Uitslagen landelijke competitie 2020 Heren Hoofdklasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 28 september 2020 Home


2020 Heren Hoofdklasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 3 13
B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 3 12
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3 12
L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 3 10
Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 3 8
Kimbria Tennis (Maastricht) 1 3 7
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3 6
T.C. Bilthoven 1 3 4

Uitslagen

27 september 2020 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-1
1e HE Patrick Speelman (2) / Mike Jansen (2) 6-1, 6-0
2e HE Luuk van Eeuwen (2) / Bram Delisse (3) 6-3, 7-6
3e HE Christiaan Lindeman (3) / Jorg van der Vloed (3) 0-6, 2-6
4e HE Wietze Janssen (3) / Justin van Amerongen (3) 6-2, 6-3
1e HD Luuk van Eeuwen (2) - Patrick Speelman (2) / Bram Delisse (2) - Mike Jansen (3) 6-3, 6-4
2e HD Wietze Janssen (3) - Sander Zijlstra (2) / Justin van Amerongen (4) - Jorg van der Vloed (3) 6-2, 6-3
27 september 2020 L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-3
1e HE Roland Stuurman (1) / Maico Egbers (2) 6-4, 2-6, 6-3
2e HE Roderik Franken (2) / Liam Liles (2) 6-3, 6-1
3e HE Sem Snoek (2) / Tribb de Jong (2) 1-6, 0-1 Opgave
4e HE Luuk van Randtwijk (3) / Romar Beke (3) 6-1, 6-0
1e HD Roderik Franken (2) - Roland Stuurman (1) / Tribb de Jong (2) - Romar Beke (3) 4-6, 6-1, [7-10]
2e HD Sem Snoek (2) - Luuk van Randtwijk (3) / Liam Liles (3) - Maico Egbers (3) 6-3, 6-7, [8-10]
27 september 2020 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / Kimbria Tennis (Maastricht) 1 4-2
1e HE Koen Schuurmans (2) / Stan Bormans (2) 6-4, 2-6, 6-7
2e HE Phillipe Drouen (2) / Ralph Ubachs (2) 6-1, 6-3
3e HE Roeland van de Vorst (2) / Sil Hollemans (3) 4-6, 6-7
4e HE Frank van Gils (3) / Job Steegh (3) 6-2, 6-2
1e HD Phillipe Drouen (2) - Frank van Gils (3) / Stan Bormans (2) - Job Steegh (2) 6-2, 6-3
2e HD Koen Schuurmans (2) - Roeland van de Vorst (3) / Ralph Ubachs (2) - Sil Hollemans (4) 7-5, 2-6, [10-4]
27 september 2020 T.C. Bilthoven 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 2-4
1e HE Nick Beumer (2) / Andoni Kapnisakis (2) 3-6, 4-6
2e HE Wesley Nieuwendijk (3) / Nathan de Veer (2) 6-1, 3-6, 3-6
3e HE Alec Drost (3) / Yoeri Mayer (2) 2-6, 6-3, 6-3
4e HE Felix Bake (3) / Bas van Bentum (3) 3-6, 3-6
1e HD Nick Beumer (2) - Alec Drost (3) / Bas van Bentum (2) - Andoni Kapnisakis (2) 6-4, 5-7, [7-10]
2e HD Timion Meijs (4) - Wesley Nieuwendijk (3) / Yoeri Mayer (2) - Nathan de Veer (2) 2-6, 7-6, [10-5]

