Uitslagen landelijke competitie 2020 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 28 september 2020 Home


2020 Gemengd 1e klasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3 18
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3 14
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 3 14
T.V. Heerhugowaard 1 3 12
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3 12
T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 3 11
L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3 11
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 3 4

Uitslagen

27 september 2020 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-5
1e DE Inge Kaars Sijpesteijn (2) / Hester Lange (2) 6-0, 7-5
2e DE Stéphanie Zaaijer (2) / Marlot Meddens (3) 2-6, 3-6
1e HE Wouter van Dijk (3) / Ryan Koffeman (2) 6-3, 1-6, 2-6
2e HE Chris Politiek (3) / Daan Maasland (3) 2-6, 3-6
 DD Inge Kaars Sijpesteijn (3) - Polly Lam Po Kuen (2) / Medy Blankvoort (2) - Hester Lange (3) 4-6, 2-6
 HD / Walkover
1e GD Yannick Goossens (2) - Polly Lam Po Kuen (2) / Daan Maasland (3) - Medy Blankvoort (2) 3-6, 1-6
2e GD / Walkover
27 september 2020 T.V. Heerhugowaard 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-4
1e DE Nina Kruijer (2) / Erika Vogelsang (2) 6-2, 6-0
2e DE Pleun Kramer (3) / Jade Groen (3) 4-6, 4-6
1e HE Koen van der Meer (3) / Aydan Gomez Osorio (2) 6-4, 6-7, 3-6
2e HE Robert Kef (3) / Jens Hoogendam (3) 7-5, 6-1
 DD Pleun Kramer (3) - Elise van Zijst (3) / Jade Groen (4) - Erika Vogelsang (2) 2-6, 6-1, [8-10]
 HD Martijn Kerssens (2) - Koen van der Meer (2) / Aydan Gomez Osorio (3) - Jens Hoogendam (3) 7-5, 4-6, [10-1]
1e GD Robert Kef (3) - Nina Kruijer (2) / Jens Hoogendam (3) - Erika Vogelsang (2) 5-7, 0-6
2e GD Martijn Kerssens (2) - Elise van Zijst (3) / Aydan Gomez Osorio (3) - Jade Groen (4) 6-2, 6-2
27 september 2020 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-3
1e DE Nadine Gobin (2) / Rebecca Indrakusuma (3) 3-6, 4-6
2e DE Laurèl Polman (3) / Jeske Boeding (4) 6-3, 4-6, 6-3
1e HE Enzo van der Heijden (2) / Yannick van der Weerden (2) 6-2, 6-1
2e HE Xavier van der Heijden (3) / Reinoud Haal (3) 4-6, 6-3, 6-2
 DD Nadine Gobin (2) - Evelien Strijker (3) / Jeske Boeding (2) - Kimberly Loo (3) 6-1, 7-6
 HD Maik Gijzen (3) - Xavier van der Heijden (2) / David Valstar (2) - Yannick van der Weerden (3) 3-6, 4-6
1e GD Enzo van der Heijden (3) - Laurèl Polman (2) / Reinoud Haal (2) - Rebecca Indrakusuma (2) 6-2, 6-3
2e GD Maik Gijzen (3) - Evelien Strijker (3) / Kimberly Loo (3) - David Valstar (2) 3-6, 6-2, [8-10]
27 september 2020 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 8-0
1e DE Sanne Schalekamp (2) / Walkover
2e DE Sanne Jansen (2) / Walkover
1e HE Brian Bozemoj (2) / Walkover
2e HE Stijn Paardekooper (3) / Walkover
 DD Rikke de Koning (2) - Sanne Jansen (2) / Walkover
 HD Stijn Paardekooper (3) - Daniel Verbeek (3) / Walkover
1e GD Brian Bozemoj (3) - Sanne Schalekamp (2) / Walkover
2e GD Daniel Verbeek (3) - Rikke de Koning (2) / Walkover

