Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 8
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd 2e klasse afdelingnr 8

Stand

GespeeldPunten
T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 7 39
T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 7 34
Veenendaalse T.C. 1 7 33
L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 7 31
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 7 31
T.C. Venray 1 7 26
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 7 23
T.C. Bemmel 2 7 7

Uitslagen

2 juni 2019 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 6-2
1e HE Cedric Stanke (3) / Jeroen Oude Boerrigter (4) 6-4, 6-4
2e HE Quinton de Palm (4) / Moritz Schroeter (4) 7-5, 6-3
1e DE Nirielle de Bakker (2) / Demi de Vries (3) 6-3, 2-6, 7-5
2e DE Resie Hoeijmakers (3) / Paula van Haarlem (4) 2-6, 4-6
 HD Quinton de Palm (4) - Cedric Stanke (2) / Carlos Sala Franch (3) - Moritz Schroeter (5) 6-2, 6-1
 DD Nirielle de Bakker (2) - Resie Hoeijmakers (2) / Paula van Haarlem (4) - Demi de Vries (2) 7-5, 6-7, [10-7]
1e GD Cedric Stanke (2) - Nirielle de Bakker (2) / Jeroen Oude Boerrigter (4) - Demi de Vries (2) 6-0, 6-2
2e GD Quinton de Palm (4) - Resie Hoeijmakers (2) / Paula van Haarlem (4) - Carlos Sala Franch (3) 4-6, 2-6
2 juni 2019 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / T.C. Bemmel 2 8-0
1e HE / Walkover
2e HE / Walkover
1e DE / Walkover
2e DE / Walkover
 HD / Walkover
 DD / Walkover
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
2 juni 2019 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.C. Venray 1 5-3
1e HE Jop Roosch (3) / Tim Cornelissen (3) 5-7, 7-6, 7-6
2e HE Rob Quaedvlieg (3) / Wouter van der Waerden (3) 6-2, 2-6, 1-6
1e DE Suzanne Beltman (2) / Demy de Joode (4) 6-1, 6-3
2e DE Laura Smits (3) / Rosil Hesen (4) 6-4, 6-2
 HD Martijn Krans (3) - Sander Frerichs (3) / Wouter van der Waerden (3) - Ron van der Wouw (2) 7-6, 3-6, [10-6]
 DD Suzanne Beltman (2) - Laura Smits (3) / Nicole Boots (3) - Marleen Lensen-Custers (3) 7-5, 6-7, [4-10]
1e GD Martijn Krans (3) - Karlijn Agten (3) / Marleen Lensen-Custers (3) - Ron van der Wouw (2) Walkover
2e GD Sander Frerichs (3) - Laura Smits (3) / Tim Cornelissen (3) - Nicole Boots (3) Walkover
2 juni 2019 Veenendaalse T.C. 1 / T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 5-3
1e HE Sem Middelhoven (2) / Tim Heijmans (3) 4-6, 6-7
2e HE Sander Loois (3) / Daan Portiér (5) 6-7, 7-6, 6-0
1e DE Judith van Fraayenhoven (3) / Kristel van der Heijden (2) 6-4, 3-6, 6-2
2e DE Carmen van den Brink (4) / Nika Beukers (3) 1-6, 1-6
 HD / Walkover
 DD Judith van Fraayenhoven (3) - Carmen van den Brink (3) / Kristel van der Heijden (2) - Nika Beukers (3) 2-6, 6-3, [8-10]
1e GD Twan Peters (3) - Judith van Fraayenhoven (3) / Tim Heijmans (3) - Nika Beukers (3) 7-6, 6-3
2e GD / Walkover

26 mei 2019 Veenendaalse T.C. 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 6-2
