Uitslagen landelijke competitie 2020 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt t/m 28 september 2020 Home


2020 Gemengd 2e klasse afdelingnr 2

Stand

GespeeldPunten
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 3 18
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 3 16
G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 3 14
T.C. Domstad (Utrecht) 4 3 12
T.V. Pijnacker 1 3 9
B.L.T.V. (Breda) 1 3 9
L.T.C. Vleuten de Meern 1 2 8
L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 2 2

Uitslagen

27 september 2020 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 3-5
1e DE Fabiënne Kalmeijer (4) / Birgit Heijnemans (3) 6-7, 4-6
2e DE Sophie Stoyanov (4) / Emily Schut (4) 6-2, 6-0
1e HE Jan-Kees Amesz (3) / Ingmar Remmerswaal (3) 5-7, 4-6
2e HE Toon van de Griendt (3) / Steven Ammerlaan (4) 6-4, 5-7, 6-2
 DD Sophie Stoyanov (4) - Moniqúe Zuur (2) / Birgit Heijnemans (3) - Emily Schut (5) 6-3, 6-3
 HD Milo ter Reegen (5) - Bas Middelkoop (4) / Steven Ammerlaan (4) - Joey Dijkstra (3) 3-6, 5-7
1e GD Moniqúe Zuur (2) - Toon van de Griendt (4) / Ingmar Remmerswaal (3) - Birgit Heijnemans (3) 4-6, 5-7
2e GD Fabiënne Kalmeijer (3) - Bas Middelkoop (4) / Joey Dijkstra (3) - Emily Schut (5) 5-7, 7-6, [8-10]
27 september 2020 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Pijnacker 1 6-2
1e DE Sofieke Nout (2) / Laurie Barendse (3) 4-6, 2-6
2e DE Maaike Groot (3) / Fenna Swaan (4) 6-2, 6-1
1e HE Karol van der Linden (3) / Wouter Saraber (4) 6-2, 6-2
2e HE Bram Bruinse (3) / Quinten Leus (4) 2-6, 6-4, 6-1
 DD Denise Smits (2) - Maaike Groot (4) / Laurie Barendse (3) - Mirjam Swarte (3) 5-7, 1-6
 HD Arthur Pinkse (2) - Karol van der Linden (4) / Koen Hendrikse (3) - Quinten Leus (6) 6-3, 7-6
1e GD Denise Smits (2) - Arthur Pinkse (2) / Mirjam Swarte (3) - Koen Hendrikse (3) 6-1, 6-2
2e GD Sofieke Nout (3) - Bram Bruinse (3) / Fenna Swaan (3) - Wouter Saraber (4) 6-0, 6-4
27 september 2020 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / B.L.T.V. (Breda) 1 6-2
1e DE Dunya Charalampopoulos (3) / Janneke Luitjes (3) 7-6, 6-7, 1-6
2e DE / Walkover
1e HE Max van Wijk (3) / Roland van de Kerkhof (3) 5-7, 2-6
2e HE Tomi van den Ham (3) / Wesley Vromans (5) 6-0, 6-0
 DD Dunya Charalampopoulos (5) - Lina Ilahi (5) / Kim Paulussen (3) - Michelle Hazenberg (3) 6-4, 6-7, [10-3]
 HD Tomi van den Ham (3) - Max van Wijk (3) / Youp de Kroon (4) - Wesley Vromans (3) 6-1, 6-1
1e GD Tomi van den Ham (3) - Dunya Charalampopoulos (5) / Roland van de Kerkhof (3) - Michelle Hazenberg (3) 6-1, 7-6
2e GD Max van Wijk (3) - Lina Ilahi (5) / Janneke Luitjes (3) - Youp de Kroon (4) 5-7, 6-2, [11-9]

