NL toptennisser Anoek Pruijmboom
Bijgewerkt t/m 6 december 2022 Home



♀ Anoek Pruijmboom KNLTB 26342154
Pruijmboom, A.




Prestaties
NRT Leeuwenbergh 2022 (Den Haag, 4 jun - 12 jun) **
1R DE Klara Veldman / Anoek Pruijmboom 6-1, 6-3
KF DD Min Chae Kim - Sanne Schalekamp / Anoek Pruijmboom - Dominique Yeo 6-1, 6-3
1R DD Anoek Pruijmboom - Dominique Yeo / Megan Caffin - Senne Janssen 6-3, 5-7, 7-6

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2022 (Den Bosch, 28 mei - 6 jun) *
1R DE Lena Beckx / Anoek Pruijmboom 4-6, 6-2, 7-5
KF DD Senne Janssen - Lika Peresypkina / Anoek Pruijmboom - Dominique Yeo 6-1, 7-5
1R DD Anoek Pruijmboom - Dominique Yeo / Joann Leijten - Roos Schoemaker 6-3, 6-2

103e Sphaerinda Open 2021 (Utrecht, 31 jul - 8 aug) **
2R DE Roos van Reek / Anoek Pruijmboom 6-1, 6-3
1R DE Anoek Pruijmboom / Claire van Buuren 6-3, 6-0
  F DD Anoek Pruijmboom - Michelle Tikhonko / Annika Barth - Sarah Olff 5-7, 6-4, 7-6
HF DD Anoek Pruijmboom - Michelle Tikhonko / Jill van den Dungen - Annick Verhaar 6-2, 6-2
KF DD Anoek Pruijmboom - Michelle Tikhonko / Gabriëlle Dekkers - Roos van Reek 6-3, 7-6
1R DD Anoek Pruijmboom - Michelle Tikhonko / Cheyenne Houkes - Kiona Lee Kon Fong Jiménez 6-1, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 1
4 oktober 2020 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / L.T.C. Soestdijk 1 2-6
1e DE Anoek Pruijmboom / Rose Marie Nijkamp 0-6, 0-6
 DD Anoek Pruijmboom - Nynke Tjebbes / Rose Marie Nijkamp - Britt du Pree 1-6, 4-6
1e GD Jay Temming - Anoek Pruijmboom / Manvydas Balciunas - Rose Marie Nijkamp 1-6, 4-6
20 september 2020 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-6
2e DE Anoek Pruijmboom / Kristel Vos 6-4, 6-1
 DD Shanna Buitenhuis - Anoek Pruijmboom / Marente Sijbesma - Kristel Vos 6-3, 0-1 Opgave
13 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 3-5
2e DE Birgit Heijnemans / Anoek Pruijmboom 6-7, 2-6
 DD Amanda Bikker - Elja Vegter / Shanna Buitenhuis - Anoek Pruijmboom 3-6, 3-6
2e GD Birgit Heijnemans - Tim van Rodijnen / Anoek Pruijmboom - Jay Temming 6-1, 3-6, [12-10]

Cream Crackers Open 2020 (Groningen, 7 aug - 16 aug) *
1R DE Nika Beukers / Anoek Pruijmboom 6-0, 6-2
KF DD Annelin Bakker - Sarah van Emst / Amber Maalderink - Anoek Pruijmboom 6-4, 7-6

DASH '35 Open 2020 (Dordrecht, 30 jul - 9 aug) **
1R DD Min Chae Kim - Laura Rijkers / Amanda Bikker - Anoek Pruijmboom 6-1, 6-0

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 23 feb - 6 mrt) **
2R DE Ivana Milosevic / Anoek Pruijmboom 6-2, 6-2
1R DE Anoek Pruijmboom / Maartje Mekenkamp 6-4, 6-3

Gemengd 2e klasse Afdeling 6
2 juni 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 5-1
 DD Stephanie Oostveen - Anoek Pruijmboom / Bo Rol - Marit Kreugel 6-2, 6-4
26 mei 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 8-0
 DD Anoek Pruijmboom - Stephanie Oostveen / Anniek Stijkel - Mieke Zijl 6-0, 6-1
19 mei 2019 T.A.M. (Groningen) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 1-7
2e DE Sanne Hoekstra / Anoek Pruijmboom 0-6, 4-6
 DD Fleur Adema - Sanne Hoekstra / Stephanie Oostveen - Anoek Pruijmboom 3-6, 4-6
12 mei 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / R.C. Borne 1 4-4
 DD Stephanie Oostveen - Anoek Pruijmboom / Lisa Lubben - Puck Luttikhuis 2-6, 6-3, [7-10]
1e GD Rolf Alblas - Anoek Pruijmboom / Lisa Lubben - Pascal Nijland 6-4, 5-7, [5-10]
22 april 2019 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 3-5
 DD Lara van Tiggelen - Yanniek Voogel / Stephanie Oostveen - Anoek Pruijmboom 6-2, 6-4
1e GD Jorn Herber - Lara van Tiggelen / Rolf Alblas - Anoek Pruijmboom 6-3, 5-7, [6-10]
14 april 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 4-4
2e DE Anoek Pruijmboom / Frédérique de Vries 4-6, 6-2, 6-1
7 april 2019 T.C. Veracket (Groningen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
 DD Claudia Löwik - Willie Nijborg / Anoek Pruijmboom - Shanna Buitenhuis 1-6, 6-2, [8-10]
2e GD Claudia Löwik - Erik-Jan de Heide / Tijmen van der Linden - Anoek Pruijmboom Walkover