1e HE Twan Peters (3) / Jeroen Oude Boerrigter (4) 4-6, 6-7
2e HE Sander Loois (3) / Moritz Schroeter (4) 6-2, 6-2
1e DE Judith van Fraayenhoven (3) / Willemijn van Mierlo (3) 7-6, 5-7, 6-4
2e DE Carmen van den Brink (4) / Paula van Haarlem (4) 1-6, 4-6
 HD Sander Loois (4) - Sem Middelhoven (2) / Carlos Sala Franch (3) - Moritz Schroeter (5) 6-3, 6-2
 DD Carmen van den Brink (3) - Judith van Fraayenhoven (3) / Paula van Haarlem (4) - Demi de Vries (2) 7-6, 6-1
1e GD Sem Middelhoven (2) - Carmen van den Brink (3) / Jeroen Oude Boerrigter (4) - Demi de Vries (2) 6-3, 6-4
2e GD Twan Peters (3) - Judith van Fraayenhoven (3) / Carlos Sala Franch (3) - Willemijn van Mierlo (3) 6-3, 6-1
26 mei 2019 T.C. Bemmel 2 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 0-8
1e HE Boy van Barneveld (3) / Ivar Krans (3) 0-6, 1-6
2e HE Bob Leebeek (5) / Rob Quaedvlieg (3) 6-3, 3-6, 2-6
1e DE Julia Danen (3) / Suzanne Beltman (2) 3-6, 5-7
2e DE Lisa van Hoogstraten (4) / Laura Smits (3) 1-6, 3-6
 HD Boy van Barneveld (3) - Marc van Hoogstraten (4) / Sander Frerichs (3) - Ivar Krans (4) 6-7, 3-6
 DD Julia Danen (3) - Famke Wijers (4) / Laura Smits (3) - Suzanne Beltman (2) 1-6, 3-6
1e GD Boy van Barneveld (3) - Famke Wijers (4) / Laura Smits (3) - Martijn Krans (3) 3-6, 3-6
2e GD Bob Leebeek (4) - Lisa van Hoogstraten (5) / Rob Quaedvlieg (3) - Karlijn Agten (3) 0-6, 0-6
26 mei 2019 T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 4-4
1e HE Wesley Muijs (2) / Cedric Stanke (3) 4-6, 2-6
2e HE Tim Heijmans (3) / Quinton de Palm (4) 4-6, 6-3, 7-6
1e DE Kristel van der Heijden (2) / Nirielle de Bakker (2) 7-6, 6-0
2e DE Nika Beukers (3) / Ivana Milosevic (3) 6-2, 6-1
 HD Tim Heijmans (3) - Daan Portiér (4) / Quinton de Palm (4) - Cedric Stanke (2) 6-4, 6-7, [6-10]
 DD Nika Beukers (3) - Kristel van der Heijden (2) / Resie Hoeijmakers (2) - Ivana Milosevic (3) 4-6, 7-6, [10-7]
1e GD Kristel van der Heijden (2) - Wesley Muijs (3) / Cedric Stanke (2) - Nirielle de Bakker (2) 4-6, 4-6
2e GD Daan Portiér (4) - Jade Kluijtmans (3) / Quinton de Palm (4) - Resie Hoeijmakers (2) 6-4, 4-6, [9-11]
26 mei 2019 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / T.C. Venray 1 6-2
1e HE Mark Geurts (3) / Tim Cornelissen (3) 7-5, 1-6, 6-4
2e HE Joris van der Velden (3) / Wouter van der Waerden (3) 6-7, 6-4, 6-1
1e DE Lucky van Gennip (3) / Marleen Lensen-Custers (2) 6-3, 2-6, 6-3
2e DE Yvette van Oyen (3) / Nicole Boots (3) 1-6, 6-4, 6-4
 HD Joris van der Velden (4) - Laurens Meijering (6) / Wouter van der Waerden (3) - Ron van der Wouw (2) 3-6, 0-6
 DD April van Gennip (2) - Lucky van Gennip (3) / Rosil Hesen (4) - Demy de Joode (4) 6-2, 6-3
1e GD Mark Geurts (3) - Lucky van Gennip (3) / Ron van der Wouw (2) - Marleen Lensen-Custers (3) 6-4, 3-6, [10-8]
2e GD Joris van der Velden (4) - Yvette van Oyen (3) / Tim Cornelissen (3) - Nicole Boots (3) 3-6, 6-1, [6-10]

