Uitslagen landelijke competitie 2019 Heren 1e klasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Heren 1e klasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 7 37
L.T.V. Lelystad 1 7 23
T.C. Krimpen a/d IJssel 1 7 23
L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 7 20
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 7 19
HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 7 19
KrommenieŽr L.T.V. 1 7 17
T.C. De Kikkers (Nieuw Vennep) 1 7 4

Uitslagen

2 juni 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. De Kikkers (Nieuw Vennep) 1 6-0
1e HE Mick Rooth (2) / Frank Harrak (3) 6-2, 5-7, 6-3
2e HE Egidijus Morkevicius (3) / Martijn Notenboom (4) 6-3, 6-4
3e HE Rieuwert den Boer (3) / Steven van der Pol (5) 6-0, 6-0
4e HE Thijs Posthuma (4) / Dennis ter Haar (5) 7-6, 6-3
1e HD Rieuwert den Boer (3) - Mick Rooth (3) / Dennis ter Haar (4) - Martijn Notenboom (4) 6-2, 7-6
2e HD Egidijus Morkevicius (4) - Thijs Posthuma (4) / Jeffrey Wannee (4) - Steven van der Pol (6) 7-5, 6-0
2 juni 2019 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / KrommenieŽr L.T.V. 1 2-2
1e HE Miko Wassermann (3) / Max Pootjes (2) 6-2, 7-5
2e HE Kaj van den Heuvel (3) / Eric van Kuik (3) 6-3, 6-1
3e HE Floris van Lawick van Pabst (4) / Joost Bos (3) 2-6, 1-6
4e HE Sven Punt (4) / Sjoerd Migchelsen (3) 6-2, 4-6, 0-6
1e HD / Walkover
2e HD / Walkover
2 juni 2019 T.C. Krimpen a/d IJssel 1 / L.T.V. Lelystad 1 3-3
1e HE Rob van den Berg (2) / Marc Janse (3) 7-Opgave, 3-6, -0
2e HE Edwin Huisman (3) / Sam Rijpert (3) 4-6, 5-7
3e HE Mitchell Nuijen (3) / Christopher Lam (3) 4-6, 2-6
4e HE Albert Vogels (5) / Romnick Evangelista (3) 6-2, 2-6, 2-6
1e HD Rob van den Berg (2) - Edwin Huisman (2) / Christopher Lam (4) - Sam Rijpert (4) 7-5, 7-6
2e HD / Walkover
2 juni 2019 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 3-1
1e HE Christiaan Lindeman (2) / Alex McCann (2) 6-4, 6-4
2e HE Patrick Speelman (2) / Thomas Vissenberg (3) 6-1, 7-5
3e HE Wietze Janssen (3) / Daniel Fouchier (3) 6-4, 3-6, 2-6
4e HE Lars Schrijver (3) / Peter van Meel (7) Walkover
1e HD / Niet Gespeeld
2e HD / Niet Gespeeld

26 mei 2019 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 4-2
1e HE Miko Wassermann (3) / Thomas Vissenberg (3) 7-5, 6-0
2e HE Kaj van den Heuvel (3) / Daniel Fouchier (3) 7-5, 6-4
3e HE Sven Punt (4) / Martijn van 't Westende (3) 6-2, 6-7, 6-1
4e HE Floris van Lawick van Pabst (4) / Wouter Tichler (4) 6-1, 7-6
1e HD Mick Goederaad (4) - Floris van Lawick van Pabst (3) / Thomas Vissenberg (3) - Daniel Fouchier (2) 2-6, 2-6
2e HD Kaj van den Heuvel (4) - Miko Wassermann (4) / Martijn van 't Westende (4) - Wouter Tichler (4) 4-6, 7-6, [3-10]
26 mei 2019 KrommenieŽr L.T.V. 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 0-4
1e HE Max Pootjes (2) / Patrick Speelman (2) 4-6, 6-3, 3-6
2e HE Eric van Kuik (3) / Christiaan Lindeman (2) 2-6, 1-6
