NL toptennisser Arnout van Weelde
Bijgewerkt t/m 30 mei 2017 Home



♂ Arnout van Weelde KNLTB 14732513
Weelde, A. van
Toernooi.nl FaceBook Site T.V. Dekker Tennis (Warmond)
(KNLTB)
L.T.C. Oud Wassenaar
(KNLTB)


Woonplaats Geboorteplaats Geboortedatum Handig Backhand Wetenswaardigheden
Amsterdam Leidschendam-Voorburg 11 september 1988 linkshandig dubbelhandig Broer van Lennard


Prestaties
Gemengd 1e klasse Afdeling 17
28 mei 2017 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 2-6
2e HE Robert Lindgren / Arnout van Weelde 6-3, 6-2
 HD Egbert Weverink - Robert Lindgren / Senne Braun - Arnout van Weelde 3-6, 6-7
21 mei 2017 T.C. Zandvoort 3 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 2-6
 HD Colin de Heer - Koen Heupers / Arnout van Weelde - Senne Braun 6-3, 2-6, 6-3
2e GD Koen Heupers - Anna Brinkmann Adsarias / Arnout van Weelde - Andreea Ehritt-Vanc Opgave uit
7 mei 2017 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 4-4
 HD Nick Broekhof - Jesper de Jong / Senne Braun - Arnout van Weelde 6-0, 6-1
1e GD Jesper de Jong - Renate de Regt / Arnout van Weelde - Andreea Ehritt-Vanc 4-6, 6-4, 7-6
30 april 2017 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7-1
 HD Arnout van Weelde - Senne Braun / Menno van de Bor - Remco Fehr 6-2, 6-3
1e GD Andreea Ehritt-Vanc - Arnout van Weelde / Menno van de Bor - Myrthe van der Meer Opgave uit
17 april 2017 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 2-6
 HD Christian van Diemen-Ribas - Sven den Exter / Arnout van Weelde - Senne Braun 4-6, 6-7
1e GD Sven den Exter - Shandra de Graaff / Eliessa Vanlangendonck - Arnout van Weelde 6-4, 4-2
9 april 2017 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 4-4
 HD Arnout van Weelde - Lennard van Weelde / Tom Smit - Bart Overbeek 3-6, 2-6
1e GD Arnout van Weelde - Eliessa Vanlangendonck / Bart Overbeek - Kimberley Wehrmann-Cassar 1-6, 5-7

61e Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 16 jul - 24 jul) ****
1R HD Bart van Leijsen - Niels Lootsma / Senne Braun - Arnout van Weelde 6-3, 6-2

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 15
5 juni 2016 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 2-6
 HD Menno van de Bor - Daan de Ru / Arnout van Weelde - Lennard van Weelde 6-2, 6-4
2e GD Menno van de Bor - Ilse Puijker / Arnout van Weelde - Anouk Sterk 6-4, 4-6, 6-7
29 mei 2016 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6-2
 HD Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski / Richard van de Wetering - Wilco Geenen 2-6, 5-7
2e GD Arnout van Weelde - Anouk Sterk / Debby Haak - Richard van de Wetering 6-2, 6-3
8 mei 2016 T.C. Zandvoort 3 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-3
 HD Mark Logger - Koen Wiggemans / Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski 7-5, 6-2
1e GD Jetske Viveen - Koen Wiggemans / Anouk Sterk - Arnout van Weelde Opgave uit
24 april 2016 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 7-1
 HD Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski / Thom van der Wiel - Rens Kamphuis 6-3, 7-6
1e GD Arnout van Weelde - Anouk Sterk / Tom Clavel - Martine Dijkman 0-6, 6-4, 7-6
17 april 2016 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 4-4
 HD Thimo van der Lecq - Michiel de Krom / Arnout van Weelde - Lennard van Weelde 6-0, 6-1
1e GD Erika Vogelsang - Thimo van der Lecq / Anouk Sterk - Arnout van Weelde 7-5, 6-2
10 april 2016 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.V. Hoorn 1 5-3
 HD Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski / Alexander Blom - Wesley de Kwaadsteniet 6-1, 6-1
1e GD Anouk Sterk - Arnout van Weelde / Jaimy-Gayle van de Wal - Alexander Blom 2-6, 4-6

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 16
31 mei 2015 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6-2
2e GD Arnout van Weelde - Anouk Sterk / Richard van de Wetering - Kimberley van Heugten 4-6, 3-6
17 mei 2015 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
2e GD Arnout van Weelde - Anouk Sterk / Floris Pagano Mirani - Julia van Rosendael 6-1, 3-6, 6-7
10 mei 2015 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-3
2e GD Leon Vellekoop - Samentha van Damme-Helderop / Arnout van Weelde - Anouk Sterk 4-6, 2-6
6 april 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 1-7
 HD Gijs Buntsma - Sam Jesse / Lennard van Weelde - Arnout van Weelde 4-6, 4-6
1e GD Sophia Grippo - Gijs Buntsma / Anouk Sterk - Arnout van Weelde Opgave thuis