19 mei 2019 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 3-5
1e HE Carlos Sala Franch (3) / Tim Heijmans (3) 3-6, 3-6
2e HE Moritz Schroeter (4) / Daan Portiér (5) 6-4, 6-4
1e DE Willemijn van Mierlo (3) / Kristel van der Heijden (2) 5-7, 2-6
2e DE Demi de Vries (3) / Nika Beukers (3) 7-6, 1-6, 4-6
 HD Carlos Sala Franch (3) - Jeroen Oude Boerrigter (4) / Tim Heijmans (3) - Daan Portiér (4) 3-6, 1-6
 DD Demi de Vries (2) - Loïs Tsui (4) / Fleur van den Berg (4) - Nika Beukers (3) 2-6, 6-0, [10-6]
1e GD Moritz Schroeter (5) - Demi de Vries (2) / Tim Heijmans (3) - Kristel van der Heijden (2) 1-6, 7-6, [7-10]
2e GD Jeroen Oude Boerrigter (4) - Loïs Tsui (4) / Daan Portiér (4) - Fleur van den Berg (4) 7-6, 6-2
19 mei 2019 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / Veenendaalse T.C. 1 6-2
1e HE Cedric Stanke (3) / Twan Peters (3) 6-3, 6-4
2e HE Quinton de Palm (4) / Sander Loois (3) 4-6, 5-7
1e DE Nirielle de Bakker (2) / Judith van Fraayenhoven (3) 6-2, 5-7, 6-1
2e DE Ivana Milosevic (3) / Vera de Jong (4) 6-3, 6-0
 HD Quinton de Palm (4) - Cedric Stanke (2) / Sander Loois (4) - Sem Middelhoven (2) 7-5, 6-3
 DD Resie Hoeijmakers (2) - Ivana Milosevic (3) / Vera de Jong (4) - Carmen van den Brink (3) 6-1, 6-3
1e GD Cedric Stanke (2) - Nirielle de Bakker (2) / Sem Middelhoven (2) - Judith van Fraayenhoven (3) 7-5, 6-2
2e GD Quinton de Palm (4) - Resie Hoeijmakers (2) / Carmen van den Brink (3) - Twan Peters (3) 3-6, 4-6
19 mei 2019 T.C. Venray 1 / T.C. Bemmel 2 7-1
1e HE Wouter van der Waerden (3) / Boy van Barneveld (3) 6-1, 6-1
2e HE Tim Cornelissen (3) / Bob Leebeek (5) 6-1, 6-0
1e DE Marleen Lensen-Custers (2) / Julia Danen (3) 6-4, 6-0
2e DE Nicole Boots (3) / Lisa van Hoogstraten (4) 6-4, 6-3
 HD Wouter van der Waerden (3) - Ron van der Wouw (2) / Bob Leebeek (4) - Boy van Barneveld (3) 6-1, 6-1
 DD Rosil Hesen (4) - Marleen Lensen-Custers (3) / Julia Danen (3) - Famke Wijers (4) 6-4, 7-6
1e GD Tim Cornelissen (3) - Nicole Boots (3) / Boy van Barneveld (3) - Famke Wijers (4) 6-4, 4-2 Opgave
2e GD Ron van der Wouw (2) - Demy de Joode (4) / Marc van Hoogstraten (4) - Lisa van Hoogstraten (5) 6-4, 6-7, [8-10]
19 mei 2019 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 3-5
1e HE Ivar Krans (3) / Mark Geurts (3) 7-5, 7-5
2e HE Rob Quaedvlieg (3) / Joris van der Velden (3) 5-7, 6-4, 3-6
1e DE Suzanne Beltman (2) / Lucky van Gennip (3) 6-4, 3-6, 4-6
2e DE Laura Smits (3) / Aniek Kolen (3) 4-6, 6-4, 6-3
 HD Martijn Krans (3) - Sander Frerichs (3) / Mark Geurts (3) - Joris van der Velden (4) Walkover
 DD Laura Smits (3) - Suzanne Beltman (2) / Yvette van Oyen (3) - Lucky van Gennip (3) 2-6, 0-6
1e GD Martijn Krans (3) - Karlijn Agten (3) / Joris van der Velden (4) - Aniek Kolen (2) 5-7, 2-6
2e GD Ivar Krans (4) - Laura Smits (3) / Mark Geurts (3) - Lucky van Gennip (3) 2-6, 3-4 Opgave

