NL toptennisser Bo Rol
Bijgewerkt t/m 3 augustus 2020 Home



♀ Bo Rol KNLTB 14244446
Rol, B.M.




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 6
2 juni 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 5-1
 DD Stephanie Oostveen - Anoek Pruijmboom / Bo Rol - Marit Kreugel 6-2, 6-4
26 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.A.M. (Groningen) 2 7-1
 DD Bo Rol - Cheryl Weerdenburg / Fleur Adema - Amber Maalderink 7-6, 4-6, [10-2]
2e GD Steven Ammerlaan - Bo Rol / Jordy Grit - Amber Maalderink 6-7, 6-2, [4-10]
19 mei 2019 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 0-8
 DD Anniek Stijkel - Mieke Zijl / Bo Rol - Arina Sorokina 6-4, 1-6, [2-10]
1e GD Allard van der Schuur - Mieke Zijl / Hugo Strang - Bo Rol 6-3, 3-6, [7-10]
12 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.C. Veracket (Groningen) 1 6-2
 DD Arina Sorokina - Bo Rol / Monika Kavace - Willie Nijborg 6-1, 7-6
1e GD Bram Stultiens - Bo Rol / Erik-Jan de Heide - Monika Kavace 7-5, 3-6, [10-5]

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
3 juni 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 3-3
 DD Femke Paap - Bo Rol / Charlotte Koning - Lauren Teheux 2-6, 6-2, [10-4]
27 mei 2018 T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 5-3
2e DE Maryvonne Marang / Bo Rol 7-5, 6-4
 DD Marlous Jutte Verkerk - Maryvonne Marang / Birgit Heijnemans - Bo Rol 6-4, 3-6, [10-8]
1e GD Leo Pijnacker - Marlous Jutte Verkerk / Bo Rol - Hugo Strang 7-6, 6-3

Gemengd 1e klasse Afdeling 3
13 mei 2018 T.C. Zandvoort 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 5-3
2e DE Madelief Hageman / Bo Rol 6-1, 6-2
2e GD Jesse den Hartog - Madelief Hageman / Bo Rol - Alexander van Meel 4-6, 4-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
10 mei 2018 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 4-4
2e DE Nathalie Reinhard / Bo Rol 6-2, 3-6, 4-6
 DD Marjolein de Hair - Nathalie Reinhard / Birgit Heijnemans - Bo Rol 2-6, 3-6
2e GD Bastiaan Storm - Nathalie Reinhard / Steven Ammerlaan - Bo Rol 6-1, 1-6, [10-8]
6 mei 2018 L.T.C. Eindenhout (Haarlem) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 2-6
1e DE Melissa Gon / Bo Rol 6-7, 6-4, 0-6
 DD Melissa Gon - Janneke Jobsen / Femke Paap - Bo Rol 2-6, 1-6
1e GD Colin van der Hel - Janneke Jobsen / Hugo Strang - Bo Rol 2-6, 2-6
22 april 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 6-2
 DD Bo Rol - Femke Paap / Ilvi van Boxel - Lisa van Tiel 4-6, 6-3, [10-5]
2e GD Steven Ammerlaan - Bo Rol / Twan Kok - Ilvi van Boxel 6-7, 3-6
8 april 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.V. Heerhugowaard 3 5-3
 DD Bo Rol - Femke Paap / Elise van Zijst - Sophie Feller 6-4, 6-4
2e GD Bo Rol - Daan Eickmans / Anouk Hiemstra - Robert Kef 6-1, 6-1

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27
5 juni 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 2-6
 DD Bo Rol - Cheryl Weerdenburg / Olga Kalyuzhnaya - Hanneke Ketelaars 4-6, 5-7
2e GD Bram Stultiens - Bo Rol / Hanneke Ketelaars - Mitchel Gietman 2-6, 2-6
29 mei 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 2-6
 DD Pauline Kuijer - Bo Rol / Katharina Jacob - Kristel Sanders 6-7, 6-4, 4-6
2e GD Bram Stultiens - Bo Rol / Nick van der Horst - Katharina Jacob 4-6, 6-4, 7-6
22 mei 2016 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 5-1
 DD Stéfanie ter Woorst - Bibianne de Zwart / Pauline Kuijer - Bo Rol 6-7, 4-6
8 mei 2016 L.T.V. Breukelen 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 2-6
 DD Maria Schüller - Sylvia Juffermans / Bo Rol - Cheryl Weerdenburg 0-6, 2-6
1e GD Maria Schüller - Bas Neijenhuis / Bo Rol - Bram Stultiens 6-4, 6-4

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 28
24 april 2016 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 1-7
 DD Marlies Oost - Sabine Huijskes / Bo Rol - Milou Ettekoven 5-7, 0-6
2e GD Marlies Oost - Sander Collewijn / Bo Rol - Alexander van Meel 1-6, 3-6

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27
17 april 2016 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 4-4
 DD Karlijn Agten - Laura Smits / Bo Rol - Pauline Kuijer 4-6, 5-7
2e GD Karlijn Agten - Stefan Lončar / Steven Ammerlaan - Bo Rol 4-6, 6-3, 7-6
10 april 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-4
2e DE Bo Rol / Nikita Kiep 6-3, 6-2
 DD Pauline Kuijer - Bo Rol / Noesjka Brink - Nikita Kiep 3-6, 6-3, 6-0
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2
1 jan 2018 3 3
1 jan 2017 3
5 jun 2016 2,8362
29 mei 2016 2,8719
22 mei 2016 2,8987
8 mei 2016 2,8362
24 apr 2016 2,8362
17 apr 2016 2,8212
10 apr 2016 3,3988 2,9997
1 jan 2016 3
1 jan 2014 2,1984
1 jan 2014 2
1 nov 2013 2,1984
1 okt 2013 2,1984
1 sep 2013 2,1796
1 aug 2013 2,1796
1 jul 2013 2,0467
1 jun 2013 1,2499
1 mei 2013 1,5374
1 apr 2013 2,4779
1 mrt 2013 3,0216 2,4779
1 jan 2013 3,0216 2,4779
1 jan 2013 3 3
1 okt 2012 2,4779
1 sep 2012 2,5606
1 aug 2012 2,5606
1 jul 2012 2,4073
1 jun 2012 2,1514
1 mei 2012 2,5589 2,0488
1 apr 2012 2,4454 2,2053
1 mrt 2012 2,4454 2,2053
1 jan 2012 2,4454 2,2053
1 jan 2012 3 3
1 okt 2011 2,6454 2,3053
1 sep 2011 2,6454 2,2721
1 aug 2011 2,5990 2,2752
1 jul 2011 2,3273 2,2752
1 jun 2011 2,1158 2,4002
1 mei 2011 2,6498 2,3164
1 apr 2011 2,8744 2,7268
1 mrt 2011 2,8744 2,7268
1 jan 2011 2,7268
1 jan 2011 3 3
1 jan 2010 2,8553
1 jan 2010 3 3
31 dec 2009 2,9553
1 jan 2009 3 3