NL toptennisser Aron Ouwejan
Bijgewerkt t/m 17 augustus 2022 Home



♂ Aron Ouwejan KNLTB 24998060
Ouwejan , A.




Prestaties
104e Sphaerinda Open NRT** 2022 (Utrecht, 30 jul - 7 aug) **
1R HE Aydan Gomez Osorio / Aron Ouwejan 7-5, 5-7, 6-3
KF HD Julius Bult - Sil Hollemans / Edward Etty - Aron Ouwejan 4-6, 6-3, 7-6
1R HD Edward Etty - Aron Ouwejan / Ruben Hoekstra - Jay Trip 7-5, 7-5

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 2
29 mei 2022 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 6-2
1e HE Aron Ouwejan / Martijn Moeyes 6-3, 6-3
 HD Lucas van Flymen - Aron Ouwejan / Martijn Moeyes - Tim Smit 6-1, 6-4
22 mei 2022 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Zandvoort 4 7-1
1e HE Aron Ouwejan / Maurits Dolman 6-1, 6-2
1e GD Aron Ouwejan - Yara Hamerling / Bodi van Galen - Nina Kwakman 6-3, 6-3
15 mei 2022 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 3-5
1e HE Bodhi de Jong / Aron Ouwejan 2-6, 2-6
 HD Geert Dubbeldam - Caio Smidi / Stan Konijn - Aron Ouwejan 3-6, 7-5, [10-8]
1e GD Caio Smidi - Emily van der Werf / Aron Ouwejan - Anika Ouwejan 1-6, 1-6
1 mei 2022 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 6-2
2e HE Timo de Mooy / Aron Ouwejan 6-3, 5-7, 3-6
 HD Olger van Gent - Bas Haverlag / Aron Ouwejan - Nathaniel Apawti 6-3, 6-3
1e GD Timo de Mooy - Julia van Rosendael / Aron Ouwejan - Marit de Graaf 3-6, 6-2, [2-10]
24 april 2022 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.P.V. Hoorn 2 6-2
 HD Lucas van Flymen - Aron Ouwejan / Sandro Neefjes - Raymond Laan 4-6, 6-4, [10-2]
1e GD Aron Ouwejan - Anika Ouwejan / Chelsea Apawti - Jordi Hermans 6-2, 3-6, [10-3]
18 april 2022 T.C. Amstelpark (Amstelveen) 3 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7-1
1e HE Zacharias Aipassa / Aron Ouwejan 6-3, 6-4
1e GD Zacharias Aipassa - Loïs Tsui / Aron Ouwejan - Marit de Graaf 6-2, 6-4
10 april 2022 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 5-3
1e HE Aron Ouwejan / Daan Vonsée 6-3, 6-2
2e GD Aron Ouwejan - Yara Hamerling / Tom Winter - Suzanne Schreiner Walkover

Gemengd 2e klasse Afdeling 4
27 september 2020 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 7-1
1e HE Aron Ouwejan / Dentrey Veenstra 6-3, 3-6, 4-6
 HD Lucas van Flymen - Aron Ouwejan / Tycho Veenstra - Nanno Mein 7-6, 6-3
1e GD Aron Ouwejan - Anika Ouwejan / Esmée Biersteker - Nanno Mein 6-2, 6-0
20 september 2020 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 6-2
1e HE Floyd van Houwelingen / Aron Ouwejan 6-4, 6-1
2e GD Caio Smidi - Giséla Kemper / Nina Kwakman - Aron Ouwejan 0-6, 4-6
13 september 2020 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.P.V. Hoorn 1 6-2
1e HE Aron Ouwejan / Alexander Blom 1-6, 1-6
 HD Lucas van Flymen - Aron Ouwejan / Jordi Hermans - Charlie Koper 6-3, 6-4
2e GD Aron Ouwejan - Nina Kwakman / Charlie Koper - Daphne Temme 6-1, 3-6, [10-5]