3e HE Joost Bos (3) / Sander Zijlstra (3) 1-6, 1-6
4e HE Jefke Plasmeijer (3) / Lars Schrijver (3) 2-6, 4-6
1e HD / Walkover
2e HD / Walkover
26 mei 2019 T.C. Krimpen a/d IJssel 1 / T.C. De Kikkers (Nieuw Vennep) 1 6-0
1e HE Luuk van Eeuwen (2) / Cedric Brouwer (3) 6-2, 6-1
2e HE Rob van den Berg (2) / Martijn Notenboom (4) 6-1, 6-2
3e HE Edwin Huisman (3) / Steven van der Pol (5) 6-2, 6-1
4e HE Mitchell Nuijen (3) / Dennis ter Haar (5) 6-4, 6-1
1e HD Rob van den Berg (2) - Luuk van Eeuwen (3) / Cedric Brouwer (4) - Martijn Notenboom (4) 6-3, 6-2
2e HD Edwin Huisman (2) - Mitchell Nuijen (4) / Steven van der Pol (6) - Dennis ter Haar (4) 6-4, 6-3
26 mei 2019 L.T.V. Lelystad 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 5-1
1e HE Marc Janse (3) / Mick Rooth (2) 7-6, 2-6, 4-6
2e HE Sam Rijpert (3) / Egidijus Morkevicius (3) 6-4, 6-1
3e HE Christopher Lam (3) / Rieuwert den Boer (3) 7-6, 7-6
4e HE Romnick Evangelista (3) / Thijs Posthuma (4) 6-2, 3-6, 6-0
1e HD Imad Cherrat (3) - Christopher Lam (4) / Rieuwert den Boer (3) - Mick Rooth (3) 6-2, 6-4
2e HD Marc Janse (4) - Sam Rijpert (4) / Egidijus Morkevicius (4) - Thijs Posthuma (4) 6-3, 7-6

19 mei 2019 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 6-0
1e HE Christiaan Lindeman (2) / Kaj van den Heuvel (3) 3-6, 6-3, 6-2
2e HE Patrick Speelman (2) / Miko Wassermann (3) 6-3, 6-4
3e HE Sander Zijlstra (3) / Floris van Lawick van Pabst (4) 6-0, 6-1
4e HE Wietze Janssen (3) / Sven Punt (4) 6-0, 6-2
1e HD Christiaan Lindeman (2) - Sander Zijlstra (2) / Floris van Lawick van Pabst (3) - Sven Punt (5) 6-0, 6-4
2e HD Lars Schrijver (3) - Patrick Speelman (2) / Kaj van den Heuvel (4) - Miko Wassermann (4) 6-3, 6-1
19 mei 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Krimpen a/d IJssel 1 3-3
1e HE Oskar KnŲtschke (3) / Rob van den Berg (2) 2-6, 0-6
2e HE Rieuwert den Boer (3) / Edwin Huisman (3) 1-6, 1-6
3e HE Egidijus Morkevicius (3) / Mitchell Nuijen (3) 6-1, 6-2
4e HE Thijs Posthuma (4) / Peter van den Berg (6) 6-0, 6-0
1e HD Rieuwert den Boer (3) - Egidijus Morkevicius (4) / Edwin Huisman (2) - Mitchell Nuijen (4) 4-6, 6-3, [7-10]
2e HD Thijs Posthuma (4) - Oskar KnŲtschke (3) / Rob van den Berg (2) - Peter van den Berg (5) 7-5, 6-1
19 mei 2019 T.C. De Kikkers (Nieuw Vennep) 1 / L.T.V. Lelystad 1 1-5
1e HE Cedric Brouwer (3) / Marc Janse (3) 0-6, 2-6
2e HE Frank Harrak (3) / Sam Rijpert (3) 4-6, 2-6
3e HE Philip ten Hamm (3) / Christopher Lam (3) 3-6, 3-6
4e HE Martijn Notenboom (4) / Romnick Evangelista (3) 6-1, 6-2
1e HD Philip ten Hamm (3) - Dennis ter Haar (4) / Imad Cherrat (3) - Christopher Lam (4) 1-6, 0-6
2e HD Cedric Brouwer (4) - Martijn Notenboom (4) / Sam Rijpert (4) - Marc Janse (4) 6-7, 1-6
19 mei 2019 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 5-1
1e HE Yorick Simonis (2) / Max Pootjes (2) 0-3 Opgave
