Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 4
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd 2e klasse afdelingnr 4

Stand

GespeeldPunten
T.C. Bemmel 1 7 39
L.T.V. Berlicum 1 7 38
R.C. Borne 2 7 37
T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 7 31
A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 7 30
E.L.T.V. (Eindhoven) 2 7 22
Neder Veluwse Lawn Tennis Bond (Wageningen) 1 7 20
T.V. 't Root (Asten) 1 7 7

Uitslagen

2 juni 2019 R.C. Borne 2 / T.V. 't Root (Asten) 1 8-0
1e HE / Walkover
2e HE / Walkover
1e DE / Walkover
2e DE / Walkover
 HD / Walkover
 DD / Walkover
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
2 juni 2019 T.C. Bemmel 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 6-2
1e HE Stefan Nab (3) / Rob Keizers (3) 6-3, 6-1
2e HE Joost Geurts (3) / Carlos Etty (3) 6-2, 7-5
1e DE Lonneke Muhlhaus (2) / Frederieke Schonck (3) 6-4, 6-0
2e DE Jill Jansen (5) / Charlotte Schonck (4) 6-3, 6-1
 HD Nick van Boxtel (2) - Stefan Nab (3) / Rob Keizers (4) - Baptist Onderdonck (3) 6-0, 6-2
 DD Hilde ten Wolde (2) - Lonneke Muhlhaus (2) / Charlotte Schonck (4) - Frederieke Schonck (2) 4-6, 6-4, [10-7]
1e GD Nick van Boxtel (2) - Hilde ten Wolde (2) / Baptist Onderdonck (3) - Frederieke Schonck (2) 6-3, 4-6, [7-10]
2e GD Joost Geurts (3) - Jill Jansen (3) / Rob Keizers (4) - Charlotte Schonck (4) 6-2, 2-6, [6-10]
2 juni 2019 Neder Veluwse Lawn Tennis Bond (Wageningen) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 3-5
1e HE Bart Kooijman (4) / Roelof Ameshoff (3) 3-6, 2-6
2e HE / Walkover
1e DE Merel Beelen (2) / Demi Huisman (3) 6-1, 6-0
2e DE Edith Cijsouw (3) / Manon de Rijk (3) 1-6, 0-6
 HD - Bart Kooijman (4) / Ruud van der Plank (3) - Roelof Ameshoff (3) 2-6, 1-6
 DD Merel Beelen (2) - Edith Cijsouw (4) / Demi Huisman (3) - Manon de Rijk (3) 2-6, 6-2, [10-4]
1e GD Bart Kooijman (4) - Merel Beelen (2) / Roelof Ameshoff (3) - Manon de Rijk (3) 3-6, 3-6
2e GD - Edith Cijsouw (4) / Ruud van der Plank (3) - Demi Huisman (3) 1-6, 0-6
2 juni 2019 L.T.V. Berlicum 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 4-4
1e HE Jens van den Hanenberg (3) / Tommie van Gruijthuijsen (2) 4-6, 2-6
2e HE Frankie Ardon (3) / Wouter Bruel (3) 3-6, 3-6
1e DE Olga Kalyuzhnaya (1) / Margo Verbeet (3) 6-1, 6-1
2e DE Rose Marie Nijkamp (3) / Floor Lissone (3) 6-4, 6-2
 HD Frankie Ardon (3) - Jens van den Hanenberg (3) / Wouter Bruel (3) - Tommie van Gruijthuijsen (2) 0-6, 3-6
 DD Olga Kalyuzhnaya (2) - Nikki Schäfer (3) / Nienke Hermans (3) - Manon Timmer (3) 6-0, 6-1
1e GD Olga Kalyuzhnaya (2) - Jens van den Hanenberg (3) / Tommie van Gruijthuijsen (2) - Nienke Hermans (3) 6-1, 6-2
2e GD Frankie Ardon (3) - Chiara Merkx (4) / Floor Lissone (4) - Wouter Bruel (3) 2-6, 5-7

26 mei 2019 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / L.T.V. Berlicum 1 2-6
