Uitslagen landelijke competitie 2020 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 4
Bijgewerkt t/m 28 september 2020 Home


2020 Gemengd 2e klasse afdelingnr 4

Stand

GespeeldPunten
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 3 21
T.C. Bakkum 2 3 17
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 3 15
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3 14
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 3 12
T.V. Hoorn 1 3 8
T.V. Heerhugowaard 2 3 5
T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 3 4

Uitslagen

27 september 2020 T.C. Bakkum 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 5-3
1e DE Emily van der Werf (3) / Giséla Kemper (3) 6-2, 7-6
2e DE Manon Veldman (3) / Rixt de Jong (3) 6-0, 6-1
1e HE Yvo van der Horst (3) / Caio Smidi (3) 5-7, 3-6
2e HE Mauk Smit (3) / Jorn Veeneman (4) 6-1, 6-2
 DD Isa Kiebert (4) - Emily van der Werf (3) / Floor Grootjans (2) - Giséla Kemper (3) 1-6, 1-6
 HD Marnix Blom (4) - Mauk Smit (3) / Caio Smidi (4) - Justin Stortelers (4) 6-2, 6-3
1e GD Marnix Blom (4) - Manon Veldman (3) / Justin Stortelers (4) - Floor Grootjans (2) 6-3, 6-4
2e GD Yvo van der Horst (3) - Isa Kiebert (4) / Rixt de Jong (3) - Caio Smidi (4) 3-6, 4-6
27 september 2020 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 7-1
1e DE Nina Kwakman (3) / Fleur Bakker (4) 6-2, 6-1
2e DE Anika Ouwejan (3) / Kimberley Dol (4) 7-5, 6-1
1e HE Aron Ouwejan (3) / Dentrey Veenstra (3) 6-3, 3-6, 4-6
2e HE Lucas van Flymen (3) / Nanno Mein (5) 7-5, 6-0
 DD Nina Kwakman (4) - Evelina Teeuwen (4) / Fleur Bakker (4) - Esmée Biersteker (4) 6-1, 6-4
 HD Lucas van Flymen (2) - Aron Ouwejan (3) / Tycho Veenstra (4) - Nanno Mein (3) 7-6, 6-3
1e GD Aron Ouwejan (3) - Anika Ouwejan (3) / Esmée Biersteker (4) - Nanno Mein (3) 6-2, 6-0
2e GD Lucas van Flymen (2) - Evelina Teeuwen (4) / Kimberley Dol (4) - Tycho Veenstra (4) 6-3, 6-1
27 september 2020 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.V. Hoorn 1 8-0
1e DE Sarah Olff (3) / Jasmine Apawti (2) 4-6, 6-4, 6-3
2e DE Loes Ebeling Koning (4) / Chelsea Apawti (3) 7-6, 6-3
1e HE Boudewijn Willems (5) / Joris Kleinloog (3) 7-6, 4-3 Opgave
2e HE / Walkover
 DD Sarah Olff (3) - Loes Ebeling Koning (4) / Jasmine Apawti (2) - Daphne Temme (4) 6-1, 6-3
 HD Willem van As (3) - Bas Bouwman (5) / Jordi Hermans (3) - Charlie Koper (3) 6-2, 6-1
1e GD Sarah Olff (3) - Boudewijn Willems (5) / Jordi Hermans (3) - Chelsea Apawti (2) 7-5, 6-1
2e GD Loes Ebeling Koning (4) - Bas Bouwman (5) / Charlie Koper (3) - Daphne Temme (4) 6-3, 6-4
27 september 2020 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 7-1
1e DE Audrey Ceuppens (3) / Lisa Godthelp (4) 2-6, 6-1, 6-7
2e DE Sanne van den Bor (3) / Ophélie van Kesteren (4) 6-1, 6-2
1e HE Daan Vonsée (3) / Kieran Carroll (4) 5-7, 6-0, 6-1
2e HE Steffen Hart (3) / Vincent Kors (4) 4-6, 7-5 Opgave
 DD Sanne van den Bor (3) - Valerie Kirsch (3) / Paula van Haarlem (3) - Loïs Tsui (3) 3-6, 6-4, [10-6]
 HD Steffen Hart (3) - Sten Boersma (2) / Kieran Carroll (5) - James Pikkaart (6) 6-2, 3-6, [17-15]
1e GD Sten Boersma (2) - Valerie Kirsch (3) / Paula van Haarlem (3) - Davy van Walen (5) 6-3, 6-0
2e GD Audrey Ceuppens (4) - Daan Vonsée (3) / Kieran Carroll (5) - Lisa Godthelp (4) 6-2, 6-1

