Uitslagen landelijke competitie 2020 Gemengd Hoofdklasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt t/m 28 september 2020 Home


2020 Gemengd Hoofdklasse afdelingnr 2

Stand

GespeeldPunten
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 3 17
T.C. Etten (Etten-Leur) 1 3 17
L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 3 16
T.C. Domstad (Utrecht) 1 3 16
T.V. Victoria (Rotterdam) 1 3 14
THOR De Bataaf (Den Haag) 1 3 7
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 3 5
E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 3 3

Uitslagen

27 september 2020 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 1-7
1e DE Eloise de Mooij (2) / Suzan Lamens (1) 0-6, 1-6
2e DE Jaimy-Gayle van de Wal (2) / Anouk Koevermans (1) 2-6, 2-6
1e HE Krzysztof Muzalewski (2) / Yannick Verwater (2) 6-3, 6-7, 0-6
2e HE Lennard van Weelde (2) / Arthur van der Kooij (2) 3-6, 2-6
 DD Kristel van der Heijden (2) - Emma van Poppel (4) / Rachelle Starreveld (3) - Suzan Lamens (1) 3-6, 6-3, [6-10]
 HD Senne Braun (2) - Lennard van Weelde (2) / Yannick Verwater (1) - Arthur van der Kooij (2) 6-2, 3-6, [4-10]
1e GD Krzysztof Muzalewski (2) - Kristel van der Heijden (2) / Yannick Verwater (1) - Anouk Koevermans (2) 2-6, 1-6
2e GD Senne Braun (2) - Jaimy-Gayle van de Wal (2) / Arthur van der Kooij (2) - Rachelle Starreveld (3) 7-5, 6-2
27 september 2020 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 0-7
1e DE Danique Havermans (2) / Eva Vedder (1) 3-6, 3-6
2e DE Bente Bierma (3) / Jasmijn Gimbrère (2) 2-6, 0-6
1e HE Fons van Sambeek (2) / Guy den Ouden (2) 6-7, 0-6
2e HE Bart Wolvius (3) / Philippe Brand (2) 7-6, 2-6, 2-6
 DD Bente Bierma (3) - Daimy Paula (3) / Jasmijn Gimbrère (1) - Jeltje Loomans (2) 2-6, 1-6
 HD Fons van Sambeek (2) - Bart Wolvius (4) / Philippe Brand (2) - Guy den Ouden (2) Niet gespeeld
1e GD Fons van Sambeek (2) - Danique Havermans (2) / Philippe Brand (2) - Eva Vedder (1) 4-6, 1-6
27 september 2020 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 4-4
1e DE Gabriëlla Mujan (1) / Romana Huigen-Janshen (3) 3-6, 0-6
2e DE Lianne de Jong (2) / Claire Verwerda (2) 6-0, 6-1
1e HE Rob van den Berg (2) / Bart Brons (2) 6-3, 3-6, 5-7
2e HE Jurriaan Bol (2) / Paul Monteban (2) 2-6, 6-3, 6-3
 DD Lizette Blankers (2) - Lianne de Jong (2) / Anouk Tigu (2) - Romana Huigen-Janshen (3) 1-6, 7-6, [5-10]
 HD Rob van den Berg (1) - Raphael Mujan (3) / Romano Frantzen (2) - Paul Monteban (2) 2-6, 4-6
1e GD Lizette Blankers (2) - Jurriaan Bol (2) / Bart Brons (2) - Anouk Tigu (2) Walkover
2e GD Gabriëlla Mujan (2) - Raphael Mujan (3) / Romano Frantzen (2) - Claire Verwerda (2) 2-6, 6-4, [10-2]
27 september 2020 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 4-4
1e DE Jainy Scheepens (2) / Hanneke Lodewijks (2) Walkover
2e DE Mima de Niet (3) / Margriet Timmermans (2) 6-4, 7-5
1e HE Tom Smit (2) / André van der Bijl (2) 2-6, 7-5, 3-6
2e HE Bart van Haarlem (2) / Julian Prins (2) 1-6, 4-6
 DD Jainy Scheepens (2) - Jade Schoelink (2) / Hanneke Lodewijks (1) - Margriet Timmermans (2) 3-6, 6-1, [11-9]
 HD Bart van Haarlem (2) - Tom Smit (2) / Bart Dane (2) - Julian Prins (2) 3-6, 4-6
1e GD Tom Smit (2) - Jade Schoelink (2) / Hanneke Lodewijks (1) - Julian Prins (2) 6-7, 5-7
2e GD Jainy Scheepens (2) - Bart van Haarlem (2) / Bart Dane (2) - Margriet Timmermans (2) 6-2, 7-5

