Uitslagen landelijke competitie 2020 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 28 september 2020 Home


2020 Gemengd 2e klasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 3 19
L.T.C. Soestdijk 1 3 18
Oegstgeester L.T.C. 1 3 17
T.C. De Uithof (Utrecht) 1 3 10
T.C. Domstad (Utrecht) 3 3 10
G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 3 8
THOR De Bataaf (Den Haag) 2 3 7
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 3 7

Uitslagen

27 september 2020 Oegstgeester L.T.C. 1 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 5-3
1e DE Marente Sijbesma (3) / Fay te Hennepe (4) 6-1, 6-2
2e DE Julia te Velde (3) / Ivet Stancheva (5) 1-6, 6-7
1e HE Jasper de Regt (2) / Rembert Sinnaeve (3) 6-2, 6-1
2e HE Frank de Groot / Cas de Ruiter (4) 5-7 Opgave
 DD Marente Sijbesma (2) - Julia te Velde / Ivet Stancheva (5) - Fleur Holtkamp (3) 6-0, 6-1
 HD Jasper de Regt (2) - Stijn de Mooy / Davy Visser (2) - Cas de Ruiter (3) 6-4, 6-4
1e GD Jasper de Regt (2) - Marente Sijbesma (2) / Fay te Hennepe (4) - Davy Visser (2) 6-4, 7-6
2e GD / Walkover
27 september 2020 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 8-0
27 september 2020 L.T.C. Soestdijk 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 7-1
1e DE Rose Marie Nijkamp (3) / Daphne Smit (3) 6-3, 6-2
2e DE Britt du Pree (4) / Cleo van Engelen (3) 6-1, 6-0
1e HE Freddy Forger (2) / Sander Compeer (3) 3-6, 6-4, 6-0
2e HE Manvydas Balciunas (4) / Glenn Resodihardjo (3) 6-4, 6-4
 DD Elleke Wolters (2) - Britt du Pree (5) / Cleo van Engelen (4) - Daphne Smit (3) 6-1, 6-1
 HD Manvydas Balciunas (5) - Thijs Roper (4) / Jack Haslinghuis (2) - Sander Compeer (3) 5-7, 5-7
1e GD Freddy Forger (3) - Rose Marie Nijkamp (4) / Glenn Resodihardjo (2) - Daphne Smit (3) 6-4, 6-2
2e GD Thijs Roper (4) - Britt du Pree (5) / Cleo van Engelen (4) - Jack Haslinghuis (2) Walkover
27 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 3-5
1e DE Amanda Bikker (2) / Laura Sterkman (2) 6-4, 6-7, 6-3
2e DE Elja Vegter (3) / Yentl Methorst (3) 2-6, 6-2, 4-6
1e HE Jorn Herber (3) / Mees Buytenhuijs (3) 6-7, 6-4, 3-6
2e HE Jari Alberts (4) / Luuk Ammerlaan (4) 4-6, 6-2, 7-6
 DD Elja Vegter (3) - Puck Vlaskamp (3) / Laura Sterkman (3) - Merle de Vries (2) 6-7, 4-6
 HD Tim van Rodijnen (3) - Jorn Herber (3) / Mees Buytenhuijs (4) - Jacco van der Putten (2) 6-3, 6-3
1e GD Puck Vlaskamp (3) - Tim van Rodijnen (3) / Merle de Vries (2) - Jacco van der Putten (2) 4-6, 3-6
2e GD Amanda Bikker (3) - Jari Alberts (4) / Yentl Methorst (3) - Luuk Ammerlaan (4) 4-6, 3-6