Tennis Academy Henk van Hulst NRT 2018 ** (Valkenswaard, 31 dec - 6 jan) **
1R DE Joyce Nouws / Anoek Pruijmboom 6-1, 6-3
KF DD Liv Geurts - Janneke Wikkerink / Joyce Nouws - Anoek Pruijmboom 6-2, 6-2

NRT - Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2018 (Rijen, 14 jul - 22 jul) **
2R DE Lianne de Jong / Anoek Pruijmboom 6-0, 6-2
1R DE Anoek Pruijmboom / Kim Schalk 7-5, 7-5
  F DD Anouk van Hoek - Anoek Pruijmboom / Merel Beelen - Esmée van der Helm 6-3, 4-6, 6-3
HF DD Anouk van Hoek - Anoek Pruijmboom / Joyce Nouws - Kim Schalk 6-2, 6-1
KF DD Anouk van Hoek - Anoek Pruijmboom / Danique Sprokholt - Tess de Vocht 6-2, 6-1

MLTC Meppel NRT 2018 (Meppel, 9 jun - 17 jun) **
1R DE Donnaroza Gouvernante / Anoek Pruijmboom 6-1, 6-1

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
3 juni 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 1-7
1e DE Anoek Pruijmboom / Sarah de Boer 2-6, 5-7
 DD Anoek Pruijmboom - Shanna Buitenhuis / Suzanne van Soest - Pauline Kuijer 1-6, 2-6
2e GD Anoek Pruijmboom - Ydo Bruinsma / Yannick van der Weerden - Pauline Kuijer Walkover
27 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 3-5
2e DE Anoek Pruijmboom / Aniek Remmerswaal 6-0, 6-3
 DD Anoek Pruijmboom - Shanna Buitenhuis / Ilona Somers - Kika Hogendoorn 1-6, 1-6
2e GD Dennis Kockx - Anoek Pruijmboom / Alexander Popping - Ilona Somers 6-2, 6-2
13 mei 2018 Hillegomse T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 3-5
 DD Romy Krijger - Famke van Trigt / Anoek Pruijmboom - Eniek van den Broek 0-6, 3-6
6 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-3
2e DE Anoek Pruijmboom / Kimberly Loo 0-6, 6-3, 4-6
 DD Anoek Pruijmboom - Shanna Buitenhuis / Julia van Wissen - Rebecca Indrakusuma 2-6, 1-6
22 april 2018 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 4-4
 DD Isabel Bos - Carmen van Poelgeest / Anoek Pruijmboom - Nadine Terschegget 4-6, 7-5, [10-6]
2e GD Stan Soels - Isabel Bos / Tijmen van der Linden - Anoek Pruijmboom 2-6, 2-6
15 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 6-2
 DD Anoek Pruijmboom - Nadine Terschegget / Merlin Passchier - Lara Hijbeek 3-6, 6-4, [6-10]
2e GD Dennis Kockx - Anoek Pruijmboom / Lars Hordijk - Emma Goedkoop 6-2, 6-4
8 april 2018 Tielse L.T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 1-7
2e DE Anne Riemsdijk / Anoek Pruijmboom 4-6, 1-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2020 3 2
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
5 dec 2022 193 130
31 okt 2022 196 138
3 okt 2022 196 138
5 sep 2022 195 137
1 aug 2022 164 74
4 jul 2022 158 66
6 jun 2022 169 67
2 mei 2022 179 70
4 apr 2022 179 70
1 mrt 2022 170 77
1 feb 2022 166 73
4 jan 2022 171 76
7 dec 2021 171 76
2 nov 2021 175 75
5 okt 2021 171 75
30 aug 2021 166 68
3 aug 2021 175 165
6 jul 2021 182 174
1 jun 2021 182 174
29 apr 2021 182 174
6 apr 2021 183 174
2 mrt 2021 182 174
2 feb 2021 182 174
5 jan 2021 182 174
1 dec 2020 174
3 nov 2020 182 174
5 okt 2020 182 174
1 sep 2020 181 174
3 aug 2020 188
1 jul 2019 188 79
3 jun 2019 151 67
29 apr 2019 142 68
12 mrt 2019 142 69
12 feb 2019 146 69
3 dec 2018 142 62
5 nov 2018 142 62
2 okt 2018 142 65
3 sep 2018 140 63
6 aug 2018 145 67
2 jul 2018 185 133
4 jun 2018 258