NL toptennisser Bibiane Schoofs
Bijgewerkt t/m 9 juni 2014 Home



♀ Bibiane Schoofs ♀ Bibiane Schoofs




Prestaties
Focus Tennis Academy NRT 2013 (SRC de Rottemeren Bleiswijk, 21 dec - 28 dec) **
2R DE Erika Vogelsang / Bibiane Schoofs Walkover
1R DE Bibiane Schoofs / Anna Kostiouk 6-1, 6-0

KNLTB Tennis Masters 2013 (Topsport Centrum Rotterdam, 17 dec - 22 dec) *****
SF DE Olga Kalyuzhnaya / Bibiane Schoofs 6-0, 7-6(5)
QF DE Bibiane Schoofs / Angelique van der Meet 3-6, 6-2, 3-2 Opgave
1R DE Bibiane Schoofs / MichaŽlla Krajicek 7-5, 2-6, 6-3

Gemengd senioren Eredivisie Afdeling 1
9 juni 2013 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 3-1
1e DE Bibiane Schoofs / Sandra Zaniewska 6-4, 6-3
8 juni 2013 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 5-1
1e DD Bernice van de Velde - Bibiane Schoofs / Zuzana KučovŠ - Stanislava HrozenskŠ Opgave uit
4 juni 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 6-0
2e DE Sandra Zaniewska / Bibiane Schoofs 6-3, 2-0 Opgave uit
2 juni 2013 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 1-5
1e DE Estelle Guisard / Bibiane Schoofs 1-6, 6-1, 3-6
1e DD Estelle Guisard - Demi Schuurs / Bernice van de Velde - Bibiane Schoofs 4-6, 4-6
1 juni 2013 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Zandvoort 1 6-0
1e DD Bibiane Schoofs - Angelique van der Meet / Olga Savchuk - Lesley Kerkhove 2-6, 6-4, 6-3
29 mei 2013 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-2
1e DE Bibiane Schoofs / Ysaline Bonaventure 7-5, 4-6, 5-7
26 mei 2013 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-2
1e DE Bibiane Schoofs / Corinna Dentoni 6-3, 7-6(8)
1e DD Bibiane Schoofs - Angelique van der Meet / Corinna Dentoni - Katalin Marosi 3-6, 7-6(6), 4-6
25 mei 2013 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 0-6
1e DE Chayenne Ewijk / Bibiane Schoofs 3-6, 0-6
7 juni 2012 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-2
1e DE Bibiane Schoofs / Katalin Marosi 6-7(4), 6-7(3)
DD Angelique van der Meet - Bibiane Schoofs / Eva Wacanno - Katalin Marosi 3-0 Opgave uit
5 juni 2012 T.C. Zandvoort 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 5-1
1e DE Olga Savchuk / Bibiane Schoofs 6-3, 6-4
3 juni 2012 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-3
1e DE Bibiane Schoofs / RichŤl Hogenkamp 2-6, 6-4, 7-5
2 juni 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 1-5
2e DE Grťta Arn / Bibiane Schoofs 5-7, 6-4, 6-7
1e DD Anastasiya Yakimova - Natalia Ryzhonkova / Angelique van der Meet - Bibiane Schoofs 2-6, 2-6
30 mei 2012 A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 4-2
1e DE DaniŽlle Harmsen / Bibiane Schoofs 3-6, 3-6
1e DD DaniŽlle Harmsen - Nicole Thyssen / Bibiane Schoofs - Bernice van de Velde 6-4, 1-6, 6-3
27 mei 2012 T.V. Heerhugowaard 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 1-5
1e DE Lisanne Balk / Bibiane Schoofs 2-6, 2-6
1e DD Lisanne Balk - Femke Reinhard / Bibiane Schoofs - Angelique van der Meet 4-6, 1-6
26 mei 2012 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / Helderse T.C. (Den Helder) 1 3-3
1e DE Bibiane Schoofs / Yuliya Beygelzimer 1-6, 3-6

TEAN International 2011 (mannen) (Alphen a/d Rijn, 3 sep - 12 sep)
1R DE Angelique van der Meet / Bibiane Schoofs 6-1, 7-6(2)

Nationale Tennis Kampioenschappen 2011 (Amstelveen, 15 aug - 21 aug) ****
QF GD Kim Kilsdonk - Arjan Pastoors / Bibiane Schoofs - Bobbie de Goeijen 7-6, 6-7, 6-2
1R GD Bibiane Schoofs - Bobbie de Goeijen / Sophie van den Aarssen - Sidney de Boer 6-1, 6-1

