NL toptennisser Baptist Onderdonck
Bijgewerkt t/m 12 oktober 2020 Home



♂ Baptist Onderdonck KNLTB 25906097
Onderdonck, B.A.H.M.
ITF




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 3
11 oktober 2020 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 8-0
1e HE Baptist Onderdonck / Wesley Kobussen 6-1, 6-2
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Baptist Onderdonck / Wesley Kobussen - Eveline Claes 6-1, 6-2
4 oktober 2020 T.C. Venray 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-6
 HD Ron van der Wouw - Mees Roelofs / Baptist Onderdonck - Jens van den Hanenberg 3-6, 7-5, [3-10]
2e GD Rosil Hesen - Kosse Elbers / Baptist Onderdonck - Sanne Schoormans 2-6, 6-3, [11-9]
27 september 2020 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 5-3
1e HE Baptist Onderdonck / Ivar Krans 6-2, 6-0
 HD Baptist Onderdonck - Jim Aarts / Stan de Haan - Ivar Krans 6-2, 2-6, [10-3]
20 september 2020 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
 HD Tommie van Gruijthuijsen - Wouter Bruel / Baptist Onderdonck - Jim Aarts 1-6, 6-2, [3-10]
2e GD Sander van de Lagemaat - Floor Lissone / Nikki van der Linden - Baptist Onderdonck 6-2, 6-2
13 september 2020 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 8-0
1e HE Baptist Onderdonck / Hugo Kampschreur 6-2, 6-1
2e GD Baptist Onderdonck - Nikki van der Linden / Hugo Kampschreur - Britt Donders 6-0, 6-2

Genneper Parken Trophy 2020 (Eindhoven, 22 aug - 30 aug) ***
KF HD Phillipe Drouen - Frank van Gils / Baptist Onderdonck - Jip van Assendelft 6-4, 6-2
1R HD Baptist Onderdonck - Jip van Assendelft / Pepijn Bastiaansen - Andy Huynh 6-1, 6-2

Tennis Academy Henk van Hulst NRT 2020 ** (Valkenswaard, 29 dec - 5 jan) **
1R HE Quin Verstegen / Baptist Onderdonck 7-6, 6-3
KF HD Julian Prins - Yannick Verwater / Rob Grootjans - Baptist Onderdonck 6-1, 6-1
1R HD Rob Grootjans - Baptist Onderdonck / Sam Coolen - Rens Janssen 3-6, 6-1, 6-2

Genneper Parken Trophy 2019 (Eindhoven, 24 aug - 1 sep) **
1R HE Maico Egbers / Baptist Onderdonck 6-3, 6-4
  F HD Rik van Gerwen - Baptist Onderdonck / Stan Bormans - Ralph Ubachs 6-4, 3-6, 7-5
HF HD Rik van Gerwen - Baptist Onderdonck / Pim van Deuveren - Benjamin Reek 6-2, 6-4
KF HD Rik van Gerwen - Baptist Onderdonck / Sil Hollemans - Janley Monteiro 6-2, 6-0
1R HD Rik van Gerwen - Baptist Onderdonck / Romar Beke - Tribb de Jong 6-4, 7-6

Janssen Kerres Open 2019 (Landgraaf, 13 jul - 21 jul) **
1R HE Boris Spanjaard / Baptist Onderdonck 6-3, 6-0
KF HD Dax Donders - Remco Pondman / Rob Grootjans - Baptist Onderdonck 6-3, 6-2
1R HD Rob Grootjans - Baptist Onderdonck / Quinten Kleiboer - Niek Wigger Walkover

DAAN Open 2019 (Velp, 29 jun - 7 jul) **
1R HE Len Schouten / Baptist Onderdonck 6-1, 6-2
KF HD Jelte Veldkamp - Niek Wigger / Baptist Onderdonck - Ids Waterbolk 6-4, 7-5

Wij Makelaardij Iduna Open 2019 (Utrecht, 22 jun - 30 jun) **
1R HE Jesse Timmermans / Baptist Onderdonck 6-3, 6-4
KF HD Sander van de Lagemaat - Lars Schouten / Sander de Bruijn - Baptist Onderdonck 6-1, 6-3

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2019 (Den Bosch, 3 jun - 10 jun) *
1R HE Roeland van de Vorst / Baptist Onderdonck 3-6, 7-5, 6-2
1R HD Mayro Brand - Steffan van Weldam / Jim Aarts - Baptist Onderdonck 6-4, 5-7, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 4
2 juni 2019 T.C. Bemmel 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 6-2
 HD Nick van Boxtel - Stefan Nab / Rob Keizers - Baptist Onderdonck 6-0, 6-2
1e GD Nick van Boxtel - Hilde ten Wolde / Baptist Onderdonck - Frederieke Schonck 6-3, 4-6, [7-10]
26 mei 2019 R.C. Borne 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 7-1
1e HE Jelte Veldkamp / Baptist Onderdonck Walkover
 HD Jelte Veldkamp - Niek Wigger / Carlos Etty - Baptist Onderdonck 6-4, 6-2
19 mei 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.V. 't Root (Asten) 1 7-1
2e HE Baptist Onderdonck / Willem van Beek 6-0, 6-4
 HD Niels Jaap van Dam - Baptist Onderdonck / Rob van Dinther - Willem van Beek 6-4, 6-2
1e GD Baptist Onderdonck - Frederieke Schonck / Rob van Dinther - Isabelle van den Bosch 4-6, 7-5, [14-12]
12 mei 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 3-5
1e HE Baptist Onderdonck / Tommie van Gruijthuijsen 4-6, 6-2, 6-2
 HD Edward Etty - Baptist Onderdonck / Victor Straatman - Wouter Bruel 6-1, 6-3
1e GD Baptist Onderdonck - Frederieke Schonck / Victor Straatman - Margo Verbeet 6-3, 6-4
22 april 2019 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 4-4
 HD Ruud van der Plank - Thom van der Wiel / Niels Jaap van Dam - Baptist Onderdonck 3-6, 4-6
1e GD Ruud van der Plank - Lisa Halfmann / Baptist Onderdonck - Frederieke Schonck 4-6, 6-3, [9-11]
14 april 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / Neder Veluwse Lawn Tennis Bond (Wageningen) 1 2-6
 HD Carlos Etty - Baptist Onderdonck / Bart Kooijman - Léon Lobach 6-2, 6-4
7 april 2019 L.T.V. Berlicum 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 5-3
1e HE Jens van den Hanenberg / Baptist Onderdonck 7-5, 2-6, 2-6
1e GD Mike Vorstenbosch - Olga Kalyuzhnaya / Baptist Onderdonck - Frederieke Schonck 2-6, 3-6

