Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 7
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd 2e klasse afdelingnr 7

Stand

GespeeldPunten
L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 7 39
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 7 39
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 7 37
T.V. Victoria (Rotterdam) 2 7 36
T.C. Domstad (Utrecht) 5 7 25
B.L.T.V. (Breda) 2 7 24
T.V. Smash Bergen op Zoom 2 7 17
T.V. Prinsenbeek 1 7 7

Uitslagen

2 juni 2019 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 5-3
1e HE Raphael Mujan (3) / Ronald Blonk (3) 6-3, 1-6, 6-1
2e HE Daniel Verbeek (3) / Martijn Fens (3) 2-6, 6-1, 6-4
1e DE Laurèl Polman (3) / Vivian Polak (2) 6-2, 6-3
2e DE Isabella Mujan (4) / Kimberley van Heugten (2) 6-3, 3-6, 1-6
 HD Abel Forger (4) - Daniel Verbeek (4) / Ronald Blonk (3) - Christian Vroomen (3) 7-5, 7-6
 DD Isabella Mujan (4) - Laurèl Polman (3) / Vivian Polak (2) - Debby Haak (3) 4-6, 3-6
1e GD Raphael Mujan (3) - Laurèl Polman (3) / Christian Vroomen (3) - Debby Haak (3) 7-5, 4-6, [10-4]
2e GD Abel Forger (4) - Isabella Mujan (4) / Kimberley van Heugten (2) - Martijn Fens (4) 5-7, 4-6
2 juni 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 2 / B.L.T.V. (Breda) 2 6-2
1e HE Toby de Klerk (3) / Joris Peters (2) 6-3, 6-4
2e HE Luc van de Gruiter (3) / Alex van de Kamp (3) 6-2, 6-4
1e DE Flory Bierma (2) / Malou Willemen (3) 6-4, 7-6
2e DE Maru Poppe (4) / Floor van Nunen (3) 5-7, 4-1 Opgave
 HD Luc van de Gruiter (4) - Brian Verschuure (5) / Joris Peters (3) - Alex van de Kamp (4) 6-2, 7-6
 DD Flory Bierma (2) - Maru Poppe (4) / Floor van Nunen (4) - Malou Willemen (3) 3-6, 4-6
1e GD Toby de Klerk (3) - Flory Bierma (2) / Malou Willemen (3) - Joris Peters (3) Walkover
2e GD Brian Verschuure (5) - Maru Poppe (4) / Floor van Nunen (4) - Alex van de Kamp (4) Walkover
2 juni 2019 T.V. Prinsenbeek 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 0-8
1e HE Sander Braaksma (4) / Brian Bozemoj (3) 3-6, 6-4, 0-2 Opgave
2e HE Erwin Stoffelen (4) / Stijn Paardekooper (3) 3-6, 4-6
1e DE Maartje de Craen (3) / Linda Gerth-Verhoeve (2) Walkover
2e DE Sarah Peek (3) / Rikke de Koning (2) 2-6, 1-6
 HD Niels Bot (4) - Erwin Stoffelen (4) / Brian Bozemoj (4) - Stijn Paardekooper (3) 6-7, 7-6, [4-10]
 DD Maartje de Craen (3) - Sarah Peek (3) / Rikke de Koning (3) - Femke van Diemen (2) 1-6, 1-6
1e GD Sander Braaksma (3) - Sarah Peek (3) / Stijn Paardekooper (3) - Linda Gerth-Verhoeve (2) 6-7, 3-6
2e GD Niels Bot (4) - Maartje de Craen (3) / Brian Bozemoj (4) - Femke van Diemen (2) 0-6, 2-6
2 juni 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 5 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 2-6
1e HE Joey Dijkstra (3) / Laurens Lammers (3) Walkover
2e HE Stein Driessen (3) / Alfrendo Vogelaar (4) Walkover
1e DE Iris van de Ven (3) / Liv Geurts (1) 2-6, 0-6
