Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 5
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd 2e klasse afdelingnr 5

Stand

GespeeldPunten
T.V. Smash Bergen op Zoom 1 7 42
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 4 7 35
Oegstgeester L.T.C. 1 7 30
G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 7 29
B.L.T.V. (Breda) 1 7 28
T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 7 26
G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 7 24
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 7 10

Uitslagen

2 juni 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 4 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 5-3
1e HE Bram Bruinse (3) / Davy Visser (3) 6-0, 4-6, 6-3
2e HE Tim Jansen (3) / Cas de Ruiter (5) 6-4, 7-5
1e DE Denise Smits (2) / Lois van de Fliert (3) 6-3, 6-4
2e DE Eveline Folkerts (3) / Marieke Zegwaart (3) 3-6, 0-6
 HD Tim Jansen (3) - Arthur Pinkse (2) / Davy Visser (3) - Steven Boertjes (4) 7-5, 6-0
 DD Merlin Passchier (2) - Denise Smits (2) / Lois van de Fliert (3) - Marieke Zegwaart (2) 4-6, 2-6
1e GD Arthur Pinkse (2) - Denise Smits (2) / Lois van de Fliert (3) - Davy Visser (3) Walkover
2e GD Bram Bruinse (3) - Merlin Passchier (2) / Marieke Zegwaart (2) - Cas de Ruiter (4) 6-3, 6-3
2 juni 2019 B.L.T.V. (Breda) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 8-0
1e HE Lars de Boer (3) / Jeroen Plaisier (3) 6-2, 6-2
2e HE Björn Klaassen (3) / Victor van Rossen (4) 6-0, 6-4
1e DE Karen Evers (2) / Dunya Charalampopoulos (3) 6-2, 6-2
2e DE Janneke Luitjes (4) / Elçin Özcan (4) 6-1, 6-2
 HD Michael Heffels (2) - Björn Klaassen (2) / Jeroen Plaisier (3) - Victor van Rossen (4) 6-4, 6-2
 DD Anne Luijpen (2) - Janneke Luitjes (2) / Rachelle Starreveld (3) - Dunya Charalampopoulos (5) 7-6, 7-6
1e GD Michael Heffels (2) - Anne Luijpen (2) / Jeroen Plaisier (3) - Rachelle Starreveld (3) 6-2, 5-7, [10-3]
2e GD Lars de Boer (3) - Janneke Luitjes (2) / Elçin Özcan (3) - Victor van Rossen (4) 6-0, 6-1
2 juni 2019 T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 4-4
1e HE Bart Dane (2) / Bas Middelkoop (3) 6-1, 6-2
2e HE Floris Van Dort (3) / Jop Peelen (3) 6-4, 6-1
1e DE Hanneke Lodewijks (2) / Ilona van de Wetering (2) 6-0, 6-0
2e DE Annemiek Wissink (3) / Moniqúe Zuur (2) 0-6, 0-6
 HD Floris Van Dort (4) - Stijn Hamers (3) / Ronald Tijveleijn (2) - Jan-Kees Amesz (4) 2-6, 3-6
 DD Hanneke Lodewijks (2) - Michèle Dane-Steffen (2) / Ilona van de Wetering (2) - Moniqúe Zuur (2) 2-6, 4-6
1e GD Hanneke Lodewijks (2) - Bart Dane (3) / Eliza Mulder (4) - Jop Peelen (2) 6-2, 6-0
2e GD Michèle Dane-Steffen (2) - Stijn Hamers (3) / Ilona van de Wetering (2) - Jan-Kees Amesz (4) 4-6, 6-3, [3-10]
2 juni 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 7-1
1e HE Dylan de Ruiter (2) / Jasper de Regt (2) 6-7, 6-4, 2-1 Opgave
2e HE Daan Hendriks (3) / Stijn de Mooy (3) 4-6, 2-6
1e DE Bernice van de Velde (2) / Marente Sijbesma (3) 6-4, 6-2
