Uitslagen landelijke competitie 2019 Heren Eredivisie Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Heren Eredivisie afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 9 40
T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 9 30
L.T.C. Spijkenisse 1 8 28
HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 7 23
T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 8 23
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 7 18
L.T.C. Naaldwijk 1 7 18
Kimbria Tennis (Maastricht) 1 7 4

Uitslagen

16 juni 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 5-1
1e HE Jesper de Jong (2) / Boy Westerhof (1) 4-6, 5-7
2e HE Stefan Wauters (1) / Tim van Terheijden (1) 3-6, 6-1, 6-2
3e HE Justin Eleveld (1) / Jarno Jans (1) 6-4, 6-4
4e HE Thiemo de Bakker (1) / Mattheo Knoop (1) 6-1, 6-2
1e HD Thiemo de Bakker (1) - Justin Eleveld (2) / Tim van Terheijden (1) - Boy Westerhof (1) 5-7, 6-2, [10-4]
2e HD Sander Gillé (1) - Jesper de Jong (2) / Erik Dallinga (2) - Floris Kilian (2) 6-4, 6-4

15 juni 2019 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 4-2
1e HE Boy Westerhof (1) / Jannick Lupescu (2) 6-3, 7-6
2e HE Tim van Terheijden (1) / Matthew Pierot (2) 6-1, 6-4
3e HE Jarno Jans (1) / Thorsten Sollie (1) 4-6, 2-6
4e HE Mattheo Knoop (1) / Boy Vergeer (2) 6-0, 6-0
1e HD Tim van Terheijden (1) - Boy Westerhof (1) / Jannick Lupescu (2) - Glenn Smits (1) 6-4, 3-6, [10-4]
2e HD Floris Kilian (2) - Mattheo Knoop (2) / Stefan Weeda (2) - Thorsten Sollie (1) 1-6, 4-6
15 juni 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 4-0
1e HE Jesper de Jong (2) / Bart van den Berg (1) 6-3, 6-4
2e HE Stefan Wauters (1) / Guy den Heijer (1) 7-5, 6-2
3e HE Justin Eleveld (1) / Stephan Fransen (1) 6-0, 6-0
4e HE Thiemo de Bakker (1) / Jeroen Camfferman (2) 6-4, 6-2
1e HD / Niet Gespeeld
2e HD / Niet Gespeeld

2 juni 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 5-1
1e HE Jesper de Jong (2) / Max Houkes (1) 6-3, 6-0
2e HE Stefan Wauters (1) / Amadatus Admiraal (1) 7-5, 5-7, 6-2
3e HE Sander Gillé (1) / Tim van der Horst (1) 6-2, 6-2
4e HE Pedro Mol (2) / Jasper Smit (1) 1-6, 2-6
1e HD Jesper de Jong (2) - Sander Gillé (1) / Max Houkes (2) - Jasper Smit (1) -Walkover
2e HD Stefan Wauters (2) - Pedro Mol (2) / Tim van der Horst (2) - Amadatus Admiraal (1) 6-2, 6-7, [11-9]
2 juni 2019 L.T.C. Spijkenisse 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 5-1
1e HE Jannick Lupescu (2) / Lennert van der Linden (2) 7-5, 6-7, 7-5
2e HE Matthew Pierot (2) / Colin van Beem (1) 6-3, 6-3
3e HE Boy Vergeer (2) / Yannick Ebbinghaus (2) 4-6, 3-6
4e HE Thorsten Sollie (1) / Michel van der Goes (2) 6-1, 6-0
