NL toptennisser Anna Boonstra
Bijgewerkt t/m 8 juni 2022 Home



♀ Anna Boonstra KNLTB 28967682
Boonstra, A.




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 5
15 mei 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 5-3
 DD Yentl Methorst - Suus Stalenhoef / Puck Luttikhuis - Anna Boonstra 6-3, 5-7, [13-15]
1e GD Yentl Methorst - Michiel Druyvesteyn / Sjoerd Idzerda - Anna Boonstra 6-0, 2-1 Opgave
24 april 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 3-5
 DD Niki Keijser - Demi Huisman / Anna Boonstra - Lotus Wilting 3-6, 1-6
1e GD Bastijn Groenendaal - Niki Keijser / Sjoerd Idzerda - Anna Boonstra 1-6, 3-6
18 april 2022 T.A.M. (Groningen) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 8-0
 DD Anna Boonstra - Lotus Wilting / Sterre Fleur Moerdijk - Pleun Splinter 6-0, 6-3
1e GD Sjoerd Idzerda - Anna Boonstra / Shanna Buitenhuis - Robbert Mihalj 6-2, 4-6, [10-3]
10 april 2022 T.C. Ludica (Enschede) 1 / T.A.M. (Groningen) 2 3-5
 DD Puck Ooms - Evelien Bruningmeyer / Anna Boonstra - Puck Luttikhuis 1-6, 3-6
1e GD Feike Weijzen - Evelien Bruningmeyer / Sjoerd Idzerda - Anna Boonstra 1-6, 4-6

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 1
31 oktober 2021 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 7-1
2e DE Anna Boonstra / Nousjka de Lange 3-6, 1-6
 DD Anna Boonstra - Mimi Unger / Suzanne Schreiner - Merel Ann van Zanten 6-7, 6-3, [10-3]
24 oktober 2021 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 3-5
1e DE Sarah Olff / Anna Boonstra 6-2, 6-1
10 oktober 2021 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 5-3
1e DE Anna Boonstra / Emily van der Werf 1-6, 1-6
 DD Anna Boonstra - Mimi Unger / Emily van der Werf - Gisťla Kemper 6-3, 6-4
1e GD Sverre Bakker - Anna Boonstra / Geert Dubbeldam - Emily van der Werf 6-3, 6-0
19 september 2021 T.C. Bakkum 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 2-6
 DD Anne Jonkman - Safien Boulonois / Tesse Haan - Anna Boonstra 0-6, 6-4, [10-5]
1e GD Anne Jonkman - Yvo van der Horst / Daan Meijer - Anna Boonstra 2-6, 3-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
4 oktober 2020 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 1-7
1e DE Pippa Bosman / Anna Boonstra 4-6, 3-6
 DD Pippa Bosman - Joyce Fennis / Anna Boonstra - Hanna Lindeboom 2-6, 3-6
2e GD Roelof Pijpers - Pippa Bosman / Anna Boonstra - Oscar Brouwer 4-6, 3-6
27 september 2020 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 8-0
 DD Anna Boonstra - Hanna Lindeboom / Thari Jansens - Ayla Rebel 6-3, 3-6, [10-6]
1e GD Anna Boonstra - Oscar Brouwer / Moesha van Leeuwen - Ytzen Zeilstra 6-3, 6-7, [10-8]
20 september 2020 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 2-6
2e DE Demi Huisman / Anna Boonstra 2-6, 3-6
1e GD Roelof Ameshoff - Manon de Rijk / Max Adriaanse - Anna Boonstra 6-2, 4-6, [10-5]
13 september 2020 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 4-4
2e DE Anna Boonstra / Laila Ghazouani 6-3, 6-3
 DD Anna Boonstra - Tesse Haan / Annelin Bakker - Bente Patist 2-6, 1-6

Cream Crackers Open 2020 (Groningen, 7 aug - 16 aug) *
KF DE Sarah van Emst / Anna Boonstra 6-2, 6-4
2R DE Anna Boonstra / Yara Kessens 7-5, 6-2
1R DE Anna Boonstra / Astrid Carton 6-2, 6-3
HF DD Annelin Bakker - Sarah van Emst / Anna Boonstra - Willie Nijborg 6-1, 6-2
KF DD Anna Boonstra - Willie Nijborg / Pippa Bosman - Pleun Kramer 6-4, 6-2