12 mei 2019 Veenendaalse T.C. 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 6-2
1e HE Sem Middelhoven (2) / Mark Geurts (3) 6-4, 4-6, 6-3
2e HE Twan Peters (3) / Joris van der Velden (3) 6-3, 4-6, 6-3
1e DE Nienke van den Bovenkamp (2) / Lucky van Gennip (3) 1-6, 3-6
2e DE Judith van Fraayenhoven (3) / Aniek Kolen (3) 6-4, 4-6, 6-4
 HD Sander Loois (4) - Twan Peters (3) / Daan Haarhuis (4) - Joris van der Velden (4) 6-2, 6-4
 DD Carmen van den Brink (3) - Nienke van den Bovenkamp (3) / Lucky van Gennip (3) - April van Gennip (2) 6-7, 2-6
1e GD Carmen van den Brink (3) - Sem Middelhoven (2) / Mark Geurts (3) - Lucky van Gennip (3) 6-3, 7-6
2e GD Sander Loois (4) - Judith van Fraayenhoven (3) / Daan Haarhuis (4) - Aniek Kolen (2) 7-5, 7-5
12 mei 2019 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 6-2
1e HE Simon de Swart (3) / Ivar Krans (3) 3-6, 4-6
2e HE Cedric Stanke (3) / Martijn Krans (3) 6-3, 7-5
1e DE Ivana Milosevic (3) / Laura Smits (3) 2-6, 6-1, 6-4
2e DE / Walkover
 HD Simon de Swart (4) - Quinton de Palm (4) / Ivar Krans (4) - Sander Frerichs (3) 6-3, 6-2
 DD Nirielle de Bakker (2) - Resie Hoeijmakers (2) / Karlijn Agten (3) - Laura Smits (3) Walkover
1e GD Cedric Stanke (2) - Nirielle de Bakker (2) / Laura Smits (3) - Rob Quaedvlieg (3) 6-2, 6-2
2e GD Resie Hoeijmakers (2) - Quinton de Palm (4) / Karlijn Agten (3) - Ivar Krans (4) 4-6, 4-6
12 mei 2019 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / T.C. Venray 1 4-4
1e HE Moritz Schroeter (4) / Tim Cornelissen (3) 3-6, 3-6
2e HE Jeroen Oude Boerrigter (4) / Wouter van der Waerden (3) 7-6, 7-6
1e DE Demi de Vries (3) / Nicole Boots (3) 2-6, 4-6
2e DE Willemijn van Mierlo (3) / Demy de Joode (4) 6-3, 6-2
 HD Carlos Sala Franch (3) - Moritz Schroeter (5) / Wouter van der Waerden (3) - Ron van der Wouw (2) 0-6, 4-6
 DD Paula van Haarlem (4) - Demi de Vries (2) / Nicole Boots (3) - Demy de Joode (4) 7-5, 6-3
1e GD Carlos Sala Franch (3) - Willemijn van Mierlo (3) / Ron van der Wouw (2) - Marleen Lensen-Custers (3) 1-6, 1-6
2e GD Jeroen Oude Boerrigter (4) - Paula van Haarlem (4) / Nicole Boots (3) - Tim Cornelissen (3) 6-1, 6-4
12 mei 2019 T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 / T.C. Bemmel 2 8-0
1e HE Wesley Muijs (2) / Boy van Barneveld (3) 6-0, 6-0
2e HE Tim Heijmans (3) / Bob Leebeek (5) 6-1, 6-1
1e DE Kristel van der Heijden (2) / Lonneke Muhlhaus (2) 6-2, 3-6, 6-0
2e DE Nika Beukers (3) / Julia Danen (3) 6-3, 3-6, 6-4
 HD Tim Heijmans (3) - Daan Portiér (4) / Boy van Barneveld (3) - Bob Leebeek (4) 2-6, 6-3, [10-2]
 DD Nika Beukers (3) - Kristel van der Heijden (2) / Julia Danen (3) - Lonneke Muhlhaus (2) 6-3, 6-4
1e GD Wesley Muijs (3) - Kristel van der Heijden (2) / Boy van Barneveld (3) - Famke Wijers (4) 6-0, 6-2
2e GD Daan Portiér (4) - Nika Beukers (3) / Bob Leebeek (4) - Lisa van Hoogstraten (5) Walkover

