NL toptennisser Alexandra van Weelden
Bijgewerkt t/m 8 april 2024 Home



♀ Alexandra van Weelden KNLTB 29099145
Weelden, A.
ITF




Prestaties
Gemengd Zondag 2e klasse Afdeling 1
7 april 2024 T.V. Beekhuizen (Velp) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 4-4
2e GD Tim Evers - Alexandra van Weelden / Kim Luhulima - Bas de Rooij 5-7, 3-6

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 1
21 mei 2023 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 6-2
 DD Joyce Kim Behnke - Eloise de Mooij / Charlotte van Zonneveld - Alexandra van Weelden 1-6, 5-7
1e GD Freek van Donselaar - Judith van Kessel / Lody Teeuwsen - Alexandra van Weelden 6-3, 6-1
14 mei 2023 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 2 3-5
 DD Alexandra van Weelden - Floor Lissone / Warda Ait El Bachir - Laura Rijkers 2-6, 3-6
7 mei 2023 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 3-5
 DD Sarah Olff - Iris Verweij / Alexandra van Weelden - Charlotte van Zonneveld 1-6, 7-5, [10-8]
23 april 2023 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / Baarnse L.T.C. 2 1-7
2e DE Alexandra van Weelden / Joany Pontjodikromo 3-6, 1-6
 DD Alexandra van Weelden - Charlotte van Zonneveld / Pippa Bosman - Isis van den Broek 4-6, 6-7
1e GD Lody Teeuwsen - Alexandra van Weelden / Sidané Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo 1-6, 5-7
16 april 2023 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
2e DE Britt du Pree / Alexandra van Weelden 6-0, 6-0
 DD Rose Marie Nijkamp - Britt du Pree / Shanna de Cortie - Alexandra van Weelden 6-0, 6-1
1e GD Tom Clavel - Klara Veldman / Lody Teeuwsen - Alexandra van Weelden 6-1, 6-1
10 april 2023 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / Meppeler L.T.C. 1 3-5
 DD Shanna de Cortie - Alexandra van Weelden / Celine Koets - Annelou Nab 3-6, 4-6
2e GD Yorrick Veldkamp - Alexandra van Weelden / Maikel Borg - Annelou Nab 2-6, 3-6

Winter Beekhuizen NRT ** 2023 (Velp, 21 feb - 26 feb) **
1R DE Naomi Jin / Alexandra van Weelden 6-3, 3-6, 6-2

Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2023 (Amstelveen, 7 jan - 14 jan) ***
1R DE Pleun Vermeer / Alexandra van Weelden 7-6, 6-4

Carma Indoor Sports 2023 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 27 dec - 8 jan) ***
1R DE Maud Hermans / Alexandra van Weelden 6-2, 6-2

Maximus TopspinPlaza NRT (Maximus Tennis, 25 dec - 2 jan) **
1R DD Gigi Sy-A-Foek - Maike Tiemersma / Lois van de Fliert - Alexandra van Weelden 4-6, 7-6(1), [10-6]

Funderingstechnieken De Coogh VGTA NRT (Middenbeemster, 24 nov - 4 dec) **
1R DE Sarah Olff / Alexandra van Weelden 6-1, 6-1

Bathmen NRT ** (Bathmen, 19 okt - 30 okt) ***
1R DE Charlotte Pikkaart / Alexandra van Weelden 6-2, 6-1

Genneper Parken Trophy 2022 (Eindhoven, 27 aug - 4 sep) **
2R DE Lika Peresypkina / Alexandra van Weelden 6-3, 4-6, 6-1
1R DE Alexandra van Weelden / Cheyenne Houkes 6-2, 6-3
HF DD Loes Ebeling Koning - Sarah Olff / Lois van de Fliert - Alexandra van Weelden 6-0, 6-3
KF DD Lois van de Fliert - Alexandra van Weelden / Elze Groenenboom - Joann Leijten 6-1, 4-6, [12-10]

Kivo - Palingtoernooi 2022 (Volendam, 13 aug - 21 aug) ****
2R DE Megan Caffin / Alexandra van Weelden 6-0, 4-6, 7-6
  F DD Feline van Eijkelenburg - Alexandra van Weelden / Benthe de Bresser - Quinty van Dongen 6-3, 6-3
HF DD Feline van Eijkelenburg - Alexandra van Weelden / Yara Kessens - Pleun Kramer 6-1 Opgave