2e DE Renske Ubachs (3) / Tess Menten (2) 7-5, 6-2
 HD Jari Alberts (3) - Joey Dijkstra (3) / Alfrendo Vogelaar (4) - Laurens Lammers (3) 6-1, 6-7, [8-10]
 DD Esmée Heini (4) - Renske Ubachs (4) / Liv Geurts (1) - Anjali Ramhit (3) 2-6, 1-6
1e GD Joey Dijkstra (3) - Iris van de Ven (3) / Laurens Lammers (3) - Liv Geurts (1) 3-6, 2-6
2e GD Stein Driessen (4) - Renske Ubachs (4) / Tess Menten (4) - Lothar Miedema (4) 6-4, 7-6

26 mei 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.V. Prinsenbeek 1 8-0
1e HE Martijn Fens (3) / Erwin Stoffelen (4) 6-3, 7-5
2e HE Ronald Blonk (3) / Niels Bot (4) 6-4, 7-5
1e DE Vivian Polak (2) / Sarah Peek (3) 6-3, 6-3
2e DE Debby Haak (3) / Maartje de Craen (3) 6-1, 6-1
 HD Ronald Blonk (3) - Christian Vroomen (3) / Sander Braaksma (3) - Niels Bot (4) 6-7, 6-1, [10-5]
 DD Debby Haak (3) - Vivian Polak (2) / Maartje de Craen (3) - Sarah Peek (3) 6-3, 3-6, [10-4]
1e GD Debby Haak (3) - Christian Vroomen (3) / Sander Braaksma (3) - Sarah Peek (3) 7-5, 6-1
2e GD Vivian Polak (2) - Martijn Fens (4) / Maartje de Craen (3) - Erwin Stoffelen (4) 6-7, 6-2, [10-8]
26 mei 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-4
1e HE Toby de Klerk (3) / Laurens Lammers (3) 6-0, 6-3
2e HE Brian Verschuure (4) / Aydan Gomez Osorio (4) 2-6, 1-6
1e DE Flory Bierma (2) / Julia-Star Darnold (3) 6-2, 6-3
2e DE Maru Poppe (4) / Anjali Ramhit (4) 4-6, 4-6
 HD Michael Hartgers (3) - Toby de Klerk (3) / Laurens Lammers (3) - Aydan Gomez Osorio (5) 3-6, 4-6
 DD Maru Poppe (4) - Flory Bierma (2) / Julia-Star Darnold (3) - Anjali Ramhit (3) 6-2, 6-3
1e GD Michael Hartgers (3) - Flory Bierma (2) / Julia-Star Darnold (3) - Laurens Lammers (3) 6-2, 6-1
2e GD Brian Verschuure (5) - Maru Poppe (4) / Aydan Gomez Osorio (5) - Anjali Ramhit (3) 4-6, 3-6
26 mei 2019 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 6-2
1e HE Raphael Mujan (3) / Brian Bozemoj (3) 6-4, 6-4
2e HE Daniel Verbeek (3) / Stijn Paardekooper (3) 6-0, 6-1
1e DE Laurèl Polman (3) / Linda Gerth-Verhoeve (2) 6-3, 7-5
2e DE Isabella Mujan (4) / Rikke de Koning (2) 2-6, 0-6
 HD Daniel Verbeek (4) - Abel Forger (4) / Stijn Paardekooper (3) - Brian Bozemoj (4) 6-7, 6-3, [10-8]
 DD Fien Peeters (3) - Laurèl Polman (3) / Femke van Diemen (2) - Rikke de Koning (3) 4-6, 3-6
1e GD Raphael Mujan (3) - Laurèl Polman (3) / Stijn Paardekooper (3) - Linda Gerth-Verhoeve (2) 6-1, 6-4
2e GD Abel Forger (4) - Isabella Mujan (4) / Brian Bozemoj (4) - Femke van Diemen (2) 6-4, 6-4
26 mei 2019 B.L.T.V. (Breda) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 5 3-5
1e HE Joris Peters (2) / Joey Dijkstra (3) 2-6, 1-6
2e HE Nik Olyslager (3) / Stein Driessen (3) 2-6, 6-7
1e DE Malou Willemen (3) / Marit Kreugel (3) 0-6, 4-6
2e DE Kim Paulussen (3) / Esmée Heini (3) Walkover
 HD Joris Peters (3) - Nik Olyslager (4) / Joey Dijkstra (3) - Stein Driessen (4) 6-1, 6-1