2e HE Daniel Fouchier (3) / Sjoerd Migchelsen (3) 6-1, 6-1
3e HE Thomas Vissenberg (3) / Joost Bos (3) 6-2, 6-1
4e HE Guido van 't Leven (3) / Jefke Plasmeijer (3) 6-0, 6-2
1e HD Thomas Vissenberg (3) - Daniel Fouchier (2) / Max Pootjes (2) - Sjoerd Migchelsen (3) 4-6, 7-5, [10-6]
2e HD Alex McCann (2) - Guido van 't Leven (3) / Joost Bos (3) - Eric van Kuik (3) 6-4, 1-6, [10-5]

12 mei 2019 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / T.C. Krimpen a/d IJssel 1 3-3
1e HE Miko Wassermann (3) / Rob van den Berg (2) 2-6, 2-6
2e HE Kaj van den Heuvel (3) / Mitchell Nuijen (3) 6-2, 6-0
3e HE Sven Punt (4) / Edwin Huisman (3) 2-6, 3-6
4e HE Floris van Lawick van Pabst (4) / Walkover
1e HD Floris van Lawick van Pabst (3) - Miko Wassermann (4) / Rob van den Berg (2) - Edwin Huisman (2) 3-6, 6-7
2e HD Sven Punt (5) - Kaj van den Heuvel (4) / Walkover
12 mei 2019 KrommenieŽr L.T.V. 1 / L.T.V. Lelystad 1 4-2
1e HE Sjoerd Migchelsen (3) / Marc Janse (3) 1-6, 2-6
2e HE Eric van Kuik (3) / Sam Rijpert (3) 2-6, 4-6
3e HE Joost Bos (3) / Christopher Lam (3) 6-2, 4-6, 6-3
4e HE Jefke Plasmeijer (3) / Romnick Evangelista (3) 6-2, 6-3
1e HD Joost Bos (3) - Jefke Plasmeijer (2) / Marc Janse (4) - Christopher Lam (4) 2-6, 6-3, [10-5]
2e HD Eric van Kuik (3) - Sjoerd Migchelsen (3) / Romnick Evangelista (5) - Sam Rijpert (4) Walkover
12 mei 2019 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 6-0
1e HE Patrick Speelman (2) / Mick Rooth (2) 0-6, 6-2, 6-4
2e HE Christiaan Lindeman (2) / Egidijus Morkevicius (3) 6-2, 6-1
3e HE Wietze Janssen (3) / Rieuwert den Boer (3) 6-1, 6-4
4e HE Lars Schrijver (3) / Thijs Posthuma (4) 6-2, 4-6, 6-2
1e HD Patrick Speelman (2) - Christiaan Lindeman (2) / Mick Rooth (3) - Thijs Posthuma (4) 5-1 Opgave
2e HD Wietze Janssen (2) - Sander Zijlstra (2) / Rieuwert den Boer (3) - Egidijus Morkevicius (4) 6-4, 6-4
12 mei 2019 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / T.C. De Kikkers (Nieuw Vennep) 1 6-0
1e HE Alex McCann (2) / Cedric Brouwer (3) 6-3, 6-3
2e HE Daniel Fouchier (3) / Martijn Notenboom (4) 6-3, 6-4
3e HE Thomas Vissenberg (3) / Steven van der Pol (5) 6-1, 6-1
4e HE Guido van 't Leven (3) / Dennis ter Haar (5) 6-1, 6-1
1e HD Thomas Vissenberg (3) - Daniel Fouchier (2) / Cedric Brouwer (4) - Martijn Notenboom (4) 6-1, 6-0
2e HD Alex McCann (2) - Wouter Tichler (4) / Steven van der Pol (6) - Dennis ter Haar (4) 6-2, 6-0

22 april 2019 T.C. De Kikkers (Nieuw Vennep) 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 1-5
1e HE Cedric Brouwer (3) / Max Pootjes (2) 4-6, 6-7
2e HE Frank Harrak (3) / Joost Bos (3) 6-1, 6-4
3e HE Jeffrey Wannee (4) / Sjoerd Migchelsen (3) 1-6, 4-6
4e HE Steven van der Pol (5) / Jefke Plasmeijer (3) 0-6, 0-6
1e HD Philip ten Hamm (3) - Martijn Notenboom (4) / Jefke Plasmeijer (2) - Sjoerd Migchelsen (3) 3-6, 7-6, [8-10]
2e HD Dennis ter Haar (4) - Jeffrey Wannee (4) / Max Pootjes (2) - Joost Bos (3) 4-6, 4-6
