NL Toptennissers per Club per Regio
Bijgewerkt t/m 1 augustus 2017 Home



Toptennissers per Club per District per Regio die in Nederland actief (geweest) zijn in de Nederlandse competitie (t/m 1e klasse), ranglijst toernooien, Nederlandse Futures en Challengers of die in het enkel- of dubbelspel een dynamische rating beneden de 3 hebben bereikt.
Zoekt u een Club, een Plaats, een Speler: Druk tegelijkertijd de Ctrl- en de F-toets in en geef uw zoekcriterium in.

Regio Noordoost

District Groningen

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
6 1995 Sjoerd Brouwer Groningen

Aduard

Aduarder T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Blijham

T.V. ODIVIA (Blijham) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 1 september 1986 Elsemieke Dokter Blijham
9 november 1971 Irma van Dijken Winschoten
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Delfzijl

T.C. Delfzijl (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Groningen

G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 3 1,4986 1978 Carla Siebenga Vroomshoop
2 2,0000 27 april 1998 Fleur Eggink Amsterdam
2 2,0000 25 augustus 1999 Danique GimbrŤre Niebert
2 2,0000 14 november 1980 Willemijn van Hasselt
3 2,1500 3 1987 Anniek Stijkel Groningen
4 2,2144 22 december 2002 Rixt van der Werff Beetsterzwaag
2 2,9771 6 maart 2001 Jasmijn GimbrŤre Niebert
3 3,0900 1999 Rowena van der Ploeg Leeuwarden
3 3 1992 Joske van der Sluis AnzŤre (Che)
3 27 februari 1970 Esther GimbrŤre-Akkerman Niebert
3 1982 Barbara Huijgen Groningen
3 4 november 1999 Willie Nijborg Zuidlaren
3 1 december 1975 Hilde Otterman Groningen
3 15 december 1997 Elja Vegter Utrecht
4 1988 Birgit Kok Lent
4 14 april 2000 Anniek Theuwissen Roden
4 25 februari 1988 Merel Twickler Sneek
4 2001 Fardau van der Werff Beetsterzwaag
4 1983 Mieke Zijl Groningen
5 1987 Janique Bamberg Groningen
1998 Marijke Koning Slochteren
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,2103 1993 Henny Meijer Groningen
3 2,5002 5 oktober 2001 Niels Visker Schildwolde
3 2,7762 1996 Jarno Jans Roden
3 2,8266 1998 Sander Jans Roden
3 2,8337 3 Paul van den Tempel
3 2,8862 20 januari 1981 Joeke Buikema Groningen
3 2,9807 3 19 december 1983 Job Stijkel Sursee (Che)
3 3 5 november 1986 Frits Telkamp Roden
3 4 5 maart 1985 Allard van der Schuur Groningen
3 22 oktober 1982 Arjen de Boer Groningen
3 3 november 1989 Niels Koetje Kolham
3 28 maart 1969 Bastiaan Last Groningen
3 5 april 1988 Jacco Mensinga Haren (Gr)
3 6 augustus 1989 John Reijne Kolham
3 1977 Krijn Reinigert Appingedam
3 13 mei 1998 Casper Room Groningen
3 30 december 1970 Ulrik Rudolphy Groningen
4 3 1956 Jinne Stiksma London (Uk)
4 9 oktober 1974 Eddy Beekman Nieuw-Buinen
4 15 juli 1990 Frank van der Land Groningen
4 28 juli 1990 Joa Delano Maliangkay Groningen
4 1978 Lykele van der Meulen Groningen
4 18 maart 2002 Jort Nijdam Eelderwolde
4 1983 Bart de Vries Beilen
4 20 april 1990 Rik Wolthuis Mount Olive (Nc, USA)
5 16 augustus 1984 Ruud den Hartigh Montpellier (F)

L.T.C. Hoogkerk (Groningen)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1989 Matthijs Goldberg Groningen
1985 Mark Winter Haren (Gr)
1977 Adriaan van Zoelen Groningen

T.A.M. (Groningen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 29 juli 1992 DaniŽlle Koetje Kolham
2 2,0000 26 mei 1993 Ireen Kuipers Groningen
2 2,0000 21 december 1990 Lidwien Mentink Groningen
2 2,1389 20 augustus 1997 Celine Koets Gasselte
3 2,1500 30 januari 1988 Marlies Vermeulen Hoogeveen
3 2,5455 19 februari 1993 Carli Wischhoff Heelsum
3 3 1992 Joske van der Sluis AnzŤre (Che)
3 22 mei 1997 Chiara van den Berg Emmen
3 7 oktober 1997 Cheyenne Bijmolt Kropswolde
3 24 februari 1994 Nynke Boonstra Baarn
3 10 oktober 1995 Eline van Boven Gasselte
3 1999 Jolien Duin Oosterwolde
3 27 november 1995 Kelly Hassing Overdinkel
3 24 juni 1997 Sanne Hoekstra Oppenhuizen
3 1 februari 1996 Chantal Malcolm Rolde
4 4 1997 Paulien van der Stap Groningen
4 11 november 1994 Iris Erasmus Haren (Gr)
4 20 oktober 1994 Kim de Groot Vroomshoop
4 1996 Bonnie Lieven Enschede
4 19 april 1994 Bernice Lohr Groningen
5 Marijke Groen
5 15 februari 1990 Lotte Munting Groningen
5 15 april 1990 Emmy Pek Groningen
5 25 juni 1993 Marlies Quekel Groningen
6 14 april 1995 Robyn Wiersma Odoorn
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 4 december 1992 Job van Eijk Groningen
2 2,0000 19 maart 1995 Ingmar Scholte Apeldoorn
3 2,5812 4 juni 1992 Joris Jurna Loppersum
3 2,6944 13 maart 1996 Stan Bolhuis Vriezenveen
3 2,7341 1 mei 1997 Tijn Bokma Ter Idzard
3 2,9443 5 januari 1996 Lennard de Groot Surhuisterveen
3 2,9510 24 oktober 1994 Yoram Hilberts Kropswolde
3 3 2,9585 25 februari 1993 Freek Stapel Groningen
3 4 9 maart 1992 Jeanneau Stadegaard Honselersdijk
3 30 januari 1996 Tim Driessen Leeuwarden
3 12 mei 1993 Koen de Haan Groningen
3 6 januari 1991 Wytse de Jong Groningen
3 28 mei 1994 Bob Resink Groningen
4 13 februari 1994 Koen Buurlage Oosternieland
4 12 juni 1993 Adriaan Hartono Groningen
4 13 juni 1990 Oscar Hulleman Groningen
4 1990 Jense van der Veen Sneek
5 1993 Stijn de Boer Amsterdam
5 10 januari 1992 Fabian Brinks Groningen
5 1998 Christiaan Offringa Peize
5 6 december 1990 Lennart Oppenhuizen Sneek
5 1997 Jasper Visser Hoorn
6 1995 Sjoerd Brouwer Groningen

G.T.V. Van Starkenborgh (Groningen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,1500 28 juni 1991 Werner Lootsma Veenwouden
3 2,5812 4 juni 1992 Joris Jurna Loppersum
3 3 2,9585 25 februari 1993 Freek Stapel Groningen
3 12 mei 1993 Koen de Haan Groningen
3 1 oktober 1985 Jasper Krol Groningen
5 18 oktober 1992 Jelmer de Visser Groningen
1988 Paul van Lier Groningen
Tjarco Reitsma Groningen
4 mei 1971 Alwin Visker Schildwolde

T.V. De Hunze (Groningen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

G.S.T.C. (Groningen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 3 11 augustus 1991 Larissa Schut Groningen
4 5 mei 1994 Suzanne Schreiner Groningen
19 juni 1989 Alexandra Djukanović Harlingen
14 november 1995 Kiki van der Lugt Groningen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 29 april 1994 Victor Bodiut Groningen
2 2,0000 16 september 1996 Lennart Pronk Den Haag
3 4 31 juli 1993 Philip Schulting Shenzhen (Chn)
4 22 september 1993 Iago van den Heuvel Groningen

Groninger Lawn Tennis Bond (Groningen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 19 april 1994 Bernice Lohr Groningen
13 mei 1985 Nienke van Beest Ypenburg
1997 Daphne van Dam Zuidhorn
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 15 juli 1990 Frank van der Land Groningen
4 28 juli 1990 Joa Delano Maliangkay Groningen
12 augustus 1971 Eric Brands Groningen
24 september 1985 Bart Eggink Groningen
1974 Jan van der Laan Groningen
1980 Robin de Leeuw Groningen
4 december 1964 Joep de Locht Amersfoort
1 september 1980 Arjan S. Petersen Groningen
8 maart 1975 Ivan Sanchez Ramirez Groningen
23 oktober 1977 Renť Veenboer Groningen
19 april 1983 Jan-Willem Vos Groningen
11 november 1990 Michel Vroom Assen

T.C. Veracket (Groningen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3,0846 6 september 1990 Lisanne Brekhoff Groningen
3 12 oktober 1994 Mirjam Gietema Workum
3 15 december 1997 Elja Vegter Utrecht
4 3 29 juni 1992 Laura Stokkel Groningen
4 4 januari 1996 Anne Marie Beekhuis Nijeveen
4 1 februari 1992 Nikki Kolman Groningen
4 7 juni 1994 Kristy Kuik Groningen
4 5 augustus 1989 Claudia LŲwik Groningen
4 5 mei 1994 Suzanne Schreiner Groningen
5 1993 Kirsten Emmelkamp Slochteren
5 Krista de Jong Groningen
5 24 februari 1994 Sandra van Putten Emmen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,1810 1993 Jan Pieter Veenboer Zuidlaren
2 2,2103 1993 Henny Meijer Groningen
3 2,7166 1991 Joost Ritsma Assen
3 2,8337 3 Paul van den Tempel
3 2,8934 11 oktober 1993 Job Geerling Aduard
3 3,0404 Robert Wezeman
4 3,0419 20 augustus 1992 Erik-Jan de Heide Groningen
3 1995 Tom van der Bijl Dokkum
3 23 augustus 1989 Lennard Duursema Schipborg
3 1991 Kay Eefting Borger
3 1994 Joris Hoelen Emmen
3 1 oktober 1985 Jasper Krol Groningen
4 6 juni 1988 Freek Dienaar
4 1994 Maarten Ritsma Groningen
4 1996 Daan Romp Assen
5 18 oktober 1992 Jelmer de Visser Groningen
6 1989 Mark Ritsma Groningen

Haren (Gr)

G.S.V. Be Quick 1887 (Haren (Gr)) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 10 april 1975 Robert Tebbens Groningen
1976 Geert Ensing Groningen
9 juni 1977 Robert Kingma Groningen

Tennis- en Squashclub Haren (Haren (Gr)) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1999 Jolien Duin Oosterwolde
4 4 1997 Paulien van der Stap Groningen
4 4 18 april 1990 Marloes Steenbergen Borger
28 april 1987 Cťcile Bosker Groningen
17 februari 1989 MariŽtte Leeuwerke Groningen
12 maart 2000 Flo Vos Groningen
30 januari 1987 Wytske van der Weide Groningen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,7735 3 3,0986 18 januari 1983 Lars Staal Haren (Gr)
3 5 april 1988 Jacco Mensinga Haren (Gr)
1983 Erik Bloemsma Groningen
16 februari 1984 Colin Bos Wageningen
Jan Bunt Groningen
12 september 1974 Edwin Buruma Harkstede
2000 Boas Deden Oudehaske
11 oktober 1979 Robert Groot Groningen
2 september 1979 Jeroen van Iterson Groningen
1 september 1980 Arjan S. Petersen Groningen

Harkstede

T.V. De Woldmeppers (Harkstede) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1978 Lykele van der Meulen Groningen

Hoogezand

L.T.C. De Kalkwijck (Hoogezand) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1999 Annemarie Koning Slochteren
22 oktober 1993 Charlotte Koning Washington D.C. (USA)
1998 Marijke Koning Slochteren
20 november 1996 Steffi Menzinga Hoogezand
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 12 november 1991 Roy Schoonveld Sappemeer

Kolham

T.V. Kolham (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 29 juli 1992 DaniŽlle Koetje Kolham
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Leek

T.C. Nienoord (Leek) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
14 mei 1978 Karin Delbrugge Leek
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 2,7745 23 maart 1987 JurriŽn Smeets Groningen

Midwolda

T.V. Nieske Meppers (Midwolda) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1969 Remke Huisman Winschoten
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Muntendam

T.C. Muntendam (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Oude Pekela

L.T.C. Oude-Pekela (Oude Pekela) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Paterswolde

T.V. De Marsch (Paterswolde) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1980 Petra Boersma Paterswolde
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Rasquert

T.C. Baflo (Rasquert)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Roden

T.V. R.E.O. (Roden) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 2,2144 22 december 2002 Rixt van der Werff Beetsterzwaag
4 14 april 2000 Anniek Theuwissen Roden
4 2001 Fardau van der Werff Beetsterzwaag
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,7762 1996 Jarno Jans Roden
3 2,8266 1998 Sander Jans Roden
3 28 maart 1969 Bastiaan Last Groningen
3 5 april 1988 Jacco Mensinga Haren (Gr)
3 1977 Krijn Reinigert Appingedam
3 13 mei 1998 Casper Room Groningen
5 1998 Christiaan Offringa Peize
1989 Matthijs Goldberg Groningen
1993 Bart Zijlstra Merkelbeek

Scheemda

T.C. Ready (Scheemda) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
16 augustus 1974 Annet Delger Winschoten
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Schildwolde

T.C. Wijchgelsheim (Schildwolde) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1973 Marc Jan Oldenbandringh Siddeburen

Siddeburen

T.V. Siddeburen (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Stadskanaal

Stadskanaalster Tennis Bond (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Stedum

T.V. De Bosbaan (Stedum)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Surhuisterveen

T.S.O. (Surhuisterveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
15 mei 2000 Dona Coman Burum
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Ter Apel

Ter Apeler T.C.

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1999 Manon Zijlstra Ter Apel
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 9 oktober 1974 Eddy Beekman Nieuw-Buinen

Veendam

T.C. Veendam (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,8333 22 april 1998 Anastasiya Mulder Veendam
8 oktober 1988 Lisette Dalmolen Groningen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,7668 17 april 1991 Marco van der Wal Amstelveen
John van Dijk
26 maart 1987 Bert GŁnther Veendam
16 april 1973 Egbert Oldenburger Veendam
10 augustus 1962 Sebastiaan van der Wal Veendam

Vries

T.V. Are You Ready (Vries) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Carolien de Vries Assen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
6 augustus 1995 Bernard Wezeman Vries

Winschoten

L.T.C. Sla Raak (Winschoten) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1969 Remke Huisman Winschoten
1991 Josien Oostvogel Enschede
16 juli 1988 Laura Witter Groningen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Ferdy Frikken Blijham
1985 Mark Winter Haren (Gr)
1992 Paul Witter Groningen

Winsum

T.C. Winsum (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
18 januari 1986 Tom Dijk Groningen
1985 Paul Drent Winsum
1991 Steven de Groot Winsum

Zuidlaren

Zuidlaarder T.C. (Zuidlaren) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 4 1997 Laura Akkerman Dronten
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,1810 1993 Jan Pieter Veenboer Zuidlaren
3 3,0404 Robert Wezeman
3 4 5 maart 1985 Allard van der Schuur Groningen
3 23 augustus 1989 Lennard Duursema Schipborg
3 1992 Mark van Hesteren Groningen
7 maart 1986 Maurits Post Groningen

District Friesland

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Bolsward

L.T.C. De Drie Posten (Bolsward) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Burgum

T.V. De Leechkamp (Burgum) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
24 mei 1990 Lisanne Kempe Burgum
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
8 september 1983 Floris van der Lecq Burgum
31 januari 1985 Dennis de Vries Burgum

Dokkum

T.C. Dokkum (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1978 Herbert Groenevelt Dokkum

Drachten

T.C. De Beampipers (Drachten) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
20 mei 1990 Joost Vogel Groningen

D.L.T.C. Drachten (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 1992 Joske van der Sluis AnzŤre (Che)
3 Anke-Mare Haanstra Groningen
3 14 juli 1993 MariŽlle Kruis Joure
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 23 april 1987 Stefan Deinum Drachten
3 2,5688 1988 Roderick Lagendijk Joure
3 2,7089 1995 Jouke Jan Schaap Akkrum
3 2,7341 1 mei 1997 Tijn Bokma Ter Idzard
3 2,9443 5 januari 1996 Lennard de Groot Surhuisterveen
3 2000 Gooitzen van der Schaaf Oudehaske
3 1992 Hoite Schaap Akkrum
4 1994 Niels de Haan Drachten
4 7 juli 1994 Jacco Hanewald Beetsterzwaag
4 1979 Arnold Rolsma Drachten
5 1965 Jochem Huisman Heerenveen

Franeker

Franeker T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 8 oktober 1991 Elroy Middendorp Leeuwarden
5 6 december 1990 Lennart Oppenhuizen Sneek
16 februari 1985 Nathan van der Lecq Franeker

Grou

T.V. Grouw (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1998 Hidde IJdema Leeuwarden

Heerenveen

H.T.V. Ten Woude (Heerenveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1992 Sanne Bouma Groningen
1998 Noa Dijkstra Drachten
16 maart 1977 Gitta Knol Sneek
1974 Sietske Mulder Hoogeveen
17 maart 1977 Wiesje Verf Sneek
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 augustus 1981 Remmelt Bosklopper Groningen
1998 Jens Deden Oudehaske
9 maart 1976 Marcel van der Heide Heerenveen
1980 Anne van der Schaar Heerenveen
13 januari 1994 Pieter Vink Heerenveen
17 augustus 1989 Eloi Westerbaan Koekangerveld

Joure

T.V. Joure (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1992 Sanne Bouma Groningen
1989 Lucie Jonkman Joure
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1998 Jens Deden Oudehaske
14 mei 1988 Sido Nijholt Groningen
17 augustus 1989 Eloi Westerbaan Koekangerveld

Jubbega

T.C. Jubbega

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Leeuwarden

T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 31 augustus 1992 Sarah Jellema Leeuwarden
2 2,4501 2 2,1223 22 september 1976 Floor Snoeijing Leeuwarden
3 21 december 1985 Marlies Huurman Willemstad (Cuw)
3 7 juli 1986 AniŽl van der Meer Alkmaar
4 1978 Nina Ekas Leeuwarden
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 8 oktober 1991 Elroy Middendorp Leeuwarden
3 2,5961 28 augustus 1986 Rutger Balk Leeuwarden
3 2,7899 18 maart 1980 Joost Willekes Hardegarijp
3 2,9438 1987 Frank Zeer Groningen
3 2,9941 21 april 1989 Dennis Hageman Mantgum
3 1 april 1968 Erik Dijkman Dulkes Leeuwarden
4 3 12 juli 1986 Erik Schukking Leeuwarden
4 4 1991 Rik Terpstra Britsum
5 1989 Sybren Grootendorst Leeuwarden
5 1965 Jochem Huisman Heerenveen
5 1990 Tom Schouten Leeuwarden

L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 29 juli 1992 DaniŽlle Koetje Kolham
3 3,0900 1999 Rowena van der Ploeg Leeuwarden
3 24 juni 1997 Sanne Hoekstra Oppenhuizen
4 4 1973 Saar Schuling Vlieland
2000 Fleur Adema Leeuwarden
19 juni 1985 Suzanne Boezerooij-Arends Wolvega
1999 Astrid Carton Leeuwarden
1989 Lucie Jonkman Joure
20 september 1997 Tessa van der Ploeg Leeuwarden
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,1667 1 1,1667 9 augustus 1991 Sander Arends Leeuwarden
2 2,0000 15 april 1989 Stefan Bodde Groningen
2 2,0000 13 januari 1991 Charly Groenendijk Kijkduin
2 2,0000 12 november 1991 Roy Schoonveld Sappemeer
4 3,0419 20 augustus 1992 Erik-Jan de Heide Groningen
1999 Rik Bosma Minnertsga
8 november 1978 Niels Dijkstra Zuidlaren
1962 Jack Driessen Leeuwarden
2000 Pieter-Dirk Gerritsen Leeuwarden
17 juli 1986 Emiel de Graaf Hallum
14 juni 1983 Alex Grendel Leeuwarden
1983 David Posthumus Leeuwarden
1997 Kai Rottinť Dronrijp
28 november 1980 Wilco Veltien Leeuwarden

T.V. De Molen (Leeuwarden) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1998 Hidde IJdema Leeuwarden
27 september 1991 Kevin Janson Leeuwarden
1972 Wieger Scheweer Leeuwarden

Lemmer

T.V. Ready Again (Lemmer) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Makkum

T.V. Makkum (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Noordwolde

L.T.C. Noordwolde (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,1667 1 0,8333 ATP 728 16 september 1987 Antal van der Duim Amsterdam

Oosterwolde

T.C. Oosterwolde (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1999 Jolien Duin Oosterwolde
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Oudehaske

T.V. de Greveling (Oudehaske) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 7 juli 1994 Jacco Hanewald Beetsterzwaag

Sexbierum

T.V. W.E.S.P. (Sexbierum)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
16 februari 1985 Nathan van der Lecq Franeker

Sneek

L.T.C. NOMI (Sneek) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 24 juni 1997 Sanne Hoekstra Oppenhuizen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
21 mei 1999 Hidde Laan Sneek
28 november 1980 Wilco Veltien Leeuwarden

S.L.T.C. De Vliegende Bal (Sneek) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 6 december 1990 Lennart Oppenhuizen Sneek
21 mei 1999 Hidde Laan Sneek

Steggerda

T.V. Slag '87 (Steggerda)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Stiens

