Uitslagen landelijke competitie 2019 Dames Eredivisie Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Dames Eredivisie afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 7 33
L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 7 29
T.V. Badhoevedorp 1 7 25
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7 23
L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 7 20
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7 17
L.T.C. 's-Gravenzande 1 7 11
T.C. Breda 1 7 10

Uitslagen

2 juni 2019 T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 6-0
4e DE AniŽl van der Meer (3) / Linda Veldhuizen (5) 4-6, 6-4, 6-4
1e DE Sarah Jellema (2) / Floor Grootjans (3) 6-2, 4-6, 6-2
2e DE Rowena van der Ploeg (3) / Pauline Bonett (3) 6-2, 6-0
3e DE Astrid Carton (3) / Laura Kuhne (3) 6-3, 7-5
1e DD Rowena van der Ploeg (2) - Floor Snoeijing (2) / Pauline Bonett (3) - Floor Grootjans (3) 6-2, 6-3
2e DD Astrid Carton (2) - Sarah Jellema (2) / Laura Kuhne (4) - Linda Veldhuizen (4) 6-0, 6-4
2 juni 2019 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 3-3
4e DE Rosalie den Hoedt (4) / Katja Versteeg-Nossik (3) Walkover
1e DE Nienke Loomans (2) / Bionda van Overloop-Zonderop (2) 4-6 Opgave
2e DE Lizz van der Kruk (3) / Tanja Nosik (2) 0-6, 4-6
3e DE Jill van Doorn (3) / GabriŽlla van der Willige (3) 3-6, 4-6
1e DD Jill van Doorn (3) - Femke Strijbis (3) / Tanja Nosik (3) - GabriŽlla van der Willige (3) 6-2, 0-6, [8-10]
2e DD Nienke Loomans (3) - Rosalie den Hoedt (3) / Bionda van Overloop-Zonderop (3) - Paula Anthonijsz (3) Walkover
2 juni 2019 T.V. Badhoevedorp 1 / T.C. Breda 1 5-1
4e DE Tatum Otto (4) / Lisette Smeekens (4) 6-4, 6-1
1e DE Jiva de Veer (2) / Fanny Boudewijns (3) 6-1, 6-1
2e DE Luna de Veer (2) / Lynn Reijnders (3) 7-5, 6-1
3e DE Jamie Liu (3) / Selma van Gils (3) 6-2, 6-4
1e DD Jamie Liu (4) - Mara Pouw (3) / Fanny Boudewijns (3) - Selma van Gils (3) 6-4, 6-3
2e DD Mohini Hommes (4) - Tatum Otto (4) / Cťline Goedhart (3) - Lynn Reijnders (4) 3-6, 4-6
2 juni 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 5-1
4e DE Domenica Krens (4) / Marit Souverijn (3) 6-2, 6-3
1e DE Mitsy van der Zalm (2) / Ruby Pennings (2) Walkover
2e DE Merel Stift (3) / Julia Szegedi (3) 6-1, 0-6, 6-3
3e DE Christel Wiersema (3) / Barbara van der Gugten (3) 2-6, 1-1 Opgave
1e DD Mitsy van der Zalm (4) - Merel Stift (3) / Barbara van der Gugten (2) - Julia Szegedi (2) 4-6, 6-4, [11-9]
2e DD Elise Euren (3) - Lisa Stolp (5) / Ruby Pennings (3) - Marit Souverijn (4) Walkover

26 mei 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Breda 1 4-2
4e DE Domenica Krens (4) / Lisette Smeekens (4) 6-1, 6-3
1e DE Mitsy van der Zalm (2) / Stťphanie Kuiper (2) 0-6, 6-7
2e DE Merel Stift (3) / Lynn Reijnders (3) 6-4, 6-2
3e DE Christel Wiersema (3) / Cťline Goedhart (3) 6-4, 6-1
1e DD Elise Euren (3) - Christel Wiersema (2) / Cťline Goedhart (3) - Stťphanie Kuiper (3) 7-5, 4-6, [5-10]
2e DD Domenica Krens (3) - Merel Stift (3) / Lynn Reijnders (4) - Lisette Smeekens (4) 6-1, 6-2
