Uitslagen landelijke competitie 2019 Heren Hoofdklasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Heren Hoofdklasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.V. Heerhugowaard 1 7 28
A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 7 27
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 7 23
Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 7 22
B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7 19
T.V. Badhoevedorp 1 7 17
Oegstgeester L.T.C. 1 7 16
T.V. Smash Bergen op Zoom 1 7 16

Uitslagen

2 juni 2019 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 2-4
1e HE Giordy Baron (2) / Nathan de Veer (2) 2-6, 3-6
2e HE Andoni Kapnisakis (2) / Sten Leusink (2) 6-0, 6-2
3e HE Bas van Bentum (2) / Siem Fenne (3) 7-6, 6-3
4e HE Timo Luca (3) / Martijn van der Zalm (3) 6-4, 4-6, 3-4 Opgave
1e HD Giordy Baron (2) - Andoni Kapnisakis (2) / Jan-Willem Feilzer (2) - Nathan de Veer (2) 6-4, 2-6, [4-10]
2e HD Timo Luca (2) - Bas van Bentum (2) / Martijn van der Zalm (3) - Sten Leusink (2) Walkover
2 juni 2019 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 6-0
1e HE Philippe Niewerth (2) / Wouter Adriaansen (2) 6-2, 7-6
2e HE Martijn van Haasteren (2) / Boris Oomes (2) 6-2, 6-2
3e HE Michel Koning (2) / Tom van Ooij (3) 6-2, 6-2
4e HE Bart van Kampen (2) / Daan Maasdam (3) 6-3, 6-4
1e HD Martijn van Haasteren (2) - Bart van Kampen (2) / Wouter Adriaansen (2) - Boris Oomes (2) 6-0, 6-4
2e HD Michel Koning (2) - Philippe Niewerth (2) / Daan Maasdam (2) - Tom van Ooij (2) 6-2, 6-2
2 juni 2019 T.V. Heerhugowaard 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 6-0
1e HE Bart de Gier (1) / Liam Liles (2) 6-4, 6-2
2e HE Tim Blaauboer (2) / Martijn Molenkamp (2) 6-2, 6-1
3e HE Jeroen van der Ven (2) / Robert Willekes MacDonald (2) 6-1, 6-3
4e HE Jake Mak (3) / Bobbie de Goeijen (2) 6-4, 6-1
1e HD Tim Blaauboer (2) - Bart de Gier (1) / Tribb de Jong (3) - Martijn Molenkamp (2) 6-2, 6-2
2e HD Jake Mak (3) - Jeroen van der Ven (2) / Robert Willekes MacDonald (2) - Romar Beke (3) 6-3, 6-3
2 juni 2019 Oegstgeester L.T.C. 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 3-3
1e HE Romano Frantzen (2) / Koen Schuurmans (2) 3-6, 6-3, 6-2
2e HE Julian Vandenbussche (2) / Stefan Loncar (2) 3-6, 6-2, 0-6
3e HE Timo van der Geest (2) / Jan Snoeij (2) 7-5, 6-2
4e HE Bas Louwers (3) / Roeland van de Vorst (2) 6-7, 3-6
1e HD Julian Vandenbussche (2) - Romano Frantzen (2) / Koen Schuurmans (2) - Jan Snoeij (2) 6-1, 4-6, [11-9]
2e HD Timo van der Geest (2) - Michiel Greidanus (2) / Roeland van de Vorst (2) - Stefan Loncar (2) 5-7, 7-5, [7-10]

30 mei 2019 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-3
1e HE Jan Snoeij (2) / Bobbie de Goeijen (2) 3-6, 7-6, 6-2
2e HE Koen Schuurmans (2) / Liam Liles (2) 3-6, 2-6
3e HE Roeland van de Vorst (2) / Robert Willekes MacDonald (2) 2-6, 7-5, 6-4
4e HE Stefan Loncar (2) / Tribb de Jong (3) 7-5, 6-7, 6-4
1e HD Koen Schuurmans (2) - Stefan Loncar (2) / Tribb de Jong (3) - Martijn Molenkamp (2) 5-7, 6-4, [8-10]
2e HD Frank van Gils (3) - Roeland van de Vorst (2) / Romar Beke (3) - Bobbie de Goeijen (2) 6-2, 6-7, [6-10]

