Uitslagen landelijke competitie 2019 Heren 1e klasse Afdelingnr 4
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Heren 1e klasse afdelingnr 4

Stand

GespeeldPunten
T.C. 't Nijln (Leeuwarden) 1 7 34
D.L.T.C. Drachten 1 7 30
Z.L.T.B. (Zwolle) 1 7 23
T.C. Bargeres (Emmen) 1 7 21
T.C. Veracket (Groningen) 1 7 16
H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 7 16
T.C. Bilthoven 2 7 14
Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 7 14

Uitslagen

2 juni 2019 H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 / Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 3-3
1e HE Siebe van den Brande (3) / Koen van der Horst (3) 3-6, 2-6
2e HE Mark Floor (3) / Wesley Nieuwendijk (3) 2-6, 1-6
3e HE Lon Bouwman (4) / Boudewijn de Jongh (4) 6-4, 6-3
4e HE Maharisj Papilaja (4) / Robbin van Beijnhem (4) 6-3, 6-4
1e HD Mark Floor (3) - Lon Bouwman (4) / Bart Gijsbertsen (4) - Koen van der Horst (4) 7-5, 5-7, [10-6]
2e HD Maharisj Papilaja (5) - Siebe van den Brande (3) / Boudewijn de Jongh (6) - Wesley Nieuwendijk (3) 4-6, 4-6
2 juni 2019 T.C. Bargeres (Emmen) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 4-2
1e HE Wisse Jonker (2) / Tom van der Bijl (3) 6-2, 2-6, 6-3
2e HE Jan Pieter Veenboer (3) / Joost Ritsma (3) 0-6, 6-4, 6-2
3e HE Marten Tuller (3) / Paul van den Tempel (3) 1-6, 4-6
4e HE Raymond Meijer (3) / Joris Hoelen (3) 6-1, 6-3
1e HD Marten Tuller (4) - Jan Pieter Veenboer (2) / Joost Ritsma (3) - Tom van der Bijl (1) Walkover
2e HD Diwon de Haan (3) - Raymond Meijer (3) / Joris Hoelen (3) - Paul van den Tempel (2) 6-4, 6-4
2 juni 2019 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. 't Nijln (Leeuwarden) 1 2-4
1e HE Jouke Jan Schaap (2) / Rutger Balk (2) 4-6, 1-6
2e HE Stefan Deinum (2) / Stefan Bodde (2) 6-2, 1-6, 6-3
3e HE Jasper Krol (2) / Elroy Middendorp (2) 4-6, 6-1, 6-4
4e HE Tijn Bokma (3) / Joost Willekes (2) 4-6, 2-6
1e HD Stefan Deinum (2) - Jasper Krol (2) / Boas Deden (2) - Stefan Bodde (2) 6-2, 1-6, [8-10]
2e HD Tijn Bokma (2) - Jouke Jan Schaap (2) / Rutger Balk (2) - Frank Zeer (2) 6-2, 3-6, [5-10]
2 juni 2019 T.C. Bilthoven 2 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 5-1
1e HE Felix Bake (3) / Bas de Vries (2) 4-6, 4-6
2e HE Nick Peters (3) / Brais Vila Regueira (2) 1-6, 6-3, 7-6
3e HE Einar Hart (3) / Sander Erkamp (3) 3-6, 3-0 Opgave
4e HE Timo Vromen (3) / Jelle Boers (4) 6-3, 6-2
1e HD Timion Meijs (3) - Petar Wemmenhove (5) / Bas de Vries (3) - Jelle Boers (4) 4-6, 6-3, [10-4]
2e HD Felix Bake (4) - Nick Peters (3) / Brais Vila Regueira (5) - Sander Erkamp (2) Walkover