20 september 2020 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-6
1e DE Shanna Buitenhuis (2) / Marente Sijbesma (3) 4-6, 1-6
2e DE Anoek Pruijmboom (3) / Kristel Vos (3) 6-4, 6-1
1e HE Brandon van Kleef (3) / Jasper de Regt (2) 4-6, 4-6
2e HE Tijmen van der Linden (3) / Martijn van Dooren (4) 6-4, 6-3
 DD Shanna Buitenhuis (3) - Anoek Pruijmboom (2) / Marente Sijbesma (2) - Kristel Vos (4) 6-3, 0-1 Opgave
 HD Brandon van Kleef (3) - Jay Temming (4) / Martijn van Dooren (3) - Frank de Groot (4) 6-2, 3-6, [7-10]
1e GD Shanna Buitenhuis (3) - Jay Temming (4) / Jasper de Regt (2) - Marente Sijbesma (2) Walkover
2e GD / Kristel Vos (4) - Frank de Groot (4) Walkover
20 september 2020 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 4-4
1e DE Lotte van der Elst (2) / Amanda Bikker (2) 6-2, 6-2
2e DE Mima de Niet (3) / Birgit Heijnemans (3) 6-3, 3-6, 6-4
1e HE Sander Compeer (3) / Jorn Herber (3) 6-4, 3-6, 2-6
2e HE Glenn Resodihardjo (3) / Jari Alberts (4) 1-6, 6-4, 6-2
 DD Lotte van der Elst (2) - Cleo van Engelen (4) / Amanda Bikker (3) - Elja Vegter (3) 6-2, 6-3
 HD Sander Compeer (3) - Jack Haslinghuis (2) / Jorn Herber (3) - Tim van Rodijnen (3) 4-6, 6-3, [8-10]
1e GD Glenn Resodihardjo (2) - Mima de Niet (3) / Birgit Heijnemans (3) - Tim van Rodijnen (3) 6-4, 5-7, [8-10]
2e GD Cleo van Engelen (4) - Jack Haslinghuis (2) / Elja Vegter (3) - Jari Alberts (4) 6-7, 2-6
20 september 2020 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 3-5
1e DE Lois van de Fliert (2) / Sophie van Rosendael (2) 1-6, 0-6
2e DE Ivet Stancheva (5) / Julia van Rosendael (3) 6-2, 7-6
1e HE Cas de Ruiter (4) / Bas Haverlag (2) 6-7, 3-6
2e HE / Walkover
 DD Fleur Holtkamp (3) - Ivet Stancheva (5) / Federica van Adrichem (2) - Sophie van Rosendael (2) 2-6, 5-7
 HD Cas de Ruiter (3) - Davy Visser (2) / Timo de Mooy (4) - Bas Haverlag (3) 6-3, 6-4
1e GD Davy Visser (2) - Fleur Holtkamp (3) / Bas Haverlag (3) - Federica van Adrichem (2) 6-7, 6-7
2e GD Cas de Ruiter (3) - Lois van de Fliert (2) / Timo de Mooy (4) - Julia van Rosendael (2) 7-5, 6-2
20 september 2020 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / L.T.C. Soestdijk 1 3-5
1e DE Yentl Methorst (3) / Rose Marie Nijkamp (3) 1-6, 5-7
2e DE / Walkover
1e HE Jacco van der Putten (2) / Manvydas Balciunas (4) 6-3, 4-6, 4-6
2e HE Mees Buytenhuijs (3) / Thijs Roper (5) 6-2, 6-4
 DD Laura Sterkman (3) - Merle de Vries (2) / Rose Marie Nijkamp (4) - Britt du Pree (5) 6-7, 6-1, [4-10]
 HD Mees Buytenhuijs (4) - Jacco van der Putten (2) / Manvydas Balciunas (5) - Thijs Roper (4) 5-7, 6-4, [10-6]
1e GD Mees Buytenhuijs (4) - Merle de Vries (2) / Manvydas Balciunas (5) - Rose Marie Nijkamp (4) 6-2, 3-6, [4-10]
2e GD Yentl Methorst (3) - Luuk Ammerlaan (4) / Britt du Pree (5) - Thijs Roper (4) 3-6, 7-5, [10-8]

