NL toptennisser Astrid Carton
Bijgewerkt t/m 30 mei 2022 Home



♀ Astrid Carton KNLTB 24961450
Carton, A.




Prestaties
Dames zondag Eredivisie Afdeling 1
29 mei 2022 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-0
2e DE Astrid Carton / Iris van Leeuwen 2-6, 6-0, 6-0
22 mei 2022 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 5-1
1e DE Emily Crowe / Astrid Carton 7-6, 6-3
1e DD Emily Crowe - Diane Schäfer / Astrid Carton - Mariëlle Kruis 6-3, 6-3
15 mei 2022 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 6-0
3e DE Astrid Carton / Merlin Vink 6-2, 6-4
1e DD Astrid Carton - Mariëlle Kruis / Mariëtte van den Berg - Raquel Evertsz 6-0, 6-3
8 mei 2022 L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 4-2
2e DE Ruby Pennings / Astrid Carton 6-2, 6-3
2e DD Lynn Pennings - Ruby Pennings / Astrid Carton - Mariëlle Kruis 5-7, 6-2, [9-11]
1 mei 2022 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-1
2e DE Astrid Carton / Minke Kranenborg 7-5, 6-2
24 april 2022 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 6-0
2e DE Inge Kaars Sijpesteijn / Astrid Carton 6-2, 6-2
2e DD Inge Kaars Sijpesteijn - Polly Lam Po Kuen / Mariëlle Kruis - Astrid Carton 6-2, 6-2
18 april 2022 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 3-3
2e DE Astrid Carton / Jamie Liu 7-5, 6-2
1e DD Sarah Jellema - Astrid Carton / Jamie Liu - Mara Pouw 5-7, 6-3, [11-13]

Cream Crackers Open 2020 (Groningen, 7 aug - 16 aug) *
1R DE Anna Boonstra / Astrid Carton 6-2, 6-3

TSH Haren Open * 2019 (Haren (Gr), 17 aug - 25 aug) *
1R DE Sarah van Emst / Astrid Carton 6-1, 7-5

TV Hoofddorp Open 2019 (Hoofddorp, 27 jul - 4 aug) *
2R DE Jill Schalk / Astrid Carton 7-5, 2-0 Opgave
1R DE Astrid Carton / Amber Maatman 6-1, 6-2

Dames Eredivisie Afdeling 1
2 juni 2019 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 6-0
3e DE Astrid Carton / Laura Kuhne 6-3, 7-5
2e DD Astrid Carton - Sarah Jellema / Laura Kuhne - Linda Veldhuizen 6-0, 6-4
26 mei 2019 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 3-3
Q4 DE Astrid Carton / Katja Versteeg-Nossik 5-7, 1-6
1e DD Floor Snoeijing - Astrid Carton / Tanja Nosik - Katja Versteeg-Nossik 0-6, 6-3, [5-10]
19 mei 2019 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 0-6
3e DE Jill van Doorn / Astrid Carton 7-5, 1-6, 0-6
1e DD Lizz van der Kruk - Rosalie den Hoedt / Sarah Jellema - Astrid Carton 2-6, 1-6
12 mei 2019 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 5-1
Q4 DE Astrid Carton / Domenica Krens 6-2, 6-1
1e DD Floor Snoeijing - Astrid Carton / Christel Wiersema - Elise Cremers-Euren 6-1, 6-1
22 april 2019 T.V. Badhoevedorp 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 2-4
Q4 DE Mohini Hommes / Astrid Carton 6-7, 6-1, 6-3
2e DD Jamie Liu - Tatum Otto / Sarah Jellema - Astrid Carton 2-6, 3-6
14 april 2019 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / T.C. Breda 1 5-1
3e DE Astrid Carton / Céline Goedhart 6-3, 6-3
2e DD Astrid Carton - Aniël van der Meer / Céline Goedhart - Lynn Reijnders 3-6, 6-2, [10-4]
7 april 2019 L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 2-4
Q4 DE Julia Szegedi / Astrid Carton 3-6, 4-6
2e DD Jolanda Mens - Lynn Pennings / Astrid Carton - Sarah Jellema 4-6, 6-7

Approach NRT Emmeloord 2018 (Emmeloord, 20 okt - 28 okt) **
KF DD Annemart Kleijn - Isabelle Popma / Astrid Carton - Rowena van der Ploeg 7-5, 6-3

De Bontekoe NRT 2018 (Leeuwarden, 25 aug - 2 sep) *
1R DE Anke-Mare Haanstra / Astrid Carton 6-3, 6-4

Cream Crackers NRT Open 2018 (Groningen, 10 aug - 19 aug) *
2R DE Jasmijn Gimbrčre / Astrid Carton 6-1, 6-0
HF DD Fleur Eggink - Jasmijn Gimbrčre / Astrid Carton - Rowena van der Ploeg 6-3, 6-4