26 mei 2019 T.C. Bilthoven 2 / Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 3-3
1e HE Felix Bake (3) / Koen van der Horst (3) 6-4, 6-3
2e HE Nick Peters (3) / Tim van der Zee (3) 3-6, 4-6
3e HE Einar Hart (3) / Wesley Nieuwendijk (3) 6-7, 6-3, 3-6
4e HE Petar Wemmenhove (3) / Boudewijn de Jongh (4) 6-4, 6-3
1e HD Einar Hart (3) - Timion Meijs (3) / Wesley Nieuwendijk (3) - Koen van der Horst (4) 2-6, 2-6
2e HD Petar Wemmenhove (5) - Felix Bake (4) / Tim van der Zee (4) - Bart Gijsbertsen (4) 0-6, 6-3, [10-5]
26 mei 2019 T.C. 't Nijln (Leeuwarden) 1 / T.C. Bargeres (Emmen) 1 3-3
1e HE Rutger Balk (2) / Wisse Jonker (2) 3-6, 5-7
2e HE Elroy Middendorp (2) / Diwon de Haan (3) 5-7, 6-3, 7-5
3e HE Joost Willekes (2) / Marten Tuller (3) 6-1, 6-0
4e HE Boas Deden (3) / Jan Pieter Veenboer (3) 6-2, 5-7, 2-6
1e HD Rutger Balk (2) - Boas Deden (2) / Wisse Jonker (2) - Jan Pieter Veenboer (2) Walkover
2e HD Elroy Middendorp (2) - Joost Willekes (2) / Diwon de Haan (3) - Marten Tuller (4) Walkover
26 mei 2019 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 5-1
1e HE Jasper Krol (2) / Joost Ritsma (3) 3-6, 4-6
2e HE Jouke Jan Schaap (2) / Joris Hoelen (3) 6-1, 6-0
3e HE Stefan Deinum (2) / Tom van der Bijl (3) 6-4, 6-0
4e HE Tijn Bokma (3) / Paul van den Tempel (3) 6-7, 7-5, 6-1
1e HD Stefan Deinum (2) - Jasper Krol (2) / Tom van der Bijl (1) - Job Geerling (4) 6-7, 6-1, [10-7]
2e HD Tijn Bokma (2) - Jouke Jan Schaap (2) / Joris Hoelen (3) - Joost Ritsma (3) 6-2, 6-2
26 mei 2019 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 3-3
1e HE Wilco Lindeboom (2) / Nicky Rijerse (2) 0-6 Opgave
2e HE Bas de Vries (2) / Siebe van den Brande (3) 6-0, 6-2
3e HE Sander Erkamp (3) / Mark Floor (3) 6-7, 6-3, 4-6
4e HE Roel Wessels (3) / Lon Bouwman (4) 6-1, 7-5
1e HD Sander Erkamp (2) - Bas de Vries (3) / Nicky Rijerse (3) - Siebe van den Brande (3) 6-3, 6-2
2e HD / Walkover

19 mei 2019 Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 2-4
1e HE Wesley Nieuwendijk (3) / Bas de Vries (2) 3-6, 6-7
2e HE Koen van der Horst (3) / Brais Vila Regueira (2) 2-6, 6-1, 4-6
3e HE Tim van der Zee (3) / Sander Erkamp (3) 3-6, 4-6
4e HE Boudewijn de Jongh (4) / Roel Wessels (3) 1-6, 6-4, 4-6
1e HD / Walkover
2e HD / Walkover
19 mei 2019 T.C. Bargeres (Emmen) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 1-5
1e HE Wisse Jonker (2) / Jasper Krol (2) 6-1, 6-3
2e HE Diwon de Haan (3) / Jouke Jan Schaap (2) 4-6, 4-6
3e HE Jan Pieter Veenboer (3) / Stefan Deinum (2) 3-6, 1-6
4e HE Raymond Meijer (3) / Tijn Bokma (3) 0-6, 4-6
1e HD Wisse Jonker (2) - Jan Pieter Veenboer (2) / Jasper Krol (2) - Stefan Deinum (2) 4-6, 6-4, [10-12]
2e HD Raymond Meijer (3) - Marten Tuller (4) / Jouke Jan Schaap (2) - Tijn Bokma (2) 2-6, 2-6
19 mei 2019 H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 / T.C. Bilthoven 2 5-1
1e HE Nicky Rijerse (2) / Felix Bake (3) 6-7, 6-4, 6-2
2e HE Siebe van den Brande (3) / Gijs Offringa (3) 7-5, 6-0
3e HE Mark Floor (3) / Nick Peters (3) 6-4, 3-6, 6-1
4e HE Lon Bouwman (4) / Petar Wemmenhove (3) 3-6, 1-6
1e HD Siebe van den Brande (3) - Nicky Rijerse (3) / Nick Peters (3) - Gijs Offringa (3) 6-4, 6-4
2e HD Mark Floor (3) - Lon Bouwman (4) / Petar Wemmenhove (5) - Felix Bake (4) 6-4, 2-6, [10-6]
19 mei 2019 T.C. Veracket (Groningen) 1 / T.C. 't Nijln (Leeuwarden) 1 0-6
1e HE Joost Ritsma (3) / Rutger Balk (2) 1-6, 2-6
2e HE Joris Hoelen (3) / Stefan Bodde (2) 4-6, 0-6
3e HE Paul van den Tempel (3) / Joost Willekes (2) 2-6, 7-5, 6-7
4e HE Tom van der Bijl (3) / Boas Deden (3) 1-6, 5-7
1e HD Paul van den Tempel (2) - Tom van der Bijl (1) / Stefan Bodde (2) - Boas Deden (2) 5-7, 5-7
2e HD Job Geerling (4) - Joost Ritsma (3) / Rutger Balk (2) - Frank Zeer (2) 2-6, 0-6