T.V. Stiens (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
17 juli 1986 Emiel de Graaf Hallum
1980 Roland Lucardie Stiens

Veenwouden

T.C. De Sanjes (Veenwouden)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Wolvega

T.V. A.T.W. (Wolvega) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
29 augustus 1985 Freek Bekhof Heerenveen
1978 Fokko van der Duim Wolvega
1989 Jeroen Veldhuizen Noordwolde

District Drenthe

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Assen

A.T.V. De Hertenkamp (Assen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 4 januari 1996 Anne Marie Beekhuis Nijeveen
9 november 1971 Irma van Dijken Winschoten
10 mei 1998 Svenja de Greef Dedemsvaart
1991 Sanne Ploegstra Assen
21 oktober 1997 Anne-Rim Romp Schoonloo
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,7166 1991 Joost Ritsma Assen
3 2,8337 3 Paul van den Tempel
3 2,8934 11 oktober 1993 Job Geerling Aduard
3 4 29 maart 1990 Reinoud Sluijk Nijlande
4 1994 Maarten Ritsma Groningen
4 1996 Daan Romp Assen
4 1983 Bart de Vries Beilen
14 april 1968 BjŲrn Bijster Haren (Gr)
11 november 1990 Michel Vroom Assen

T.V. Amelte (Assen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Carolien de Vries Assen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Borger

T.V. Borger (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 22 oktober 1982 Arjen de Boer Groningen
3 1991 Kay Eefting Borger
9 juli 1974 Rob Extercatte Borger
Jan de Jong Agterhorn (D)
10 november 1988 Danny Marquering 2e ExloŽrmond

Coevorden

Coevordense T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 26 december 1970 Caroline Stassen London (Uk)
3 1999 Sara Koene
3 15 februari 2001 Emily van der Werf Beverwijk
1984 Sandra Hoekstra Coevorden
8 januari 1984 Karolien Hoogeveen Leiden
16 februari 1988 Nathalie Reinhard Utrecht
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,7402 10 mei 1993 Jeff Toth Leiderdorp
22 september 1989 Tim Huiszoon London (Uk)
30 oktober 1980 Edwin Hummel Heinenoord
1975 Remco Riedijk Capelle a/d IJssel
Walter de Roode Den Haag

Diever

T.C. Diever (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 april 1980 Evy Hoeve-Last Diever
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
28 november 1971 Sander Hoeve Diever

Emmen

T.C. Bargeres (Emmen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 5 2001 Amna Slavic Emen (D)
2000 Pauline Landa Emmen
1999 Esther Timmermans Heeze
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1994 Joris Hoelen Emmen
1994 Loris GŁnther Nordhorn (D)
22 september 1990 Diwon de Haan Groningen
18 april 1977 Ruud Koning Emmen
1984 Marten Tuller Westerbork

L.T.C. Emmen (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,4182 7 oktober 1996 Annelou Nab Emmen
3 22 mei 1997 Chiara van den Berg Emmen
5 4 28 april 1975 Josť Spa Emmen
19 april 1991 MariŽlle Kemperink Emmen
1999 Manon Zijlstra Ter Apel
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,8776 3 juli 2000 Max Houkes Sleen
21 november 1990 Paul Boeren Emmen
1994 Pascal Hof Veenoord
10 november 1988 Danny Marquering 2e ExloŽrmond
27 oktober 1991 Jesse de Roo Emmen

Hoogeveen

T.C. De Weide (Hoogeveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1999 Jo-Ann Huzen Stieltjeskanaal
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Hoogeveense L.T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1983 Rik van der Weide Hoogeveen
4 april 1991 Jan Jaap Uiterwijk Winkel Hoogeveen

Hollandscheveldse T.C. (Hoogeveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Meppel

Tivoli T.C. (Meppel) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
6 februari 1984 Joost Hepkema Meppel
Mischa Kampshoff Meppel

Meppeler L.T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1,5409 2 januari 1978 Josien Boverhof Meppel
2 2,0000 2 2,0000 21 april 1996 Arianne Hartono Oxford (Mi, USA)
3 2,1500 28 augustus 1993 Dide Beijer Meppel
3 4 22 januari 2002 Elysia Pool Luttelgeest
4 4 januari 1996 Anne Marie Beekhuis Nijeveen
4 1999 Jo-Ann Huzen Stieltjeskanaal
5 5 2001 Annemart Kleijn Meppel
16 november 2000 Michelle de Haan Meppel
12 november 1996 Naomi de Hart Wanneperveen
2000 Daphne Haverkamp Meppel
14 juni 2002 Flore Hullegie Wolvega
1973 Matthea Kwint Meppel
1982 Ellis Nip Staphorst
6 december 1990 Esther Offerman Zwolle
2001 Isabelle Popma Staphorst
1994 Merle de Vries Zwolle
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,6667 6 maart 1998 Mattheo Knoop Staphorst
2 1,8776 3 juli 2000 Max Houkes Sleen
2 2,0000 4 ATP 1513 21 januari 1999 Stijn Slump Havelte
2 2,0000 16 oktober 1987 Erik Dallinga Meppel
2 2,0000 19 maart 1975 Harold Jans Meppel
3 2,9770 2000 Robin Grit Meppel
4 29 november 1977 Jelle Boers Meppel
4 1997 Jordy Grit Amsterdam
6 5 2000 Thomas van Maanen Meppel
30 juli 1999 Lars Bijsterbosch Zwartsluis
21 januari 1968 Danny Kleijn Meppel

Nieuw-Buinen

T.V. G.S.M. (Nieuw-Buinen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 9 oktober 1974 Eddy Beekman Nieuw-Buinen
1979 Erik van der Laan Nieuw-Buinen

Norg

Norger T.V. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1999 Milan Kalaba Norg

Ruinen

T.C. Runa (Ruinen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Smilde

T.V. 't Kyllot (Smilde) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
24 augustus 1992 Leoni Ax Smilde
2 juni 1991 Roosmarijn Dik Smilde
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Westerbork

T.C. Westerbork (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Zuidwolde

T.C. Suthwalda (Zuidwolde) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,3000 3 2,3000 3 juni 1989 Evelien Strijker Amsterdam
4 4 1997 Laura Akkerman Dronten
4 4 1999 Gabriela Betzema Hoogeveen
4 1999 Jo-Ann Huzen Stieltjeskanaal
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 1,0000 ATP 521 24 oktober 1985 Boy Westerhof Amsterdam
2 1,5046 9 september 1982 Floris Kilian Meppel
2 1,6667 6 maart 1998 Mattheo Knoop Staphorst
2 2,0000 16 oktober 1987 Erik Dallinga Meppel
2 2,0000 12 november 1991 Roy Schoonveld Sappemeer
3 2,9770 2000 Robin Grit Meppel
3 3 8 september 1955 Ton Sie Lemelerveld
3 28 juli 1996 Cornť Folders Balkbrug
3 1983 Rik van der Weide Hoogeveen
4 4 1992 Peter Ballast Groningen
4 24 december 1990 Nick Doorten Steenwijk
4 1997 Jordy Grit Amsterdam
4 5 april 1942 Ed Sasker Bathmen
5 24 december 1990 Olav Doorten Steenwijk

District Overijssel

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
6 juli 1987 Marisa Gianotti Enschede
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Almelo

A.T.C. Veenhorst (Almelo) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1976 Ohannes CakmakÁi Almelo
1976 Lars Luttikhuis Almelo
11 januari 1990 Michiel Reijndorp Almelo

A.T.V. Luctor et Emergo (Almelo) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 17 juni 1992 Ghislaine van Baal Almelo
1971 Lia Boerkamp Almelo
1975 Emmily de Vries Almelo
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1966 Rob Ganzeboom Almelo
1975 Onno Masselink Almelo
Bob Osse Wierden
1964 Rob Prins Wierden
Patrick Visser Almelo

Bathmen

T.C. Bathmen (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 6 augustus 1982 Jan-Wouter Roep Vught
15 november 1983 Marc IJzerman Bathmen
31 mei 1971 Maurice Laarhoven Bathmen

T.C. Salland (Bathmen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 1,0000 WTA 104 16 april 1992 RichŤl Hogenkamp Doetinchem
1 1,0000 1 1,0000 WTA 375 22 december 1992 Michaela HončovŠ Bratislava (Svk)
1 1,0000 1 1,1667 WTA 623 17 augustus 1988 Chayenne Ewijk Bocholt (D)
1 1,0000 19 juni 1990 Joany Pontjodikromo Groningen
2 1,4182 7 oktober 1996 Annelou Nab Emmen
1 1,5250 21 mei 1997 Lotte van Leeuwen Zeist
2 2,0000 18 januari 1993 Jainy Scheepens Badhoevedorp
2 2,0000 19 september 1995 Elke Tiel Voorhout
2 2,0000 30 maart 1993 Priscilla Visser Meppel
3 2,1500 28 augustus 1993 Dide Beijer Meppel
2 2,1944 19 juli 2002 Lian Tran Driebergen
2 2,5512 16 september 1993 Melanie Vlak Hoogstraten (B)
3 2,8819 20 augustus 2003 Marwa Hakimi Deventer
4 5 2001 Milou ter Morsche
4 5 2002 Frederique de Vries Arnhem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 0,9423 ATP 1786 14 augustus 1997 Maikel Borg Delfzijl
1 1,0000 1 1,0000 ATP 437 15 augustus 1994 Niels Lootsma Amsterdam
1 1,0000 1 1,0000 ATP 439 22 juli 1991 Maximilian Neuchrist Wenen (Aut)
1 1,0000 1 1,0000 ATP 537 19 september 1988 Thiemo de Bakker 's-Gravenzande
1 1,0000 1 1,0000 ATP 645 10 augustus 1995 Jelle Sels Alphen a/d Rijn
1 1,0000 1 februari 1996 Gijs Buntsma Westzaan
1 1,0378 2 2,0000 ATP 708 14 maart 1996 Gijs Brouwer Venhuizen
1 1,1389 1 1,0000 ATP 1458 30 juni 1996 Stephan Gerritsen Almere-Stad
2 1,8776 3 juli 2000 Max Houkes Sleen
3 1,9644 2 1 september 1999 Igor Straatsma Zeewolde
2 2,0000 15 januari 1988 Roel Oostdam Amsterdam
2 2,0000 9 oktober 1980 Dominik Pfeiffer Oberhausen (D)
3 2,9191 11 december 1998 Guido Janssen Lelystad
3 2,9957 11 oktober 1959 Michiel Schapers Eemnes
3 7 februari 2001 Quinten Kleiboer Heerde
5 1 juli 1971 Huib Troost Poortugaal

Borne

T.V. Smash (Borne) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
27 mei 1963 Wim Bruggink Rijssen
9 oktober 1963 Gerrit Heersink Borne

R.C. Borne (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 5 april 1978 Wibo Behm Laren (NH)
12 december 1975 Rolf Groothuis Borne

Dalfsen

D.L.T.C. Gerner (Dalfsen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
27 februari 1978 Janneke Scheewe-Tuinstra Utrecht
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 december 1986 Michiel Dijk Heino

Delden

T.C. Delden (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1976 Anouk Wissink Amsterdam
2 mei 1998 Anne Douwes Delden
29 mei 1970 Janine Heersink-Maalderink Borne
7 juli 1995 Marlie Nuchelmans Oldenzaal
Janine Wilmink Delden
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
11 maart 1978 Christian ter Elst Deventer
1970 Lťon Hagedoorn Hengelo
19 maart 1981 Justin Hoevenberg Hengelo

Denekamp

T.V. Denekamp (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1973 Wendy Bartelink-Snijders Denekamp
26 maart 1992 Sandra Oude Voshaar De Lutte
9 november 1992 Anne Zanderink Almelo
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,6801 9 januari 1983 Martin ter Elst Denekamp
4 4 1981 Renť Snijders Denekamp
4 24 juni 1984 Gert-Jan Gortemaker Denekamp

Deventer

T.C. Colmschate (Deventer) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
10 augustus 1987 Sanne Flint Deventer
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Deventer L.T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 2,7904 1975 Harry Snel Deventer
4 3 1975 Wim Snel Deventer
10 juni 1990 Niels te Lindert Deventer
22 februari 1978 Levien Rademaker Deventer

Drijvers T.C. (Deventer) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 4 1968 Hannie van Seeters-Broekhuis Deventer
4 september 1987 Hanneke Duhne Deventer
1968 Petra de Haan Deventer
1984 Marion Veltien Deventer
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 2000 Noah ten Veen Deventer
4 5 april 1942 Ed Sasker Bathmen
1998 Mart Fox Deventer
1990 Jeroen van Gils Nijmegen
8 augustus 1980 Wouter Heijink Deventer
24 februari 1979 Wouter Lang Maarn
1984 Martijn Lelieveld Schalkhaar
27 april 1982 Bas van der Linden Deventer
11 juli 1982 Jan Willem Nijenkamp Deventer
1967 Rob ten Veen Deventer

Diepenveen

T.C. De Schapekolk (Diepenveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Emmeloord

A.T.C. Emelwerth (Emmeloord) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
12 juni 1991 Thom de Leeuw Emmeloord
1980 Mark Riemersma Emmeloord

Enschede

T.E.Z. (Enschede) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 1990 Leon Deters Enschede

T.V. Trifora (Enschede) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1982 MariŽlle Dekker-Bakker Enschede
1979 Sasja van der Meer Enschede
24 mei 1975 Anouk Platvoet-Neef Enschede
11 maart 1987 Nancy Roozeboom Losser
6 januari 1978 Jacqueline ten Voorde-Schuitema Enschede
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.V. T.E.Z. (Enschede) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
13 mei 1988 Renťe ten Dam Enschede
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1984 Rik Dekker Enschede
19 mei 1970 Gert-Jan Kortman Enschede
22 december 1986 Jim Kwakkel Enschede

T.V.V.S. (Enschede) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
11 augustus 1983 Sep van den Berg Groningen
12 september 1980 Pim Heinhuis Enschede
27 december 1991 Bob Huuskes Enschede
20 maart 1977 Remy Nagel Enschede

T.V. Topspinners (Enschede) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 19 juli 1980 Sander Talman Enschede
3 15 mei 2000 Floris Podzimek Enschede
19 februari 1982 Matthijs Hooijsma Enschede
1969 Robert Koning Almelo
3 maart 1984 Tim Schoordijk Enschede
21 juni 1984 Paolo Zocca Enschede

T.C. Ludica (Enschede) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 3 1995 Claire van der Riet Enschede
4 20 april 1993 Evelien Bruningmeyer Borne
4 1993 Janna Ruisch Enschede
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3,0875 1992 Wouter van Tongeren Losser
3 Wiebe Meerstra
3 1999 Stan Peters Sittard
4 1996 Ton Hilhorst Enschede
4 1996 DaniŽl Veger Losser
24 januari 1989 Robin Salvatori Haaksbergen

T.C. Diekman (Enschede) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Boekelose T.C. (Enschede) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 4 22 augustus 1992 Leon Schuurink Boekelo

T.V. Het Wooldrik (Enschede) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
16 september 1986 Lisanne Leurink Enschede
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
20 december 1988 Jeroen Bakker Hengelo
5 mei 1985 Vincent Eleveld Enschede
9 augustus 1974 Michael Willems Goor

Goor

T.V. De Mossendam (Goor) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,9351 5 juli 1990 Jorrin Rikkert Goor

Haaksbergen

T.C. Haaksbergen (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 Wiebe Meerstra
24 januari 1989 Robin Salvatori Haaksbergen
28 november 1976 David de Waal Haaksbergen

T.V. Park Grintebos (Haaksbergen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 1987 Jelle Stoker Goor
4 4 1981 Bob Spijker Enschede
1986 Boet Berendsen Lichtenvoorde
13 maart 1987 Rik ter Braak Eibergen
13 april 1980 Dennis Nijhuis Almelo
1987 Rob Riesmeijer Haaksbergen
1984 Wouter Zocca Deventer

Haarle

Haarlese T.C.

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
16 december 1986 Jorne Kemper Groningen
18 september 1985 Koen Middelkamp Nijverdal

Hardenberg

T.V. T.O.G.O. (Hardenberg) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1971 Jeroen Aarse Zwolle
1975 Berthold Menzo Hardenberg

Hasselt

T.C. Hasselt (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Heino

T.V. Heino (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Peter van der Linden Heino

Hellendoorn

T.C. Hellendoorn (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
22 mei 1980 Verena Podt Hellendoorn
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1998 Jort Mensink Nijverdal

Hengelo

T.V. Hercules (Hengelo) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
30 januari 1971 Arjan Bieleveldt Hengelo
1970 Lťon Hagedoorn Hengelo
1984 Niels Holslag Hengelo
7 juli 1981 BjŲrn Wargers Hengelo

C.T. Tie-Break (Hengelo) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
18 april 1977 Ates Zonnebeld Hengelo

T.C. Park Veldwijk (Hengelo)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
27 juli 1989 Sharon Timmers Hengelo
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.J.V. Westermaat (Hengelo)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.C. 't Weusthag (Hengelo) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
8 december 1986 Manon Bouius Vriezenveen
17 mei 1971 Marjolein RŲrink-Barneveld Hengelo
6 januari 1978 Nathalie van Wingerden-Hemmes Hengelo
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
9 maart 1963 Victor Markink Hengelo
Jeroen Schnitzler Almelo

T.V. Hasselo (Hengelo) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,9716 18 juni 1990 Lisa Lubben Weerselo
3 2,9033 19 december 1990 Melissa Beumer Enschede
16 september 1986 Lisanne Leurink Enschede
3 januari 1984 Hanneke Mulderije Enschede
27 juli 1989 Sharon Timmers Hengelo
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,6686 30 juni 1988 Pascal Nijland Borne
3 2,9351 5 juli 1990 Jorrin Rikkert Goor
5 mei 1985 Vincent Eleveld Enschede
29 november 1991 Steven Koenders Enschede
19 september 1977 Tim Lageveen Hengelo
17 mei 1984 Jeroen Luijrink Amsterdam
7 januari 1981 Maarten te Poele Enschede
9 augustus 1974 Michael Willems Goor

Dikkers T.C. (Hengelo)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.V. Woolderes (Hengelo) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,9716 18 juni 1990 Lisa Lubben Weerselo
2 2,0000 17 juni 1992 Ghislaine van Baal Almelo
2 2,1657 1985 Nicole Wandel Wierden
3 2,5084 1999 Bo Luttikhuis Hengelo
3 2,9033 19 december 1990 Melissa Beumer Enschede
3 2,9344 14 mei 1996 Puck Luttikhuis Grand Rapids (USA)
3 25 augustus 1998 Emma van Brink Hellendoorn
4 1998 Kirsten Franke
4 1997 Savanna Hoekstra Vroomshoop
4 19 juni 1994 Nikki Nuchelmans Oldenzaal
4 2001 Elsa Rauhť Hengelo
4 15 oktober 1997 Reza Timmerman Bilthoven
4 1997 Briede Troost van der Torre Bad Bentheim (D)
6 7 6 juni 1999 Lina Alburg Nordhorn (D)
10 mei 1998 Svenja de Greef Dedemsvaart
2 juni 1992 Laurie Nuchelmans Oldenzaal
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 2 2,0000 ATP 1786 1 maart 1995 Robert Constantinovici Enschede
3 2,6686 30 juni 1988 Pascal Nijland Borne
3 2,9351 5 juli 1990 Jorrin Rikkert Goor
3 3 2000 Noah ten Veen Deventer
3 4 2000 Patrick Shelepov Enschede
3 5 april 1978 Wibo Behm Laren (NH)
3 16 september 1987 Lawrence Beijer Meppel
3 1989 Raymond Kip Losser
3 1998 Jort Mensink Nijverdal
3 15 mei 2000 Floris Podzimek Enschede
3 1999 Wietse Post Oldenzaal
3 1999 Jelte Veldkamp Hengevelde
5 1993 Mark van der Woude Enschede

H.L.T.C. Het Elderink (Hengelo) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

IJsselmuiden

IJsselmuider T.C. (IJsselmuiden) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Kampen

K.J.L.T.C. Kampen (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1,5409 2 januari 1978 Josien Boverhof Meppel
3 1987 Nicole Jongman Kampen
3 1982 Mijke Leushuis Zwolle
3 20 augustus 1990 Chantal Migo Epe
4 1982 Susanne Munting Zwolle
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 7 september 1979 Jelle Oosterhoff Kampen
3 2,7033 14 december 1984 Johan van Urk Zwolle
3 3,0731 21 juni 1984 Matthijs Penninks Heino
3 1982 Wilbrand Menzo Zwolle
3 1964 Hans van Renselaar Hattem
4 3 juli 1968 Arjen Kale Kampen
4 22 februari 1992 Roderik Masselink Dronten
5 1975 Joost van den Berg Zwolle

Lemelerveld

T.V. Lemelerveld (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Losser

Losserse T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,7408 2000 Maxim van Ossenbruggen Losser
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1989 Raymond Kip Losser

Markelo

Markelose T.V. '65 (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 1987 Jelle Stoker Goor

Nijverdal

T.C. Nijverdal (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1969 Roy Beene Nijverdal
1998 Mart Fox Deventer
14 juli 1993 Brando Kamp Nijverdal
11 juli 1979 Jan Egbert Wolters Rijssen

Oldenzaal

Quick-Tennis (Oldenzaal) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
23 maart 1977 Susanne Arts Oldenzaal
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 3 3,0581 1 juni 1990 Joost Snellink Oldenzaal
17 januari 1986 Berend Boers Oldenzaal
17 maart 1977 Renť Brons Hengelo
1975 Peter Bruijsten Oldenzaal
11 februari 1981 Bob Kemna Oldenzaal