Middelburg Challenger 2011 (vrouwen) (Middelburg, 27 jun - 3 jul) *****
F DE Bibiane Schoofs / Lesley Kerkhove 7-6(4), 6-1
SF DE Bibiane Schoofs / Florencia Molinero 6-1, 3-6, 6-3
QF DE Bibiane Schoofs / Nicola Geuer 6-0, 6-2
2R DE Bibiane Schoofs / Andrea Koch-Benvenuto 6-1, 7-5
1R DE Bibiane Schoofs / Sabrina Baumgarten 6-1, 6-3

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
15 mei 2011 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-4
1e DE Bibiane Schoofs / Steffie Weterings 6-0, 6-2
1e DD Bibiane Schoofs - Lotty Seelen / Steffie Weterings - Nicolette van Uitert 4-6, 6-3, 6-3
8 mei 2011 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 7-1
1e DE Bibiane Schoofs / Denise van Putten 6-2, 6-1
1e DD Bibiane Schoofs - Lotty Seelen / Denise van Putten - Silvana Jansen-Bauer 6-2, 6-1

Amstelpark Gold Star Henk Timmer 2011 (Amsterdam, 8 jan - 15 jan) ***
F DE Bibiane Schoofs / Pauline Wong 6-3, 6-0
SF DE Bibiane Schoofs / Kelly de Beer 6-1, 6-0
QF DE Bibiane Schoofs / Dťvon Kuijstermans Walkover
2R DE Bibiane Schoofs / Denise van der Ben 6-1, 6-2
1R DE Bibiane Schoofs / Janine Hemmes 6-1, 6-1

TEAN International 2010 (vrouwen) (Alphen a/d Rijn, 6 sep - 12 sep) $25.000
1R DE Yuliya Beygelzimer / Bibiane Schoofs 6-4, 6-4
Q2 DE Bibiane Schoofs / Sarah-Rebecca Sekulic 6-1, 6-0
Q1 DE Bibiane Schoofs / Evelina Virtanen 7-5, 6-4
F DD DaniŽlle Harmsen - Bibiane Schoofs / Ksenia Lykina - Irena Pavlovic 6-3, 6-2
SF DD DaniŽlle Harmsen - Bibiane Schoofs / Lesley Kerkhove - Sabine van der Sar 6-2, 6-1
QF DD DaniŽlle Harmsen - Bibiane Schoofs / Lyudmyla Kichenok - Nadiya Kichenok 7-6(5), 5-7, [10-4]
1R DD DaniŽlle Harmsen - Bibiane Schoofs / Bernice van de Velde - Angelique van der Meet 6-3, 6-3

Enschede Future 2010 (vrouwen) (Enschede, 23 aug - 29 aug) ****
F DE Bibiane Schoofs / Nicola Geuer 6-1, 6-2
SF DE Bibiane Schoofs / Katharina Brown 6-3, 3-2 Opgave
QF DE Bibiane Schoofs / Sabine van der Sar 6-0, 6-4
2R DE Bibiane Schoofs / Katharina Negrin 6-2, 6-1
1R DE Bibiane Schoofs / Jennifer Allan 6-3, 6-0

Future Rotterdam 2010 (vrouwen) (Rotterdam, 21 jun - 27 jun) ****
QF DE Kiki Bertens / Bibiane Schoofs 7-6(1), 7-5
2R DE Bibiane Schoofs / Alizť Lim 6-4, 7-6(4)
1R DE Bibiane Schoofs / Mara Nowak 6-3, 6-3
QF DD Alison Shemon - Josanne van Bennekom / Sviatlana Pirazhenka - Bibiane Schoofs 7-6(4), 1-6, [11-9]

Future Alkmaar 2010 (vrouwen) (Alkmaar, 14 jun - 20 jun) ****
1R DE Vanessa Henke / Bibiane Schoofs 6-1, 6-0

Future Apeldoorn 2010 (vrouwen) (Apeldoorn, 7 jun - 13 jun) ****
QF DE Kiki Bertens / Bibiane Schoofs 6-3, 6-1
2R DE Bibiane Schoofs / Daphne van den Heuvel 6-4, 6-1
1R DE Bibiane Schoofs / Harriet Sheahan 6-1, 6-4

