Uitslagen landelijke competitie 2019 Heren 1e klasse Afdelingnr 3
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Heren 1e klasse afdelingnr 3

Stand

GespeeldPunten
L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 7 28
T.V. Maasland 1 7 26
Veenendaalse T.C. 1 7 23
T.C. Venlo 1 7 23
L.T.C. Uden 1 7 19
T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7 18
T.V. Boskoop 1 7 16
T.C. Roomburg (Leiden) 1 7 15

Uitslagen

2 juni 2019 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / T.V. Maasland 1 3-3
1e HE Gert-Jan Stevens (2) / Bas Struijk (2) 6-3, 7-6
2e HE Nick van der Kaaij (2) / Zaiyed Badreddine (3) 6-2, 6-3
3e HE Victor Kwee (3) / Bas Zwinkels (3) 6-2, 1-6, 6-2
4e HE Thomas Quadekker (3) / Tobias van Toledo (3) 2-6, 3-6
1e HD Nick van der Kaaij (3) - Gert-Jan Stevens (2) / Bas Struijk (2) - Sijmen de Lange (2) 1-6, 4-6
2e HD Victor Kwee (3) - Thomas Quadekker (3) / Zaiyed Badreddine (3) - Tobias van Toledo (4) 2-6, 3-6
2 juni 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / Veenendaalse T.C. 1 3-3
1e HE Charly Groenendijk (2) / Erdem Isitan (3) 3-6, 5-7
2e HE Wilmar Guleij (3) / Ids Waterbolk (3) 6-3, 6-3
3e HE Guy Rutten (3) / Stijn Janssen (3) 1-6, 6-1, 3-6
4e HE Robin Nicolai (3) / Freek van Donselaar (3) 6-0, 2-6, 6-7
1e HD Robin Nicolai (2) - Guy Rutten (3) / Stijn Janssen (3) - Freek van Donselaar (3) 6-1, 6-4
2e HD Wilmar Guleij (4) - Charly Groenendijk (3) / Erdem Isitan (4) - Ids Waterbolk (3) 6-4, 7-6
2 juni 2019 T.C. Venlo 1 / L.T.C. Uden 1 4-2
1e HE Ricky de Bruijn (2) / Thomas Does (2) 6-3, 4-6, 7-5
2e HE Domenic Schreurs (3) / Rob Kardol (2) 7-6, 6-3
3e HE Raoul Killaars (3) / Bas van Lith (3) 6-3, 7-5
4e HE / Walkover
1e HD / Walkover
2e HD / Walkover
2 juni 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.V. Boskoop 1 4-2
1e HE Wouter Meijer (3) / Rutger Baans (3) 6-2, 7-6
2e HE Guido van den Broek (3) / Paul Baans (3) 7-5, 6-2
3e HE Coen-Willem Buys (3) / Menno de Jong (3) 4-6, 6-3, 3-6
4e HE / Walkover
1e HD Arno Otterman (2) - Dennis Lütjohann (3) / Rutger Baans (2) - Menno de Jong (3) 0-6, 3-6
2e HD / Walkover