12 mei 2019 T.C. 't Nijln (Leeuwarden) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 4-2
1e HE Rutger Balk (2) / Wilco Lindeboom (2) 6-4, 6-2
2e HE Stefan Bodde (2) / Bas de Vries (2) 7-6, 6-0
3e HE Elroy Middendorp (2) / Sander Erkamp (3) 5-7, 6-2, 2-6
4e HE Joost Willekes (2) / Roel Wessels (3) 5-7, 6-2, 2-6
1e HD Stefan Bodde (2) - Boas Deden (2) / Sander Erkamp (2) - Wilco Lindeboom (3) 6-4, 6-3
2e HD Rutger Balk (2) - Frank Zeer (2) / Bas de Vries (3) - Roel Wessels (3) 6-4, 6-3
12 mei 2019 T.C. Veracket (Groningen) 1 / Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 3-3
1e HE Paul van den Tempel (3) / Tim van der Zee (3) 6-2, 6-0
2e HE Joost Ritsma (3) / Koen van der Horst (3) 3-6, 3-6
3e HE Joris Hoelen (3) / Wesley Nieuwendijk (3) 2-6, 6-4, 1-6
4e HE Job Geerling (4) / Boudewijn de Jongh (4) 5-7, 6-7
1e HD Job Geerling (4) - Tom van der Bijl (1) / Wesley Nieuwendijk (3) - Koen van der Horst (4) 3-6, 6-3, [10-8]
2e HD Joris Hoelen (3) - Paul van den Tempel (2) / Bart Gijsbertsen (4) - Tim van der Zee (4) 6-1, 6-1
12 mei 2019 T.C. Bargeres (Emmen) 1 / H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 3-3
1e HE Wisse Jonker (2) / Nicky Rijerse (2) 6-0, 6-2
2e HE Jan Pieter Veenboer (3) / Siebe van den Brande (3) 6-4, 3-6, 6-3
3e HE Raymond Meijer (3) / Mark Floor (3) 2-6, 5-7
4e HE Marten Tuller (3) / Lon Bouwman (4) 6-1, 6-3
1e HD Diwon de Haan (3) - Wisse Jonker (2) / Siebe van den Brande (3) - Nicky Rijerse (3) 3-6, 4-6
2e HD Marten Tuller (4) - Jan Pieter Veenboer (2) / Lon Bouwman (4) - Mark Floor (3) 7-6, 6-7, [7-10]
12 mei 2019 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. Bilthoven 2 5-1
1e HE Jasper Krol (2) / Felix Bake (3) 6-2, 6-4
2e HE Jouke Jan Schaap (2) / Timion Meijs (3) 6-1, 6-3
3e HE Stefan Deinum (2) / Einar Hart (3) 6-4, 6-4
4e HE Tijn Bokma (3) / Petar Wemmenhove (3) 6-7, 3-6
1e HD Jasper Krol (2) - Jouke Jan Schaap (2) / Timion Meijs (3) - Einar Hart (3) 6-2, 7-6
2e HD Tijn Bokma (2) - Stefan Deinum (2) / Petar Wemmenhove (5) - Felix Bake (4) 7-5, 6-3