1e HE Roelof Ameshoff (3) / Mike Vorstenbosch (3) 6-1, 6-3
2e HE Thom van der Wiel (3) / Jens van den Hanenberg (3) 6-1, 1-6, 7-6
1e DE Manon de Rijk (3) / Olga Kalyuzhnaya (1) 0-6, 3-6
2e DE Demi Huisman (3) / Rose Marie Nijkamp (3) 2-6, 2-6
 HD Roelof Ameshoff (3) - Ruud van der Plank (3) / Jens van den Hanenberg (3) - Frankie Ardon (3) 6-7, 3-6
 DD Manon de Rijk (3) - Demi Huisman (3) / Olga Kalyuzhnaya (2) - Nikki Schäfer (3) 5-7, 1-6
1e GD Demi Huisman (3) - Ruud van der Plank (3) / Olga Kalyuzhnaya (2) - Jens van den Hanenberg (3) 2-6, 0-6
2e GD Manon de Rijk (3) - Roelof Ameshoff (3) / Chiara Merkx (4) - Frankie Ardon (3) 6-7, 6-1, [7-10]
26 mei 2019 R.C. Borne 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 7-1
1e HE Jelte Veldkamp (3) / Baptist Onderdonck (3) Walkover
2e HE Niek Wigger (4) / Rob Keizers (3) 6-3, 6-4
1e DE Sarah van Emst (3) / Frederieke Schonck (3) 6-1, 6-2
2e DE Isis van den Broek (4) / Charlotte Schonck (4) 6-2, 7-5
 HD Jelte Veldkamp (3) - Niek Wigger (4) / Carlos Etty (3) - Baptist Onderdonck (3) 6-4, 6-2
 DD Sarah van Emst (3) - Isis van den Broek (5) / Charlotte Schonck (4) - Frederieke Schonck (2) 6-3, 3-6, [10-3]
1e GD Jelte Veldkamp (3) - Sarah van Emst (3) / Rob Keizers (4) - Frederieke Schonck (2) 6-2, 6-3
2e GD Niek Wigger (4) - Isis van den Broek (5) / Carlos Etty (3) - Charlotte Schonck (4) 6-2, 6-2
26 mei 2019 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.C. Bemmel 1 0-8
1e HE Tom Viswat (3) / Stefan Nab (3) 6-4, 1-6, 2-6
2e HE Luuk Heesmans (4) / Joost Geurts (3) 3-6, 6-7
1e DE Isabelle van den Bosch (5) / Lonneke Muhlhaus (2) 4-6, 0-6
2e DE Wieke Senden (5) / Jill Jansen (5) 1-6, 6-7
 HD Willem van Beek (4) - Tom Viswat (4) / Stefan Nab (3) - Nick van Boxtel (2) 2-6, 2-6
 DD Wieke Senden (4) - Isabelle van den Bosch (3) / Lonneke Muhlhaus (2) - Hilde ten Wolde (2) 2-6, 1-6
1e GD Luuk Heesmans (3) - Isabelle van den Bosch (3) / Hilde ten Wolde (2) - Nick van Boxtel (2) 2-6, 0-6
2e GD Willem van Beek (4) - Wieke Senden (4) / Joost Geurts (3) - Jill Jansen (3) 1-6, 6-7
26 mei 2019 Neder Veluwse Lawn Tennis Bond (Wageningen) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2-6
1e HE Léon Lobach (2) / Tommie van Gruijthuijsen (2) 6-4, 6-4
2e HE / Wouter Bruel (3) 0-6, 1-6
1e DE Merel Beelen (2) / Floor Lissone (3) 6-4, 4-6, 0-6
2e DE Edith Cijsouw (3) / Manon Timmer (3) 4-6, 2-6
 HD Léon Lobach (2) - Bart Kooijman (4) / Tommie van Gruijthuijsen (2) - Victor Straatman (3) 1-6, 3-6
 DD Merel Beelen (2) - Edith Cijsouw (4) / Nienke Hermans (3) - Margo Verbeet (2) 2-6, 7-5, [7-10]
1e GD Bart Kooijman (4) - Merel Beelen (2) / Manon Timmer (3) - Victor Straatman (3) 3-6, 7-5, [10-7]
2e GD Léon Lobach (2) - Edith Cijsouw (4) / Nienke Hermans (3) - Wouter Bruel (3) 4-6, 3-6