26 mei 2019 T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 / L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 3-3
4e DE Astrid Carton (3) / Katja Versteeg-Nossik (3) 5-7, 1-6
1e DE Floor Snoeijing (2) / Tanja Nosik (2) 1-6, 2-6
2e DE AniŽl van der Meer (3) / Bionda van Overloop-Zonderop (2) 7-6, 6-1
3e DE Rowena van der Ploeg (3) / GabriŽlla van der Willige (3) 6-1, 6-0
1e DD Floor Snoeijing (2) - Astrid Carton (2) / Tanja Nosik (3) - Katja Versteeg-Nossik (3) 0-6, 6-3, [5-10]
2e DD AniŽl van der Meer (3) - Rowena van der Ploeg (2) / Paula Anthonijsz (3) - GabriŽlla van der Willige (3) 6-1, 7-6
26 mei 2019 L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 3-3
4e DE Marit Souverijn (3) / Mara Pouw (4) 5-7, 6-4, 6-2
1e DE Ruby Pennings (2) / Jiva de Veer (2) 6-3, 6-7, 3-6
2e DE Julia Szegedi (3) / Luna de Veer (2) 1-6, 4-6
3e DE Barbara van der Gugten (3) / Jamie Liu (3) 6-2, 7-6
1e DD Barbara van der Gugten (2) - Julia Szegedi (2) / Jiva de Veer (2) - Luna de Veer (2) 5-7, 3-6
2e DD Ruby Pennings (3) - Marit Souverijn (4) / Tatum Otto (4) - Mara Pouw (3) 6-3, 7-6
26 mei 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 4-2
4e DE Linda Veldhuizen (5) / Rosalie den Hoedt (4) 3-6, 6-4, 6-2
1e DE Anne Weijenborg-Wilders (3) / Femke Strijbis (3) 7-5, 6-3
2e DE Anneloes Muuse (3) / Jill van Doorn (3) 4-6, 6-2, 7-6
3e DE Laura Kuhne (3) / Lizz van der Kruk (3) 1-6, 2-6
1e DD Anne Weijenborg-Wilders (2) - Pauline Bonett (3) / Nienke Loomans (3) - Jill van Doorn (3) 2-6, 3-6
2e DD Laura Kuhne (4) - Linda Veldhuizen (4) / Rosalie den Hoedt (3) - Lizz van der Kruk (3) 6-2, 6-3

19 mei 2019 T.V. Badhoevedorp 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 3-3
4e DE Tatum Otto (4) / Domenica Krens (4) 6-4, 2-6, 3-6
1e DE Luna de Veer (2) / Mitsy van der Zalm (2) 7-5, 6-3
2e DE Mohini Hommes (4) / Christel Wiersema (3) 3-6, 6-4, 4-6
3e DE Mara Pouw (4) / Elise Euren (3) 6-1, 6-2
1e DD Jiva de Veer (2) - Luna de Veer (2) / Christel Wiersema (2) - Elise Euren (3) 6-2, 6-1
2e DD Mara Pouw (3) - Jamie Liu (4) / Domenica Krens (3) - Merel Stift (3) 5-7, 5-7
19 mei 2019 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 0-6
4e DE Rosalie den Hoedt (4) / AniŽl van der Meer (3) 1-6, 1-6
1e DE Lizz van der Kruk (3) / Sarah Jellema (2) 2-6, 2-6
2e DE Femke Strijbis (3) / Rowena van der Ploeg (3) 1-6
3e DE Jill van Doorn (3) / Astrid Carton (3) 7-5, 1-6, 0-6
1e DD Lizz van der Kruk (3) - Rosalie den Hoedt (3) / Sarah Jellema (2) - Astrid Carton (2) 2-6, 1-6
2e DD Nienke Loomans (3) - Jill van Doorn (3) / Rowena van der Ploeg (2) - AniŽl van der Meer (3) 6-3, 3-6, [5-10]
19 mei 2019 L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 5-1
4e DE Katja Versteeg-Nossik (3) / Linda Veldhuizen (5) 6-1, 6-1
1e DE Tanja Nosik (2) / Floor Grootjans (3) 6-0, 7-5
2e DE Bionda van Overloop-Zonderop (2) / Pauline Bonett (3) 5-7, 7-6, 6-2
3e DE GabriŽlla van der Willige (3) / Anne Weijenborg-Wilders (3) 0-6, 5-7
1e DD Tanja Nosik (3) - Katja Versteeg-Nossik (3) / Laura Kuhne (4) - Anne Weijenborg-Wilders (2) 6-1, 6-3