13 september 2020 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 6-2
1e DE Sophie van Rosendael (2) / Laura Sterkman (2) 7-5, 6-1
2e DE Julia van Rosendael (3) / Yentl Methorst (3) 6-2, 6-1
1e HE Timo de Mooy (3) / Mees Buytenhuijs (3) 6-4, 6-1
2e HE Olger van Gent (3) / Luuk Ammerlaan (4) Walkover
 DD Julia van Rosendael (2) - Federica van Adrichem (2) / Merle de Vries (2) - Laura Sterkman (3) 4-6, 3-6
 HD Olger van Gent (3) - Timo de Mooy (4) / Jacco van der Putten (2) - Luuk Ammerlaan (4) 7-5, 4-6, [16-14]
1e GD Sophie van Rosendael (2) - Olger van Gent (3) / Merle de Vries (2) - Jacco van der Putten (2) 7-5, 6-4
2e GD Julia van Rosendael (2) - Timo de Mooy (4) / Yentl Methorst (3) - Mees Buytenhuijs (4) 6-2, 6-4
13 september 2020 Oegstgeester L.T.C. 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 6-2
1e DE Marente Sijbesma (3) / Lotte van der Elst (2) 6-1, 6-2
2e DE Kristel Vos (3) / Mima de Niet (3) 1-6, 4-6
1e HE Jasper de Regt (2) / Sander Compeer (3) 6-2, 6-0
2e HE Bas van Biezen (3) / Glenn Resodihardjo (3) 6-1, 6-2
 DD Marente Sijbesma (2) - Kristel Vos (4) / Daphne Smit (3) - Cleo van Engelen (4) 5-7, 6-1, [7-10]
 HD Bas van Biezen (3) - Frank de Groot (4) / Glenn Resodihardjo (2) - Sander Compeer (3) 6-2, 7-6
1e GD Jasper de Regt (2) - Marente Sijbesma (2) / Lotte van der Elst (2) - Glenn Resodihardjo (2) 7-6, 6-2
2e GD Kristel Vos (4) - Frank de Groot (4) / Sander Compeer (3) - Mima de Niet (3) 6-4, 3-6, [10-5]
13 september 2020 L.T.C. Soestdijk 1 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 6-2
1e DE Sonja Huizinga (4) / Lois van de Fliert (2) 2-6, 0-6
2e DE Britt du Pree (4) / Ivet Stancheva (5) 6-4, 6-3
1e HE Abel Forger (3) / Rembert Sinnaeve (3) 6-2, 6-2
2e HE Manvydas Balciunas (4) / Cas de Ruiter (4) 7-5, 6-2
 DD Elleke Wolters (2) - Britt du Pree (5) / Fay te Hennepe (4) - Ivet Stancheva (5) 6-7, 6-2, [10-6]
 HD Abel Forger (3) - Manvydas Balciunas (5) / Davy Visser (2) - Rembert Sinnaeve (3) 7-5, 6-1
1e GD Abel Forger (3) - Sonja Huizinga (4) / Lois van de Fliert (2) - Davy Visser (2) 0-6, 3-6
2e GD Freddy Forger (3) - Britt du Pree (5) / Cas de Ruiter (3) - Fay te Hennepe (4) 6-2, 6-4
13 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 3-5
1e DE Amanda Bikker (2) / Shanna Buitenhuis (2) 5-7, 1-6
2e DE Birgit Heijnemans (3) / Anoek Pruijmboom (3) 6-7, 2-6
1e HE Tim van Rodijnen (3) / Tijmen van der Linden (3) 3-6, 3-6
2e HE Jari Alberts (4) / Jay Temming (4) 4-6, 6-2, 2-6
 DD Amanda Bikker (3) - Elja Vegter (3) / Shanna Buitenhuis (3) - Anoek Pruijmboom (2) 3-6, 3-6
 HD Jorn Herber (3) - Jari Alberts (4) / Brandon van Kleef (3) - Tijmen van der Linden (3) 6-4, 6-4
1e GD Jorn Herber (3) - Elja Vegter (3) / Shanna Buitenhuis (3) - Brandon van Kleef (3) 6-1, 6-3
2e GD Birgit Heijnemans (3) - Tim van Rodijnen (3) / Anoek Pruijmboom (2) - Jay Temming (4) 6-1, 3-6, [12-10]