Uitslagen landelijke competitie 2020 Gemengd Hoofdklasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 28 september 2020 Home


2020 Gemengd Hoofdklasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. Amstelpark (Amstelveen) 1 3 18
Baarnse L.T.C. 1 3 17
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3 15
T.C. Zandvoort 1 3 13
T.A.M. (Groningen) 1 3 10
T.C. Bakkum 1 3 8
T.C. Bilthoven 1 3 8
T.C. Domstad (Utrecht) 2 3 7

Uitslagen

27 september 2020 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 3-5
1e DE DaniŽlle Koetje (2) / Suzanne van Soest (2) 6-2, 6-4
2e DE Celine Koets (2) / Lidwien Mentink (3) 6-0, 6-3
1e HE Koen de Haan (3) / Franko Zivkovic-Laurenta (2) 2-6, 1-6
2e HE Tijn Bokma (3) / Olivier van Gorkom (2) 3-6, 6-0, 6-2
 DD Mirte de Bakker (2) - Celine Koets (2) / Sarah de Boer (2) - Lidwien Mentink (2) 3-6, 1-6
 HD Tijn Bokma (2) - Ingmar Scholte (3) / Ricardo Hagedoorn (1) - Franko Zivkovic-Laurenta (2) 1-6, 3-6
1e GD Koen de Haan (2) - DaniŽlle Koetje (2) / Ricardo Hagedoorn (1) - Suzanne van Soest (2) 3-6, 2-6
2e GD Celine Koets (2) - Ingmar Scholte (3) / Sarah de Boer (2) - Olivier van Gorkom (2) 5-7, 3-6
27 september 2020 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Bakkum 1 5-3
1e DE Perla Nieuwboer (2) / Merel Beelen (2) 6-3, 6-3
2e DE Charlotte Haas (2) / Kim van der Horst (2) 1-6, 3-6
1e HE Ruben Konings (1) / Ruud Vis (2) 6-1, 7-5
2e HE Joost van der Linden (2) / Teun Rozenberg (2) 0-6, 3-6
 DD Charlotte Haas (4) - Marleen Habes (2) / Merel Beelen (2) - Kim van der Horst (2) 6-1, 6-3
 HD Tim van den Dijssel (2) - Joost van der Linden (2) / Teun Rozenberg (4) - Ruud Vis (2) 2-6, 6-3, [8-10]
1e GD Perla Nieuwboer (2) - Ruben Konings (1) / Ruud Vis (2) - Merel Beelen (2) 6-7, 6-1, [10-8]
2e GD Tim van den Dijssel (2) - Marleen Habes (2) / Teun Rozenberg (4) - Kim van der Horst (2) 6-2, 6-4
27 september 2020 T.C. Zandvoort 1 / T.C. Bilthoven 1 6-2
1e DE Bente Spee (2) / Annick Verhaar (2) 6-1, 6-0
2e DE Amalia Stuger (3) / Isis van den Broek (3) 2-6, 2-6
1e HE Zachary Eisinga (1) / Wilco Geenen (2) Walkover
2e HE Koen Heupers (2) / Joris Bodin (2) 2-6, 3-6
 DD Amalia Stuger (2) - Anna Brinkmann Adsarias (2) / Isis van den Broek (5) - Dido Blonk (2) 6-7, 6-1, [10-7]
 HD / Walkover
1e GD Colin de Heer - Anna Brinkmann Adsarias (2) / Annick Verhaar (2) - Joris Bodin (2) 6-2, 1-6, [10-5]
2e GD / Walkover
27 september 2020 Baarnse L.T.C. 1 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 1 3-5
1e DE Marrit Boonstra (1) / Annick Melgers (1) 6-4, 5-7, 7-6
2e DE Joany Pontjodikromo (2) / Isabelle Haverlag (2) 4-6, 2-6
1e HE Sidanť Pontjodikromo (1) / Sem Verbeek (1) 6-4, 6-4
2e HE Elgin Khoeblal (2) / JingLong Weng (1) 6-3, 6-4
 DD Marrit Boonstra (1) - Joany Pontjodikromo (2) / Isabelle Haverlag (1) - MichaŽlla Krajicek (1) 1-6, 0-6
 HD Elgin Khoeblal (2) - Sidanť Pontjodikromo (1) / Sem Verbeek (1) - Igor Straatsma (1) 6-4, 2-6, [6-10]
1e GD Joany Pontjodikromo (2) - Sidanť Pontjodikromo (1) / Igor Straatsma (1) - MichaŽlla Krajicek (1) 6-7, 6-3, [7-10]
2e GD Elgin Khoeblal (2) - Marrit Boonstra (1) / Sem Verbeek (1) - Dewi Dijkman (1) 1-6, 7-6, [6-10]

