NL toptennisser Anton Lippert
Bijgewerkt t/m 30 mei 2022 Home



♂ Anton Lippert KNLTB 36193631
Lippert, A.




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 5
29 mei 2022 H.T.V. Ten Woude (Heerenveen) 1 / T.A.M. (Groningen) 2 2-6
 HD Bram Hijlkema - Petter Veen / Anton Lippert - Casper Room 3-6, 2-6
22 mei 2022 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 8-0
 HD Anton Lippert - Casper Room / Patrique Praest - Mathijs Kristen 6-1, 7-6
15 mei 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 5-3
1e HE Arnoud Kramer / Anton Lippert 3-6, 6-2, 6-2
 HD Vinzenz Koning - Jay Trip / Casper Room - Anton Lippert 6-3, 6-4
1 mei 2022 T.A.M. (Groningen) 2 / R.C. Borne 1 4-4
 HD Anton Lippert - Casper Room / Noah ten Veen - Conner Kerkdijk 6-4, 6-4
1e GD Anton Lippert - Puck Luttikhuis / Noah ten Veen - Suze Bennink 6-7, 0-6
24 april 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 3-5
1e HE Nick van den Hurk López / Anton Lippert Opgave-3, 1-
 HD Bastijn Groenendaal - Roelof Ameshoff / Casper Room - Anton Lippert 7-6, 6-2

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
17 oktober 2021 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 3-5
 HD Sjoerd Idzerda - Anton Lippert / Nick Beumer - Tim van Rodijnen 4-6, 1-6
1e GD Anton Lippert - Puck Luttikhuis / Stan Bolhuis - Lidwien Mentink 2-6, 2-6
10 oktober 2021 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
1e GD Floris Podzimek - Nicole Wandel / Rixt van der Werff - Anton Lippert 6-1, 6-2
26 september 2021 T.A.M. (Groningen) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 3-5
1e HE Anton Lippert / Willem van As 4-6, 5-7
 HD Tijn Bokma - Anton Lippert / Willem van As - Bas Bouwman 0-6, 2-6
19 september 2021 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 7-1
 HD Jacco Arends - Jasper Visker / Tijn Bokma - Anton Lippert 6-2, 4-6, [10-12]
1e GD Jacco Arends - Bente Patist / Anton Lippert - Amber Maalderink 7-6, 6-1

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
4 oktober 2020 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.A.M. (Groningen) 2 2-6
1e HE Roelof Ameshoff / Anton Lippert 2-6, 4-6
 HD Robert Ameshoff - Rens Kamphuis / Anton Lippert - Casper Room 6-4, 6-4
1e GD Roelof Ameshoff - Manon de Rijk / Puck Luttikhuis - Anton Lippert 4-6, 6-2, [9-11]
27 september 2020 T.A.M. (Groningen) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
1e HE Anton Lippert / Jacco Arends 6-3, 6-1
 HD Anton Lippert - Casper Room / Jacco Arends - Jasper Visker 6-3, 3-6, [8-10]
20 september 2020 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 1-7
1e HE Figou Stam / Anton Lippert 4-6, 3-6
 HD Figou Stam - Tjerry van Eekert / Anton Lippert - Sjoerd Idzerda 6-3, 6-4
1e GD Tjerry van Eekert - Pippa Bosman / Amber Maalderink - Anton Lippert 4-6, 2-6
13 september 2020 T.A.M. (Groningen) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 5-3
2e HE Anton Lippert / Daan Olff 6-2, 6-2
 HD Anton Lippert - Sjoerd Idzerda / Joris Onverwagt - Daan Olff 7-5, 6-0
2e GD Amber Maalderink - Anton Lippert / Thari Jansens - Ytzen Zeilstra 7-5, 6-2
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 2 3
1 jan 2021 2 3
1 jan 2020 3 3