19 mei 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 3-5
1e HE Tommie van Gruijthuijsen (2) / Roelof Ameshoff (3) 4-6, 6-0, 6-1
2e HE Wouter Bruel (3) / Thom van der Wiel (3) 5-7, 2-6
1e DE Margo Verbeet (3) / Demi Huisman (3) 6-4, 6-7, 2-6
2e DE Nienke Hermans (3) / Maike Tiemersma (4) 2-6, 0-6
 HD Wouter Bruel (3) - Victor Straatman (3) / Ruud van der Plank (3) - Thom van der Wiel (2) 6-3, 7-6
 DD Floor Lissone (4) - Margo Verbeet (2) / Demi Huisman (3) - Manon de Rijk (3) 1-6, 5-7
1e GD Tommie van Gruijthuijsen (2) - Floor Lissone (4) / Roelof Ameshoff (3) - Manon de Rijk (3) 5-7, 0-6
2e GD Nienke Hermans (3) - Wouter Bruel (3) / Ruud van der Plank (3) - Maike Tiemersma (4) 7-6, 6-1
19 mei 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.V. 't Root (Asten) 1 7-1
1e HE Edward Etty (2) / Tom Viswat (3) 3-6, 6-4, 6-3
2e HE Baptist Onderdonck (3) / Willem van Beek (4) 6-0, 6-4
1e DE Frederieke Schonck (3) / Veerle Janssen (3) 6-3, 6-2
2e DE Charlotte Schonck (4) / Wieke Senden (5) 6-4, 6-3
 HD Niels Jaap van Dam (3) - Baptist Onderdonck (3) / Rob van Dinther (3) - Willem van Beek (4) 6-4, 6-2
 DD Charlotte Schonck (4) - Frederieke Schonck (2) / Wieke Senden (4) - Isabelle van den Bosch (3) 6-7, 6-2, [11-9]
1e GD Baptist Onderdonck (3) - Frederieke Schonck (2) / Rob van Dinther (3) - Isabelle van den Bosch (3) 4-6, 7-5, [14-12]
2e GD Edward Etty (3) - Charlotte Schonck (4) / Luuk Heesmans (3) - Wieke Senden (4) Walkover
19 mei 2019 L.T.V. Berlicum 1 / Neder Veluwse Lawn Tennis Bond (Wageningen) 1 6-2
1e HE Frankie Ardon (3) / Léon Lobach (2) 1-6, 5-7
2e HE Jens van den Hanenberg (3) / Erik van Deutekom (2) 6-4, 6-3
1e DE Olga Kalyuzhnaya (1) / Merel Beelen (2) 6-2, 6-0
2e DE Rose Marie Nijkamp (3) / Edith Cijsouw (3) 6-1, 2-6, 6-1
 HD Frankie Ardon (3) - Jens van den Hanenberg (3) / Léon Lobach (2) - Erik van Deutekom (3) 6-4, 7-6
 DD Chiara Merkx (4) - Rose Marie Nijkamp (4) / Merel Beelen (2) - Edith Cijsouw (4) 4-6, 7-6, [3-10]
1e GD Jens van den Hanenberg (3) - Olga Kalyuzhnaya (2) / Léon Lobach (2) - Edith Cijsouw (4) 6-4, 6-2
2e GD Frankie Ardon (3) - Chiara Merkx (4) / Bart Kooijman (4) - Merel Beelen (2) 6-3, 6-2
19 mei 2019 T.C. Bemmel 1 / R.C. Borne 2 6-2
1e HE Stefan Nab (3) / Jelte Veldkamp (3) Walkover
2e HE Joost Geurts (3) / Niek Wigger (4) 7-6, 7-6
1e DE Lonneke Muhlhaus (2) / Sarah van Emst (3) 6-7, 0-6
2e DE Jill Jansen (5) / Isis van den Broek (4) 1-6, 2-6
 HD Nick van Boxtel (2) - Stefan Nab (3) / Jelte Veldkamp (3) - Niek Wigger (4) 2-6, 6-4, [10-4]
 DD Lonneke Muhlhaus (2) - Hilde ten Wolde (2) / Isis van den Broek (5) - Sarah van Emst (3) 6-1, 5-7, [10-5]
1e GD Nick van Boxtel (2) - Hilde ten Wolde (2) / Niek Wigger (4) - Sarah van Emst (3) 6-3, 6-1
2e GD Joost Geurts (3) - Jill Jansen (3) / Jelte Veldkamp (3) - Isis van den Broek (5) 1-6, 6-2, [11-9]

