Uitslagen landelijke competitie 2020 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 3
Bijgewerkt t/m 21 september 2020 Home


2020 Gemengd 2e klasse afdelingnr 3

Stand

GespeeldPunten
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2 13
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 2 11
Veenendaalse T.C. 1 2 9
T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2 9
L.T.V. Berlicum 1 2 7
L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 2 6
T.C. Venray 1 2 5
T.V. Beekhuizen (Velp) 2 2 4

Uitslagen

20 september 2020 T.C. Venray 1 / Veenendaalse T.C. 1 2-6
1e DE Nicole Boots (3) / Nirielle de Bakker (2) 6-3, 2-6, 0-6
2e DE Rosil Hesen (3) / Judith van Fraayenhoven (2) 1-6, 1-6
1e HE Mees Roelofs (3) / Ids Waterbolk (3) 6-7, 3-6
2e HE Daan Koppers (5) / Sander Loois (3) 1-6, 0-6
 DD Marleen Lensen-Custers (2) - Rosil Hesen (3) / Judith van Fraayenhoven (3) - Carmen van den Brink (3) 6-3, 6-1
 HD Ron van der Wouw (3) - Mees Roelofs (4) / Sem Middelhoven (2) - Sander Loois (3) 2-6, 1-6
1e GD Marleen Lensen-Custers (2) - Daan Koppers (5) / Nirielle de Bakker (2) - Sem Middelhoven (2) 2-6, 3-6
2e GD Ron van der Wouw (3) - Nicole Boots (4) / Ids Waterbolk (3) - Carmen van den Brink (3) 3-6, 7-5, [13-11]
20 september 2020 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / L.T.V. Berlicum 1 6-2
1e DE Nika Beukers (2) / Chiara Merkx (3) 6-4, 6-2
2e DE Laura Smits (3) / Naomi Merkx (4) 7-6, 6-4
1e HE Stan de Haan (3) / Mike Vorstenbosch (3) 6-0, 6-0
2e HE Ivar Krans (3) / Sam Coolen (4) 6-1, 6-1
 DD Karlijn Agten (3) - Margo Verbeet (2) / Chiara Merkx (3) - Naomi Merkx (3) 7-5, 6-4
 HD Ivar Krans (3) - Stan de Haan (3) / Frankie Ardon (3) - Sam Coolen (5) 6-4, 4-6, [6-10]
1e GD Stan de Haan (3) - Margo Verbeet (2) / Chiara Merkx (3) - Frankie Ardon (3) 6-3, 4-6, [7-10]
2e GD Ivar Krans (3) - Laura Smits (2) / Naomi Merkx (3) - Sam Coolen (5) 6-3, 6-1
20 september 2020 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
1e DE Floor Lissone (3) / Olga Kalyuzhnaya (2) 4-6, 0-6
2e DE Lien Verheyen (3) / Sanne Schoormans (4) 4-6, 1-6
1e HE Sander van de Lagemaat (3) / Jim Aarts (3) 6-1, 6-0
2e HE Wouter Bruel (3) / Jens van den Hanenberg (3) 6-0, 6-2
 DD Nienke Hermans (3) - Lien Verheyen (3) / Sanne Schoormans (4) - Nikki van der Linden (3) 3-6, 6-3, [7-10]
 HD Tommie van Gruijthuijsen (2) - Wouter Bruel (3) / Baptist Onderdonck (2) - Jim Aarts (4) 1-6, 6-2, [3-10]
1e GD Tommie van Gruijthuijsen (2) - Nienke Hermans (3) / Jens van den Hanenberg (3) - Olga Kalyuzhnaya (2) 6-3, 1-6, [6-10]
2e GD Sander van de Lagemaat (3) - Floor Lissone (3) / Nikki van der Linden (3) - Baptist Onderdonck (2) 6-2, 6-2
20 september 2020 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 4-4
1e DE Lotte Lesscher (3) / Karlijn van den Dungen (3) 0-6, 4-6
2e DE Frédérique de Vries (3) / Eveline Claes (4) 6-1, 6-2
1e HE Tim Evers (3) / Erik de Hair (3) 4-6, 6-7
2e HE Hugo Kampschreur (3) / Wesley Kobussen (3) 7-5, 6-1
 DD Britt Donders (3) - Frédérique de Vries (3) / Karlijn van den Dungen (3) - Ellen Kemps (4) 6-2, 7-6
 HD Stijn Bremer (3) - Hugo Kampschreur (3) / Wesley Kobussen (3) - Erik de Hair (3) 2-6, 6-3, [10-5]
1e GD Stijn Bremer (3) - Lotte Lesscher (3) / Erik de Hair (3) - Eveline Claes (3) 5-7, 6-3, [14-16]
2e GD Tim Evers (3) - Britt Donders (3) / Wesley Kobussen (3) - Ellen Kemps (4) 4-6, 4-6