2e DE Fréderique van de Velde (2) / Julia te Velde (3) 6-0, 6-2
 HD Daan Hendriks (4) - Martijn Janssens (3) / Stijn de Mooy (3) - Jasper de Regt (2) Walkover
 DD Loes Siderius (2) - Fréderique van de Velde (3) / Marente Sijbesma (5) - Dominique Yeo (4) 6-3, 7-5
1e GD Martijn Janssens (3) - Bernice van de Velde (2) / Julia te Velde (3) - Stijn de Mooy (3) 6-4, 3-6, [10-8]
2e GD Dylan de Ruiter (3) - Loes Siderius (2) / Marente Sijbesma (5) - Jasper de Regt (2) Walkover

30 mei 2019 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 3-5
1e HE Davy Visser (3) / Jan-Kees Amesz (3) 6-3, 4-6, 7-5
2e HE Merlijn Salari (4) / Bas Middelkoop (3) 3-6, 5-7
1e DE Marieke Zegwaart (3) / Moniqúe Zuur (2) 7-5, 6-7, 1-6
2e DE Lois van de Fliert (3) / Eliza Mulder (3) 6-2, 6-1
 HD Merlijn Salari (4) - Davy Visser (3) / Jan-Kees Amesz (4) - Jop Peelen (2) 6-7, 7-6, [10-6]
 DD Lois van de Fliert (3) - Tessa Kwakernaak (3) / Ilona van de Wetering (2) - Moniqúe Zuur (2) 6-7, 1-6
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover

26 mei 2019 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 4 3-5
1e HE Jop Peelen (3) / Bram Bruinse (3) 3-6, 7-6, 3-6
2e HE Bas Middelkoop (3) / Tim Jansen (3) 6-7, 3-6
1e DE Ilona van de Wetering (2) / Denise Smits (2) 6-0, 1-6, 6-3
2e DE Eliza Mulder (3) / Merlin Passchier (3) 6-4, 7-5
 HD Jan-Kees Amesz (4) - Bas Middelkoop (3) / Tim Jansen (3) - Arthur Pinkse (2) 7-5, 4-6, [8-10]
 DD Ilona van de Wetering (2) - Moniqúe Zuur (2) / Eveline Folkerts (2) - Merlin Passchier (2) 6-2, 6-4
1e GD Jan-Kees Amesz (4) - Moniqúe Zuur (2) / Arthur Pinkse (2) - Denise Smits (2) 7-5, 6-7, [8-10]
2e GD Jop Peelen (2) - Eliza Mulder (4) / Bram Bruinse (3) - Eveline Folkerts (2) 6-3, 3-6, [6-10]
26 mei 2019 Oegstgeester L.T.C. 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 7-1
1e HE Jasper de Regt (2) / Michael Heffels (2) 6-1, 6-0
2e HE Stijn de Mooy (3) / Tommie Withagen (3) 6-1, 6-3
1e DE Marente Sijbesma (3) / Anne Luijpen (3) 6-4, 6-2
2e DE Dominique Yeo (3) / Janneke Luitjes (4) 6-1, 4-6, 6-1
 HD Stijn de Mooy (3) - Jasper de Regt (2) / Tommie Withagen (2) - Michael Heffels (2) 6-7, 6-7
 DD Marente Sijbesma (5) - Dominique Yeo (4) / Anne Luijpen (2) - Janneke Luitjes (2) 7-5, 7-5
1e GD Stijn de Mooy (3) - Dominique Yeo (4) / Tommie Withagen (2) - Janneke Luitjes (2) 6-2, 6-1
2e GD Jasper de Regt (2) - Marente Sijbesma (5) / Anne Luijpen (2) - Michael Heffels (2) 7-5, 5-7, [11-9]
26 mei 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 7-1
1e HE Tom van Ooij (3) / Victor van Rossen (4) 6-2, 6-0
2e HE Daan Hendriks (3) / Tomi van den Ham (4) 4-6, 6-1, 7-6
1e DE Bernice van de Velde (2) / Rachelle Starreveld (3) 6-2, 6-1
2e DE Loes Siderius (2) / Susanne Rehorst (4) 6-2, 6-2
 HD Dylan de Ruiter (3) - Tom van Ooij (2) / Tomi van den Ham (4) - Victor van Rossen (4) 3-6, 6-3, [8-10]
 DD Loes Siderius (2) - Fréderique van de Velde (3) / Rachelle Starreveld (3) - Dunya Charalampopoulos (5) 6-2, 6-4