26 mei 2019 T.V. Boskoop 1 / T.C. Venlo 1 4-2
1e HE Gareth Lau (3) / Robert van Ewijk (2) 2-6, 0-6
2e HE Menno de Jong (3) / Domenic Schreurs (3) 7-5, 6-4
3e HE Paul Baans (3) / Frans Folkvord (3) Walkover
4e HE Rutger Baans (3) / Raoul Killaars (3) Walkover
1e HD Paul Baans (2) - Rutger Baans (2) / Robert van Ewijk (2) - Domenic Schreurs (4) 6-2, 1-6, [5-10]
2e HD Menno de Jong (3) - Gareth Lau (3) / Frans Folkvord (3) - Raoul Killaars (3) Walkover
26 mei 2019 T.V. Maasland 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 4-2
1e HE Bas Struijk (2) / Charly Groenendijk (2) 6-4, 6-0
2e HE Zaiyed Badreddine (3) / Wilmar Guleij (3) 4-6, 7-6, 6-2
3e HE Tobias van Toledo (3) / Guy Rutten (3) 7-5, 6-3
4e HE Sijmen de Lange (3) / Robin Nicolai (3) 7-6, 4-6, 2-6
1e HD Zaiyed Badreddine (3) - Bas Struijk (2) / Robin Nicolai (2) - Guy Rutten (3) 4-6, 6-3, [11-9]
2e HD Bas Zwinkels (3) - Tobias van Toledo (4) / Charly Groenendijk (3) - Wilmar Guleij (4) 2-6, 5-7
26 mei 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.C. Uden 1 2-4
1e HE Coen-Willem Buys (3) / Thomas Does (2) 1-6, 5-7
2e HE Guido van den Broek (3) / Rob Kardol (2) 6-1, 2-6, 6-4
3e HE Arno Otterman (3) / Bas van Lith (3) 7-6, 5-7, 1-6
4e HE Tim Slager (5) / Kevin van Zoelen (3) 6-1, 6-3
1e HD Guido van den Broek (3) - Wouter Meijer (3) / Thomas Does (3) - Rob Kardol (3) 1-6, 3-6
2e HD Coen-Willem Buys (3) - Tim Slager (6) / Bas van Lith (3) - Teun van de Vorst (3) 2-6, 6-2, [8-10]
26 mei 2019 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / Veenendaalse T.C. 1 2-4
1e HE Nick van der Kaaij (2) / Erdem Isitan (3) 1-6, 5-7
2e HE Gert-Jan Stevens (2) / Freek van Donselaar (3) 7-5, 6-3
3e HE Victor Kwee (3) / Ids Waterbolk (3) 1-6, 3-6
4e HE Thomas Quadekker (3) / Stijn Janssen (3) 6-4, 5-7, 4-6
1e HD Nick van der Kaaij (3) - Gert-Jan Stevens (2) / Stijn Janssen (3) - Freek van Donselaar (3) 5-7, 6-2, [10-8]
2e HD Victor Kwee (3) - Thomas Quadekker (3) / Erdem Isitan (4) - Ids Waterbolk (3) 2-6, 3-6

19 mei 2019 L.T.C. Uden 1 / T.V. Boskoop 1 2-4
1e HE Rob Kardol (2) / Paul Baans (3) 1-6, 3-6
2e HE Thomas Does (2) / Ralph de Boer (3) 6-0, 6-0
3e HE Bas van Lith (3) / Rutger Baans (3) 4-6, 4-6
4e HE Teun van de Vorst (3) / Menno de Jong (3) 3-6, 3-6
1e HD Thomas Does (3) - Rob Kardol (3) / Paul Baans (2) - Ralph de Boer (3) 2-6, 4-6
2e HD Kevin van Zoelen (4) - Bas van Lith (3) / Rutger Baans (2) - Menno de Jong (3) 6-1, 4-6, [10-7]
19 mei 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 5-1
1e HE Charly Groenendijk (2) / Gert-Jan Stevens (2) 6-4, 6-4
2e HE Wilmar Guleij (3) / Nick van der Kaaij (2) 6-2, 6-2
3e HE Guy Rutten (3) / Jeroen Visser (3) 3-6, 4-5 Opgave
4e HE Robin Nicolai (3) / Storm van der Laak (3) 4-6, 6-4, 2-6
1e HD Robin Nicolai (2) - Guy Rutten (3) / Jeroen Visser (3) - Gert-Jan Stevens (2) Walkover
2e HD Charly Groenendijk (3) - Wilmar Guleij (4) / Victor Kwee (3) - Nick van der Kaaij (3) 4-6, 6-1, [10-7]
19 mei 2019 Veenendaalse T.C. 1 / T.V. Maasland 1 4-2
1e HE Erdem Isitan (3) / Bas Struijk (2) 6-3, 6-4
2e HE Freek van Donselaar (3) / Zaiyed Badreddine (3) 6-4, 7-5
3e HE Ids Waterbolk (3) / Tobias van Toledo (3) 6-4, 6-3
4e HE Stijn Janssen (3) / Sijmen de Lange (3) 3-6, 4-6
1e HD Freek van Donselaar (3) - Stijn Janssen (3) / Bas Struijk (2) - Bas Zwinkels (3) 6-3, 7-5
2e HD Ids Waterbolk (3) - Erdem Isitan (4) / Zaiyed Badreddine (3) - Tobias van Toledo (4) 3-6, 1-6
19 mei 2019 T.C. Venlo 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 3-3
1e HE Robert van Ewijk (2) / Dennis Lütjohann (3) 6-2, 6-3
2e HE Domenic Schreurs (3) / Wouter Meijer (3) 7-5, 2-6, 6-3
3e HE Raoul Killaars (3) / Coen-Willem Buys (3) 3-6, 1-6
4e HE Frans Folkvord (3) / Walkover
1e HD Robert van Ewijk (2) - Domenic Schreurs (4) / Dennis Lütjohann (3) - Arno Otterman (2) 3-6, 7-5, [10-7]
2e HD / Walkover

