NL toptennisser Casper Room
Bijgewerkt t/m 16 mei 2022 Home



♂ Casper Room KNLTB 22854797
Room, C.M.
ITF




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 5
15 mei 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 5-3
 HD Vinzenz Koning - Jay Trip / Casper Room - Anton Lippert 6-3, 6-4
2e GD Vinzenz Koning - Lotte van Til / Casper Room - Puck Luttikhuis 3-6, 3-6
1 mei 2022 T.A.M. (Groningen) 2 / R.C. Borne 1 4-4
2e HE Casper Room / Conner Kerkdijk 7-6, 6-2
 HD Anton Lippert - Casper Room / Noah ten Veen - Conner Kerkdijk 6-4, 6-4
24 april 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 3-5
 HD Bastijn Groenendaal - Roelof Ameshoff / Casper Room - Anton Lippert 7-6, 6-2
2e GD Marke Zwaan - Jard Zwaan / Puck Luttikhuis - Casper Room 1-6, 3-6
18 april 2022 T.A.M. (Groningen) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 8-0
2e HE Casper Room / Robbert Mihalj 6-1, 6-2
 HD Sjoerd Idzerda - Casper Room / Hidde van der Linden - Robbert Mihalj 6-1, 7-5
2e GD Casper Room - Puck Luttikhuis / Sterre Fleur Moerdijk - Hidde van der Linden 6-4, 6-3
10 april 2022 T.C. Ludica (Enschede) 1 / T.A.M. (Groningen) 2 3-5
2e HE Gijs Hannink / Casper Room 6-4, 1-6, 6-2
 HD Feike Weijzen - Marijn Binnekamp / Casper Room - Sjoerd Idzerda 7-6, 7-6
2e GD Gijs Hannink - Puck Ooms / Casper Room - Lotus Wilting 5-7, 4-6

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
17 oktober 2021 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 3-5
1e HE Casper Room / Nick Beumer 3-6, 0-6
10 oktober 2021 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
 HD Floris Podzimek - Ilco van Buuren / Tijn Bokma - Casper Room 6-1, 6-4
2e GD Ilco van Buuren - Josanne Witjes-van-Bennekom / Amber Maalderink - Casper Room 7-6, 6-2
26 september 2021 T.A.M. (Groningen) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 3-5
2e HE Casper Room / Boudewijn Willems 1-6, 7-6, 6-3

Veracket Open 2021 (Groningen, 28 aug - 5 sep) **
1R HE Rob van den Berg / Casper Room 6-1, 4-6, 6-0

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
4 oktober 2020 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.A.M. (Groningen) 2 2-6
2e HE Robert Ameshoff / Casper Room 4-6, 2-6
 HD Robert Ameshoff - Rens Kamphuis / Anton Lippert - Casper Room 6-4, 6-4
2e GD Rens Kamphuis - Juna Schavemaker / Casper Room - Amber Maalderink 6-2, 5-7, [8-10]
27 september 2020 T.A.M. (Groningen) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
 HD Anton Lippert - Casper Room / Jacco Arends - Jasper Visker 6-3, 3-6, [8-10]
1e GD Amber Maalderink - Casper Room / Jacco Arends - Annelin Bakker 7-6, 0-6, [4-10]

TSH Haren Open * 2019 (Haren (Gr), 17 aug - 25 aug) *
1R HE Ethan Florens / Casper Room 6-2, 6-1

Gaslicht.com TAM Open 2019 (Groningen, 29 jun - 7 jul) **
1R HE Patrick Shelepov / Casper Room 6-1, 6-2
KF HD Amadatus Admiraal - Arthur van der Kooij / Jort Nijdam - Casper Room 6-2, 6-1
1R HD Jort Nijdam - Casper Room / Boas Deden - Patrick Shelepov Walkover