12 mei 2019 R.C. Borne 2 / Neder Veluwse Lawn Tennis Bond (Wageningen) 1 7-1
1e HE Jelte Veldkamp (3) / Léon Lobach (2) 6-7, 7-6, 6-1
2e HE Niek Wigger (4) / 6-1, 6-2
1e DE Milou ter Morsche (3) / Merel Beelen (2) 4-6, 7-5, 4-6
2e DE Isis van den Broek (4) / Edith Cijsouw (3) 7-6, 6-1
 HD Jelte Veldkamp (3) - Niek Wigger (4) / - Léon Lobach (2) 6-2, 6-2
 DD Sarah van Emst (3) - Milou ter Morsche (3) / Edith Cijsouw (4) - Merel Beelen (2) 6-4, 6-4
1e GD Niek Wigger (4) - Sarah van Emst (3) / Léon Lobach (2) - Merel Beelen (2) 6-2, 6-4
2e GD Jelte Veldkamp (3) - Isis van den Broek (5) / Edith Cijsouw (4) - 6-0, 6-2
12 mei 2019 T.C. Bemmel 1 / L.T.V. Berlicum 1 3-5
1e HE Stefan Nab (3) / Frankie Ardon (3) 6-2, 6-0
2e HE Joost Geurts (3) / Jens van den Hanenberg (3) 7-5, 7-6
1e DE Karen Rombouts (2) / Olga Kalyuzhnaya (1) 5-4 Opgave
2e DE Jill Jansen (5) / Rose Marie Nijkamp (3) 3-6, 2-6
 HD Nick van Boxtel (2) - Stefan Nab (3) / Frankie Ardon (3) - Jens van den Hanenberg (3) 6-1, 6-1
 DD Jill Jansen (3) - Hilde ten Wolde (2) / Olga Kalyuzhnaya (2) - Nikki Schäfer (3) 3-6, 1-6
1e GD Stefan Nab (3) - Hilde ten Wolde (2) / Jens van den Hanenberg (3) - Olga Kalyuzhnaya (2) 3-6, 2-6
2e GD Nick van Boxtel (2) - Jill Jansen (3) / Frankie Ardon (3) - Chiara Merkx (4) 6-1, 3-6, [5-10]
12 mei 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 3-5
1e HE Baptist Onderdonck (3) / Tommie van Gruijthuijsen (2) 4-6, 6-2, 6-2
2e HE Niels Jaap van Dam (3) / Wouter Bruel (3) 7-6, 1-6, 3-6
1e DE Frederieke Schonck (3) / Floor Lissone (3) 4-6, 6-3, 5-7
2e DE Charlotte Schonck (4) / Manon Timmer (3) 4-6, 3-6
 HD Edward Etty (3) - Baptist Onderdonck (3) / Victor Straatman (3) - Wouter Bruel (3) 6-1, 6-3
 DD Charlotte Schonck (4) - Frederieke Schonck (2) / Nienke Hermans (3) - Margo Verbeet (2) 6-1, 2-6, [7-10]
1e GD Baptist Onderdonck (3) - Frederieke Schonck (2) / Victor Straatman (3) - Margo Verbeet (2) 6-3, 6-4
2e GD Edward Etty (3) - Charlotte Schonck (4) / Tommie van Gruijthuijsen (2) - Floor Lissone (4) 1-6, 1-6
12 mei 2019 T.V. 't Root (Asten) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 1-7
1e HE Rob van Dinther (3) / Roan Valk (3) 3-6, 0-6
2e HE Luuk Heesmans (4) / Thom van der Wiel (3) 2-6, 2-6
1e DE Veerle Janssen (3) / Demi Huisman (3) 4-6, 7-5, 6-2
2e DE Isabelle van den Bosch (5) / Maike Tiemersma (4) 1-6, 2-6
 HD Luuk Heesmans (3) - Tom Viswat (4) / Roan Valk (3) - Roelof Ameshoff (3) 4-6, 6-4, [8-10]
 DD Isabelle van den Bosch (3) - Wieke Senden (4) / Demi Huisman (3) - Manon de Rijk (3) 2-6, 2-6
1e GD Rob van Dinther (3) - Veerle Janssen (2) / Roelof Ameshoff (3) - Manon de Rijk (3) 7-6, 3-6, [5-10]
2e GD Willem van Beek (4) - Wieke Senden (4) / Thom van der Wiel (2) - Maike Tiemersma (4) 4-6, 6-7

22 april 2019 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 4-4