20 september 2020 T.C. Amstelpark (Amstelveen) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
1e DE Annick Melgers (1) / DaniŽlle Koetje (2) 6-7, 0-6
2e DE Dewi Dijkman (1) / Celine Koets (2) 3-6, 4-6
1e HE Sem Verbeek (1) / Ingmar Scholte (2) 6-1, 6-2
2e HE Igor Straatsma (1) / Tijn Bokma (3) 6-4, 7-5
 DD MichaŽlla Krajicek (1) - Annick Melgers (1) / DaniŽlle Koetje (2) - Celine Koets (2) 6-1, 6-3
 HD Sem Verbeek (1) - Ethan Florens (3) / Koen de Haan (2) - Tijn Bokma (2) 6-0, 4-6, [10-3]
1e GD Igor Straatsma (1) - MichaŽlla Krajicek (1) / Koen de Haan (2) - Celine Koets (2) 6-0, 6-1
2e GD Dewi Dijkman (1) - Sem Verbeek (1) / Ingmar Scholte (3) - DaniŽlle Koetje (2) 6-0, 7-5
20 september 2020 T.C. Bakkum 1 / T.C. Zandvoort 1 2-6
1e DE Kim van der Horst (2) / Melissa Boyden (2) 6-2, 6-4
2e DE Merel Beelen (2) / Amalia Stuger (3) 4-6, 5-7
1e HE Ruud Vis (2) / Zachary Eisinga (1) 0-6, 2-6
2e HE Viktor Rotteveel (3) / Jesse den Hartog (2) 3-6, 6-7
 DD Merel Beelen (2) - Kim van der Horst (2) / Amalia Stuger (2) - Charlotte van der Meij - Logger (2) 6-4, 3-6, [7-10]
 HD Viktor Rotteveel (2) - Teun Rozenberg (4) / Zachary Eisinga (1) - Mark Logger (2) 6-4, 2-6, [10-12]
1e GD Ruud Vis (2) - Merel Beelen (2) / Mark Logger (2) - Charlotte van der Meij - Logger (2) 7-5, 6-4
2e GD Teun Rozenberg (4) - Kim van der Horst (2) / Jesse den Hartog (3) - Melissa Boyden (2) 6-4, 2-6, [7-10]
20 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / Baarnse L.T.C. 1 0-8
1e DE Sarah de Boer (2) / Marrit Boonstra (1) 4-6, 5-7
2e DE Lidwien Mentink (3) / Joany Pontjodikromo (2) 0-6, 5-7
1e HE Franko Zivkovic-Laurenta (2) / Sidanť Pontjodikromo (1) 6-2, 5-7, 1-6
2e HE Olivier van Gorkom (2) / Elgin Khoeblal (2) 3-6, 6-2, 5-7
 DD Sarah de Boer (2) - Lidwien Mentink (2) / Marrit Boonstra (1) - Joany Pontjodikromo (2) 5-7, 2-6
 HD Ricardo Hagedoorn (1) - Franko Zivkovic-Laurenta (2) / Sidanť Pontjodikromo (1) - Elgin Khoeblal (2) 4-6, 5-7
1e GD Ricardo Hagedoorn (1) - Sarah de Boer (2) / Sidanť Pontjodikromo (1) - Joany Pontjodikromo (2) 1-6, 4-6
2e GD Olivier van Gorkom (2) - Lidwien Mentink (2) / Marrit Boonstra (1) - Elgin Khoeblal (2) 2-6, 3-6
20 september 2020 T.C. Bilthoven 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-4
1e DE Laura Rijkers (2) / Perla Nieuwboer (2) 1-6, 5-7
2e DE Dido Blonk (2) / Marleen Habes (2) 1-6, 1-6
1e HE Mattheo Knoop (2) / Joost van der Linden (2) 3-6, 6-2, 6-1
2e HE Joris Bodin (2) / Tim van den Dijssel (2) 6-3, 6-2
 DD Laura Rijkers (1) - Annick Verhaar (2) / Charlotte Haas (4) - Marleen Habes (2) 7-5, 6-7, [7-10]
 HD Wilco Geenen (1) - Mattheo Knoop (1) / Ruben Konings (1) - Tim van den Dijssel (2) 6-4, 5-7, [10-7]
1e GD Wilco Geenen (1) - Dido Blonk (2) / Ruben Konings (1) - Perla Nieuwboer (2) 4-6, 6-3, [10-12]
2e GD Joris Bodin (2) - Annick Verhaar (2) / Joost van der Linden (2) - Charlotte Haas (4) 6-3, 5-7, [10-1]