12 mei 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 4-2
1e HE Coen-Willem Buys (3) / Gert-Jan Stevens (2) 6-7, 3-6
2e HE Guido van den Broek (3) / Nick van der Kaaij (2) 1-6, 1-6
3e HE Arno Otterman (3) / Jeroen Visser (3) 5-7, 6-4, 6-4
4e HE Tim Slager (5) / Victor Kwee (3) 6-4, 6-4
1e HD Guido van den Broek (3) - Arno Otterman (2) / Gert-Jan Stevens (2) - Victor Kwee (3) 7-5, 3-6, [12-10]
2e HD Dennis Lütjohann (3) - Wouter Meijer (3) / Nick van der Kaaij (3) - Jeroen Visser (3) 6-4, 7-5
12 mei 2019 L.T.C. Uden 1 / Veenendaalse T.C. 1 5-1
1e HE Thomas Does (2) / Erdem Isitan (3) 6-0, 6-1
2e HE Rob Kardol (2) / Ids Waterbolk (3) 6-4, 7-6
3e HE Bas van Lith (3) / Stijn Janssen (3) 7-6, 7-6
4e HE Teun van de Vorst (3) / Freek van Donselaar (3) 3-6, 3-6
1e HD Thomas Does (3) - Rob Kardol (3) / Stijn Janssen (3) - Freek van Donselaar (3) 6-7, 6-3, [10-8]
2e HD Bas van Lith (3) - Kevin van Zoelen (4) / Erdem Isitan (4) - Ids Waterbolk (3) 4-6, 7-6, [10-6]
12 mei 2019 T.V. Boskoop 1 / T.V. Maasland 1 0-6
1e HE Paul Baans (3) / Bas Struijk (2) 2-6, 2-6
2e HE Rutger Baans (3) / Tobias van Toledo (3) 6-7, 3-6
3e HE Gareth Lau (3) / Zaiyed Badreddine (3) 3-6, 2-6
4e HE Menno de Jong (3) / Sijmen de Lange (3) 3-6, 1-6
1e HD Paul Baans (2) - Ralph de Boer (3) / Sijmen de Lange (2) - Zaiyed Badreddine (3) 3-6, 6-1, [8-10]
2e HD Rutger Baans (2) - Menno de Jong (3) / Bas Struijk (2) - Tobias van Toledo (4) 3-6, 1-6
12 mei 2019 T.C. Venlo 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3-3
1e HE Robert van Ewijk (2) / Charly Groenendijk (2) 6-0, 6-3
2e HE Domenic Schreurs (3) / Wilmar Guleij (3) 3-6, 2-6
3e HE Frans Folkvord (3) / Guy Rutten (3) 7-5, 2-6, 6-2
4e HE Mats von der Forst (6) / Robin Nicolai (3) 3-6, 2-6
1e HD Robert van Ewijk (2) - Frans Folkvord (3) / Robin Nicolai (2) - Guy Rutten (3) 6-1, 6-3
2e HD Mats von der Forst (6) - Domenic Schreurs (4) / Wilmar Guleij (4) - Charly Groenendijk (3) 2-6, 1-6

