Uitslagen landelijke competitie 2020 Heren 1e klasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt t/m 28 september 2020 Home


2020 Heren 1e klasse afdelingnr 2

Stand

GespeeldPunten
T.C. W.O.C. (Overveen) 1 3 14
T.V. Badhoevedorp 1 3 13
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3 13
L.T.V. Lelystad 1 3 12
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3 9
T.C. Veracket (Groningen) 1 3 6
L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 2 3 3
HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 3 2

Uitslagen

27 september 2020 T.C. W.O.C. (Overveen) 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 6-0
1e HE Daan van Dijk (2) / Mick van Meines (4) 6-0, 6-0
2e HE Mayro Brand (3) / Vladimir Novakovic (4) 6-2, 6-1
3e HE Luc de Ruiter (3) / Jazzley Schulte (5) 6-0, 6-1
4e HE Sander de Bruijn (3) / Javier van Meines (5) 6-0, 6-0
1e HD Daan van Dijk (3) - Kilian Handels (3) / Javier van Meines (6) - Mick van Meines (4) 6-1, 6-2
2e HD Sander de Bruijn (3) - Luc de Ruiter (3) / Jazzley Schulte (5) - Vladimir Novakovic (5) 6-0, 6-2
27 september 2020 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 2 6-0
1e HE Jan-Willem Feilzer (2) / Lars Binkhorst (3) 6-2, 6-2
2e HE Arno Jongsma (2) / Jairo Seur (3) 2-6, 6-4, 6-2
3e HE Robert van Boesschoten (3) / Casper Mantje (3) 2-6, 6-3, 6-4
4e HE Andries Cupido (3) / Marco Huberts (3) 6-3, 6-2
1e HD Robert van Boesschoten (2) - Jan-Willem Feilzer (2) / Jairo Seur (3) - Rebel Hommes (3) 2-6, 7-6, [10-7]
2e HD Andries Cupido (3) - Arno Jongsma (2) / Casper Mantje (3) - Marco Huberts (4) 7-6, 6-3
27 september 2020 T.V. Badhoevedorp 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Twan van Zijl (2) / Jurre van Rossum (2) 7-6, 6-4
2e HE Ole Bredschneijder (2) / Xavier Torres (3) 2-6, 6-4, 5-7
3e HE Willem van der Grinten (3) / Yvar Debets (3) 3-6, 2-6
4e HE Steffan van Weldam (3) / Daan Robberse (3) 6-4, 4-6, 5-7
1e HD Twan van Zijl (3) - Ole Bredschneijder (4) / Yvar Debets (3) - Daan Robberse (2) 7-5, 7-5
2e HD Igor Danser (5) - Willem van der Grinten (3) / Raymon Janson (3) - Jurre van Rossum (3) 3-6, 6-4, [5-10]
27 september 2020 L.T.V. Lelystad 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 4-2
1e HE Christopher Lam (3) / Paul van den Tempel (2) 3-6, 7-5, 6-4
2e HE Nuno van Os (4) / Joost Ritsma (3) 6-2, 6-1
3e HE Luuk Goes (4) / Tom van der Bijl (3) 6-3, 4-6, 1-6
4e HE Eugene Vasilakis (9) / Erik-Jan de Heide (4) 6-3, 6-2
1e HD Nuno van Os (5) - Eugene Vasilakis (9) / Tom van der Bijl (2) - Erik-Jan de Heide (3) 4-6, 1-6
2e HD / Walkover

