Uitslagen landelijke competitie 2019 Heren 1e klasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Heren 1e klasse afdelingnr 2

Stand

GespeeldPunten
T.C. Bilthoven 1 7 29
T.C. Kattenlaan (Amsterdam) 1 7 27
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 7 24
T.V. Barendrecht 1 7 20
L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 7 20
T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 7 18
T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 7 16
T.C. W.O.C. (Overveen) 1 7 12

Uitslagen

2 juni 2019 T.C. Bilthoven 1 / T.C. W.O.C. (Overveen) 1 6-0
1e HE Elgin Khoeblal (2) / Daan van Dijk (3) 6-4, 6-1
2e HE Michael-John Every (2) / Mayro Brand (3) 6-0, 6-4
3e HE Tom Schulz (2) / Daan Koene (4) 6-2, 6-1
4e HE Nick Beumer (2) / Tijn Boots (4) 6-1, 6-1
1e HD Elgin Khoeblal (3) - Michael-John Every (2) / Mayro Brand (3) - Daan van Dijk (3) 7-6, 6-2
2e HD Nick Beumer (3) - Tomas Tallart Fabrť (2) / Daan Koene (4) - Tijn Boots (5) 6-3, 6-0
2 juni 2019 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 3-3
1e HE Tom Moonen (2) / Bojan Brkić (2) Walkover
2e HE Marlon Brand (2) / Rutger Meijer (2) 4-6, 4-6
3e HE Milan Voogd (3) / Robert van de Pas (3) 6-7, 3-6
4e HE Martijn Herweijer (3) / I.V.O. Hu (3) 6-1, 6-7, 4-6
1e HD Marlon Brand (3) - Tom Moonen (2) / Robert van de Pas (3) - Rutger Meijer (3) 6-2, 6-2
2e HD Fabian Brand (4) - Karol van der Linden (4) / I.V.O. Hu (3) - Ties Klapwijk (4) 6-3, 6-2
2 juni 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.V. Barendrecht 1 3-1
1e HE Jasper Hunting (2) / Roger Versteeg (3) 6-0, 6-1
2e HE Jan Noorda (2) / Bart van der Ploeg (3) 6-7, 7-6, 3-6
3e HE Arno Jongsma (3) / Paul Jansen (3) 7-5, 6-0
4e HE Andries Cupido (3) / Richard van de Wetering (3) 6-4, 6-1
1e HD / Niet Gespeeld
2e HD / Niet Gespeeld
2 juni 2019 T.C. Kattenlaan (Amsterdam) 1 / T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 4-2
1e HE Ivor Duif (2) / Paul Honig (2) 5-7, 5-7
2e HE Coen van Keulen (2) / Michiel Kapteijns (2) Walkover
3e HE Onno Kloosterboer (2) / Rik Turkensteen (3) 4-6, 0-6
4e HE Laurens Beke (3) / Danny van Kessel (3) 7-5, 6-0
1e HD Onno Kloosterboer (2) - Coen van Keulen (2) / Paul Honig (2) - Danny van Kessel (2) 6-1, 7-5
2e HD Ivor Duif (2) - Bob Groenveld (3) / Michiel Kapteijns (2) - Rik Turkensteen (3) 7-6, 6-4