20 september 2020 T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 2-6
1e DE Willemijn van Mierlo (3) / Sarah Olff (3) 1-6, 2-6
2e DE Sem Hazes (4) / Loes Ebeling Koning (4) 3-6, 1-6
1e HE Davy van Walen (4) / Boudewijn Willems (5) 2-6, 4-6
2e HE James Pikkaart (5) / Bas Bouwman (5) 6-1, 6-4
 DD Loïs Tsui (3) - Willemijn van Mierlo (3) / Loes Ebeling Koning (4) - Sarah Olff (3) 1-6, 0-6
 HD Davy van Walen (5) - Vincent Kors (4) / Willem van As (3) - Boudewijn Willems (5) 2-6, 3-6
1e GD Sem Hazes (3) - Vincent Kors (4) / Loes Ebeling Koning (4) - Maarten Witte (2) 5-7, 1-6
2e GD Loïs Tsui (3) - James Pikkaart (6) / Sarah Olff (3) - Bas Bouwman (5) 6-1, 7-6
20 september 2020 T.V. Hoorn 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 6-2
1e DE Jasmine Apawti (2) / Sanne van den Bor (3) 6-3, 6-2
2e DE Chelsea Apawti (3) / Nousjka de Lange (4) 6-1, 7-5
1e HE Jordi Hermans (3) / Sten Boersma (3) 4-6, 5-7
2e HE Wouter den Bakker (3) / Steffen Hart (3) 6-4, 6-2
 DD Chelsea Apawti (2) - Daphne Temme (4) / Valerie Kirsch (3) - Sanne van den Bor (3) 0-6, 6-2, [9-11]
 HD Jordi Hermans (3) - Charlie Koper (3) / Sten Boersma (2) - Daan Vonsée (3) 7-5, 6-3
1e GD Jasmine Apawti (2) - Charlie Koper (3) / Valerie Kirsch (3) - Steffen Hart (3) 6-3, 6-1
2e GD Chelsea Apawti (2) - Jordi Hermans (3) / Nousjka de Lange (4) - Daan Vonsée (3) 2-6, 6-3, [12-10]
20 september 2020 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 6-2
1e DE Floor Grootjans (3) / Nina Kwakman (3) 2-6, 1-6
2e DE Giséla Kemper (3) / Evelina Teeuwen (4) 6-1, 6-4
1e HE Floyd van Houwelingen (2) / Aron Ouwejan (3) 6-4, 6-1
2e HE Xavier Torres (3) / Jip Mens (4) 6-4, 6-0
 DD Floor Grootjans (2) - Giséla Kemper (3) / Anika Ouwejan (3) - Evelina Teeuwen (4) 6-3, 6-2
 HD Xavier Torres (3) - Caio Smidi (4) / Jip Mens (5) - Lucas van Flymen (2) 6-3, 6-3
1e GD Floyd van Houwelingen (3) - Floor Grootjans (2) / Anika Ouwejan (3) - Lucas van Flymen (2) 7-5, 6-7, [10-8]
2e GD Caio Smidi (4) - Giséla Kemper (3) / Nina Kwakman (4) - Aron Ouwejan (3) 0-6, 4-6
20 september 2020 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Bakkum 2 3-5
1e DE Fleur Bakker (4) / Manon Veldman (3) 6-4, 3-6, 4-6
2e DE Kimberley Dol (4) / Isa Kiebert (3) 2-6, 3-6
1e HE Dentrey Veenstra (3) / Mauk Smit (3) 6-2, 6-0
2e HE Nanno Mein (5) / Marnix Blom (4) 6-2, 2-3 Opgave
 DD Fleur Bakker (4) - Kimberley Dol (4) / Manon Veldman (3) - Emily van der Werf (3) 1-6, 0-6
 HD Nanno Mein (3) - Tycho Veenstra (4) / Yvo van der Horst (3) - Mauk Smit (3) 6-7, 6-3, [11-9]
1e GD Nanno Mein (3) - Fleur Bakker (4) / Mauk Smit (3) - Emily van der Werf (3) 6-7, 3-6
2e GD Tycho Veenstra (4) - Kimberley Dol (4) / Yvo van der Horst (3) - Isa Kiebert (4) 1-6, 6-3, [4-10]

