Uitslagen landelijke competitie 2020 Heren Eredivisie Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 28 september 2020 Home


2020 Heren Eredivisie afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 1 3 14
T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 3 12
T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 3 12
T.V. Heerhugowaard 1 3 10
L.T.C. Spijkenisse 1 3 10
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 3 7
L.T.C. Naaldwijk 1 3 5
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 3 2

Uitslagen

27 september 2020 L.T.C. Spijkenisse 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 6-0
1e HE Thorsten Sollie (1) / Sander Jong (1) 2-6, 6-2, 6-2
2e HE Jannick Lupescu (2) / Jesse Timmermans (1) 4-6, 7-5, 6-3
3e HE Matthew Pierot (2) / Guus Oerlemans (2) 6-3, 6-4
4e HE Boy Vergeer (2) / Gijs Akkermans (2) 6-4, 6-4
1e HD Glenn Smits (1) - Boy Vergeer (2) / Gijs Akkermans (2) - Guus Oerlemans (2) 6-2, 6-1
2e HD Thorsten Sollie (2) - Stefan Weeda (2) / Rik Muller (2) - Jesse Timmermans (1) 7-6, 3-6, [10-7]
27 september 2020 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 1 0-6
1e HE Yannick Ebbinghaus (2) / Alban Meuffels (1) 1-6, 5-7
2e HE Bas van der Valk (2) / Michiel de Krom (1) 2-6, 2-5 Opgave
3e HE Michel van der Goes (2) / Stephan Fransen (2) 4-6, 6-7
4e HE Jeroen Bénard (2) / Jeroen Camfferman (2) 6-7, 2-6
1e HD Jeroen Bénard (2) - Michel van der Goes (2) / Michiel de Krom (1) - Stephan Fransen (2) 0-6, 0-1 Opgave
2e HD Yannick Ebbinghaus (2) - Bas van der Valk (2) / Jeroen Camfferman (2) - Bart van den Berg (1) 3-6, 4-6
27 september 2020 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 5-1
1e HE Igor Sijsling (1) / Boy Westerhof (1) 6-1, 3-0 Opgave
2e HE Jesper de Jong (1) / Niels Visker (2) 6-3, 6-3
3e HE Justin Eleveld (1) / Tim van Terheijden (1) 6-2, 6-1
4e HE Stefan Wauters (2) / Jarno Jans (1) 0-6, 5-7
1e HD Igor Sijsling (1) - Jesper de Jong (1) / Niels Visker (1) - Boy Westerhof (2) 6-4, 6-4
2e HD Aloys van Baal (1) - Justin Eleveld (1) / Sander Jans (1) - Jarno Jans (1) 6-3, 4-6, [10-8]
27 september 2020 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.V. Heerhugowaard 1 3-3
1e HE Tim van der Horst (1) / Bart de Gier (1) 2-6, 2-6
2e HE Roy de Valk (1) / Dax Donders (1) 6-4, 7-6
3e HE Marcus Hilpert (2) / Jeroen van der Ven (2) 7-6, 6-4
4e HE Jay Zwinkels (2) / Jake Mak (2) 3-6, 1-6
1e HD Tim van der Horst (1) - Marcus Hilpert (2) / Bart de Gier (2) - Dax Donders (1) Walkover
2e HD Arko Zoutendijk (2) - Jay Zwinkels (2) / Jake Mak (2) - Jeroen van der Ven (2) 3-6, 2-6