26 mei 2019 T.C. Kattenlaan (Amsterdam) 1 / T.C. W.O.C. (Overveen) 1 5-1
1e HE Ivor Duif (2) / Jesse Kriek (3) 7-6, 6-2
2e HE Coen van Keulen (2) / Kilian Handels (3) 6-1, 6-3
3e HE Onno Kloosterboer (2) / Mayro Brand (3) 6-1, 6-2
4e HE Laurens Beke (3) / Daan van Dijk (3) 2-6, 3-6
1e HD Coen van Keulen (2) - Laurens Beke (3) / Mayro Brand (3) - Daan van Dijk (3) 6-1, 5-7, [10-7]
2e HD Mark van der Duin (3) - Onno Kloosterboer (2) / Kilian Handels (3) - Jesse Kriek (4) 6-4, 3-6, [10-1]
26 mei 2019 T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 / T.C. Bilthoven 1 1-5
1e HE Paul Honig (2) / Elgin Khoeblal (2) 0-6, 0-6
2e HE Michiel Kapteijns (2) / Tom Schulz (2) 4-6, 6-4, 4-6
3e HE Pim van der Schoot (3) / Nick Beumer (2) 5-7, 2-6
4e HE Rik Turkensteen (3) / Alec Drost (3) 6-3, 7-5
1e HD Paul Honig (2) - Danny van Kessel (2) / Elgin Khoeblal (3) - Tom Schulz (2) 4-6, 4-6
2e HD Michiel Kapteijns (2) - Rik Turkensteen (3) / Tomas Tallart Fabrť (2) - Nick Beumer (3) 3-6, 3-6
26 mei 2019 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 / T.V. Barendrecht 1 3-3
1e HE Tom Moonen (2) / Bart van der Ploeg (3) 7-6, 6-4
2e HE Karol van der Linden (3) / Paul Jansen (3) 4-6, 6-3, 4-6
3e HE Milan Voogd (3) / Richard van de Wetering (3) 5-7, 6-4, 3-6
4e HE Martijn Herweijer (3) / Roger Versteeg (3) 6-2, 6-3
1e HD Marlon Brand (3) - Tom Moonen (2) / Bart van der Ploeg (2) - Roger Versteeg (2) 6-2, 6-3
2e HD Fabian Brand (4) - Milan Voogd (3) / Richard van de Wetering (2) - Paul Jansen (3) 1-6, 5-7
26 mei 2019 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Rutger Meijer (2) / Jasper Hunting (2) 4-6, 4-6
2e HE I.V.O. Hu (3) / Robert van Boesschoten (2) 6-3, 3-1 Opgave
3e HE Robert van de Pas (3) / Andries Cupido (3) 7-5, 3-6, 5-7
4e HE JoŽl de Jong (3) / Maarten Kamermans (3) 6-4, 6-3
1e HD I.V.O. Hu (3) - Rutger Meijer (3) / Jasper Hunting (3) - Andries Cupido (2) 7-6, 6-2
2e HD JoŽl de Jong (3) - Robert van de Pas (3) / Maarten Kamermans (3) - Jan Noorda (3) 7-5, 3-6, [13-11]

19 mei 2019 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Kattenlaan (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Nick Beumer (2) / Ivor Duif (2) 6-7, 3-6
2e HE Tom Schulz (2) / Onno Kloosterboer (2) 6-2, 6-4
3e HE Elgin Khoeblal (2) / Coen van Keulen (2) 6-2, 3-6, 6-1
4e HE Alec Drost (3) / Laurens Beke (3) 6-3, 6-1
1e HD Alec Drost (3) - Tomas Tallart Fabrť (2) / Laurens Beke (3) - Coen van Keulen (2) 0-6, 2-6
2e HD Elgin Khoeblal (3) - Tom Schulz (2) / Bob Groenveld (3) - Onno Kloosterboer (2) 3-6, 6-2, [10-7]
19 mei 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 5-1
1e HE Jan Noorda (2) / Marlon Brand (2) 1-6, 5-7
2e HE Robert van Boesschoten (2) / Karol van der Linden (3) 6-1, 4-6, 6-0
3e HE Arno Jongsma (3) / Milan Voogd (3) 6-3, 7-5
4e HE Andries Cupido (3) / Fabian Brand (4) 6-1, 6-2
1e HD Andries Cupido (2) - Arno Jongsma (2) / Milan Voogd (3) - Karol van der Linden (4) 2-6, 6-4, [10-5]
2e HD Robert van Boesschoten (2) - Jan Noorda (3) / Marlon Brand (3) - Fabian Brand (4) 6-3, 6-4
19 mei 2019 T.C. W.O.C. (Overveen) 1 / T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 4-2
1e HE Daan van Dijk (3) / Paul Honig (2) 6-1, 6-2
2e HE Mayro Brand (3) / Danny van Kessel (3) 7-6, 4-1 Opgave
3e HE Luc de Ruiter (4) / Rik Turkensteen (3) 7-5, 7-5
4e HE Tijn Boots (4) / Pim van der Schoot (3) 7-6, 3-6, 4-6
1e HD Mayro Brand (3) - Daan van Dijk (3) / Pim van der Schoot (3) - Michiel Kapteijns (2) 3-6, 6-2, [11-9]
2e HD Kilian Handels (3) - Tijn Boots (5) / Paul Honig (2) - Rik Turkensteen (3) 3-6, 4-6
19 mei 2019 T.V. Barendrecht 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 3-3
1e HE Paul Jansen (3) / Bojan Brkić (2) 6-2, 3-1 Opgave
2e HE Roger Versteeg (3) / I.V.O. Hu (3) 7-6, 3-6, 3-6
3e HE Richard van de Wetering (3) / Robert van de Pas (3) 3-6, 6-2, 6-3
4e HE Bart van der Ploeg (3) / JoŽl de Jong (3) 1-6, 4-6
1e HD Richard van de Wetering (2) - Bart van der Ploeg (2) / Bojan Brkić (3) - I.V.O. Hu (3) Walkover
2e HD Paul Jansen (3) - Roger Versteeg (2) / JoŽl de Jong (3) - Robert van de Pas (3) 3-6, 6-7

