Uitslagen landelijke competitie 2020 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 5
Bijgewerkt t/m 28 september 2020 Home


2020 Gemengd 2e klasse afdelingnr 5

Stand

GespeeldPunten
G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 3 18
T.A.M. (Groningen) 2 3 15
A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3 12
R.C. Borne 1 3 10
T.C. Bosheim (Bussum) 2 2 3
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 3 3
T.C. Veracket (Groningen) 1 2 2

Uitslagen

27 september 2020 T.A.M. (Groningen) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
1e DE Amber Maalderink (2) / Bente Patist (4) 6-0, 6-0
2e DE Sanne Hoekstra (3) / Laila Ghazouani (5) 6-2, 6-2
1e HE Anton Lippert (3) / Jacco Arends (3) 6-3, 6-1
2e HE Sjoerd Idzerda (3) / Jasper Visker (3) 3-6, 6-4, 4-6
 DD Amber Maalderink (3) - Puck Luttikhuis (2) / Annelin Bakker (3) - Laila Ghazouani (5) 4-6, 1-6
 HD Anton Lippert (3) - Casper Room (3) / Jacco Arends (3) - Jasper Visker (4) 6-3, 3-6, [8-10]
1e GD Amber Maalderink (3) - Casper Room (3) / Jacco Arends (3) - Annelin Bakker (3) 7-6, 0-6, [4-10]
2e GD Sanne Hoekstra (4) - Sjoerd Idzerda (4) / Bente Patist (3) - Jasper Visker (4) 6-7, 4-6
27 september 2020 R.C. Borne 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 4-4
1e DE Lisa Lubben (2) / Juna Schavemaker (3) 7-6, 6-1
2e DE Sophie van Tongeren (3) / Demi Huisman (4) 6-4, 6-3
1e HE Ivan Trendafilov (3) / Tom Clavel (1) 4-6, 2-6
2e HE Conner Kerkdijk (4) / Roelof Ameshoff (2) 2-6, 2-6
 DD Lisa Lubben (2) - Laurie Nuchelmans (3) / Juna Schavemaker (3) - Demi Huisman (3) 6-4, 6-3
 HD Ivan Trendafilov (3) - Conner Kerkdijk (5) / Ruud van der Plank (3) - Tom Clavel (1) 3-6, 4-6
1e GD Sophie van Tongeren (4) - Ivan Trendafilov (3) / Roelof Ameshoff (2) - Juna Schavemaker (3) 3-6, 4-6
2e GD Conner Kerkdijk (5) - Laurie Nuchelmans (3) / Demi Huisman (3) - Ruud van der Plank (3) Walkover
27 september 2020 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 8-0
1e DE Tesse Haan (3) / Moesha van Leeuwen (2) 6-3, 4-6, 6-2
2e DE Hanna Lindeboom (4) / Thari Jansens (3) 7-6, 7-6
1e HE Sven van Dijk (3) / Joris Onverwagt (3) 6-4, 3-6, 6-3
2e HE Max Adriaanse (3) / Daan Olff (4) 6-3, 3-6, 6-1
 DD Anna Boonstra (3) - Hanna Lindeboom (3) / Thari Jansens (3) - Ayla Rebel (3) 6-3, 3-6, [10-6]
 HD Max Adriaanse (4) - Oscar Brouwer (4) / Joris Onverwagt (2) - Ytzen Zeilstra (3) 6-3, 6-3
1e GD Anna Boonstra (3) - Oscar Brouwer (4) / Moesha van Leeuwen (2) - Ytzen Zeilstra (3) 6-3, 6-7, [10-8]
2e GD Sven van Dijk (4) - Hanna Lindeboom (3) / Thari Jansens (3) - Daan Olff (4) 6-3, 6-3

20 september 2020 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / R.C. Borne 1 0-0
20 september 2020 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 1-7
1e DE Pippa Bosman (3) / Amber Maalderink (2) 1-6, 2-6
2e DE Senna van den Heuvel (5) / Puck Luttikhuis (3) 2-6, 3-6
1e HE Figou Stam (2) / Anton Lippert (3) 4-6, 3-6
2e HE Robert Zaaijer (5) / Sjoerd Idzerda (3) 1-6, 0-6
 DD Pippa Bosman (4) - Senna van den Heuvel (6) / Amber Maalderink (3) - Puck Luttikhuis (2) 6-7, 6-7
 HD Figou Stam (3) - Tjerry van Eekert (2) / Anton Lippert (3) - Sjoerd Idzerda (4) 6-3, 6-4
1e GD Tjerry van Eekert (2) - Pippa Bosman (4) / Amber Maalderink (3) - Anton Lippert (3) 4-6, 2-6
2e GD Figou Stam (3) - Senna van den Heuvel (6) / Sanne Hoekstra (4) - Sjoerd Idzerda (4) 5-7, 2-6
20 september 2020 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 2-6
1e DE Juna Schavemaker (3) / Tesse Haan (3) 7-5, 1-6, 6-2
2e DE Demi Huisman (4) / Anna Boonstra (4) 2-6, 3-6
1e HE Roelof Ameshoff (2) / Jacco Arends (3) 2-6, 6-4, 3-6
2e HE Rens Kamphuis (3) / Oscar Brouwer (4) 1-6, 2-6
 DD Manon de Rijk (2) - Juna Schavemaker (3) / Tesse Haan (4) - Hanna Lindeboom (3) 2-6, 1-6
 HD Robert Ameshoff (2) - Rens Kamphuis (3) / Jacco Arends (3) - Max Adriaanse (4) 3-6, 3-6
1e GD Roelof Ameshoff (2) - Manon de Rijk (2) / Max Adriaanse (4) - Anna Boonstra (3) 6-2, 4-6, [10-5]
2e GD Demi Huisman (3) - Ruud van der Plank (3) / Hanna Lindeboom (3) - Oscar Brouwer (4) 3-6, 2-6
20 september 2020 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 8-0
1e DE Annelin Bakker (3) / GabriŽla van Ooststroom (3) 6-0, 6-3
2e DE Bente Patist (4) / Anniek Theuwissen (4) 6-2, 6-4
1e HE Jasper Visker (3) / Daan Romp (3) 6-4, 7-6
2e HE Sven van Dijk (3) / Jasper Visser (5) 6-2, 6-2
 DD Annelin Bakker (3) - Bente Patist (3) / GabriŽla van Ooststroom (4) - Anne-Rim Romp (4) 6-2, 3-6, [10-5]
 HD Sven van Dijk (4) - Jasper Visker (4) / Daan Romp (4) - Jeroen Balk (4) 6-0, 4-6, [10-6]
1e GD Annelin Bakker (3) - Sven van Dijk (4) / Anne-Rim Romp (4) - Jeroen Balk (4) 6-2, 6-0
2e GD Jasper Visker (4) - Bente Patist (3) / Anniek Theuwissen (5) - Jasper Visser (4) 6-2, 6-4