1e GD Dylan de Ruiter (3) - Bernice van de Velde (2) / Susanne Rehorst (4) - Victor van Rossen (4) 6-2, 6-1
2e GD Daan Hendriks (4) - Fréderique van de Velde (3) / Tomi van den Ham (4) - Dunya Charalampopoulos (5) 7-6, 6-7, [10-7]
26 mei 2019 T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 6-2
1e HE Bart Dane (2) / Davy Visser (3) 6-1, 6-3
2e HE Stijn Hamers (4) / Steven Boertjes (5) 6-3, 6-2
1e DE Hanneke Lodewijks (2) / Marieke Zegwaart (3) 6-4, 6-3
2e DE Annemiek Wissink (3) / Lois van de Fliert (3) 1-6, 2-6
 HD Floris Van Dort (4) - Stijn Hamers (3) / Merlijn Salari (4) - Davy Visser (3) 6-3, 1-6, [10-7]
 DD Hanneke Lodewijks (2) - Michèle Dane-Steffen (2) / Lois van de Fliert (3) - Tessa Kwakernaak (3) 6-2, 6-1
1e GD Hanneke Lodewijks (2) - Bart Dane (3) / Marieke Zegwaart (2) - Merlijn Salari (4) 6-1, 6-1
2e GD Michèle Dane-Steffen (2) - Floris Van Dort (4) / Lois van de Fliert (3) - Davy Visser (3) 5-7, 2-6

19 mei 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-6
1e HE Tomi van den Ham (4) / Jasper de Regt (2) 1-6, 3-6
2e HE Victor van Rossen (4) / Stijn de Mooy (3) 3-6, 2-6
1e DE Dunya Charalampopoulos (3) / Marente Sijbesma (3) 3-6, 4-6
2e DE Rachelle Starreveld (3) / Dominique Yeo (3) 3-6, 6-4, 6-2
 HD Victor van Rossen (4) - Jeroen Plaisier (3) / Michiel Greidanus (2) - Stijn de Mooy (3) 3-6, 2-6
 DD Rachelle Starreveld (3) - Elçin Özcan (3) / Marente Sijbesma (5) - Dominique Yeo (4) 6-4, 0-6, [3-10]
1e GD Rachelle Starreveld (3) - Jeroen Plaisier (3) / Michiel Greidanus (2) - Dominique Yeo (4) 6-4, 6-2
2e GD Elçin Özcan (3) - Victor van Rossen (4) / Marente Sijbesma (5) - Jasper de Regt (2) 2-6, 2-6
19 mei 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 4 / T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 4-4
1e HE Tim Jansen (3) / Floris Van Dort (3) 6-1, 6-1
2e HE Bram Bruinse (3) / Stijn Hamers (4) 6-3, 6-4
1e DE Denise Smits (2) / Hanneke Lodewijks (2) 6-7, 4-6
2e DE Eveline Folkerts (3) / Annemiek Wissink (3) 7-5, 2-6, 6-7
 HD Bram Bruinse (3) - Arthur Pinkse (2) / Stijn Hamers (3) - Bart Dane (3) 4-6, 6-3, [10-6]
 DD Merlin Passchier (2) - Denise Smits (2) / Michèle Dane-Steffen (2) - Annemiek Wissink (2) 6-4, 5-7, [10-3]
1e GD Arthur Pinkse (2) - Merlin Passchier (2) / Hanneke Lodewijks (2) - Bart Dane (3) 3-6, 2-6
2e GD Tim Jansen (3) - Eveline Folkerts (2) / Michèle Dane-Steffen (2) - Floris Van Dort (4) 3-6, 6-3, [7-10]
19 mei 2019 B.L.T.V. (Breda) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 3-5
1e HE Lars de Boer (3) / Dylan de Ruiter (2) 6-4, 6-2
2e HE Björn Klaassen (3) / Daan Hendriks (3) 6-0, 0-6, 2-6
1e DE Anne Luijpen (3) / Bernice van de Velde (2) 2-6, 1-6
2e DE Janneke Luitjes (4) / Fréderique van de Velde (2) 3-6 Opgave
 HD Lars de Boer (3) - Björn Klaassen (2) / Daan Hendriks (4) - Martijn Janssens (3) 7-6, 0-2Opgave
 DD Anne Luijpen (2) - Janneke Luitjes (2) / Loes Siderius (2) - Fréderique van de Velde (3) 0-6, 4-6