 DD Malou Willemen (3) - Kim Paulussen (3) / Esmée Heini (4) - Iris van de Ven (3) 6-3, 6-3
1e GD Joris Peters (3) - Malou Willemen (3) / Joey Dijkstra (3) - Marit Kreugel (3) Walkover
2e GD Kim Paulussen (3) - Nik Olyslager (4) / Stein Driessen (4) - Iris van de Ven (3) Walkover

19 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 5 / T.V. Smash Bergen op Zoom 2 7-1
1e HE Daan Eickmans (2) / Luc van de Gruiter (3) 6-3, 4-6, 6-3
2e HE Joey Dijkstra (3) / Brian Verschuure (4) 6-4, 6-1
1e DE Marit Kreugel (3) / Ilja de Wolf (4) 6-3, 6-1
2e DE Iris van de Ven (3) / Maru Poppe (4) 6-2, 6-2
 HD Stein Driessen (4) - Daan Eickmans (2) / Toby de Klerk (3) - Brian Verschuure (5) 6-4, 6-3
 DD Esmée Heini (4) - Iris van de Ven (3) / Ilja de Wolf (4) - Monique de Klerk-van Hasselt (3) 6-3, 6-2
1e GD Stein Driessen (4) - Marit Kreugel (3) / Toby de Klerk (3) - Ilja de Wolf (4) 7-5, 6-3
2e GD Joey Dijkstra (3) - Esmée Heini (4) / Maru Poppe (4) - Luc van de Gruiter (4) 4-6, 5-7
19 mei 2019 T.V. Prinsenbeek 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 3-5
1e HE Niels Bot (4) / Daniel Verbeek (3) 0-6, 0-6
2e HE Dennie van Opstal (4) / Abel Forger (4) 1-6, 2-6
1e DE Maartje de Craen (3) / Laurèl Polman (3) 3-6, 1-6
2e DE Sarah Peek (3) / Isabella Mujan (4) 6-1, 6-3
 HD Niels Bot (4) - Erwin Stoffelen (4) / Abel Forger (4) - Raphael Mujan (3) 6-4, 6-3
 DD Maartje de Craen (3) - Sarah Peek (3) / Laurèl Polman (3) - Isabella Mujan (4) 4-6, 6-2, [8-10]
1e GD Erwin Stoffelen (4) - Maartje de Craen (3) / Raphael Mujan (3) - Laurèl Polman (3) 3-6, 7-6, [11-9]
2e GD Niels Bot (4) - Sarah Peek (3) / Daniel Verbeek (4) - Isabella Mujan (4) 4-6, 7-5, [8-10]
19 mei 2019 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / B.L.T.V. (Breda) 2 5-3
1e HE Laurens Lammers (3) / Joris Peters (2) 6-3, 1-6, 6-7
2e HE Aydan Gomez Osorio (4) / Tommie Withagen (3) 6-0, 6-2
1e DE Liv Geurts (1) / Malou Willemen (3) 6-2, 6-3
2e DE Anjali Ramhit (4) / Kim Paulussen (3) Walkover
 HD Laurens Lammers (3) - Aydan Gomez Osorio (5) / Joris Peters (3) - Tommie Withagen (2) 6-3, 4-6, [8-10]
 DD Liv Geurts (1) - Anjali Ramhit (3) / Malou Willemen (3) - Kim Paulussen (3) Walkover
1e GD Laurens Lammers (3) - Liv Geurts (1) / Kim Paulussen (3) - Tommie Withagen (2) 6-2, 6-3
2e GD Aydan Gomez Osorio (5) - Anjali Ramhit (3) / Joris Peters (3) - Malou Willemen (3) 0-6, 4-6
19 mei 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 5-3
1e HE Brian Bozemoj (3) / Ronald Blonk (3) 6-3, 6-2
2e HE Roy Oldenburger (3) / Martijn Fens (3) 6-3, 0-6, 4-6
1e DE Linda Gerth-Verhoeve (2) / Vivian Polak (2) 4-6, 7-5, 1-6
2e DE Rikke de Koning (2) / Kimberley van Heugten (2) 6-4, 6-3
 HD Brian Bozemoj (4) - Stijn Paardekooper (3) / Ronald Blonk (3) - Christian Vroomen (3) 7-6, 3-6, [5-10]
 DD Femke van Diemen (2) - Rikke de Koning (3) / Debby Haak (3) - Vivian Polak (2) 6-4, 6-2