O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,1667 2 2,0000 WTA 1069 28 september 1995 Nikki Luttikhuis Oldenzaal
2 2,7408 2000 Maxim van Ossenbruggen Losser
3 20 juni 1994 Mireille Hermans Albany (Ny, USA)
3 17 november 2000 Karen Loranc Enschede
3 28 februari 2001 Vivien Sandberg Gronau (D)
5 2002 Demi Huisman Groenlo
5 1989 Lonneke Janssen Nijmegen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,5275 16 oktober 1999 Ilco van Buuren Hengelo
2 2,0000 23 januari 1992 Mike Luttikhuis Oldenzaal
3 2,6801 9 januari 1983 Martin ter Elst Denekamp
3 2,7461 19 mei 1998 Jorrit ter Maat Aalten
4 1985 Adilson Timoteo Afonso Enschede
4 24 juni 1984 Gert-Jan Gortemaker Denekamp
4 12 juni 1973 Dennis Langkamp Oldenzaal
4 14 juni 1989 Tom Luttikhuis Oldenzaal
5 1990 Leon Deters Enschede

Overdinkel

T.C. Overdinkel (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 27 november 1995 Kelly Hassing Overdinkel
3 28 februari 2001 Vivien Sandberg Gronau (D)
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3,0875 1992 Wouter van Tongeren Losser
4 1996 DaniŽl Veger Losser
1989 Nils Schlamann Gronau (D)

Raalte

T.V. Ramele (Raalte) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
9 maart 1976 Wendy Scheuten Wijhe
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Rijssen

T.C. Rijssen

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1970 Ellen de Meulemeester Rijssen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 3 2,8119 1973 Jarno Stamsnieder Almelo
30 januari 1971 Arjan Bieleveldt Hengelo
2 juni 1966 Eddy Dokter Rijssen
3 juli 1978 BjŲrn Hofhuis Almelo
1973 Cyrille Marsman Vriezenveen
4 januari 1983 Ruud van der Veen Enschede

T.C. De Mors (Rijssen)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Slagharen

T.V. Slagharen (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Staphorst

T.V. Staphorst

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Steenwijk

L.T.C. Steenwijk (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1972 Wencke de Jong-Hogendijk Steenwijk
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Weerselo

T.V. Weerselo (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
10 september 1975 Edgar van der Honing Weerselo

Wierden

W.T.C. Beukersweide (Wierden) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1964 Rob Prins Wierden

T.V. Wierden (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Wijhe

A.T.C. Wijhe (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
9 maart 1976 Wendy Scheuten Wijhe
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Zwartsluis

L.T.V. Zwartsluis

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Zwolle

Z.T.C. De Pelikaan (Zwolle) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 februari 1976 Floor Beens-Tohati Zwolle
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.V. Play Always Fair (Zwolle) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Theo Jansen Zwolle
26 maart 1970 Peter Klaren Zwolle
5 juni 1978 Ivo Reimink Zwolle

T.C. '91 Stadshagen (Zwolle) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 november 1993 Josťpha Adam Villeneuve-d'Ascq (F)
9 januari 1978 Carol Jane van Deventer Zwolle
1976 Kristel van Emst-Been Zwolle
6 juni 1978 Yvonne Pot Zwolle
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,7235 21 maart 1999 Wisse Jonker Zwolle
4 4 1996 Jeroen Balk Zwolle
5 juni 1985 Morris Michel Zwolle
12 april 1976 Edwin Oosterhof Zwolle

Z.L.T.B. (Zwolle) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1978 Geke Walsma Zwolle
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,7235 21 maart 1999 Wisse Jonker Zwolle
2 2,0000 31 juli 1978 Sander Erkamp Zwolle
2 2,0000 19 maart 1975 Harold Jans Meppel
2 2,0000 1984 Wilco Lindeboom Zwolle
2 2,0000 11 november 1985 Bas de Vries Kampen
3 2,6412 Roel Wessels Zwolle
3 2 januari 1974 Jeroen Holthuis Zwolle
3 1981 Robert Jan Kleute Zwolle
4 1971 Jeroen Aarse Zwolle
4 29 november 1977 Jelle Boers Meppel
5 22 april 1967 Robert van Overvest Zwolle

T.V. Zwolle 750 (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.C. Ittersum (Zwolle) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 1975 Joost van den Berg Zwolle
5 juni 1985 Morris Michel Zwolle
27 augustus 1957 Fried Wijngaarde Zwolle

Regio Noordwest

District Noord-Holland-Noord

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Akersloot

T.V. Akersloot (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1972 Roeland van Esveld Akersloot
1968 Aad Koot Akersloot

Alkmaar

T.V. De Hout (Alkmaar) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 7 juli 1986 AniŽl van der Meer Alkmaar
Marinka Blom Alkmaar
12 oktober 1988 Desi van der Haas Bergen (NH)
29 december 1989 Fionna Heuff Egmond aan Zee
1 juli 1974 Linda Jelsma Heemskerk
1969 Marjolein de Langen-Oudegeest Alkmaar
1978 Kimm van der Meer Alkmaar
25 maart 1994 Nikky Olgers Akersloot
1991 Anna Rootjes Castricum
11 april 1975 Caroline de Vries Alkmaar
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1960 Ronald van der Horst Castricum
4 3 2,8101 1990 Joey van der Sleen Alkmaar
1987 Floris Heuff Amsterdam
20 februari 1986 Kristian van den Huijssen Castricum
1967 Marck Limmen Limmen
9 mei 1983 Joost Oudejans Alkmaar
1978 Robin Vos Grootebroek

L.T.C. De Zes Wielen (Alkmaar) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

W.C. 't Goede Veld (Alkmaar)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.C. Alkmaar (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 2 22 januari 1984 Elise TamaŽla Amstelveen
2 2,0000 25 september 1988 Marrit Boonstra Gainesville (Fl, USA)
2 2,0000 31 mei 1989 Lara van Tiggelen Oud-Beijerland
3 3 3 december 1997 Rowan Sijpenhof Zaandam
3 5 6 oktober 1987 Rianne van Son Alkmaar
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 1,0000 ATP 1108 1 april 1996 Marc Dijkhuizen Alkmaar
2 1,8752 1995 Bart van Haarlem Diemen
2 2,0000 3 3,0567 21 februari 1990 Nassim Slilam Amsterdam
2 2,0000 15 februari 1982 Roelant Mantel Alkmaar
2 2,0687 3 2,5907 24 april 1998 Boris Spanjaard Amsterdam
2 2,2791 1 0,9444 1994 Sem Snoek Heerhugowaard
3 2 april 1971 Kris Portael Amsterdam
4 4 1992 Seph Smit Bergen (NH)
4 1970 HŁseyin Diktas Alkmaar
4 DaniŽl Meure Alkmaar
4 29 augustus 1976 Erik van der Poel Castricum

Andijk

T.V. Atlas (Andijk) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Anna Paulowna

T.V. Anna Paulowna (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
29 november 1988 Ruud Baars Anna Paulowna
21 oktober 1979 Ewoud Bakker Den Burg
10 oktober 1986 Peter Hendriks Julianadorp
1974 Marc van der Reijden Anna Paulowna
1986 Paul Zwaan Anna Paulowna

Assendelft

T.C. Overdan (Assendelft) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1999 Robert Kef Beverwijk

T.V. Assendelft (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 19 april 1995 Nikander Damianos Krommenie
3 3 1979 Robert Tambach Krommenie
3 16 maart 1976 Bas Klaassen Krommenie
4 4 1982 Remco Smit Heerhugowaard
5 3 26 april 1977 Xander Smit Assendelft
10 januari 1994 Max Pootjes Zaandam
Simon Prins Assendelft
1971 Renť Schoone Assendelft
7 mei 1990 Niek Trommelen Zaanstad
4 november 1996 Jelmer van Vliet
1993 Jelle Wanst Assendelft
Sander van Zonneveld Assendelft

Avenhorn

T.C. Westerkogge (Avenhorn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1979 Sabrina Noteboom Avenhorn
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Bakkum

T.C. Bakkum (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 3 1991 Kim Stabij Alkmaar
2 2,0000 11 maart 1989 Gaby Beelen Amsterdam
2 2,0000 19 maart 1970 Annemiek Haverkotte Castricum
2 2,0000 28 juli 1989 Kim van der Horst Amsterdam
2 2,0000 14 januari 1995 Emma Kranendonk Thibodaux (Lo, USA)
2 2,0000 18 februari 1992 Irene Kranendonk Heemskerk
2 2,0000 29 september 1989 Kim Popping Castricum
2 2,0000 14 januari 1988 Anouk Tunteler Alkmaar
3 2,1500 20 september 1980 Lotte Jongbloed Amsterdam
3 3,0925 31 januari 1985 Bente Akkerman Castricum
3 11 juli 2000 Katerina Antoniou Koog a/d Zaan
3 1988 Michelle van der Loos Castricum
3 18 februari 1989 Marit van der Molen Amsterdam
3 11 april 1983 Sharon Plattel Wormer
3 15 februari 2001 Emily van der Werf Beverwijk
4 8 juli 1981 Karen Bruin-Heeremans Heiloo
4 1998 Esmťe Heini Santpoort
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 1990 Huub de Boer Egmond-Binnen
2 2,0000 1990 Tim Kloosterman Heemskerk
2 2,0000 3 januari 1978 Bart Kuijs Castricum
2 2,0000 9 oktober 1982 Ruud Vis Castricum
2 2,3572 15 juni 1993 Viktor Rotteveel Heiloo
3 2,7671 14 juli 1990 Arno Balk Amsterdam
3 2,8871 6 augustus 1976 Rick van der Velden
3 5 13 maart 1999 Marnix Blom Castricum
3 10 april 1984 Sjoerd Balk Castricum
3 1969 Jeroen Christiaanse Heiloo
3 25 november 1980 Stefan de Haan Castricum
3 1960 Ronald van der Horst Castricum
3 17 oktober 1986 Yvo van der Horst Castricum
3 13 augustus 1984 Ralph Knol Castricum
3 28 juli 1961 Geert Koeman Castricum
3 26 februari 1990 Bob Polfliet Castricum
3 8 mei 1971 Marco Zaal Castricum
4 4 november 1982 Bart-Jan de Kreuk San Diego (CA, USA)
4 28 februari 1979 Pim Schram Wassenaar
4 1966 Roger Welsch Castricum
4 1968 Frits Zandbergen Limmen

Bergen (NH)

T.C. Bergen (NH) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1986 Ernst Frans Bergen (NH)
1992 Ronald Goudeket Bergen (NH)
30 augustus 1988 Tijmen Grondhout Alkmaar
1979 Marco Ris Bergen (NH)

Berkhout

T.V. de Berk (Berkhout) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 4 22 oktober 1977 Wouter den Bakker Amsterdam
Jan-Willem Kubbinga Hoorn

Breezand

T.V. Z.A.P. (Breezand) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Broek in Waterland

A.T.V. Broek in Waterland (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1977 Reinier Wentholt Broek in Waterland

Callantsoog

T.C. 't Oghe (Callantsoog) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 december 1959 Joeri van Gellekom Petten

Castricum

T.V. Castricum (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
7 december 1967 Roy Boontje Limmen

De Rijp

L.T.V. De Rijp (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Den Burg

T.V. Deuce (Den Burg) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
21 oktober 1979 Ewoud Bakker Den Burg

Den Helder

Helderse T.C. (Den Helder) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 14 juli 1998 Elise van Zijst Callantsoog
7 december 1992 Susanne Heijkoop Hoorn
19 september 1994 Lisa Hoogschagen Callantsoog
4 juli 1989 Lisanne Nienkemper Den Helder
9 augustus 1987 Astrid van de Veen Schagen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,9738 3 februari 1999 Jurre van Rossum Den Helder
3 2,9849 21 juli 1994 Millen Mortier Amsterdam
4 1998 Skott van der Vliet Den Helder
5 20 september 1991 Merwin Mortier Nijmegen
29 november 1988 Ruud Baars Anna Paulowna
10 oktober 1986 Peter Hendriks Julianadorp
27 februari 1969 Jack van Hofwegen Den Helder
23 juni 1970 Andy van der Mee Den Helder
24 april 1989 Dan Schelhaas Julianadorp
15 juli 1988 Yorick Voormanns Den Helder

Den Oever

T.V. De Vlieter (Den Oever) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1998 Martijn de Does Den Oever
2 juli 1989 Rik van der Burg Den Oever
1969 Johan de Does Den Oever
19 januari 1976 Jan Jurie van Eekelen Wieringerwerf
1969 Jeroen van Heerwaarden Oudorp
Peter Nieuwenhuyse Hoorn

Egmond aan Zee

T.C. Egmond aan Zee (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1975 Patrick Groen Egmond aan Zee

Egmond-Binnen

T.C. Hogedijk (Egmond-Binnen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 1990 Huub de Boer Egmond-Binnen

Enkhuizen

Enkhuizer T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
10 januari 1990 Anke Peerdeman Enkhuizen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 26 november 1989 Joop Damhuis Bovenkarspel

Grootebroek

T.C. Het Grootslag (Grootebroek) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
30 september 1990 Ilona Broersen Grootebroek
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Pieter Bakker Hoogkarspel
22 januari 1987 Jeroen Degeling Enkhuizen
17 augustus 1986 Roel Neefjes Grootebroek

Heemskerk

T.V. De Commandeurs (Heemskerk) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 7 mei 1991 GabriŽlle Altena Uitgeest
3 3,0428 25 juli 1962 Carin Bakkum Heemskerk
3 25 juli 1991 Hester Hooyschuur Westzaan
3 10 juli 1984 Tamar Niesten Beverwijk
3 1978 Kim Twisk-Koelemij Krommenie
3 1981 Inge van Wakeren Heemskerk
4 7 april 1967 Simone Schilder Beverwijk
4 Rosanne Weijers Uitgeest
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 1973 Koos van Driel Heemskerk
2 2,0000 6 september 1981 Michiel van der Goes Beverwijk
3 2,6878 2 augustus 1993 Chiel van der Plas IJmuiden
4 11 april 1982 Martijn Bruyn Heemskerk
4 28 juli 1978 Maarten Heideman Beverwijk
4 26 april 1984 Vincent Kleverlaan Wormer
4 22 mei 1983 Piet Nagel Beverwijk
4 Thijs Vollenbroek

H.T.V. Assumburg (Heemskerk) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
8 mei 1987 Claire Lablans Heemskerk
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1983 Arjan Pepping Heemskerk
12 augustus 1985 Jeroen Tuithof Uitgeest
1990 Rick Zwiers Heemskerk

Heerhugowaard

T.V. Heerhugowaard (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 0,6012 1 1,0000 WTA 773 23 februari 1998 Nina Kruijer Schagerbrug
2 1,8333 1 mei 1999 Annick Melgers Heiloo
2 2,0000 15 februari 1987 Lisanne Balk Amsterdam
2 2,0000 2 juni 1993 Beau Blokker Troy (Al, USA)
2 2,0000 3 augustus 1992 Rowie Kouw Egmond-Binnen
2 2,0000 27 juni 1988 Karen Nijssen Heerhugowaard
2 2,0000 18 april 1986 Femke Reinhard Heerhugowaard
3 2,1500 17 juni 1996 Sanne Brand Den Burg
3 2,1500 26 juni 1997 Elise Moeyes Warmenhuizen
2 2,3172 1997 Bibi Kruijer Schagerbrug
3 2,9153 15 maart 1994 Liza Groenveld Obdam
2 2,9800 27 maart 2000 Jente Boersma Alkmaar
3 3,0034 30 juli 1999 ZoŽ Gubbels Velserbroek
3 3 19 februari 1999 Milou Starke Heerhugowaard
3 25 april 1999 Julia Enderink Hoorn
3 8 februari 1998 Sophie Feller Zuid-Scharwoude
3 1996 Anouk Hiemstra Heerhugowaard
3 1998 Eva van der Tas Heerhugowaard
3 7 april 1996 JoŽlla van Vliet Heerhugowaard
3 30 november 2001 Sophie Wagemaker Zuid-Scharwoude
3 14 juni 1967 Denisa Wagemaker-SilvanovŠ Zuid-Scharwoude
3 14 juli 1998 Elise van Zijst Callantsoog
4 1996 Esmťe Biersteker Medemblik
4 15 juli 1975 Rosa de Boer Heerhugowaard
4 1997 Rosalynn Hoekstra Heerhugowaard
4 1992 Arantxa Reurslag Heerhugowaard
5 3 Sabine Starke-Roeleveld Heerhugowaard
5 5 2002 Demi de Vries Zaandam
5 1998 Karlijn Bakker Schagen
5 8 februari 1996 Mandy Entius Heerhugowaard
5 8 februari 1996 Tessa Entius Heerhugowaard
5 1999 Britte de Kock Schagerbrug
6 Janine Kraay Hoorn
11 oktober 1995 Aniek van Rossum Haarlem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 10 januari 1983 Bart de Gier Wieringerwaard
1 1,1389 31 mei 1990 Roderik Franken Amsterdam
1 1,3333 2 2,0000 ATP 1650 4 juni 1994 Adriaan de Jager Medemblik
3 1,7908 14 juli 2000 Dax Donders Bergen (NH)
2 2,0000 13 maart 1995 Tim Blaauboer Schagen
2 2,0000 1990 Kevin Borst Heerhugowaard
2 2,0000 29 juni 1991 Ivor Duif Heerhugowaard
2 2,0000 2 augustus 1989 Jake Mak Ursem
2 2,0000 15 maart 1980 Koen van der Meer Alkmaar
2 2,0000 2 augustus 1979 Remco Pondman Heerhugowaard
2 2,0000 1989 Jeroen van der Ven Enkhuizen
2 2,0000 17 oktober 1991 Zen Zijlstra Hoorn
2 2,2791 1 0,9444 1994 Sem Snoek Heerhugowaard
3 2,4787 27 mei 1999 Pascal Wagemaker Zuid-Scharwoude
3 2,5443 1994 Sandro Neefjes Wervershoof
3 2,6506 14 augustus 1988 Bob Groenveld Obdam
3 2,6950 1996 Remco Reinhard Alkmaar
3 2,8097 4 1996 Tim Smit Wervershoof
3 2,9738 3 februari 1999 Jurre van Rossum Den Helder
3 1998 Martijn de Does Den Oever
3 9 februari 1986 Dave Nijhuis Heerhugowaard
3 1997 Stef Nijssen Heerhugowaard
3 7 november 1995 Vince Out Sint Pancras
3 1 november 1990 Emiel Veldman Heerhugowaard
4 22 oktober 1989 Max Blaauboer Schagen
4 Giovanni Bos Oudorp
4 8 augustus 1988 Hjalmar Duif Amsterdam
4 1999 Robert Kef Beverwijk
4 27 februari 1992 Martijn Moeyes Warmenhuizen
4 Menno Nolten Oudkarspel
4 14 december 1978 Guido Potma Heerhugowaard
4 1998 Skott van der Vliet Den Helder
5 3 november 1971 Remko Kalee Obdam

Heiloo

T.C. Heiloo United (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 8 juli 1981 Karen Bruin-Heeremans Heiloo
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 13 november 1977 Djerry Tervoort Heiloo
1987 Floris Heuff Amsterdam
31 juli 1958 Klaas-Jan van Leeuwen Heiloo
19 maart 1977 Marc van Tuin Alkmaar

T.V. Het Vennewater (Heiloo) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1970 HŁseyin Diktas Alkmaar
19 september 1983 Machiel van den Hoonaard Heiloo

Hoogkarspel

H.T.C. Santana (Hoogkarspel) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 mei 1992 Liza Morsink Hoogkarspel
10 januari 1990 Anke Peerdeman Enkhuizen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 4 februari 1980 Tim Roemer Hoorn
2 2,0000 5 januari 1990 Bert Scholten Utrecht
18 mei 1976 Rob Dekker Enkhuizen
1995 Steef Duijn Hoogkarspel
1986 Lucas Duits Hoogkarspel
15 februari 1985 Pieter Fluitman Amsterdam
3 september 1980 Stefan de Lange Santa Barbara (Ca, USA)
5 juni 1983 Victor van Putten Hoogkarspel
13 mei 1983 Bas van Rijnsoever Venhuizen

Hoorn

H.L.T.V. Juliana (Hoorn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 23 april 1977 Jasmin Gerritsen Amsterdam
2 2,0000 24 augustus 1991 Rebecca Indrakusuma Amsterdam
2 2,0000 14 juli 1989 DaniŽlle van der Zee Beverwijk
2 2,2715 17 juli 1999 Jasmine Apawti Zaandam
3 17 juli 1999 Chelsea Apawti Zaandam
3 2001 Charlotte Franke Volendam
3 17 maart 1996 Shannon Karregat Volendam
3 26 december 1992 ChloŽ Karsseboom Leeuwarden
3 12 augustus 1982 Christa Zijp Hoorn
4 1977 Nienke Berkhout Heerhugowaard
4 1 maart 1979 Esther Buurs Middenbeemster
4 11 augustus 1996 Aimťe Dorley Purmerend
4 21 november 1997 Ghizlane El Hajari Amsterdam
4 13 april 1990 Marinka Karsemeijer Zwaag
4 7 april 1967 Simone Schilder Beverwijk
4 1998 Iris Wilms Floet Purmerend
5 2002 Yentl Grave Purmerend
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 10 januari 1983 Bart de Gier Wieringerwaard
2 2,0000 29 januari 1997 Ramon van Flymen Oosthuizen
2 2,0000 29 augustus 1996 Milko Mulder Purmerend
2 2,2062 12 januari 1998 Lucas Bos Krommenie
3 2,5912 31 augustus 1992 Jeroen Gortworst Purmerend
3 2,7374 6 maart 1989 Hugo Mes Hoorn
3 2,7744 1 december 1999 Frank Kemper Volendam
3 2,7786 17 mei 1966 Vincent van Gelderen Middenbeemster
2 2,8456 5 september 2000 Martijn Kerssens Hoorn
3 3,0451 1991 Roy Hoovenstat Landsmeer
3 12 maart 1974 Jeroen Brandt Hoorn
3 13 juni 1998 Sebastiaan Eman Purmerend
3 19 mei 1999 Lucas van Flymen Oosthuizen
3 1999 Liam Hillaert Edam
3 1988 Mark Hoolwerf Hoorn
3 6 november 1996 Menno Houter Oosthuizen
4 2 oktober 1996 Job Boersma Leiden
4 13 augustus 1962 Eddo van Gelderen Middenbeemster
4 20 oktober 1989 Niki Troquet Purmerend
5 5 20 april 1996 Janys van der Stel Middenbeemster
5 Wim van Gelderen