Gemengd senioren Eredivisie Afdeling 1
3 juni 2010 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
1e DD Anastasiya Yakimova - Elise TamaŽla / Lotty Seelen - Bibiane Schoofs 7-5, 6-4
1 juni 2010 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 5-1
2e DE Bibiane Schoofs / Lisanne Balk 6-4, 6-2
1e DD Lotty Seelen - Bibiane Schoofs / Femke Reinhard - Lisanne Balk 6-0, 6-7(2), 3-6
30 mei 2010 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
1e DE Kiki Bertens / Bibiane Schoofs 6-1, 4-6, 6-2
1e DD Angelique van der Meet - Bernice van de Velde / Lotty Seelen - Bibiane Schoofs 6-3, 7-5
29 mei 2010 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 1 2-4
2e DE Bibiane Schoofs / Quirine Lemoine 3-6, 6-3, 2-6
1e DD Stephanie Gehrlein - Bibiane Schoofs / Marlot Meddens - DaniŽlle Harmsen 4-6, 4-6
26 mei 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
1e DD Anna Gerasimou - Julia Babilon / Stephanie Gehrlein - Bibiane Schoofs 7-6(5), 6-2
23 mei 2010 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / Helderse T.C. (Den Helder) 1 2-4
1e DD Stephanie Gehrlein - Bibiane Schoofs / Nicole Thyssen - LubomŪra KurhajcovŠ 1-6, 0-6

Henk Timmer Circuit - Amstelpark Gold Star 2010 (Amsterdam, 2 jan - 10 jan) ***
2R DE GabriŽla van de Graaf / Bibiane Schoofs Walkover
1R DE Bibiane Schoofs / Julia van Rosendael 6-4, 6-1

Henk Timmer TF - RTT Kerst 2009 (Enschede, 21 dec - 27 dec) ***
F DE Bibiane Schoofs / Femke Reinhard 6-0, 6-2
SF DE Bibiane Schoofs / Bernice van de Velde 6-2, 6-4
QF DE Bibiane Schoofs / Indy de Vroome 6-2, 6-4
2R DE Bibiane Schoofs / Renťe Verboven 6-2, 6-1
1R DE Bibiane Schoofs / Sanne Holtkamp 7-5, 6-2

Henk Timmer Circuit - Huib Troost - Bathmen 2009 (Bathmen, 5 dec - 13 dec) ***
F DE Bibiane Schoofs / Claire Lablans 7-6, 6-2
SF DE Bibiane Schoofs / Eva Wacanno 6-2 Opgave
QF DE Bibiane Schoofs / Bernice van de Velde 6-4, 7-6
2R DE Bibiane Schoofs / Yasmina Demane 6-2, 6-1
1R DE Bibiane Schoofs / Anne Gehlen 6-2, 6-1

Future Rotterdam 2009 (vrouwen) (Apeldoorn, 19 jun - 28 jun) ****
2R DE Sarah Gronert / Bibiane Schoofs 4-6, 6-1, 7-6(2)
1R DE Bibiane Schoofs / Fernanda Brito 6-4, 7-6(4)

Future Alkmaar 2009 (vrouwen) (Alkmaar, 12 jun - 21 jun) ****
1R DE Cristina-Andreea Mitu / Bibiane Schoofs 5-7, 7-6(6), 7-6(4)

Future Apeldoorn 2009 (vrouwen) (Apeldoorn, 8 jun - 14 jun) ****
SF DE Kiki Bertens / Bibiane Schoofs 6-2, 4-6, 6-0
QF DE Bibiane Schoofs / RichŤl Hogenkamp 6-3, 6-4
2R DE Bibiane Schoofs / Debbrich Feys 6-2, 6-4
1R DE Bibiane Schoofs / Anouk Delefortrie 6-1, 6-0
F DD RichŤl Hogenkamp - Nicolette van Uitert / Neda Kozić - Bibiane Schoofs 6-3, 6-7(9), 10-8
SF DD Neda Kozić - Bibiane Schoofs / Anastasia Meglinskaya - Elena Nartsissova 6-2, 6-1
QF DD Neda Kozić - Bibiane Schoofs / Elyne Boeykens - Lisanne van Riet 6-1, 6-4

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
19 april 2009 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 7-1
2e DE Bibiane Schoofs / Leslie Butkiewicz 6-2, 6-1
1e DD Stephanie Gehrlein - Bibiane Schoofs / Stanislava HrozenskŠ - Nancy Feber 6-2, 6-4
2e GD Bibiane Schoofs - Holger Fischer / Nancy Feber - Dieter Leurs 6-2, 7-5

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 4
13 april 2009 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 6-2
1e DE Bibiane Schoofs / Jitske Frankenhuis 6-3, 6-2
1e DD Bibiane Schoofs - Hymke Maurick / Jitske Frankenhuis - Jasmin Gerritsen 4-6, 6-2, 6-3
2e GD Bibiane Schoofs - Nick van Rosberg / Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn 3-6, 7-5, 7-6