20 september 2020 T.V. Heerhugowaard 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-2
1e HE Bart de Gier (1) / Yannick Ebbinghaus (2) 6-7, 6-1, 6-4
2e HE Dax Donders (1) / Lennert van der Linden (2) 1-6, 6-3, 4-6
3e HE Jeroen van der Ven (2) / Michel van der Goes (2) 6-0, 6-4
4e HE Jake Mak (2) / Jeroen Bénard (2) 6-7, 6-1, [1-0] Opgave
1e HD Bart de Gier (2) - Dax Donders (1) / Yannick Ebbinghaus (2) - Lennert van der Linden (2) 6-7, 6-0, [10-7]
2e HD Jake Mak (2) - Jeroen van der Ven (2) / Michel van der Goes (2) - Bas van der Valk (2) 6-7, 4-6
20 september 2020 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 5-1
1e HE Boy Westerhof (1) / Thorsten Sollie (1) 6-4, 0-6, 6-3
2e HE Niels Visker (2) / Jannick Lupescu (2) 7-5, 6-4
3e HE Tim van Terheijden (1) / Glenn Smits (1) 7-5, 6-1
4e HE Jarno Jans (1) / Boy Vergeer (2) 6-1, 6-4
1e HD Boy Westerhof (2) - Niels Visker (1) / Glenn Smits (1) - Matthew Pierot (3) 6-1, 6-2
2e HD Tim van Terheijden (1) - Erik Dallinga (2) / Thorsten Sollie (2) - Stefan Weeda (2) 1-6, 4-6
20 september 2020 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 5-1
1e HE Alban Meuffels (1) / Matwé Middelkoop (3) 7-5, 6-3
2e HE Michiel de Krom (1) / Roy de Valk (1) 6-1, 3-6, 7-6
3e HE Stephan Fransen (2) / Arko Zoutendijk (2) 6-4, 6-2
4e HE Bart van den Berg (1) / Frank Jonker (2) 6-2, 7-6
1e HD Michiel de Krom (1) - Stephan Fransen (2) / Matwé Middelkoop (1) - Roy de Valk (1) 4-6, 6-4, [10-8]
2e HD Alban Meuffels (1) - Jeroen Camfferman (2) / Marcus Hilpert (2) - Arko Zoutendijk (2) 6-2, 6-7, [6-10]
20 september 2020 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2-4
1e HE Sander Jong (1) / Justin Eleveld (1) 2-6, 2-6
2e HE Jesse Timmermans (1) / Stefan Wauters (2) 7-5, 7-5
3e HE Gijs Akkermans (2) / Vincent van den Honert (2) 6-4, 6-4
4e HE Rik Muller (2) / Aloys van Baal (1) 4-6, 3-6
1e HD Sander Jong (1) - Jesse Timmermans (1) / Aloys van Baal (1) - Vincent van den Honert (2) 6-3, 3-6, [9-11]
2e HD Rik Muller (2) - Gijs Akkermans (2) / Justin Eleveld (1) - Stefan Wauters (2) 2-6, 4-6

13 september 2020 L.T.C. Naaldwijk 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 1-5
1e HE Stephan Gerritsen (1) / Sander Jong (1) 3-6, 6-2, 1-6
2e HE Roy de Valk (1) / Jesse Timmermans (1) 4-6, 1-6
3e HE Marcus Hilpert (2) / Peter Lucassen (2) 1-6, 2-6
4e HE Jay Zwinkels (2) / Rik Muller (2) 6-2, 5-6 Opgave
1e HD Stephan Gerritsen (1) - Marcus Hilpert (2) / Peter Lucassen (2) - Jesse Timmermans (1) 7-6, 6-4
2e HD Arko Zoutendijk (2) - Roy de Valk (1) / Gijs Akkermans (2) - Rik Muller (2) 4-6, 6-2, [7-10]
13 september 2020 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.V. Heerhugowaard 1 3-3
1e HE Thorsten Sollie (1) / Bart de Gier (1) 6-3, 6-4
2e HE Jannick Lupescu (2) / Dax Donders (1) 7-5, 1-6, 5-7
3e HE Matthew Pierot (2) / Jeroen van der Ven (2) 5-7, 3-6
4e HE Glenn Smits (1) / Jake Mak (2) 7-5, 6-1
1e HD Glenn Smits (1) - Boy Vergeer (2) / Dax Donders (1) - Bart de Gier (2) 6-7, 6-4, [6-10]
2e HD Thorsten Sollie (2) - Stefan Weeda (2) / Jake Mak (2) - Jeroen van der Ven (2) 6-3, 6-4
13 september 2020 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 0-6
1e HE Yannick Ebbinghaus (2) / Boy Westerhof (1) 4-6, 5-7
2e HE Lennert van der Linden (2) / Niels Visker (2) 4-6, 2-6
3e HE Bas van der Valk (2) / Tim van Terheijden (1) 1-6, 0-2 Opgave
4e HE Michel van der Goes (2) / Jarno Jans (1) 4-6, 2-6
1e HD Yannick Ebbinghaus (2) - Lennert van der Linden (2) / Boy Westerhof (2) - Niels Visker (1) 2-6, 7-6, [11-13]
2e HD Bas van der Valk (2) - Michel van der Goes (2) / Jarno Jans (1) - Sander Jans (1) 4-6, 2-6
13 september 2020 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 1 3-3
1e HE Igor Sijsling (1) / Alban Meuffels (1) 7-5, 6-2
2e HE Justin Eleveld (1) / Michiel de Krom (1) 7-6, 4-6, 6-4
3e HE Stefan Wauters (2) / Stephan Fransen (2) 6-7, 0-6
4e HE Aloys van Baal (1) / Jeroen Camfferman (2) 6-4, 6-3
1e HD Pedro Mol (2) - Igor Sijsling (1) / Bart van den Berg (1) - Alban Meuffels (1) 3-6, 6-3, [2-10]
2e HD Aloys van Baal (1) - Stefan Wauters (2) / Michiel de Krom (1) - Stephan Fransen (2) 1-6, 2-6