T.V. De Hulk (Hoorn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
10 juni 1981 Michael Boode Zwaag
12 november 1987 Sander van den Nieuwenhof Hoorn

T.V. Hoorn (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 23 oktober 1997 Patricia BŲntgen Kempen (D)
2 2,0000 31 juli 1998 Annabelle Hageman Twisk
3 2,8428 14 september 1993 Denise van der Ben Las Cruces (USA)
3 3 28 januari 2003 Madelief Hageman Twisk
3 25 juni 1994 Naomi de Kwaadsteniet Hoorn
3 13 januari 1992 Miriam van der Zee Purmerend
4 1997 DaniŽlle Kruijver Wijdewormer
5 1996 Rachel Vet Hoorn
22 oktober 1979 Sandra Drenth Andijk
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0378 2 2,0000 ATP 708 14 maart 1996 Gijs Brouwer Venhuizen
2 1,9621 17 augustus 1987 Alexander Blom Hoofddorp
2 2,0000 7 mei 1986 David Josepa Hoorn
2 2,0000 4 februari 1980 Tim Roemer Hoorn
3 3,0349 3 september 1985 Ruben Hof Wieringerwerf
3 1994 Charlie Koper Beets
3 5 mei 1990 Wesley de Kwaadsteniet Hoorn
4 31 oktober 1999 Carlos Etty Hoorn
4 14 september 2001 Edward Etty Hoorn
4 29 oktober 1981 Anne Frankenhuis Hoorn
4 22 september 1977 Joris Kleinloog Zwaag
4 1 mei 1986 Rosco Muller Lelystad
4 28 maart 1991 Ronny Riechelmann Grootebroek
5 14 augustus 1986 Jordi Hermans Hoorn

Julianadorp

T.V. Julianadorp (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
27 februari 1969 Jack van Hofwegen Den Helder
23 juni 1970 Andy van der Mee Den Helder
5 november 1975 Bart Nijpels Den Helder
24 april 1989 Dan Schelhaas Julianadorp

Koedijk

Koedijker T.V. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Koog a/d Zaan

Koog-Zaandijkse T.V. (Koog a/d Zaan) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Kim de Beer Koog a/d Zaan
1995 Eva Hoekstra Zaandam
20 oktober 1987 Marina de Wildt Beverwijk
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Melchert Leguijt Assendelft

T.V. Westzijderveld (Koog a/d Zaan) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 februari 1996 Gijs Buntsma Westzaan

Krommenie

T.V. De Cromme Bal (Krommenie) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1972 Esther Blok-Hille Heemskerk
29 januari 1996 Cynthia Gordijn Krommenie
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1973 Mark Brouwer Assendelft
1987 Ronald Vlieland Heemskerk

KrommenieŽr L.T.V. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,1500 1981 Marlous Bording Krommenie
3 1 oktober 1980 Esther van den Berg
4 15 november 1975 Yvette de Boer Krommenie
4 14 augustus 1964 Reina Forakis-Vredevoort Krommenie
4 1967 Ariane Timme Krommenie
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 19 april 1995 Nikander Damianos Krommenie
2 2,0000 27 december 1969 Jefke Plasmeijer Assendelft
2 2,2062 12 januari 1998 Lucas Bos Krommenie
3 2,6703 1994 Joost Bos Krommenie
3 2,7610 26 oktober 1990 Sjoerd Migchelsen Krommenie
3 9 oktober 1983 Barry Geuke Zaandam
3 16 maart 1976 Bas Klaassen Krommenie
3 1973 Eric van Kuik Krommenie
4 20 juni 1988 Auke de Boer Krommenie
4 1987 Frank Geuke Krommenie
4 1962 Marcel Haarhuis Westzaan
4 2 maart 1980 Jarne Postmus Krommenie
5 4 20 oktober 1970 Mark Sijthoff Assendelft
10 januari 1994 Max Pootjes Zaandam

Landsmeer

T.V. Heb Durf (Landsmeer) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 mei 1986 Anouk Bruynesteijn Purmerend
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Marken

T.C. Marken (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Middenbeemster

T.V. De Kloek (Middenbeemster) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,7786 17 mei 1966 Vincent van Gelderen Middenbeemster
4 13 augustus 1962 Eddo van Gelderen Middenbeemster

Middenmeer

T.C. Middenmeer (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
31 maart 1984 Rowena Baierl Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Monnickendam

T.C. Monnickendam (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
17 augustus 1986 Roel Neefjes Grootebroek

Nibbixwoud

T.V. 't Woud (Nibbixwoud) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
23 maart 1974 Dennis Draijer Nibbixwoud
3 juli 1980 Wesley Gerritsen Hoorn
16 augustus 1991 Erik Schouten Westwoud

Oosterblokker

L.T.C. Wings-Blokker (Oosterblokker) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Oosthuizen

T.V. De Zeevangspelers (Oosthuizen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Oostzaan

T.C. 't Twiske (Oostzaan) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
19 april 1976 Mirella Zonneveld Oostzaan
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
26 mei 1993 Michael Breen Oostzaan
4 juli 1971 Paul Dogger Amsterdam

Oudkarspel

T.V. TULP (Oudkarspel) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1996 Esmťe Biersteker Medemblik
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 Menno Nolten Oudkarspel

Oudorp

T.V. Oudorp (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1969 Johan de Does Den Oever
Peter Nieuwenhuyse Hoorn

Petten

T.C. Petten (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
29 april 1964 Marita van der Molen Petten
1984 Janneke Vis Schagerbrug
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 december 1959 Joeri van Gellekom Petten

Purmerend

T.V. Purmerend

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.V. Elckerlyc (Purmerend) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 20 oktober 1989 Niki Troquet Purmerend
30 mei 1963 Jesse Groot Purmerend
12 oktober 1991 Richard Punt Oostzaan

L.T.C. Anonymus (Purmerend) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 mei 1986 Joyce Bruynesteijn Purmerend
1971 Mirjam Kammeijer Purmerend
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1980 Raymond Pistoor Purmerend

Schagen

Schager T.C. (Schagen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 4 2 oktober 1972 Arnold Spruit Schagen
1980 Rogier van Bakel Schagen
1 april 1986 Ali van den Berg 't Veld
1972 Hans de Git Schagen
Kor Leegstra Schagen
14 augustus 1975 Nanno Mein Schagen
25 juni 1995 Vic Mens Schagen

Schoorl

T.C. Schoorl (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1968 Marian Met Schoorl
29 april 1964 Marita van der Molen Petten
1984 Janneke Vis Schagerbrug
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Tim van Dijk

Sint Maartensbrug

T.V. Boerenslag (Sint Maartensbrug) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Sint Pancras

T.C. St. Pancras (Sint Pancras) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 13 november 1977 Djerry Tervoort Heiloo
1986 Maarten Berendsen Alkmaar
13 september 1988 Nick Blaauw Sint Pancras
19 september 1983 Machiel van den Hoonaard Heiloo
1977 Robin Houtenbos Alkmaar

Spierdijk

St. George Tennis (Spierdijk) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

't Veld

T.C. De Kogge ('t Veld) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 april 1986 Ali van den Berg 't Veld

Uitgeest

T.V. De Dog (Uitgeest) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1990 Sharon Krop Santpoort
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1987 Ronald Vlieland Heemskerk

T.C. Uitgeest (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 Rosanne Weijers Uitgeest
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 4 18 mei 1981 David Stolker Castricum
22 februari 1974 Perry Meijer Uitgeest
27 december 1990 Chris van Oploo Uitgeest

Venhuizen

T.V. De Drieban (Venhuizen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 september 1980 Stefan de Lange Santa Barbara (Ca, USA)
13 mei 1983 Bas van Rijnsoever Venhuizen

Volendam

T.V. Dijkzicht (Volendam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 1,0000 WTA 191 25 november 1992 Cindy Burger Volendam
1 1,0000 2 2,0000 WTA 898 29 september 1995 Dominique Karregat Edam
3 2001 Charlotte Franke Volendam
9 januari 1997 Gisťla Kemper Volendam
1983 Gracia Koning-Schilder Broek in Waterland
17 oktober 1977 Nancy Schilder Volendam
1995 Marion Tuijp Hoorn
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 0,2857 2 2,0000 17 november 1980 Jasper Smit Volendam
3 4 20 april 1979 Mervin Smit Steinhausen (Che)
3 4 29 mei 1985 Maurice Steur Volendam
3 1999 Liam Hillaert Edam
4 3 3,1092 5 januari 1982 Evert Smit Volendam
22 mei 1977 Dennis Bank Volendam
14 oktober 1968 Mark van de Berg Volendam
24 juli 1997 Simon Bond Volendam
1974 Cor Buys Volendam
1974 Joost Franke Wijdewormer
17 juli 2000 Tom Gomersbach Volendam
13 augustus 1995 Joey Jonk Volendam
18 juli 1977 Hendrie Kwakman Oosthuizen
17 maart 1990 Luca Kwakman Volendam
1970 Robert Rutten
20 oktober 1971 Sander Schilder Volendam
16 september 1988 Freek Tissink Utrecht
30 oktober 1977 Ben Tol Volendam
25 maart 1986 Peter Tol Volendam
1998 John Veerman Volendam

Warmenhuizen

T.V. Warmenhuizen (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Anne Deurwaarder Warmenhuizen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1977 Ronald Koster Tuitjenhorn
Marc de Langen Warmenhuizen

Wervershoof

T.V. De Kaag (Wervershoof) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1981 Kim Karsten Medemblik
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,8097 4 1996 Tim Smit Wervershoof
1995 Steef Duijn Hoogkarspel

Westzaan

T.V. Westzaan (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Melchert Leguijt Assendelft
4 november 1996 Jelmer van Vliet

Wieringerwerf

T.C. De Maaier (Wieringerwerf) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3,0349 3 september 1985 Ruben Hof Wieringerwerf

Wijdewormer

T.V. Wijdewormer (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1997 DaniŽlle Kruijver Wijdewormer
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.V. Neckslag (Wijdewormer) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,2715 17 juli 1999 Jasmine Apawti Zaandam
3 17 juli 1999 Chelsea Apawti Zaandam
3 2001 Charlotte Franke Volendam
4 1998 Iris Wilms Floet Purmerend
5 2002 Yentl Grave Purmerend
18 maart 1990 DaniŽlle de Vries Purmerend
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 29 augustus 1996 Milko Mulder Purmerend
3 2,5912 31 augustus 1992 Jeroen Gortworst Purmerend
6 december 1978 Marc Broersma Purmerend
1969 Edwin Elzinga Purmerend
1974 Joost Franke Wijdewormer
16 september 1988 Nick Kramer Purmerend
13 oktober 1982 Roy Kramer Purmerend
25 januari 1975 Frank Neering Volendam
1980 Menno Nieuwhoff Spanbroek
1980 Raymond Pistoor Purmerend

Winkel

T.C. Winkel (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1980 Rogier van Bakel Schagen
1986 Ernst Frans Bergen (NH)
1995 Jesse Schreur Lutjewinkel
1992 Kevin Schreur Lutjewinkel

Wognum

T.V. Wognum (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1987 Sjors Blaauw Wognum
3 juli 1979 Sander Evertze Heerhugowaard
12 december 1979 Johan van der Nol Wognum
16 augustus 1991 Erik Schouten Westwoud
11 februari 1990 Milco Trampe Wognum

Wormer

T.V. De Spatter (Wormer) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
25 januari 1988 Tamara Lamme Wormer
6 september 1978 Suzanne Trik Wormerveer
1978 Anne-Marieke Visser-Elzinga Wormer
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1986 Niels J. de Boer De Kwakel
1975 Lars Hinze Wormer
19 april 1979 Lars Holterman Zaandam
3 april 1986 Robert Zwart Wormer

T.C. Eendragt (Wormer)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1986 Niels J. de Boer De Kwakel
1975 Lars Hinze Wormer
19 april 1979 Lars Holterman Zaandam
3 april 1986 Robert Zwart Wormer

Wormerveer

S.V. Fortuna Wormerveer (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
26 mei 1993 Michael Breen Oostzaan

Zaandam

T.V. De Gouw (Zaandam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 4 maart 1976 Mireille Bink Den Haag
2 2,0000 13 mei 1987 Chantal Nonnekes-Peperkamp Assendelft
2 2,0000 3 april 1984 Bo Verhulsdonk Zaandam
3 2,1500 11 november 1983 Leonie Mekel Amsterdam
5 5 2002 Demi de Vries Zaandam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 1,0000 ATP 170 16 juli 1993 Oscar Otte KŲln (D)
2 2,0000 2 2,0000 ATP 1786 26 december 1988 Christian Hansen KŲln (D)
2 2,0000 1976 Jos van der Beek Zaandam
2 2,0000 29 juni 1982 Gunnar Heurter Koog a/d Zaan
2 2,0000 12 mei 1984 Alexander Nonnekes Assendelft
3 2,7075 Danny Hartog Zaandam
3 2,8519 3 november 1987 Dennis Roggeveen Zaandam
3 20 februari 1982 Miron Dumitru Zaandam
3 1989 Youri Metzger Zaandam

L.T.V. Zaandam (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 1969 Nils Swidde Zaandam
4 4 7 september 1952 Jan Sie Zaandam
4 5 17 januari 1976 Danny Sintiago Zaandam
23 mei 1967 Matteo Fausto Assendelft
1978 Iwar Yong Zaandam

Zuid-Scharwoude

T.C. Langedijk (Zuid-Scharwoude) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 14 juni 1967 Denisa Wagemaker-SilvanovŠ Zuid-Scharwoude
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,4787 27 mei 1999 Pascal Wagemaker Zuid-Scharwoude
7 juli 1973 Rutger Derksen Broek Op Langedijk
9 november 1984 Michel Hink Zuid-Scharwoude
26 mei 1985 Roy Kruijer Alkmaar
1971 Hans Visser Broek Op Langedijk
1968 Sjon Visser Broek Op Langedijk
23 april 1979 Mark Wagemaker Zuid-Scharwoude
1976 Paul Wagemaker Zuid-Scharwoude

Zwaag

T.V. De Balletuin (Zwaag) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
6 oktober 1983 Jitske Frankenhuis Hoorn
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
13 juni 1975 Jordie Putman Zwaag

T.V. Swaegh (Zwaag) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1967 Marco van Bavel Purmerend
Dennis Scholten Zwaag

District IJmond

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2002 Charlize Bernardus Haarlem
4 4 1978 Andrea Swick Amsterdam
29 mei 1995 Sophie Blom Amsterdam
6 oktober 1979 Norina Elmaleh Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 8 januari 1969 Ronald de Zoete Aerdenhout
5 1989 Pistiwan Almurad Amsterdam
Hugo Ekker Diemen
1978 Jorn Gunster Vijfhuizen
22 september 1991 Adit Jain Amsterdam
Bas Loohuis Badhoevedorp
15 augustus 1988 Kumar Pardha Saradhi Amsterdam
1973 Hans de Vreeze Haarlem

Aalsmeer

T.V. Tennis2Tennis (Aalsmeer) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,8973 1972 Katja Keunen-Roosendaal Aalsmeer
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.V. All Out (Aalsmeer) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0798 26 december 1996 Sophia Grippo Aalsmeer
3 2,8973 1972 Katja Keunen-Roosendaal Aalsmeer
3 1978 Shirley Vreken Rijsenhout
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
12 juni 1990 Martijn van Dongen Aalsmeer
1 december 1989 Joost Leliveld Aalsmeer
1992 Carlo van Ravenswoud Rijsenhout

Amstelveen

Maccabi Tennis (Amstelveen)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 3 2,1500 17 oktober 1969 MariŽlle Spekreijse Amstelveen
3 3 1976 Sacha Theeboom Vinkeveen
30 juli 1974 Barbara Barend Amsterdam
2 mei 1985 Edine van Beusekom Amsterdam
1980 Jessica Kamp Amsterdam
2 februari 1977 Sharon Troostwijk Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1979 Alain Rosenbaum Amsterdam

A.L.T.C. De Aemstelburgh (Amstelveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1974 Judith Lasonder-Kos Amstelveen
1973 Hsu-yen Liu-Schoone Voorhout
8 juni 1966 Anne Ludťrus Amsterdam
13 januari 1969 Imre Morsink Haarlem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 13 mei 1972 Richard van Steenwijk Amstelveen
4 27 juli 1951 Rolf Thung Amstelveen
1 augustus 1957 Felix Boerma Amstelveen
4 juli 1960 Menno Bouma Amsterdam
1992 Thomas van Doorn Amsterdam
1986 Lucas Duits Hoogkarspel
26 november 1975 Frederic Evers Amstelveen
15 februari 1985 Pieter Fluitman Amsterdam
Wouter van der Heijden
28 november 1965 Sander Hey Amsterdam
31 oktober 1952 Martin Koek Diemen
5 april 1971 Pieter Jaap Nortier Amstelveen
1970 Robert Rutten
Maurice van Tilburg Amsterdam

A.M.V.J. T.V. (Amstelveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
12 augustus 1974 Andrť Hendriks Amstelveen

T.C. Amsterdam (Amstelveen)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 4 Marcellina Covelli
1972 Marjolijn Lips Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
27 maart 1983 Alexander Weening Amsterdam

T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 17 september 1995 Marian Jade Capadocia Manilla (Phl)
2 2,0000 25 januari 1986 DaniŽlle Harmsen IJmuiden
2 2,0798 26 december 1996 Sophia Grippo Aalsmeer
2 2,2296 8 oktober 1998 Zawadi Fulani Amsterdam
2 2,6717 2000 Sylvia Okafor Amsterdam
3 2,8662 19 maart 1999 Jiva de Veer Badhoevedorp
3 3,0000 3 3,0000 11 januari 2001 Samantha Nanere
3 2 december 1996 Vera Jansen
3 12 maart 1993 Ilse Puijker Amsterdam
3 19 februari 2001 Enise Yigit Amsterdam
4 24 januari 1995 Petra van Meel Amstelveen
18 november 1999 Quinty Janssen Amstelveen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0448 1 1,0000 ATP 1666 12 april 1994 Sem Verbeek Stockton (Ca, USA)
2 2,0000 2 2,0000 4 september 1997 Rick Staal Amsterdam
2 2,0000 13 maart 1995 Tim Kenter Uithoorn
2 2,0000 11 mei 1994 Egbert Weverink Amstelveen
2 2,0310 19 juli 1997 Sam Jesse Amsterdam
3 2,1500 11 juni 1975 Melvyn op der Heijde Amsterdam
3 2,1500 7 december 1996 Niels Kok De Kwakel
2 2,1892 2 2,1667 23 september 1990 Yoeri Somers Amsterdam
3 2,3000 1 1,0000 25 augustus 1981 Jean-Julien Rojer Miami (USA)
3 2,3000 3 2,3000 6 september 1987 Elbert Sie Bandung (IDN)
3 2,4994 3 2,6550 10 april 1985 Robert van Straaten Amstelveen
3 2,5589 4 17 november 1978 Jordy Smit Amsterdam
3 2,5933 13 mei 1967 Christian Feenstra Utrecht
3 2,7668 17 april 1991 Marco van der Wal Amstelveen
3 2,9849 21 juli 1994 Millen Mortier Amsterdam
3 3,0000 3 3,0000 7 december 1993 Robert Lindgren BŚstad (Swe)
3 3,0000 3 3,0000 5 juli 1982 Ryan Tanujoyo Bandung (IDN)
3 13 december 1991 Guido Boumann Loosdrecht
3 13 december 1998 Andrť Hillenius
3 1966 Hans Puijker Amsterdam
4 5 5 januari 1999 Michael Kromopawiro Choluteca (Hon)
4 23 augustus 1974 Maarten de Boer Maarheeze
4 1999 Youri Dokodo Amsterdam
4 1998 Joost van Lonkhuyzen Amsterdam
4 21 april 1993 Kevin Pijper Amsterdam
6 3 1995 Eamonn Smith Amsterdam
12 februari 1998 Kayne Trustfull Almere-Hout

T.V. De Vliegende Hollander (KLM) (Amstelveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 3 2,1500 17 oktober 1969 MariŽlle Spekreijse Amstelveen
1973 Marouschka van Dijk Amstelveen
1972 Wieneke Heijer Amstelveen
31 augustus 1988 Jacqueline Hougťe Amsterdam
11 februari 1962 Marion Rive-Niekel Amstelveen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 12 juni 1984 Yoran Verschoor Den Haag
3 4 1981 Dominique Spit Amstelveen
3 4 1986 Adam Tasi Amsterdam
24 januari 1982 Jaap Birjmohun Amstelveen
25 oktober 1986 Ricardo van Bolderik Amstelveen
4 juli 1960 Menno Bouma Amsterdam
17 maart 1985 Dario lo Conte Delft
6 september 1975 Edward Hagel Amsterdam
23 juni 1976 Edwin Kempes Amstelveen
1 april 1989 Lenner Kuijper Amsterdam
4 juli 1981 Patrick van der Lelij Amstelveen
8 december 1978 Bob van Markesteijn Uithoorn
11 februari 1976 Honzik Pavel Wellington (Fl, USA)
1986 Marcel Rodenburg Delft
1 juni 1990 Maarten Witte Amsterdam
1989 Patrick Wout Amstelveen