26 mei 2019 T.V. Badhoevedorp 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Nathan de Veer (2) / Martijn van Haasteren (2) 3-6, 6-3, 6-2
2e HE Jan-Willem Feilzer (2) / Philippe Niewerth (2) 3-6, 0-6
3e HE Siem Fenne (3) / Bart van Kampen (2) 6-7, 3-6
4e HE Martijn van der Zalm (3) / Mark Derksen (3) 6-4, 3-6, 6-3
1e HD Sten Leusink (2) - Jan-Willem Feilzer (2) / Martijn van Haasteren (2) - Bart van Kampen (2) 3-6, 6-4, [4-10]
2e HD Martijn van der Zalm (3) - Nathan de Veer (2) / Mark Derksen (4) - Philippe Niewerth (2) 3-6, 4-6
26 mei 2019 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-2
1e HE Giordy Baron (2) / René Lindenbergh (2) 4-6, 6-3, 6-2
2e HE Serinho Wijdenbosch (2) / Boris Oomes (2) 2-6
3e HE Andoni Kapnisakis (2) / Wouter Adriaansen (2) 7-5, 4-6, 6-3
4e HE Bas van Bentum (2) / Daan Maasdam (3) 7-6, 6-1
1e HD Andoni Kapnisakis (2) - Timo Luca (2) / Daan Maasdam (2) - Wouter Adriaansen (2) 7-5, 6-2
2e HD Giordy Baron (2) - Bas van Bentum (2) / René Lindenbergh (2) - Boris Oomes (2) 6-7, 3-6
26 mei 2019 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 5-1
1e HE Martijn Molenkamp (2) / Timo van der Geest (2) 6-2, 6-1
2e HE Liam Liles (2) / Julian Vandenbussche (2) 3-6, 6-3, 6-4
3e HE Bobbie de Goeijen (2) / Romano Frantzen (2) 7-6, 6-2
4e HE Robert Willekes MacDonald (2) / Bas Louwers (3) 6-0, 6-3
1e HD Bobbie de Goeijen (2) - Robert Willekes MacDonald (2) / Romano Frantzen (2) - Timo van der Geest (2) 5-7, 6-3, [5-10]
2e HD Tribb de Jong (3) - Martijn Molenkamp (2) / Bas Louwers (4) - Julian Vandenbussche (2) 1-6, 6-4, [10-6]
26 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-2
1e HE Jeroen van der Ven (2) / Koen Schuurmans (2) 6-2, 6-3
2e HE Tim Blaauboer (2) / Stefan Loncar (2) 4-6, 6-4, 2-6
3e HE Jurre van Rossum (3) / Jan Snoeij (2) 6-3, 4-6, 6-1
4e HE Jake Mak (3) / Roeland van de Vorst (2) 6-4, 6-2
1e HD Tim Blaauboer (2) - Jake Mak (3) / Jan Snoeij (2) - Stefan Loncar (2) 6-3, 6-2
2e HD Jurre van Rossum (3) - Jeroen van der Ven (2) / Frank van Gils (3) - Roeland van de Vorst (2) 2-6, 4-6

19 mei 2019 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Heerhugowaard 1 3-3
1e HE Julian Vandenbussche (2) / Tim Blaauboer (2) 7-5, 6-1
2e HE Timo van der Geest (2) / Jeroen van der Ven (2) 6-4, 6-3
3e HE Romano Frantzen (2) / Jake Mak (3) 6-7, 2-6
4e HE Roeland van Dijk (3) / Jurre van Rossum (3) 6-4, 6-7, 3-6
1e HD Roeland van Dijk (3) - Timo van der Geest (2) / Jake Mak (3) - Jeroen van der Ven (2) 2-6, 2-6
2e HD Julian Vandenbussche (2) - Bas Louwers (4) / Tim Blaauboer (2) - Jurre van Rossum (3) 6-1, 7-6
19 mei 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Badhoevedorp 1 3-3
1e HE Wouter Adriaansen (2) / Jan-Willem Feilzer (2) 6-3, 6-3
2e HE René Lindenbergh (2) / Nathan de Veer (2) 6-4, 6-3
3e HE Boris Oomes (2) / Sten Leusink (2) 6-2, 6-2
4e HE Daan Maasdam (3) / Siem Fenne (3) 2-6, 2-6
1e HD René Lindenbergh (2) - Boris Oomes (2) / Jan-Willem Feilzer (2) - Martijn van der Zalm (3) 5-7, 6-4, [2-10]
2e HD Wouter Adriaansen (2) - Tom van Ooij (2) / Siem Fenne (3) - Sten Leusink (2) 3-6, 4-6
19 mei 2019 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 5-1
1e HE Bart van Kampen (2) / Andoni Kapnisakis (2) 0-6, 1-6
2e HE Philippe Niewerth (2) / Giordy Baron (2) 7-5, 3-6, 6-3
3e HE Martijn van Haasteren (2) / David Pel (2) 6-4, 2-6, 6-4
4e HE Mark Derksen (3) / Bas van Bentum (2) 7-6, 6-4
1e HD Martijn van Haasteren (2) - Bart van Kampen (2) / David Pel (1) - Serinho Wijdenbosch (2) 6-3, 1-6, [10-3]
2e HD Michel Koning (2) - Philippe Niewerth (2) / Giordy Baron (2) - Andoni Kapnisakis (2) 6-3, 6-1