Gemengd 2e klasse Afdeling 6
26 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.A.M. (Groningen) 2 7-1
2e HE Bram Stultiens / Casper Room 6-2, 6-2
1e GD Hugo Strang - Suzanne van Soest / Casper Room - Fleur Adema 6-0, 6-1
19 mei 2019 T.A.M. (Groningen) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 1-7
2e HE Casper Room / Tijmen van der Linden 5-7, 3-6
12 mei 2019 T.A.M. (Groningen) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 4-4
1e HE Casper Room / Jorden Kassing 4-6, 2-6
 HD Jordy Grit - Casper Room / Jorn Herber - Ruben Fernhout 2-6, 6-1, [12-14]
22 april 2019 R.C. Borne 1 / T.A.M. (Groningen) 2 8-0
1e HE Nils Schlamann / Casper Room 6-3, 6-2
 HD Nils Schlamann - Noah ten Veen / Jordy Grit - Casper Room 6-4, 6-3
1e GD Nils Schlamann - Lisa Lubben / Casper Room - Amber Maalderink 6-4, 6-7, [10-8]
14 april 2019 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. Veracket (Groningen) 1 2-6
1e HE Casper Room / Steffen Bruns 6-4, 2-6, 7-5
1e GD Casper Room - Amber Maalderink / Robert Wezeman - Willie Nijborg 6-4, 5-7, [8-10]
7 april 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 5-3
1e HE Guido van den Broek / Casper Room 6-2, 1-6, 6-3
1e GD Paul Wennink - Annelie de Vries / Casper Room - Amber Maalderink 6-2, 6-7, [6-10]

Veracket NRT 2018 (Groningen, 25 aug - 2 sep) *
HF HE Jesse den Hartog / Casper Room 6-2, 6-3
KF HE Casper Room / Jan Pieter Veenboer 6-4, 6-3
2R HE Casper Room / Tom van der Bijl 6-3, 6-3
1R HE Casper Room / Jacco Arends 4-6, 6-4, 6-3
KF HD Henny Meijer - Joost Ritsma / Jordy Grit - Casper Room 6-0, 6-0
1R HD Jordy Grit - Casper Room / Roderick Krol - Stan Naaktgeboren 6-1, 6-2

NRT - Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2018 (Rijen, 14 jul - 22 jul) **
1R HE Henry Denton / Casper Room 7-6, 5-7, 7-5

Gaslicht.com TAM open 2018 (Groningen, 30 jun - 8 jul) **
2R HE Sander Jans / Casper Room 6-3, 6-2
1R HE Casper Room / Daan Romp Walkover
1R HD Jort Mensink - DaniŽl Veger / Jacco Mensinga - Casper Room 6-4, 6-0

MLTC Meppel NRT 2018 (Meppel, 9 jun - 17 jun) **
1R HE Daan Romp / Casper Room 7-6, 7-6

R.E.O. Open 2017 (Roden, 5 aug - 13 aug) **
1R HE Adriaan de Jager / Casper Room 6-2, 6-2

T.A.M. Open 2017 (Groningen, 1 jul - 9 jul) **
2R HE Kevin Benning / Casper Room 6-4, 6-0
1R HE Casper Room / Niels de Haan 6-3, 6-2
1R HD Jarno Jans - Sander Jans / Casper Room - Sander Zijlstra 6-2, 7-6

Meppel NRT 2017 (Meppel, 10 jun - 18 jun) **
1R HE Jasper Krol / Casper Room 6-4, 7-6
1R HD Jordy Grit - Robin Grit / Jacco Mensinga - Casper Room 7-5, 6-2

Cream Crackers NRT Open 2016 (Groningen, 14 aug - 21 aug) *
1R HE Job van Eijk / Casper Room 4-6, 6-0, 6-2
1R HD Igor Straatsma - Joost de Wildt / Casper Room - Niels Visker Walkover

REO NRT 2016 (Roden, 6 aug - 14 aug) **
1R HE Bernard Wezeman / Casper Room 6-0, 6-0

De Jong & Laan Open 2016 (Harderwijk, 16 jul - 24 jul) *
1R HE Rens Kamphuis / Casper Room 6-3, 2-6, 6-0
1R HD Jarno Jans - Jan Snoeij / Guido Janssen - Casper Room 6-7, 6-3, 6-3

T.A.M. Open 2016 (Groningen, 2 jul - 10 jul) **
1R HE Yoram Hilberts / Casper Room 0-6, 6-4, 7-6
1R HD Tom van der Bijl - Robert Wezeman / Casper Room - Niels Visker 6-2, 6-4