1e GD Stijn Paardekooper (3) - Linda Gerth-Verhoeve (2) / Christian Vroomen (3) - Debby Haak (3) 6-4, 6-0
2e GD Brian Bozemoj (4) - Femke van Diemen (2) / Martijn Fens (4) - Kimberley van Heugten (2) 6-3, 6-0

12 mei 2019 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / T.V. Smash Bergen op Zoom 2 8-0
1e HE Raphael Mujan (3) / Luc van de Gruiter (3) 6-2, 6-2
2e HE Abel Forger (4) / Brian Verschuure (4) 6-0, 6-4
1e DE Fien Peeters (3) / Ilja de Wolf (4) 6-0, 6-1
2e DE Isabella Mujan (4) / Maru Poppe (4) 6-1, 6-2
 HD Daniel Verbeek (4) - Abel Forger (4) / Luc van de Gruiter (4) - Toby de Klerk (3) 6-2, 4-6, [10-6]
 DD Fien Peeters (3) - Isabella Mujan (4) / Ilja de Wolf (4) - Maru Poppe (4) 6-2, 6-2
1e GD Fien Peeters (3) - Raphael Mujan (3) / Toby de Klerk (3) - Ilja de Wolf (4) 6-4, 6-3
2e GD Laurèl Polman (3) - Daniel Verbeek (4) / Maru Poppe (4) - Brian Verschuure (5) 6-0, 6-1
12 mei 2019 T.V. Prinsenbeek 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 5 0-8
1e HE Niels Bot (4) / Joey Dijkstra (3) 3-6, 2-6
2e HE Sander Braaksma (4) / Stein Driessen (3) 6-2, 3-6, 2-6
1e DE Sarah Peek (3) / Marit Kreugel (3) 1-6, 1-6
2e DE Ilona Snoeren (4) / Iris van de Ven (3) 6-3, 2-6, 0-6
 HD Niels Bot (4) - Erwin Stoffelen (4) / Stein Driessen (4) - Joey Dijkstra (3) 4-6, 4-6
 DD Maartje de Craen (3) - Ilona Snoeren (4) / Esmée Heini (4) - Iris van de Ven (3) 2-6, 0-6
1e GD Erwin Stoffelen (4) - Maartje de Craen (3) / Stein Driessen (4) - Marit Kreugel (3) 4-6, 4-6
2e GD Dennie van Opstal (4) - Sarah Peek (3) / Esmée Heini (4) - Joey Dijkstra (3) 7-5, 0-6, [7-10]
12 mei 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / B.L.T.V. (Breda) 2 7-1
1e HE Ronald Blonk (3) / Joris Peters (2) 1-6, 3-6
2e HE Martijn Fens (3) / Tommie Withagen (3) 7-5, 3-6, 7-6
1e DE Vivian Polak (2) / Michelle Hazenberg (2) 6-0, 6-0
2e DE Kimberley van Heugten (2) / Malou Willemen (3) 6-4, 6-2
 HD Ronald Blonk (3) - Christian Vroomen (3) / Michael Heffels (2) - Tommie Withagen (2) 6-7, 7-6, [10-6]
 DD Debby Haak (3) - Vivian Polak (2) / Kim Paulussen (3) - Malou Willemen (3) 6-0, 6-4
1e GD Debby Haak (3) - Christian Vroomen (3) / Michelle Hazenberg (4) - Michael Heffels (2) 6-1, 6-3
2e GD Kimberley van Heugten (2) - Martijn Fens (4) / Malou Willemen (3) - Joris Peters (3) 3-6, 6-3, [10-3]
12 mei 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-4
1e HE Brian Bozemoj (3) / Laurens Lammers (3) 6-3, 7-5
2e HE Stijn Paardekooper (3) / Aydan Gomez Osorio (4) 1-6, 6-0, 0-6
1e DE Linda Gerth-Verhoeve (2) / Liv Geurts (1) 6-7, 1-6
2e DE Rikke de Koning (2) / Naomi Hoogendam (4) 6-1, 6-2
 HD Brian Bozemoj (4) - Stijn Paardekooper (3) / Laurens Lammers (3) - Aydan Gomez Osorio (5) 6-4, 5-7, [3-10]
 DD Rikke de Koning (3) - Femke van Diemen (2) / Naomi Hoogendam (3) - Liv Geurts (1) 7-6, 7-5
1e GD Linda Gerth-Verhoeve (2) - Stijn Paardekooper (3) / Liv Geurts (1) - Laurens Lammers (3) 6-2, 6-3