22 april 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 4-2
1e HE Mick Rooth (2) / Miko Wassermann (3) 6-3, 3-6, 6-3
2e HE Egidijus Morkevicius (3) / Kaj van den Heuvel (3) 7-5, 6-2
3e HE Rieuwert den Boer (3) / Floris van Lawick van Pabst (4) 6-3, 6-0
4e HE Thomas van Sas (4) / Sven Punt (4) 1-6, 4-6
1e HD Mick Rooth (3) - Thomas van Sas (4) / Mick Goederaad (4) - Floris van Lawick van Pabst (3) 2-6, 2-6
2e HD Rieuwert den Boer (3) - Egidijus Morkevicius (4) / Kaj van den Heuvel (4) - Miko Wassermann (4) 6-4, 7-6
22 april 2019 T.C. Krimpen a/d IJssel 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 0-6
1e HE Rob van den Berg (2) / Patrick Speelman (2) 6-4, 2-6, 5-7
2e HE Mitchell Nuijen (3) / Wietze Janssen (3) 6-7, 1-6
3e HE Edwin Huisman (3) / Sander Zijlstra (3) 2-6, 2-6
4e HE Sander Edenburg (5) / Lars Schrijver (3) 4-6, 4-6
1e HD Edwin Huisman (2) - Mitchell Nuijen (4) / Patrick Speelman (2) - Wietze Janssen (2) 3-6, 4-6
2e HD Rob van den Berg (2) - Sicco Stienstra (4) / Lars Schrijver (3) - Sander Zijlstra (2) 3-6, 0-6
22 april 2019 L.T.V. Lelystad 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 6-0
1e HE Imad Cherrat (2) / Thomas Vissenberg (3) 6-4, 6-4
2e HE Marc Janse (3) / Daniel Fouchier (3) 6-4, 6-2
3e HE Sam Rijpert (3) / Peter van Wilgen (3) 6-4, 6-1
4e HE Christopher Lam (3) / Wouter Tichler (4) 6-2, 6-1
1e HD Imad Cherrat (3) - Christopher Lam (4) / Alex McCann (2) - Daniel Fouchier (2) 7-5, 6-1
2e HD Marc Janse (4) - Sam Rijpert (4) / Rolf Fouchier (2) - Thomas Vissenberg (3) 7-5, 6-2

14 april 2019 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / L.T.V. Lelystad 1 6-0
1e HE Patrick Speelman (2) / Imad Cherrat (2) 6-1, 6-1
2e HE Lars Schrijver (3) / Sam Rijpert (3) 2-6, 6-1, 6-3
3e HE Sander Zijlstra (3) / Christopher Lam (3) 6-2, 7-5
4e HE Wietze Janssen (3) / Romnick Evangelista (3) 6-3, 6-1
1e HD Wietze Janssen (2) - Sander Zijlstra (2) / Imad Cherrat (3) - Sam Rijpert (4) 6-3, 7-5
2e HD Lars Schrijver (3) - Patrick Speelman (2) / Marc Janse (4) - Christopher Lam (4) 6-2, 6-0
14 april 2019 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / T.C. De Kikkers (Nieuw Vennep) 1 4-2
1e HE Miko Wassermann (3) / Cedric Brouwer (3) 6-1, 6-0
2e HE Kaj van den Heuvel (3) / Martijn Notenboom (4) 6-0, 6-3
3e HE Floris van Lawick van Pabst (4) / Jeffrey Wannee (4) 6-1, 6-3
4e HE / Dennis ter Haar (5) 1-6, 3-6
1e HD Joost Verweij (5) - Floris van Lawick van Pabst (3) / Cedric Brouwer (4) - Martijn Notenboom (4) 3-6, 4-6
2e HD Kaj van den Heuvel (4) - Miko Wassermann (4) / Dennis ter Haar (4) - Jeffrey Wannee (4) 6-4, 6-2
14 april 2019 KrommenieŽr L.T.V. 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 4-2
1e HE Max Pootjes (2) / Mick Rooth (2) 7-5, 5-7, 6-2
2e HE Jefke Plasmeijer (3) / Egidijus Morkevicius (3) 6-3, 1-6, 3-6
3e HE Sjoerd Migchelsen (3) / Rieuwert den Boer (3) 6-1, 6-1