W.C. Amstelveen (De Kegel)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.V. De Kegel (Amstelveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 4 1997 Nadine Terschegget Nijkerk
4 6 2000 Paula van Haarlem Diemen
26 februari 2000 Charissa Damas Almere-Stad
9 november 1997 Irena van Meer Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 5 1996 Nick Stam Amsterdam
5 6 2000 Mark Stam
15 oktober 1987 Conan de Bruin Lelystad
9 december 1976 Louis van Rijn Aalsmeer
19 februari 1994 Tonton de Romas Amsterdam

T.C. ABN AMRO Amsterdam (Amstelveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1976 Marleen van den Berg Amstelveen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,8804 3 24 april 1980 Wouter Smits Amsterdam
3 2,8890 3 2,6968 29 juni 1979 Rob Spierings Amsterdam
1967 Hessel de Boer Zoetermeer
1976 Sander de Grave Amsterdam
1983 Jelle Jans Amsterdam
6 februari 1978 Martijn Jasper Amsterdam
13 maart 1980 Willem Marten Amsterdam
22 april 1969 Geert Wieland Amsterdam

L.T.C. Startbaan (Amstelveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 2 juni 1993 Beau Blokker Troy (Al, USA)
2 2,0000 28 januari 1993 Myrthe van der Boon Amsterdam
3 2,1500 13 juli 1995 Anna Alzate Rotterdam
3 2,1500 1988 Jacomien Feilzer Amsterdam
3 4 Marcellina Covelli
3 13 mei 1969 Andrea Bijlsma Amstelveen
3 15 maart 1965 Denise FrŤrejean Amstelveen
3 31 maart 2002 Carmen van Poelgeest Aalsmeer
3 2000 NoŽlle Roorda Uithoorn
3 1969 Petra Wentzel Aalsmeer
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,4768 14 december 1977 Mehdi Bdiri Amsterdam
3 2,6488 20 augustus 1997 Sander de Bruijn
3 2,8887 4 4 november 1993 Myron van Steensel Almere-Stad
3 2,9343 8 oktober 1997 Kjell Reeker Nederhorst Den Berg
3 2,9985 2 januari 1989 Tom van Doorn Hilversum
3 3 1987 Roland van Paridon Amsterdam
3 3 Stan Soels Uithoorn
3 1997 Roy Gomersbach Uithoorn
3 8 juni 1992 BjŲrn Luitink Rijsenhout
4 3 12 juni 1970 Emil van Gorkum
4 1994 Eyven Estrada Amsterdam
4 29 december 1986 Marc Vorstermans Amsterdam
8 juni 1998 Yannick Pel Amsterdam

Amsterdam

T.V. IJburg (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
28 april 1979 Sophie van der Veen-Bekkers Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
24 juni 1985 Danny van Dijk Bussum
15 juli 1987 Michael Dissel Almere-Stad
17 september 1974 Rick van Eijk Amsterdam
17 maart 1976 Anton de Jong Amsterdam
19 juni 1981 Orestis Molopodis Amsterdam
Bennie Muller
6 juni 1970 Martin van Tol Amsterdam

A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 21 februari 1990 Xander Spong Amsterdam
2 2,0000 12 september 1980 Martijn van Haasteren Delft
2 2,0000 23 april 1990 Bart van Kampen Zwaanshoek
2 2,0000 1 mei 1984 Michel Koning Amsterdam
2 2,0000 21 oktober 1986 Philippe Niewerth Amersfoort
3 2,7931 3 2,6212 20 juli 1986 Danny Spierenburg Leiden
3 2,7944 16 april 1986 Harold Reitsma Amsterdam
3 2,7998 2 april 1996 Koen Wiggemans Monnickendam
3 2,8662 7 augustus 1985 Roderick Goedegebuure Lisse
3 3,0083 1985 Erwin Derksen Amsterdam
3 3 3,0026 3 januari 1994 Duco Smeekes Utrecht
3 4 februari 1986 Leon van der Linden Amsterdam
3 11 februari 1988 Matthijs Niemeijer Utrecht
4 13 april 1998 Oscar Donker Amsterdam
4 30 mei 1985 Niels van Elst Amsterdam
4 21 december 1988 Antwan van Erven Huizen
4 1993 Boudewijn Hasselman Utrecht
4 1992 Sake van der Oord Groningen
5 1977 Tom Kleijwegt Amsterdam
5 19 januari 1984 Robert Kuijt Amsterdam

Smashing Pink (Amsterdam)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 10 september 1965 Suzan MŲller Utrecht
16 maart 1970 Francis Dunselman Koog a/d Zaan
1976 Jaime Koster Bloemendaal
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 1981 Jeldou Jansma Amsterdam
2 2,0000 7 april 1989 Anne Weijenborg Amsterdam
3 2,1500 2 april 1976 Cathalijne Meijer Amsterdam
3 2,9654 7 mei 1980 Sanne Meijer Amsterdam
3 9 december 1994 Renske de Gelder Diemen
3 19 oktober 1974 Thecla Gieles Amsterdam
3 15 november 1989 Rixt de Jong Eindhoven
3 12 oktober 1990 Valerie Kirsch Amsterdam
3 19 mei 1977 Anne Maren Langeloo Amsterdam
3 10 februari 1986 Anneloes Muuse Amsterdam
3 24 mei 1985 Marieke Potgieter Amsterdam
3 5 mei 1963 Hilde Volder-Stierman Amsterdam
4 3 2,7864 3 mei 1987 Meral Tervoert Amsterdam
4 3 16 juni 2001 Joska Volder Amsterdam
4 4 14 januari 1984 Corine van der Stoop Krommenie
4 1 maart 1988 Nadia Adnani Amsterdam
4 1969 Ellen Baars Almere-Stad
4 13 augustus 1991 Claudia Folkerts Groningen
4 4 april 1986 Cťline du Fossť Amsterdam
4 28 januari 1985 Inge Hoogland Amsterdam
4 1972 Ellis Keizer Amsterdam
4 1990 Josephine Knipschild Amsterdam
4 1989 Laura Kuhne Amsterdam
4 7 november 1999 Dirkje Lemmink Oldenzaal
4 10 september 1965 Suzan MŲller Utrecht
4 11 juli 1976 Vivian SchŲnbach Amsterdam
4 24 augustus 1989 Linda Veldhuizen Amsterdam
5 26 september 1976 Ingrid van Gelder Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 25 juni 1987 Tim America Amsterdam
2 2,0000 11 januari 1990 Robert Fox Amsterdam
2 2,0000 1991 Floyd van Houwelingen Amsterdam
2 2,0000 5 oktober 1983 Steffan Kokkelink Amsterdam
2 2,0000 21 maart 1989 Leon Vloedgraven Rijssen
3 2,1500 13 februari 1984 Roderik Bratianu Amsterdam
3 2,5349 26 mei 1994 Luke Ekker Diemen
3 2,7153 29 maart 1972 Jeroen Meijer Amsterdam
3 2,9039 1 maart 1983 Yvar Debets Amsterdam
3 2,9126 Rťmi van Gent
3 1987 Rik de Best Amsterdam
3 14 april 1975 Mark van der Duin Amsterdam
3 26 juli 1975 Rogier Eijking Krakůw (Pol)
3 6 april 1997 Niels Hoefsloot Amsterdam
3 14 juni 1978 Raymon Janson Amsterdam
3 7 september 1991 DaniŽl Kuiper Oostzaan
3 5 januari 1982 Maurice van Oosten Amsterdam
3 29 juli 1997 Liam Roos Greenwood (Sc, USA)
3 Willem van der Vlugt Utrecht
4 28 april 1982 Frank Balvers Utrecht
4 Maarten Balzar
4 27 april 1976 Lennart Bergenhenegouwen Amsterdam
4 6 augustus 1964 Rolf den Boer Amsterdam
4 26 november 1989 Joop Damhuis Bovenkarspel
4 30 december 1994 Arno Epping Clinton (Iw, USA)
4 13 december 1969 Alwin van Esveld Amsterdam
4 26 februari 1983 Erik Hof Amsterdam
4 1984 Irlen Janssen Amsterdam
4 22 maart 1982 Rens Kalshoven Amsterdam
4 27 maart 1972 Erwin Nielsen Amsterdam
4 26 januari 1988 Jorn Postma Groningen
4 27 december 1987 Laurens Veldman Amsterdam
4 3 november 1971 Juriaan Vergouw Amsterdam
5 4 1980 Justin Stortelers Amsterdam
5 1989 Pistiwan Almurad Amsterdam
5 1986 Wesley Huliselan Amsterdam
5 1986 Jean-Paul Schalken Eindhoven
5 17 juni 1983 Johan Wilders Zwaag

De Meer Tennis (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
15 oktober 1984 Wijnand Bakker Enschede
1983 Arjan Petersen Amsterdam
14 oktober 1989 Nigel Pouw Amsterdam
15 augustus 1986 Folkert Venema Amsterdam
15 juli 1983 Gjalt Venema Amsterdam

V.V.G.A. (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
7 november 1972 Mirjam Groenestein Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 28 september 1983 Mark Stobbelaar Diemen
11 oktober 1971 Martijn Barth Amsterdam
1991 Tom Bostelaar Amsterdam
1991 Dennis Kolmus Noordwijk aan Zee

L.T.C. Strandvliet (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2000 Camilla Danso Amsterdam
Ginelle Richardson
2001 Tamisha te Vrede Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,7248 25 maart 2001 Deney Wassermann
2 1,9723 9 januari 2000 Zachary Eisinga Amsterdam
3 2,7156 4 oktober 1999 Ole Oosterom Bloemendaal
3 3 1999 Roland Stuurman Amsterdam
4 5 2000 Mick Goederaad Aalsmeer
4 1999 Youri Dokodo Amsterdam
2001 Daan Robberse Diemen
8 april 1989 Thomas Schoorel Amsterdam
3 juni 1982 Rienco Vos Amsterdam

T.V. Osdorp (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,1500 3 3,0965 23 augustus 1986 Ivar Spierings Amsterdam
3 16 januari 1984 Rick Camfferman Amsterdam
4 13 april 1998 Oscar Donker Amsterdam
11 oktober 1971 Martijn Barth Amsterdam
25 november 1987 Michael de Beer Purmerend
1985 Teun Kuijken Amsterdam
22 augustus 1981 Tom van den Oever Amsterdam
1980 Maarten Richard Amsterdam
4 april 1987 Yannick Roersma Amersfoort
15 juli 1989 Erwin Schmitz Amsterdam

A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 29 april 1962 Carole de Bruin Eemnes
3 3,0428 25 juli 1962 Carin Bakkum Heemskerk
30 oktober 1971 Ingeborg Vonk Loosdrecht
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 1 maart 1993 Merel Spaander Amsterdam
2 april 1994 Marjolein Hiel Aalst
1993 Bibiche den Hollander Hillegom
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
29 april 1988 Michiel Bloem Utrecht
12 februari 1994 Jim van Nieuwkerk Amsterdam
16 december 1993 Nick Verkerk Almere-Stad

T.C. IJsbaanpad (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 4 maart 1975 Patrick van Hal Amsterdam
1981 Ronald Beck Toronto (Can)
27 juli 1983 Thomas Dijkema Amsterdam
Stefan Raatgever Amsterdam
21 maart 1992 Thomas Ykema Haarlem

T.C. Kattenlaan (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 september 1985 Laurens Beke Amsterdam
6 februari 1978 Martijn Jasper Amsterdam
1987 Onno Kloosterboer Amsterdam
3 oktober 1974 Frank Schiering Amsterdam
1978 Frans Vriesendorp Amsterdam
1978 Manook Zorab Amsterdam

A.T.C. Kadoelen (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 13 december 1998 Andrť Hillenius

A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 23 april 1977 Jasmin Gerritsen Amsterdam
2 2,0000 18 maart 1984 Marlieke Jager Amsterdam
2 2,0000 24 januari 1984 Marjolein Klompmaker Amsterdam
2 2,0000 13 januari 1986 Julia van Wissen Amsterdam
3 2,1500 15 maart 1989 Melissa Ravestein Amsterdam
3 2,9134 9 september 1969 MariŽtte Verbruggen Amsterdam
3 3,0804 12 november 1977 Minke Kranenborg Bad Oldesloe (D)
3 22 februari 1951 Nora Blom Amsterdam
3 18 juni 1977 Regje BlŁmer Culemborg
3 30 november 1992 Anouk van Diepen Amsterdam
3 10 april 1979 Mayke van Gelder Amsterdam
3 1989 Lotte Jansen Amsterdam
3 13 november 1991 Kimberly Loo Amsterdam
3 1968 Madelon Schoemaker Nieuw Vennep
4 3 1984 Esther Stoop Amsterdam
4 24 augustus 1984 Sabine Huijskes Amsterdam
4 20 februari 1986 Marieke Klijn Uitgeest
4 8 september 1977 Simone Lanting Amsterdam
4 1990 MariŽtte Rieter Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 3 2,9926 12 januari 1966 Rob Simon Den Bosch
2 2,0000 4 februari 1988 Reinoud Haal Amsterdam
2 2,0000 12 oktober 1982 Willem Hornikx Amstelveen
2 2,0000 17 oktober 1969 Pieter van Houten Blaricum
2 2,0000 19 juli 1981 Jasper Hunting Amsterdam
2 2,0000 24 maart 1982 Maarten Kamermans Amsterdam
2 2,0000 1984 Rick Louwerse Amsterdam
2 2,0000 9 januari 1990 Jan Noorda Delft
3 2,5933 13 mei 1967 Christian Feenstra Utrecht
3 2,5961 26 september 1980 Martijn Olthof Laren (NH)
3 2,6234 1971 Marcel Crok Noord-Scharwoude
3 2,7572 14 oktober 1984 Jonathan van Bemmel Amsterdam
3 2,7577 1974 Arno Jongsma Amsterdam
3 2,7888 9 augustus 1973 Steven van Dort Amsterdam
3 2,7999 5 januari 1993 Mischa Boschman Cape Town (Rsa)
3 2,8532 1990 Mendel Meuffels
3 2,8854 15 mei 1972 Kelvin Nieberg Amsterdam
3 2,9078 1985 David Valstar Amsterdam
3 2,9778 14 augustus 1982 Andries Cupido Amsterdam
3 3,0081 14 februari 1979 Bas Reimink Amsterdam
3 3,0194 1990 Jorden Vogel Groningen
3 3,0360 11 maart 1980 Robert van Boesschoten Amsterdam
3 3,0390 1968 Leo Pijnacker Brisbane (Aus)
3 3,0819 8 december 1969 Paul Hendriks Beugen
3 5 juli 1984 Bert Bos Groningen
3 1988 Stije Geerdink Rotterdam
3 3 februari 1991 Rutger van Gennep Moordrecht
3 1987 Lars Jongkind Amsterdam
3 10 maart 1986 Victor Kwee Leiden
3 1987 Sander Machielsen Amsterdam
3 19 juli 1984 Bob Mathlener Amsterdam
3 17 februari 1981 Marc Ruypers Amsterdam
3 1990 Ruben Wesselius Groningen
4 4 1992 Seph Smit Bergen (NH)
4 4 1985 Jochem Stout Amsterdam
4 27 augustus 1986 Joren Aaten Groningen
4 15 februari 1986 Tim Colijn Amstelveen
4 14 augustus 1984 Michiel van Duin Amsterdam
4 22 september 1993 Iago van den Heuvel Groningen
4 4 augustus 1983 Martijn Krol Amsterdam
4 6 juni 1982 Nick Martens Amsterdam
4 30 juli 1990 Justin Meier Groningen
4 13 juni 1970 Onno van Paridon Amsterdam
4 1975 Dylan Prins Amstelveen
4 26 december 1988 Tim Verhoeff Soest
4 3 april 1991 Joost Verlaan Tilburg
5 3 februari 1985 Nick Blanken Amsterdam
5 2 juli 1994 Kent de Bruin Amsterdam
5 19 oktober 1964 Frans Grimbergen Amsterdam
5 8 november 1991 Nick Hersevoort Amsterdam

L.T.C. Festina (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 18 juni 1992 Medy Blankvoort Monroe (Lo, USA)
2 2,0000 12 november 1968 Eveline Hamers Amsterdam
2 2,0000 12 april 1991 Julia van Rosendael Amsterdam
2 2,0000 8 november 1996 Sophie van Rosendael Amsterdam
2 2,0000 13 augustus 1984 Annelies Schenk Amsterdam
3 2,1000 21 april 1989 Marlot Meddens Voorhout
3 2,1500 2 2,0000 9 oktober 1980 Anouk Sinnige Amsterdam
3 2,1500 22 februari 1986 Kelly de Beer Amsterdam
3 2,6325 17 juli 1981 Barbara van der Woude Amsterdam
3 2,8555 24 maart 1981 Dorrit Huppes Amsterdam
3 2,9421 6 juli 1981 MariŽtte van den Berg Hillegom
3 3,0026 8 oktober 1986 Federica van Adrichem Amsterdam
3 3,0428 25 juli 1962 Carin Bakkum Heemskerk
3 3 2,7579 18 oktober 1966 Jessica Schuur Amsterdam
3 4 1994 Moon Grosfeld Amsterdam
3 4 Hester Lange
3 5 3 februari 1994 Romťe Stiekema Boston (Ma, USA)
3 3 oktober 1981 Wibeke Clifford Amsterdam
3 31 juli 1969 Karin Kornelius Leiden
3 26 mei 1983 Nicole Krekel Amsterdam
3 28 oktober 1991 Carlijn Prinsze Amsterdam
3 1988 Claudia Sanua Amsterdam
3 23 januari 1971 Anne van der Wal Amsterdam
4 27 november 1973 Ellen Breedveld-Rijpstra Amsterdam
4 21 januari 1983 Stephanie Koot Amsterdam
4 28 november 1992 Dana Voorma Amsterdam
5 16 juli 1991 Lisette van Toor Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 2 2,0000 22 februari 1994 Moos Sporken Lisse
2 2,0000 4 juni 1986 Martijn Helmonds Amsterdam
2 2,0000 6 november 1983 Rutger-Jan Lange Amsterdam
2 2,0000 25 oktober 1985 Bart van Monsjou Amsterdam
2 2,0000 8 mei 1991 Floris Pagano Mirani Amsterdam
2 2,0000 4 januari 1985 Thomas Rohof Amsterdam
2 2,0000 22 oktober 1987 Quirijn van Veen Amsterdam
3 2,1500 8 maart 1973 Martijn Bok Amsterdam
3 2,1500 13 februari 1984 Roderik Bratianu Amsterdam
3 2,1500 14 april 1989 Remy Groenendaal Amsterdam
3 2,5249 29 april 1995 Timo de Mooy Oegstgeest
3 2,7956 8 juli 1972 Martijn van Beek Amsterdam
3 2,8826 17 april 1987 Matthijs Bolsius Amsterdam
3 2,9788 22 mei 1969 Mark Post Amsterdam
3 2,9946 25 juni 1982 Bob Rog Amsterdam
3 3,0344 3 december 1980 Victor Jongepier Amstelveen
3 3 22 juli 1972 Rogier Taphoorn Amsterdam
3 25 januari 1968 Reinoud van den Broek Zeist
3 1971 Derk Nollet
3 3 juni 1989 Robin Polak Amsterdam
3 23 december 1990 Pieter Wiegman Amsterdam
4 3 2,9508 25 april 1970 Rodi Schuurman Amstelveen
4 4 7 september 1952 Jan Sie Zaandam
4 4 juni 1978 Arjan Blom Amsterdam
4 30 maart 1993 Raymond Bus Amsterdam
4 15 maart 1992 Bram van der Horst Amsterdam
4 6 november 1979 Jasper Hulsebosch Amsterdam
4 8 augustus 1980 Christian Taphoorn Amsterdam
4 27 juli 1951 Rolf Thung Amstelveen
5 21 februari 1984 Roeland van Ark Amsterdam
5 Arno Jellema
5 13 december 1980 Jeroen Vis Amsterdam

A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 Diane Forrest
4 1978 Lisan Beentjes Amsterdam
4 1965 Irene van den Brekel Amsterdam
4 1976 Anouk Wissink Amsterdam
5 22 februari 1988 Sanne Lugard Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 3 24 oktober 1978 Alexander Soeters Amsterdam
2 2,0000 29 april 1994 Victor Bodiut Groningen
2 2,0000 29 juni 1984 Roelof van Dijk Amsterdam
2 2,0000 30 mei 1973 Taavi Suorsa Haarlem
2 2,0000 21 april 1993 Stefan Vergeer Melbourne (Aus)
3 2,5295 20 december 1985 Christiaan Hesselink Amsterdam
3 2,6229 8 juli 1978 Ajdin Kolonic Amsterdam
3 2,7428 13 april 1977 Niels de Boer Amstelveen
3 2,8070 1973 Talbert Boef Amsterdam
3 3,0255 1 maart 1988 JaÔr Halevi Amsterdam
3 7 mei 1946 Hans Adama van Scheltema Zeist
3 27 augustus 1978 Sander Collewijn Amsterdam
3 4 maart 1975 Patrick van Hal Amsterdam
3 4 mei 1975 Patrick Wijffelman Amsterdam
4 4 1973 Chiel Smit Amsterdam
4 18 januari 1986 David van Berkel Groningen
4 1 april 1985 Jelmer Bogaers Naarden
4 27 april 1965 Waldo Jansen Amsterdam
4 14 juni 1993 DaniŽl Kolkman Warmond
4 27 juli 1951 Rolf Thung Amstelveen
4 8 april 1985 Jilles Visser Leiden
5 1 december 1987 Ruben Dalderup Delft
5 Loek van der Voort
1988 Tim van Leeuwen Delft