Toomba Open 2018 (Lelystad, 21 jul - 29 jul) **
HF DD Gabriëlla Mujan - Annick Verhaar / Astrid Carton - Rowena van der Ploeg 6-3, 6-3

Heerhugowaard's/Baanbereik Open 2018 (Heerhugowaard, 30 jun - 8 jul) *
2R DE Regina Husak / Astrid Carton 6-3, 7-5
1R DE Astrid Carton / Demi de Vries 6-4, 6-2

Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2018 (Emmen, 13 mei - 21 mei) ****
KF DD Dewi Dijkman - Nikki Luttikhuis / Astrid Carton - Rowena van der Ploeg 6-2, 6-1

Wijkom Open NRT** 2018 Beverwijk (Alkmaar, 24 mrt - 1 apr) **
KF DD Rikke de Koning - Amalia Stuger / Fleur Adema - Astrid Carton 7-6(5), 6-1

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2018 (Valkenswaard, 2 jan - 7 jan) **
1R DE Jamie Jillissen / Astrid Carton 6-2, 6-0
HF DD Anna Brinkmann Adsarias - Margriet Timmermans / Fleur Adema - Astrid Carton Walkover

Approach NRT Emmeloord 2017 (Emmeloord, 22 okt - 29 okt) **
HF DD Jasmijn Gimbrčre - Maxim van Ossenbruggen / Fleur Adema - Astrid Carton 6-2, 6-3

De Bontekoe NRT 2017 (Leeuwarden, 26 aug - 3 sep) *
2R DE Annick Verhaar / Astrid Carton 6-2, 6-2
HF DD Katerina Antoniou - Lucky van Gennip / Fleur Adema - Astrid Carton 6-4, 6-4

R.E.O. Open 2017 (Roden, 5 aug - 13 aug) **
1R DE Nikki Luttikhuis / Astrid Carton 6-2, 6-3
  F DD Karen Loranc - Nikki Luttikhuis / Astrid Carton - Rowena van der Ploeg 6-2, 6-1
HF DD Astrid Carton - Rowena van der Ploeg / Jolien Duin - Mariëlle Kruis 6-2, 6-3

Dionar Hoofddorp 2017 (Hoofddorp, 29 jul - 6 aug) *
2R DE Chelsea Apawti / Astrid Carton 2-6, 6-3, 6-2
1R DE Astrid Carton / Mohini Hommes 6-3, 6-2
HF DD Lucky van Gennip - Kimberly Loo / Fleur Adema - Astrid Carton 6-2, 6-2

Rapiditas Open 2017 (Nijmegen, 21 jul - 30 jul) **
KF DD Marleen Jansen - Margo Verbeet / Fleur Adema - Astrid Carton 6-3, 7-6

T.A.M. Open 2017 (Groningen, 1 jul - 9 jul) *
HF DD Karen Loranc - Maxim van Ossenbruggen / Fleur Adema - Astrid Carton 5-7, 6-2, 6-0

Kaap Hoorn NRT 2017 (Hoorn, 17 jun - 25 jun) **
  F DD Madelief Hageman - Bente Spee / Fleur Adema - Astrid Carton 1-6, 6-2, 7-6(5)
HF DD Fleur Adema - Astrid Carton / Julia Enderink - Sophie Wagemaker 6-4, 6-0

Approach NRT Emmeloord 2016 (, 14 okt - 23 okt) **
HF DD Dona Coman - Jo-Ann Huzen / Fleur Adema - Astrid Carton 3-6, 6-4, 6-3

De Bontekoe NRT 2016 (Leeuwarden, 27 aug - 4 sep) *
1R DE Jolien Duin / Astrid Carton 6-4, 6-4
  F DD Fleur Adema - Astrid Carton / Jolien Duin - Annemarie Koning 7-6(2), 6-1
HF DD Fleur Adema - Astrid Carton / Karen Loranc - Maxim van Ossenbruggen 6-3, 3-6, 6-3

Cream Crackers NRT Open 2016 (Groningen, 14 aug - 21 aug) *
2R DE Esmée van der Helm / Astrid Carton 6-1, 6-3

Rapiditas Open 2016 (Nijmegen, 23 jul - 31 jul) **
HF DD Margo Verbeet - Loďs Wagenvoort / Fleur Adema - Astrid Carton 6-7, 6-1, 6-2
KF DD Fleur Adema - Astrid Carton / Malou Goes - Iris Leder 6-2, 6-3