2e GD Roy Oldenburger (4) - Femke van Diemen (2) / Naomi Hoogendam (3) - Aydan Gomez Osorio (5) 6-4, 1-6, [7-10]

22 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 5 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 2-6
1e HE Jari Alberts (3) / Daniel Verbeek (3) 2-6, 3-6
2e HE Stein Driessen (3) / Abel Forger (4) 3-6, 7-5, 6-3
1e DE Iris van de Ven (3) / Alexia Tashbaeva (3) 6-3, 6-3
2e DE Esmée Heini (3) / Laurèl Polman (3) 4-6, 2-6
 HD Joey Dijkstra (3) - Stein Driessen (4) / Raphael Mujan (3) - Daniel Verbeek (4) 6-2, 4-6, [9-11]
 DD Esmée Heini (4) - Marit Kreugel (3) / Isabella Mujan (4) - Alexia Tashbaeva (3) 3-6, 1-6
1e GD Jari Alberts (3) - Iris van de Ven (3) / Isabella Mujan (4) - Raphael Mujan (3) 6-1, 2-6, [7-10]
2e GD Joey Dijkstra (3) - Marit Kreugel (3) / Abel Forger (4) - Laurèl Polman (3) 6-7, 6-4, [5-10]
22 april 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 2 / T.V. Prinsenbeek 1 6-2
1e HE Toby de Klerk (3) / Erwin Stoffelen (4) 6-3, 6-3
2e HE Luc van de Gruiter (3) / Sander Braaksma (4) 4-6, 6-4, 4-6
1e DE Loes Siderius (2) / Sarah Peek (3) 7-6, 6-0
2e DE Maru Poppe (4) / Ilona Snoeren (4) 6-3, 6-7, 6-3
 HD Toby de Klerk (3) - Luc van de Gruiter (4) / Erwin Stoffelen (4) - Niels Bot (4) 6-4, 6-0
 DD Loes Siderius (2) - Lisanne Boeren (2) / Maartje de Craen (3) - Ilona Snoeren (4) 6-1, 3-6, [10-7]
1e GD Toby de Klerk (3) - Lisanne Boeren (2) / Sander Braaksma (3) - Sarah Peek (3) 6-4, 6-4
2e GD Luc van de Gruiter (4) - Maru Poppe (4) / Maartje de Craen (3) - Niels Bot (4) 2-6, 4-6
22 april 2019 B.L.T.V. (Breda) 2 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 3-5
1e HE Michael Heffels (2) / Brian Bozemoj (3) 6-4, 3-6, 3-6
2e HE Joris Peters (2) / Roy Oldenburger (3) 6-4, 6-4
1e DE Malou Willemen (3) / Rikke de Koning (2) 0-6, 5-7
2e DE Floor van Nunen (3) / Femke van Diemen (2) 3-6, 2-6
 HD Tommie Withagen (2) - Michael Heffels (2) / Brian Bozemoj (4) - Stijn Paardekooper (3) 7-5, 6-2
 DD Malou Willemen (3) - Kim Paulussen (3) / Linda Gerth-Verhoeve (2) - Rikke de Koning (3) 6-7, 2-6
1e GD Kim Paulussen (3) - Tommie Withagen (2) / Stijn Paardekooper (3) - Linda Gerth-Verhoeve (2) Walkover
2e GD Malou Willemen (3) - Joris Peters (3) / Roy Oldenburger (4) - Femke van Diemen (2) 6-4, 6-7, [10-8]
22 april 2019 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 6-2
1e HE Laurens Lammers (3) / Ronald Blonk (3) 6-3, 6-4
2e HE Aydan Gomez Osorio (4) / Martijn Fens (3) 6-7, 4-6
1e DE Liv Geurts (1) / Vivian Polak (2) 6-0, 6-1
2e DE Erika Vogelsang (2) / Kimberley van Heugten (2) 6-1, 6-4
 HD Laurens Lammers (3) - Aydan Gomez Osorio (5) / Christian Vroomen (3) - Ronald Blonk (3) 3-6, 6-2, [11-9]
 DD Liv Geurts (1) - Erika Vogelsang (1) / Kimberley van Heugten (2) - Vivian Polak (2) 6-1, 6-1
1e GD Laurens Lammers (3) - Erika Vogelsang (1) / Christian Vroomen (3) - Vivian Polak (2) 6-2, 6-3