22 april 2019 T.C. Bemmel 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 4-4
1e HE Joost Geurts (3) / Carlos Sala Franch (3) 6-2, 6-0
2e HE Bob Leebeek (5) / Moritz Schroeter (4) 4-6, 2-6
1e DE Lonneke Muhlhaus (2) / Demi de Vries (3) 7-6, 2-6, 7-6
2e DE Julia Danen (3) / Paula van Haarlem (4) 3-6, 3-6
 HD Bob Leebeek (4) - Joost Geurts (3) / Moritz Schroeter (5) - Jeroen Oude Boerrigter (4) 2-6, 6-2, [10-6]
 DD Famke Wijers (4) - Julia Danen (3) / Demi de Vries (2) - Bo Luttikhuis (1) 2-6, 0-6
1e GD Joost Geurts (3) - Lonneke Muhlhaus (2) / Carlos Sala Franch (3) - Demi de Vries (2) 6-1, 6-4
2e GD Bob Leebeek (4) - Lisa van Hoogstraten (5) / Jeroen Oude Boerrigter (4) - Paula van Haarlem (4) 1-6, 2-6
22 april 2019 T.C. Venray 1 / T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 3-5
1e HE Tim Cornelissen (3) / Tim Heijmans (3) 1-6, 3-6
2e HE Wouter van der Waerden (3) / Daan Portiér (5) 6-3, 6-0
1e DE Demy de Joode (4) / Kristel van der Heijden (2) 1-6, 7-5, 0-6
2e DE Rosil Hesen (4) / Nika Beukers (3) 4-6, 2-6
 HD Wouter van der Waerden (3) - Ron van der Wouw (2) / Tim Heijmans (3) - Daan Portiér (4) 6-1, 7-5
 DD Nicole Boots (3) - Marleen Lensen-Custers (3) / Nika Beukers (3) - Kristel van der Heijden (2) 5-7, 4-6
1e GD Ron van der Wouw (2) - Marleen Lensen-Custers (3) / Tim Heijmans (3) - Nika Beukers (3) 6-2, 7-5
2e GD Tim Cornelissen (3) - Nicole Boots (3) / Kristel van der Heijden (2) - Daan Portiér (4) 0-6, 2-6
22 april 2019 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 2-6
1e HE Mark Geurts (3) / Wouter Fens (4) 6-3, 6-1
2e HE Daan Haarhuis (5) / Quinton de Palm (4) 4-6, 7-5, 1-6
1e DE Aniek Kolen (3) / Nirielle de Bakker (2) 4-6, 6-7
2e DE Lotte van den Heuvel (4) / Ivana Milosevic (3) 4-6, 3-6
 HD Joris van der Velden (4) - Daan Haarhuis (4) / Quinton de Palm (4) - Wouter Fens (4) 4-6, 3-6
 DD Lucky van Gennip (3) - Lotte van den Heuvel (2) / Ivana Milosevic (3) - Resie Hoeijmakers (2) 6-4, 4-6, [2-10]
1e GD Mark Geurts (3) - Lucky van Gennip (3) / Nirielle de Bakker (2) - Wouter Fens (4) 6-1, 6-2
2e GD Aniek Kolen (2) - Joris van der Velden (4) / Quinton de Palm (4) - Resie Hoeijmakers (2) 2-6, 2-6
22 april 2019 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / Veenendaalse T.C. 1 6-2
1e HE Rob Quaedvlieg (3) / Sem Middelhoven (2) 3-6, 4-6
2e HE Ivar Krans (3) / Sander Loois (3) 6-2, 6-4
1e DE Suzanne Beltman (2) / Jacky Steehouwer (2) 0-6, 1-6
2e DE Laura Smits (3) / Carmen van den Brink (4) 6-2, 3-6, 6-2
 HD Sander Frerichs (3) - Ivar Krans (4) / Sem Middelhoven (2) - Twan Peters (3) 6-4, 6-4
 DD Suzanne Beltman (2) - Laura Smits (3) / Carmen van den Brink (3) - Jacky Steehouwer (4) 7-5, 6-3
1e GD Martijn Krans (3) - Karlijn Agten (3) / Twan Peters (3) - Jacky Steehouwer (4) 7-6, 6-0
2e GD Ivar Krans (4) - Laura Smits (3) / Sander Loois (4) - Carmen van den Brink (3) 6-4, 3-6, [11-9]