A.L.T.C. Buitenveldert (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1964 Geke Bruin Amsterdam
1965 Joyce van den Bergh Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 17 juni 1994 Sebastiaan Bonapart Zeist
3 3,0105 7 juli 1976 Bob Altelaar
1989 Mark Admiraal
3 januari 1982 Douglas Gremmen Amsterdam
27 maart 1967 Menco van Herk Leimuiden
1965 Jan M. de Jong
1995 Florian Kenter Huizen
20 april 1981 Bas Moed Amstelveen
8 mei 1982 Wilco Moggrť Amsterdam
5 april 1971 Pieter Jaap Nortier Amstelveen
1997 Marnix Pluim Amsterdam
Bob Timmerman Den Helder
1983 Rutger Vermeulen Amsterdam
16 juli 1986 Midge Visser Amsterdam

S.V.U. TeniSTA (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 3 2,1500 17 oktober 1969 MariŽlle Spekreijse Amstelveen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.V. SportChamps (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 juni 1982 Rienco Vos Amsterdam

T.C. Elzenhagen (Amsterdam) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1979 Paul Wijnands Amsterdam

Badhoevedorp

T.V. Badhoevedorp (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,8662 19 maart 1999 Jiva de Veer Badhoevedorp
3 2,8973 1972 Katja Keunen-Roosendaal Aalsmeer
3 1978 Shirley Vreken Rijsenhout
4 4 2003 Amalia Stuger
4 1964 Geke Bruin Amsterdam
4 1974 MariŽlle Ruijs Badhoevedorp
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,8519 22 maart 1998 Siem Fenne Badhoevedorp
2 2,0000 Bas van Bentum
2 2,0000 26 oktober 1968 Michel van der Sanden Amsterdam
2 2,0000 3 augustus 1992 Martijn van der Zalm Badhoevedorp
2 2,0000 1972 Pim Zijlstra Amsterdam
3 2,8740 1993 Jan-Willem Feilzer Chicago (USA)
3 2,8886 1991 Jeroen Monnik
3 2,9183 9 april 1979 Bart Cordemeijer Amsterdam
3 2,9253 17 maart 1965 Theo Lek Badhoevedorp
3 3,0105 7 juli 1976 Bob Altelaar
3 3,0900 30 maart 1984 Nick Hogenhout Badhoevedorp
3 16 januari 1984 Rick Camfferman Amsterdam
3 28 september 1991 Ivo Harting Aalsmeer
3 26 februari 1993 Rich van Hout Amsterdam
3 28 februari 1980 Wouter Kramps Hoofddorp
3 Erik van der Zalm Badhoevedorp
4 4 1999 Ming Lie Amsterdam
4 5 februari 1975 Alexander Bos Amsterdam
4 24 november 1986 Jasper Cordemeijer Amsterdam
4 Hendrik van Duivenbooden Oegstgeest
5 5 16 november 2002 Twan van Zijl Badhoevedorp
5 24 april 1985 Paul Eweg Amsterdam

Bennebroek

T.V. Bennebroek (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1979 Marco Guit Amsterdam
30 april 1979 Robbert Heeger Haarlem
27 oktober 1988 Marco Heemskerk Zwaanshoek
13 mei 1983 Lars Kappen Haarlem
26 februari 1968 Paul Kortleve Haarlem
1993 Guido Loonen Heemstede
7 juni 1990 Wilco van der Meer Heemstede
Ramon van der Vlugt Amsterdam

Beverwijk

B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 4 27 mei 1970 Mariska Tervoort Beverwijk
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 1 oktober 1990 Sidney de Boer Beverwijk
3 3 27 november 1970 Mauk Smit Beverwijk
5 5 20 april 1996 Janys van der Stel Middenbeemster
6 4 1974 Jan Tervoort Beverwijk
15 december 1970 Tom Groen Castricum
18 september 1970 Frank van den Heuvel Beverwijk
20 januari 1994 Tony Hoogendijk Beverwijk
23 maart 1993 Flip Janssen Heemskerk
22 mei 1961 Frank Janssen Beverwijk
21 april 1973 Patrick Zwiers Beverwijk

L.T.C. De Zonneweide (Beverwijk) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

L.T.C. D.E.M. (Beverwijk) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 4 27 mei 1970 Mariska Tervoort Beverwijk
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

L.T.C. DEM (Beverwijk) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 4 19 februari 1974 Nancy Smit Beverwijk
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 3 31 maart 1980 Jeroen Schutter
12 mei 1958 Ton Buhre Beverwijk
20 januari 1994 Tony Hoogendijk Beverwijk
1972 Hans Schram Beverwijk
11 december 1990 Nick Schreefel Santpoort-Zuid
4 november 1982 Nick Verduin Heemskerk

Bloemendaal

L.T.C. Bloemendaal (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1978 Hester Bak Santpoort
23 juni 1989 Suzanne Kremer Haarlem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
20 januari 1994 Tony Hoogendijk Beverwijk
2 februari 1982 Henrico Mud IJmuiden

De Kwakel

U.T.C. Qui Vive (De Kwakel) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

De Zilk

T.V. Van Nispen (De Zilk)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
7 september 1968 Richard Noltenius van Elsbroek De Zilk

Diemen

A.T.V. Diemen (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
17 februari 1981 Leonne Muller van Moppes Amsterdam
1958 Florence Rive Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 1,0000 ATP 782 28 april 1992 Colin van Beem Diemen
19 juli 1967 Marc Duncker Hamburg (D)

T.V. Diemen Zuid

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,1500 13 februari 1984 Roderik Bratianu Amsterdam

Haarlem

Haarlemsche L.T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 11 juli 2003 Bente Spee Heemstede
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 3 2,6159 1973 Ben Spee Heemstede
2 2,0000 1984 Edwin Beffers Zwolle
3 3,0129 8 januari 1988 Colin van der Hel Haarlem
3 1991 Thijs Willemsen Haarlem
4 11 januari 1977 Niels Daane Haarlem
6 7 27 juni 1946 Andrzej Stolarczyk Haarlem
6 Sijbrand Krans

L.T.C. Eindenhout (Haarlem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 15 september 1981 Michele Spigt Heemstede
1964 Marijke van Gorkom-Guijt Heemstede
1987 Merel Jacobs Haarlem
23 april 1967 Petra Janssen Heemstede
1965 Esther Koning Haarlem
4 december 1986 Ingeborg Korpershoek Heemstede
1986 Prisca Metz Haarlem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 3 9 november 1982 Tom Snoeijink Amsterdam
4 20 oktober 1968 Rick Blom Hilversum
28 juli 1966 Roger Davids Haarlem
12 september 1983 Tim den Hertog Haarlem
1993 Guido Loonen Heemstede
8 januari 1969 Frank Reimert Haarlem
1973 Hans de Vreeze Haarlem
27 april 1983 Jeroen Wouters Haarlem

T.V. Kontakt (Haarlem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 30 december 1989 Tom Tak Santpoort
1989 Jasper Auwerda Haarlem
14 februari 1990 Ricky Hoogland Haarlem
12 maart 1984 Mike Moojen Haarlem
2 juli 1975 Erik Nederkoorn Haarlem
21 maart 1989 Bart van Schendel Haarlem
1993 Daan Verstand Haarlem
11 april 1989 Tim Wiers Haarlem

T.V. Overhout (Haarlem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
13 mei 1983 Lars Kappen Haarlem

T.V. Pim Mulier (Haarlem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1968 Jeanette Meijers Haarlem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Heemstede

T.V. Merlenhove (Heemstede) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 1976 Marlous Jutte Verkerk Heemstede
3 2,9134 9 september 1969 MariŽtte Verbruggen Amsterdam
3 1976 Martine van der Bijl Haarlem
4 3 2,6884 Michelle Hoogenstein Haarlem
4 19 april 1978 Jorie Helmink Haarlem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,7804 7 maart 1968 Tom Bulters Heemstede
3 3,0390 1968 Leo Pijnacker Brisbane (Aus)
3 1987 Rogier Beenders Haarlem
3 1993 Stefan Imanse Hoofddorp
4 4 5 juli 1999 Milan Ludlage Heemstede
4 1970 Constant Thoolen jr. Heemstede

Hoofddorp

T.V. Hoofddorp (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,3724 9 oktober 1966 Sandra Hansen-Hagman Vijfhuizen
4 1975 Stťphanie Huizing-van Rossem Haarlem
17 oktober 1976 Viola de Best Hoofddorp
1974 Nanja den Hartog-van 't Hof Hoofddorp
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
11 oktober 1972 Frans den Hartog Hoofddorp
26 november 1983 Bas Klijn Hoofddorp

T.V. In den Boogaerd (Hoofddorp) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
7 juli 1978 Kiki Bours Utrecht
14 juli 1976 Lavinia Janssen Amsterdam
1974 Martine Loos Hoofddorp
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 januari 1972 Jeroen Bult Hoofddorp
1975 Robbert Land Hoofddorp
31 maart 1986 Niels van den Oever Hoofddorp
8 november 1983 Peter SchŲnhage Hoofddorp

HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,1667 19 december 1991 Charlotte van der Meij Heemskerk
3 28 november 1974 Nathalie van Duin Hoofddorp
4 1975 Stťphanie Huizing-van Rossem Haarlem
4 1979 Sabrina Noteboom Avenhorn
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 1,0000 ATP 989 9 juli 1991 David Pel Amsterdam
2 1,7248 25 maart 2001 Deney Wassermann
2 2,0000 26 december 1986 Stefan Bergman Hoofddorp
2 2,0000 5 juli 1975 Dennis van Scheppingen Wilnis
2 2,0000 17 oktober 1983 Ingmar Zwagerman Alkmaar
3 2,8241 8 maart 1989 Colin de Heer Hoofddorp
3 2,9542 2 2,0000 23 februari 1978 Raoul Snijders Castricum
3 26 oktober 1982 Tim de Heer KŁssaberg (D)
3 19 maart 1977 Sander Hommel Amstelveen
3 7 februari 1979 Dennis Schrijver Badhoevedorp
31 mei 1995 Ritchie Kruunenberg Nieuw Vennep

IJmuiden

L.T.C. De Heerenduinen (IJmuiden) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
11 maart 1981 Lisa Dicke Santpoort
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1996 Marco Huberts IJmuiden
31 maart 1979 Ron Kamstra IJmuiden
Mark van Os

Kudelstaart

T.V. Kudelstaart (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 april 1984 Mark Pothuizen Kudelstaart
15 juli 1989 Erwin Schmitz Amsterdam

Overveen

T.C. W.O.C. (Overveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1965 Esther Koning Haarlem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 20 mei 1994 Koen Heupers Haarlem
10 september 1996 Kilian Handels IJmuiden
25 september 1976 Patrick Loretan Haarlem
27 oktober 1970 David Monbertrand Overveen
1971 Ron Scheerman Beverwijk
27 september 1992 Tristan Schiff Amsterdam
24 oktober 1974 Marcel van Velsen Amsterdam

Rijsenhout

T.V. Rijsenhout (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Santpoort

L.T.C. Brederode (Santpoort) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,3000 5 juli 1985 Evelien van Mourik Santpoort
3 1987 Renťe Bosse Haarlem
3 1999 Sara Koene
4 1998 Danique van den Burg Velsen-Noord
4 24 november 2000 Evelyne Tuijp Haarlem
4 2 januari 1999 Nathalie Tuijp Haarlem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 2 april 1997 Joris Bodin Santpoort-Noord
2 1,9506 30 november 1992 Casper Mantje Velserbroek
2 2,0000 3 2,8240 15 september 1989 Jairo Seur Velsen-Zuid
2 2,0000 17 augustus 1984 Berend Jonker Hilversum
2 2,0000 6 augustus 1993 Daan van Randtwijk Velserbroek
3 2,6364 18 september 1979 Wido Haver IJmuiden
3 2,7156 4 oktober 1999 Ole Oosterom Bloemendaal
3 2,7526 19 september 1990 Dominic Bersee Vogelenzang
3 3,0952 1983 Kelly de Weers IJmuiden
3 11 april 1997 Lars Binkhorst Velsen-Noord
3 21 januari 1995 Ivo Bodin Santpoort-Noord
3 1993 Sven Haver Heemskerk
3 13 januari 1985 Lennart Langbroek Voorburg
3 1997 Tijmen Oosterom Bloemendaal
3 15 december 1974 Koos Ramakers Santpoort
4 1996 Marco Huberts IJmuiden
4 18 juni 1998 Gijs de Jongh IJmuiden

Santpoort-Noord

L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 2 april 1997 Joris Bodin Santpoort-Noord
2 1,9506 30 november 1992 Casper Mantje Velserbroek
2 2,0000 3 2,8240 15 september 1989 Jairo Seur Velsen-Zuid
2 2,0000 17 augustus 1984 Berend Jonker Hilversum
2 2,0000 6 augustus 1993 Daan van Randtwijk Velserbroek
3 2,7156 4 oktober 1999 Ole Oosterom Bloemendaal
3 1993 Sven Haver Heemskerk

Santpoort-Zuid

L.T.C. RuÔne van Brederode (Santpoort-Zuid) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,4907 29 februari 1968 Sandy Wenderhold Bloemendaal
1972 Sosja Huijbens Driehuis
1990 Sharon Krop Santpoort
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 20 mei 1994 Koen Heupers Haarlem
2 2,0000 30 mei 1973 Taavi Suorsa Haarlem
Xander van den Berg Haarlem
1998 Jelte Bottema
Hans Coesel Zandvoort
12 januari 1977 Neil Gremmen Amsterdam
4 september 1978 Bernard Jonkman Santpoort-Noord
7 augustus 1985 Lennert Pichel Santpoort-Noord
6 maart 1992 Rikkert Pichel Santpoort-Noord
14 maart 1966 Richard Weterings Velserbroek
11 april 1989 Tim Wiers Haarlem

Spaarndam

T.V. Spaarndam (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 juni 1983 Hester van der Meulen Velsen-Noord
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Uithoorn

T.C. Uithoorn (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 13 maart 1995 Tim Kenter Uithoorn
5 5 september 1969 Nils Rosenkrantz Aalsmeer

Velsen-Noord

T.C. De Gieteling (Velsen-Noord) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Velserbroek

L.T.C. Hofgeest (Velserbroek) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
30 juni 1971 Rob van Binsbergen Haarlem

Vijfhuizen

T.C. De Nieuwe Brug (Vijfhuizen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
28 juli 1981 Laura van Well Haarlem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.V. Vijfhuizen (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
23 september 1980 Margo Kleijn Haarlem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1974 Marc Huinink Vijfhuizen
23 juni 1980 Henrik Kroon Vijfhuizen

Zandvoort

T.C. Zandvoort (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 1,0000 WTA 137 25 december 1991 Quirine Lemoine Woerden
1 1,0000 1 1,0000 WTA 191 25 november 1992 Cindy Burger Volendam
1 1,0000 1 1,0000 WTA 200 4 november 1991 Lesley Kerkhove Zierikzee
1 1,0000 1 1,0000 WTA 222 6 mei 1989 Amra Sadiković Birr (Che)
1 1,0000 1 1,0000 WTA 804 10 september 1989 Alexa Glatch Delray Beach (Fl, USA)
2 2,0000 28 juni 1990 Nicky van Bakel Zwaanshoek
2 2,0000 3 maart 1998 Maud van Gorkom Heemstede
2 2,0000 25 januari 1986 DaniŽlle Harmsen IJmuiden
2 2,0000 26 april 1980 Renate Stoop Amstelveen
2 2,0000 31 maart 1994 Jetske Viveen Amsterdam
3 2,1500 2 februari 1979 Andrea van den Hurk Heemstede
2 2,1667 19 december 1991 Charlotte van der Meij Heemskerk
2 2,2583 20 juni 2001 Anna Brinkmann Adsarias Overveen
2 2,4907 29 februari 1968 Sandy Wenderhold Bloemendaal
3 3,0000 3 3,0000 20 mei 1998 Helen Abigail Altick
3 3,0753 23 juli 1967 Nicole Jagerman Bennebroek
3 3 24 juni 2003 Melissa Boyden Zandvoort
3 3 28 januari 2003 Madelief Hageman Twisk
3 3 11 juli 2003 Bente Spee Heemstede
3 11 juni 1970 Nancy van Kouwen Zandvoort
4 6 18 maart 2003 Gigi Sy-A-Foek
4 1995 Jamie de Boer Zandvoort
4 1965 Eveline Greve Aerdenhout
4 MariŽlle Schouten-Elenbaas Zandvoort
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 1,0000 ATP 199 21 april 1993 Joris de Loore Wenduine (B)
1 1,0000 2 2,0000 ATP 668 10 januari 1991 Kevin Griekspoor Nieuw Vennep
1 1,0000 1 1,0000 ATP 763 10 januari 1991 Scott Griekspoor Nieuw Vennep
1 1,0000 2 april 1997 Joris Bodin Santpoort-Noord
1 1,1667 1 0,8333 ATP 292 2 juli 1996 Tallon Griekspoor Amsterdam
2 1,9723 9 januari 2000 Zachary Eisinga Amsterdam
2 2,0000 20 mei 1994 Koen Heupers Haarlem
2 2,0000 2 maart 1985 Mark Logger Badhoevedorp
2 2,0000 6 augustus 1993 Daan van Randtwijk Velserbroek
2 2,0000 22 juni 1982 Kristof Vliegen Brussel (B)
3 2,7648 3 mei 1981 Bart Hoonhout Haarlem
3 2,8220 4 21 mei 2002 Jesse den Hartog Abcoude
3 2,8241 8 maart 1989 Colin de Heer Hoofddorp
3 2,8430 24 april 2002 Stijn Pel Amsterdam
3 2,9542 2 2,0000 23 februari 1978 Raoul Snijders Castricum
3 3 3 augustus 1989 Jasper Suijk Zandvoort
3 6 april 1997 Niels Hoefsloot Amsterdam
3 11 maart 1974 Martin Kalkhoven Gouda
3 18 april 1978 Steffan Kok Zandvoort
3 1990 Jorn van der Veer Hoofddorp
3 8 januari 1969 Ronald de Zoete Aerdenhout
4 1988 EtiŽnne Bijsterveld Hoofddorp
4 15 juni 1982 Mike van Dord Haarlem
4 1972 Sander van Gelder
4 8 augustus 1979 Joery Goede Hoorn
4 5 april 1999 Jesse de Jager Aalsmeer
4 Hans Schmidt Zandvoort
4 24 januari 1988 Duco van der Veer Hoofddorp
5 6 maart 1957 Paul van Geuns Aerdenhout
5 29 september 1965 Edgar Schmidt Zandvoort

Zwaanshoek

T.C. Zwaanshoek (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 28 juni 1990 Nicky van Bakel Zwaanshoek
3 2 10 april 1985 Robi Sterk Heemstede
1996 Olaseji Akinrogunde Hoofddorp
13 maart 1992 Joyce van der Linden Zwaanshoek
13 juli 1974 Cindy de Ruijter Assendelft
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1988 EtiŽnne Bijsterveld Hoofddorp
31 maart 1979 Ron Kamstra IJmuiden

Zwanenburg

T.V. Lucky Strike (Zwanenburg) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,8886 1991 Jeroen Monnik
23 mei 1973 Patrick Wever Zwanenburg

District Leiden

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 1 juli 1975 Tammera Canter Visscher Voorschoten
12 juni 1971 Jacqueline Paauw Leiderdorp
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
22 februari 1944 Tom Okker Hazerswoude-Dorp

Abbenes

S.V. Abbenes (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1985 Lotte Zwart Haarlem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Alphen a/d Rijn

A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 19 april 1993 Ronelle Chaudron Utrecht
2 2,0000 1 april 1998 Kimberley van Rijn Alphen a/d Rijn
3 2,9528 16 september 1986 Lisanne Ranzijn Alphen a/d Rijn
3 3 1968 Vťronique Simonis Alphen a/d Rijn
3 22 januari 1994 Nancy van Doorn Zoetermeer
3 18 september 1997 Tessa Hassefras Hazerswoude-Dorp
3 25 september 1971 Yvette Laduk Alphen a/d Rijn
4 3 2 juli 1993 Jealissa van der Sprong Alphen a/d Rijn
4 5 2002 Charlotte Wijkamp Woubrugge
4 3 februari 1993 DaniŽlle Hassefras Hazerswoude-Dorp
4 31 augustus 1987 Carlijn Kruijt Alphen a/d Rijn
4 14 september 1969 Irma Moerman-van Seeters Alphen a/d Rijn
4 25 januari 1981 Evie Wijnstok Waddinxveen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 1,0000 ATP 645 10 augustus 1995 Jelle Sels Alphen a/d Rijn
1 1,0000 1 1,0000 ATP 1162 20 april 1993 Vincent van den Honert Alphen a/d Rijn
2 1,4393 4 augustus 1999 Brian de Vrind Woubrugge
2 2,0000 22 augustus 1971 Gertjan Egberink Zoetermeer
2 2,0000 13 februari 1984 Pascal van der Sande Waddinxveen
3 2,4500 31 oktober 1978 Martin Verkerk Alphen a/d Rijn
3 2,5811 1985 Stellan Glissenaar Alphen a/d Rijn
3 2,6144 6 januari 1984 Sabin Tigu Rotterdam
2 2,6333 3 10 oktober 1999 Matthijs van Starkenburg Rijnsburg
3 2,6363 17 december 1988 Tim Geers Waddinxveen
3 2,8498 14 januari 1988 JoŽlson Gomes Capelle a/d IJssel
3 3 16 februari 1997 Hidde Sels Alphen a/d Rijn
3 10 februari 1980 Jurriaan de la Beij Alphen a/d Rijn
3 19 maart 1997 Ilya Kneppelhout Woubrugge
3 1992 Jochem van Leeuwen Nieuwkoop
3 22 maart 1998 Jasper van Vliet Utrecht
3 1998 Stan van Winsen Alphen a/d Rijn
4 4 januari 1993 Stefan Groot Alphen a/d Rijn
4 29 mei 1999 Wouter Moerman Alphen a/d Rijn
4 10 juli 1997 Sam Nelson Alphen a/d Rijn
4 Gilles Schouls Alphen a/d Rijn
5 1966 Sijmen Moerman Alphen a/d Rijn

