NL toptennisser Adrien Berkowicz
Bijgewerkt t/m 23 mei 2022 Home



♂ Adrien Berkowicz KNLTB 31881769
Berkowicz, A.
ITF




Prestaties
Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 1
22 mei 2022 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-3
1e HE Xander Spong / Adrien Berkowicz 6-2, 6-7, 1-6
 HD BjŲrn Luitink - Jelmer Broers / Adrien Berkowicz - Jan-Willem Feilzer 2-6, 0-6
15 mei 2022 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.P.V. Hoorn 1 4-4
 HD Adrien Berkowicz - Jan-Willem Feilzer / Edward Etty - Wesley de Kwaadsteniet 6-2, 6-3
1 mei 2022 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-5
1e HE Adrien Berkowicz / Floris van den Brink 6-3, 6-4
 HD Adrien Berkowicz - Jan-Willem Feilzer / Floris van den Brink - Ryan Koffeman Walkover
24 april 2022 T.V. Heerhugowaard 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 1-7
1e HE Lasse Reinhard / Adrien Berkowicz 2-6, 2-6
 HD Robert Kef - Dentrey Veenstra / Adrien Berkowicz - Jan-Willem Feilzer 2-6, 5-7
18 april 2022 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 4-4
1e HE Adrien Berkowicz / Jeroen Boer 6-2, 6-3
 HD Adrien Berkowicz - Jan-Willem Feilzer / Ethan Florens - Jeroen Boer 6-2, 7-6
1e GD Adrien Berkowicz - Rebecca Indrakusuma / Ethan Florens - Jordan Kurtz 7-6, 4-6, [10-3]
10 april 2022 T.C. Bakkum 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 6-2
1e HE Viktor Rotteveel / Adrien Berkowicz 3-6, 6-4, 2-6
 HD Viktor Rotteveel - Marnix Blom / Jan-Willem Feilzer - Adrien Berkowicz 2-6, 5-7
2e GD Marnix Blom - Jinte de Boer / Adrien Berkowicz - Kimberly Loo 7-5, 2-6, [10-7]

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
24 oktober 2021 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 8-0
 HD Jan-Willem Feilzer - Adrien Berkowicz / Dentrey Veenstra - Tycho Veenstra 6-2, 6-0
1e GD Rebecca Indrakusuma - Adrien Berkowicz / Tycho Veenstra - Elise van Zijst Walkover

Gemengd 2e klasse Afdeling 4
4 oktober 2020 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 5-3
 HD Adrien Berkowicz - Floyd van Houwelingen / Boudewijn Willems - Maarten Witte 6-4, 6-2

Heren Hoofdklasse Afdeling 2
19 mei 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 4-2
2e HE Adrien Berkowicz / Remi Kegel 4-6, 6-3, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
22 april 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 8-0
 HD Adrien Berkowicz - Willem van der Vlugt / Peer Jansen - Thijs Hagen 6-1, 6-2
1e GD Adrien Berkowicz - Rixt de Jong / Thijs Hagen - Carolien Smits 4-6, 6-2, [10-4]

Gemengd 2e klasse Afdeling 1
3 juni 2018 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Menno van de Bor / Adrien Berkowicz 6-3, 3-6, 0-6
 HD Menno van de Bor - Matthijs van Starkenburg / Adrien Berkowicz - Willem van der Vlugt 2-6, 3-6
2e GD Matthijs van Starkenburg - Charlotte Wijkamp / Dali Tjokrohamidjojo - Adrien Berkowicz 2-6, 3-6
27 mei 2018 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Martijn Kerssens / Adrien Berkowicz 4-6, 6-7
 HD Jeroen Gortworst - Frank Kemper / Willem van der Vlugt - Adrien Berkowicz 4-6, 6-7
2e GD Frank Kemper - Rowan Sijpenhof / Rixt de Jong - Adrien Berkowicz 6-3, 1-6, [5-10]
21 mei 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 3-5
2e GD Adrien Berkowicz - Dali Tjokrohamidjojo / Figou Stam - Kim van Heur 6-7, 5-7
6 mei 2018 T.C. Bakkum 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3-5
 HD Mauk Smit - Yvo van der Horst / Daan Robberse - Adrien Berkowicz 1-6, 0-6
1e GD Emily van der Werf - Yvo van der Horst / Adrien Berkowicz - Floor Grootjans 3-6, 1-6
22 april 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 4 6-2
1e HE Adrien Berkowicz / Nikola Radovic 6-1, 6-2
1e GD Adrien Berkowicz - Rixt de Jong / Pleun Kramer - Kristian Blokhuis 6-3, 6-1
15 april 2018 T.P.V. Hoorn 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3-5
2e HE Charlie Koper / Adrien Berkowicz 0-6, 6-7
 HD Ruben Hof - Charlie Koper / Adrien Berkowicz - Willem van der Vlugt 0-6, 6-7
8 april 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Zandvoort 5 5-3
 HD Willem van der Vlugt - Adrien Berkowicz / Niels Hoefsloot - EtiŽnne Bijsterveld 6-2, 6-1
2e GD Floor Grootjans - Adrien Berkowicz / Amber Maatman - EtiŽnne Bijsterveld 6-2, 6-1
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 2 2
1 jan 2021 2
1 jan 2020 2
1 jan 2019 2 2
1 jan 2018 3 3