1e GD Björn Klaassen (2) - Janneke Luitjes (2) / Dylan de Ruiter (3) - Bernice van de Velde (2) Walkover
2e GD Lars de Boer (3) - Anne Luijpen (2) / Daan Hendriks (4) - Fréderique van de Velde (3) 6-3, 6-3

12 mei 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 2-6
1e HE Victor van Rossen (4) / Davy Visser (3) 1-6, 0-6
2e HE Tomi van den Ham (4) / Merlijn Salari (4) 6-3, 6-3
1e DE Dunya Charalampopoulos (3) / Marieke Zegwaart (3) 0-6, 1-6
2e DE Susanne Rehorst (4) / Lois van de Fliert (3) 3-6, 7-6, 5-7
 HD Victor van Rossen (4) - Nik van den Berg (3) / Merlijn Salari (4) - Steven Boertjes (4) 6-3, 6-4
 DD Elçin Özcan (3) - Susanne Rehorst (4) / Marieke Zegwaart (2) - Tessa Kwakernaak (3) 0-6, 1-6
1e GD Elçin Özcan (3) - Nik van den Berg (3) / Davy Visser (3) - Lois van de Fliert (3) 1-6, 2-6
2e GD Victor van Rossen (4) - Rachelle Starreveld (3) / Steven Boertjes (4) - Marieke Zegwaart (2) 6-4, 3-6, [10-12]
12 mei 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 8-0
1e HE Dylan de Ruiter (2) / Bart Dane (2) 2-6, 6-3, 6-4
2e HE Daan Hendriks (3) / Floris Van Dort (3) 6-1, 6-3
1e DE Loes Siderius (2) / Michèle Dane-Steffen (2) 6-3, 6-1
2e DE Bernice van de Velde (2) / Annemiek Wissink (3) 6-2, 6-3
 HD Martijn Janssens (3) - Dylan de Ruiter (3) / Floris Van Dort (4) - Stijn Hamers (3) 6-4, 6-4
 DD Loes Siderius (2) - Fréderique van de Velde (3) / Michèle Dane-Steffen (2) - Annemiek Wissink (2) 6-0, 6-1
1e GD Martijn Janssens (3) - Bernice van de Velde (2) / Stijn Hamers (3) - Annemiek Wissink (2) 6-2, 6-3
2e GD Daan Hendriks (4) - Fréderique van de Velde (3) / Bart Dane (3) - Michèle Dane-Steffen (2) 6-4, 6-3
12 mei 2019 Oegstgeester L.T.C. 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 4-4
1e HE Michiel Greidanus (2) / Jan-Kees Amesz (3) 6-2, 6-7, 6-4
2e HE Stijn de Mooy (3) / Jop Peelen (3) 6-3, 6-0
1e DE Dominique Yeo (3) / Moniqúe Zuur (2) 1-6, 1-6
2e DE Marente Sijbesma (3) / Ilona van de Wetering (2) 6-7, 6-2, 6-0
 HD Stijn de Mooy (3) - Jasper de Regt (2) / Jan-Kees Amesz (4) - Bas Middelkoop (3) 7-5, 6-4
 DD Marente Sijbesma (5) - Julia te Velde (3) / Ilona van de Wetering (2) - Moniqúe Zuur (2) 3-6, 3-6
1e GD Jasper de Regt (2) - Julia te Velde (3) / Moniqúe Zuur (2) - Jop Peelen (2) 6-7, 1-6
2e GD Michiel Greidanus (2) - Dominique Yeo (4) / Bas Middelkoop (3) - Ilona van de Wetering (2) 6-7, 4-6
12 mei 2019 B.L.T.V. (Breda) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 4 2-6
1e HE Björn Klaassen (3) / Tim Jansen (3) 6-4, 7-6
2e HE Lars de Boer (3) / Bram Bruinse (3) 6-1, 6-2
1e DE Dorien Lambrechts (3) / Denise Smits (2) 4-6, 6-4, 3-6
2e DE Janneke Luitjes (4) / Merlin Passchier (3) 0-6, 6-4, 4-6
 HD Lars de Boer (3) - Björn Klaassen (2) / Tim Jansen (3) - Arthur Pinkse (2) 3-6, 0-6
 DD Anne Luijpen (2) - Dorien Lambrechts (3) / Eveline Folkerts (2) - Merlin Passchier (2) 2-6, 5-7
1e GD Björn Klaassen (2) - Anne Luijpen (2) / Denise Smits (2) - Arthur Pinkse (2) 5-7, 4-6