2e DD GabriŽlla van der Willige (3) - Bionda van Overloop-Zonderop (3) / Floor Grootjans (3) - Linda Veldhuizen (4) 6-0, 6-3
19 mei 2019 T.C. Breda 1 / L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 1-5
4e DE Lisette Smeekens (4) / Barbara van der Gugten (3) 0-6, 2-6
1e DE Stťphanie Kuiper (2) / Ruby Pennings (2) 5-7, 3-6
2e DE Fanny Boudewijns (3) / Jolanda Mens (2) 3-6, 2-6
3e DE Lynn Reijnders (3) / Julia Szegedi (3) 1-6, 7-5, 6-4
1e DD Stťphanie Kuiper (3) - Cťline Goedhart (3) / Jolanda Mens (3) - Barbara van der Gugten (2) 3-6, 4-6
2e DD Lisette Smeekens (4) - Lynn Reijnders (4) / Marit Souverijn (4) - Ruby Pennings (3) 6-4, 4-6, [8-10]

12 mei 2019 T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 5-1
4e DE Astrid Carton (3) / Domenica Krens (4) 6-2, 6-1
1e DE Sarah Jellema (2) / Mitsy van der Zalm (2) 6-3, 6-1
2e DE Floor Snoeijing (2) / Merel Stift (3) 6-2, 6-1
3e DE Rowena van der Ploeg (3) / Christel Wiersema (3) 6-4, 6-4
1e DD Floor Snoeijing (2) - Astrid Carton (2) / Christel Wiersema (2) - Elise Euren (3) 6-1, 6-1
2e DD Sarah Jellema (2) - AniŽl van der Meer (3) / Merel Stift (3) - Domenica Krens (3) 6-3, 3-6, [8-10]
12 mei 2019 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / T.V. Badhoevedorp 1 0-6
4e DE Rosalie den Hoedt (4) / Mara Pouw (4) 6-4, 2-6, 2-6
1e DE Femke Strijbis (3) / Jiva de Veer (2) 4-6, 1-6
2e DE Jill van Doorn (3) / Luna de Veer (2) 6-1, 3-6, 6-7
3e DE Lizz van der Kruk (3) / Jamie Liu (3) 3-6, 3-6
1e DD Jill van Doorn (3) - Lizz van der Kruk (3) / Jiva de Veer (2) - Jamie Liu (4) 6-4, 5-7, [2-10]
2e DD Rosalie den Hoedt (3) - Nienke Loomans (3) / Tatum Otto (4) - Mohini Hommes (4) 3-6, 1-6
12 mei 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 3-3
4e DE Laura Kuhne (3) / Barbara van der Gugten (3) 4-6, 6-2, 5-7
1e DE Anne Weijenborg-Wilders (3) / Jolanda Mens (2) 2-6, 6-2, 6-3
2e DE Floor Grootjans (3) / Ruby Pennings (2) 4-6, 1-6
3e DE Anneloes Muuse (3) / Julia Szegedi (3) 6-4, 0-6, 4-6
1e DD Floor Grootjans (3) - Anne Weijenborg-Wilders (2) / Barbara van der Gugten (2) - Ruby Pennings (3) 6-4, 6-4
2e DD Laura Kuhne (4) - Linda Veldhuizen (4) / Marit Souverijn (4) - Julia Szegedi (2) 6-4, 3-6, [10-4]
12 mei 2019 L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 / T.C. Breda 1 6-0
4e DE Paula Anthonijsz (4) / Cťline Goedhart (3) 6-1, 6-4
1e DE Tanja Nosik (2) / Stťphanie Kuiper (2) 6-0, 6-0
2e DE GabriŽlla van der Willige (3) / Fanny Boudewijns (3) 6-4, 4-6, 6-2
3e DE Katja Versteeg-Nossik (3) / Selma van Gils (3) 6-1, 6-1
1e DD Tanja Nosik (3) - Katja Versteeg-Nossik (3) / Fanny Boudewijns (3) - Lisette Smeekens (4) 6-0, 6-1
2e DD GabriŽlla van der Willige (3) - Bionda van Overloop-Zonderop (3) / Lynn Reijnders (4) - Selma van Gils (3) 3-6, 6-3, [10-3]

22 april 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 5-1
4e DE Elise Euren (3) / Rosalie den Hoedt (4) 6-4, 6-3
1e DE Mitsy van der Zalm (2) / Lizz van der Kruk (3) 6-7, 7-5, 4-6
2e DE Merel Stift (3) / Jill van Doorn (3) 6-1, 6-4