13 september 2020 L.T.V. Berlicum 1 / T.C. Venray 1 5-3
1e DE Chiara Merkx (3) / Nicole Boots (3) 6-2, 6-2
2e DE Aniek Kolen (3) / Rosil Hesen (3) 6-2, 7-5
1e HE Frankie Ardon (3) / Kosse Elbers (3) 6-2, 7-6
2e HE Sam Coolen (4) / Mees Roelofs (3) 7-5, 6-4
 DD Chiara Merkx (3) - Naomi Merkx (3) / Rosil Hesen (3) - Marleen Lensen-Custers (2) 3-6, 2-6
 HD Olaf Sperber (5) - Sam Coolen (5) / Kosse Elbers (5) - Mees Roelofs (4) 6-3, 1-6, [6-10]
1e GD Frankie Ardon (3) - Chiara Merkx (3) / Marleen Lensen-Custers (2) - Mees Roelofs (4) 6-3, 6-3
2e GD Aniek Kolen (2) - Sam Coolen (5) / Nicole Boots (4) - Kosse Elbers (5) 3-6, 4-6
13 september 2020 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2-6
1e DE Karlijn van den Dungen (3) / Lien Verheyen (3) 7-5, 6-4
2e DE Ellen Kemps (4) / Nienke Hermans (3) 3-6, 6-3, 1-6
1e HE Jorn van den Braak (3) / Tommie van Gruijthuijsen (2) 2-6, 0-6
2e HE Erik de Hair (3) / Sander van de Lagemaat (3) 4-6, 2-6
 DD Eveline Claes (3) - Ellen Kemps (4) / Floor Lissone (3) - Lien Verheyen (3) 4-6, 4-6
 HD Erik de Hair (3) - Wesley Kobussen (3) / Wouter Bruel (3) - Sander van de Lagemaat (3) 7-5, 3-6, [8-10]
1e GD Karlijn van den Dungen (3) - Wesley Kobussen (3) / Tommie van Gruijthuijsen (2) - Floor Lissone (3) 2-6, 3-6
2e GD Jorn van den Braak (3) - Eveline Claes (3) / Wouter Bruel (3) - Nienke Hermans (3) 6-3, 7-6
13 september 2020 Veenendaalse T.C. 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 3-5
1e DE Judith van Fraayenhoven (2) / Nika Beukers (2) 5-7, 0-6
2e DE Nirielle de Bakker (2) / Sanne Lemmers (4) 6-1, 6-2
1e HE Ids Waterbolk (3) / Ivar Krans (3) 4-6, 6-7
2e HE Sander Loois (3) / Stan de Haan (3) 5-7, 4-6
 DD Nirielle de Bakker (2) - Carmen van den Brink (3) / Margo Verbeet (2) - Sanne Lemmers (4) 6-0, 6-3
 HD Ids Waterbolk (3) - Sem Middelhoven (2) / Ivar Krans (3) - Stan de Haan (3) 6-1, 3-6, [10-4]
1e GD Carmen van den Brink (3) - Sem Middelhoven (2) / Ivar Krans (3) - Nika Beukers (2) 3-6, 1-6
2e GD Ids Waterbolk (3) - Judith van Fraayenhoven (3) / Stan de Haan (3) - Margo Verbeet (2) 6-1, 3-6, [9-11]
13 september 2020 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 8-0
1e DE Olga Kalyuzhnaya (2) / Lotte Lesscher (3) 6-1, 6-3
2e DE Sanne Schoormans (4) / Frédérique de Vries (3) 6-3, 6-7, 6-2
1e HE Baptist Onderdonck (2) / Hugo Kampschreur (3) 6-2, 6-1
2e HE Jim Aarts (3) / Stijn Bremer (3) 6-3, 3-6, 6-3
 DD Nikki van der Linden (3) - Sanne Schoormans (4) / Frédérique de Vries (3) - Britt Donders (3) 7-5, 6-4
 HD Jens van den Hanenberg (3) - Jim Aarts (4) / Stijn Bremer (3) - Hugo Kampschreur (3) 1-6, 6-3, [10-7]
1e GD Olga Kalyuzhnaya (2) - Jens van den Hanenberg (3) / Stijn Bremer (3) - Lotte Lesscher (3) 6-3, 6-4
2e GD Baptist Onderdonck (2) - Nikki van der Linden (3) / Hugo Kampschreur (3) - Britt Donders (3) 6-0, 6-2