NL toptennisser Bram Stultiens
Bijgewerkt t/m 3 augustus 2020 Home



♂ Bram Stultiens KNLTB 22108548
Stultiens, B.




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 6
2 juni 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 5-1
2e HE Tijmen van der Linden / Bram Stultiens 7-6, 6-1
 HD Rolf Alblas - Tijmen van der Linden / Steven Ammerlaan - Bram Stultiens 4-6, 4-6
26 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.A.M. (Groningen) 2 7-1
2e HE Bram Stultiens / Casper Room 6-2, 6-2
 HD Steven Ammerlaan - Bram Stultiens / Jordy Grit - Julian Hendriks 6-4, 6-2
19 mei 2019 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 0-8
2e HE Ruud den Hartigh / Bram Stultiens 3-6, 2-6
 HD Gwen Peeters - Ruud den Hartigh / Steven Ammerlaan - Bram Stultiens 3-6, 2-6
12 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.C. Veracket (Groningen) 1 6-2
 HD Bram Stultiens - Hugo Strang / Erik-Jan de Heide - Robert Wezeman 6-4, 2-6, [8-10]
1e GD Bram Stultiens - Bo Rol / Erik-Jan de Heide - Monika Kavace 7-5, 3-6, [10-5]
22 april 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 3-5
2e HE Tim Evers / Bram Stultiens 2-6, 4-6
1e GD Paul Wennink - Margo Kok / Arina Sorokina - Bram Stultiens 2-6, 6-4, [10-12]
14 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 6-2
2e HE Bram Stultiens / Ruben Fernhout 3-6, 7-6, 3-6
1e GD Bram Stultiens - Cheryl Weerdenburg / Jorn Herber - Lara van Tiggelen 6-2, 3-6, [5-10]
7 april 2019 R.C. Borne 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 5-3
1e HE Nils Schlamann / Bram Stultiens 6-3, 6-2
 HD Pascal Nijland - Nils Schlamann / Bram Stultiens - Hugo Strang 6-3, 6-4

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
3 juni 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 1-7
 HD Dennis Kockx - Ydo Bruinsma / Bram Stultiens - Elgin Khoeblal Walkover
1e GD Thomas de Sain - Nadine Terschegget / Bram Stultiens - Sarah de Boer 2-6, 0-6
27 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / Hillegomse T.C. 1 5-3
 HD Bram Stultiens - Steven Ammerlaan / Tim Muller - Teis Visser 4-6, 6-3, [5-10]
2e GD Femke Paap - Bram Stultiens / Romy Krijger - Tim Muller 6-7, 2-6
13 mei 2018 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 7-1
2e HE Melvin Hauwert / Bram Stultiens 6-4, 6-1
1e GD Michal Nevřela - Kika Hogendoorn / Pauline Kuijer - Bram Stultiens 6-3, 6-4
6 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / Tielse L.T.C. 1 7-1
2e HE Bram Stultiens / Wouter Bruel 6-7, 6-3, 3-6
1e GD Bram Stultiens - Pauline Kuijer / Tommie van Gruijthuijsen - Anne Riemsdijk 3-6, 6-3, [10-6]
22 april 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 5-3
 HD Lars Hordijk - Max Oskam / Elgin Khoeblal - Bram Stultiens 7-6, 6-1
1e GD Merlin Passchier - Max Oskam / Bram Stultiens - Suzanne van Soest 3-6, 6-2, [10-7]
15 april 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 6-2
 HD Elgin Khoeblal - Bram Stultiens / Kjell Reeker - Björn Luitink 7-5, 6-3
1e GD Bram Stultiens - Suzanne van Soest / Carmen van Poelgeest - Björn Luitink 4-6, 4-6
8 april 2018 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 5-3
2e HE Reinoud Haal / Bram Stultiens 3-6, 6-3, 6-0
 HD Reinoud Haal - Rick Louwerse / Bram Stultiens - Yannick van der Weerden 6-3, 6-0
1e GD David Valstar - Julia van Wissen / Bram Stultiens - Suzanne van Soest 3-6, 3-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 29
28 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 7-1
 HD Bram Stultiens - Luuk Ammerlaan / Lamar Kiel - Oskar Knötschke Opgave uit
1e GD Bram Stultiens - Lidwien Mentink / Inge Kaars Sijpesteijn - Oskar Knötschke Opgave uit
21 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / L.T.C. Soestdijk 1 3-5
2e HE Bram Stultiens / Michiel Wolters 3-6, 6-7
2e GD Lidwien Mentink - Bram Stultiens / Anna Kostiouk - Michiel Wolters 6-0, 6-2
14 mei 2017 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 6-2
2e HE Melvin Hauwert / Bram Stultiens 6-2, 6-2
2e GD Alexander Popping - Kika Hogendoorn / Bram Stultiens - Lidwien Mentink 1-6, 7-5, 6-7
7 mei 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 4-4
1e HE Robbert Vink / Bram Stultiens 3-6, 6-3, 6-2
 HD Robbert Vink - Robin Roelofs / Bram Stultiens - Mathijs Wicherson 6-1, 7-6
30 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 2 5-3
1e HE Bram Stultiens / Mehdi Bdiri 6-4, 3-6, 6-3
2e HE Bram Stultiens / Sander de Bruijn 3-6, 2-6
2e GD Bram Stultiens - Lidwien Mentink / Noëlle Roorda - Sander de Bruijn 6-3, 1-6, 6-7
17 april 2017 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 7-1
2e HE Bas Haverlag / Bram Stultiens 6-2, 6-1
1e GD Erik Goris - Isabelle Haverlag / Lidwien Mentink - Bram Stultiens 6-4, 6-4
9 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / T.V. Heerhugowaard 5 4-4
1e HE Bram Stultiens / Remco Pondman 3-6, 0-6
2e GD Bram Stultiens - Lidwien Mentink / Dax Donders - Sophie Feller 7-6, 6-3