3e DE Christel Wiersema (3) / Ilse de Ruijt (4) 6-1, 6-0
1e DD Elise Euren (3) - Christel Wiersema (2) / Femke Strijbis (3) - JoŽlle van Doorn (3) 4-6, 7-5, [10-8]
2e DD Domenica Krens (3) - Merel Stift (3) / Jill van Doorn (3) - Ilse de Ruijt (3) 6-4, 7-5
22 april 2019 T.V. Badhoevedorp 1 / T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 2-4
4e DE Mohini Hommes (4) / Astrid Carton (3) 6-7, 6-1, 6-3
1e DE Luna de Veer (2) / Sarah Jellema (2) 1-6, 6-3, 3-6
2e DE Jiva de Veer (2) / Floor Snoeijing (2) 7-6, 6-1
3e DE Tatum Otto (4) / Rowena van der Ploeg (3) 0-6, 0-6
1e DD Mohini Hommes (4) - Mara Pouw (3) / Rowena van der Ploeg (2) - Floor Snoeijing (2) 2-6, 2-6
2e DD Jamie Liu (4) - Tatum Otto (4) / Sarah Jellema (2) - Astrid Carton (2) 2-6, 3-6
22 april 2019 L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 / L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 1-5
4e DE Lynn Pennings (4) / Katja Versteeg-Nossik (3) 1-6, 0-6
1e DE Ruby Pennings (2) / Tanja Nosik (2) 3-6, 4-6
2e DE Jolanda Mens (2) / Bionda van Overloop-Zonderop (2) Walkover
3e DE Marit Souverijn (3) / GabriŽlla van der Willige (3) 2-6, 1-6
1e DD Jolanda Mens (3) - Ruby Pennings (3) / Tanja Nosik (3) - Katja Versteeg-Nossik (3) 1-6, 0-6
2e DD Lynn Pennings (4) - Marit Souverijn (4) / Paula Anthonijsz (3) - GabriŽlla van der Willige (3) 2-6, 2-6
22 april 2019 T.C. Breda 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3-3
4e DE Fanny Boudewijns (3) / Linda Veldhuizen (5) 4-6, 6-0, 6-2
1e DE Stťphanie Kuiper (2) / Floor Grootjans (3) 1-6, 6-4, 6-4
2e DE Cťline Goedhart (3) / Anneloes Muuse (3) 3-6, 2-6
3e DE Lynn Reijnders (3) / Anne Weijenborg-Wilders (3) 2-6, 2-6
1e DD Selma van Gils (3) - Cťline Goedhart (3) / Laura Kuhne (4) - Anne Weijenborg-Wilders (2) 4-6, 6-4, [2-10]
2e DD Stťphanie Kuiper (3) - Lynn Reijnders (4) / Anneloes Muuse (3) - Floor Grootjans (3) 3-6, 7-6, [10-7]

14 april 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 3-3
4e DE Linda Veldhuizen (5) / Mohini Hommes (4) 1-6, 1-6
1e DE Anneloes Muuse (3) / Jiva de Veer (2) 2-6, 2-6
2e DE Anne Weijenborg-Wilders (3) / Luna de Veer (2) 2-6, 7-5, 1-6
3e DE Laura Kuhne (3) / Jamie Liu (3) 6-1, 7-6
1e DD Anneloes Muuse (3) - Laura Kuhne (4) / Mara Pouw (3) - Luna de Veer (2) 7-6, 6-4
2e DD Floor Grootjans (3) - Linda Veldhuizen (4) / Jiva de Veer (2) - Tatum Otto (4) 6-4, 7-6
14 april 2019 T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 / T.C. Breda 1 5-1
4e DE AniŽl van der Meer (3) / Lisette Smeekens (4) 3-6, 1-6
1e DE Sarah Jellema (2) / Selma van Gils (3) 6-1, 6-2
2e DE Rowena van der Ploeg (3) / Lynn Reijnders (3) 6-0, 6-0
3e DE Astrid Carton (3) / Cťline Goedhart (3) 6-3, 6-3
1e DD Rowena van der Ploeg (2) - Floor Snoeijing (2) / Selma van Gils (3) - Lisette Smeekens (4) 6-0, 6-1
2e DD Astrid Carton (2) - AniŽl van der Meer (3) / Cťline Goedhart (3) - Lynn Reijnders (4) 3-6, 6-2, [10-4]
14 april 2019 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 1-5
4e DE Rosalie den Hoedt (4) / Barbara van der Gugten (3) 3-6, 2-6