1e HD Glenn Smits (1) - Boy Vergeer (2) / Yannick Ebbinghaus (2) - Lennert van der Linden (2) 4-6, 6-2, [10-6]
2e HD Stefan Weeda (2) - Thorsten Sollie (1) / Michel van der Goes (2) - Bas van der Valk (2) 6-1, 6-3
2 juni 2019 Kimbria Tennis (Maastricht) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 1-5
1e HE Yannick Zenden (1) / Bart van den Berg (1) 6-7, 3-6
2e HE Ricardo Hagedoorn (2) / Jeroen Camfferman (2) 2-6, 1-6
3e HE Stan Bormans (2) / Guy den Heijer (1) 5-7, 2-6
4e HE Ralph Ubachs (2) / Yoran Verschoor (2) 2-6, 0-6
1e HD Yannick Zenden (1) - Ricardo Hagedoorn (2) / Bart van den Berg (1) - Jeroen Camfferman (2) 7-5, 4-6, [10-4]
2e HD Job Steegh (2) - Ralph Ubachs (2) / Guy den Heijer (1) - Yoran Verschoor (2) 2-6, 4-6
2 juni 2019 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 3-3
1e HE Boy Westerhof (1) / Dennis van Scheppingen (2) 7-6, 1-1 Opgave
2e HE Tim van Terheijden (1) / Deney Wassermann (1) 3-6, 6-4, 3-6
3e HE Jarno Jans (1) / Stijn Pel (2) 6-3, 6-3
4e HE Mattheo Knoop (1) / Patrick Elias (3) 3-6, 3-6
1e HD Boy Westerhof (1) - Tim van Terheijden (1) / Stijn Pel (2) - Stefan Bergman (2) 2-6, 6-3, [10-5]
2e HD Mattheo Knoop (2) - Floris Kilian (2) / Deney Wassermann (3) - Patrick Elias (3) 7-6, 6-7, [9-11]

26 mei 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-2
1e HE Stefan Wauters (1) / Lennert van der Linden (2) 3-6, 6-7
2e HE Thiemo de Bakker (1) / Yannick Ebbinghaus (2) 6-2, 6-1
3e HE Vincent van den Honert (2) / Bas van der Valk (2) 3-6, 6-2, 6-3
4e HE Pedro Mol (2) / Jeroen Bénard (3) 4-6, 3-6
1e HD Thiemo de Bakker (1) - Stefan Wauters (2) / Yannick Ebbinghaus (2) - Lennert van der Linden (2) 6-2, 7-5
2e HD Vincent van den Honert (2) - Pedro Mol (2) / Bas van der Valk (2) - Michel van der Goes (2) 7-6, 4-6, [10-5]
26 mei 2019 Kimbria Tennis (Maastricht) 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 0-6
1e HE Ricardo Hagedoorn (2) / Germain Gigounon (1) 3-6, 0-6
2e HE Stan Bormans (2) / Deney Wassermann (1) 2-6, 5-7
3e HE Ralph Ubachs (2) / Stijn Pel (2) 7-6, 3-6, 2-6
4e HE Job Steegh (2) / Patrick Elias (3) 1-6, 1-6
1e HD Ricardo Hagedoorn (2) - Job Steegh (2) / Germain Gigounon (1) - Dennis van Scheppingen (2) 2-6, 6-7
2e HD Stan Bormans (1) - Ralph Ubachs (2) / Stefan Bergman (2) - Stijn Pel (2) 2-6, 1-6
26 mei 2019 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 3-3
1e HE Bart van den Berg (1) / Boy Westerhof (1) 5-7, 4-6
2e HE Stephan Fransen (1) / Tim van Terheijden (1) 1-6, 0-6
3e HE Jeroen Camfferman (2) / Jarno Jans (1) 6-2, 3-6, 6-3
4e HE Guy den Heijer (1) / Mattheo Knoop (1) 6-2, 6-0
1e HD Bart van den Berg (1) - Guy den Heijer (1) / Tim van Terheijden (1) - Boy Westerhof (1) 6-7, 4-6