20 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 3-5
1e DE Iris van de Ven (3) / Milou Dalmolen (4) 3-6, 6-2, 3-6
2e DE Emily Schut (4) / Vivian Hegeman (3) 6-0, 6-1
1e HE Joey Dijkstra (2) / Tim Poorthuis (3) 7-5, 5-7, 3-6
2e HE Steven Ammerlaan (4) / Jordi Jansens (3) 3-6, 5-7
 DD Iris van de Ven (3) - Nina Morks (3) / Natalja Krekelberg (3) - Milou Dalmolen (4) 6-4, 4-6, [4-10]
 HD Joey Dijkstra (3) - Ingmar Remmerswaal (3) / Wouter Olling (3) - Colin Mulders (5) 6-3, 6-1
1e GD Ingmar Remmerswaal (3) - Nina Morks (3) / Tim Poorthuis (3) - Natalja Krekelberg (3) 4-6, 4-6
2e GD Steven Ammerlaan (4) - Emily Schut (5) / Vivian Hegeman (4) - Jordi Jansens (3) 6-4, 7-6
20 september 2020 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 1-7
1e DE Linda Gerth-Verhoeve (2) / Moniqúe Zuur (2) 0-4 Opgave
2e DE Isabella Mujan (4) / Sophie Stoyanov (4) 2-6, 0-6
1e HE Rob van Hilten (3) / Jop Peelen (3) 7-5, 6-2
2e HE Kai Rottiné (4) / Bas Middelkoop (3) 6-7, 2-6
 DD Isabella Mujan (3) - Martina Nevrlka (3) / Moniqúe Zuur (2) - Sylvia Koppenol (3) 3-6, 2-6
 HD Rob van Hilten (4) - Kai Rottiné (4) / Jop Peelen (2) - Jan-Kees Amesz (4) 4-6, 3-6
1e GD Isabella Mujan (3) - Rob van Hilten (4) / Moniqúe Zuur (2) - Jan-Kees Amesz (4) 1-6, 6-7
2e GD Martina Nevrlka (3) - Kai Rottiné (4) / Bas Middelkoop (4) - Sophie Stoyanov (4) 2-6, 3-6
20 september 2020 B.L.T.V. (Breda) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 3-5
1e DE Janneke Luitjes (3) / Sofieke Nout (2) 2-6, 3-6
2e DE Michelle Hazenberg (4) / Maaike Groot (3) 3-6, 0-6
1e HE Youp de Kroon (4) / Karol van der Linden (3) 6-4, 7-5
2e HE / Walkover
 DD Inge Spronk (2) - Kim Paulussen (3) / Denise Smits (2) - Maaike Groot (4) 6-2, 6-3
 HD Thomas Bakker (3) - Youp de Kroon (4) / Arthur Pinkse (2) - Karol van der Linden (4) 2-6, 7-5, [9-11]
1e GD Roland van de Kerkhof (3) - Janneke Luitjes (3) / Arthur Pinkse (2) - Denise Smits (2) 2-6, 2-6
2e GD Michelle Hazenberg (3) - Thomas Bakker (3) / Sofieke Nout (3) - Karol van der Linden (4) 4-6, 1-6
20 september 2020 T.V. Pijnacker 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 2-6
1e DE Laurie Barendse (3) / Dunya Charalampopoulos (3) 4-6, 6-3, 4-6
2e DE Fenna Swaan (4) / Maarit Kans (3) 3-6, 6-3, 7-6
1e HE Quinten Leus (4) / Tomi van den Ham (3) 1-6, 1-6
2e HE Koen Hendrikse (4) / Max van Wijk (3) 1-6, 2-6
 DD Fenna Swaan (3) - Mirjam Swarte (3) / Lina Ilahi (5) - Maarit Kans (5) 6-2, 6-1
 HD Quinten Leus (6) - Wouter Saraber (4) / Tomi van den Ham (3) - Max van Wijk (3) 1-6, 4-6
1e GD Koen Hendrikse (3) - Laurie Barendse (3) / Tomi van den Ham (3) - Dunya Charalampopoulos (5) 2-6, 3-6
2e GD Wouter Saraber (4) - Mirjam Swarte (3) / Max van Wijk (3) - Lina Ilahi (5) 4-6, 6-1, [6-10]