12 mei 2019 T.V. Badhoevedorp 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 1-5
1e HE Nathan de Veer (2) / Bobbie de Goeijen (2) 3-6, 2-6
2e HE Sten Leusink (2) / Robert Willekes MacDonald (2) 2-6, 0-6
3e HE Jan-Willem Feilzer (2) / Romar Beke (3) 6-4, 6-4
4e HE Martijn van der Zalm (3) / Tribb de Jong (3) 6-7, 3-6
1e HD Jan-Willem Feilzer (2) - Nathan de Veer (2) / Romar Beke (3) - Bobbie de Goeijen (2) 6-0, 5-7, [6-10]
2e HD Siem Fenne (3) - Sten Leusink (2) / Tribb de Jong (3) - Robert Willekes MacDonald (2) 6-4, 0-6, [12-14]
12 mei 2019 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 4-2
1e HE Bas van Bentum (2) / Jeroen van der Ven (2) 4-6, 3-6
2e HE Andoni Kapnisakis (2) / Tim Blaauboer (2) 6-0, 6-0
3e HE David Pel (2) / Jake Mak (3) 6-4, 7-6
4e HE Giordy Baron (2) / Jurre van Rossum (3) 6-2, 6-1
1e HD Giordy Baron (2) - David Pel (1) / Jurre van Rossum (3) - Tim Blaauboer (2) 6-4, 6-4
2e HD Timo Luca (2) - Andoni Kapnisakis (2) / Jake Mak (3) - Jeroen van der Ven (2) 1-5 Opgave
12 mei 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-2
1e HE René Lindenbergh (2) / Stefan Loncar (2) 7-5, 4-6, 3-6
2e HE Wouter Adriaansen (2) / Koen Schuurmans (2) 7-5, 6-3
3e HE Boris Oomes (2) / Roeland van de Vorst (2) 6-3, 6-2
4e HE Tom van Ooij (3) / Frank van Gils (3) 3-6, 1-6
1e HD René Lindenbergh (2) - Boris Oomes (2) / Stefan Loncar (2) - Koen Schuurmans (2) 6-0, 6-1
2e HD Wouter Adriaansen (2) - Daan Maasdam (2) / Jan Snoeij (2) - Frank van Gils (3) 5-7, 6-4, [10-8]
12 mei 2019 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 3-3
1e HE Philippe Niewerth (2) / Timo van der Geest (2) 7-5, 6-4
2e HE Bart van Kampen (2) / Romano Frantzen (2) 3-6, 3-6
3e HE Martijn van Haasteren (2) / Julian Vandenbussche (2) 5-7, 6-4, 6-1
4e HE Mark Derksen (3) / Roeland van Dijk (3) 6-4, 2-6, 6-7
1e HD Bart van Kampen (2) - Michel Koning (2) / Timo van der Geest (2) - Romano Frantzen (2) 6-3, 6-2
2e HD Martijn van Haasteren (2) - Philippe Niewerth (2) / Bas Louwers (4) - Julian Vandenbussche (2) 7-5, 4-6, [6-10]