1e HE Roelof Ameshoff (3) / Carlos Etty (3) 6-4, 7-5
2e HE Michel Bouwmeester (3) / Niels Jaap van Dam (3) 2-6, 4-6
1e DE Demi Huisman (3) / Frederieke Schonck (3) 3-6, 6-7
2e DE Manon de Rijk (3) / Charlotte Schonck (4) 6-3, 6-2
 HD Ruud van der Plank (3) - Thom van der Wiel (2) / Niels Jaap van Dam (3) - Baptist Onderdonck (3) 3-6, 4-6
 DD Demi Huisman (3) - Lisa Halfmann (3) / Charlotte Schonck (4) - Frederieke Schonck (2) 6-3, 3-6, [10-5]
1e GD Ruud van der Plank (3) - Lisa Halfmann (3) / Baptist Onderdonck (3) - Frederieke Schonck (2) 4-6, 6-3, [9-11]
2e GD Roelof Ameshoff (3) - Manon de Rijk (3) / Carlos Etty (3) - Charlotte Schonck (4) 6-2, 6-0
22 april 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 7-1
1e HE Tommie van Gruijthuijsen (2) / Rob van Dinther (3) 6-2, 6-0
2e HE Wouter Bruel (3) / Willem van Beek (4) 6-2, 6-3
1e DE Margo Verbeet (3) / Isabelle van den Bosch (5) 6-3, 6-1
2e DE Manon Timmer (3) / Wieke Senden (5) 2-6, 6-2, 6-1
 HD Wouter Bruel (3) - Victor Straatman (3) / Luuk Heesmans (3) - Rob van Dinther (3) 6-3, 4-6, [10-5]
 DD Nienke Hermans (3) - Manon Timmer (3) / Veerle Janssen (2) - Wieke Senden (4) 6-3, 6-7, [10-8]
1e GD Tommie van Gruijthuijsen (2) - Floor Lissone (4) / Isabelle van den Bosch (3) - Luuk Heesmans (3) 6-1, 6-3
2e GD Nienke Hermans (3) - Victor Straatman (3) / Wieke Senden (4) - Willem van Beek (4) 4-6, 2-6
22 april 2019 L.T.V. Berlicum 1 / R.C. Borne 2 5-3
1e HE Mike Vorstenbosch (3) / Jelte Veldkamp (3) 3-6, 5-7
2e HE Jens van den Hanenberg (3) / Niek Wigger (4) 6-4, 6-4
1e DE Olga Kalyuzhnaya (1) / Milou ter Morsche (3) 6-0, 6-2
2e DE Chiara Merkx (3) / Isis van den Broek (4) 7-6, 4-6, 3-6
 HD Jens van den Hanenberg (3) - Mike Vorstenbosch (3) / Niek Wigger (4) - Jelte Veldkamp (3) 2-6, 6-4, [6-10]
 DD Olga Kalyuzhnaya (2) - Nikki Schäfer (3) / Sarah van Emst (3) - Isis van den Broek (5) 6-0, 6-3
1e GD Olga Kalyuzhnaya (2) - Jens van den Hanenberg (3) / Sarah van Emst (3) - Jelte Veldkamp (3) 6-1, 6-1
2e GD Chiara Merkx (4) - Frankie Ardon (3) / Isis van den Broek (5) - Niek Wigger (4) 6-3, 3-6, [10-4]
22 april 2019 Neder Veluwse Lawn Tennis Bond (Wageningen) 1 / T.C. Bemmel 1 1-7
1e HE Erik van Deutekom (2) / Nick van Boxtel (2) 6-7, 0-6
2e HE / Stefan Nab (3) 1-6, 0-6
1e DE Merel Beelen (2) / Karen Rombouts (2) 4-6, 3-6
2e DE Edith Cijsouw (3) / Jill Jansen (5) 6-1, 4-6, 3-6
 HD - Bart Kooijman (4) / Stefan Nab (3) - Nick van Boxtel (2) 0-6, 0-6
 DD Edith Cijsouw (4) - Merel Beelen (2) / Jill Jansen (3) - Hilde ten Wolde (2) 7-5, 6-2
1e GD Bart Kooijman (4) - Merel Beelen (2) / Karen Rombouts (2) - Nick van Boxtel (2) 1-6, 0-6
2e GD Edith Cijsouw (4) - Erik van Deutekom (3) / Stefan Nab (3) - Hilde ten Wolde (2) 1-6, 3-6

14 april 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / Neder Veluwse Lawn Tennis Bond (Wageningen) 1 2-6