13 september 2020 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 4-4
1e DE Moniqúe Zuur (2) / Floor van Nunen (3) Walkover
2e DE Sophie Stoyanov (4) / Inge Spronk (3) 3-6, 6-7
1e HE Toon van de Griendt (3) / Roland van de Kerkhof (3) 5-7, 1-6
2e HE Bas Middelkoop (3) / Youp de Kroon (4) 7-6, 7-6
 DD Fabiënne Kalmeijer (3) - Sophie Stoyanov (4) / Inge Spronk (2) - Floor van Nunen (3) 2-6, 5-7
 HD Toon van de Griendt (4) - Milo ter Reegen (5) / Roland van de Kerkhof (3) - Thomas Bakker (3) 1-6, 2-6
1e GD Moniqúe Zuur (2) - Milo ter Reegen (5) / Floor van Nunen (3) - Thomas Bakker (3) 6-4, 7-6
2e GD Bas Middelkoop (4) - Fabiënne Kalmeijer (3) / Inge Spronk (2) - Youp de Kroon (4) Walkover
13 september 2020 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 7-1
1e DE Denise Smits (2) / Linda Gerth-Verhoeve (2) 1-6, 4-6
2e DE Maaike Groot (3) / Isabella Mujan (4) 6-4, 6-3
1e HE Bram Bruinse (3) / Rob van Hilten (3) 4-6, 6-3, 6-4
2e HE Karol van der Linden (3) / Kai Rottiné (4) 7-5, 6-4
 DD Josine Bekkers (3) - Maaike Groot (4) / Isabella Mujan (3) - Martina Nevrlka (3) 7-5, 6-2
 HD Arthur Pinkse (2) - Bram Bruinse (3) / Rob van Hilten (4) - Kai Rottiné (4) 2-6, 6-3, [10-1]
1e GD Denise Smits (2) - Arthur Pinkse (2) / Linda Gerth-Verhoeve (2) - Rob van Hilten (4) 6-4, 6-4
2e GD Maaike Groot (4) - Karol van der Linden (4) / Martina Nevrlka (3) - Kai Rottiné (4) 6-0, 6-4
13 september 2020 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 4-4
1e DE Dunya Charalampopoulos (3) / Renske Ubachs (3) 2-6, 1-6
2e DE Lina Ilahi (5) / Emily Schut (4) 1-6, 6-2, 3-6
1e HE Arthur van der Kooij (2) / Joey Dijkstra (2) 6-1, 6-1
2e HE Tomi van den Ham (3) / Ingmar Remmerswaal (3) 6-1, 4-6, 6-0
 DD Lina Ilahi (5) - Maarit Kans (5) / Renske Ubachs (3) - Iris van de Ven (3) 1-6, 1-6
 HD Arthur van der Kooij (2) - Max van Wijk (3) / Ingmar Remmerswaal (3) - Steven Ammerlaan (4) 6-4, 6-7, [6-10]
1e GD Tomi van den Ham (3) - Dunya Charalampopoulos (5) / Joey Dijkstra (3) - Iris van de Ven (3) 5-7, 6-3, [10-6]
2e GD Max van Wijk (3) - Maarit Kans (5) / Emily Schut (5) - Steven Ammerlaan (4) 6-3, 6-4
13 september 2020 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / T.V. Pijnacker 1 3-5
1e DE Natalja Krekelberg (2) / Laurie Barendse (3) 6-7, 4-6
2e DE Marloes Schuijt (3) / Mirjam Swarte (3) 6-4, 6-7, 2-6
1e HE Jordi Jansens (3) / Koen Hendrikse (4) 6-4, 3-6, 4-6
2e HE Tim Poorthuis (3) / Quinten Leus (4) 6-2, 6-0
 DD Natalja Krekelberg (3) - Karlijn Verburgh (3) / Mirjam Swarte (3) - Fenna Swaan (3) 6-2, 4-6, [8-10]
 HD Jordi Jansens (3) - Wouter Olling (3) / Wouter Saraber (4) - Quinten Leus (6) 6-3, 6-2
1e GD Tim Poorthuis (3) - Karlijn Verburgh (3) / Koen Hendrikse (3) - Fenna Swaan (3) 5-7, 6-2, [4-10]
2e GD Wouter Olling (3) - Marloes Schuijt (3) / Laurie Barendse (3) - Wouter Saraber (4) 6-3, 6-3