Uitslagen landelijke competitie 2020 Heren 1e klasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 28 september 2020 Home


2020 Heren 1e klasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
Oegstgeester L.T.C. 1 3 12
T.V. Nieuw Vennep 1 3 12
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 3 10
T.V. Maasland 1 3 9
T.V. Zwijndrecht 1 3 9
L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 3 8
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3 7
T.C. Roomburg (Leiden) 1 3 5

Uitslagen

27 september 2020 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.V. Nieuw Vennep 1 4-2
1e HE Lars Borstlap (3) / Pim van Leeuwen (2) 2-6, 5-7
2e HE Mick Rooth (3) / Sven Punt (3) 3-6, 6-3, 6-1
3e HE Rieuwert den Boer (3) / Bas Kingma (3) 6-4, 6-4
4e HE Thijs Posthuma (4) / Daan van der Vight (5) 6-2, 6-7, 5-7
1e HD Rieuwert den Boer (3) - Mick Rooth (3) / Pim van Leeuwen (2) - Daan van der Vight (5) 5-7, 6-2, [12-10]
2e HD Lars Borstlap (3) - Thijs Posthuma (4) / Sven Punt (5) - Bas Kingma (4) 7-6, 0-6, [10-6]
27 september 2020 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 3-3
1e HE I.V.O. Hu (2) / Timo van der Geest (2) 0-6, 2-6
2e HE Rutger Meijer (2) / Julian Vandenbussche (2) 6-4, 6-4
3e HE Bojan Brkić (3) / Michiel Greidanus (3) 6-7, 7-6, 6-4
4e HE Louis Hu (3) / Bas Louwers (3) 6-4, 6-3
1e HD Rutger Meijer (3) - Louis Hu (3) / Timo van der Geest (3) - Michiel Greidanus (2) 4-6, 2-6
2e HD Ties Klapwijk (4) - I.V.O. Hu (3) / Bas Louwers (4) - Julian Vandenbussche (2) 1-6, 6-2, [7-10]
27 september 2020 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 3-3
1e HE Bas Stevens (3) / Jay Friend (3) 1-6, 1-6
2e HE Bram Poel (3) / Alfrendo Vogelaar (3) 5-7, 3-6
3e HE Thomas Quadekker (3) / William Boogert (3) 6-4, 7-6
4e HE Storm van der Laak (3) / Matthijs Spaans (5) 6-4, 5-7, 6-3
1e HD Thomas Quadekker (3) - Bram Poel (4) / William Boogert (4) - Alfrendo Vogelaar (3) 6-2, 7-6
2e HD Bas Stevens (4) - Storm van der Laak (4) / Jay Friend (4) - Matthijs Spaans (5) 2-6, 6-2, [8-10]
27 september 2020 T.V. Zwijndrecht 1 / T.V. Maasland 1 4-2
1e HE Wesley Muijs (2) / Bas Struijk (2) 6-4, 4-6, 3-6
2e HE Colin Standaart (3) / Sijmen de Lange (2) 6-7, 6-3, 3-6
3e HE Lars Wagenaar (4) / Zaiyed Badreddine (3) 6-3, 1-1 Opgave
4e HE Michael Schut (4) / Tobias van Toledo (3) 2-6, 7-6, 6-1
1e HD Lennert Kaptein (3) - Olivier Dam (3) / Walkover
2e HD Wesley Muijs (3) - Lars Wagenaar (4) / Walkover

