Uitslagen landelijke competitie 2019 Heren Hoofdklasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Heren Hoofdklasse afdelingnr 2

Stand

GespeeldPunten
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 7 32
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 7 27
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7 23
L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 7 19
L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7 18
T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 7 18
T.C. Bosheim (Bussum) 1 7 16
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7 15

Uitslagen

2 juni 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 4-2
1e HE Remi Kegel (2) / Roderik Franken (2) 4-6, 5-2 Opgave
2e HE Roelof Pijpers (2) / Sem Snoek (2) 4-6, 4-6
3e HE Tjerry van Eekert (3) / Daan van Randtwijk (2) 6-3, 6-4
4e HE Nico Schlosser (3) / Casper Mantje (3) 7-6, 3-6, 2-6
1e HD Willem van As (3) - Joeri Ertner (3) / Casper Mantje (3) - Sem Snoek (3) 7-5, 6-1
2e HD / Walkover
2 juni 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 6-0
1e HE Hendrik Jan Davids (2) / Quirijn van Veen (2) 6-4, 6-1
2e HE Fernon Wibier (2) / Bart van Monsjou (2) 6-2, 4-6, 6-1
3e HE Jorg van der Vloed (3) / Roeland Mees (6) 6-2, 6-1
4e HE / Walkover
1e HD / Walkover
2e HD / Walkover
2 juni 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 2-4
1e HE Yvar Debets (2) / David de Goede (2) 3-6, 0-6
2e HE Daan Robberse (2) / Jeroen van den Hoek (2) 2-6, 2-6
3e HE Steffan Kokkelink (3) / Dille Rikkert (2) 6-4, 4-6, 7-5
4e HE Tim America (3) / Steven Korteling (3) 4-6, 4-6
1e HD Yvar Debets (3) - Daan Robberse (2) / Jeroen van den Hoek (2) - Steven Korteling (2) 5-7, 0-6
2e HD Tim America (2) - Raymon Janson (3) / David de Goede (2) - Dille Rikkert (3) Walkover
2 juni 2019 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 5-1
1e HE Joost de Wildt (2) / Peter Lucassen (2) 5-7, 3-6
2e HE Guus Oerlemans (2) / Lars Schouten (2) 6-2, 7-6
3e HE Gijs Akkermans (2) / Stijn de Gier (2) 6-4, 6-4
4e HE Rik Muller (3) / Stijn de Haan (3) 3-6, 6-4, 6-1
1e HD Rik Muller (2) - Guus Oerlemans (2) / Peter Lucassen (2) - Stijn de Gier (2) 7-6, 6-1
2e HD Gijs Akkermans (2) - Joost de Wildt (3) / Sander van de Lagemaat (3) - Stijn de Haan (3) 6-4, 6-3

