Uitslagen landelijke competitie 2020 Dames Eredivisie Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 28 september 2020 Home


2020 Dames Eredivisie afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.V. Badhoevedorp 1 3 13
T.C. Zandvoort 1 3 11
L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 3 10
L.T.C. Naaldwijk 1 3 10
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2 4
M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 2 3
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 2 3

Uitslagen

27 september 2020 T.C. Zandvoort 1 / T.V. Badhoevedorp 1 2-4
1e DE Amber Maatman (3) / Jiva de Veer (2) 4-6, 2-6
2e DE Annika Barth (3) / Luna de Veer (3) 6-1, 6-2
3e DE Danique van den Burg (3) / Jamie Liu (3) 4-6, 3-6
4e DE Lois van der Kooij (5) / Mara Pouw (3) 7-5, 4-6, 4-6
1e DD Amber Maatman (3) - Danique van den Burg (3) / Jiva de Veer (2) - Luna de Veer (3) 1-6, 2-6
2e DD Annika Barth (3) - Lois van der Kooij (5) / Mara Pouw (4) - Mohini Hommes (3) 6-4, 6-4
27 september 2020 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 2-4
1e DE Anne Weijenborg-Wilders (2) / Ruby Pennings (2) 6-4, 7-6
2e DE Emily Crowe (3) / Jolanda Mens (2) 5-7, 1-6
3e DE Kelly Schäfer (3) / Barbara van der Gugten (3) 2-6, 2-6
4e DE Suze Bloks (4) / Maxime Bekkering (4) 6-7, 6-1, 7-6
1e DD Anne Weijenborg-Wilders (3) - Emily Crowe (3) / Barbara van der Gugten (3) - Ruby Pennings (3) 4-6, 4-6
2e DD Kelly Schäfer (3) - Suze Bloks (4) / Jolanda Mens (2) - Lynn Pennings (4) 4-6, 6-2, [7-10]
27 september 2020 M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 1-5
1e DE Linda Gouka (3) / Esmee Andresen (3) 6-0, 3-6, 3-6
2e DE Femke Verhaart (3) / Madelief van Heese (3) 3-6, 6-4, 5-7
3e DE Rebecca van Balen (3) / Joy de Zeeuw (4) 2-6, 2-6
4e DE Kaya de Bruijn (4) / Dilara Okur (4) 1-6, 1-6
1e DD Rebecca van Balen (2) - Kim Everaars (2) / Madelief van Heese (3) - Esmee Andresen (3) 3-6, 6-4, [10-2]
2e DD Kaya de Bruijn (4) - Linda Gouka (2) / Dilara Okur (5) - Joy de Zeeuw (5) 1-6, 5-7

20 september 2020 L.T.C. Naaldwijk 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-2
1e DE Esmee Andresen (3) / Merel Stift (3) 6-2, 6-2
2e DE Madelief van Heese (3) / Elise Euren (3) 6-3, 6-1
3e DE Dilara Okur (4) / Domenica Krens (3) Walkover
4e DE Joy de Zeeuw (4) / Lisa Stolp (5) 6-0, 6-0
1e DD Esmee Andresen (3) - Joy de Zeeuw (5) / Christel Wiersema (2) - Domenica Krens (3) 6-1, 7-6
2e DD Dilara Okur (5) - Madelief van Heese (3) / Lisa Stolp (5) - Merel Stift (3) Walkover
20 september 2020 L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 / T.C. Zandvoort 1 2-4
1e DE Ruby Pennings (2) / Annika Barth (3) 6-7, 2-6
2e DE Jolanda Mens (2) / Klara Veldman (3) 2-6, 4-6
3e DE Barbara van der Gugten (3) / Lois van der Kooij (5) 6-4, 5-7, 6-2
4e DE Maxime Bekkering (4) / Cheyenne Nanai (6) 6-0, 6-3
1e DD Barbara van der Gugten (3) - Jolanda Mens (2) / Klara Veldman (4) - Annika Barth (3) 2-6, 0-6
2e DD Maxime Bekkering (4) - Lynn Pennings (4) / Lois van der Kooij (5) - Cheyenne Nanai (7) 1-6, 2-6
20 september 2020 T.V. Badhoevedorp 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 5-1
1e DE Jiva de Veer (2) / Anne Weijenborg-Wilders (2) 6-0, 6-2
2e DE Luna de Veer (3) / Anneloes Muuse (3) 6-3, 6-0
3e DE Jamie Liu (3) / Diane Schäfer (3) 3-6, 6-1, 6-3
4e DE Tatum Otto (4) / Kelly Schäfer (3) 6-1, 7-6
1e DD Mara Pouw (4) - Tatum Otto (4) / Diane Schäfer (3) - Kelly Schäfer (3) 5-7, 2-6
2e DD / Walkover

13 september 2020 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 2-4
1e DE Merel Stift (3) / Ruby Pennings (2) 1-6, 4-6
2e DE Domenica Krens (3) / Julia Szegedi (3) 6-0, 7-6
3e DE Elise Euren (3) / Barbara van der Gugten (3) 1-6, 1-6
4e DE Lisa Stolp (5) / Lynn Pennings (4) 4-6, 4-6
1e DD Domenica Krens (3) - Merel Stift (3) / Barbara van der Gugten (3) - Julia Szegedi (3) 6-2, 7-6
2e DD Elise Euren (4) - Lisa Stolp (5) / Ruby Pennings (3) - Lynn Pennings (4) 4-6, 3-6
13 september 2020 M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 2-4
1e DE Femke Verhaart (3) / Luna de Veer (3) 5-7, 1-6
2e DE Felice van Veen (3) / Jamie Liu (3) 4-6, 6-4, 6-7
3e DE Linda Gouka (3) / Mara Pouw (3) 4-6, 0-6
4e DE Kaya de Bruijn (4) / Mohini Hommes (3) 7-6, 6-4
1e DD Linda Gouka (2) - Kim Everaars (2) / Luna de Veer (3) - Mara Pouw (4) 6-4, 2-6, [10-6]
2e DD Kaya de Bruijn (4) - Géraldine de Vos (4) / Mohini Hommes (3) - Tatum Otto (4) 5-7, 6-3, [4-10]
13 september 2020 T.C. Zandvoort 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 5-1
1e DE Amber Maatman (3) / Madelief van Heese (3) 7-5, 6-1
2e DE Annika Barth (3) / Dilara Okur (4) 2-3 Opgave
3e DE Lois van der Kooij (5) / Joy de Zeeuw (4) 0-6, 0-6
4e DE / Walkover
1e DD Annika Barth (3) - Amalia Stuger (2) / Madelief van Heese (3) - Joy de Zeeuw (5) 6-0, 6-3
2e DD / Walkover