13 september 2020 T.C. Zandvoort 1 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 1 1-7
1e DE Quirine Lemoine (1) / Annick Melgers (1) 6-1, 6-0
2e DE Melissa Boyden (2) / Isabelle Haverlag (2) 5-7, 2-6
1e HE Zachary Eisinga (1) / Sem Verbeek (1) 3-6, 3-6
2e HE Jesse den Hartog (2) / Mats Hermans (1) 2-6, 2-6
 DD Quirine Lemoine (1) - Charlotte van der Meij - Logger (2) / Isabelle Haverlag (1) - MichaŽlla Krajicek (1) 1-6, 4-6
 HD Mark Logger (2) - Jesse den Hartog (3) / Mats Hermans (1) - Igor Straatsma (1) 4-6, 0-6
1e GD Zachary Eisinga (1) - Melissa Boyden (2) / Sem Verbeek (1) - Annick Melgers (1) 1-6, 2-6
2e GD Mark Logger (2) - Charlotte van der Meij - Logger (2) / MichaŽlla Krajicek (1) - Igor Straatsma (1) 1-6, 5-7
13 september 2020 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Bakkum 1 5-3
1e DE DaniŽlle Koetje (2) / Kim van der Horst (2) 6-2, 6-1
2e DE Celine Koets (2) / Merel Beelen (2) 6-2, 6-1
1e HE Ingmar Scholte (2) / Ruud Vis (2) 4-6, 6-1, 0-6
2e HE Tijn Bokma (3) / Teun Rozenberg (2) 3-6, 6-7
 DD DaniŽlle Koetje (2) - Celine Koets (2) / Gaby Beelen (2) - Merel Beelen (2) 6-4, 6-3
 HD Tijn Bokma (2) - Ingmar Scholte (3) / Viktor Rotteveel (2) - Ruud Vis (2) 1-6, 7-6, [8-10]
1e GD Tijn Bokma (2) - Celine Koets (2) / Viktor Rotteveel (2) - Gaby Beelen (2) 6-3, 6-4
2e GD Ingmar Scholte (3) - DaniŽlle Koetje (2) / Teun Rozenberg (4) - Kim van der Horst (2) 1-6, 6-2, [10-7]
13 september 2020 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 6-2
1e DE Perla Nieuwboer (2) / Suzanne van Soest (2) 6-1, 1-6, 6-2
2e DE Charlotte Haas (2) / Lidwien Mentink (3) 6-7, 3-6
1e HE Ruben Konings (1) / Ricardo Hagedoorn (2) 6-3, 6-1
2e HE Tim van den Dijssel (2) / Olivier van Gorkom (2) 6-0, 3-6, 6-2
 DD Marleen Habes (2) - Charlotte Haas (4) / Suzanne van Soest (2) - Lidwien Mentink (2) 6-7, 7-6, [8-10]
 HD Tim van den Dijssel (2) - Joost van der Linden (2) / Thijs Buur (2) - Olivier van Gorkom (2) 6-3, 6-4
1e GD Ruben Konings (1) - Perla Nieuwboer (2) / Ricardo Hagedoorn (1) - Suzanne van Soest (2) 6-2, 7-5
2e GD Marleen Habes (2) - Joost van der Linden (2) / Thijs Buur (2) - Lidwien Mentink (2) 6-0, 2-1 Opgave
13 september 2020 Baarnse L.T.C. 1 / T.C. Bilthoven 1 6-2
1e DE Marrit Boonstra (1) / Laura Rijkers (2) 6-0, 6-2
2e DE Joany Pontjodikromo (2) / Isis van den Broek (3) 1-6, 5-7
1e HE Sidanť Pontjodikromo (1) / Mattheo Knoop (2) 6-4, 6-3
2e HE Elgin Khoeblal (2) / Joris Bodin (2) 6-3, 6-3
 DD Marrit Boonstra (1) - Joany Pontjodikromo (2) / Laura Rijkers (1) - Annick Verhaar (2) 6-2, 6-0
 HD Nassim Slilam (3) - Sidanť Pontjodikromo (1) / Wilco Geenen (1) - Mattheo Knoop (1) 6-7, 1-6
1e GD Sidanť Pontjodikromo (1) - Joany Pontjodikromo (2) / Joris Bodin (2) - Annick Verhaar (2) 6-3, 6-2
2e GD Elgin Khoeblal (2) - Marrit Boonstra (1) / Wilco Geenen (1) - Isis van den Broek (5) 6-2, 6-4