2e HD Jeroen Camfferman (2) - Yoran Verschoor (2) / Erik Dallinga (2) - Jarno Jans (1) 6-2, 6-2
26 mei 2019 L.T.C. Naaldwijk 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 3-3
1e HE Amadatus Admiraal (1) / Jannick Lupescu (2) 5-7, 0-6
2e HE Max Houkes (1) / Matthew Pierot (2) 6-3, 6-3
3e HE Tim van der Horst (1) / Boy Vergeer (2) 6-4, 6-4
4e HE Jasper Smit (1) / Thorsten Sollie (1) 0-6, 6-7
1e HD Tim van der Horst (2) - Max Houkes (2) / Glenn Smits (1) - Jannick Lupescu (2) 3-6, 6-7
2e HD Jasper Smit (1) - Amadatus Admiraal (1) / Stefan Weeda (2) - Thorsten Sollie (1) 7-6, 6-3

19 mei 2019 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 4-2
1e HE Jannick Lupescu (2) / Stefan Wauters (1) 6-3, 6-0
2e HE Glenn Smits (2) / Sander Gillé (1) 5-7, 4-6
3e HE Matthew Pierot (2) / Vincent van den Honert (2) 1-6, 6-4, 7-6
4e HE Boy Vergeer (2) / Remko de Rijke (2) 6-3, 6-3
1e HD Glenn Smits (1) - Jannick Lupescu (2) / Stefan Wauters (2) - Remko de Rijke (2) 6-4, 6-3
2e HD Thorsten Sollie (1) - Stefan Weeda (2) / Sander Gillé (1) - Vincent van den Honert (2) 4-6, 6-7
19 mei 2019 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 3-3
1e HE Stefan Bergman (2) / Bart van den Berg (1) 1-6, 1-6
2e HE Deney Wassermann (1) / Guy den Heijer (1) 5-7, 6-4, 6-3
3e HE Stijn Pel (2) / Jeroen Camfferman (2) 6-3, 3-6, 4-6
4e HE Patrick Elias (3) / Tom Moonen (2) 6-4, 4-6, 6-2
1e HD Stijn Pel (2) - Dennis van Scheppingen (2) / Bart van den Berg (1) - Guy den Heijer (1) 6-4, 6-4
2e HD Stefan Bergman (2) - Deney Wassermann (3) / Jeroen Camfferman (2) - Tom Moonen (2) 5-7, 2-6
19 mei 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 4-2
1e HE Lennert van der Linden (2) / Max Houkes (1) 6-4, 6-2
2e HE Yannick Ebbinghaus (2) / Amadatus Admiraal (1) 6-4, 5-7, 2-6
3e HE Bas van der Valk (2) / Tim van der Horst (1) 6-3, 7-6
4e HE Jeroen Bénard (3) / Roy de Valk (1) 3-6, 1-6
1e HD Yannick Ebbinghaus (2) - Lennert van der Linden (2) / Arko Zoutendijk (2) - Roy de Valk (1) 7-6, 6-3
2e HD Bas van der Valk (2) - Michel van der Goes (2) / Tim van der Horst (2) - Max Houkes (2) 6-1, 5-7, [10-8]
19 mei 2019 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / Kimbria Tennis (Maastricht) 1 5-1
1e HE Boy Westerhof (1) / Yannick Zenden (1) 6-1, 6-1
2e HE Jarno Jans (1) / Ricardo Hagedoorn (2) 6-7, 7-6, 4-6
3e HE Tim van Terheijden (1) / Stan Bormans (2) 6-4, 6-2
4e HE Erik Dallinga (2) / Job Steegh (2) 6-2, 6-3
1e HD Boy Westerhof (1) - Tim van Terheijden (1) / Yannick Zenden (1) - Ricardo Hagedoorn (2) 7-5, 6-2
2e HD Floris Kilian (2) - Mattheo Knoop (2) / Stan Bormans (1) - Job Steegh (2) 6-4, 6-3

12 mei 2019 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 2-4