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 17
1 juni 2014 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 5-3
2e HE Gijs Buntsma / Arnout van Weelde 6-1, 6-0
 HD Tim van Terheijden - Gijs Buntsma / Arnout van Weelde - Lennard van Weelde 7-5, 6-1
2e GD Gijs Buntsma - Sophia Grippo / Arnout van Weelde - Anouk Sterk 7-5, 2-6, 6-7
25 mei 2014 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Arnout van Weelde / Remy Groenendaal 1-6, 2-6
 HD Krzysztof Muzalewski - Arnout van Weelde / Martijn Helmonds - Remy Groenendaal Opgave thuis
2e GD Anouk Sterk - Arnout van Weelde / Anouk Sinnige - Martijn Helmonds 6-3, 6-4
18 mei 2014 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 5-3
2e HE Menno van de Bor / Arnout van Weelde 6-3, 6-4
 HD Menno van de Bor - Daan de Ru / Arnout van Weelde - Lennard van Weelde Opgave uit
2e GD Ilse Huiskes - Remco Fehr / Arnout van Weelde - Anouk Sterk 6-7, 4-6
11 mei 2014 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.C. Zandvoort 3 3-5
1e HE Arnout van Weelde / Tallon Griekspoor 3-6, 7-6, 3-6
 HD Arnout van Weelde - Lennard van Weelde / Mark Logger - Tallon Griekspoor 1-6, 2-6
21 april 2014 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 5-3
1e HE Boy Vergeer / Arnout van Weelde 6-2, 6-2
 HD Boy Vergeer - Ivo Noorlander / Arnout van Weelde - Lennard van Weelde Opgave uit
2e GD Boy Vergeer - Susanne Rehorst / Arnout van Weelde - Elke Tiel 6-4, 6-4
13 april 2014 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 6-2
 HD Krzysztof Muzalewski - Arnout van Weelde / Senne Braun - Tim Schweig 6-7, 2-6
2e GD Elke Tiel - Arnout van Weelde / Senne Braun - Fleur Holtkamp 6-4, 1-6, 7-6
6 april 2014 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 5-3
 HD Stefan de Jong - Alexander van Rosendael / Lennard van Weelde - Arnout van Weelde 6-1, 6-2
2e GD Alexander van Rosendael - Sophie van Rosendael / Anouk Sterk - Arnout van Weelde 6-2, 6-7, 7-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
28 mei 2017 2,3981 2,5422
21 mei 2017 2,4553
7 mei 2017 2,3405
30 apr 2017 2,4030
17 apr 2017 2,3865
9 apr 2017 1,8994
1 jan 2017 2,6802
1 jan 2017 3
5 jun 2016 2,1206
29 mei 2016 2,1376
8 mei 2016 2,1261
24 apr 2016 2,4130
17 apr 2016 2,1806
10 apr 2016 2,0000
1 jan 2016 2,5604
1 jan 2016 3
17 mei 2015 2,0173
10 mei 2015 2,1828
6 apr 2015 2,7278
1 jan 2014 2,0648 2,5553
1 jan 2014 2 3
1 nov 2013 2,0648 2,5553
1 okt 2013 2,0648 2,5553
1 sep 2013 2,0648 2,4868
1 aug 2013 2,0648 2,4838
1 jul 2013 2,1142 2,7044
1 jun 2013 2,4318 2,5565
1 mei 2013 2,3130 2,7845
1 apr 2013 2,6468 2,2724
1 mrt 2013 2,6468 2,2724
1 jan 2013 2,7522 2,2724
1 jan 2013 3 3
1 okt 2012 2,7522 2,2724
1 sep 2012 2,7522 2,2724
1 aug 2012 2,7542 2,2724
1 jul 2012 2,2307
1 jun 2012 2,9655 2,2307
1 mei 2012 2,9122 2,2542
1 apr 2012 2,9122 2,6301
1 mrt 2012 2,9122 2,6301
1 jan 2012 2,9122 2,5021
1 jan 2012 3 3
1 okt 2011 2,9122 2,5021
1 sep 2011 2,8931 2,5241
1 aug 2011 2,7828 2,5450
1 jul 2011 2,7258 2,5761
1 jun 2011 2,5708 2,5372
1 mei 2011 2,3559 2,6411
1 apr 2011 2,4592 2,8597
1 mrt 2011 2,4696 2,5070
1 jan 2011 2,5142 2,5070
1 jan 2011 3 3
1 okt 2010 2,7142 2,7070
1 sep 2010 2,7017 2,7539
1 aug 2010 2,6017 2,7332
1 jul 2010 2,7692 2,8585
1 jun 2010 2,9525 2,9938
1 jan 2010 2,9031
1 jan 2010 3 3
1 aug 2009 2,9422
1 jul 2009 2,8662
1 jan 2009 3 3

Klik hier voor historie van vr 2014