1e HE Carlos Etty (3) / Léon Lobach (2) 2-6, 1-6
2e HE Rob Keizers (3) / 6-1, 6-0
1e DE Frederieke Schonck (3) / Merel Beelen (2) 6-3, 4-6, 2-6
2e DE Charlotte Schonck (4) / Edith Cijsouw (3) 5-7, 6-7
 HD Carlos Etty (3) - Baptist Onderdonck (3) / Bart Kooijman (4) - Léon Lobach (2) 6-2, 6-4
 DD Frederieke Schonck (2) - Charlotte Schonck (4) / Merel Beelen (2) - Edith Cijsouw (4) 1-6, 4-6
1e GD Frederieke Schonck (2) - Carlos Etty (3) / Merel Beelen (2) - Bart Kooijman (4) 7-6, 5-7, [9-11]
2e GD Charlotte Schonck (4) - Rob Keizers (4) / Edith Cijsouw (4) - Léon Lobach (2) 2-6, 3-6
14 april 2019 R.C. Borne 2 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 5-3
1e HE Jelte Veldkamp (3) / Tommie van Gruijthuijsen (2) 6-3, 7-6
2e HE Niek Wigger (4) / Wouter Bruel (3) 6-4, 2-6, 1-6
1e DE Sarah van Emst (3) / Margo Verbeet (3) 6-3, 6-2
2e DE Milou ter Morsche (3) / Nienke Hermans (3) 6-3, 6-3
 HD Jelte Veldkamp (3) - Niek Wigger (4) / Wouter Bruel (3) - Victor Straatman (3) 6-4, 6-1
 DD Sarah van Emst (3) - Milou ter Morsche (3) / Margo Verbeet (2) - Floor Lissone (4) 6-3, 4-6, [12-10]
1e GD Jelte Veldkamp (3) - Sarah van Emst (3) / Tommie van Gruijthuijsen (2) - Nienke Hermans (3) Walkover
2e GD Niek Wigger (4) - Milou ter Morsche (3) / Wouter Bruel (3) - Manon Timmer (3) 4-6, 0-6
14 april 2019 T.C. Bemmel 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 4-4
1e HE Stefan Nab (3) / Jochem Gosselink (2) 6-1, 6-1
2e HE Joost Geurts (3) / Roelof Ameshoff (3) 1-6, 2-6
1e DE Karen Rombouts (2) / Demi Huisman (3) 6-1, 6-1
2e DE Jill Jansen (5) / Manon de Rijk (3) 4-6, 3-6
 HD Nick van Boxtel (2) - Stefan Nab (3) / Roelof Ameshoff (3) - Ruud van der Plank (3) 6-3, 6-2
 DD Jill Jansen (3) - Hilde ten Wolde (2) / Demi Huisman (3) - Manon de Rijk (3) 4-6, 7-5, [7-10]
1e GD Nick van Boxtel (2) - Karen Rombouts (2) / Jochem Gosselink (2) - Demi Huisman (3) 6-2, 6-1
2e GD Joost Geurts (3) - Hilde ten Wolde (2) / Roelof Ameshoff (3) - Manon de Rijk (3) 4-6, 6-3, [7-10]
14 april 2019 T.V. 't Root (Asten) 1 / L.T.V. Berlicum 1 1-7
1e HE Luuk Heesmans (4) / Frankie Ardon (3) 6-2, 0-6, 3-6
2e HE Willem van Beek (4) / Jens van den Hanenberg (3) 7-6, 2-6, 1-6
1e DE Veerle Janssen (3) / Olga Kalyuzhnaya (1) 0-6, 0-6
2e DE Isabelle van den Bosch (5) / Chiara Merkx (3) 2-6, 6-3, 4-6
 HD Tom Viswat (4) - Rob van Dinther (3) / Frankie Ardon (3) - Jens van den Hanenberg (3) 4-6, 7-6, [10-5]
 DD Isabelle van den Bosch (3) - Wieke Senden (4) / Olga Kalyuzhnaya (2) - Nikki Schäfer (3) 2-6, 2-6
1e GD Tom Viswat (4) - Veerle Janssen (2) / Jens van den Hanenberg (3) - Nikki Schäfer (3) 3-6, 7-5, [8-10]
2e GD Willem van Beek (4) - Isabelle van den Bosch (3) / Frankie Ardon (3) - Chiara Merkx (4) 4-6, 3-6