1e HE Tim van der Horst (1) / Stephan Fransen (1) 4-6, 7-5, 3-6
2e HE Roy de Valk (1) / Bart van den Berg (1) 6-3, 3-6, 2-6
3e HE Jasper Smit (1) / Jeroen Camfferman (2) 7-6, 6-3
4e HE Arko Zoutendijk (3) / Guy den Heijer (1) 3-6, 3-6
1e HD Jasper Smit (1) - Arko Zoutendijk (2) / Bart van den Berg (1) - Guy den Heijer (1) 3-6, 6-7
2e HD Tim van der Horst (2) - Roy de Valk (1) / Jeroen Camfferman (2) - Yoran Verschoor (2) 6-1, 6-4
12 mei 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 1-5
1e HE Lennert van der Linden (2) / Germain Gigounon (1) 3-6, 4-6
2e HE Yannick Ebbinghaus (2) / Dennis van Scheppingen (2) 6-1, 2-6, 4-6
3e HE Bas van der Valk (2) / Stijn Pel (2) 2-6, 6-3, 3-6
4e HE Michel van der Goes (2) / Patrick Elias (3) 1-6, 2-6
1e HD Lennert van der Linden (2) - Yannick Ebbinghaus (2) / Germain Gigounon (1) - Stijn Pel (2) 6-3, 7-5
2e HD Bas van der Valk (2) - Michel van der Goes (2) / Dennis van Scheppingen (2) - Stefan Bergman (2) 0-6, 2-6
12 mei 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / Kimbria Tennis (Maastricht) 1 6-0
1e HE Jesper de Jong (2) / Ricardo Hagedoorn (2) 6-3, 2-1 Opgave
2e HE Stefan Wauters (1) / Stan Bormans (2) 6-2, 6-2
3e HE Sander Gillé (1) / Ralph Ubachs (2) 6-2, 6-4
4e HE Vincent van den Honert (2) / Job Steegh (2) 6-3, 6-0
1e HD Jesper de Jong (2) - Stefan Wauters (2) / Job Steegh (2) - Ricardo Hagedoorn (2) Walkover
2e HD Sander Gillé (1) - Joran Vliegen (1) / Stan Bormans (1) - Ralph Ubachs (2) 6-4, 6-0
12 mei 2019 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 2-4
1e HE Jannick Lupescu (2) / Boy Westerhof (1) 6-4, 2-6, 3-6
2e HE Glenn Smits (2) / Jarno Jans (1) 3-6, 3-6
3e HE Boy Vergeer (2) / Mattheo Knoop (1) 6-2, 6-4
4e HE Matthew Pierot (2) / Tim van Terheijden (1) 6-7, 4-6
1e HD Glenn Smits (1) - Boy Vergeer (2) / Boy Westerhof (1) - Tim van Terheijden (1) 4-6, 4-6
2e HD Stefan Weeda (2) - Thorsten Sollie (1) / Erik Dallinga (2) - Floris Kilian (2) 6-3, 6-2

22 april 2019 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-2
1e HE Alban Meuffels (1) / Yannick Ebbinghaus (2) 5-7, 6-2, 6-2
2e HE Jeroen Camfferman (2) / Lennert van der Linden (2) 2-6, 1-6
3e HE Bart van den Berg (1) / Bas van der Valk (2) 4-6, 6-2, 6-3
4e HE Guy den Heijer (1) / Michel van der Goes (2) 6-1, 6-1
1e HD Guy den Heijer (1) - Bart van den Berg (1) / Yannick Ebbinghaus (2) - Lennert van der Linden (2) 6-7, 4-6
2e HD Jeroen Camfferman (2) - Alban Meuffels (2) / Michel van der Goes (2) - Bas van der Valk (2) 6-4, 7-6
22 april 2019 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 3-3
1e HE Germain Gigounon (1) / Tim van der Horst (1) 6-1, 6-4
2e HE Stefan Bergman (2) / Roy de Valk (1) 6-4, 6-4