G.S.T.C. NRT 2016 (Groningen, 4 jun - 12 jun) *
1R HE Wisse Jonker / Casper Room 6-0, 6-1

Open Buro Energy / Matenhal Apeldoorn 2016 (Apeldoorn, 20 feb - 28 feb) *
1R HE Rick Tania / Casper Room 6-3, 6-4

Cream Crackers NRT Open 2015 (Groningen, 9 aug - 16 aug) *
1R HE Boris Beumer / Casper Room 6-2, 4-6, 7-5

Strokel Open 2015 (Harderwijk, 11 jul - 19 jul) *
1R HE Julian Prins / Casper Room 6-1, 6-0

Heren zondag 1e klasse Afdeling 513
10 mei 2015 L.T.V. Lelystad 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 1-5
4e HE Guido Janssen / Casper Room 3-6, 1-6
1e HD Guido Janssen - Floyd Rosner / Jort de Vries - Casper Room 3-6, 2-6

T.A.M. Open 2014 (Groningen, 29 jun - 6 jul) **
1R HE Ilco van Buuren / Casper Room 6-2, 6-2

G.S.T.C. Nationaal Ranglijsttoernooi 2013 (Groningen, 1 jun - 9 jun) *
1R HE Ivan Sanchez Ramirez / Casper Room 6-0, 6-1
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 4
1 jan 2021 3 3
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 3
1 jan 2017 3
1 mrt 2016 2,8284
1 jan 2016 3,0896
1 jan 2016 4 4
10 mei 2015 3,5926 4,0105
1 jan 2015 4 4
1 jan 2013 5 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 mei 2022 214
4 apr 2022 214
1 mrt 2022 227
1 feb 2022 231
4 jan 2022 235
7 dec 2021 239
2 nov 2021 239
5 okt 2021 236
30 aug 2021 299
6 jul 2021 174
1 jun 2021 175
29 apr 2021 175
6 apr 2021 175
2 mrt 2021 176
2 feb 2021 176
5 jan 2021 176
1 dec 2020 176
3 nov 2020 176
5 okt 2020 176
1 sep 2020 174
3 aug 2020 182
2 mrt 2020 183
4 feb 2020 189
7 jan 2020 189
2 dec 2019 329 190
4 nov 2019 326 190
7 okt 2019 328 190
5 sep 2019 319 189
5 aug 2019 146 184
1 jul 2019 141 247
3 jun 2019 125 257
29 apr 2019 125 257
12 mrt 2019 127 258
12 feb 2019 126 258
3 dec 2018 121 249
5 nov 2018 120 250
2 okt 2018 121 251
3 sep 2018 120 250
6 aug 2018 180
2 jul 2018 195
4 jun 2018 210
30 apr 2018 194
2 apr 2018 192
5 mrt 2018 193
5 feb 2018 196
1 jan 2018 199
4 dec 2017 211
30 okt 2017 214
2 okt 2017 211
28 aug 2017 208
31 jul 2017 174
3 jul 2017 203
5 jun 2017 200
1 mei 2017 203
3 apr 2017 201
6 mrt 2017 208
6 feb 2017 200
9 jan 2017 198
5 dec 2016 200
31 okt 2016 203
3 okt 2016 203
5 sep 2016 203
1 aug 2016 242
11 jul 2016 257
6 jun 2016 289
2 mei 2016 210
4 apr 2016 210
7 mrt 2016 212
1 feb 2016 242
4 jan 2016 240
7 dec 2015 252
2 nov 2015 252
5 okt 2015 252
7 sep 2015 252
3 aug 2015 261
7 jul 2015 257
1 jun 2015 270
4 mei 2015 328
6 apr 2015 328
2 mrt 2015 330
2 feb 2015 349
5 jan 2015 343
1 dec 2014 333
3 nov 2014 332
6 okt 2014 333
1 sep 2014 333
4 aug 2014 340
7 jul 2014 333
2 jun 2014 299
5 mei 2014 308
7 apr 2014 308
10 mrt 2014 306
3 feb 2014 301
4 nov 2013 302
2 sep 2013 297
5 aug 2013 301
1 jul 2013 301