22 april 2019 T.C. Bilthoven 2 / T.C. Bargeres (Emmen) 1 2-4
1e HE Felix Bake (3) / Raymond Meijer (3) 6-1, 3-6, 2-6
2e HE Nick Peters (3) / Marten Tuller (3) 6-2, 6-3
3e HE Timion Meijs (3) / Jan Pieter Veenboer (3) 6-1, 2-6, 3-6
4e HE Einar Hart (3) / Diwon de Haan (3) 5-7, 3-6
1e HD Einar Hart (3) - Timion Meijs (3) / Diwon de Haan (3) - Raymond Meijer (3) 7-6, 2-6, [7-10]
2e HD Nick Peters (3) - Felix Bake (4) / Marten Tuller (4) - Jan Pieter Veenboer (2) 6-4, 2-6, [12-10]
22 april 2019 Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 / T.C. 't Nijln (Leeuwarden) 1 1-5
1e HE Koen van der Horst (3) / Elroy Middendorp (2) 6-3, 1-6, 6-4
2e HE Wesley Nieuwendijk (3) / Joost Willekes (2) 4-6, 4-6
3e HE Boudewijn de Jongh (4) / Rutger Balk (2) 2-6, 1-6
4e HE Robbin van Beijnhem (4) / Boas Deden (3) 1-6, 2-6
1e HD Wesley Nieuwendijk (3) - Koen van der Horst (4) / Boas Deden (2) - Stefan Bodde (2) 3-6, 4-6
2e HD Boudewijn de Jongh (6) - Bart Gijsbertsen (4) / Rutger Balk (2) - Frank Zeer (2) 0-6, 0-6
22 april 2019 H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 1-5
1e HE Nicky Rijerse (2) / Jasper Krol (2) 3-6, 6-4, 2-6
2e HE Mark Floor (3) / Jouke Jan Schaap (2) 7-6, 2-6, 2-6
3e HE Maharisj Papilaja (4) / Gooitzen van der Schaaf (3) 2-6, 3-6
4e HE Lon Bouwman (4) / Tijn Bokma (3) 3-6, 6-0, 2-6
1e HD Mark Floor (3) - Nicky Rijerse (3) / Jasper Krol (2) - Tijn Bokma (2) 2-6, 4-6
2e HD Lon Bouwman (4) - Maharisj Papilaja (5) / Jouke Jan Schaap (2) - Gooitzen van der Schaaf (3) 6-3, 6-4
22 april 2019 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 5-1
1e HE Bas de Vries (2) / Joost Ritsma (3) 6-2, 6-3
2e HE Brais Vila Regueira (2) / Joris Hoelen (3) 6-4, 6-1
3e HE Sander Erkamp (3) / Paul van den Tempel (3) 0-6, 6-2, 7-6
4e HE Roel Wessels (3) / Tom van der Bijl (3) 4-6, 6-3, 6-4
1e HD Bas de Vries (3) - Roel Wessels (3) / Tom van der Bijl (1) - Job Geerling (4) 3-6, 6-7
2e HD Sander Erkamp (2) - Brais Vila Regueira (5) / Joris Hoelen (3) - Joost Ritsma (3) 6-2, 6-1

14 april 2019 T.C. Bargeres (Emmen) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 2-4
1e HE Diwon de Haan (3) / Bas de Vries (2) 7-5, 3-6, 2-6
2e HE Raymond Meijer (3) / Brais Vila Regueira (2) 0-6, 6-0, 6-1
3e HE Marten Tuller (3) / Roel Wessels (3) 7-5, 7-5
4e HE Jan Pieter Veenboer (3) / Sander Erkamp (3) 6-4, 2-6, 6-7
1e HD Marten Tuller (4) - Jan Pieter Veenboer (2) / Bas de Vries (3) - Roel Wessels (3) 1-6, 3-6
2e HD Diwon de Haan (3) - Raymond Meijer (3) / Sander Erkamp (2) - Brais Vila Regueira (5) 4-6, 6-7
14 april 2019 T.C. 't Nijln (Leeuwarden) 1 / H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 6-0
1e HE Stefan Bodde (2) / Nicky Rijerse (2) 6-2, 6-0
2e HE Rutger Balk (2) / Siebe van den Brande (3) 6-0, 6-0
3e HE Elroy Middendorp (2) / Mark Floor (3) 6-1, 6-4
4e HE Joost Willekes (2) / Lon Bouwman (4) 6-1, 6-0
1e HD Stefan Bodde (2) - Boas Deden (2) / Mark Floor (3) - Nicky Rijerse (3) 6-2, 6-2
2e HD Elroy Middendorp (2) - Frank Zeer (2) / Lon Bouwman (4) - Siebe van den Brande (3) 6-0, 6-1
14 april 2019 T.C. Veracket (Groningen) 1 / T.C. Bilthoven 2 4-2
1e HE Paul van den Tempel (3) / Einar Hart (3) 6-2, 6-0
2e HE Tom van der Bijl (3) / Felix Bake (3) 5-7, 3-6
3e HE Joost Ritsma (3) / Nick Peters (3) 0-6, 5-7
4e HE Joris Hoelen (3) / Timo Vromen (3) 6-4, 6-3
1e HD Joost Ritsma (3) - Tom van der Bijl (1) / Timo Vromen (3) - Nick Peters (3) 6-4 Opgave
2e HD Job Geerling (4) - Paul van den Tempel (2) / Felix Bake (4) - Einar Hart (3) 6-4, 6-4
14 april 2019 D.L.T.C. Drachten 1 / Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 6-0
1e HE Stefan Deinum (2) / Koen van der Horst (3) 6-4, 6-3
2e HE Jasper Krol (2) / Wesley Nieuwendijk (3) 4-6, 6-0, 6-2
3e HE Tijn Bokma (3) / Boudewijn de Jongh (4) 6-4, 7-5
4e HE Gooitzen van der Schaaf (3) / Robbin van Beijnhem (4) 6-1, 6-2
1e HD Tijn Bokma (2) - Stefan Deinum (2) / Koen van der Horst (4) - Bart Gijsbertsen (4) 6-3, 6-4
2e HD Jouke Jan Schaap (2) - Gooitzen van der Schaaf (3) / Wesley Nieuwendijk (3) - Boudewijn de Jongh (6) 6-2, 6-2