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 23 feb - 6 mrt) **
1R DE Mima de Niet / Anna Boonstra 6-1, 6-1

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 31 jan - 9 feb) **
1R DE Sophia Grippo / Anna Boonstra Walkover

Approach NRT Eibergen 2019 (De Mors, Eibergen, 13 dec - 13 dec) **
2R DE Regina Balcune / Anna Boonstra 6-4, 6-3
1R DE Anna Boonstra / Vanja Gudelj Walkover

Approach NRT Eibergen 2019 (De Mors, Eibergen, 5 nov - 17 nov) **
1R DE Britt van Zeelst / Anna Boonstra 6-2, 6-3

Veracket Open 2019 (Groningen, 24 aug - 1 sep) *
1R DE GabriŽla van Ooststroom / Anna Boonstra 6-1, 6-3

TSH Haren Open * 2019 (Haren (Gr), 17 aug - 25 aug) *
HF DE Michelle de Haan / Anna Boonstra 6-2, 6-0
KF DE Anna Boonstra / Kim Schalk 6-4, 6-4
1R DE Anna Boonstra / Milou ter Morsche 6-4, 7-5
HF DD Annelin Bakker - Bente Patist / Anna Boonstra - Milou ter Morsche 2-6, 6-4, 7-6(5)

Cream Crackers Open 2019 (Groningen, 10 aug - 18 aug) *
KF DE Valerie Griffejoen / Anna Boonstra 6-4, 6-3
1R DE Anna Boonstra / Annemart Kleijn 6-1, 6-3
HF DD Fleur Eggink - Willie Nijborg / Anna Boonstra - Milou ter Morsche 6-1, 6-0
KF DD Anna Boonstra - Milou ter Morsche / Jill Schalk - Kim Schalk 6-1, 6-3

Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2019 (Rijen, 13 jul - 21 jul) **
2R DE Michelle de Haan / Anna Boonstra 6-2, 6-1
1R DE Anna Boonstra / Robyn Schoonus 6-3, 6-3
HF DD Anouk van Hoek - Lianne de Jong / Anna Boonstra - Tesse Haan 6-3, 6-0
KF DD Anna Boonstra - Tesse Haan / ZoŽ Schaaders - Tess de Vocht 6-3, 6-2

Gaslicht.com TAM Open 2019 (Groningen, 29 jun - 7 jul) *
KF DE Michelle de Haan / Anna Boonstra 6-3, 6-0
1R DE Anna Boonstra / Fleur Adema 1-6, 6-3, 6-3
HF DD Paula van Haarlem - Bo Luttikhuis / Fleur Adema - Anna Boonstra 6-2, 6-4

Rapiditas Open 2018 (Nijmegen, 21 jul - 29 jul) **
KF DD Ivana Milosevic - Manon Timmer / Anna Boonstra - Anniek Theuwissen 6-4, 6-2
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3
1 jan 2021 3 3
1 jan 2020 4 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
6 jun 2022 140 151
2 mei 2022 151 164
4 apr 2022 151 164
1 mrt 2022 155 171
1 feb 2022 151 165
4 jan 2022 157 175
7 dec 2021 134 175
2 nov 2021 141 174
5 okt 2021 138 174
30 aug 2021 186
3 aug 2021 130 147
6 jul 2021 110 92
1 jun 2021 109 92
29 apr 2021 109 92
6 apr 2021 110 92
2 mrt 2021 109 92
2 feb 2021 109 92
5 jan 2021 109 92
1 dec 2020 92
3 nov 2020 109 92
5 okt 2020 109 92
1 sep 2020 108 92
3 aug 2020 110 86
2 mrt 2020 112 79
4 feb 2020 111 86
7 jan 2020 109 86
2 dec 2019 123 93
4 nov 2019 122 95
7 okt 2019 121 96
5 sep 2019 117 97
5 aug 2019 150 123
1 jul 2019 238
3 jun 2019 235
29 apr 2019 236
12 mrt 2019 239
12 feb 2019 242
3 dec 2018 235
5 nov 2018 232