20 september 2020 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 2-4
1e HE Nathan de Veer (2) / Miko Wassermann (2) 2-6, 1-6
2e HE Andoni Kapnisakis (2) / Roderik Franken (2) 4-6, 4-6
3e HE Giordy Baron (2) / Sem Snoek (2) 6-1, 6-1
4e HE Bas van Bentum (3) / Luuk van Randtwijk (3) 3-6, 0-6
1e HD Andoni Kapnisakis (2) - Timo Luca (2) / Sem Snoek (2) - Luuk van Randtwijk (3) 2-6, 3-3 Opgave
2e HD / Walkover
20 september 2020 Kimbria Tennis (Maastricht) 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 2-4
1e HE Ralph Ubachs (2) / Patrick Speelman (2) 2-6, 2-6
2e HE Stan Bormans (2) / Luuk van Eeuwen (2) 2-6, 3-6
3e HE Sil Hollemans (3) / Sander Zijlstra (2) 5-7, 6-3, 6-4
4e HE Job Steegh (3) / Christiaan Lindeman (3) 6-7, 7-6, 3-6
1e HD Job Steegh (2) - Pieke Bouman (4) / Patrick Speelman (2) - Wietze Janssen (3) 3-6, 0-6
2e HD Sil Hollemans (4) - Ralph Ubachs (2) / Luuk van Eeuwen (2) - Lars Schrijver (3) 6-4, 3-6, [10-7]
20 september 2020 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 1-5
1e HE Mike Jansen (2) / Phillipe Drouen (2) 6-7, 2-6
2e HE Jorg van der Vloed (3) / Roeland van de Vorst (2) 0-6, 0-6
3e HE Bram Delisse (3) / Koen Schuurmans (2) 6-7, 3-6
4e HE Justin van Amerongen (3) / Mike Groenendijk (3) 7-6, 0-6, 4-6
1e HD Bram Delisse (2) - Mike Jansen (3) / Phillipe Drouen (2) - Frank van Gils (3) 6-4, 7-5
2e HD Jorg van der Vloed (3) - Justin van Amerongen (4) / Roeland van de Vorst (3) - Koen Schuurmans (2) 4-6, 1-6
20 september 2020 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.C. Bilthoven 1 6-0
1e HE Liam Liles (2) / Tom Schulz (2) 7-5 Opgave
2e HE Martijn Molenkamp (2) / Nick Beumer (2) 6-3, 6-2
3e HE Maico Egbers (2) / Timion Meijs (3) 6-3, 6-2
4e HE Bobbie de Goeijen (2) / Felix Bake (3) 6-4, 6-7, 6-2
1e HD Martijn Molenkamp (2) - Tribb de Jong (2) / Nick Beumer (2) - Felix Bake (3) 6-3, 6-2
2e HD Liam Liles (3) - Maico Egbers (3) / Timion Meijs (4) - Wesley Nieuwendijk (3) 6-1, 3-6, [10-6]

13 september 2020 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 4-2
1e HE Patrick Speelman (2) / Nathan de Veer (2) 6-2, 6-4
2e HE Sander Zijlstra (2) / Andoni Kapnisakis (2) 7-6, 4-2 Opgave
3e HE Lars Schrijver (3) / Giordy Baron (2) 4-6, 3-6
4e HE Wietze Janssen (3) / Bas van Bentum (3) 0-6, 6-2, 6-2
1e HD Luuk van Eeuwen (2) - Patrick Speelman (2) / Nathan de Veer (2) - Bas van Bentum (2) 6-1, 6-2
2e HD Sander Zijlstra (2) - Wietze Janssen (3) / Andoni Kapnisakis (2) - Giordy Baron (3) 1-6, 6-2, [6-10]
13 september 2020 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-3
1e HE Roeland van de Vorst (2) / Tribb de Jong (2) 7-5, 6-7, 6-3
2e HE Phillipe Drouen (2) / Martijn Molenkamp (2) 4-6, 2-6
3e HE Frank van Gils (3) / Liam Liles (2) 5-7, 4-6
4e HE Mike Groenendijk (3) / Romar Beke (3) 6-4, 6-7, 6-1
1e HD Koen Schuurmans (2) - Mike Groenendijk (2) / Tribb de Jong (2) - Martijn Molenkamp (2) 6-4, 4-6, [8-10]
2e HD Phillipe Drouen (2) - Frank van Gils (3) / Maico Egbers (3) - Liam Liles (3) 3-6, 6-1, [10-5]
13 september 2020 T.C. Bilthoven 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-4
1e HE Nick Beumer (2) / Mike Jansen (2) 3-6, 3-6
2e HE Wesley Nieuwendijk (3) / Jorg van der Vloed (3) 6-3, 7-5
3e HE Alec Drost (3) / Bram Delisse (3) 2-5 Opgave
4e HE Timion Meijs (3) / Justin van Amerongen (3) 1-6, 5-7
1e HD Tom Schulz (2) - Felix Bake (3) / Bram Delisse (2) - Mike Jansen (3) 4-6, 4-6
2e HD Timion Meijs (4) - Wesley Nieuwendijk (3) / Jorg van der Vloed (3) - Justin van Amerongen (4) 6-3, 0-6, [10-4]
13 september 2020 L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 / Kimbria Tennis (Maastricht) 1 3-3
1e HE Miko Wassermann (2) / Stan Bormans (2) 6-7, 6-4, 6-2
2e HE Daan van Randtwijk (2) / Ralph Ubachs (2) 4-5 Opgave
3e HE Sem Snoek (2) / Sil Hollemans (3) 1-6, 6-1, 3-6
4e HE Luuk van Randtwijk (3) / Pieke Bouman (3) 6-0, 6-4
1e HD Miko Wassermann (3) - Luuk van Randtwijk (3) / Job Steegh (2) - Sil Hollemans (4) 6-4, 6-2
2e HD Daan van Randtwijk (2) - Sem Snoek (2) / Stan Bormans (2) - Pieke Bouman (4) Walkover