Tennis Academy Henk van Hulst NRT 2018 ** (Valkenswaard, 31 dec - 6 jan) **
2R HE Alban Meuffels / Baptist Onderdonck 6-1, 6-1
1R HE Baptist Onderdonck / Ivar Krans 6-2, 6-1
1R HD Gijs Akkermans - Mike Jansen / Jim Aarts - Baptist Onderdonck 6-0, 6-3

Approach NRT Emmeloord 2018 (Emmeloord, 20 okt - 28 okt) **
2R HE Stefan Lončar / Baptist Onderdonck 6-4, 4-6, 7-5
1R HE Baptist Onderdonck / Tim Jansen 6-3, 6-4
  F HD Nick Faessen - Rik van Gerwen / Rob Grootjans - Baptist Onderdonck 6-3, 6-1
HF HD Rob Grootjans - Baptist Onderdonck / Jasper Krol - Jort Nijdam 6-4, 6-4
KF HD Rob Grootjans - Baptist Onderdonck / Dax Donders - Floris Podzimek 6-7, 6-4, 7-6(6)

Genneper Parken Trophy 2018 (Eindhoven, 24 aug - 2 sep) **
1R HE Yannick Zenden / Baptist Onderdonck 6-1, 6-4
KF HD Thom van den Berg - Yannick Zenden / Jim Aarts - Baptist Onderdonck 4-6, 6-4, 6-4
1R HD Jim Aarts - Baptist Onderdonck / Thomas Boesten - Jard Jacobs 6-7, 7-5, 6-1

Dionar Hoofddorp 2018 (Hoofddorp, 28 jul - 5 aug) *
1R HE Ryan Geerdink / Baptist Onderdonck 6-0, 6-3
1R HD Michiel van den Bogaert - Bas Klijn / Baptist Onderdonck - Caio Smidi 6-3, 7-5

Wijkom Open NRT** 2018 Beverwijk (Alkmaar, 24 mrt - 1 apr) **
1R HE Dax Donders / Baptist Onderdonck 6-2, 6-3

TOP/Focus Tennis Academy NRT** 2018 (Papendrecht, 17 mrt - 25 mrt) **
1R HE Amadatus Admiraal / Baptist Onderdonck 6-0, 6-1

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2018 (Valkenswaard, 2 jan - 7 jan) **
1R HE Maico Egbers / Baptist Onderdonck 7-6, 6-2
1R HD Bram Bruinse - Tim Jansen / Jim Aarts - Baptist Onderdonck 6-3, 7-6

Genneper Parken Trophy 2017 (Eindhoven, 25 aug - 3 sep) **
1R HE Stan Bormans / Baptist Onderdonck 6-2, 6-3

Kerres Open 2017 (Landgraaf, 15 jul - 23 jul) **
1R HE Juan Verberne / Baptist Onderdonck 6-2, 6-4
KF HD Nick Faessen - Ricardo Hagedoorn / Jip van Assendelft - Baptist Onderdonck 6-3, 6-1
1R HD Jip van Assendelft - Baptist Onderdonck / Carlos Etty - Edward Etty 6-2, 6-3

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2017 (Valkenswaard, 2 jan - 8 jan) **
1R HD Rafaël Bulnes - Rik van Gerwen / Baptist Onderdonck - Jan Snoeij 6-3, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2020 2 2
1 jan 2019 3 3
1 jan 2017 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
5 okt 2020 275 84
1 sep 2020 275 82
3 aug 2020 240 71
2 mrt 2020 237 59
4 feb 2020 232 72
7 jan 2020 233 72
2 dec 2019 187 74
4 nov 2019 154 67
7 okt 2019 156 67
5 sep 2019 152 62
5 aug 2019 155 77
1 jul 2019 152 96
3 jun 2019 148 115
29 apr 2019 149 115
12 mrt 2019 154 115
12 feb 2019 150 116
3 dec 2018 154 102
5 nov 2018 196 184
2 okt 2018 195 185
3 sep 2018 194 182
6 aug 2018 197
2 jul 2018 193 211
4 jun 2018 197 207
30 apr 2018 199 206
2 apr 2018 205 203
5 mrt 2018 213 206
5 feb 2018 217 211
1 jan 2018 253 218
4 dec 2017 274 221
30 okt 2017 282 222
2 okt 2017 281 220
28 aug 2017 278 215
31 jul 2017 284 212