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 23 feb - 6 mrt) **
1R HE Jim Hendrikx / Aron Ouwejan 7-6, 7-6

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 14 feb - 22 feb) **
1R HE Tijmen van der Linden / Aron Ouwejan 6-3, 6-3

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 31 jan - 9 feb) **
1R HE Thorsten Sollie / Aron Ouwejan 6-4, 6-1

Approach NRT Eibergen 2019 (De Mors, Eibergen, 5 nov - 17 nov) **
1R HE Thorsten Sollie / Aron Ouwejan 6-2, 6-3

Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2019 (Rijen, 13 jul - 21 jul) **
1R HE Roeland van de Vorst / Aron Ouwejan 6-2, 7-5
KF HD Boas Deden - Tim Jansen / Aron Ouwejan - Ids Waterbolk 7-6, 6-3

Social Blue Open 2019 (Hoorn, 15 jun - 23 jun) **
1R HE Jasper Smit / Aron Ouwejan 6-0, 6-1

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
2 juni 2019 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 2-6
2e GD Aron Ouwejan - Evelina Teeuwen / Ege Melih Azkara - Dali Tjokrohamidjojo 2-6, 2-6
26 mei 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 5-3
2e HE Luuk Ammerlaan / Aron Ouwejan 4-6, 2-6
2e GD Koen van der Zouwen - Laura Sterkman / Aron Ouwejan - Pantha Ardani 6-1, 6-1
19 mei 2019 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
2e HE Aron Ouwejan / Marnix Blom 6-2, 2-6, 6-4
2e GD Aron Ouwejan - Nina Kwakman / Björn Vermeulen - Emily van der Werf 6-3, 6-3
12 mei 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 4-4
2e GD Timo de Mooy - Anna Kostiouk / Aron Ouwejan - Evelina Teeuwen 6-2, 4-6, [10-4]
22 april 2019 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 6-2
2e HE Aron Ouwejan / Tariq Khoeblal 6-2, 6-0
14 april 2019 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 4-4
 HD Thijs Hagen - Koen Vonk / Aron Ouwejan - Lucas van Flymen 6-7, 2-6
2e GD Peer Jansen - Tirza Griffejoen / Aron Ouwejan - Evelina Teeuwen 6-4, 6-7, [10-8]
7 april 2019 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 1-7
2e HE Aron Ouwejan / Yannick van der Weerden 0-6, 0-6
2e GD Aron Ouwejan - Evelina Teeuwen / Yannick van der Weerden - Kimberly Loo 1-6, 6-7

Heerhugowaard's/Baanbereik Open 2018 (Heerhugowaard, 30 jun - 8 jul) *
1R HE Caio Smidi / Aron Ouwejan 6-1, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 aug 2022 2,9841
1 jan 2022 3 3
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 5
1 jan 2018 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 aug 2022 270
4 jul 2022 261
6 jun 2022 247
2 mei 2022 262
4 apr 2022 262
1 mrt 2022 274
1 feb 2022 228
4 jan 2022 230
7 dec 2021 234
2 nov 2021 195
5 okt 2021 193
30 aug 2021 189
3 aug 2021 174
6 jul 2021 148 174
1 jun 2021 148 175
29 apr 2021 148 175
6 apr 2021 148 175
2 mrt 2021 148 176
2 feb 2021 147 176
5 jan 2021 146 176
1 dec 2020 169 176
3 nov 2020 145 176
5 okt 2020 146 176
1 sep 2020 146 174
3 aug 2020 150 182
2 mrt 2020 151 183
4 feb 2020 178 189
7 jan 2020 177 189
2 dec 2019 169 190
4 nov 2019 189 190
7 okt 2019 191 190
5 sep 2019 190 189
5 aug 2019 182 187
1 jul 2019 253
3 jun 2019 254
29 apr 2019 255
12 mrt 2019 260
12 feb 2019 261
3 dec 2018 301
5 nov 2018 299
2 okt 2018 297
3 sep 2018 295
6 aug 2018 308
2 jul 2018 305