14 april 2019 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 3-5
1e HE Carlos Sala Franch (3) / Mark Geurts (3) 4-6, 0-6
2e HE Moritz Schroeter (4) / Joris van der Velden (3) 1-6, 7-6, 7-5
1e DE Demi de Vries (3) / Lucky van Gennip (3) 3-6, 2-6
2e DE Paula van Haarlem (4) / Aniek Kolen (3) 4-6, 4-6
 HD Carlos Sala Franch (3) - Moritz Schroeter (5) / Daan Haarhuis (4) - Joris van der Velden (4) 6-3, 6-3
 DD Demi de Vries (2) - Willemijn van Mierlo (3) / Lucky van Gennip (3) - Aniek Kolen (2) 3-6, 6-7
1e GD Willemijn van Mierlo (3) - Jeroen Oude Boerrigter (4) / Mark Geurts (3) - Lucky van Gennip (3) 3-6, 0-6
2e GD Moritz Schroeter (5) - Paula van Haarlem (4) / Daan Haarhuis (4) - Aniek Kolen (2) 6-7, 7-6, [10-6]
14 april 2019 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / T.C. Bemmel 2 8-0
1e HE Simon de Swart (3) / Marc van Hoogstraten (3) Walkover
2e HE Quinton de Palm (4) / Boy van Barneveld (3) 7-5, 6-1
1e DE Nirielle de Bakker (2) / Julia Danen (3) 6-3, 6-4
2e DE Ivana Milosevic (3) / Lisa van Hoogstraten (4) 6-2, 6-3
 HD Simon de Swart (4) - Quinton de Palm (4) / Boy van Barneveld (3) - Bob Leebeek (4) 6-3, 6-4
 DD Ivana Milosevic (3) - Resie Hoeijmakers (2) / Julia Danen (3) - Lonneke Muhlhaus (2) 6-3, 6-4
1e GD Nirielle de Bakker (2) - Simon de Swart (4) / Lonneke Muhlhaus (2) - Bob Leebeek (4) 6-1, 6-2
2e GD Resie Hoeijmakers (2) - Quinton de Palm (4) / Famke Wijers (4) - Boy van Barneveld (3) 6-3, 6-4
14 april 2019 T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 4-4
1e HE Nick van der Horst (3) / Ivar Krans (3) 6-3, 7-6
2e HE Tim Heijmans (3) / Rob Quaedvlieg (3) 6-1, 6-2
1e DE Kristel van der Heijden (2) / Suzanne Beltman (2) 6-2, 7-6
2e DE Nika Beukers (3) / Laura Smits (3) 2-6, 6-3, 6-4
 HD Wesley Muijs (3) - Tim Heijmans (3) / Sander Frerichs (3) - Ivar Krans (4) 6-4, 3-6, [1-10]
 DD Jade Kluijtmans (3) - Fleur van den Berg (4) / Laura Smits (3) - Suzanne Beltman (2) 2-6, 2-6
1e GD Wesley Muijs (3) - Kristel van der Heijden (2) / Martijn Krans (3) - Karlijn Agten (3) Walkover
2e GD Tim Heijmans (3) - Nika Beukers (3) / Ivar Krans (4) - Laura Smits (3) 6-2, 2-6, [8-10]
14 april 2019 Veenendaalse T.C. 1 / T.C. Venray 1 6-2
1e HE Twan Peters (3) / Wouter van der Waerden (3) 6-3, 6-2
2e HE Sander Loois (3) / Tim Cornelissen (3) 6-2, 6-2
1e DE Judith van Fraayenhoven (3) / Demy de Joode (4) 6-0, 6-2
2e DE Carmen van den Brink (4) / Rosil Hesen (4) 0-6, 4-6
 HD Sem Middelhoven (2) - Twan Peters (3) / Wouter van der Waerden (3) - Ron van der Wouw (2) 7-6, 6-3
 DD Carmen van den Brink (3) - Judith van Fraayenhoven (3) / Nicole Boots (3) - Marleen Lensen-Custers (3) 2-6, 2-6
1e GD Sem Middelhoven (2) - Judith van Fraayenhoven (3) / Ron van der Wouw (2) - Marleen Lensen-Custers (3) 7-6, 3-6, [10-6]
2e GD Sander Loois (4) - Carmen van den Brink (3) / Tim Cornelissen (3) - Nicole Boots (3) 7-5, 6-2

7 april 2019 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 3-5