2e GD Aydan Gomez Osorio (5) - Anjali Ramhit (3) / Martijn Fens (4) - Kimberley van Heugten (2) 4-6, 4-6

14 april 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 5 8-0
1e HE Jurriaan Bol (2) / Joey Dijkstra (3) 7-5, 6-2
2e HE Martijn Fens (3) / Jari Alberts (3) 6-3, 3-6, 6-2
1e DE Vivian Polak (2) / Marit Kreugel (3) 6-3, 6-3
2e DE Kimberley van Heugten (2) / Esmée Heini (3) 6-3, 6-2
 HD Christian Vroomen (3) - Ronald Blonk (3) / Stein Driessen (4) - Joey Dijkstra (3) 6-2, 6-4
 DD Vivian Polak (2) - Kimberley van Heugten (2) / Iris van de Ven (3) - Esmée Heini (4) 6-3, 6-3
1e GD Debby Haak (3) - Christian Vroomen (3) / Marit Kreugel (3) - Jari Alberts (3) 6-3, 6-3
2e GD Kimberley van Heugten (2) - Martijn Fens (4) / Iris van de Ven (3) - Stein Driessen (4) 5-7, 6-4, [10-7]
14 april 2019 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 3-5
1e HE Raphael Mujan (3) / Laurens Lammers (3) 6-4, 7-6
2e HE Daniel Verbeek (3) / Aydan Gomez Osorio (4) 7-6, 6-4
1e DE Alexia Tashbaeva (3) / Erika Vogelsang (2) 4-6, 2-6
2e DE Isabella Mujan (4) / Anjali Ramhit (4) 4-6, 1-6
 HD Raphael Mujan (3) - Daniel Verbeek (4) / Aydan Gomez Osorio (5) - Laurens Lammers (3) 6-4, 2-6, [8-10]
 DD Laurèl Polman (3) - Alexia Tashbaeva (3) / Naomi Hoogendam (3) - Erika Vogelsang (1) 5-7, 2-6
1e GD Raphael Mujan (3) - Isabella Mujan (4) / Laurens Lammers (3) - Erika Vogelsang (1) 2-6, 1-6
2e GD Daniel Verbeek (4) - Laurèl Polman (3) / Naomi Hoogendam (3) - Aydan Gomez Osorio (5) 6-7, 6-4, [10-8]
14 april 2019 T.V. Prinsenbeek 1 / B.L.T.V. (Breda) 2 1-7
1e HE Sander Braaksma (4) / Michael Heffels (2) 2-6, 2-6
2e HE Erwin Stoffelen (4) / Joris Peters (2) Walkover
1e DE Maartje de Craen (3) / Malou Willemen (3) 4-6, 4-6
2e DE Sarah Peek (3) / Floor van Nunen (3) 5-7, 6-4, 1-0 Opgave
 HD Sander Braaksma (3) - Erwin Stoffelen (4) / Michael Heffels (2) - Joris Peters (3) 0-6, 1-6
 DD Ilona Snoeren (4) - Sarah Peek (3) / Malou Willemen (3) - Kim Paulussen (3) 6-2, 1-6, [3-10]
1e GD Sander Braaksma (3) - Maartje de Craen (3) / Joris Peters (3) - Malou Willemen (3) 2-6, 1-6
2e GD Erwin Stoffelen (4) - Sarah Peek (3) / Michael Heffels (2) - Floor van Nunen (4) 6-7, 4-6
14 april 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / T.V. Smash Bergen op Zoom 2 8-0
1e HE Stijn Paardekooper (3) / Toby de Klerk (3) 7-6, 6-1
2e HE Roy Oldenburger (3) / Brian Verschuure (4) 6-4, 6-2
1e DE Linda Gerth-Verhoeve (2) / Suzanne van de Kar (3) Walkover
2e DE Rikke de Koning (2) / Maru Poppe (4) 6-2, 6-0
 HD Brian Bozemoj (4) - Stijn Paardekooper (3) / Brian Verschuure (5) - Toby de Klerk (3) 5-7, 7-6, [10-5]
 DD Femke van Diemen (2) - Linda Gerth-Verhoeve (2) / Suzanne van de Kar (4) - Maru Poppe (4) 6-2, 6-1
1e GD Femke van Diemen (2) - Roy Oldenburger (4) / Maru Poppe (4) - Toby de Klerk (3) 7-5, 6-1
2e GD Brian Bozemoj (4) - Rikke de Koning (3) / Suzanne van de Kar (4) - Brian Verschuure (5) 6-2, 6-3