26 mei 2019 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-1
1e HE Guus Oerlemans (2) / Fernon Wibier (2) 6-7, 7-5, 6-2
2e HE Gijs Akkermans (2) / Hendrik Jan Davids (2) 6-4, 6-0
3e HE Joost de Wildt (2) / Jorg van der Vloed (3) 6-4, 6-4
4e HE Rik Muller (3) / Friso Schonck (3) 7-5, 6-1
1e HD Gijs Akkermans (2) - Sander Jong (1) / Fernon Wibier (2) - Hendrik Jan Davids (2) 6-7, 6-4, [10-12]
2e HD Guus Oerlemans (2) - Rik Muller (2) / Wim Lemckert (3) - Friso Schonck (3) 6-1, 6-7, [10-5]
26 mei 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 2-4
1e HE Roelof Pijpers (2) / David de Goede (2) 1-6, 3-6
2e HE Willem van As (2) / Jeroen van den Hoek (2) 1-6, 3-6
3e HE Joeri Ertner (2) / Wouter Verhoef (2) 6-2, 6-4
4e HE Tjerry van Eekert (3) / Dille Rikkert (2) 3-6, 6-3, 6-1
1e HD Willem van As (3) - Roelof Pijpers (3) / Jeroen van den Hoek (2) - Steven Korteling (2) 2-6, 2-6
2e HD Joeri Ertner (3) - Tjerry van Eekert (3) / David de Goede (2) - Dille Rikkert (3) 3-6, 6-3, [7-10]
26 mei 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Maarten Mulders (2) / Thomas Rohof (2) 4-6, 3-6
2e HE Stijn de Gier (2) / Bart van Monsjou (2) 6-4, 6-3
3e HE Stijn de Haan (3) / Martijn Helmonds (2) 4-6, 6-7
4e HE Sander van de Lagemaat (3) / Quirijn van Veen (2) 4-6, 0-6
1e HD Stijn de Gier (2) - Maarten Mulders (3) / Thomas Rohof (2) - Floris Pagano Mirani (2) 4-6, 2-6
2e HD Sander van de Lagemaat (3) - Stijn de Haan (3) / Matthijs Bolsius (3) - Quirijn van Veen (2) 6-1, 3-0 Opgave
26 mei 2019 L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 6-0
1e HE Daan van Randtwijk (2) / Yvar Debets (2) 6-3, 7-5
2e HE Roderik Franken (2) / Daan Robberse (2) 6-1, 6-2
3e HE Sem Snoek (2) / Robert Fox (3) 7-6, 6-0
4e HE Casper Mantje (3) / Steffan Kokkelink (3) 7-5, 6-3
1e HD Roderik Franken (2) - Casper Mantje (3) / Yvar Debets (3) - Daan Robberse (2) 6-1, 6-3
2e HD Daan van Randtwijk (3) - Sem Snoek (3) / Raymon Janson (3) - Robert Fox (2) 6-2, 6-7, [11-9]

19 mei 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 3-3
1e HE Fernon Wibier (2) / Stijn de Gier (2) 7-6, 6-1
2e HE Wim Lemckert (3) / Pedro Mol (2) 3-6, 3-6
3e HE Jorg van der Vloed (3) / Maarten Mulders (2) 7-6, 7-5
4e HE Friso Schonck (3) / Sander van de Lagemaat (3) 6-3, 6-3
1e HD Fernon Wibier (2) - Wim Lemckert (3) / Pedro Mol (2) - Sander van de Lagemaat (3) 2-6, 3-6
2e HD Jorg van der Vloed (3) - Friso Schonck (3) / Maarten Mulders (3) - Stijn de Gier (2) 4-6, 7-5, [5-10]
19 mei 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 1-5
1e HE Bart van Monsjou (2) / Joost de Wildt (2) 6-0, 6-3
2e HE Floris Pagano Mirani (2) / Guus Oerlemans (2) 2-6, 2-6
3e HE Quirijn van Veen (2) / Gijs Akkermans (2) 5-7, 2-6
4e HE Remy Groenendaal (3) / Rik Muller (3) 6-4, 4-6, 3-6
1e HD Bart van Monsjou (2) - Floris Pagano Mirani (2) / Rik Muller (2) - Guus Oerlemans (2) 4-6, 2-6
2e HD Quirijn van Veen (2) - Remy Groenendaal (3) / Gijs Akkermans (2) - Joost de Wildt (3) 2-6, 2-6
19 mei 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 5-1
1e HE David de Goede (2) / Sem Snoek (2) 6-1, 7-6
2e HE Jeroen van den Hoek (2) / Roderik Franken (2) 6-1, 1-6, 7-5
3e HE Wouter Verhoef (2) / Daan van Randtwijk (2) 6-2, 7-6
4e HE Steven Korteling (3) / Casper Mantje (3) 6-2, 5-7, 4-6
1e HD David de Goede (2) - Wouter Verhoef (2) / Roderik Franken (2) - Casper Mantje (3) 6-2, 6-4
2e HD Jeroen van den Hoek (2) - Dille Rikkert (3) / Sem Snoek (3) - Daan van Randtwijk (3) 4-6, 6-4, [10-7]
19 mei 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 4-2
1e HE Yvar Debets (2) / Joeri Ertner (2) 0-6, 3-6
2e HE Adrien Berkowicz (2) / Remi Kegel (2) 4-6, 6-3, 6-2
3e HE Daan Robberse (2) / Roelof Pijpers (2) 7-6, 6-4
4e HE Steffan Kokkelink (3) / Nico Schlosser (3) 6-2, 6-7, 6-3
1e HD Tim America (2) - Daan Robberse (2) / Willem van As (3) - Roelof Pijpers (3) 6-2, 6-4
2e HD Yvar Debets (3) - Raymon Janson (3) / Joeri Ertner (3) - Tjerry van Eekert (3) 1-6, 4-6