22 april 2019 T.V. Maasland 1 / L.T.C. Uden 1 4-2
1e HE Bas Struijk (2) / Thomas Does (2) 4-6, 5-7
2e HE Zaiyed Badreddine (3) / Rob Kardol (2) 5-7, 7-6, 6-2
3e HE Tobias van Toledo (3) / Bas van Lith (3) 7-5, 6-1
4e HE Bas Zwinkels (3) / Teun van de Vorst (3) 6-7, 6-4, 6-2
1e HD Bas Struijk (2) - Sijmen de Lange (2) / Bas van Lith (3) - Teun van de Vorst (3) 6-1, 6-3
2e HD Zaiyed Badreddine (3) - Tobias van Toledo (4) / Thomas Does (3) - Rob Kardol (3) 2-6, 4-6
22 april 2019 Veenendaalse T.C. 1 / T.V. Boskoop 1 4-2
1e HE Erdem Isitan (3) / Ralph de Boer (3) 6-4, 7-5
2e HE Jaap Aaldering (3) / Rutger Baans (3) 6-2, 6-2
3e HE Ids Waterbolk (3) / Gareth Lau (3) 3-6, 6-0, 6-3
4e HE Stijn Janssen (3) / Menno de Jong (3) 3-6, 2-6
1e HD Erdem Isitan (4) - Ids Waterbolk (3) / Paul Baans (2) - Gareth Lau (3) 6-7, 6-4, [10-4]
2e HD Stijn Janssen (3) - Jaap Aaldering (4) / Menno de Jong (3) - Rutger Baans (2) 1-6, 7-6, [7-10]
22 april 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-1
1e HE Charly Groenendijk (2) / Dennis Lütjohann (3) 1-6, 6-1, 6-2
2e HE Wilmar Guleij (3) / Wouter Meijer (3) 6-1, 6-0
3e HE Guy Rutten (3) / Guido van den Broek (3) 6-7, 4-6
4e HE Robin Nicolai (3) / Arno Otterman (3) 6-3, 2-6, 6-3
1e HD Robin Nicolai (2) - Guy Rutten (3) / Wouter Meijer (3) - Arno Otterman (2) 6-4, 6-3
2e HD Charly Groenendijk (3) - Wilmar Guleij (4) / Coen-Willem Buys (3) - Dennis Lütjohann (3) 6-4, 7-6
22 april 2019 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / T.C. Venlo 1 1-5
1e HE Nick van der Kaaij (2) / Ricky de Bruijn (2) 5-7, 2-6
2e HE Victor Kwee (3) / Robert van Ewijk (2) 3-6, 4-6
3e HE Jeroen Visser (3) / Raoul Killaars (3) 3-6, 6-2, 4-6
4e HE Thomas Quadekker (3) / Domenic Schreurs (3) 2-6, 2-6
1e HD Nick van der Kaaij (3) - Jeroen Visser (3) / Robert van Ewijk (2) - Raoul Killaars (3) 2-6, 2-6
2e HD Thomas Quadekker (3) - Victor Kwee (3) / Ricky de Bruijn (2) - Domenic Schreurs (4) 7-6, 6-4

14 april 2019 T.V. Boskoop 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 1-5
1e HE Gareth Lau (3) / Charly Groenendijk (2) 1-6, 1-6
2e HE Paul Baans (3) / Wilmar Guleij (3) 4-6, 5-7
3e HE Joey Rodenburg (3) / Guy Rutten (3) 4-6, 3-6
4e HE Menno de Jong (3) / Robin Nicolai (3) 4-6, 1-6
1e HD Paul Baans (2) - Joey Rodenburg (3) / Robin Nicolai (2) - Guy Rutten (3) 2-6, 1-6
2e HD Rutger Baans (2) - Menno de Jong (3) / Charly Groenendijk (3) - Wilmar Guleij (4) 6-3, 6-4
14 april 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / Veenendaalse T.C. 1 3-3
1e HE Coen-Willem Buys (3) / Erdem Isitan (3) 0-6, 2-6
2e HE Guido van den Broek (3) / Jaap Aaldering (3) 6-3, 6-4
3e HE Arno Otterman (3) / Stijn Janssen (3) 6-2, 6-3
4e HE Wouter Meijer (3) / Freek van Donselaar (3) 1-6, 3-6
1e HD Guido van den Broek (3) - Arno Otterman (2) / Freek van Donselaar (3) - Stijn Janssen (3) 7-5, 6-2
2e HD Dennis Lütjohann (3) - Wouter Meijer (3) / Erdem Isitan (4) - Ids Waterbolk (3) 3-6, 2-6
14 april 2019 L.T.C. Uden 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 3-3
1e HE Thomas Does (2) / Gert-Jan Stevens (2) 6-3, 6-3
2e HE Rob Kardol (2) / Nick van der Kaaij (2) 6-7, 7-5, 4-6
3e HE Bas van Lith (3) / Victor Kwee (3) 6-4, 6-3
4e HE Teun van de Vorst (3) / Jeroen Visser (3) 3-6, 4-6
1e HD Thomas Does (3) - Rob Kardol (3) / Gert-Jan Stevens (2) - Victor Kwee (3) 6-2, 6-1
2e HD Bas van Lith (3) - Teun van de Vorst (3) / Nick van der Kaaij (3) - Jeroen Visser (3) 7-6, 3-6, [5-10]
14 april 2019 T.C. Venlo 1 / T.V. Maasland 1 4-2
1e HE Ricky de Bruijn (2) / Bas Struijk (2) 6-7, 5-7
2e HE Robert van Ewijk (2) / Bas Zwinkels (3) 6-3, 6-2
3e HE Frans Folkvord (3) / Zaiyed Badreddine (3) 6-3, 6-4
4e HE Domenic Schreurs (3) / Tobias van Toledo (3) 3-6, 6-3, 6-4
1e HD Ricky de Bruijn (2) - Robert van Ewijk (2) / Bas Struijk (2) - Zaiyed Badreddine (3) 7-5, 6-1
2e HD Frans Folkvord (3) - Domenic Schreurs (4) / Tobias van Toledo (4) - Bas Zwinkels (3) 1-6, 5-7

