Uitslagen landelijke competitie 2020 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt t/m 21 september 2020 Home


2020 Gemengd 1e klasse afdelingnr 2

Stand

GespeeldPunten
T.C. Bosheim (Bussum) 1 2 14
L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 2 12
T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2 10
T.V. Smash Bergen op Zoom 1 2 8
A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 2 7
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 2 7
U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2 3
T.V. Huissen 1 2 3

Uitslagen

20 september 2020 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-6
1e DE Tirza Griffejoen (3) / Shanna de Cortie (2) 1-6, 3-6
2e DE Valerie Griffejoen (3) / Loïs Wagenvoort (3) 6-3, 6-3
1e HE Job van Eijk (2) / Lody Teeuwsen (2) 0-6, 1-6
2e HE Sam Bakker (3) / Bobby Brand (3) 6-4, 6-7, 4-6
 DD Lisa Borckink (2) - Valerie Griffejoen (3) / Stephanie Gomperts (2) - Loïs Wagenvoort (2) 3-6, 6-4, [10-6]
 HD Sam Bakker (3) - Luuk Logtenberg (3) / Alwin van Engelenburg (2) - Bobby Brand (3) 2-6, 6-4, [8-10]
1e GD Luuk Logtenberg (3) - Lisa Borckink (2) / Lody Teeuwsen (2) - Stephanie Gomperts (2) 4-6, 6-3, [7-10]
2e GD Tirza Griffejoen (3) - Petar Wemmenhove (4) / Alwin van Engelenburg (2) - Shanna de Cortie (2) 1-6, 2-6
20 september 2020 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Huissen 1 6-2
1e DE Angelique van der Meet (2) / Jaimy Schoorl (4) 6-1, 6-1
2e DE Fréderique van de Velde (2) / Anne-Fleur Wismans (4) 6-1, 7-6
1e HE Dylan de Ruiter (2) / Mart van der Heijden (3) 6-4, 7-5
2e HE Daan Hendriks (3) / Rick Maters (4) 3-6, 5-7
 DD Loes Siderius (2) - Bernice van de Velde (2) / Martine Vosseberg (3) - Jaimy Schoorl (3) 6-2, 6-0
 HD Dylan de Ruiter (4) - Martijn Janssens (3) / Mart van der Heijden (4) - Rob Hendriks (4) 6-2, 5-7, [7-10]
1e GD Bernice van de Velde (2) - Martijn Janssens (3) / Martine Vosseberg (3) - Rob Hendriks (4) 6-1, 6-2
2e GD Angelique van der Meet (2) - Daan Hendriks (3) / Rick Maters (3) - Anne-Fleur Wismans (4) 6-1, 6-0
20 september 2020 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 0-8
1e DE Emma Goedkoop (2) / Regina Balcune (2) 5-7, 6-4, 1-6
2e DE Kimberley van Heugten (2) / Coco Bosman (2) 3-6, 6-3, 4-6
1e HE Martijn Fens (3) / Rick Tania (2) 1-6, 5-7
2e HE Ronald Blonk (3) / Erik Goris (2) 2-6, 0-6
 DD Emma Goedkoop (3) - Debby Haak (3) / Regina Balcune (3) - Maxim van Ossenbruggen (2) 5-7, 6-4, [5-10]
 HD Ronald Blonk (3) - Martijn Fens (3) / Daniël Fennis (2) - Erik Goris (2) 4-6, 4-6
1e GD Kimberley van Heugten (2) - Ronald Blonk (3) / Rick Tania (2) - Maxim van Ossenbruggen (2) 0-6, 6-7
2e GD Debby Haak (3) - Martijn Fens (3) / Daniël Fennis (2) - Coco Bosman (3) 2-6, 1-6
20 september 2020 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 3-5
1e DE Amadeus Admiraal (2) / Rachel Gans (2) 1-6, 1-6
2e DE Charlotte Wijkamp (3) / Beau Blokker (3) 6-0, 7-5
1e HE Matthijs van Starkenburg (2) / Karel Blom (2) 6-3, 6-2
2e HE Brian de Vrind (2) / Xander Spong (2) 1-6, 2-6
 DD Femke van Diemen (2) - Amadeus Admiraal (3) / Nicolette van Uitert (2) - Rachel Gans (4) 4-6, 2-6
 HD Matthijs van Starkenburg (2) - Tim Jansen (3) / Xander Spong (2) - Jelmer Broers (3) 6-7, 2-6
1e GD Brian de Vrind (2) - Charlotte Wijkamp (3) / Nicolette van Uitert (2) - Jelmer Broers (3) 6-3, 5-7, [10-6]
2e GD Amadeus Admiraal (3) - Tim Jansen (3) / Björn Luitink (2) - Beau Blokker (3) 6-3, 2-6, [6-10]