12 mei 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 4-2
1e HE Remko de Rijke (2) / Remi Kegel (2) 7-5, 6-2
2e HE Pedro Mol (2) / Joeri Ertner (2) 6-7, 7-5, 4-6
3e HE Stijn de Gier (2) / Roelof Pijpers (2) 6-3, 7-5
4e HE Sander van de Lagemaat (3) / Tjerry van Eekert (3) 4-6, 6-3, 6-3
1e HD / Walkover
2e HD / Walkover
12 mei 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Hendrik Jan Davids (2) / Daan Robberse (2) 2-6, 6-2, 6-1
2e HE Fernon Wibier (2) / Yvar Debets (2) 7-5, 7-5
3e HE Mike Jansen (2) / Steffan Kokkelink (3) 1-6, 6-3, 4-6
4e HE Friso Schonck (3) / Tim America (3) 6-2, 7-6
1e HD Hendrik Jan Davids (2) - Friso Schonck (3) / Tim America (2) - Robert Fox (2) 4-6, 4-6
2e HD Wim Lemckert (3) - Mike Jansen (3) / Yvar Debets (3) - Raymon Janson (3) 6-7, 2-6
12 mei 2019 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 4-2
1e HE Guus Oerlemans (2) / Sem Snoek (2) 6-3, 6-3
2e HE Gijs Akkermans (2) / Roderik Franken (2) 7-5, 6-4
3e HE Joost de Wildt (2) / Daan van Randtwijk (2) 4-6, 3-6
4e HE Rik Muller (3) / Jairo Seur (2) 4-6, 7-5, 6-2
1e HD Guus Oerlemans (2) - Rik Muller (2) / Jairo Seur (3) - Casper Mantje (3) 7-5, 6-2
2e HD Gijs Akkermans (2) - Joost de Wildt (3) / Daan van Randtwijk (3) - Sem Snoek (3) 3-6, 6-2, [8-10]
12 mei 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-3
1e HE Quirijn van Veen (2) / David de Goede (2) 4-6, 2-6
2e HE Martijn Helmonds (2) / Jeroen van den Hoek (2) 2-6, 2-6
3e HE Thomas Rohof (2) / Wouter Verhoef (2) 6-4, 6-4
4e HE Bart van Monsjou (2) / Dille Rikkert (2) 6-1, 7-5
1e HD Quirijn van Veen (2) - Bart van Monsjou (2) / David de Goede (2) - Jeroen van den Hoek (2) 2-6, 3-6
2e HD Floris Pagano Mirani (2) - Thomas Rohof (2) / Steven Korteling (2) - Dille Rikkert (3) 6-2, 3-6, [11-9]

