NL toptennisser Bas Middelkoop
Bijgewerkt t/m 30 mei 2022 Home



♂ Bas Middelkoop KNLTB 11572248
Middelkoop, C.B.




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3
29 mei 2022 T.V. Heerhugowaard 4 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 1-7
2e HE Jasper Timmerman / Bas Middelkoop 2-6 Opgave
 HD Kay van der Aa - Jasper Timmerman / Bas Middelkoop - Jop Peelen 1-6, 1-6
22 mei 2022 T.V. De Hout (Alkmaar) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 2-6
2e HE Joey van der Sleen / Bas Middelkoop 6-3, 6-4
 HD Marck Limmen - Joey van der Sleen / Jan-Kees Amesz - Bas Middelkoop 6-3, 6-4
15 mei 2022 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / T.C. Bakkum 2 6-2
2e HE Bas Middelkoop / Frank Rootjes 4-6, 6-3, 2-6
2e GD Bas Middelkoop - Sanne Bakker / Frank Rootjes - Isa Kiebert 6-2, 6-4
1 mei 2022 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 4-4
2e HE Bas Middelkoop / Pelle Hulshof 6-4, 7-5
24 april 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 3 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 6-2
 HD Willem Boog - René de Haan / Toon van de Griendt - Bas Middelkoop 6-2, 7-6
2e GD Willem Boog - Thari Jansens / Bas Middelkoop - Sanne Bakker 6-2, 7-5
18 april 2022 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 2 7-1
2e HE Bas Middelkoop / Jochem van Leeuwen 3-6, 2-6
2e GD Bas Middelkoop - Sanne Bakker / Lisanne de Landgraaf - Nilesh Badal 6-3, 6-2
10 april 2022 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 5-3
2e HE Mark Logger / Bas Middelkoop 6-2, 6-0
 HD Michiel van der Goes - Chiel van der Plas / Jan-Kees Amesz - Bas Middelkoop 6-0, 6-2

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 2
3 oktober 2021 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 6-2
2e HE Piet Koetsier / Bas Middelkoop 6-2, 6-4
 HD Jack Haslinghuis - Piet Koetsier / Toon van de Griendt - Bas Middelkoop 6-3, 7-5
1e GD Marjet Groenleer - Wieger Moen / Bas Middelkoop - Sanne Bakker 6-1, 6-2
26 september 2021 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-6
 HD Toon van de Griendt - Bas Middelkoop / Ties de Regt - Mac Visser 5-7, 3-6
2e GD Bas Middelkoop - Sanne Bakker / Ties de Regt - Loïs Rieff 4-6, 2-6
19 september 2021 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 7-1
2e HE Karol van der Linden / Bas Middelkoop 6-0, 6-2
 HD Michael Hartgers - Karol van der Linden / Bas Middelkoop - Toon van de Griendt 6-2, 6-4
1e GD Martijn Fens - Kimberley van Heugten / Bas Middelkoop - Sanne Bakker 3-6, 6-1, [10-8]

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
4 oktober 2020 T.V. Pijnacker 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 2-6
1e HE Quinten Leus / Bas Middelkoop 6-3, 5-7, 2-6
 HD Koen Hendrikse - Wouter Saraber / Toon van de Griendt - Bas Middelkoop 7-5, 3-6, [5-10]
27 september 2020 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 3-5
 HD Milo ter Reegen - Bas Middelkoop / Steven Ammerlaan - Joey Dijkstra 3-6, 5-7
2e GD Fabiënne Kalmeijer - Bas Middelkoop / Joey Dijkstra - Emily Schut 5-7, 7-6, [8-10]
20 september 2020 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 1-7
2e HE Kai Rottiné / Bas Middelkoop 6-7, 2-6
2e GD Martina Nevrlka - Kai Rottiné / Bas Middelkoop - Sophie Stoyanov 2-6, 3-6
13 september 2020 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 4-4
2e HE Bas Middelkoop / Youp de Kroon 7-6, 7-6
2e GD Bas Middelkoop - Fabiënne Kalmeijer / Inge Spronk - Youp de Kroon Walkover

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
2 juni 2019 T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 4-4
1e HE Bart Dane / Bas Middelkoop 6-1, 6-2
30 mei 2019 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 3-5
2e HE Merlijn Salari / Bas Middelkoop 3-6, 5-7
26 mei 2019 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 4 3-5
2e HE Bas Middelkoop / Tim Jansen 6-7, 3-6
 HD Jan-Kees Amesz - Bas Middelkoop / Tim Jansen - Arthur Pinkse 7-5, 4-6, [8-10]
12 mei 2019 Oegstgeester L.T.C. 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 4-4
 HD Stijn de Mooy - Jasper de Regt / Jan-Kees Amesz - Bas Middelkoop 7-5, 6-4
2e GD Michiel Greidanus - Dominique Yeo / Bas Middelkoop - Ilona van de Wetering 6-7, 4-6
22 april 2019 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 7-1
1e HE Bas Middelkoop / Tomi van den Ham 6-3, 7-5
 HD Bas Middelkoop - Jop Peelen / Victor van Rossen - Tomi van den Ham 1-6, 6-1, [10-7]
1e GD Bas Middelkoop - Ilona van de Wetering / Tomi van den Ham - Elçin Özcan 6-2, 6-3
14 april 2019 B.L.T.V. (Breda) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 6-2
2e HE Lars de Boer / Bas Middelkoop 6-1, 6-2
2e GD Lars de Boer - Cathelijn Brinkman / Ilona van de Wetering - Bas Middelkoop 4-6, 7-6, [10-8]
7 april 2019 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-4
2e HE Bas Middelkoop / Dylan de Ruiter 6-7, 3-6
2e GD Bas Middelkoop - Ilona van de Wetering / Fréderique van de Velde - Daan Hendriks 6-7, 5-7
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 4 4
1 jan 2021 3 3
1 jan 2020 3 4
1 jan 2019 3 3
1 jan 2016 3
1 jan 2015 3 3
1 jan 2014 2,8742
1 jan 2014 3
1 nov 2013 2,8742
1 okt 2013 2,8742
1 sep 2013 2,8742
1 mei 2013 2,8373
1 mrt 2013 3,0764
1 jan 2013 3 3
1 okt 2012 3,0764
1 jan 2012 3 3
1 mei 2011 2,9857
1 apr 2011 2,9884
1 mrt 2011 2,9884
1 jan 2011 3 3
1 mei 2010 2,9390
1 jan 2010 3 3
1 aug 2009 2,8735
1 jul 2009 2,8735
1 jun 2009 2,7203
1 mei 2009 2,9669
1 jan 2009 3