20 september 2020 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-4
1e DE Ilse Huiskes (3) / Stéphanie Zaaijer (2) 5-7, 7-5, 6-7
2e DE Rebecca Indrakusuma (3) / Polly Lam Po Kuen (2) 5-7, 6-1, 6-0
1e HE Yannick van der Weerden (2) / Yannick Goossens (2) 2-6, 1-6
2e HE David Valstar (3) / Chris Politiek (3) 6-4, 5-7, 6-7
 DD Jeske Boeding (2) - Kimberly Loo (3) / Inge Kaars Sijpesteijn (3) - Polly Lam Po Kuen (2) 6-3, 3-6, [10-1]
 HD Yannick van der Weerden (3) - David Valstar (2) / Yannick Goossens (2) - Wouter van Dijk (3) 1-6, 6-4, [7-10]
1e GD David Valstar (2) - Kimberly Loo (3) / Chris Politiek (2) - Inge Kaars Sijpesteijn (3) 6-2, 6-2
2e GD Yannick van der Weerden (3) - Jeske Boeding (2) / Wouter van Dijk (3) - Polly Lam Po Kuen (2) 4-6, 6-4, [10-7]
20 september 2020 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 4-4
1e DE Liv Geurts (2) / Rikke de Koning (2) 5-7, 6-4, 7-6
2e DE Jade Groen (3) / Sanne Schalekamp (2) 6-4, 2-6, 6-3
1e HE Lodewijk Weststrate (1) / Stijn Paardekooper (3) 6-2, 6-2
2e HE Aydan Gomez Osorio (2) / Daniel Verbeek (3) 0-6, 2-6
 DD Liv Geurts (2) - Erika Vogelsang (2) / Sanne Jansen (2) - Sanne Schalekamp (2) 5-7, 7-6, [8-10]
 HD Lodewijk Weststrate (2) - Jens Hoogendam (3) / Brian Bozemoj (3) - Daniel Verbeek (3) 5-7, 4-6
1e GD Erika Vogelsang (2) - Jens Hoogendam (3) / Sanne Jansen (2) - Stijn Paardekooper (3) 6-3, 6-7, [10-6]
2e GD Aydan Gomez Osorio (3) - Jade Groen (4) / Rikke de Koning (2) - Brian Bozemoj (3) 4-6, 3-6
20 september 2020 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 4-4
1e DE Anouk Sinnige (2) / Nadine Gobin (2) 6-4, 6-2
2e DE Marlot Meddens (3) / Laurèl Polman (3) 6-3, 6-3
1e HE Ryan Koffeman (2) / Enzo van der Heijden (2) Walkover
2e HE Daan Maasland (3) / Xavier van der Heijden (3) 4-6, 3-6
 DD Anouk Sinnige (2) - Hester Lange (3) / Nadine Gobin (2) - Evelien Strijker (3) 7-6, 5-7, [10-8]
 HD Ryan Koffeman (3) - Daan Maasland (3) / Xavier van der Heijden (2) - Maik Gijzen (3) Walkover
1e GD Ryan Koffeman (3) - Hester Lange (3) / Enzo van der Heijden (3) - Laurèl Polman (2) 3-6, 4-6
2e GD Daan Maasland (3) - Marlot Meddens (3) / Maik Gijzen (3) - Evelien Strijker (3) 6-3, 6-1
20 september 2020 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 3-5
1e DE Hester Hooyschuur (3) / Elise van Zijst (3) 7-5, 6-7, 3-6
2e DE / Walkover
1e HE Michiel van der Goes (3) / Martijn Kerssens (3) 6-4, 4-6, 1-6
2e HE Chiel van der Plas (3) / Lasse Reinhard (4) 4-6, 6-7
 DD Hester Hooyschuur (2) - Tamar Niesten (4) / Elise van Zijst (3) - Sophie Feller (3) 7-5, 6-1
 HD Koos van Driel (4) - Maarten Heideman (3) / Martijn Kerssens (2) - Robert Kef (3) 1-6, 4-6
1e GD Inge van Wakeren (3) - Chiel van der Plas (3) / Sophie Feller (3) - Robert Kef (3) 6-2, 6-7, [9-11]
2e GD Tamar Niesten (4) - Maarten Heideman (3) / Elise van Zijst (3) - Lasse Reinhard (4) 6-4, 7-6