22 april 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 3-3
1e HE David de Goede (2) / Joost de Wildt (2) 6-3, 6-2
2e HE Jeroen van den Hoek (2) / Guus Oerlemans (2) 6-7, 6-2, 6-4
3e HE Dille Rikkert (2) / Gijs Akkermans (2) 1-6, 3-6
4e HE Steven Korteling (3) / Rik Muller (3) 3-6, 3-6
1e HD Jeroen van den Hoek (2) - Steven Korteling (2) / Guus Oerlemans (2) - Rik Muller (2) 6-2, 6-4
2e HD David de Goede (2) - Dille Rikkert (3) / Joost de Wildt (3) - Gijs Akkermans (2) 2-6, 4-6
22 april 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 4-2
1e HE Daan Robberse (2) / Jannis Kahlke (1) 7-5, 6-3
2e HE Yvar Debets (2) / Maarten Mulders (2) 6-0, 6-1
3e HE Tim America (3) / Peter Lucassen (2) 1-6, 1-6
4e HE Robert Fox (3) / Sander van de Lagemaat (3) 1-6, 2-6
1e HD Tim America (2) - Steffan Kokkelink (3) / Jannis Kahlke (2) - Sander van de Lagemaat (3) 6-4, 3-6, [10-5]
2e HD Daan Robberse (2) - Raymon Janson (3) / Peter Lucassen (2) - Maarten Mulders (3) 7-6, 4-6, [11-9]
22 april 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 1-5
1e HE Joeri Ertner (2) / Bart Beks (2) 6-7, 3-6
2e HE Roelof Pijpers (2) / Hendrik Jan Davids (2) 7-5, 2-6, 3-6
3e HE Remi Kegel (2) / Friso Schonck (3) 4-6, 6-2, 4-6
4e HE Tjerry van Eekert (3) / Jorg van der Vloed (3) 6-4, 6-2
1e HD Willem van As (3) - Roelof Pijpers (3) / Bart Beks (2) - Stephen Noteboom (2) 4-6, 0-6
2e HD Nico Schlosser (3) - Tjerry van Eekert (3) / Hendrik Jan Davids (2) - Friso Schonck (3) 2-6, 2-6
22 april 2019 L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Daan van Randtwijk (2) / Matthijs Bolsius (2) 6-4, 6-1
2e HE Jairo Seur (2) / Bart van Monsjou (2) 3-6, 0-6
3e HE Sem Snoek (2) / Martijn Helmonds (2) 1-6, 2-6
4e HE Casper Mantje (3) / Quirijn van Veen (2) 4-6, 4-6
1e HD Jairo Seur (3) - Casper Mantje (3) / Martijn Helmonds (2) - Quirijn van Veen (2) 2-6, 6-4, [10-5]
2e HD Daan van Randtwijk (3) - Sem Snoek (3) / Bart van Monsjou (2) - Matthijs Bolsius (3) 4-6, 7-5, [10-6]

14 april 2019 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 5-1
1e HE Guus Oerlemans (2) / Yvar Debets (2) 6-3, 6-0
2e HE Gijs Akkermans (2) / Daan Robberse (2) 4-6, 6-0, 6-3
3e HE Joost de Wildt (2) / Steffan Kokkelink (3) 5-7, 4-6
4e HE Rik Muller (3) / Robert Fox (3) 3-6, 6-4, 6-4
1e HD Rik Muller (2) - Guus Oerlemans (2) / Robert Fox (2) - Yvar Debets (3) 6-4, 6-1
2e HD Gijs Akkermans (2) - Joost de Wildt (3) / Daan Robberse (2) - Raymon Janson (3) 6-4, 3-6, [10-8]
14 april 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-3
1e HE Jannis Kahlke (1) / David de Goede (2) 4-6, 3-6
2e HE Pedro Mol (2) / Jeroen van den Hoek (2) 6-7, 6-4, 6-4
3e HE Stijn de Gier (2) / Wouter Verhoef (2) 6-7, 1-6
4e HE Sander van de Lagemaat (3) / Dille Rikkert (2) 6-1, 5-7, 6-1
1e HD Stijn de Gier (2) - Pedro Mol (2) / Steven Korteling (2) - Jeroen van den Hoek (2) 7-5, 4-6, [6-10]
2e HD Jannis Kahlke (2) - Maarten Mulders (3) / Dille Rikkert (3) - David de Goede (2) 6-4, 4-6, [10-7]
14 april 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 2-4
1e HE Thomas Rohof (2) / Willem van As (2) 6-1, 6-0
2e HE Floris Pagano Mirani (2) / Roelof Pijpers (2) 7-6, 3-6, 6-7
3e HE Matthijs Bolsius (2) / Joeri Ertner (2) 7-5, 5-7, 5-7
4e HE Quirijn van Veen (2) / Remi Kegel (2) 4-6, 2-6
1e HD Quirijn van Veen (2) - Floris Pagano Mirani (2) / Remi Kegel (2) - Roelof Pijpers (3) Walkover
2e HD Matthijs Bolsius (3) - Thomas Rohof (2) / Willem van As (3) - Joeri Ertner (3) -Walkover
14 april 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 4-2
1e HE Hendrik Jan Davids (2) / Jairo Seur (2) 6-2, 6-1
2e HE Bart Beks (2) / Daan van Randtwijk (2) 6-2, 6-1
3e HE Fernon Wibier (2) / Sem Snoek (2) 6-3, 6-2
4e HE Jorg van der Vloed (3) / Casper Mantje (3) 5-7, 0-6
1e HD Bart Beks (2) - Stephen Noteboom (2) / Roderik Franken (2) - Casper Mantje (3) 6-4 Opgave
2e HD Wim Lemckert (3) - Friso Schonck (3) / Daan van Randtwijk (3) - Sem Snoek (3) 6-7, 2-6