13 september 2020 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-4
1e DE Shanna de Cortie (2) / Femke van Diemen (2) 6-3, 6-0
2e DE Annelie de Vries (2) / Charlotte Wijkamp (3) 6-4, 2-6, 6-2
1e HE Lody Teeuwsen (2) / Matthijs van Starkenburg (2) 3-6, 3-6
2e HE Coen-Willem Buys (3) / Tim Jansen (3) 2-6, 4-6
 DD Annelie de Vries (3) - Stephanie Gomperts (2) / Femke van Diemen (2) - Amadeus Admiraal (3) 6-4, 6-0
 HD Coen-Willem Buys (3) - Dennis Lütjohann (3) / Tim Jansen (3) - Gertjan Egberink (3) 4-6, 1-6
1e GD Lody Teeuwsen (2) - Shanna de Cortie (2) / Amadeus Admiraal (3) - Tim Jansen (3) 6-2, 6-1
2e GD Dennis Lütjohann (3) - Stephanie Gomperts (2) / Charlotte Wijkamp (3) - Gertjan Egberink (3) 2-6, 0-6
13 september 2020 T.V. Huissen 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 1-7
1e DE Jaimy Schoorl (4) / Emma Goedkoop (2) 0-6, 0-6
2e DE Anne-Fleur Wismans (4) / Kimberley van Heugten (2) 0-6, 2-6
1e HE Mart van der Heijden (3) / Martijn Fens (3) 3-6, 6-7
2e HE Rick Maters (4) / Ronald Blonk (3) 6-1, 6-2
 DD Martine Vosseberg (3) - Jaimy Schoorl (3) / Emma Goedkoop (3) - Debby Haak (3) 3-6, 2-6
 HD Mart van der Heijden (4) - Rob Hendriks (4) / Ronald Blonk (3) - Christian Vroomen (3) 4-6, 7-6, [6-10]
1e GD Martine Vosseberg (3) - Rob Hendriks (4) / Kimberley van Heugten (2) - Martijn Fens (3) 1-6, 5-7
2e GD Rick Maters (3) - Anne-Fleur Wismans (4) / Debby Haak (3) - Christian Vroomen (3) 3-6, 2-6
13 september 2020 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 6-2
1e DE Regina Balcune (2) / Angelique van der Meet (2) 1-6, 3-6
2e DE Coco Bosman (2) / Bernice van de Velde (2) 7-6, 6-4
1e HE Daniël Fennis (2) / Dylan de Ruiter (2) 6-3, 6-3
2e HE Rick Tania (2) / Martijn Janssens (3) Walkover
 DD Coco Bosman (3) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Angelique van der Meet (2) - Fréderique van de Velde (2) 4-6, 7-5, [11-9]
 HD Rick Tania (2) - Erik Goris (2) / Dylan de Ruiter (4) - Martijn Janssens (3) 6-2, 6-3
1e GD Daniël Fennis (2) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Bernice van de Velde (2) - Martijn Janssens (3) 7-6, 4-6, [7-10]
2e GD Erik Goris (2) - Regina Balcune (3) / Fréderique van de Velde (2) - Dylan de Ruiter (4) 6-4, 6-2
13 september 2020 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 7-1
1e DE Nicolette van Uitert (2) / Valerie Griffejoen (3) 6-3, 6-4
2e DE Rachel Gans (2) / Tirza Griffejoen (3) 6-0, 6-0
1e HE Karel Blom (2) / Sam Bakker (3) 6-3, 6-1
2e HE Björn Luitink (2) / Petar Wemmenhove (3) 6-1, 6-1
 DD Nicolette van Uitert (2) - Beau Blokker (3) / Valerie Griffejoen (3) - Myrthe Wittkämper (3) 6-2, 2-6, [8-10]
 HD Xander Spong (2) - Jelmer Broers (3) / Sam Bakker (3) - Luuk Logtenberg (3) 6-3, 7-6
1e GD Carmen van Poelgeest (2) - Jelmer Broers (3) / Luuk Logtenberg (3) - Myrthe Wittkämper (3) 7-6, 5-7, [10-7]
2e GD Karel Blom (3) - Beau Blokker (3) / Tirza Griffejoen (3) - Petar Wemmenhove (4) 6-4, 4-6, [10-8]