3e HE Stijn Pel (2) / Max Houkes (1) 5-7, 6-3, 5-7
4e HE Patrick Elias (3) / Arko Zoutendijk (3) 6-2, 6-3
1e HD Stijn Pel (2) - Ingmar Zwagerman (2) / Roy de Valk (1) - Arko Zoutendijk (2) 1-6, 4-6
2e HD Germain Gigounon (1) - Patrick Elias (3) / Tim van der Horst (2) - Max Houkes (2) 2-6, 1-6
22 april 2019 Kimbria Tennis (Maastricht) 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 0-6
1e HE Yannick Zenden (1) / Jannick Lupescu (2) 0-6, 1-6
2e HE Ricardo Hagedoorn (2) / Glenn Smits (2) 1-6, 2-6
3e HE Ramon Weil (2) / Matthew Pierot (2) 5-7, 2-6
4e HE Stan Bormans (2) / Thorsten Sollie (1) 4-6, 0-6
1e HD Ricardo Hagedoorn (2) - Yannick Zenden (1) / Glenn Smits (1) - Jannick Lupescu (2) 6-3, 3-6, [6-10]
2e HD Job Steegh (2) - Ralph Ubachs (2) / Boy Vergeer (2) - Stefan Weeda (2) 3-6, 3-6
22 april 2019 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 3-3
1e HE Boy Westerhof (1) / Stefan Wauters (1) 5-7, 2-6
2e HE Jarno Jans (1) / Justin Eleveld (1) 2-6, 2-6
3e HE Tim van Terheijden (1) / Vincent van den Honert (2) 6-4, 6-2
4e HE Mattheo Knoop (1) / Pedro Mol (2) 6-3, 6-4
1e HD Boy Westerhof (1) - Tim van Terheijden (1) / Stefan Wauters (2) - Justin Eleveld (2) 4-6, 4-6
2e HD Erik Dallinga (2) - Mattheo Knoop (2) / Vincent van den Honert (2) - Pedro Mol (2) 7-6, 7-6

14 april 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 6-0
1e HE Jesper de Jong (2) / Germain Gigounon (1) 6-4, 4-6, 7-5
2e HE Stefan Wauters (1) / Dennis van Scheppingen (2) 6-4, 6-0
3e HE Justin Eleveld (1) / Stefan Bergman (2) 6-1, 6-1
4e HE Remko de Rijke (2) / Patrick Elias (3) 6-2, 7-5
1e HD Thiemo de Bakker (1) - Justin Eleveld (2) / Dennis van Scheppingen (2) - Germain Gigounon (1) 6-3, 4-6, [10-5]
2e HD Stefan Wauters (2) - Remko de Rijke (2) / Stefan Bergman (2) - Patrick Elias (3) 7-5, 6-4
14 april 2019 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 3-3
1e HE Jannick Lupescu (2) / Alban Meuffels (1) 6-2, 6-2
2e HE Glenn Smits (2) / Bart van den Berg (1) 6-2, 6-3
3e HE Matthew Pierot (2) / Guy den Heijer (1) 6-2, 6-2
4e HE Boy Vergeer (2) / Jeroen Camfferman (2) 1-6, 3-6
1e HD Boy Vergeer (2) - Glenn Smits (1) / Bart van den Berg (1) - Guy den Heijer (1) 6-1, 3-6, [6-10]
2e HD Stefan Weeda (2) - Thorsten Sollie (1) / Yoran Verschoor (2) - Jeroen Camfferman (2) 6-7, 2-6
14 april 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / Kimbria Tennis (Maastricht) 1 5-1
1e HE Yannick Ebbinghaus (2) / Yannick Zenden (1) 4-6, 5-7
2e HE Lennert van der Linden (2) / Ricardo Hagedoorn (2) 6-3, 6-1
3e HE Bas van der Valk (2) / Stan Bormans (2) 6-1, 6-2
4e HE Michel van der Goes (2) / Job Steegh (2) 6-4, 6-0
1e HD Yannick Ebbinghaus (2) - Lennert van der Linden (2) / Yannick Zenden (1) - Ricardo Hagedoorn (2) 6-4, 6-4