T.V. Nieuwe Sloot (Alphen a/d Rijn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 Gilles Schouls Alphen a/d Rijn
8 oktober 1980 Mario de Blanken Alphen a/d Rijn

Bodegraven

T.C. Botesa (Bodegraven) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
16 november 1981 Bas Bakker Amstelveen
21 maart 1982 Niels van Geer Bodegraven

Boskoop

T.V. Boskoop (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,1500 27 augustus 1986 Krista Sanders Alphen a/d Rijn
3 14 december 1983 Tyscha Waaijer Boskoop
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 29 mei 1986 Paul Baans Alphen a/d Rijn
3 2,5584 14 juli 1981 Michael Rusman Nieuw Vennep
3 2,9294 20 december 1984 Rutger Baans Boskoop
3 Ralph de Boer
3 1981 Gareth Lau Vlissingen
3 28 augustus 1992 Mitch Voskuilen Boskoop
3 1996 Youri de Vries Nieuwkoop

Hazerswoude-Dorp

T.V. Tehado (Hazerswoude-Dorp) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 18 september 1997 Tessa Hassefras Hazerswoude-Dorp
4 3 februari 1993 DaniŽlle Hassefras Hazerswoude-Dorp
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Hillegom

Hillegomse T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,9421 6 juli 1981 MariŽtte van den Berg Hillegom
3 2 februari 1974 Cindy Horsman-Berkhout Nieuw Vennep
3 4 maart 1967 Anita Nibbering Hillegom
3 1987 Ilona Rolloos Haarlem
4 5 5 april 1985 Hieke Seijsener Hillegom
4 15 maart 1974 Yvonne Heemskerk-van Hensbergen Noordwijk Binnen
4 19 augustus 1991 Anouk Meijer Hillegom
4 23 februari 1976 Anouk van Rijn Uithoorn
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 6 februari 1989 Ryan Geerdink Hillegom
2 2,0000 1 augustus 1969 Marco van Trigt Hillegom
3 2,7712 11 januari 2000 Teis Visser Hillegom
3 2,7804 7 maart 1968 Tom Bulters Heemstede
3 2,7840 24 augustus 1998 Willem van den Akker Voorhout
3 2,8041 3 april 1981 Pieter Visser Hillegom
3 2,9347 15 maart 1984 Marco Bot Hillegom
3 Robert van de Graaf
3 8 december 1990 Sven Hellemans Haarlem
3 11 augustus 1981 Mark Kerkhof Nieuw Vennep
3 23 juni 1966 Sjoerd van der Mark Lisse
3 18 december 1993 Jasper van Trigt Hillegom
3 16 augustus 1971 Willem Visser Hillegom
3 17 september 1986 Tim Wolters Haarlem
4 5 mei 1986 Jasper Herruer Amsterdam
4 1965 Marcel Vink Hillegom

Katwijk (ZH)

Katwijkse L.T.V. (Katwijk (ZH)) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 oktober 1976 Judith van Eijk Rhoon
1991 Simone van der Zalm Noordwijk aan Zee
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,7988 3 1 februari 1999 Sebastiaan Staal Kaag
3 2,8652 2 2,1976 23 september 1978 Tjeerd Star Noordwijk aan Zee
20 juni 1992 Dave van Dam Noordwijk Binnen
16 augustus 1985 Thijmen van Gulik Noordwijk aan Zee
8 juni 1982 Jeffrey van den Oever Noordwijk aan Zee
31 augustus 1993 Bart van Rooijen Davenport (Ia, USA)
25 juni 1967 Renť van der Wilk Katwijk (ZH)

L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 3 maart 1994 Daphne van Duuren Noordwijk aan Zee
2 2,0000 10 april 1978 Barbara van der Gugten Rijnsburg
2 2,0000 4 februari 1978 Jolanda Mens Voorhout
2 2,0000 1979 Ruby Pennings Noordwijkerhout
2,1500 3 2,1500 4 november 1987 Denise van Putten Nieuwkoop
3 3 3,0376 21 juni 1989 Marit Souverijn Sassenheim
3 15 mei 1980 FranÁoise Grindou Den Haag
4 7 april 1986 Lynn Pennings Noordwijk aan Zee
4 2 december 1971 Ingrid Schaap-van der Plas Katwijk aan Zee
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 30 maart 1987 Dave de Graaf Scheveningen
2 2,0000 23 februari 1990 Ruben Ravensbergen Rijnsburg
3 2,5949 24 februari 1971 Mark Fleischeuer Noordwijk aan Zee
3 2,7858 24 december 1971 Jeroen Boogmans Noordwijk aan Zee
3 2,8238 23 september 1989 Renť d' Hooghe Alphen a/d Rijn
3 Rik Oostdam Noordwijkerhout
3 11 november 1986 Niels Ravensbergen Rijnsburg
4 31 januari 1984 George Burley Katwijk (ZH)
4 11 februari 1981 Bob van Iterson Katwijk (ZH)
4 1964 Jan Willem Lugthart Katwijk (ZH)
5 14 juli 1963 Lťon Damen Hillegom

Koudekerk a/d Rijn

T.V. Artesia (Koudekerk a/d Rijn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 3 1981 Maaike Spoor Lisse
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Langeraar

T.C. Langeraar (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Leiden

T.V. Zuid-West (Leiden) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1978 Oscar Schoordijk Leiden

T.C. Unicum (Leiden) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 3 februari 1984 Chantal Spierenburg Oegstgeest
1981 Monique van Ark Leiden
18 januari 1993 Kimberly Barentsen Leiden
30 april 1982 Manon de Jong-van der Beek Leiden
30 april 1992 Valeria Podda Lawrenceville (Ge, USA)
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 9 november 1971 Eric Bolten Leiderdorp
1972 Harold Backus Leiden
8 oktober 1980 Mario de Blanken Alphen a/d Rijn
1986 Abe Kuijl Souburg
14 juni 1976 Roeland Kuiper Leiden
Jan Pieter Roeloffs
30 maart 1965 Hans van Scheppingen Maarssen

T.V. Stevenshof (Leiden) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
30 januari 1984 Alexander van den Berg Zoeterwoude

T.C. Roomburg (Leiden) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 7 september 1965 Marceline Spaan Delft
3 3 26 december 1970 Caroline Stassen London (Uk)
3 31 juli 1969 Karin Kornelius Leiden
4 1986 Esther Vogelpoel Leiderdorp
29 juli 1978 MariŽlle Patiwael Koudekerk a/d Rijn
28 oktober 1964 Jacqueline van Wijk Leiden
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 3 1978 Bas Stevens Leiden
3 3 1993 Thomas Quadekker Leiden
3 3 17 mei 1990 Gert-Jan Stevens Leiden
3 3 14 augustus 1974 Bartel Swart Leiderdorp
3 10 maart 1986 Victor Kwee Leiden
4 4 1997 Floris van der Horst Amsterdam
4 5 4 januari 1986 Ewoud Spruijtenburg Leiden
4 1970 Martin van Kins Noordwijk aan Zee
4 21 februari 1992 Patrick Planken Den Haag
4 9 oktober 1970 Timo van der Voort Leiden
5 2 juli 1994 Kent de Bruin Amsterdam
1977 Koen van Bemmel Leiden
10 juli 1985 Bob van Buul Leiden
16 februari 1968 Klaas-Jan Doeven Leiden
1983 Nick van der Kaaij Oegstgeest
1971 Erik Poel Leiden
11 februari 1986 Jeroen Visser Leiden

L.T.V. De Merenwijk (Leiden) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 2 2,0000 8 december 1988 Gina Spek Leiden
2 2,0000 1997 Myrthe van der Meer Voorhout
2 2,0800 25 november 1990 Babs van Kampen Hoorn
3 12 maart 1993 Ilse Puijker Amsterdam
5 1 juli 1975 Tammera Canter Visscher Voorschoten
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 19 augustus 1984 Menno van de Bor Leiden
2 2,0000 1986 Theo Driessen Leiden
2 2,0000 9 juni 1985 Remco Fehr Leiden
2 2,0000 13 juni 1993 Jordie van der Meer Leiderdorp
2 2,0000 1975 Fenno Petit Leiden
2 2,0000 22 november 1989 Daan de Ru Hazerswoude-Dorp
3 2,5249 29 april 1995 Timo de Mooy Oegstgeest
3 2,5334 1 mei 1988 Mathys Bloem Leiden
3 2,6638 18 augustus 1979 Jeroen Poots Oegstgeest
3 2,7402 10 mei 1993 Jeff Toth Leiderdorp
3 3,0594 20 juni 1992 Sjoerd van der Meer Amsterdam
3 3 1976 Menno Serlier Leiden
3 22 juli 1989 Bas Leeflang Leiden
3 24 april 1992 Garnik Murad Leiden
3 14 januari 1977 Harold van Schie Leiden
3 23 december 1978 Walter van Schie Leiden
4 3 Wouter van Tongeren Amsterdam
4 1979 Folkert Buis Den Haag
5 1978 Martijn van den Berg
5 9 november 1971 Eric Bolten Leiderdorp
5 19 februari 1986 Frank van Hinsbergh Leiden

S.T.V. Qravel (Leiden) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 3,0556 1992 Maartje Schulz Leiden
21 mei 1991 Farah Mesbahi Leiden
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,3000 2 september 1991 Senne Braun Delft
3 2,9586 3 2,9677 13 april 1991 Matt Spindler New York (USA)
3 4 1993 Marc Geerdes Leiden
4 4 22 februari 1992 Derk Mus
4 1991 Morten Bakker Veldhoven
5 1993 Mark van der Woude Enschede
1 april 1993 Kelvin Kleijn Leiden
1994 Lucas Marinelli Leiden
1992 Joshua Philips Leiden
Marnix Uyterlinde Aalst
Wouter Uyterlinde Leiden

Leiderdorp

L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 1972 Bionda van Overloop-Zonderop Leiderdorp
3 2,3000 13 augustus 1983 Tanja Nossik Leiderdorp
3 30 oktober 1968 Margot Devilee Leiderdorp
3 1976 Ingrid Kruit Leiden
3 1978 Pascal Schouten Leiderdorp
3 1980 Katja Versteeg-Nossik Leiderdorp
4 1986 Esther Vogelpoel Leiderdorp
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 31 mei 1996 Bas Louwers Leiderdorp
3 2,9411 1974 Rob Versteeg Leiden
3 20 oktober 1989 Hans van Velzen Leiderdorp
3 1 september 1970 Marcel Wolfert Leiderdorp
4 5 4 januari 1986 Ewoud Spruijtenburg Leiden
4 1970 Martin van Kins Noordwijk aan Zee
4 9 oktober 1970 Timo van der Voort Leiden

Leimuiden

T.V. Leimuiden (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
27 maart 1967 Menco van Herk Leimuiden
1 augustus 1988 Wilco Koot Leimuiden

Lisse

L.T.C. Lisse (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1975 Annemarije van Overschot Lisse
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 2 2,0000 22 februari 1994 Moos Sporken Lisse
3 23 juni 1966 Sjoerd van der Mark Lisse
20 juni 1992 Dave van Dam Noordwijk Binnen
16 februari 1980 Ralf Schipper Lisse
17 januari 1975 Martijn Zandvliet Lisse

Lisserbroek

T.V. Lisserbroek (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Nieuw Vennep

T.V. Nieuw Vennep (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,3015 2 2,0000 9 februari 2002 Kim Hansen Nieuw Vennep
4 4 1974 Sandra Faas Nieuw Vennep
25 maart 1971 Brigitte Oldeman-Schoemaker Nieuw Vennep
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,8752 1995 Bart van Haarlem Diemen
31 mei 1995 Ritchie Kruunenberg Nieuw Vennep
11 november 1968 Rogier Liefbroer Nieuw Vennep
28 maart 1974 Jeroen de Pijper Nieuw Vennep
28 oktober 1981 Tim de Rooij Nieuw Vennep

T.C. De Kikkers (Nieuw Vennep) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1975 Renťe Crama Nieuw Vennep
25 maart 1971 Brigitte Oldeman-Schoemaker Nieuw Vennep
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 29 mei 1986 Paul Baans Alphen a/d Rijn
3 2,5584 14 juli 1981 Michael Rusman Nieuw Vennep
5 4 1980 Pieter Stroo Oegstgeest
1977 Tim Bakker Nieuw Vennep
14 januari 1978 Danny van der Doe Nieuw Vennep
29 januari 1980 Philip ten Hamm Haarlem
1976 Frank Harrak Reeuwijk
13 maart 1963 Jack Hoogkamer Nieuw Vennep
12 september 1985 Maurice van Leeuwen Rotterdam
3 februari 1969 Marc Nagelkerken Hoofddorp
17 augustus 1974 Albert Robben Nieuw Vennep

Nieuwerbrug

T.V. Wiericke (Nieuwerbrug) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Nieuwkoop

T.V. Nieuwkoop (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1996 Youri de Vries Nieuwkoop
1993 Menno de Jong Nieuwkoop

Noordwijk Binnen

T.V. De Gevers (Noordwijk Binnen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1973 Melanie Dragt-van der Merwe Noordwijk aan Zee
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1991 Dennis Kolmus Noordwijk aan Zee

Noordwijkerhout

T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 1 april 1989 Leonie Guijt Leiden
2 2,0000 17 september 1993 Demi van der Togt Noordwijkerhout
3 2,3292 20 februari 1972 Heleen van den Berg-Uittenbogaard Noordwijkerhout
3 4 2001 Frederique Woltering Noordwijkerhout
3 1990 Renate de Regt Leiden
4 1998 Anouk van der Kolk Zoeterwoude
4 7 april 1986 Lynn Pennings Noordwijk aan Zee
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,5000 31 mei 2000 Jesper de Jong Hoofddorp
2 1,7596 10 juni 1998 Luuk Wassenaar Lisse
2 2,0000 2 2,0000 ATP 1880 29 oktober 1995 Fabian van der Lans Voorhout
2 2,0000 4 18 maart 1999 Len Schouten Woubrugge
2 2,0000 2 mei 1983 Ewout Hinnen Noordwijk aan Zee
2 2,0000 19 september 1991 Kevin Noordermeer Noordwijk aan Zee
2 2,2728 1998 Nick Broekhof Noordwijk Binnen
3 2,7252 13 februari 1989 Floris Herrema Amsterdam
3 2,7712 11 januari 2000 Teis Visser Hillegom
3 2,7858 24 december 1971 Jeroen Boogmans Noordwijk aan Zee
3 2,7988 3 1 februari 1999 Sebastiaan Staal Kaag
3 21 mei 1996 Stijn Kits Voorhout
3 3 februari 1999 Bart Pennings Hillegom
4 17 september 1983 Ronald Verdegaal Noordwijk aan Zee

T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,4500 31 oktober 1978 Martin Verkerk Alphen a/d Rijn
3 2,7252 13 februari 1989 Floris Herrema Amsterdam
3 2,8451 1989 Robin Blickman Oegstgeest
3 2,8645 1994 Pim van Leeuwen Voorhout
3 3 20 oktober 1992 Faber Sporken Delft
3 8 februari 1993 Mike Zwaan Voorhout
5 5 2002 Marnix van Dalen
5 1988 Ted Beelen Lisse
5 7 oktober 1964 Jaap Plugge Noordwijk Binnen

Oegstgeest

Oegstgeester L.T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1997 Julia te Velde Oegstgeest
3 1997 Roos van Zaltbommel Noordwijk Binnen
4 4 1998 Lisa van der Geest Oegstgeest
5 2000 Laura Slootweg Oegstgeest
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 12 juni 1997 Willem van Biezen Warmond
2 2,0000 5 juni 1987 Roeland van Dijk
2 2,0000 14 oktober 1995 Timo van der Geest Oegstgeest
2 2,0000 3 augustus 1989 Michiel Greidanus Leiden
2 2,0000 31 mei 1996 Bas Louwers Leiderdorp
2 2,0000 7 augustus 1973 Jasper de Regt Oegstgeest
2 2,0000 14 september 1985 Julian Vandenbussche Leiden
3 2,1500 13 april 1981 Michiel de Weger Houten
3 2,7109 1980 Joris van Seggelen
3 2,7968 6 juni 1967 Marco Visser Oegstgeest
3 29 november 1998 Bas van Biezen Warmond
3 3 november 1979 Frank de Groot Leiden
3 22 juli 1989 Bas Leeflang Leiden
3 1999 Stijn de Mooy
3 1995 Jelle Schouten Oegstgeest
3 2000 Jop van der Wiel Oegstgeest
4 1971 Walther Jacobs Leiden
5 14 maart 1972 Onno Guinau Oegstgeest

Rijnsburg

T.V. De Rijnkanters (Rijnsburg) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 10 april 1978 Barbara van der Gugten Rijnsburg
3 3 3,0376 21 juni 1989 Marit Souverijn Sassenheim
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 4 18 maart 1999 Len Schouten Woubrugge
2 2,0000 22 november 1989 Daan de Ru Hazerswoude-Dorp
2 2,6333 3 10 oktober 1999 Matthijs van Starkenburg Rijnsburg

Rijpwetering

T.C. Rijpwetering (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Roelofarendsveen

T.V. Alkemade (Roelofarendsveen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
26 augustus 1989 Mandy van den Haak Roelofarendsveen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Sassenheim

Sassenheimse T.V. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
13 januari 1994 Thijs Bik Springfield (Ma, USA)
1988 Piet van der Lans Sassenheim
23 december 1989 Loukas Wallaart Buies Creek (USA)

Voorhout

S.V. Voorhout (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 2 2,0000 8 december 1988 Gina Spek Leiden
2 2,0000 1997 Myrthe van der Meer Voorhout
2 2,0000 19 september 1995 Elke Tiel Voorhout
2 2,0800 25 november 1990 Babs van Kampen Hoorn
3 1990 Renate de Regt Leiden
3 1997 Roos van Zaltbommel Noordwijk Binnen
4 1979 Angela Pan
1 december 1964 Petra van den Akker-Wessels Teylingen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 2 2,0000 ATP 1880 29 oktober 1995 Fabian van der Lans Voorhout
3 2,7840 24 augustus 1998 Willem van den Akker Voorhout
3 8 februari 1993 Mike Zwaan Voorhout
1988 Piet van der Lans Sassenheim

Voorschoten

T.V. Forescate (Voorschoten) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,8804 30 januari 2002 Tess Menten Wassenaar
3 25 maart 2001 Maryvonne Marang Leiden
4 3 2,8822 2 juli 1969 Lonneke Tax Voorschoten
4 1976 Rieneke Chrispijn Leiderdorp
4 1979 Carmen Delsasso Rotterdam
4 6 juni 1990 Ghislaine Kokshoorn Voorburg
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 10 januari 1974 Wimpe Thomas Zoetermeer
2 2,0000 1 juli 2001 Lodewijk Weststrate Voorschoten
3 2,5865 1980 Jan Jaap Overgaauw Den Haag
4 5 1998 Lucas Semprimoschnig
4 1964 Marcel van Gaalen Leiden
4 1972 Maurice Klaver Den Haag
4 1 oktober 1990 Thijs Schipper
3 2,7484 Edwin Weststrate Voorschoten
4 Daan Parlevliet Voorschoten

Warmond

T.V. Dekker Tennis (Warmond) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 1,0000 WTA 746 7 april 1997 Eliessa Vanlangendonck Deurne
2 2,0000 2,0000 5 november 1979 Anouk Sterk Oegstgeest
2 2,0000 6 oktober 1973 Andreea Ehritt-Vanc Scheveningen
3 2,1500 3 2,1500 1 november 1977 Linda Sentis Haarlem
3 2,1500 23 april 1989 Klaudia MalenovskŠ Amsterdam
3 2002 Charlize Bernardus Haarlem
4 6 1 februari 2001 Emma van Poppel Wassenaar
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 25 februari 1983 Bart van Delft Rijnsburg
2 2,0000 25 juli 1988 Krzysztof Muzalewski Norfolk (Vi, USA)
2 2,0000 7 augustus 1973 Jasper de Regt Oegstgeest
2 2,0000 27 juni 1986 Serinho Wijdenbosch Obdam
2 2,3000 2 september 1991 Senne Braun Delft
3 2,6802 11 september 1988 Arnout van Weelde Amsterdam
3 2,8992 1991 Lennard van Weelde Amsterdam
5 7 juli 1983 Eric Brugman Sassenheim

Woubrugge

T.V. Woubrugge (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 4 18 maart 1999 Len Schouten Woubrugge

Zoeterwoude

T.V. Meerburg (Zoeterwoude) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
30 januari 1984 Alexander van den Berg Zoeterwoude
11 mei 1978 Raimond van Eck Alphen a/d Rijn

Regio Midden

District Gelderland

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1986 Merel Vissers Nijmegen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 4 1987 Wesley Teeling Apeldoorn
24 augustus 1966 Michel Lentjes Apeldoorn

Aalten

T.C. ALTEC (Aalten) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
28 juli 1989 Laurian Heijerman Aalten
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,7461 19 mei 1998 Jorrit ter Maat Aalten
1969 Rick Bosch Zeddam

