NL toptennisser Amber Maalderink
Bijgewerkt t/m 9 maart 2020 Home



♀ Amber Maalderink KNLTB 25290045
Maalderink, A.




Prestaties
Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 23 feb - 6 mrt) **
1R DE Nika Beukers / Amber Maalderink 2-6, 6-4, 6-2

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 14 feb - 22 feb) **
2R DE Dewi Dijkman / Amber Maalderink 6-4, 6-3
1R DE Amber Maalderink / Irene Zorg 6-1, 6-0

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 31 jan - 9 feb) **
1R DE Charlotte Wijkamp / Amber Maalderink 2-6, 6-1, 6-4

Tennis Academy Henk van Hulst NRT 2020 ** (Valkenswaard, 29 dec - 5 jan) **
1R DE Chanel Janssen / Amber Maalderink 7-5, 7-5

Approach NRT Eibergen 2019 (De Mors, Eibergen, 13 dec - 13 dec) **
KF DE Marente Sijbesma / Amber Maalderink 6-4, 1-6, 7-5
2R DE Amber Maalderink / Gigi Sy-A-Foek 6-4, 5-7, 6-3
1R DE Amber Maalderink / Maartje Mekenkamp 6-2, 6-3

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2019 (Den Bosch, 3 jun - 10 jun) *
1R DE Jill van den Dungen / Amber Maalderink 6-2, 6-3

Gemengd 2e klasse Afdeling 6
2 juni 2019 T.A.M. (Groningen) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 2-1
1e DE Amber Maalderink / Joske van der Sluis 6-1, 6-2
 DD Sanne Hoekstra - Amber Maalderink / Joske van der Sluis - Anniek Stijkel 6-0, 6-4
26 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.A.M. (Groningen) 2 7-1
1e DE Suzanne van Soest / Amber Maalderink 6-4, 7-5
 DD Bo Rol - Cheryl Weerdenburg / Fleur Adema - Amber Maalderink 7-6, 4-6, [10-2]
2e GD Steven Ammerlaan - Bo Rol / Jordy Grit - Amber Maalderink 6-7, 6-2, [4-10]
19 mei 2019 T.A.M. (Groningen) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 1-7
1e DE Amber Maalderink / Shanna Buitenhuis 6-0, 4-6, 6-3
1e GD Amber Maalderink - Julian Hendriks / Rolf Alblas - Shanna Buitenhuis 6-7, 4-6
12 mei 2019 T.A.M. (Groningen) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 4-4
1e DE Amber Maalderink / Yanniek Voogel 6-2, 6-3
22 april 2019 R.C. Borne 1 / T.A.M. (Groningen) 2 8-0
1e DE Lisa Lubben / Amber Maalderink 6-4, 6-1
1e GD Nils Schlamann - Lisa Lubben / Casper Room - Amber Maalderink 6-4, 6-7, [10-8]
14 april 2019 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. Veracket (Groningen) 1 2-6
1e DE Amber Maalderink / Willie Nijborg 6-0, 7-6
 DD Fleur Adema - Amber Maalderink / Willie Nijborg - Monika Kavace 1-6, 2-6
1e GD Casper Room - Amber Maalderink / Robert Wezeman - Willie Nijborg 6-4, 5-7, [8-10]
7 april 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 5-3
1e DE Frédérique de Vries / Amber Maalderink 4-6, 1-6
 DD Frédérique de Vries - Annelie de Vries / Amber Maalderink - Fleur Adema 1-6, 5-7
1e GD Paul Wennink - Annelie de Vries / Casper Room - Amber Maalderink 6-2, 6-7, [6-10]

Tennis Academy Henk van Hulst NRT 2018 ** (Valkenswaard, 31 dec - 6 jan) **
1R DE Bente Bierma / Amber Maalderink 6-3, 4-6, 7-6

TOP FOCUS tennis academy 2018 (Papendrecht, 22 dec - 29 dec) **
2R DE Min Chae Kim / Amber Maalderink 6-3, 6-4
1R DE Amber Maalderink / Chanel Janssen 7-5, 6-4

Approach NRT Emmeloord 2018 (Emmeloord, 20 okt - 28 okt) **
2R DE Britt van Zeelst / Amber Maalderink 4-6, 6-3, 6-1
1R DE Amber Maalderink / Annemart Kleijn 6-1, 6-1

Veracket NRT 2018 (Groningen, 25 aug - 2 sep) *
KF DE Anniek Theuwissen / Amber Maalderink Walkover

Sphaerinda Open 2018 (Utrecht, 28 jul - 5 aug) **
2R DE Vanja Gudelj / Amber Maalderink 6-0, 6-0
1R DE Amber Maalderink / Tirza Griffejoen 6-3, 6-1

DAAN NRT** 2018 (Velp, 30 jun - 8 jul) **
1R DE Nynke Hamburg / Amber Maalderink 6-1, 6-3

MLTC Meppel NRT 2018 (Meppel, 9 jun - 17 jun) **
1R DE Bo Luttikhuis / Amber Maalderink 6-0, 7-6

TOP/Focus Tennis Academy NRT** 2018 (Papendrecht, 17 mrt - 25 mrt) **
KF DE Diana Chehoudi / Amber Maalderink 6-1, 6-4
2R DE Amber Maalderink / Denise van der Leer 6-0, 6-2
1R DE Amber Maalderink / Margo Verbeet 7-6(2), 6-1

Approach NRT Emmeloord 2017 (Emmeloord, 22 okt - 29 okt) **
2R DE Stéphanie Visscher / Amber Maalderink 6-0, 6-1
1R DE Amber Maalderink / Lucia Soto Rodriguez 6-0, 6-0

Beuningen Open 2017 (Beuningen, 5 aug - 13 aug) *
1R DE Margo Kok / Amber Maalderink 4-6, 6-4, 6-3
HF DD Liv Geurts - Margo Verbeet / Veerle van de Kamp - Amber Maalderink 6-0, 6-1
KF DD Veerle van de Kamp - Amber Maalderink / Julia Groenenboom - Hilde Janszen 6-3, 6-3

Approach NRT Eibergen/Wierden 2016 (De Mors, Eibergen, 12 nov - 20 nov) **
1R DE Shura Poppe / Amber Maalderink 6-1, 6-3

De Jong & Laan Open 2016 (Harderwijk, 16 jul - 24 jul) *
1R DE Susanne Rehorst / Amber Maalderink 6-1, 6-1
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 2
1 jan 2016 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 mrt 2020 142
4 feb 2020 157
7 jan 2020 158
2 dec 2019 182
4 nov 2019 163
7 okt 2019 163
5 sep 2019 157
5 aug 2019 137
1 jul 2019 114
3 jun 2019 110
29 apr 2019 110
12 mrt 2019 99
12 feb 2019 99
3 dec 2018 90
5 nov 2018 95
2 okt 2018 92
3 sep 2018 92
6 aug 2018 96 152
2 jul 2018 114 169
4 jun 2018 116 166
30 apr 2018 113 170
2 apr 2018 112 165
5 mrt 2018 167 166
5 feb 2018 167 165
1 jan 2018 165 169
4 dec 2017 172 177
30 okt 2017 145 174
2 okt 2017 185 174
28 aug 2017 182 176
31 jul 2017 213
3 jul 2017 212
5 jun 2017 194
1 mei 2017 197
3 apr 2017 195
6 mrt 2017 197
6 feb 2017 198
9 jan 2017 196
5 dec 2016 196