2e HD Bas van der Valk (2) - Michel van der Goes (2) / Stan Bormans (1) - Ralph Ubachs (2) 6-3, 6-2
14 april 2019 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 2-4
1e HE Max Houkes (1) / Boy Westerhof (1) 2-6, 3-6
2e HE Amadatus Admiraal (1) / Jarno Jans (1) 6-7, 3-6
3e HE Jasper Smit (1) / Tim van Terheijden (1) 6-7, 2-6
4e HE Arko Zoutendijk (3) / Mattheo Knoop (1) 6-3, 6-2
1e HD Amadatus Admiraal (1) - Max Houkes (2) / Jarno Jans (1) - Tim van Terheijden (1) 5-7, 2-6
2e HD Jasper Smit (1) - Arko Zoutendijk (2) / Erik Dallinga (2) - Boy Westerhof (1) 6-7, 7-5, [10-3]

7 april 2019 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 3-3
1e HE Tim van Terheijden (1) / Yannick Ebbinghaus (2) 6-4, 6-7, 2-6
2e HE Boy Westerhof (1) / Lennert van der Linden (2) 7-5, 0-6, 6-2
3e HE Mattheo Knoop (1) / Michel van der Goes (2) 6-2, 6-2
4e HE Erik Dallinga (2) / Jeroen Bénard (3) 5-7, 3-6
1e HD Tim van Terheijden (1) - Jarno Jans (1) / Yannick Ebbinghaus (2) - Lennert van der Linden (2) 6-3, 3-6, [5-10]
2e HD Boy Westerhof (1) - Floris Kilian (2) / Bas van der Valk (2) - Michel van der Goes (2) 7-6, 4-6, [10-5]
7 april 2019 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 1-5
1e HE Alban Meuffels (1) / Jesper de Jong (2) 3-6, 6-7
2e HE Bart van den Berg (1) / Stefan Wauters (1) 6-7, 3-6
3e HE Jeroen Camfferman (2) / Justin Eleveld (1) 7-6, 4-3 Opgave
4e HE Yoran Verschoor (2) / Remko de Rijke (2) 5-7, 3-6
1e HD Guy den Heijer (1) - Yoran Verschoor (2) / Justin Eleveld (2) - Stefan Wauters (2) 0-6, 4-6
2e HD Bart van den Berg (1) - Alban Meuffels (2) / Pedro Mol (2) - Jesper de Jong (2) 6-4, 6-4
7 april 2019 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 3-3
1e HE Germain Gigounon (1) / Jannick Lupescu (2) 7-5, 6-3
2e HE Dennis van Scheppingen (2) / Glenn Smits (2) 6-3, 7-5
3e HE Stijn Pel (2) / Matthew Pierot (2) 1-6, 6-2, 7-5
4e HE Patrick Elias (3) / Boy Vergeer (2) 6-4, 4-6, 6-7
1e HD Germain Gigounon (1) - Dennis van Scheppingen (2) / Glenn Smits (1) - Boy Vergeer (2) 6-4, 0-6, [6-10]
2e HD Stijn Pel (2) - Patrick Elias (3) / Thorsten Sollie (1) - Stefan Weeda (2) 3-6, 5-7
7 april 2019 Kimbria Tennis (Maastricht) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 1-5
1e HE Yannick Zenden (1) / Tim van der Horst (1) 4-6, 6-3, 5-7
2e HE Ricardo Hagedoorn (2) / Max Houkes (1) 0-6, 3-6
3e HE Stan Bormans (2) / Jasper Smit (1) 1-6, 0-6
4e HE Ralph Ubachs (2) / Arko Zoutendijk (3) 0-6, 0-6
1e HD Yannick Zenden (1) - Ricardo Hagedoorn (2) / Arko Zoutendijk (2) - Jasper Smit (1) 3-6, 6-4, [10-7]
2e HD Stan Bormans (1) - Job Steegh (2) / Max Houkes (2) - Tim van der Horst (2) 5-7, 3-6