2e GD Janneke Luitjes (2) - Lars de Boer (3) / Eveline Folkerts (2) - Bram Bruinse (3) 6-2, 2-6, [5-10]

22 april 2019 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 7-1
1e HE Bas Middelkoop (3) / Tomi van den Ham (4) 6-3, 7-5
2e HE Jop Peelen (3) / Victor van Rossen (4) 6-2, 6-1
1e DE Moniqúe Zuur (2) / Dunya Charalampopoulos (3) 6-2, 6-1
2e DE Eliza Mulder (3) / Susanne Rehorst (4) 4-6, 3-6
 HD Bas Middelkoop (3) - Jop Peelen (2) / Victor van Rossen (4) - Tomi van den Ham (4) 1-6, 6-1, [10-7]
 DD Ilona van de Wetering (2) - Moniqúe Zuur (2) / Dunya Charalampopoulos (5) - Elçin Özcan (3) 6-1, 6-0
1e GD Bas Middelkoop (3) - Ilona van de Wetering (2) / Tomi van den Ham (4) - Elçin Özcan (3) 6-2, 6-3
2e GD Jop Peelen (2) - Eliza Mulder (4) / Susanne Rehorst (4) - Victor van Rossen (4) 6-1, 6-0
22 april 2019 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 5-3
1e HE Merlijn Salari (4) / Romano Frantzen (2) 1-6, 0-6
2e HE Steven Boertjes (5) / Stijn de Mooy (3) 2-6, 3-6
1e DE Marieke Zegwaart (3) / Marente Sijbesma (3) 6-3, 6-3
2e DE Lois van de Fliert (3) / Dominique Yeo (3) 6-4, 6-2
 HD Merlijn Salari (4) - Davy Visser (3) / Romano Frantzen (2) - Jasper de Regt (2) 7-6, 6-3
 DD Lois van de Fliert (3) - Marieke Zegwaart (2) / Julia te Velde (3) - Dominique Yeo (4) 6-3, 6-1
1e GD Steven Boertjes (4) - Marieke Zegwaart (2) / Stijn de Mooy (3) - Julia te Velde (3) 3-6, 5-7
2e GD Davy Visser (3) - Lois van de Fliert (3) / Jasper de Regt (2) - Marente Sijbesma (5) 7-6, 6-2
22 april 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 4 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 3-5
1e HE Bram Bruinse (3) / Martijn Janssens (2) 6-2, 6-3
2e HE Tim Jansen (3) / Dylan de Ruiter (2) 6-1, 6-2
1e DE Denise Smits (2) / Bernice van de Velde (2) 7-6, 5-7, 4-6
2e DE Eveline Folkerts (3) / Fréderique van de Velde (2) 3-6, 6-7
 HD Bram Bruinse (3) - Arthur Pinkse (2) / Daan Hendriks (4) - Dylan de Ruiter (3) 7-6, 6-2
 DD Merlin Passchier (2) - Denise Smits (2) / Bernice van de Velde (2) - Fréderique van de Velde (3) 4-6, 1-6
1e GD Arthur Pinkse (2) - Eveline Folkerts (2) / Martijn Janssens (3) - Bernice van de Velde (2) 4-6, 2-6
2e GD Tim Jansen (3) - Merlin Passchier (2) / Fréderique van de Velde (3) - Daan Hendriks (4) 3-6, 5-7
22 april 2019 T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 5-3
1e HE Bart Dane (2) / Nik Olyslager (3) Walkover
2e HE Stijn Hamers (4) / Björn Klaassen (3) [30-30]
1e DE Michèle Dane-Steffen (2) / Cathelijn Brinkman (3) 6-1, 6-2
2e DE Annemiek Wissink (3) / Janneke Luitjes (4) 7-5, 6-7, 7-5
 HD Bart Dane (3) - Floris Van Dort (4) / Björn Klaassen (2) - Nik Olyslager (4) 4-6, 6-3, [8-10]
 DD Michèle Dane-Steffen (2) - Annemiek Wissink (2) / Cathelijn Brinkman (2) - Anne Luijpen (2) 4-6, 2-6
1e GD Michèle Dane-Steffen (2) - Bart Dane (3) / Anne Luijpen (2) - Björn Klaassen (2) 6-4, 6-4