13 september 2020 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3-5
1e DE Sanne van den Bor (3) / Rixt de Jong (3) 6-1, 6-3
2e DE Audrey Ceuppens (3) / Floor Grootjans (3) 6-1, 6-3
1e HE Steffen Hart (3) / Floyd van Houwelingen (2) 2-6, 0-6
2e HE Daan Vonsée (3) / Caio Smidi (3) 6-1, 1-6, 4-6
 DD Nousjka de Lange (4) - Audrey Ceuppens (4) / Giséla Kemper (3) - Rixt de Jong (3) 1-6, 6-3, [7-10]
 HD Daan Vonsée (3) - Sten Boersma (2) / Floyd van Houwelingen (3) - Caio Smidi (4) 1-6, 6-3, [11-9]
1e GD Sten Boersma (2) - Valerie Kirsch (3) / Floyd van Houwelingen (3) - Giséla Kemper (3) 2-6, 6-7
2e GD Steffen Hart (3) - Nousjka de Lange (4) / Caio Smidi (4) - Floor Grootjans (2) 4-6, 3-6
13 september 2020 T.C. Bakkum 2 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 7-1
1e DE Emily van der Werf (3) / Paula van Haarlem (3) 6-3, 6-0
2e DE Isa Kiebert (3) / Loïs Tsui (4) 5-7, 7-6, 6-3
1e HE Mauk Smit (3) / Vincent Kors (4) 6-2, 7-5
2e HE Marnix Blom (4) / James Pikkaart (5) 6-4, 3-6, 6-1
 DD Isa Kiebert (4) - Manon Veldman (3) / Lisa Godthelp (4) - Paula van Haarlem (3) 6-2, 6-7, [8-10]
 HD Marnix Blom (4) - Björn Vermeulen (4) / Kieran Carroll (5) - Davy van Walen (5) 6-2, 6-1
1e GD Mauk Smit (3) - Emily van der Werf (3) / James Pikkaart (6) - Loïs Tsui (3) 6-2, 7-5
2e GD Björn Vermeulen (4) - Manon Veldman (3) / Lisa Godthelp (4) - Davy van Walen (5) 6-4, 6-0
13 september 2020 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Hoorn 1 6-2
1e DE Anika Ouwejan (3) / Jasmine Apawti (2) 3-6, 1-6
2e DE Evelina Teeuwen (4) / Daphne Temme (4) 6-2, 6-2
1e HE Aron Ouwejan (3) / Alexander Blom (2) 1-6, 1-6
2e HE Jip Mens (4) / Joris Kleinloog (3) 3-6, 6-4, 6-2
 DD Nina Kwakman (4) - Evelina Teeuwen (4) / Jasmine Apawti (2) - Chelsea Apawti (2) 6-4, 6-4
 HD Lucas van Flymen (2) - Aron Ouwejan (3) / Jordi Hermans (3) - Charlie Koper (3) 6-3, 6-4
1e GD Lucas van Flymen (2) - Anika Ouwejan (3) / Chelsea Apawti (2) - Jordi Hermans (3) 6-0, 7-5
2e GD Aron Ouwejan (3) - Nina Kwakman (4) / Charlie Koper (3) - Daphne Temme (4) 6-1, 3-6, [10-5]
13 september 2020 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 7-1
1e DE Sarah Olff (3) / Kimberley Dol (4) 6-1, 6-1
2e DE Loes Ebeling Koning (4) / Fleur Bakker (4) 6-1, 6-1
1e HE Boudewijn Willems (5) / Tycho Veenstra (4) 6-1, 6-1
2e HE Bas Bouwman (5) / Nanno Mein (5) 6-2, 6-4
 DD Sarah Olff (3) - Loes Ebeling Koning (4) / Kimberley Dol (4) - Esmée Biersteker (4) 6-2, 6-3
 HD Bas Bouwman (5) - Boudewijn Willems (5) / Dentrey Veenstra (4) - Tycho Veenstra (4) 6-3, 3-6, [10-12]
1e GD Maarten Witte (2) - Sarah Olff (3) / Nanno Mein (3) - Fleur Bakker (4) 6-0, 6-3
2e GD Willem van As (3) - Loes Ebeling Koning (4) / Esmée Biersteker (4) - Tycho Veenstra (4) 6-3, 7-5