1e HE Ivar Krans (3) / Carlos Sala Franch (3) 6-1, 6-3
2e HE Rob Quaedvlieg (3) / Moritz Schroeter (4) 4-6, 4-6
1e DE Suzanne Beltman (2) / Willemijn van Mierlo (3) 6-7, 7-5, 3-6
2e DE Laura Smits (3) / Paula van Haarlem (4) 1-6, 3-6
 HD Ivar Krans (4) - Sander Frerichs (3) / Carlos Sala Franch (3) - Moritz Schroeter (5) 5-7, 6-4, [7-10]
 DD Suzanne Beltman (2) - Laura Smits (3) / Willemijn van Mierlo (3) - Demi de Vries (2) 7-5, 7-5
1e GD Laura Smits (3) - Martijn Krans (3) / Demi de Vries (2) - Carlos Sala Franch (3) 4-6, 6-1, [10-3]
2e GD Suzanne Beltman (2) - Ivar Krans (4) / Paula van Haarlem (4) - Moritz Schroeter (5) Walkover
7 april 2019 T.C. Bemmel 2 / Veenendaalse T.C. 1 2-6
1e HE Boy van Barneveld (3) / Sem Middelhoven (2) 2-6, 1-6
2e HE Simon Dams (4) / Twan Peters (3) 5-7, 3-6
1e DE Lonneke Muhlhaus (2) / Judith van Fraayenhoven (3) 6-3, 0-6, 3-6
2e DE Julia Danen (3) / Carmen van den Brink (4) 6-2, 6-2
 HD Boy van Barneveld (3) - Simon Dams (5) / Sem Middelhoven (2) - Sander Loois (4) 3-6, 3-6
 DD Lonneke Muhlhaus (2) - Julia Danen (3) / Judith van Fraayenhoven (3) - Carmen van den Brink (3) 6-2, 6-4
1e GD Boy van Barneveld (3) - Famke Wijers (4) / Twan Peters (3) - Judith van Fraayenhoven (3) 4-6, 7-6, [4-10]
2e GD Simon Dams (5) - Lisa van Hoogstraten (5) / Sander Loois (4) - Carmen van den Brink (3) 0-6, 5-7
7 april 2019 T.C. Venray 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 5-3
1e HE Tim Cornelissen (3) / Cedric Stanke (3) 3-6, 2-6
2e HE Wouter van der Waerden (3) / Quinton de Palm (4) 4-6, 6-4, 6-4
1e DE Demy de Joode (4) / Nirielle de Bakker (2) 1-6, 2-6
2e DE Rosil Hesen (4) / Ivana Milosevic (3) 3-6, 3-6
 HD Ron van der Wouw (2) - Wouter van der Waerden (3) / Cedric Stanke (2) - Quinton de Palm (4) 6-4, 6-4
 DD Nicole Boots (3) - Marleen Lensen-Custers (3) / Ivana Milosevic (3) - Resie Hoeijmakers (2) 4-6, 6-3, [10-5]
1e GD Marleen Lensen-Custers (3) - Ron van der Wouw (2) / Cedric Stanke (2) - Nirielle de Bakker (2) 7-5, 3-6, [10-8]
2e GD Nicole Boots (3) - Tim Cornelissen (3) / Resie Hoeijmakers (2) - Quinton de Palm (4) 6-3, 6-2
7 april 2019 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 3-5
1e HE Mark Geurts (3) / Nick van der Horst (3) 3-6, 6-3, 7-6
2e HE Joris van der Velden (3) / Tim Heijmans (3) 6-7, 6-4, 7-5
1e DE Lucky van Gennip (3) / Kristel van der Heijden (2) 4-6, 3-6
2e DE Lotte van den Heuvel (4) / Nika Beukers (3) 4-6, 5-7
 HD Joris van der Velden (4) - Daan Haarhuis (4) / Tim Heijmans (3) - Nick van der Horst (3) 0-6, 1-6
 DD Lucky van Gennip (3) - April van Gennip (2) / Kristel van der Heijden (2) - Jade Kluijtmans (3) 6-3, 6-1
1e GD Lotte van den Heuvel (2) - Daan Haarhuis (4) / Nick van der Horst (3) - Kristel van der Heijden (2) 2-6, 1-6
2e GD Joris van der Velden (4) - April van Gennip (2) / Nika Beukers (3) - Tim Heijmans (3) 2-6, 7-6, [4-10]