12 mei 2019 T.C. Kattenlaan (Amsterdam) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 4-2
1e HE Onno Kloosterboer (2) / Tom Moonen (2) 6-7, 1-6
2e HE Ivor Duif (2) / Marlon Brand (2) 4-6, 6-2, 6-2
3e HE Mark van der Duin (3) / Milan Voogd (3) 3-6, 1-6
4e HE Laurens Beke (3) / Martijn Herweijer (3) 6-4, 7-6
1e HD Laurens Beke (3) - Coen van Keulen (2) / Tom Moonen (2) - Fabian Brand (4) 4-6, 6-1, [10-8]
2e HD Bob Groenveld (3) - Onno Kloosterboer (2) / Karol van der Linden (4) - Marlon Brand (3) 6-2, 6-3
12 mei 2019 T.C. Bilthoven 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Elgin Khoeblal (2) / Jasper Hunting (2) 5-7, 3-6
2e HE Tom Schulz (2) / Robert van Boesschoten (2) 6-3, 7-5
3e HE Nick Beumer (2) / Jan Noorda (2) 6-0, 3-6, 7-5
4e HE Tomas Tallart Fabrť (3) / Arno Jongsma (3) 3-6, 2-6
1e HD Elgin Khoeblal (3) - Tom Schulz (2) / Andries Cupido (2) - Arno Jongsma (2) 6-1, 6-1
2e HD Nick Beumer (3) - Tomas Tallart Fabrť (2) / Robert van Boesschoten (2) - Jasper Hunting (3) 7-5, 7-5
12 mei 2019 T.C. W.O.C. (Overveen) 1 / T.V. Barendrecht 1 3-3
1e HE Daan van Dijk (3) / Patrick Polak (2) 6-1, 7-5
2e HE Mayro Brand (3) / Roger Versteeg (3) 6-1, 6-7, 6-3
3e HE Jesse Kriek (3) / Paul Jansen (3) 4-6, 6-3, 2-6
4e HE Luc de Ruiter (4) / Bart van der Ploeg (3) 5-7, 6-0, 2-6
1e HD Luc de Ruiter (3) - Michael van Riet Paap (3) / Bart van der Ploeg (2) - Roger Versteeg (2) 7-6, 0-6, [5-10]
2e HD Daan van Dijk (3) - Jesse Kriek (4) / Patrick Polak (3) - Paul Jansen (3) 6-2, 7-6
12 mei 2019 T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 5-1
1e HE Michiel Kapteijns (2) / Rutger Meijer (2) 6-4, 0-6, 4-2 Opgave
2e HE Paul Honig (2) / Bojan Brkić (2) 6-4, 4-0 Opgave
3e HE Danny van Kessel (3) / Robert van de Pas (3) 6-3, 6-3
4e HE Pim van der Schoot (3) / I.V.O. Hu (3) 4-6, 3-6
1e HD Michiel Kapteijns (2) - Paul Honig (2) / Rutger Meijer (3) - Bojan Brkić (3) Walkover
2e HD Danny van Kessel (2) - Rik Turkensteen (3) / Robert van de Pas (3) - I.V.O. Hu (3) Walkover