22 april 2019 Oegstgeester L.T.C. 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 2-4
1e HE Michiel Greidanus (2) / Bas van Bentum (2) 6-1, 2-6, 2-6
2e HE Timo van der Geest (2) / Andoni Kapnisakis (2) 6-4, 4-6, 2-6
3e HE Julian Vandenbussche (2) / Serinho Wijdenbosch (2) 7-5, 2-6 Opgave
4e HE Bas Louwers (3) / Giordy Baron (2) 3-6, 1-6
1e HD Michiel Greidanus (2) - Timo van der Geest (2) / Andoni Kapnisakis (2) - Timo Luca (2) 6-3, 6-2
2e HD Roeland van Dijk (3) - Julian Vandenbussche (2) / Bas van Bentum (2) - Giordy Baron (2) 5-7, 4-6
22 april 2019 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-2
1e HE Martijn Molenkamp (2) / Wouter Adriaansen (2) 6-2, 7-5
2e HE Liam Liles (2) / Boris Oomes (2) 6-2, 6-0
3e HE Robert Willekes MacDonald (2) / René Lindenbergh (2) 3-6, 4-6
4e HE Tribb de Jong (3) / Emiel Gideonse (3) 6-0, 6-0
1e HD Martijn Molenkamp (2) - Tribb de Jong (3) / Tom van Ooij (2) - Daan Maasdam (2) 6-3, 6-7, [10-6]
2e HD Robert Willekes MacDonald (2) - Liam Liles (3) / Boris Oomes (2) - René Lindenbergh (2) 5-7, 1-6
22 april 2019 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 5-1
1e HE Koen Schuurmans (2) / Nathan de Veer (2) 7-6, 3-6, 7-5
2e HE Jan Snoeij (2) / Sten Leusink (2) 3-6, 6-3, 0-6
3e HE Roeland van de Vorst (2) / Jan-Willem Feilzer (2) 3-6, 7-5, 6-3
4e HE Stefan Loncar (2) / Martijn van der Zalm (3) 6-4, 6-3
1e HD Stefan Loncar (2) - Koen Schuurmans (2) / Jan-Willem Feilzer (2) - Sten Leusink (2) 6-4, 6-4
2e HD Jan Snoeij (2) - Frank van Gils (3) / Nathan de Veer (2) - Siem Fenne (3) 7-6, 6-1
22 april 2019 T.V. Heerhugowaard 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Jeroen van der Ven (2) / Bart van Kampen (2) 6-4, 6-2
2e HE Tim Blaauboer (2) / Martijn van Haasteren (2) 3-6, 0-6
3e HE Jake Mak (3) / Philippe Niewerth (2) 7-6, 7-5
4e HE Jurre van Rossum (3) / Mark Derksen (3) 3-6, 6-3, 6-1
1e HD Tim Blaauboer (2) - Jurre van Rossum (3) / Bart van Kampen (2) - Philippe Niewerth (2) 5-7, 3-6
2e HD Jake Mak (3) - Jeroen van der Ven (2) / Martijn van Haasteren (2) - Mark Derksen (4) 6-2, 6-3

14 april 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Heerhugowaard 1 1-5
1e HE Boris Oomes (2) / Tim Blaauboer (2) 3-6, 4-6
2e HE René Lindenbergh (2) / Jeroen van der Ven (2) 2-6, 1-6
3e HE Emiel Gideonse (3) / Jake Mak (3) 0-6, 0-6
4e HE Tom van Ooij (3) / Jurre van Rossum (3) 1-6, 1-6
1e HD Wouter Adriaansen (2) - Daan Maasdam (2) / Jake Mak (3) - Jeroen van der Ven (2) 1-6, 6-4, [5-10]
2e HD René Lindenbergh (2) - Tom van Ooij (2) / Tim Blaauboer (2) - Jurre van Rossum (3) 6-2, 6-2
14 april 2019 T.V. Badhoevedorp 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 4-2
1e HE Nathan de Veer (2) / Timo van der Geest (2) 6-2, 6-4
2e HE Jan-Willem Feilzer (2) / Julian Vandenbussche (2) 5-7, 5-7
3e HE Sten Leusink (2) / Roeland van Dijk (3) 6-3, 6-2
4e HE Siem Fenne (3) / Bas Louwers (3) 5-7, 4-6
1e HD Jan-Willem Feilzer (2) - Sten Leusink (2) / Timo van der Geest (2) - Michiel Greidanus (2) 7-6, 6-3
2e HD Nathan de Veer (2) - Martijn van der Zalm (3) / Roeland van Dijk (3) - Julian Vandenbussche (2) 6-3, 5-7, [11-9]
14 april 2019 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-2
1e HE Giordy Baron (2) / Roeland van de Vorst (2) 2-6, 5-7
2e HE Serinho Wijdenbosch (2) / Stefan Loncar (2) 6-4, 7-6
3e HE Andoni Kapnisakis (2) / Jan Snoeij (2) 6-2, 6-4
4e HE Bas van Bentum (2) / Koen Schuurmans (2) 5-7, 0-6
1e HD Timo Luca (2) - Andoni Kapnisakis (2) / Roeland van de Vorst (2) - Stefan Loncar (2) 7-5, 2-6, [10-5]
2e HD Giordy Baron (2) - Bas van Bentum (2) / Jan Snoeij (2) - Frank van Gils (3) 6-4, 7-6
14 april 2019 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-3
1e HE Philippe Niewerth (2) / Liam Liles (2) 3-6, 6-4, 6-1
2e HE Martijn van Haasteren (2) / Bobbie de Goeijen (2) 3-6, 7-5, 3-6
3e HE Bart van Kampen (2) / Martijn Molenkamp (2) 2-6, 2-6
4e HE Roel Oostdam (2) / Tribb de Jong (3) 6-1, 1-6, 6-4
1e HD Martijn van Haasteren (2) - Philippe Niewerth (2) / Bobbie de Goeijen (2) - Liam Liles (3) 6-4, 6-1
2e HD Bart van Kampen (2) - Roel Oostdam (2) / Tribb de Jong (3) - Martijn Molenkamp (2) 6-0, 4-6, [8-10]