7 april 2019 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 4-2
1e HE Wilco Lindeboom (2) / Stefan Deinum (2) 6-3, 5-7, 6-4
2e HE Bas de Vries (2) / Jasper Krol (2) 6-2, 6-1
3e HE Sander Erkamp (3) / Tijn Bokma (3) 6-3, 6-2
4e HE Roel Wessels (3) / Gooitzen van der Schaaf (3) 3-6, 2-6
1e HD Wilco Lindeboom (3) - Sander Erkamp (2) / Tijn Bokma (2) - Jasper Krol (2) 7-5, 7-5
2e HD Bas de Vries (3) - Roel Wessels (3) / Gooitzen van der Schaaf (3) - Stefan Deinum (2) 3-6, 2-6
7 april 2019 H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 1-5
1e HE Nicky Rijerse (2) / Paul van den Tempel (3) 6-4, 6-7, 2-6
2e HE Mark Floor (3) / Tom van der Bijl (3) 3-6, 2-6
3e HE Siebe van den Brande (3) / Joost Ritsma (3) 6-1, 6-2
4e HE Lon Bouwman (4) / Joris Hoelen (3) 6-7, 2-6
1e HD Mark Floor (3) - Nicky Rijerse (3) / Joost Ritsma (3) - Tom van der Bijl (1) 2-6, 6-0, [4-10]
2e HD Lon Bouwman (4) - Siebe van den Brande (3) / Joris Hoelen (3) - Paul van den Tempel (2) 3-6, 2-6
7 april 2019 Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 / T.C. Bargeres (Emmen) 1 2-4
1e HE Wesley Nieuwendijk (3) / Diwon de Haan (3) 3-6, 6-2, 6-1
2e HE Koen van der Horst (3) / Jan Pieter Veenboer (3) 6-2, 7-6
3e HE Boudewijn de Jongh (4) / Raymond Meijer (3) 7-6, 4-6, 0-6
4e HE Robbin van Beijnhem (4) / Marten Tuller (3) 6-3, 4-6, 4-6
1e HD Koen van der Horst (4) - Wesley Nieuwendijk (3) / Jan Pieter Veenboer (2) - Marten Tuller (4) 3-6, 6-2, [10-12]
2e HD Bart Gijsbertsen (4) - Boudewijn de Jongh (6) / Raymond Meijer (3) - Diwon de Haan (3) 0-6, 1-6
7 april 2019 T.C. Bilthoven 2 / T.C. 't Nijln (Leeuwarden) 1 0-6
1e HE Timion Meijs (3) / Stefan Bodde (2) 3-6, 0-6
2e HE Felix Bake (3) / Rutger Balk (2) 3-6, 4-6
3e HE Nick Peters (3) / Joost Willekes (2) 6-7, 2-6
4e HE Timo Vromen (3) / Elroy Middendorp (2) 3-6, 4-6
1e HD Timo Vromen (3) - Nick Peters (3) / Boas Deden (2) - Stefan Bodde (2) 2-6, 2-6
2e HD Timion Meijs (3) - Felix Bake (4) / Rutger Balk (2) - Frank Zeer (2) 4-6, 2-6