20 september 2020 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-2
1e DE Claire Verwerda (2) / Jaimy-Gayle van de Wal (2) 1-6, 1-6
2e DE Anouk Tigu (2) / Kristel van der Heijden (2) 6-4, 6-4
1e HE Bart Brons (2) / Lennard van Weelde (2) 7-Opgave, 4-6, -1
2e HE Romano Frantzen (2) / Senne Braun (2) 6-3, 6-3
 DD Anouk Tigu (2) - Romana Huigen-Janshen (3) / Kristel van der Heijden (2) - Eloise de Mooij (2) 6-3, 6-4
 HD Bart Brons (2) - Paul Monteban (2) / Krzysztof Muzalewski (2) - Lennard van Weelde (2) Walkover
1e GD Romano Frantzen (2) - Romana Huigen-Janshen (3) / Eloise de Mooij (2) - Krzysztof Muzalewski (2) 7-6, 6-3
2e GD Paul Monteban (2) - Claire Verwerda (2) / Senne Braun (2) - Jaimy-Gayle van de Wal (2) 1-6, 3-6
20 september 2020 T.C. Etten (Etten-Leur) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7-1
1e DE Margriet Timmermans (2) / Sophie Schouten (2) 7-6, 6-2
2e DE Hanneke Lodewijks (2) / Danique Havermans (2) 6-2, 6-4
1e HE André van der Bijl (2) / Bart Wolvius (3) 6-2, 6-3
2e HE Bart Dane (2) / Pepijn Bastiaansen (4) 6-2, 7-6
 DD Margriet Timmermans (2) - Renée van Bommel (2) / Danique Havermans (2) - Min Chae Kim (3) 6-7, 4-6
 HD Bart Dane (2) - Julian Prins (2) / Pepijn Bastiaansen (4) - Bart Wolvius (4) 5-7, 6-1, [10-4]
1e GD Julian Prins (2) - Hanneke Lodewijks (1) / Sophie Schouten (2) - Pepijn Bastiaansen (4) 6-3, 6-3
2e GD André van der Bijl (2) - Renée van Bommel (2) / Bart Wolvius (4) - Min Chae Kim (3) 6-3, 6-4
20 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 7-1
1e DE Eva Vedder (1) / Jainy Scheepens (2) 6-2, 6-4
2e DE Jeltje Loomans (2) / Jade Schoelink (2) 2-6, 2-6
1e HE Guy den Ouden (2) / Sidney de Boer (2) 4-6, 6-2, 6-2
2e HE Philippe Brand (2) / Tom Smit (2) 6-4, 1-6, 7-5
 DD Eva Vedder (1) - Jeltje Loomans (2) / Jainy Scheepens (2) - Jade Schoelink (2) 6-1, 6-1
 HD Philippe Brand (2) - Guy den Ouden (2) / Bart van Haarlem (2) - Tom Smit (2) 6-7, 7-6, [10-5]
1e GD Eva Vedder (1) - Philippe Brand (2) / Sidney de Boer (1) - Jainy Scheepens (2) 6-3, 6-4
2e GD Jeltje Loomans (2) - Guy den Ouden (2) / Jade Schoelink (2) - Tom Smit (2) 7-6, 7-5
20 september 2020 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 4-4
1e DE Anouk Koevermans (1) / Gabriëlla Mujan (1) 7-5, 6-2
2e DE Rachelle Starreveld (2) / Lizette Blankers (2) 5-7, 3-6
1e HE Amadatus Admiraal (1) / Jurriaan Bol (2) 2-6, 2-6
2e HE Yannick Verwater (2) / Raphael Mujan (3) 6-0, 6-3
 DD Anouk Koevermans (2) - Rachelle Starreveld (3) / Lizette Blankers (2) - Lianne de Jong (2) 4-6, 2-6
 HD Marc Dijkhuizen (1) - Yannick Verwater (1) / Rob van den Berg (1) - Raphael Mujan (3) 6-2, 6-3
1e GD Marc Dijkhuizen (1) - Anouk Koevermans (2) / Rob van den Berg (1) - Lizette Blankers (2) 6-2, 7-6
2e GD Yannick Verwater (1) - Rachelle Starreveld (3) / Gabriëlla Mujan (2) - Jurriaan Bol (2) 4-6, 6-3, [6-10]