7 april 2019 L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 3-3
1e HE Sem Snoek (2) / Jannis Kahlke (1) 1-6, 3-6
2e HE Daan van Randtwijk (2) / Stijn de Gier (2) 6-3, 7-6
3e HE Jairo Seur (2) / Jim Burgers (3) 6-1, 6-0
4e HE Casper Mantje (3) / Sander van de Lagemaat (3) 3-6, 6-3, 6-7
1e HD Jairo Seur (3) - Casper Mantje (3) / Sander van de Lagemaat (3) - Jannis Kahlke (2) 1-6, 2-6
2e HD Sem Snoek (3) - Daan van Randtwijk (3) / Maarten Mulders (3) - Jim Burgers (3) 6-1, 6-3
7 april 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-1
1e HE David de Goede (2) / Fernon Wibier (2) 6-3, 7-5
2e HE Jeroen van den Hoek (2) / Bart Beks (2) 6-3, 3-6, 2-6
3e HE Wouter Verhoef (2) / Hendrik Jan Davids (2) 6-3, 2-6, 6-2
4e HE Dille Rikkert (2) / Jorg van der Vloed (3) 6-2, 2-6, 7-6
1e HD Jeroen van den Hoek (2) - Steven Korteling (2) / Hendrik Jan Davids (2) - Stephen Noteboom (2) 6-2, 6-3
2e HD David de Goede (2) - Dille Rikkert (3) / Fernon Wibier (2) - Bart Beks (2) 6-3, 4-6, [10-8]
7 april 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Leon Vloedgraven (2) / Thomas Rohof (2) 1-6, 2-6
2e HE Daan Robberse (2) / Bart van Monsjou (2) 4-6, 2-6
3e HE Yvar Debets (2) / Martijn Helmonds (2) 6-2, 3-6, 1-6
4e HE Steffan Kokkelink (3) / Matthijs Bolsius (2) 2-6, 2-6
1e HD Leon Vloedgraven (2) - Tim America (2) / Quirijn van Veen (2) - Floris Pagano Mirani (2) 6-1, 6-2
2e HD Yvar Debets (3) - Daan Robberse (2) / Bart van Monsjou (2) - Matthijs Bolsius (3) 4-6, 1-6
7 april 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 1-5
1e HE Roelof Pijpers (2) / Guus Oerlemans (2) 4-6, 3-6
2e HE Joeri Ertner (2) / Gijs Akkermans (2) 4-6, 2-6
3e HE Remi Kegel (2) / Joost de Wildt (2) 6-3, 4-6, 6-7
4e HE Nico Schlosser (3) / Rik Muller (3) 0-6, 4-6
1e HD Roelof Pijpers (3) - Nico Schlosser (3) / Guus Oerlemans (2) - Rik Muller (2) 2-6, 5-7
2e HD Tjerry van Eekert (3) - Joeri Ertner (3) / Joost de Wildt (3) - Gijs Akkermans (2) 6-4, 7-6