NL toptennisser Annelin Bakker
Bijgewerkt t/m 2 augustus 2022 Home



♀ Annelin Bakker KNLTB 28508041
Bakker, A.
ITF WTA




Prestaties
Peugeot Aope Zittesje NRT*** 2022 (Sittard, 23 jul - 31 jul) ***
KF DE Sevil Yuldasheva / Annelin Bakker 7-6(0), 7-5
2R DE Annelin Bakker / Maru Poppe 6-1, 6-0
1R DE Annelin Bakker / Dunya Charalampopoulos 6-4, 4-6, 6-2
  F DD Annelin Bakker - Florentine Dekkers / Melissa Boyden - Sevil Yuldasheva Walkover
HF DD Annelin Bakker - Florentine Dekkers / Kristel van der Heijden - Laura Rijkers 6-0, 7-5
KF DD Annelin Bakker - Florentine Dekkers / Joes van Geijn - Laura Heinrichs 6-2, 6-3

Open Startbaan Toernooi 2022 (Amstelveen, 18 jun - 26 jun) **
  F DE Klara Veldman / Annelin Bakker 6-0, 7-6
HF DE Annelin Bakker / Britt du Pree 6-4, 6-3
KF DE Annelin Bakker / Sarah Olff 6-2, 6-3
2R DE Annelin Bakker / Maxine Palmen 6-1, 6-2
1R DE Annelin Bakker / Rachelle Starreveld 6-1, 6-0
KF DD Annika Barth - Sarah Olff / Annelin Bakker - Coco Bosman 6-7, 6-3, 6-4

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi 2022 (Emmen, 29 mei - 6 jun) ****
KF DE Shura Poppe / Annelin Bakker 5-7, 6-3, 6-4
2R DE Annelin Bakker / Sanne Schalekamp 6-1, 4-6, 6-3
1R DE Annelin Bakker / Danique Havermans 7-5, 6-4
1R DD Coco Bosman - Sarah van Emst / Annelin Bakker - Joy de Zeeuw 6-1, 6-2

Gemengd zondag Eredivisie Afdeling 1
26 mei 2022 Baarnse L.T.C. 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 5-1
2e DE Annelin Bakker / Danique Havermans 6-4, 6-4

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
22 mei 2022 Groninger Talenten Combinatie (Groningen) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 3-5
1e GD Jacco Arends - Annelin Bakker / Jesse IJntema - Amber Maalderink 6-1, 6-0
1 mei 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / Groninger Talenten Combinatie (Groningen) 1 5-3
1e DE Gigi Sy-A-Foek / Annelin Bakker 0-6, 0-6
1e GD Tim van Rodijnen - Suzanne van Soest / Niels Roemeling - Annelin Bakker 3-6, 1-6
24 april 2022 Groninger Talenten Combinatie (Groningen) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 8-0
 DD Annelin Bakker - Bente Patist / Floor Grootjans - Kim van Heur 6-0, 6-1
1e GD Annelin Bakker - Jasper Visker / Floor Grootjans - Wesley Nieuwendijk 6-4, 6-4
18 april 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / Groninger Talenten Combinatie (Groningen) 1 5-3
1e DE Valerie Griffejoen / Annelin Bakker 1-6, 0-6
 DD Myrthe Wittkšmper - Steffi KrŲger / Tesse Haan - Annelin Bakker 7-6, 3-6, [5-10]
10 april 2022 Groninger Talenten Combinatie (Groningen) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 5-3
1e DE Annelin Bakker / Maurien Rikkert 6-1, 6-4

NOJK 2021 12-16jr (Den Haag, 1 dec - 5 dec) ***
HF DE Isis van den Broek / Annelin Bakker 6-3, 6-4
KF DE Annelin Bakker / Roos Schoemaker 6-4, 7-6
2R DE Annelin Bakker / Nina Kwakman 6-1, 6-0
1R DE Annelin Bakker / Emily Schut 6-4, 6-3

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
26 september 2021 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
1e DE Maurien Rikkert / Annelin Bakker 1-6, 1-6
 DD Nicole Wandel - Josanne Witjes-van-Bennekom / Annelin Bakker - Bente Patist 2-6, 6-7
1e GD Ilco van Buuren - Maurien Rikkert / Sven van Dijk - Annelin Bakker 2-6, 2-6
19 september 2021 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 7-1
1e DE Annelin Bakker / Puck Luttikhuis 6-1, 6-1
 DD Annelin Bakker - Bente Patist / Puck Luttikhuis - Amber Maalderink 7-6, 6-3
2e GD Jasper Visker - Annelin Bakker / Sjoerd Idzerda - Puck Luttikhuis 6-1, 6-2

Veracket Open 2021 (Groningen, 28 aug - 5 sep) **
  F DE Annelin Bakker / Amber Maalderink 6-0, 6-0
HF DE Annelin Bakker / Flore Hullegie 6-1, 6-1
KF DE Annelin Bakker / Lotus Wilting 6-2, 6-1