4e HE Joost Bos (3) / Thijs Posthuma (4) 6-1, 6-3
1e HD Max Pootjes (2) - Sjoerd Migchelsen (3) / Mick Rooth (3) - Rieuwert den Boer (3) 3-6, 3-6
2e HD Joost Bos (3) - Jefke Plasmeijer (2) / Egidijus Morkevicius (4) - Thijs Posthuma (4) 6-4, 7-6
14 april 2019 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / T.C. Krimpen a/d IJssel 1 3-3
1e HE Alex McCann (2) / Luuk van Eeuwen (2) 0-6 Opgave
2e HE Daniel Fouchier (3) / Rob van den Berg (2) 2-6, 2-6
3e HE Thomas Vissenberg (3) / Edwin Huisman (3) 6-1, 6-1
4e HE Wouter Tichler (4) / Mitchell Nuijen (3) 6-4, 6-3
1e HD Daniel Fouchier (2) - Rolf Fouchier (2) / Luuk van Eeuwen (3) - Edwin Huisman (2) 6-4, 6-4
2e HD Thomas Vissenberg (3) - Wouter Tichler (4) / Rob van den Berg (2) - Mitchell Nuijen (4) 3-6, 3-6

7 april 2019 L.T.V. Lelystad 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 2-4
1e HE Imad Cherrat (2) / Stefan Bergman (2) 6-4, 1-6, 2-6
2e HE Marc Janse (3) / Miko Wassermann (3) 4-6, 7-6, 1-6
3e HE Christopher Lam (3) / Kaj van den Heuvel (3) 6-7, 7-6, 6-2
4e HE Romnick Evangelista (3) / Sven Punt (4) 6-3, 1-6, 4-6
1e HD Imad Cherrat (3) - Sam Rijpert (4) / Stefan Bergman (2) - Floris van Lawick van Pabst (3) 6-3, 6-3
2e HD Marc Janse (4) - Christopher Lam (4) / Miko Wassermann (4) - Sven Punt (5) 1-6, 5-7
7 april 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 3-3
1e HE Chris Politiek (2) / Yorick Simonis (2) 5-7, 6-1, 2-2 Opgave
2e HE Mick Rooth (2) / Alex McCann (2) 6-1, 6-1
3e HE Wouter van Dijk (2) / Daniel Fouchier (3) 6-3, 3-6, 4-6
4e HE Thijs Posthuma (4) / Thomas Vissenberg (3) 2-6, 0-6
1e HD Chris Politiek (2) - Thijs Posthuma (4) / Daniel Fouchier (2) - Rolf Fouchier (2) 5-7, 6-2, [4-10]
2e HD Mick Rooth (3) - Egidijus Morkevicius (4) / Alex McCann (2) - Thomas Vissenberg (3) 4-6, 6-3, [10-2]
7 april 2019 T.C. De Kikkers (Nieuw Vennep) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 0-6
1e HE Cedric Brouwer (3) / Patrick Speelman (2) 0-6, 3-6
2e HE Jeffrey Wannee (4) / Sander Zijlstra (3) 2-6, 4-6
3e HE Martijn Notenboom (4) / Wietze Janssen (3) 5-7, 4-6
4e HE Dennis ter Haar (5) / Lars Schrijver (3) 1-6, 2-6
1e HD Cedric Brouwer (4) - Jeffrey Wannee (4) / Wietze Janssen (2) - Sander Zijlstra (2) 3-6, 1-6
2e HD Dennis ter Haar (4) - Steven van der Pol (6) / Lars Schrijver (3) - Patrick Speelman (2) 1-6, 0-6
7 april 2019 T.C. Krimpen a/d IJssel 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 5-1
1e HE Luuk van Eeuwen (2) / Max Pootjes (2) 6-2, 6-2
2e HE Rob van den Berg (2) / Sjoerd Migchelsen (3) 6-1, 6-3
3e HE Edwin Huisman (3) / Jefke Plasmeijer (3) 6-0, 6-7, 6-3
4e HE Albert Vogels (5) / Paul Strating (4) 7-6, 4-6, 2-6
1e HD Rob van den Berg (2) - Luuk van Eeuwen (3) / Max Pootjes (2) - Sjoerd Migchelsen (3) 6-1, 6-0
2e HD Edwin Huisman (2) - Albert Vogels (4) / Jefke Plasmeijer (2) - Paul Strating (5) 7-6, 6-1