13 september 2020 T.A.M. (Groningen) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 5-3
1e DE Amber Maalderink (2) / Moesha van Leeuwen (2) 7-5, 6-1
2e DE Sanne Hoekstra (3) / Lisa van Tiel (3) 3-6, 2-6
1e HE Sjoerd Idzerda (3) / Ytzen Zeilstra (3) 6-3, 6-3
2e HE Anton Lippert (3) / Daan Olff (4) 6-2, 6-2
 DD Puck Luttikhuis (2) - Sanne Hoekstra (4) / Thari Jansens (3) - Ayla Rebel (3) 3-6, 6-2, [7-10]
 HD Anton Lippert (3) - Sjoerd Idzerda (4) / Joris Onverwagt (2) - Daan Olff (4) 7-5, 6-0
1e GD Puck Luttikhuis (2) - Sjoerd Idzerda (4) / Moesha van Leeuwen (2) - Joris Onverwagt (2) 0-6, 1-6
2e GD Amber Maalderink (3) - Anton Lippert (3) / Thari Jansens (3) - Ytzen Zeilstra (3) 7-5, 6-2
13 september 2020 T.C. Veracket (Groningen) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 2-6
1e DE Claudia LŲwik (3) / Juna Schavemaker (3) 4-6, 2-6
2e DE Anne-Rim Romp (3) / Demi Huisman (4) 3-6, 6-2, 6-2
1e HE Daan Romp (3) / Roelof Ameshoff (2) 5-7, 6-4, 3-6
2e HE Jeroen Balk (4) / Roan Valk (3) 4-6, 2-6
 DD GabriŽla van Ooststroom (4) - Anniek Theuwissen (5) / Manon de Rijk (2) - Juna Schavemaker (3) 6-4, 3-6, [5-10]
 HD Jeroen Balk (4) - Jasper Visser (4) / Roelof Ameshoff (2) - Robert Ameshoff (2) 3-6, 3-6
1e GD Claudia LŲwik (3) - Jasper Visser (4) / Manon de Rijk (2) - Roan Valk (3) 1-6 Opgave
2e GD Jeroen Balk (4) - Anne-Rim Romp (4) / Robert Ameshoff (2) - Demi Huisman (3) 6-3, 6-1
13 september 2020 R.C. Borne 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 6-2
1e DE Lisa Lubben (2) / Joyce Fennis (4) 6-3, 6-4
2e DE Sophie van Tongeren (3) / Senna van den Heuvel (5) 4-6, 7-6, 3-6
1e HE Jelte Veldkamp (2) / Joeri Ertner (2) 6-4, 6-1
2e HE Wouter van Tongeren (3) / Tjerry van Eekert (3) 3-6, 0-6
 DD Lisa Lubben (2) - Laurie Nuchelmans (3) / Joyce Fennis (3) - Senna van den Heuvel (6) 6-4, 6-2
 HD Noah ten Veen (2) - Niek Wigger (2) / Tjerry van Eekert (2) - Renť de Haan (3) 3-6, 6-3, [10-7]
1e GD Sophie van Tongeren (4) - Niek Wigger (2) / Joyce Fennis (3) - Joeri Ertner (2) Walkover
2e GD Jelte Veldkamp (2) - Marianne Troost-van-der-Torre (4) / Senna van den Heuvel (6) - Renť de Haan (3) 6-3, 7-5
13 september 2020 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 4-4
1e DE Hanna Lindeboom (4) / Annelin Bakker (3) 0-6, 1-6
2e DE Anna Boonstra (4) / Laila Ghazouani (5) 6-3, 6-3
1e HE Jasper Visker (3) / Jacco Arends (3) 6-1, 6-4
2e HE Max Adriaanse (3) / Sven van Dijk (3) 0-1 Opgave
 DD Anna Boonstra (3) - Tesse Haan (4) / Annelin Bakker (3) - Bente Patist (3) 2-6, 1-6
 HD Max Adriaanse (4) - Jasper Visker (4) / Jacco Arends (3) - Sven van Dijk (4) 7-6, 7-5
1e GD Jasper Visker (4) - Hanna Lindeboom (3) / Sven van Dijk (4) - Bente Patist (3) 6-4, 6-2
2e GD Max Adriaanse (4) - Tesse Haan (4) / Jacco Arends (3) - Laila Ghazouani (5) 3-6, 6-4, [4-10]