REO SocioHypotheek Open 2021 (Roden, 7 aug - 15 aug) ***
KF DE Jasmijn GimbrŤre / Annelin Bakker 6-4, 6-4
1R DE Annelin Bakker / Hanneke Lodewijks 6-1, 6-1
KF DD Kristel van der Heijden - Hanneke Lodewijks / Annelin Bakker - DaniŽlle Koetje 6-4, 6-4

Peugeot Aope Zittesje 2021 (Sittard, 24 jul - 1 aug) ***
HF DE Sanne Schalekamp - Sophie Schouten / Annelin Bakker - Isis van den Broek 6-4, 6-2
HF DE Isis van den Broek / Annelin Bakker 6-4, 6-4
KF DE Annelin Bakker - Isis van den Broek / Maru Poppe - Shura Poppe 6-1, 6-2
KF DE Annelin Bakker / Hanneke Lodewijks 6-3, 6-3
2R DE Annelin Bakker / Sem Hazes 6-0, 6-0
1R DE Annelin Bakker / Rosil Hesen 6-2, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
27 september 2020 T.A.M. (Groningen) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
 DD Amber Maalderink - Puck Luttikhuis / Annelin Bakker - Laila Ghazouani 4-6, 1-6
1e GD Amber Maalderink - Casper Room / Jacco Arends - Annelin Bakker 7-6, 0-6, [4-10]
20 september 2020 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 8-0
1e DE Annelin Bakker / GabriŽla van Ooststroom 6-0, 6-3
 DD Annelin Bakker - Bente Patist / GabriŽla van Ooststroom - Anne-Rim Romp 6-2, 3-6, [10-5]
1e GD Annelin Bakker - Sven van Dijk / Anne-Rim Romp - Jeroen Balk 6-2, 6-0
13 september 2020 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 4-4
1e DE Hanna Lindeboom / Annelin Bakker 0-6, 1-6
 DD Anna Boonstra - Tesse Haan / Annelin Bakker - Bente Patist 2-6, 1-6

Cream Crackers Open 2020 (Groningen, 7 aug - 16 aug) *
HF DE Sarah van Emst / Annelin Bakker 6-3, 5-7, 6-3
KF DE Annelin Bakker / Bente Patist 6-2, 6-2
2R DE Annelin Bakker / Nika Beukers 7-6, 6-3
1R DE Annelin Bakker / Irene Zorg 6-0, 6-1
  F DD Annelin Bakker - Sarah van Emst / Nika Beukers - Coco Bosman 6-2, 6-3
HF DD Annelin Bakker - Sarah van Emst / Anna Boonstra - Willie Nijborg 6-1, 6-2
KF DD Annelin Bakker - Sarah van Emst / Amber Maalderink - Anoek Pruijmboom 6-4, 7-6

REO StaanArbo Open 2020 (Roden, 30 jul - 9 aug) ***
KF DE Elysia Pool / Annelin Bakker 6-3, 6-1
1R DE Annelin Bakker / Gigi Sy-A-Foek 6-1, 6-1
KF DD Jasmijn GimbrŤre - Isabelle Haverlag / Annelin Bakker - Rose Marie Nijkamp 7-6, 6-3

Iduna NRT 2020 (Utrecht, 25 jul - 2 aug) **
2R DE Rachelle Starreveld / Annelin Bakker 6-1, 6-2
1R DE Annelin Bakker / Maru Poppe 6-0, 6-1

TSH Haren Open * 2019 (Haren (Gr), 17 aug - 25 aug) *
KF DE Michelle de Haan / Annelin Bakker 6-1, 6-4
1R DE Annelin Bakker / Irene Zorg 6-0, 6-3
  F DD Eloise de Mooij - Sarah van Emst / Annelin Bakker - Bente Patist 6-4, 6-3
HF DD Annelin Bakker - Bente Patist / Anna Boonstra - Milou ter Morsche 2-6, 6-4, 7-6(5)

Dr. van Leeuwentoernooi 2019 (Emmen, 3 jun - 10 jun) ****
1R DE Diana Chehoudi / Annelin Bakker 6-1, 6-0
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 mei 2022 1,3182 1,2952
1 jan 2022 2 2
1 jan 2021 2 2
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 aug 2022 52 59
4 jul 2022 43 90
6 jun 2022 57 79
2 mei 2022 58 85
4 apr 2022 58 85
1 mrt 2022 65 89
1 feb 2022 60 83
4 jan 2022 62 87
7 dec 2021 46 87
2 nov 2021 46 86
5 okt 2021 45 86
30 aug 2021 68 95
3 aug 2021 64 63
6 jul 2021 68 80
1 jun 2021 68 80
29 apr 2021 68 80
6 apr 2021 69 80
2 mrt 2021 68 80
2 feb 2021 68 80
5 jan 2021 84 80
1 dec 2020 82 80
3 nov 2020 86 80
5 okt 2020 86 80
1 sep 2020 85 80
3 aug 2020 146 117
2 mrt 2020 171 113
4 feb 2020 167 121
7 jan 2020 168 120
2 dec 2019 165 126
4 nov 2019 163 130
7 okt 2019 163 132
5 sep 2019 157 127
5 aug 2019 184