LambWeston Krabbentoernooi + NRT (Bergen op Zoom, 6 aug - 14 aug) *
HF DE Franziska Funke / Alexandra van Weelden 6-4, 3-6, 6-4
KF DE Alexandra van Weelden / Fleur Sprengers 6-4, 6-0
2R DE Alexandra van Weelden / Dyon Schmidt 7-5, 6-1
  F DD Bernice van de Velde - Fréderique van de Velde / Feline van Eijkelenburg - Alexandra van Weelden 7-6, 6-1
HF DD Feline van Eijkelenburg - Alexandra van Weelden / Femke Luijks - Danique Vermue 6-3, 6-1

Buitenring NRT** Toernooi 2022 (Landgraaf, 16 jul - 24 jul) **
KF DE Kyra Shetty / Alexandra van Weelden 6-1, 6-3
2R DE Alexandra van Weelden / Tesse Haan 6-7, 6-2, 6-4
  F DD Tesse Haan - Alexandra van Weelden / Cheyenne Houkes - Joes van Geijn 6-3, 6-1
HF DD Tesse Haan - Alexandra van Weelden / Maud Hermans - Fleur Sprengers 6-2, 6-1

Shot Open NRT** 2022 (Zeist, 9 jul - 17 jul) **
KF DE Inge Vijsma / Alexandra van Weelden 7-6, 6-3
1R DE Alexandra van Weelden / Dominique Yeo 6-2, 6-1
HF DD Sarah Olff - Inge Vijsma / Lois van de Fliert - Alexandra van Weelden 6-3, 6-4
KF DD Lois van de Fliert - Alexandra van Weelden / Tessa Kwakernaak - Isabella Mujan 6-1, 6-2

DAAN NRT Beekhuizen 2022 (Velp, 2 jul - 10 jul) **
KF DE Sanne Schalekamp / Alexandra van Weelden 6-2, 6-0
2R DE Alexandra van Weelden / Joes van Geijn 6-4, 7-6(5)
1R DE Alexandra van Weelden / Britt Donders 6-1, 6-1
KF DD Coco Bosman - Pippa Bosman / Elze Groenenboom - Alexandra van Weelden 6-2, 6-1

Wij Makelaardij Iduna Open 2022 NRT** (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
1R DE Warda Ait El Bachir / Alexandra van Weelden 6-3, 6-4
KF DD Lois van de Fliert - Inge Vijsma / Bente Patist - Alexandra van Weelden 6-1, 6-2

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2022 (Den Bosch, 28 mei - 6 jun) *
2R DE Lena Beckx / Alexandra van Weelden 7-6, 1-0 Opgave
1R DE Alexandra van Weelden / Yara Kessens 6-1, 4-6, 6-1

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
29 mei 2022 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 5-3
 DD Loïs Wagenvoort - Alexandra van Weelden / Amber Maalderink - Rixt van der Werff 3-6, 3-6
22 mei 2022 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-6
1e GD Margo Kok / Alexandra van Weelden - Simon de Swart 6-2, 6-3
15 mei 2022 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / Groninger Talenten Combinatie (Groningen) 1 4-4
2e DE Alexandra van Weelden / Tesse Haan 6-4, 7-6
 DD Miriam Westerink - Alexandra van Weelden / Bente Patist - Tesse Haan 3-6, 6-4, [11-9]

OLTC Oegstgeest NRT 2022 (Oegstgeest, 30 apr - 8 mei) **
1R DE Laurie Barendse / Alexandra van Weelden 6-3, 6-3
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Laurie Barendse - Alexandra van Weelden 7-5, 6-2
KF DD Laurie Barendse - Alexandra van Weelden / Amber Maatman - Dilara Okur 1-6, 6-2, [10-3]

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
1 mei 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 3-5
2e DE Floor Grootjans / Alexandra van Weelden 2-6, 4-6
2e GD Pippa Bosman - Figou Stam / Lody Teeuwsen - Alexandra van Weelden 4-6, 4-6
24 april 2022 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 6-2
2e DE Alexandra van Weelden / Suzanne van Soest 6-2, 3-6, 6-2
2e GD Alwin van Engelenburg - Alexandra van Weelden / Pauline Kuijer - Tim van Rodijnen 7-5, 6-2
18 april 2022 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-4
 DD Josanne Witjes-van-Bennekom - Lizzy Bitter / Loïs Wagenvoort - Alexandra van Weelden 7-6, 6-3
10 april 2022 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 6-2
2e DE Alexandra van Weelden / Carolien Smits 7-5, 7-6
2e GD Alexandra van Weelden - Lody Teeuwsen / Carolien Smits - Petar Wemmenhove 6-1, 6-0