20 september 2020 L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 2 / T.V. Badhoevedorp 1 0-6
1e HE Jairo Seur (3) / Ole Bredschneijder (2) 2-6, 2-6
2e HE Rebel Hommes (3) / Steffan van Weldam (3) 6-7, 5-7
3e HE Lars Binkhorst (3) / Willem van der Grinten (3) 0-6, 0-6
4e HE Marco Huberts (3) / Igor Danser (4) 3-6, 4-6
1e HD Rebel Hommes (3) - Casper Mantje (3) / Ole Bredschneijder (4) - Steffan van Weldam (3) 2-6, 4-6
2e HD Lars Binkhorst (5) - Marco Huberts (4) / Igor Danser (5) - Willem van der Grinten (3) 1-6, 5-7
20 september 2020 T.C. Veracket (Groningen) 1 / T.C. W.O.C. (Overveen) 1 2-4
1e HE Paul van den Tempel (2) / Daan van Dijk (2) 6-7, 2-6
2e HE Joost Ritsma (3) / Mayro Brand (3) 7-6, 2-6, 6-3
3e HE Joris Hoelen (3) / Luc de Ruiter (3) 7-5, 4-6, 2-6
4e HE Erik-Jan de Heide (4) / Kilian Handels (3) 4-6, 6-1, 7-6
1e HD Tom van der Bijl (2) - Joris Hoelen (3) / Mayro Brand (3) - Daan van Dijk (3) 4-6, 6-7
2e HD Erik-Jan de Heide (3) - Joost Ritsma (3) / Luc de Ruiter (3) - Sander de Bruijn (3) 7-5, 3-6, [8-10]
20 september 2020 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 / L.T.V. Lelystad 1 1-5
1e HE Vladimir Novakovic (4) / Marc Janse (3) 4-6, 0-6
2e HE Javier van Meines (5) / Nuno van Os (4) 2-6, 0-6
3e HE Danny Buskermolen (5) / Levi Lens (4) 1-6, 6-7
4e HE Jazzley Schulte (5) / Brian Valent (5) 0-6, 5-7
1e HD Vladimir Novakovic (5) - Jazzley Schulte (5) / Marc Janse (3) - Nuno van Os (5) 3-6, 2-6
2e HD Danny Buskermolen (6) - Javier van Meines (6) / Levi Lens (6) - Brian Valent (5) 6-3, 7-6
20 september 2020 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Jurre van Rossum (2) / Jan-Willem Feilzer (2) 5-7, 2-6
2e HE Steffan Kokkelink (2) / Reinoud Haal (3) 6-4, 6-1
3e HE Daan Robberse (3) / Robert van Boesschoten (3) 6-4, 3-6, 4-6
4e HE Yvar Debets (3) / Andries Cupido (3) 6-2, 6-1
1e HD Daan Robberse (2) - Yvar Debets (3) / Jan-Willem Feilzer (2) - Robert van Boesschoten (2) 7-6, 2-6, [12-14]
2e HD Steffan Kokkelink (3) - Raymon Janson (3) / Reinoud Haal (2) - Andries Cupido (3) 7-6, 6-1

13 september 2020 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 4-2
1e HE Arno Jongsma (2) / Paul van den Tempel (2) 5-7, 6-3, 6-2
2e HE Robert van Boesschoten (3) / Joost Ritsma (3) 6-1, 6-7, 6-7
3e HE Andries Cupido (3) / Joris Hoelen (3) 4-6, 7-5, 6-1
4e HE Jan Noorda (3) / Erik-Jan de Heide (4) 6-4, 4-6, 6-4
1e HD Jan-Willem Feilzer (2) - Robert van Boesschoten (2) / Paul van den Tempel (2) - Tom van der Bijl (2) 2-6, 6-4, [10-6]
2e HD Arno Jongsma (2) - Andries Cupido (3) / Joost Ritsma (3) - Erik-Jan de Heide (3) 4-6, 1-6
13 september 2020 T.C. W.O.C. (Overveen) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Daan van Dijk (2) / Steffan Kokkelink (2) 6-2, 6-0
2e HE Mayro Brand (3) / Jurre van Rossum (2) 6-1, 6-2
3e HE Luc de Ruiter (3) / Yvar Debets (3) 3-6, 3-6
4e HE Kilian Handels (3) / Daan Robberse (3) 3-6, 2-6
1e HD Daan van Dijk (3) - Mayro Brand (3) / Daan Robberse (2) - Raymon Janson (3) 6-1, 6-4
2e HD Luc de Ruiter (3) - Kilian Handels (3) / Jurre van Rossum (3) - Yvar Debets (3) 6-4, 6-3
13 september 2020 T.V. Badhoevedorp 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 5-1
1e HE Twan van Zijl (2) / Vladimir Novakovic (4) 6-1, 6-3
2e HE Steffan van Weldam (3) / Danny Buskermolen (5) 6-0, 6-0
3e HE Igor Danser (4) / Jazzley Schulte (5) 6-1, 7-5
4e HE Cas van Elk (4) / Javier van Meines (5) 5-7, 2-6
1e HD Willem van der Grinten (3) - Twan van Zijl (3) / Vladimir Novakovic (5) - Jazzley Schulte (5) 7-5, 7-6
2e HD Ole Bredschneijder (4) - Steffan van Weldam (3) / Danny Buskermolen (6) - Javier van Meines (6) 6-0, 6-0
13 september 2020 L.T.V. Lelystad 1 / L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 2 3-3
1e HE Marc Janse (3) / Jairo Seur (3) 6-4, 6-7, 6-2
2e HE Nuno van Os (4) / Casper Mantje (3) 6-0, 3-6, 3-6
3e HE Luuk Goes (4) / Marco Huberts (3) 4-6, 6-2, 6-2
4e HE Levi Lens (4) / Rebel Hommes (3) 2-6, 1-6
1e HD Nuno van Os (5) - Luuk Goes (4) / Jairo Seur (3) - Rebel Hommes (3) 6-2, 4-6, [6-10]
2e HD Marc Janse (3) - Levi Lens (6) / Casper Mantje (3) - Lars Binkhorst (5) 6-4, 6-4