1e DE Jill van Doorn (3) / Ruby Pennings (2) 3-6, 1-6
2e DE Lizz van der Kruk (3) / Jolanda Mens (2) 2-6, 5-7
3e DE Ilse de Ruijt (4) / Julia Szegedi (3) 0-6, 3-6
1e DD Lizz van der Kruk (3) - Jill van Doorn (3) / Barbara van der Gugten (2) - Julia Szegedi (2) 1-6, 7-5, [6-10]
2e DD JoŽlle van Doorn (3) - Rosalie den Hoedt (3) / Lynn Pennings (4) - Ruby Pennings (3) 6-4, 2-6, [10-8]
14 april 2019 L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-2
4e DE Katja Versteeg-Nossik (3) / Domenica Krens (4) 3-6, 6-4, 6-2
1e DE Bionda van Overloop-Zonderop (2) / Mitsy van der Zalm (2) 5-7, 1-6
2e DE Tanja Nosik (2) / Elise Euren (3) 6-1, 6-4
3e DE GabriŽlla van der Willige (3) / Christel Wiersema (3) 3-6, 6-0, 5-7
1e DD Katja Versteeg-Nossik (3) - Tanja Nosik (3) / Merel Stift (3) - Domenica Krens (3) 6-2, 6-4
2e DD GabriŽlla van der Willige (3) - Paula Anthonijsz (3) / Elise Euren (3) - Mitsy van der Zalm (4) 6-3, 4-6, [10-6]

7 april 2019 T.C. Breda 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 2-4
4e DE Fanny Boudewijns (3) / Rosalie den Hoedt (4) 6-2, 6-3
1e DE Stťphanie Kuiper (2) / Femke Strijbis (3) 6-4, 6-2
2e DE Cťline Goedhart (3) / Jill van Doorn (3) 1-6, 6-4, 1-6
3e DE Lynn Reijnders (3) / Lizz van der Kruk (3) 4-6, 3-6
1e DD Selma van Gils (3) - Cťline Goedhart (3) / Jill van Doorn (3) - Lizz van der Kruk (3) 4-6, 1-6
2e DD Stťphanie Kuiper (3) - Lisette Smeekens (4) / JoŽlle van Doorn (3) - Ilse de Ruijt (3) 6-3, 6-7, [8-10]
7 april 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3-3
4e DE Domenica Krens (4) / Pauline Bonett (3) 6-3, 6-4
1e DE Mitsy van der Zalm (2) / Floor Grootjans (3) 1-6, 6-2, 2-6
2e DE Merel Stift (3) / Anneloes Muuse (3) 6-4, 4-6, 3-6
3e DE Christel Wiersema (3) / Laura Kuhne (3) 6-1, 6-3
1e DD Merel Stift (3) - Domenica Krens (3) / Laura Kuhne (4) - Anne Weijenborg-Wilders (2) 7-5, 6-0
2e DD Christel Wiersema (2) - Lisa Stolp (5) / Floor Grootjans (3) - Linda Veldhuizen (4) 0-6, 6-3, [5-10]
7 april 2019 T.V. Badhoevedorp 1 / L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 3-3
4e DE Mohini Hommes (4) / Paula Anthonijsz (4) Walkover
1e DE Jiva de Veer (2) / Tanja Nosik (2) 7-6, 6-3
2e DE Mara Pouw (4) / GabriŽlla van der Willige (3) 3-6, 6-7
3e DE Tatum Otto (4) / Katja Versteeg-Nossik (3) 1-6, 2-6
1e DD Jiva de Veer (2) - Mohini Hommes (4) / Tanja Nosik (3) - Katja Versteeg-Nossik (3) 4-6, 2-6
2e DD Luna de Veer (2) - Jamie Liu (4) / Paula Anthonijsz (3) - GabriŽlla van der Willige (3) 6-3, 7-6
7 april 2019 L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 / T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 2-4
4e DE Julia Szegedi (3) / Astrid Carton (3) 3-6, 4-6
1e DE Ruby Pennings (2) / Sarah Jellema (2) 2-6, 6-4, 6-3
2e DE Jolanda Mens (2) / Floor Snoeijing (2) 6-2, 7-6
3e DE Barbara van der Gugten (3) / Rowena van der Ploeg (3) 4-6, 0-6
1e DD Ruby Pennings (3) - Julia Szegedi (2) / Rowena van der Ploeg (2) - Floor Snoeijing (2) 2-6, 3-6
2e DD Jolanda Mens (3) - Lynn Pennings (4) / Astrid Carton (2) - Sarah Jellema (2) 4-6, 6-7