2e GD Annemiek Wissink (2) - Floris Van Dort (4) / Janneke Luitjes (2) - Nik Olyslager (4) 6-3, 2-6, [10-5]

14 april 2019 Oegstgeester L.T.C. 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 4 3-5
1e HE Romano Frantzen (2) / Tim Jansen (3) 6-2, 6-3
2e HE Stijn de Mooy (3) / Bram Bruinse (3) 6-1, 6-4
1e DE Marente Sijbesma (3) / Denise Smits (2) 7-6, 4-6, 5-7
2e DE Julia te Velde (3) / Eveline Folkerts (3) 4-6, 6-2, 5-7
 HD Romano Frantzen (2) - Jasper de Regt (2) / Tim Jansen (3) - Arthur Pinkse (2) 6-2, 6-3
 DD Marente Sijbesma (5) - Dominique Yeo (4) / Merlin Passchier (2) - Denise Smits (2) 2-6, 1-6
1e GD Romano Frantzen (2) - Dominique Yeo (4) / Arthur Pinkse (2) - Eveline Folkerts (2) 4-6, 2-6
2e GD Jasper de Regt (2) - Marente Sijbesma (5) / Bram Bruinse (3) - Merlin Passchier (2) 6-4, 6-7, [5-10]
14 april 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 / T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 3-5
1e HE Victor van Rossen (4) / Bart Dane (2) 2-6, 0-6
2e HE Tomi van den Ham (4) / Floris Van Dort (3) 1-6, 4-6
1e DE Dunya Charalampopoulos (3) / Michèle Dane-Steffen (2) 6-4, 1-6, 6-2
2e DE Susanne Rehorst (4) / Annemiek Wissink (3) 6-1, 6-1
 HD Tomi van den Ham (4) - Victor van Rossen (4) / Floris Van Dort (4) - Stijn Hamers (3) 6-3, 7-6
 DD Susanne Rehorst (4) - Elçin Özcan (3) / Michèle Dane-Steffen (2) - Annemiek Wissink (2) 2-6, 0-6
1e GD Victor van Rossen (4) - Elçin Özcan (3) / Bart Dane (3) - Michèle Dane-Steffen (2) 2-6, 2-6
2e GD Tomi van den Ham (4) - Dunya Charalampopoulos (5) / Annemiek Wissink (2) - Stijn Hamers (3) 4-6, 4-6
14 april 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 6-2
1e HE Martijn Janssens (2) / Davy Visser (3) 6-2, 2-6, 6-4
2e HE Daan Hendriks (3) / Merlijn Salari (4) 6-1, 6-2
1e DE Bernice van de Velde (2) / Marieke Zegwaart (3) 6-7, 6-1, 6-2
2e DE Fréderique van de Velde (2) / Lois van de Fliert (3) 6-3, 4-6, 5-7
 HD Dylan de Ruiter (3) - Martijn Janssens (3) / Steven Boertjes (4) - Merlijn Salari (4) 6-3, 2-6, [10-5]
 DD Loes Siderius (2) - Bernice van de Velde (2) / Lois van de Fliert (3) - Tessa Kwakernaak (3) 6-3, 6-2
1e GD Dylan de Ruiter (3) - Fréderique van de Velde (3) / Merlijn Salari (4) - Marieke Zegwaart (2) 7-5, 6-3
2e GD Daan Hendriks (4) - Loes Siderius (2) / Davy Visser (3) - Lois van de Fliert (3) 5-7, 6-4, [6-10]
14 april 2019 B.L.T.V. (Breda) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 6-2
1e HE Björn Klaassen (3) / Jan-Kees Amesz (3) 7-5, 6-2
2e HE Lars de Boer (3) / Bas Middelkoop (3) 6-1, 6-2
1e DE Cathelijn Brinkman (3) / Ilona van de Wetering (2) 3-6, 6-7
2e DE Janneke Luitjes (4) / Eliza Mulder (3) 6-3, 6-0
 HD Lars de Boer (3) - Björn Klaassen (2) / Jan-Kees Amesz (4) - Jop Peelen (2) 6-3, 6-3
 DD Anne Luijpen (2) - Janneke Luitjes (2) / Ilona van de Wetering (2) - Moniqúe Zuur (2) 0-6, 1-6
1e GD Björn Klaassen (2) - Anne Luijpen (2) / Moniqúe Zuur (2) - Jop Peelen (2) 1-6, 6-2, [10-4]