Funderingstechnieken De Coogh VGTA (Middenbeemster, 17 mrt - 27 mrt) **
  F DE Rose Marie Nijkamp / Alexandra van Weelden 6-0, 6-0
HF DE Alexandra van Weelden / Dunya Charalampopoulos 4-6, 6-4, 6-4
KF DE Alexandra van Weelden / Sophie Schouten 6-3, 4-6, 7-6(5)
2R DE Alexandra van Weelden / Judith van Kessel 6-1, 2-6, 6-1
1R DE Alexandra van Weelden / Anika Ouwejan 6-4, 7-6(4)

Carma Indoor Sports 2022 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 26 feb - 6 mrt) ***
1R DD Jordan Kurtz - Loïs Tsui / Elze Groenenboom - Alexandra van Weelden 3-6, 6-4, [10-3]

Stadjershal/Top Tennis Groningen (Groningen, 19 feb - 26 feb) **
1R DE Sarah Olff / Alexandra van Weelden 6-1, 7-6(3)
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Elze Groenenboom - Alexandra van Weelden 6-1, 6-2
KF DD Elze Groenenboom - Alexandra van Weelden / Flore Hullegie - Amber Maalderink 6-2, 3-6, 6-4

NOJK 2021 t/m 18jr (Den Haag, 7 dec - 12 dec) ****
2R DE Isis van den Broek / Alexandra van Weelden 6-4, 6-0
1R DE Alexandra van Weelden / Isabella Mujan 3-6, 6-3, [10-6]

Emmeloord NRT (Emmeloord, 16 okt - 24 okt) **
2R DE Danique Havermans / Alexandra van Weelden 6-1, 7-6
1R DE Alexandra van Weelden / Dunya Charalampopoulos Walkover

DAAN Open 2021 (Velp, 28 aug - 5 sep) **
1R DE Sem Hazes / Alexandra van Weelden 6-2, 6-3
  F DD Sarah Olff - Bente Patist / Alexandra van Weelden - Charlotte van Zonneveld 6-4, 6-1
HF DD Alexandra van Weelden - Charlotte van Zonneveld / Klara Veldman - Charlotte Wijkamp 6-1, 4-6, [10-5]
KF DD Alexandra van Weelden - Charlotte van Zonneveld / Floor Lissone - Loïs Tsui 6-4, 6-4

Dash’35 Timo’s Tennis Tuning 2021 (Dordrecht, 7 aug - 15 aug) **
2R DE Jade Groen / Alexandra van Weelden 6-2, 6-2
1R DE Alexandra van Weelden / Quinty van Dongen 1-6, 6-4, 6-1
1R DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Kim Heddes - Alexandra van Weelden 6-4, 1-6, 7-6

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 23 feb - 6 mrt) **
1R DE Noesjka Brink / Alexandra van Weelden 6-1, 6-0

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 14 feb - 22 feb) **
1R DE Mima de Niet / Alexandra van Weelden 6-0, 6-0

Sphaerinda Open 2019 (Utrecht, 27 jul - 4 aug) **
1R DE Rachelle Starreveld / Alexandra van Weelden 6-0, 6-1
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2024 3
1 jan 2023 3 2
1 aug 2022 2,7489
1 jan 2022 3,1459 2,8529
1 jan 2022 3 3
1 jan 2019 5 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
31 jul 2023 90 38
3 jul 2023 62 28
5 jun 2023 70 28
1 mei 2023 68 30
3 apr 2023 68 30
27 feb 2023 72 37
30 jan 2023 75 39
2 jan 2023 73 38
5 dec 2022 74 36
31 okt 2022 81 42
3 okt 2022 83 42
5 sep 2022 82 41
1 aug 2022 86 58
4 jul 2022 82 64
6 jun 2022 80 66
2 mei 2022 85 83
4 apr 2022 85 83
1 mrt 2022 128 87
1 feb 2022 139 94
4 jan 2022 144 98
7 dec 2021 145 98
2 nov 2021 150 97
5 okt 2021 171 97
30 aug 2021 166 173