22 april 2019 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 / T.C. Bilthoven 1 1-5
1e HE Marlon Brand (2) / Elgin Khoeblal (2) 6-7, 3-6
2e HE Martijn Herweijer (3) / Tom Schulz (2) 6-2, 3-6, 5-7
3e HE Milan Voogd (3) / Nick Beumer (2) 6-3, 6-7, 6-2
4e HE Fabian Brand (4) / Tomas Tallart Fabrť (3) 6-1, 2-6, 3-6
1e HD Marlon Brand (3) - Martijn Herweijer (3) / Elgin Khoeblal (3) - Tom Schulz (2) 2-6, 1-6
2e HD Milan Voogd (3) - Fabian Brand (4) / Nick Beumer (3) - Tomas Tallart Fabrť (2) 0-6, 1-6
22 april 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Kattenlaan (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Jan Noorda (2) / Ivor Duif (2) 6-4, 3-6, 3-6
2e HE Robert van Boesschoten (2) / Onno Kloosterboer (2) 6-3, 6-3
3e HE Jasper Hunting (2) / Coen van Keulen (2) 2-6, 6-3, 3-6
4e HE Andries Cupido (3) / Laurens Beke (3) 6-7, 3-6
1e HD Andries Cupido (2) - Arno Jongsma (2) / Ivor Duif (2) - Onno Kloosterboer (2) 6-2, 6-2
2e HD Robert van Boesschoten (2) - Jasper Hunting (3) / Laurens Beke (3) - Coen van Keulen (2) 4-6, 6-3, [10-6]
22 april 2019 T.V. Barendrecht 1 / T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 4-2
1e HE Bart van der Ploeg (3) / Michiel Kapteijns (2) 5-7, 6-2, 3-6
2e HE Paul Jansen (3) / Paul Honig (2) 6-4, 0-6, 2-6
3e HE Roger Versteeg (3) / Danny van Kessel (3) 6-4, 5-7, 6-1
4e HE Richard van de Wetering (3) / Rik Turkensteen (3) 6-5 Opgave
1e HD Roger Versteeg (2) - Richard van de Wetering (2) / Paul Honig (2) - Danny van Kessel (2) 2-6, 7-6, [10-6]
2e HD Paul Jansen (3) - Bart van der Ploeg (2) / Michiel Kapteijns (2) - Pim van der Schoot (3) 7-5, 6-4
22 april 2019 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.C. W.O.C. (Overveen) 1 5-1
1e HE Rutger Meijer (2) / Daan van Dijk (3) 7-6, 6-0
2e HE JoŽl de Jong (3) / Luc de Ruiter (4) 4-6, 3-6
3e HE Ties Klapwijk (3) / Daan Koene (4) 6-3, 6-4
4e HE I.V.O. Hu (3) / Tijn Boots (4) 6-4, 6-4
1e HD I.V.O. Hu (3) - Rutger Meijer (3) / Daan van Dijk (3) - Daan Koene (4) 6-3, 6-1
2e HD Ties Klapwijk (4) - JoŽl de Jong (3) / Luc de Ruiter (3) - Tijn Boots (5) 7-6, 6-1

14 april 2019 T.C. W.O.C. (Overveen) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 2-4
1e HE Daan van Dijk (3) / Marlon Brand (2) 6-4, 6-1
2e HE Mayro Brand (3) / Karol van der Linden (3) 6-2, 4-6, 5-3 Opgave
3e HE Luc de Ruiter (4) / Martijn Herweijer (3) 4-6, 1-6
4e HE Tijn Boots (4) / Milan Voogd (3) 6-7, 1-6
1e HD Mayro Brand (3) - Daan van Dijk (3) / Marlon Brand (3) - Martijn Herweijer (3) 4-6, 1-6
2e HD Luc de Ruiter (3) - Tijn Boots (5) / Milan Voogd (3) - Fabian Brand (4) 4-6, 3-6
14 april 2019 T.C. Kattenlaan (Amsterdam) 1 / T.V. Barendrecht 1 5-1
1e HE Coen van Keulen (2) / Roger Versteeg (3) 6-1, 6-0
2e HE Onno Kloosterboer (2) / Bart van der Ploeg (3) 7-6, 7-5
3e HE Ivor Duif (2) / Paul Jansen (3) 2-6, 6-4, 6-3
4e HE Mark van der Duin (3) / Kjell Smid (4) 6-4, 5-7, 6-2
1e HD Laurens Beke (3) - Coen van Keulen (2) / Bart van der Ploeg (2) - Roger Versteeg (2) 6-3, 6-4
2e HD Ivor Duif (2) - Bob Groenveld (3) / Kjell Smid (4) - Paul Jansen (3) 7-6, 5-7, [3-10]
14 april 2019 T.C. Bilthoven 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 4-2
1e HE Elgin Khoeblal (2) / Rutger Meijer (2) 6-0, 7-6
2e HE Nick Beumer (2) / Bojan Brkić (2) 6-2, 7-6
3e HE Tomas Tallart Fabrť (3) / Robert van de Pas (3) 3-6, 5-7
4e HE Alec Drost (3) / JoŽl de Jong (3) 5-4 Opgave
1e HD Elgin Khoeblal (3) - Tom Schulz (2) / JoŽl de Jong (3) - Robert van de Pas (3) 6-2, 6-1
2e HD Tomas Tallart Fabrť (2) - Nick Beumer (3) / I.V.O. Hu (3) - Ties Klapwijk (4) 6-3, 6-3
14 april 2019 T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Paul Honig (2) / Jasper Hunting (2) 2-6, 2-6
2e HE Michiel Kapteijns (2) / Jan Noorda (2) 2-6, 6-4, 6-2
3e HE Pim van der Schoot (3) / Andries Cupido (3) 1-6, 6-4, 7-6
4e HE Danny van Kessel (3) / Arno Jongsma (3) 6-2, 5-7, 4-6
1e HD Michiel Kapteijns (2) - Paul Honig (2) / Arno Jongsma (2) - Andries Cupido (2) 4-6, 2-6
2e HD Danny van Kessel (2) - Rik Turkensteen (3) / Jasper Hunting (3) - Jan Noorda (3) Walkover