7 april 2019 Neder Veluwse Lawn Tennis Bond (Wageningen) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 5-3
1e HE Léon Lobach (2) / Rob van Dinther (3) 6-1, 6-0
2e HE / Tom Viswat (3) 6-7, 1-6
1e DE Merel Beelen (2) / Veerle Janssen (3) 6-4, 6-2
2e DE Edith Cijsouw (3) / Wieke Senden (5) 4-6, 6-3, 4-6
 HD Bart Kooijman (4) - Léon Lobach (2) / Tom Viswat (4) - Luuk Heesmans (3) 6-4, 6-1
 DD Merel Beelen (2) - Edith Cijsouw (4) / Wieke Senden (4) - Isabelle van den Bosch (3) 2-6, 7-5, [8-10]
1e GD Merel Beelen (2) - Bart Kooijman (4) / Isabelle van den Bosch (3) - Luuk Heesmans (3) 6-2, 5-7, [10-8]
2e GD Léon Lobach (2) - Edith Cijsouw (4) / Wieke Senden (4) - Rob van Dinther (3) 6-3, 6-3
7 april 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.C. Bemmel 1 3-5
1e HE Tommie van Gruijthuijsen (2) / Joost Geurts (3) 6-3, 7-5
2e HE Wouter Bruel (3) / Stefan Nab (3) 3-6, 2-6
1e DE Nienke Hermans (3) / Karen Rombouts (2) 1-6, 2-6
2e DE Floor Lissone (3) / Jill Jansen (5) 6-3, 6-2
 HD Wouter Bruel (3) - Victor Straatman (3) / Nick van Boxtel (2) - Stefan Nab (3) 4-6, 3-6
 DD Manon Timmer (3) - Margo Verbeet (2) / Jill Jansen (3) - Hilde ten Wolde (2) 6-2, 6-4
1e GD Tommie van Gruijthuijsen (2) - Manon Timmer (3) / Nick van Boxtel (2) - Karen Rombouts (2) 5-7, 1-6
2e GD Victor Straatman (3) - Floor Lissone (4) / Joost Geurts (3) - Hilde ten Wolde (2) 3-6, 2-6
7 april 2019 L.T.V. Berlicum 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 5-3
1e HE Jens van den Hanenberg (3) / Baptist Onderdonck (3) 7-5, 2-6, 2-6
2e HE Frankie Ardon (3) / Carlos Etty (3) 7-5, 7-6
1e DE Olga Kalyuzhnaya (1) / Frederieke Schonck (3) 6-2, 6-0
2e DE Chiara Merkx (3) / Charlotte Schonck (4) 6-2, 6-3
 HD Mike Vorstenbosch (3) - Frankie Ardon (3) / Carlos Etty (3) - Niels Jaap van Dam (3) 6-2, 1-6, [6-10]
 DD Olga Kalyuzhnaya (2) - Nikki Schäfer (3) / Charlotte Schonck (4) - Frederieke Schonck (2) 7-5, 4-6, [10-6]
1e GD Mike Vorstenbosch (3) - Olga Kalyuzhnaya (2) / Baptist Onderdonck (3) - Frederieke Schonck (2) 2-6, 3-6
2e GD Frankie Ardon (3) - Chiara Merkx (4) / Niels Jaap van Dam (3) - Charlotte Schonck (4) 4-6, 6-3, [10-3]
7 april 2019 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / R.C. Borne 2 3-5
1e HE Jochem Gosselink (2) / Jelte Veldkamp (3) 6-2, 3-6, 6-7
2e HE Roelof Ameshoff (3) / Niek Wigger (4) 6-2, 6-2
1e DE Demi Huisman (3) / Sarah van Emst (3) 0-6, 0-6
2e DE Manon de Rijk (3) / Milou ter Morsche (3) 6-3, 3-6, 4-6
 HD Roelof Ameshoff (3) - Jochem Gosselink (2) / Jelte Veldkamp (3) - Niek Wigger (4) 6-3, 7-6
 DD Demi Huisman (3) - Manon de Rijk (3) / Sarah van Emst (3) - Milou ter Morsche (3) 1-6, 2-6
1e GD Jochem Gosselink (2) - Demi Huisman (3) / Sarah van Emst (3) - Jelte Veldkamp (3) Walkover
2e GD Roelof Ameshoff (3) - Manon de Rijk (3) / Milou ter Morsche (3) - Niek Wigger (4) 6-1, 6-3