7 april 2019 T.V. Heerhugowaard 1 / T.V. Badhoevedorp 1 4-2
1e HE Tim Blaauboer (2) / Nathan de Veer (2) 6-4, 3-6, 2-6
2e HE Jeroen van der Ven (2) / Sten Leusink (2) 6-3, 6-7, 6-3
3e HE Jake Mak (3) / Martijn van der Zalm (3) 6-0, 6-3
4e HE Jurre van Rossum (3) / Siem Fenne (3) 4-6, 6-4, 6-3
1e HD Jeroen van der Ven (2) - Jake Mak (3) / Sten Leusink (2) - Jan-Willem Feilzer (2) 7-6, 6-3
2e HD Tim Blaauboer (2) - Jurre van Rossum (3) / Nathan de Veer (2) - Martijn van der Zalm (3) 7-6, 3-6, [4-10]
7 april 2019 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 2-4
1e HE Timo van der Geest (2) / René Lindenbergh (2) 3-6, 6-4, 5-7
2e HE Julian Vandenbussche (2) / Wouter Adriaansen (2) 3-6, 6-4, 6-3
3e HE Michiel Greidanus (2) / Boris Oomes (2) 2-6, 4-6
4e HE Roeland van Dijk (3) / Daan Maasdam (3) 6-2, 6-1
1e HD Timo van der Geest (2) - Julian Vandenbussche (2) / Boris Oomes (2) - Wouter Adriaansen (2) 5-7, 6-0, [12-14]
2e HD Michiel Greidanus (2) - Bas Louwers (4) / Tom van Ooij (2) - René Lindenbergh (2) 2-6, 4-6
7 april 2019 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Stefan Loncar (2) / Michel Koning (2) 3-6, 7-6 Opgave
2e HE Roeland van de Vorst (2) / Martijn van Haasteren (2) 5-7, 1-6
3e HE Koen Schuurmans (2) / Philippe Niewerth (2) 4-6, 2-6
4e HE Jan Snoeij (2) / Bart van Kampen (2) 7-6, 6-7, 4-6
1e HD Stefan Loncar (2) - Roeland van de Vorst (2) / Michel Koning (2) - Martijn van Haasteren (2) 5-7, 3-6
2e HD Frank van Gils (3) - Jan Snoeij (2) / Philippe Niewerth (2) - Bart van Kampen (2) 7-6, 6-2
7 april 2019 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 3-3
1e HE Bobbie de Goeijen (2) / Andoni Kapnisakis (2) 6-3, 2-6, 6-1
2e HE Martijn Molenkamp (2) / Giordy Baron (2) 6-2, 4-6, 3-6
3e HE Liam Liles (2) / Serinho Wijdenbosch (2) 5-7, 3-6
4e HE Tribb de Jong (3) / Bas van Bentum (2) 1-6, 6-4, 6-1
1e HD Bobbie de Goeijen (2) - Romar Beke (3) / Timo Luca (2) - Andoni Kapnisakis (2) 5-7, 4-6
2e HD Martijn Molenkamp (2) - Tribb de Jong (3) / Bas van Bentum (2) - Giordy Baron (2) 7-6, 6-1