Apeldoorn

A.L.T.V. Quick (Apeldoorn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Kellie Visser Apeldoorn
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
20 april 1970 Erik van Buul Hilversum
2 juli 1982 Tristan van Buuren Apeldoorn
1974 Max Kraak Amersfoort
23 augustus 1987 Bob van der Laar Apeldoorn
1981 Rogier de Lange Apeldoorn
1983 Wouter Luttikhuis Apeldoorn
1988 Hylke Nijhuis Vaassen
1973 Lex Overvelde Apeldoorn
21 maart 1972 Erik Vis

T.C. Ugchelen (Apeldoorn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Kellie Visser Apeldoorn
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,2433 1997 Tom Clavel Ugchelen
3 2,5362 17 februari 1975 Jochem Gosselink Oranjestad (Aru)
2 januari 1968 JŲrgen ten Hove Vaassen

T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
14 oktober 1998 Liza Lebedzeva Apeldoorn
20 maart 1988 Aleksandra Malovic Den Haag
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 3 2,3000 ATP 1388 4 december 1996 Justin Roberts Tampa (Fl, USA)
1 juni 1969 Tom Kempers Ede

A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 29 mei 1987 Josanne van Bennekom Ugchelen
2 2,0000 2 september 1991 Lizzy Bitter Apeldoorn
2 2,0411 28 mei 1995 Maurien Rikkert Goor
3 2,1500 23 november 1985 Pauline Wong Amsterdam
3 22 maart 1996 Renate van Oorschodt Apeldoorn
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,5275 16 oktober 1999 Ilco van Buuren Hengelo
2 1,5369 2 juni 1993 Kevin Benning Oosterhout (NB)
2 2,0000 15 april 1989 Stefan Bodde Groningen
3 2,1443 31 oktober 1983 Marc Geers Apeldoorn
3 2,9119 14 maart 1996 Sven Hachmang Apeldoorn
4 1979 Niek Derksen Warnsveld

T.V. Vego (Apeldoorn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,9804 3 8 januari 1968 Marko van Teeffelen Apeldoorn

T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 1986 Cynthia Dekker Apeldoorn
2 2,8486 20 december 1987 Manon de Rijk Apeldoorn
3 4 23 januari 1991 Mardelaine Sik Heerde
3 8 juli 1991 Rianne Buist Apeldoorn
3 2 juli 1992 Myrthe Huberts Apeldoorn
3 1992 Cheryl Pasman Apeldoorn
3 20 december 1987 Nina de Rijk Apeldoorn
4 1969 Simone Eriks-ten Berk de Boer Apeldoorn
4 1965 Petra Meurs Apeldoorn
4 1964 Els Moret Apeldoorn
6 1971 Simone C. Schreurs Apeldoorn
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 24 november 1993 Roelof Ameshoff Apeldoorn
3 2,5652 28 maart 1968 Pjotr van Dalfsen Kampen
3 2,9242 26 september 1989 Robert Ameshoff Apeldoorn
3 14 oktober 1993 Bram Huijgen Apeldoorn
3 11 november 1992 Mike Reinders Apeldoorn
3 22 februari 1989 Paul Wennink Elst (GLD)
4 3 1987 Robbert Mihalj Wageningen
4 1993 Tom Elbersen Amsterdam
4 1982 Ard Kosters Enschede
5 Michiel Otten

T.V. De Maten (Apeldoorn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
25 mei 1983 Chantal Blij Apeldoorn
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 maart 1959 Joost van der Marel Apeldoorn

T.C. De Manege (Apeldoorn)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.C. Kerschoten (Apeldoorn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
19 augustus 1984 Kelly Heemskerk Apeldoorn
14 oktober 1998 Liza Lebedzeva Apeldoorn
15 september 1960 Oranda Rijssemus Den Bosch
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,9242 26 september 1989 Robert Ameshoff Apeldoorn
3 14 oktober 1993 Bram Huijgen Apeldoorn
9 januari 1985 Gerben Bouwman Veenendaal

A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 8 januari 1990 Martine Dijkman Mossel
2 2,0000 16 juli 1989 Florence Na Apeldoorn
4 1 maart 1989 Marlou van Bussel Bowling Green (Ky, USA)
4 27 april 2001 Lotte Haldan Apeldoorn
4 5 april 2000 Luca Visser Warnsveld
5 1 maart 1989 Margot van Bussel Bowling Green (Ky, USA)
18 januari 1989 Evianne Bouw Amersfoort
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,2433 1997 Tom Clavel Ugchelen
2 2,3221 1971 Thom van der Wiel Voorst
3 2,5729 1994 Rens Kamphuis Apeldoorn
3 2,8233 1992 Roan Valk Apeldoorn
3 2000 Sjoerd Idzerda Apeldoorn
3 25 februari 1968 Ruud van der Plank Klarenbeek

Arnhem

T.V. Schaarsbergen (Arnhem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.V. Elden (Arnhem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3,0058 3 3,0242 26 december 1986 Laura Schutter Arnhem
24 augustus 1989 Malon van den Berg Arnhem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
16 januari 1984 Boy de Bruin Arnhem
2 januari 1965 Gerwin Gruben Renkum
26 januari 1979 Dennis LŁtjohann Arnhem
1968 Louis van Roekel Duiven

T.V. Schuytgraaf (Arnhem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1973 Mirella ter Horst-Evers Arnhem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1979 Sebastiaan Buijs Nijmegen
1974 Bob Hebben Zutphen

T.V. De Hoogkamp (Arnhem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 5 1998 Martijn Sanders Tilburg

Arnhemse Lawn Tennis Bond (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,9864 18 december 1987 Lody Teeuwsen Arnhem
1976 Marcel Evers Arnhem
1 april 1989 Lenner Kuijper Amsterdam
Bastien Lapeyre
13 oktober 1980 Martijn Regterschot Den Haag
1982 Eric Westerink Arnhem

A.T.C. De Groene Kamer (Arnhem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 februari 1959 Pim Brand Arnhem

T.V. Presikhaaf (Arnhem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1988 Anna Novo Bertorellli Nijmegen
4 2 januari 1984 Suzanne Jansen Barendrecht
2000 Julia Groenenboom Arnhem
24 april 1991 Janske Hogeweg Westervoort
28 oktober 1982 Esther Schrijner-Teunissen Arnhem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,5896 3 februari 1972 Remco Schreurs Apeldoorn
3 februari 1959 Pim Brand Arnhem
2 januari 1965 Gerwin Gruben Renkum
15 mei 1981 Saffri Holwerda Nijmegen
22 juni 1977 Caspert Huiberts Arnhem
1975 Tijmen Leisink Didam
12 januari 1983 Renť Lepp Amsterdam
26 januari 1979 Dennis LŁtjohann Arnhem
24 mei 1971 Marco Marron Arnhem

T.V. Malburgen (Arnhem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1967 Boudewijn van Eijck Arnhem
2 januari 1965 Gerwin Gruben Renkum

Barneveld

L.T.C. Barneveld (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 3 maart 1988 Kim van Ginkel Amsterdam
3 2,1500 18 februari 1999 Steffi KrŲger Amersfoort
2 26 februari 2001 Esmťe van der Helm Zeewolde
3 6 januari 2001 Nicole van Ginkel Barneveld
3 22 augustus 1992 Janneke Leeuwerik Nijmegen
3 15 februari 2001 Emily van der Werf Beverwijk
4 14 maart 2002 Isa Hulshof Veenendaal
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 2,9057 3 29 april 1997 Jan Snoeij Barneveld
3 2,9910 1997 Platon Frolov Groenlo
3 12 mei 1970 Willem van Amerongen Utrecht
3 Paul Brands Barneveld
3 22 december 1990 Rens Kok Barneveld
3 1974 Erik van der Moolen Barneveld
4 9 december 1992 Niels Hardeman Wageningen
10 oktober 1989 Evthimios Karaliolios Enschede

Beek (Gld)

T.V. De Oorsprong (Beek (Gld)) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Beekbergen

T.V. Beekbergen (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Bemmel

T.C. Bemmel (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,4591 30 oktober 1991 Shanna de Cortie Nijmegen
2 2,0000 1999 Lonneke Muhlhaus Gendt
2 2,0833 5 augustus 1981 Marjolein Kamphuis Huissen
3 2,1500 20 augustus 1974 Hilde ten Wolde Huissen
4 3 1994 Jill Jansen Loerbeek
4 Sharon Bannwart Bemmel
4 1989 Veronique Bannwart Amsterdam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 1979 Nick van Boxtel Bemmel
3 2,5206 8 juli 1997 Joost Geurts Tolkamer
3 2,7712 31 januari 2000 Jordy Visser Bemmel
3 3 1996 Boy van Barneveld Westervoort
3 1972 Bob Hulskorte Bemmel
3 1988 Luuk Kool Nijmegen
3 6 januari 1976 Michel Wigman Bemmel

Beneden-Leeuwen

T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 4 2000 Manon Timmer
4 3 1999 Iris Leder
4 18 januari 1999 Malou Goes Rumpt
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,0000 1 1,0000 ATP 537 19 september 1988 Thiemo de Bakker 's-Gravenzande
1 1,0000 1 2,1800 ATP 965 15 januari 1991 Sander Gillť Kuringen (B)
1 1,0000 12 maart 1982 Stefan Wauters St. Niklaas (B)
2 1,9661 18 november 1997 Lars Schouten Buren
2 2,0000 10 februari 1993 Stijn de Gier Den Bosch
2 2,0000 12 juli 1986 Hugo Leenders Nijmegen
2 2,0000 9 maart 1988 Peter Lucassen Los Angeles (USA)
2 2,0000 5 april 1991 Pedro Mol Wilmington (Nc, USA)
2 2,0000 30 juni 1970 Maarten Mulders Beneden-Leeuwen
2 2,0000 8 november 1986 Remko de Rijke Valkenswaard
2 2,0000 8 februari 2000 Maxim Verboven Overpelt (B)
3 2,5150 1998 Sander van de Lagemaat Deil
3 2,7640 1980 Daniel Lippok Frankfurt am Main (D)
3 2,8686 1985 Oliver Reker KŲln (D)
3 3,0801 1982 Niels van Doesburg Wamel
3 3,0864 24 februari 1999 Bob Rolink Gorinchem
3 4 16 juli 1999 Jim Burgers Tiel
4 3 juni 1985 Bjorn Graven Wamel
4 3 maart 1969 Gerwin de Haas Tiel
5 11 augustus 1974 Patrick Huisman Beusichem

Bennekom

T.V. Keltenwoud (Bennekom) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
6 november 1971 Natalie van der Horst-Plageman Bennekom
1973 Mariska de Mos Barneveld
1976 Sonja Ooijendijk Bennekom
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
23 januari 1964 Jacques Engelaar Tiel
14 maart 1977 Patrick Mondria Bennekom

Beuningen

T.C. De Linden (Beuningen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1 juli 1987 Lynn Willemsz Wijchen
5 30 mei 1993 Lisa Quik Beuningen
16 februari 1987 Elsemiek van den Akker Malden
1 juli 1986 Hanneke Banken Nijmegen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 1966 Marck Jansen Beuningen
15 november 1985 Sander Cornelissen Nijmegen
Jeroen van Eijl Beuningen
18 december 1986 Rik Janssen Beuningen
27 januari 1979 Rick Willems Ewijk

Beusichem

T.V. De Bongerd (Beusichem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,9661 18 november 1997 Lars Schouten Buren
20 januari 1984 Maarten Been Tiel
11 april 1986 Tom van der Neut Beusichem

Borculo

A.B.T.C. de Wildbaan (Borculo) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 3 4 mei 1969 Nanneke Terleth-de Vos Lochem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
11 november 1978 Kevin Brinke Borculo
1974 Mark de Jonge Borculo

Culemborg

C.T.V. De Doelen (Culemborg) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 18 juli 2000 Judith van Kessel Beusichem
3 2,8905 3 1973 Saskia Slagboom Culemborg
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 20 december 1968 John Maassen Culemborg
4 1970 Arthur van Kampen Beusichem
20 september 1976 Pascal Holleman Kedichem

Didam

T.V. Didam (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 18 maart 1979 Kim Gijsbertse Arnhem
1989 Sigrid van Milligen Eerbeek
15 augustus 2000 Merel te Pas Didam
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
25 augustus 1976 Marcus Demir
G.E. Gomez
1980 Andrť Lenz
Martin Missong

Dieren

T.V. Dieren (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Dinxperlo

T.V. De Rietstap (Dinxperlo) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 2 2,0000 1977 Danny Tekampe Groenlo
3 2,5206 8 juli 1997 Joost Geurts Tolkamer
3 2,7461 19 mei 1998 Jorrit ter Maat Aalten
19 mei 1979 Michiel Dekkers Gendringen
1985 Klaus Jansen Bocholt (D)
18 augustus 1988 Jelmer Maurick Dinxperlo
4 december 1988 Mark Neleman Varsseveld

Doesburg

T.V. Doesburg 2002 (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Doetinchem

L.T.C. Doetinchem (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 15 september 2000 Bo van Beveren Doetinchem
4 14 maart 2002 Isa Hulshof Veenendaal
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 30 september 1989 Arjan Pastoors Ulft
1970 Robin van Beveren Doetinchem
1970 Bas Booms Doetinchem
1969 Lars Duurinck Tolkamer
13 april 1988 Oscar van der Lugt Doetinchem
1996 Bart Pastoors Ulft
4 oktober 1988 Tom Schatorjť Doetinchem

T.C. Zuid (Doetinchem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1967 Wilfried Koerselman Doetinchem

T.V. De Sprong (Doetinchem) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Sabine van der Kamp Doetinchem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1972 Rogier Kristians Doetinchem
10 januari 1981 Robin van Leeuwen Doetinchem
1970 Nick Rietman Doetinchem
1979 Sjoerd Weikamp Doetinchem

Doorwerth

T.V. DUNO (Doorwerth) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 0,3333 1 1,0000 ATP 330 4 oktober 1995 Botic van de Zandschulp Veenendaal
1 1,0000 1 1,0000 ATP 882 12 januari 1995 Johann Willems MŁhlheim An Der Ruhr (D)
1 1,0000 1 1,0000 ATP 1162 20 april 1993 Vincent van den Honert Alphen a/d Rijn
1 1,0000 21 oktober 1991 Lennart Zynga Haltern (D)
1 1,3333 1 1,0000 ATP 1091 20 januari 1990 Tim van Terheijden Amsterdam
2 2,0000 2 augustus 1984 Philip Pakebusch Hamburg (D)
2 2,0000 30 september 1989 Arjan Pastoors Ulft
2 2,0000 1 augustus 1989 Kevin Schimmel Arnhem

Driel

T.V. De Stuw (Driel) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Dronten

A.T.C. Dronten (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 28 juli 1999 Ryan Nijboer Dronten
1975 Jeroen de Weerdt Enkhuizen

Duiven

T.C. Duiven (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
11 februari 1971 Paul Hogenhout Duiven
1992 Tom Jurrius Duiven

T.V. Columbae (Duiven) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Hester Schropp Duiven
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Ede

Edese T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 19 februari 1994 Laura Bos Ede
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 3 29 december 1980 Maarten Stuivenberg Ede
1 april 1984 Peter Bakker Apeldoorn
Marcel Doelman Ede
1964 Fred van Ruissen Ede
1980 Bart Wildenburg Ede

T.C. De Bosrand (Ede)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

T.C. Teskwik (Ede) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Eerbeek

T.C. Eerbeek (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 juni 1983 Tim Peters Doesburg

Eibergen

T.V. Mallumse Molen (Eibergen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Elburg

T.C. Elburg (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 1964 Hans van Renselaar Hattem
17 april 1967 Niek Aink Elburg

Elspeet

T.V. Elspeet (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Elst (GLD)

E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,5430 28 april 1998 Shura Poppe Vlissingen
2 1,6231 3 mei 2000 Daevenia Achong Geleen
3 3 2 oktober 1998 Lotte Lesscher Arnhem
3 1980 Marisa Tseng-Thoolen Torres Arnhem
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,7380 2 19 mei 1985 Romano Tatuhey Elst (GLD)
2 2,0000 18 augustus 1987 Stefan Nab Elst (GLD)
2 2,0000 6 augustus 1982 Jan-Wouter Roep Vught
2 2,0000 27 juni 1986 Tim Sampers Elst (GLD)
3 2,5896 3 februari 1972 Remco Schreurs Apeldoorn
3 6 september 1976 Harold van de Sandt Elst (GLD)
3 24 maart 1965 Michael Schermer Elst (GLD)
4 31 maart 1973 Ruud Buiten Elst (GLD)
4 1979 Paul Kok Elst (GLD)

Epe

T.V. Epe (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1987 Suzanne van der Molen Vaassen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
29 augustus 1970 Jacco Eltingh Epe
2001 Niklas Eltingh Epe
1987 Kevin Kamphuis Epe

Ermelo

L.T.V. Irminloo (Ermelo) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
10 april 1964 Manon Bollegraf Ermelo
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Gaanderen

Tega '74 (Gaanderen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1969 Eric Fintelman

Gendringen

L.T.C. De IJsselweide (Gendringen) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Gendt

L.T.C. Gendt (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 6 december 1981 Lťon Lobach Arnhem

Giesbeek

T.V. De Does (Giesbeek) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Gorssel

L.T.C. Gorssel (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
3 4 1982 Sander Swaghoven Overloon

Groenlo

Groenlose T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
5 5 11 september 2001 Hilde Janszen Winterswijk
5 2002 Demi Huisman Groenlo
21 februari 1977 Janine Langela Haaksbergen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 2 2,0000 1977 Danny Tekampe Groenlo

Groesbeek

T.V. Groesbeek (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
11 maart 1989 Myrthe Pelskamp Nijmegen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
4 1 juli 1992 Maartje Kamps Groesbeek
28 september 1990 Nick Hijmans Groesbeek

Haaften

T.V. Haaften (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Harderwijk

T.V. Strokel (Harderwijk) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 26 februari 1986 Anita Bos Papenvoort (Assen)
3 2,9888 16 februari 1989 Lisanne Muuse Ermelo
3 2002 Shanna Buitenhuis Nijkerk
3 5 februari 1971 Nicole Hamstra-Lankester Ermelo
3 10 maart 1998 Anne Schouten Nunspeet
4 4 1997 Nadine Terschegget Nijkerk
4 1999 Erinn Buitenhuis Nijkerk
4 4 september 1992 Lourien Meulenbeld Harderwijk
5 4 15 september 1991 Manon Spoelder Harderwijk
5 1993 Karlijn Zeeman Harderwijk
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 1,5000 25 juli 1988 Anwar Salam Almere-Stad
2 2,0000 1 1,0000 ATP 1445 21 juli 1995 Floris van den Brink Ermelo
2 2,0000 28 juni 1988 Jori Meulenbeld Harderwijk
3 2,6023 30 oktober 1992 Yoeri Terschegget Nijkerk
3 2,8313 1980 Mark Beemer Ermelo
4 12 oktober 1985 Eric Bos Harderwijk
4 1997 Tim van Dijk Ermelo
4 30 april 1988 Kees van der Hooning Harderwijk
4 11 maart 1985 Robert Pleiter Harderwijk
4 2 september 1983 Arno Thomassen Voorthuizen
4 1989 Koen Zeeman Harderwijk
5 Robert-Jan Wiegant Harderwijk

Hattem

T.C. Hattem (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Maarten van Beek Hattem
28 januari 1977 Oscar de Groot Hattem

Heerde

Heerder L.T.C. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
29 augustus 1970 Jacco Eltingh Epe
16 december 1991 Lukas Wolf Apeldoorn

Heerewaarden

T.V. Heerewaarden

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Heteren

Heterense T.V. (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats

Huissen

T.V. Huissen (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 1999 Lonneke Muhlhaus Gendt
3 2,1500 20 augustus 1974 Hilde ten Wolde Huissen
26 juni 1974 Martine Vosseberg Huissen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
9 maart 1979 Gert-Jan Kersten Arnhem
30 april 1971 Marc Valk Arnhem

Kesteren

T.V. De Kersenplukkers (Kesteren) (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
20 oktober 1966 Marcel Hermans Kesteren

Lelystad

L.T.V. Lelystad (KNLTB)

Vrouwen Mannen
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan WTA Geboortedatum Land Naam Woonplaats
2 2,0000 29 april 1980 Alexa de Bont Almere-Stad
2 2,3873 29 oktober 1993 Marleen Gort Huntsville (Al, USA)
2 26 februari 2001 Esmťe van der Helm Zeewolde
3 8 november 1978 Yvonne Peeters Lelystad
3 7 februari 1998 Dali Tjokrohamidjojo Almere-Stad
3 1993 Annemieke Witte Las Cruces (USA)
Enkel Dubbel
1 jan 1 jan 1 jan 1 jan ATP Geboortedatum Land Naam Woonplaats
1 1,1667 1 0,8333 ATP 728 16 september 1987 Antal van der Duim Amsterdam
2 2,0000 21 juni 1981 Patrick Koffeman Lelystad
2 2,0000 16 oktober 1993 Ryan Koffeman Lelystad
2 2,0000 1996 Jeffrey van Limpt Almere-Buiten
2 2,0000 28 juli 1999 Ryan Nijboer Dronten
2 2,5104 26 november 1975 Ron Keesman Lelystad
3 2,5652 28 maart 1968 Pjotr van Dalfsen Kampen
3 2,6886 10 december 1995 Imad Cherrat Lelystad
3 2,7682 1984 Rogier Kint Lelystad
3 2,9191 11 december 1998 Guido Janssen Lelystad
3 27 juni 1996 Dion Nijboer