brink 6-3, 6-4
HF DE Cato Tangkau / Sophie Wagemaker 3-6, 6-3, 6-1
KF DE Cato Tangkau / Elja Vegter 6-1, 6-1
1R DE Cato Tangkau / Dali Tjokrohamidjojo 6-0, 6-3
  F DD Emma Goedkoop - Cato Tangkau / Rowena van der Ploeg - Tessa van der Ploeg 3-6, 6-3, 6-3
HF DD Emma Goedkoop - Cato Tangkau / Willie Nijborg - Sophie Wagemaker 6-2, 6-3
KF DD Emma Goedkoop - Cato Tangkau / Dona Coman - Jo-Ann Huzen 4-6, 6-3, 6-2

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 29
5 juni 2016 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 5-3
 DD Jamie Jillissen - Cato Tangkau / Eva Haslinghuis - Marjolein van de Ven 6-3, 3-6, 1-6
29 mei 2016 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 4-4
 DD Inge Kaars Sijpesteijn - Polly Lam Po Kuen / Jamie Jillissen - Cato Tangkau 1-6, 6-3, 4-6
22 mei 2016 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 / M.L.T.V. '90 (Monster) 1 6-2
 DD Jamie Jillissen - Cato Tangkau / Femke Verhaart - Jeanine Grabe 6-2, 6-4
2e GD Derwin van den Berg - Cato Tangkau / Carmen Zwinkels - Reinier Luijkx 4-6, 2-
8 mei 2016 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 5-3
2e DE Cato Tangkau / Denise Smits 6-2, 6-2
2e GD Cato Tangkau - Derwin van den Berg / Max Oskam - Denise Smits 6-3, 6-3
24 april 2016 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 5-3
 DD Rebecca Indrakusuma - Jasmine Apawti / Jamie Jillissen - Cato Tangkau 4-6, 4-6
2e GD Milko Mulder - Daniëlle van der Zee / Derwin van den Berg - Cato Tangkau 3-6, 6-4, 7-6
17 april 2016 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 / T.V. Heerhugowaard 4 3-5
 DD Naomi Hoogendam - Cato Tangkau / Jente Boersma - Zoë Gubbels 6-2, 3-6, 1-6
2e GD Cato Tangkau - Derwin van den Berg / Zoë Gubbels - Koen van der Meer 0-6, 4-6
10 april 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 7-1
2e DE Perla Nieuwboer / Cato Tangkau 6-2, 6-0
1e GD Donnaroza Gouvernante - Julian Prins / Donald van Veen - Cato Tangkau 6-1, 6-1

Meerzicht NRT Zoetermeer 2016 (Zoetermeer, 27 feb - 6 mrt) **
2R DE Dainah Cameron / Cato Tangkau 7-5, 6-3
1R DE Cato Tangkau / Julia Enderink 6-1, 6-1

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2016 (Amstelveen, 9 jan - 15 jan) **
1R DD Jasmine Apawti - Sylvia Okafor / Cato Tangkau - Enise Yiğit 6-3, 6-0

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2015-16 (Valkenswaard, 27 dec - 3 jan) **
1R DD Lizette Blankers - Shura Poppe / Emma Goedkoop - Cato Tangkau 6-0, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 2
1 jan 2018 2 2
28 mei 2017 2,3016
21 mei 2017 2,3016
14 mei 2017 2,4361 2,4347
7 mei 2017 2,4979 2,5875
30 apr 2017 2,4979 2,5875
17 apr 2017 2,6414 2,3556
9 apr 2017 2,8758 2,5223
1 jan 2017 2,6770
1 jan 2017 2 2
5 jun 2016 3,2151
29 mei 2016 3,2776
22 mei 2016 3,2903
8 mei 2016 3,0170 3,5668
24 apr 2016 3,6509
17 apr 2016 3,6509
10 apr 2016 3,0228 3,5407
1 jan 2016 3,0161
1 jan 2016 3
1 mrt 2013 6,1401
1 jan 2013 6 6
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 mrt 2020 109 35
4 feb 2020 108 46
7 jan 2020 106 46
2 dec 2019 76 48
4 nov 2019 78 48
7 okt 2019 77 50
5 sep 2019 76 40
5 aug 2019 69 41
1 jul 2019 71 49
3 jun 2019 65 67
29 apr 2019 63 68
12 mrt 2019 59 122
12 feb 2019 61 121
3 dec 2018 56 113
5 nov 2018 57 114
2 okt 2018 58 116
3 sep 2018 59
6 aug 2018 72
2 jul 2018 55
4 jun 2018 59
30 apr 2018 56
2 apr 2018 56
5 mrt 2018 70
5 feb 2018 68
1 jan 2018 61 136
4 dec 2017 65 142
30 okt 2017 66 141
2 okt 2017 68 142
28 aug 2017 66 141
31 jul 2017 63 147
3 jul 2017 118 147
5 jun 2017 68 84
1 mei 2017 68 87
3 apr 2017 67 87
6 mrt 2017 67 88
6 feb 2017 66 92
9 jan 2017 66 93
5 dec 2016 66 111
31 okt 2016 67 109
3 okt 2016 66 110
5 sep 2016 65 108
1 aug 2016 64 98
11 jul 2016 68 91
6 jun 2016 160
2 mei 2016 159
4 apr 2016 159
7 mrt 2016 164
1 feb 2016 254