13 september 2020 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 2-6
1e DE Sophie Schouten (2) / Laura Heinrichs (2) 5-7, 3-6
2e DE Min Chae Kim (2) / Claire Verwerda (2) 2-6, 0-6
1e HE Max van Nunen (1) / Romano Frantzen (2) 1-6, 7-5, 2-6
2e HE Pepijn Bastiaansen (4) / Bart Brons (2) 4-6, 0-6
 DD Danique Havermans (2) - Sophie Schouten (2) / Anouk Tigu (2) - Claire Verwerda (2) 6-0, 6-0
 HD Pepijn Bastiaansen (4) - Andy Huynh (4) / Bart Brons (2) - Romano Frantzen (2) 2-6, 2-6
1e GD Max van Nunen (2) - Min Chae Kim (3) / Bart Brons (2) - Laura Heinrichs (2) 1-6, 7-5, [11-9]
2e GD Andy Huynh (4) - Danique Havermans (2) / Romano Frantzen (2) - Anouk Tigu (2) 3-6, 3-6
13 september 2020 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 2-6
1e DE Eloise de Mooij (2) / Margriet Timmermans (2) 2-6, 3-6
2e DE Emma van Poppel (2) / Renée van Bommel (2) 1-6, 1-6
1e HE Senne Braun (2) / Julian Prins (2) 6-3, 1-6, 6-4
2e HE Krzysztof Muzalewski (2) / Bart Dane (2) 6-7, 1-6
 DD Kristel van der Heijden (2) - Eloise de Mooij (2) / Hanneke Lodewijks (1) - Renée van Bommel (2) 7-5, 4-6, [7-10]
 HD Senne Braun (2) - Lennard van Weelde (2) / Julian Prins (2) - André van der Bijl (2) 2-6, 1-6
1e GD Lennard van Weelde (2) - Kristel van der Heijden (2) / Bart Dane (2) - Hanneke Lodewijks (1) 7-5, 7-6
2e GD Serinho Wijdenbosch (2) - Emma van Poppel (4) / André van der Bijl (2) - Margriet Timmermans (2) 3-6, 1-6
13 september 2020 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 6-2
1e DE Gabriëlla Mujan (1) / Jeltje Loomans (2) 6-1, 7-6
2e DE Lizette Blankers (2) / Sarah de Boer (2) 1-6, 4-6
1e HE Rob van den Berg (2) / Philippe Brand (2) 6-1, 6-4
2e HE Raphael Mujan (3) / Franko Zivkovic-Laurenta (2) 6-2, 4-6, 7-5
 DD Lizette Blankers (2) - Lianne de Jong (2) / Sarah de Boer (2) - Jeltje Loomans (2) 6-3, 4-6, [12-10]
 HD Stefan de Jong (2) - Rob van den Berg (1) / Philippe Brand (2) - Franko Zivkovic-Laurenta (2) 6-1, 7-5
1e GD Stefan de Jong (2) - Lizette Blankers (2) / Philippe Brand (2) - Jeltje Loomans (2) 4-6, 7-5, [8-10]
2e GD Gabriëlla Mujan (2) - Raphael Mujan (3) / Sarah de Boer (2) - Franko Zivkovic-Laurenta (2) 6-3, 1-6, [14-12]
13 september 2020 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2-6
1e DE Jainy Scheepens (2) / Anouk Koevermans (1) 6-7, 3-6
2e DE Jade Schoelink (2) / Rachelle Starreveld (2) 6-2, 6-1
1e HE Bart van Haarlem (2) / Marc Dijkhuizen (1) 1-6, 2-6
2e HE Piet Koetsier (4) / Amadatus Admiraal (1) 2-6, 4-6
 DD Jainy Scheepens (2) - Jade Schoelink (2) / Anouk Koevermans (2) - Rachelle Starreveld (3) 5-7, 6-2, [10-5]
 HD Jack Haslinghuis (2) - Bart van Haarlem (2) / Amadatus Admiraal (1) - Marc Dijkhuizen (1) 1-6, 2-6
1e GD Bart van Haarlem (2) - Jainy Scheepens (2) / Marc Dijkhuizen (1) - Anouk Koevermans (2) 1-6, 1-6
2e GD Jack Haslinghuis (2) - Jade Schoelink (2) / Amadatus Admiraal (1) - Rachelle Starreveld (3) 6-4, 3-6, [8-10]