20 september 2020 T.V. Maasland 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 5-1
1e HE Sijmen de Lange (2) / Bram Poel (3) 5-7, 4-6
2e HE Zaiyed Badreddine (3) / Thomas Quadekker (3) 7-6, 6-3
3e HE Tobias van Toledo (3) / Bas Stevens (3) 6-2, 6-3
4e HE Bob van Aalst (3) / Klaas-Jan Doeven (4) 6-1, 7-6
1e HD Tobias van Toledo (3) - Zaiyed Badreddine (2) / Klaas-Jan Doeven (4) - Thomas Quadekker (3) 7-5, 6-3
2e HD Bas Zwinkels (3) - Bas Struijk (2) / Bram Poel (4) - Bas Stevens (4) 6-4, 5-7, [10-4]
20 september 2020 Oegstgeester L.T.C. 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 5-1
1e HE Timo van der Geest (2) / Mick Rooth (3) 6-3, 7-5
2e HE Julian Vandenbussche (2) / Lars Borstlap (3) 6-3, 3-6, 3-6
3e HE Willem van Biezen (3) / Rieuwert den Boer (3) 6-3, 6-3
4e HE Michiel Greidanus (3) / Thijs Posthuma (4) 6-2, 6-4
1e HD Julian Vandenbussche (2) - Willem van Biezen (2) / Rieuwert den Boer (3) - Mick Rooth (3) 6-2, 6-2
2e HD Timo van der Geest (3) - Michiel Greidanus (2) / Lars Borstlap (3) - Thijs Posthuma (4) 6-4, 6-2
20 september 2020 T.V. Nieuw Vennep 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 5-1
1e HE Pim van Leeuwen (2) / I.V.O. Hu (2) 6-1, 6-2
2e HE Marnix van Dalen (3) / Bojan Brkić (3) 6-2, 6-2
3e HE Bas Kingma (3) / Louis Hu (3) 2-6, 3-6
4e HE Sven Punt (3) / Ties Klapwijk (3) 6-3 Opgave
1e HD Faber Sporken (2) - Bas Kingma (4) / I.V.O. Hu (3) - Louis Hu (3) 6-3, 6-0
2e HD / Walkover
20 september 2020 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.V. Zwijndrecht 1 3-3
1e HE Alfrendo Vogelaar (3) / Wesley Muijs (2) 5-7, 4-6
2e HE Moritz Schroeter (3) / Colin Standaart (3) 7-6, 7-5
3e HE Milan Voogd (3) / Olivier Dam (3) 6-0, 6-2
4e HE William Boogert (3) / Lars Wagenaar (4) 6-7, 0-6
1e HD Alfrendo Vogelaar (3) - Milan Voogd (3) / Colin Standaart (3) - Olivier Dam (3) 6-1, 6-2
2e HD Moritz Schroeter (4) - William Boogert (4) / Lars Wagenaar (4) - Wouter Standaart (3) 3-6, 1-6

13 september 2020 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 2-4
1e HE Lars Borstlap (3) / Jay Friend (3) 1-6, 1-6
2e HE Mick Rooth (3) / Alfrendo Vogelaar (3) 1-6, 2-6
3e HE Rieuwert den Boer (3) / William Boogert (3) 6-2, 6-2
4e HE Thijs Posthuma (4) / Bram Lomans (3) 6-3, 5-7, 5-7
1e HD Rieuwert den Boer (3) - Mick Rooth (3) / Jay Friend (4) - Alfrendo Vogelaar (3) 1-6, 4-6
2e HD Lars Borstlap (3) - Thijs Posthuma (4) / William Boogert (4) - Bram Lomans (3) 6-2, 5-7, [10-5]
13 september 2020 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 1-5
1e HE Bram Poel (3) / Pim van Leeuwen (2) 3-6, 6-4, 2-6
2e HE Storm van der Laak (3) / Faber Sporken (3) 3-6, 7-6, 6-2
3e HE Thomas Quadekker (3) / Marnix van Dalen (3) 1-6, 0-6
4e HE Roeland Kuiper (4) / Sven Punt (3) 6-7, 3-6
1e HD Bram Poel (4) - Thomas Quadekker (3) / Faber Sporken (2) - Pim van Leeuwen (2) 5-7, 2-6
2e HD Storm van der Laak (4) - Klaas-Jan Doeven (4) / Marnix van Dalen (3) - Sven Punt (5) 3-6, 4-6
13 september 2020 T.V. Zwijndrecht 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-4
1e HE Wesley Muijs (2) / Timo van der Geest (2) 3-6, 5-7
2e HE Colin Standaart (3) / Julian Vandenbussche (2) 6-7, 6-3, 6-3
3e HE Matthijs Mallee (4) / Willem van Biezen (3) 0-6, 0-6
4e HE Lars Wagenaar (4) / Michiel Greidanus (3) 6-4, 2-6, 6-3
1e HD Wesley Muijs (3) - Colin Standaart (3) / Julian Vandenbussche (2) - Willem van Biezen (2) 4-6, 2-6
2e HD Lars Wagenaar (4) - Lennert Kaptein (3) / Timo van der Geest (3) - Michiel Greidanus (2) 4-6, 2-6
13 september 2020 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.V. Maasland 1 4-2
1e HE Rutger Meijer (2) / Sijmen de Lange (2) 4-6, 4-6
2e HE I.V.O. Hu (2) / Zaiyed Badreddine (3) 4-6, 7-5, 0-6
3e HE Bojan Brkić (3) / Tobias van Toledo (3) 3-6, 6-4, 7-6
4e HE Louis Hu (3) / Bas Zwinkels (3) 6-2, 6-2
1e HD / Walkover
2e HD / Walkover