7 april 2019 Veenendaalse T.C. 1 / T.C. Venlo 1 4-2
1e HE Erdem Isitan (3) / Robert van Ewijk (2) 6-2, 7-5
2e HE Ids Waterbolk (3) / Ricky de Bruijn (2) 6-3, 3-6, 4-6
3e HE Freek van Donselaar (3) / Raoul Killaars (3) 4-6, 1-6
4e HE Stijn Janssen (3) / Domenic Schreurs (3) 6-3, 6-2
1e HD Stijn Janssen (3) - Freek van Donselaar (3) / Ricky de Bruijn (2) - Raoul Killaars (3) 7-5, 7-5
2e HD Erdem Isitan (4) - Ids Waterbolk (3) / Robert van Ewijk (2) - Domenic Schreurs (4) 6-3, 6-4
7 april 2019 T.V. Maasland 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-1
1e HE Bas Struijk (2) / Coen-Willem Buys (3) 6-4, 6-4
2e HE Bas Zwinkels (3) / Dennis Lütjohann (3) 6-2, 6-0
3e HE Zaiyed Badreddine (3) / Arno Otterman (3) 4-6, 2-6
4e HE Tobias van Toledo (3) / Wouter Meijer (3) 6-2, 6-4
1e HD Bas Struijk (2) - Zaiyed Badreddine (3) / Coen-Willem Buys (3) - Arno Otterman (2) 6-0, 6-2
2e HD Sijmen de Lange (2) - Bas Zwinkels (3) / Tim Slager (6) - Dennis Lütjohann (3) 6-2, 6-3
7 april 2019 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / T.V. Boskoop 1 3-3
1e HE Nick van der Kaaij (2) / Gareth Lau (3) 6-1, 7-5
2e HE Gert-Jan Stevens (2) / Paul Baans (3) 6-1, 6-3
3e HE Jeroen Visser (3) / Joey Rodenburg (3) 7-5, 4-6, 2-6
4e HE Victor Kwee (3) / Menno de Jong (3) 3-6, 3-6
1e HD Victor Kwee (3) - Gert-Jan Stevens (2) / Paul Baans (2) - Menno de Jong (3) Walkover
2e HD Nick van der Kaaij (3) - Jeroen Visser (3) / Rutger Baans (2) - Ralph de Boer (3) 6-3, 6-1
7 april 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / L.T.C. Uden 1 5-1
1e HE Charly Groenendijk (2) / Thomas Does (2) 4-6, 4-6
2e HE Wilmar Guleij (3) / Rob Kardol (2) 3-6, 6-4, 6-4
3e HE Guy Rutten (3) / Bas van Lith (3) 7-6, 6-3
4e HE Robin Nicolai (3) / Teun van de Vorst (3) 6-1, 6-1
1e HD Robin Nicolai (2) - Guy Rutten (3) / Bas van Lith (3) - Rob Kardol (3) 6-1, 6-0
2e HD Charly Groenendijk (3) - Wilmar Guleij (4) / Thomas Does (3) - Teun van de Vorst (3) 3-6, 7-5, [10-7]