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27
5 juni 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 2-6
2e GD Bram Stultiens - Bo Rol / Hanneke Ketelaars - Mitchel Gietman 2-6, 2-6
29 mei 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 2-6
 HD Bram Stultiens - Steven Ammerlaan / Wesley Muijs - Mark Pluk 3-6, 4-6
2e GD Bram Stultiens - Bo Rol / Nick van der Horst - Katharina Jacob 4-6, 6-4, 7-6
22 mei 2016 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 5-1
2e HE Bastiaan Storm / Bram Stultiens 6-1, 6-0
 HD Sander Compeer - Thijs Hagen / Bram Stultiens - Steven Ammerlaan 6-4, 6-7, 7-5
8 mei 2016 L.T.V. Breukelen 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 2-6
 HD Steven Vink - Bas Neijenhuis / Bram Stultiens - Olivier van Gorkom 7-5, 6-2
1e GD Maria Schüller - Bas Neijenhuis / Bo Rol - Bram Stultiens 6-4, 6-4
24 april 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 3-5
2e HE Bram Stultiens / Tom Heskes 2-6, 6-1, 5-7
 HD Steven Ammerlaan - Bram Stultiens / Ruben Oberink - Jeroen Zouteriks 4-6, 7-6, 5-7
17 april 2016 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 4-4
2e HE Roeland van de Vorst / Bram Stultiens 6-1, 4-6, 6-2
 HD Pim van der Schoot - Roeland van de Vorst / Steven Ammerlaan - Bram Stultiens 4-6, 6-1, 6-7
10 april 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-4
 HD Steven Ammerlaan - Bram Stultiens / Koen Schuurmans - Tim van Rodijnen 2-6, 3-6
2e GD Pauline Kuijer - Bram Stultiens / Noesjka Brink - Lex Enklaar 3-6, 3-6

Sphaerinda NRT 2015 (Utrecht, 25 jul - 2 aug) *
1R HE Laurens Deelstra - Bram Stultiens / Tim Cornelissen - Stefan Poels Walkover
KF HD Casper Bonapart - Koen Wiggemans / Laurens Deelstra - Bram Stultiens 7-5, 6-1

Shot Open 2015 (Zeist, 5 jul - 12 jul) **
1R HD Sebastiaan Bonapart - Bas Niezen / Jari Alberts - Bram Stultiens 6-4, 6-1
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 3 3
28 mei 2017 3,4227
21 mei 2017 3,1762 3,4681
14 mei 2017 3,0581 3,5181
7 mei 2017 3,0547 3,5181
30 apr 2017 3,2806 3,4070
17 apr 2017 3,2806 3,3445
9 apr 2017 3,2806 3,4160
1 jan 2017 3 3
5 jun 2016 3,4261
29 mei 2016 3,4761
22 mei 2016 3,1583 3,4716
8 mei 2016 3,3650
24 apr 2016 3,0822 3,2723
17 apr 2016 2,9668 3,3254
10 apr 2016 3,2280
1 jan 2016 2,7588
1 jan 2016 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
11 jul 2016 192
6 jun 2016 193
2 mei 2016 197
4 apr 2016 197
7 mrt 2016 197
1 feb 2016 196
4 jan 2016 196
7 dec 2015 202
2 nov 2015 204
5 okt 2015 204
7 sep 2015 203
3 aug 2015 213