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
29 mei 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 6-2
 DD Elja Vegter - Danique Gimbrčre / Astrid Carton - Rowena van der Ploeg 6-7, 3-6
2e GD Paul van den Tempel - Danique Gimbrčre / Astrid Carton - Pieter-Dirk Gerritsen 7-6, 6-3
22 mei 2016 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 3-5
 DD Astrid Carton - Rowena van der Ploeg / Laura Stokkel - Nikki Kolman 6-1, 5-7, 1-6
2e GD Astrid Carton - Pieter-Dirk Gerritsen / Nikki Kolman - Jasper Krol 2-6, 2-6
8 mei 2016 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / L.T.V. Lelystad 1 2-6
1e DE Astrid Carton / Alexa de Bont 0-6, 0-6
 DD Astrid Carton - Rowena van der Ploeg / Alexa de Bont - Yvonne Peeters 6-4, 2-6, 7-5
1e GD Astrid Carton - Emiel de Graaf / Annemieke Witte - Anwar Salam Opgave thuis
24 april 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 6-2
1e DE Marleen Jansen / Astrid Carton 4-6, 6-4, 5-7
 DD Marleen Jansen - Sanne Otten / Astrid Carton - Rowena van der Ploeg 2-6, 6-4, 2-6
1e GD Sanne Otten - Koen Slijkhuis / Astrid Carton - Emiel de Graaf Opgave uit
17 april 2016 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 4-4
1e DE Astrid Carton / Nicole Wandel 4-6, 2-6
 DD Astrid Carton - Rowena van der Ploeg / Melissa Beumer - Bo Luttikhuis 4-6, 6-4, 6-4
1e GD Astrid Carton - Emiel de Graaf / Melissa Beumer - Jort Mensink 2-6, 6-7
10 april 2016 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 7-1
1e DE Karen Loranc / Astrid Carton 0-3
 DD Karen Loranc - Maxim van Ossenbruggen / Astrid Carton - Rowena van der Ploeg 6-1, 7-5
1e GD Mike Luttikhuis - Karen Loranc / Emiel de Graaf - Astrid Carton 7-5, 6-4

De Bontekoe NRT 2015 (Leeuwarden, 22 aug - 30 aug) *
1R DE Jolien Duin / Astrid Carton 7-5, 7-5
HF DD Birgit Heijnemans - Anniek Theuwissen / Astrid Carton - Flo Vos 5-7, 6-2, 6-4
KF DD Astrid Carton - Flo Vos / Suzanne Boezerooij-Arends - Lucie Jonkman 6-0, 6-2

De Bontekoe NRT 2014 (Leeuwarden, 24 aug - 31 aug) *
1R DE Eline van Boven / Astrid Carton 6-2, 6-2
HF DD Tessa van der Ploeg - Priscilla Visser / Astrid Carton - Flo Vos 6-2, 6-0
KF DD Astrid Carton - Flo Vos / Fleur Eggink - Steffi Menzinga 6-4, 6-0
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 2
1 jan 2019 3 2
29 mei 2016 3,1078
22 mei 2016 2,9583
8 mei 2016 3,6626 3,4399
24 apr 2016 3,9986 3,5571
17 apr 2016 3,9986 3,9177
10 apr 2016 3,7958 3,7600
1 jan 2016 3
1 jan 2014 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 mrt 2020 217
4 feb 2020 213
7 jan 2020 211
2 dec 2019 218
4 nov 2019 216
7 okt 2019 217
5 sep 2019 214
5 aug 2019 222 157
1 jul 2019 209 124
3 jun 2019 202 100
29 apr 2019 200 75
12 mrt 2019 205 73
12 feb 2019 208 73
3 dec 2018 200 58
5 nov 2018 199 58
2 okt 2018 201 58
3 sep 2018 198 58
6 aug 2018 202 57
2 jul 2018 169 56
4 jun 2018 165 55
30 apr 2018 165 59
2 apr 2018 164 59
5 mrt 2018 162 58
5 feb 2018 161 56
1 jan 2018 161 52
4 dec 2017 167 55
30 okt 2017 167 56
2 okt 2017 168 56
28 aug 2017 171 46
31 jul 2017 168 63
3 jul 2017 215 57
5 jun 2017 198 69
1 mei 2017 201 73
3 apr 2017 199 73
6 mrt 2017 201 76
6 feb 2017 198 76
9 jan 2017 196 76
5 dec 2016 196 75
31 okt 2016 195 70
3 okt 2016 195 87
5 sep 2016 195 85
1 aug 2016 117
11 jul 2016 158
6 jun 2016 161
2 mei 2016 159
4 apr 2016 159
7 mrt 2016 159
1 feb 2016 157
4 jan 2016 160
7 dec 2015 167
2 nov 2015 166
5 okt 2015 165
7 sep 2015 167
3 aug 2015 159
7 jul 2015 159
1 jun 2015 171
4 mei 2015 170
6 apr 2015 170
2 mrt 2015 166
2 feb 2015 176
5 jan 2015 181
1 dec 2014 181
3 nov 2014 180
6 okt 2014 181
1 sep 2014 179