13 september 2020 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 7-1
1e DE Inge Kaars Sijpesteijn (2) / Hester Hooyschuur (3) 6-3, 6-1
2e DE Stéphanie Zaaijer (2) / Tamar Niesten (4) 6-0 Opgave
1e HE Yannick Goossens (2) / Koos van Driel (3) 6-0, 6-2
2e HE Wouter van Dijk (3) / Michiel van der Goes (3) 6-1, 6-7, 6-4
 DD Polly Lam Po Kuen (2) - Stéphanie Zaaijer (3) / Hester Hooyschuur (2) - Tamar Niesten (4) 6-7, 6-1, [5-10]
 HD Yannick Goossens (2) - Chris Politiek (2) / Maarten Heideman (3) - Koos van Driel (4) 6-3, 6-1
1e GD Yannick Goossens (2) - Polly Lam Po Kuen (2) / Hester Hooyschuur (2) - Michiel van der Goes (3) 6-2, 6-2
2e GD Chris Politiek (2) - Stéphanie Zaaijer (3) / Tamar Niesten (4) - Maarten Heideman (3) 6-2, 6-2
13 september 2020 T.V. Heerhugowaard 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-5
1e DE Pleun Kramer (3) / Rebecca Indrakusuma (3) 3-6, 4-6
2e DE Elise van Zijst (3) / Ilse Huiskes (3) 4-6, 0-6
1e HE Martijn Kerssens (3) / Yannick van der Weerden (2) 6-3, 6-3
2e HE Koen van der Meer (3) / Reinoud Haal (3) 7-5, 6-4
 DD Pleun Kramer (3) - Elise van Zijst (3) / Rebecca Indrakusuma (2) - Kimberly Loo (3) 3-6, 3-6
 HD Koen van der Meer (2) - Lasse Reinhard (4) / David Valstar (2) - Reinoud Haal (2) 6-3, 6-4
1e GD Martijn Kerssens (2) - Pleun Kramer (3) / David Valstar (2) - Rebecca Indrakusuma (2) 6-2, 6-7, [7-10]
2e GD Lasse Reinhard (4) - Elise van Zijst (3) / Yannick van der Weerden (3) - Jeske Boeding (2) 6-7, 6-4, [3-10]
13 september 2020 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-6
1e DE Nadine Gobin (2) / Erika Vogelsang (2) 6-7, 6-4, 1-6
2e DE Laurèl Polman (3) / Jade Groen (3) 6-3, 1-6, 1-6
1e HE Enzo van der Heijden (2) / Aydan Gomez Osorio (2) 6-0, 6-4
2e HE Xavier van der Heijden (3) / Jens Hoogendam (3) 6-4, 2-6, 0-6
 DD Nadine Gobin (2) - Evelien Strijker (3) / Erika Vogelsang (2) - Jade Groen (4) 6-3, 3-6, [5-10]
 HD Enzo van der Heijden (3) - Maik Gijzen (3) / Aydan Gomez Osorio (3) - Jens Hoogendam (3) 6-4, 6-2
1e GD Xavier van der Heijden (2) - Laurèl Polman (2) / Erika Vogelsang (2) - Jens Hoogendam (3) 1-6, 4-6
2e GD Maik Gijzen (3) - Evelien Strijker (3) / Aydan Gomez Osorio (3) - Jade Groen (4) 6-4, 1-6, [3-10]
13 september 2020 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 6-2
1e DE Rikke de Koning (2) / Anouk Sinnige (2) 5-7, 6-3, 3-6
2e DE Sanne Jansen (2) / Marlot Meddens (3) 5-7, 6-3, 1-6
1e HE Brian Bozemoj (2) / Ryan Koffeman (2) 7-6, 6-4
2e HE Daniel Verbeek (3) / Rutger-Jan Lange (3) 6-0, 6-0
 DD Rikke de Koning (2) - Sanne Schalekamp (2) / Anouk Sinnige (2) - Hester Lange (3) 6-3, 6-0
 HD Brian Bozemoj (3) - Stijn Paardekooper (3) / Ryan Koffeman (3) - Daan Maasland (3) 6-3, 6-2
1e GD Sanne Jansen (2) - Stijn Paardekooper (3) / Daan Maasland (3) - Marlot Meddens (3) 7-5, 6-4
2e GD Sanne Schalekamp (2) - Daniel Verbeek (3) / Hester Lange (3) - Rutger-Jan Lange (3) 6-2, 6-2