7 april 2019 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 / T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 4-2
1e HE Marlon Brand (2) / Brecht Bernaerts (2) 6-2, 1-6, 6-3
2e HE Karol van der Linden (3) / Michiel Kapteijns (2) 2-6, 5-7
3e HE Martijn Herweijer (3) / Danny van Kessel (3) 6-2, 6-1
4e HE Milan Voogd (3) / Rik Turkensteen (3) 6-3, 6-2
1e HD Marlon Brand (3) - Martijn Herweijer (3) / Brecht Bernaerts (2) - Rik Turkensteen (3) 7-6, 7-5
2e HD / Walkover
7 april 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. W.O.C. (Overveen) 1 5-1
1e HE Robert van Boesschoten (2) / Mayro Brand (3) 0-6, 4-6
2e HE Jan Noorda (2) / Jesse Kriek (3) 6-1, 6-4
3e HE Andries Cupido (3) / Luc de Ruiter (4) 6-0, 6-1
4e HE Arno Jongsma (3) / Daan Koene (4) 6-2, 7-5
1e HD Robert van Boesschoten (2) - Andries Cupido (2) / Mayro Brand (3) - Jesse Kriek (4) 6-4, 1-6, [10-4]
2e HD Arno Jongsma (2) - Jan Noorda (3) / Luc de Ruiter (3) - Daan Koene (4) 6-1, 0-6, [11-9]
7 april 2019 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.C. Kattenlaan (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Bojan Brkić (2) / Ivor Duif (2) 3-6, 3-6
2e HE Rutger Meijer (2) / Onno Kloosterboer (2) 2-6, 3-6
3e HE Robert van de Pas (3) / Coen van Keulen (2) 2-6, 1-6
4e HE I.V.O. Hu (3) / Manook Zorab (3) 6-1, 6-1
1e HD JoŽl de Jong (3) - Robert van de Pas (3) / Coen van Keulen (2) - Onno Kloosterboer (2) 4-6, 7-6, [7-10]
2e HD I.V.O. Hu (3) - Ties Klapwijk (4) / Ivor Duif (2) - Mark van der Duin (3) 5-7, 7-5, [10-8]
7 april 2019 T.V. Barendrecht 1 / T.C. Bilthoven 1 5-1
1e HE Richard van de Wetering (3) / Elgin Khoeblal (2) 4-6, 6-7
2e HE Roger Versteeg (3) / Tomas Tallart Fabrť (3) 6-4, 5-7, 6-4
3e HE Paul Jansen (3) / Alec Drost (3) 2-5 Opgave
4e HE / Walkover
1e HD Paul Jansen (3) - Bart van der Ploeg (2) / Elgin Khoeblal (3) - Tomas Tallart Fabrť (2) 6-3, 3-6, [10-7]
2e HD / Walkover