2e GD Lars de Boer (3) - Cathelijn Brinkman (2) / Ilona van de Wetering (2) - Bas Middelkoop (3) 4-6, 7-6, [10-8]

7 april 2019 T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-6
1e HE Bart Dane (2) / Romano Frantzen (2) 5-7, 3-6
2e HE Floris Van Dort (3) / Stijn de Mooy (3) 4-6, 2-6
1e DE Michèle Dane-Steffen (2) / Marente Sijbesma (3) 5-7, 4-6
2e DE Annemiek Wissink (3) / Dominique Yeo (3) 6-3, 6-1
 HD Floris Van Dort (4) - Stijn Hamers (3) / Jasper de Regt (2) - Romano Frantzen (2) 2-6, 3-6
 DD Michèle Dane-Steffen (2) - Annemiek Wissink (2) / Julia te Velde (3) - Dominique Yeo (4) 6-4, 6-2
1e GD Stijn Hamers (3) - Annemiek Wissink (2) / Stijn de Mooy (3) - Julia te Velde (3) 6-7, 1-6
2e GD Bart Dane (3) - Michèle Dane-Steffen (2) / Jasper de Regt (2) - Marente Sijbesma (5) 5-7, 6-7
7 april 2019 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-4
1e HE Jan-Kees Amesz (3) / Martijn Janssens (2) 3-6, 3-6
2e HE Bas Middelkoop (3) / Dylan de Ruiter (2) 6-7, 3-6
1e DE Moniqúe Zuur (2) / Bernice van de Velde (2) 2-6, 4-6
2e DE Ilona van de Wetering (2) / Fréderique van de Velde (2) 6-1, 6-4
 HD Jan-Kees Amesz (4) - Jop Peelen (2) / Dylan de Ruiter (3) - Daan Hendriks (4) 6-4, 7-6
 DD Ilona van de Wetering (2) - Moniqúe Zuur (2) / Loes Siderius (2) - Bernice van de Velde (2) 6-4, 6-3
1e GD Jop Peelen (2) - Moniqúe Zuur (2) / Bernice van de Velde (2) - Martijn Janssens (3) 7-5, 1-6, [10-4]
2e GD Bas Middelkoop (3) - Ilona van de Wetering (2) / Fréderique van de Velde (3) - Daan Hendriks (4) 6-7, 5-7
7 april 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 4 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 7-1
1e HE Tim Jansen (3) / Tomi van den Ham (4) 4-6, 6-2, 6-1
2e HE Bram Bruinse (3) / Victor van Rossen (4) 6-1, 7-5
1e DE Denise Smits (2) / Dunya Charalampopoulos (3) 6-4, 6-1
2e DE Eveline Folkerts (3) / Susanne Rehorst (4) 4-6, 5-7
 HD Arthur Pinkse (2) - Bram Bruinse (3) / Tomi van den Ham (4) - Victor van Rossen (4) 6-4, 6-1
 DD Denise Smits (2) - Merlin Passchier (2) / Dunya Charalampopoulos (5) - Elçin Özcan (3) 6-3, 6-0
1e GD Arthur Pinkse (2) - Denise Smits (2) / Tomi van den Ham (4) - Elçin Özcan (3) 6-2, 6-2
2e GD Tim Jansen (3) - Merlin Passchier (2) / Dunya Charalampopoulos (5) - Victor van Rossen (4) 6-3, 6-1
7 april 2019 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 3-5
1e HE Davy Visser (3) / Lars de Boer (3) 4-6, 6-3, 5-7
2e HE Merlijn Salari (4) / Björn Klaassen (3) 1-6, 4-6
1e DE Marieke Zegwaart (3) / Cathelijn Brinkman (3) 6-2, 6-2
2e DE Lois van de Fliert (3) / Janneke Luitjes (4) 6-2, 6-0
 HD Steven Boertjes (4) - Merlijn Salari (4) / Lars de Boer (3) - Björn Klaassen (2) 2-6, 4-6
 DD Lois van de Fliert (3) - Tessa Kwakernaak (3) / Anne Luijpen (2) - Janneke Luitjes (2) 7-5, 7-5
1e GD Davy Visser (3) - Lois van de Fliert (3) / Björn Klaassen (2) - Anne Luijpen (2) 7-6, 6-7, [7-10]
2e GD Steven Boertjes (4) - Marieke Zegwaart (2) / Lars de Boer (3) - Cathelijn Brinkman (2) 6-4, 1-6, [7-10]