7 april 2019 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.V. Prinsenbeek 1 7-1
1e HE Laurens Lammers (3) / Sander Braaksma (4) 3-6, 6-2, 4-6
2e HE Aydan Gomez Osorio (4) / Erwin Stoffelen (4) 6-1, 6-1
1e DE Erika Vogelsang (2) / Maartje de Craen (3) 6-1, 6-0
2e DE Anjali Ramhit (4) / Ilona Snoeren (4) 6-0, 6-2
 HD Aydan Gomez Osorio (5) - Laurens Lammers (3) / Sander Braaksma (3) - Erwin Stoffelen (4) Walkover
 DD Naomi Hoogendam (3) - Anjali Ramhit (3) / Sarah Peek (3) - Ilona Snoeren (4) 6-1, 6-4
1e GD Laurens Lammers (3) - Erika Vogelsang (1) / Maartje de Craen (3) - Sander Braaksma (3) 6-2, 6-2
2e GD Aydan Gomez Osorio (5) - Naomi Hoogendam (3) / Sarah Peek (3) - Erwin Stoffelen (4) 7-6, 6-1
7 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 5 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 1-7
1e HE Joey Dijkstra (3) / Brian Bozemoj (3) 1-6, 4-6
2e HE Stein Driessen (3) / Roy Oldenburger (3) 2-6, 7-5, 6-4
1e DE Marit Kreugel (3) / Linda Gerth-Verhoeve (2) 6-2, 1-6, 2-6
2e DE Iris van de Ven (3) / Rikke de Koning (2) 1-6, 5-7
 HD Jari Alberts (3) - Joey Dijkstra (3) / Brian Bozemoj (4) - Stijn Paardekooper (3) 1-6, 1-6
 DD Esmée Heini (4) - Iris van de Ven (3) / Linda Gerth-Verhoeve (2) - Femke van Diemen (2) 1-6, 2-6
1e GD Esmée Heini (4) - Jari Alberts (3) / Stijn Paardekooper (3) - Linda Gerth-Verhoeve (2) 1-6, 2-6
2e GD Marit Kreugel (3) - Stein Driessen (4) / Femke van Diemen (2) - Roy Oldenburger (4) 1-6, 1-6
7 april 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 0-8
1e HE Luc van de Gruiter (3) / Ronald Blonk (3) 4-6, 3-6
2e HE Brian Verschuure (4) / Martijn Fens (3) 3-6, 4-6
1e DE Suzanne van de Kar (3) / Vivian Polak (2) 2-6, 2-6
2e DE Maru Poppe (4) / Kimberley van Heugten (2) 1-6, 1-6
 HD Luc van de Gruiter (4) - Toby de Klerk (3) / Christian Vroomen (3) - Ronald Blonk (3) 5-7, 4-6
 DD Suzanne van de Kar (4) - Maru Poppe (4) / Vivian Polak (2) - Kimberley van Heugten (2) 0-6, 3-6
1e GD Toby de Klerk (3) - Suzanne van de Kar (4) / Debby Haak (3) - Christian Vroomen (3) 2-6, 3-6
2e GD Brian Verschuure (5) - Maru Poppe (4) / Kimberley van Heugten (2) - Martijn Fens (4) 2-6, 3-6
7 april 2019 B.L.T.V. (Breda) 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 5-3
1e HE Joris Peters (2) / Raphael Mujan (3) 4-6, 5-7
2e HE Tommie Withagen (3) / Daniel Verbeek (3) 6-3, 3-6, 3-6
1e DE Malou Willemen (3) / Fien Peeters (3) 7-6, 6-1
2e DE Floor van Nunen (3) / Laurèl Polman (3) 6-0, 6-3
 HD Tommie Withagen (2) - Michael Heffels (2) / Daniel Verbeek (4) - Julien Verbeek (3) 7-6, 3-6, [10-8]
 DD Malou Willemen (3) - Floor van Nunen (4) / Laurèl Polman (3) - Isabella Mujan (4) 7-5, 6-0
1e GD Michael Heffels (2) - Kim Paulussen (3) / Raphael Mujan (3) - Fien Peeters (3) 5-7, 6-7
2e GD Joris Peters (3) - Floor van Nunen (4) / Daniel Verbeek (4) - Isabella Mujan (4) 6-3, 7-5