Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 3
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd 2e klasse afdelingnr 3

Stand

GespeeldPunten
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 7 45
L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 7 40
T.C. De Uithof (Utrecht) 1 7 33
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7 31
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7 25
L.T.C. Vleuten de Meern 1 7 22
T.C. Bakkum 2 7 18
U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 7 10

Uitslagen

2 juni 2019 T.C. Bakkum 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 2-6
1e HE Marnix Blom (3) / Koen van der Zouwen (3) 4-6, 4-6
2e HE Björn Vermeulen (3) / Luuk Ammerlaan (4) 6-1, 6-4
1e DE Sharon Jobbagyova (2) / Laura Sterkman (3) 6-3, 3-6, 6-3
2e DE Emily van der Werf (3) / Yentl Methorst (3) 6-2, 6-7, 2-6
 HD Yvo van der Horst (3) - Björn Vermeulen (4) / Jacco van der Putten (3) - Luuk Ammerlaan (4) 6-3, 3-6, [1-10]
 DD Sharon Jobbagyova (3) - Emily van der Werf (3) / Laura Sterkman (3) - Merle de Vries (3) 6-3, 2-6, [14-16]
1e GD Yvo van der Horst (3) - Isa Kiebert (4) / Koen van der Zouwen (3) - Yentl Methorst (2) 2-6, 3-6
2e GD / Walkover
2 juni 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 6-2
1e HE Wouter Olling (2) / Koen Vonk (3) 6-0, 6-1
2e HE Tim Poorthuis (3) / Peer Jansen (4) 6-4, 6-3
1e DE Natalja Krekelberg (2) / Valerie Griffejoen (3) 2-6, 4-6
2e DE Milou Dalmolen (4) / Tirza Griffejoen (3) 6-4, 7-6
 HD Sam Bakker (3) - Wouter Olling (2) / Peer Jansen (4) - Koen Vonk (4) 6-0, 6-0
 DD Vivian Hegeman (3) - Eva Boschloo (3) / Carolien Smits (3) - Valerie Griffejoen (4) 3-6, 4-6
1e GD Wouter Olling (2) - Eva Boschloo (3) / Thijs Hagen (3) - Tirza Griffejoen (4) Walkover
2e GD Tim Poorthuis (4) - Natalja Krekelberg (2) / Peer Jansen (4) - Valerie Griffejoen (4) Walkover
2 juni 2019 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 2-6
1e HE Frank Kemper (3) / Caio Smidi (3) 6-4, 6-4
2e HE Lucas van Flymen (4) / Ege Melih Azkara (3) 6-7, 7-5, 5-7
1e DE Pantha Ardani (4) / Rixt de Jong (3) 2-6, 2-6
2e DE Evelina Teeuwen (4) / Dali Tjokrohamidjojo (3) 3-6, 6-2, 6-7
 HD Frank Kemper (3) - Martijn Kerssens (2) / Floyd van Houwelingen (4) - Caio Smidi (4) 7-6, 6-1
 DD Pantha Ardani (4) - Nina Kwakman (5) / Rixt de Jong (3) - Dali Tjokrohamidjojo (3) 2-6, 6-4, [10-12]
1e GD Martijn Kerssens (2) - Nina Kwakman (5) / Floyd van Houwelingen (4) - Rixt de Jong (3) 6-3, 3-6, [9-11]
2e GD Aron Ouwejan (5) - Evelina Teeuwen (5) / Ege Melih Azkara (4) - Dali Tjokrohamidjojo (3) 2-6, 2-6
2 juni 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Timo de Mooy (2) / Reinoud Haal (3) 7-6, 6-0
2e HE Olger van Gent (3) / Yannick van der Weerden (3) 5-7, 3-6
1e DE Anouk Sinnige (2) / Esther Vermeulen (2) 6-7, 6-3, 4-6
2e DE Anna Kostiouk (2) / Kimberly Loo (2) 6-0, 6-0
 HD Olger van Gent (2) - Timo de Mooy (3) / Reinoud Haal (2) - David Valstar (2) 6-4, 3-6, [7-10]
 DD Anna Kostiouk (2) - Sophie van Rosendael (3) / Kimberly Loo (3) - Julia van Wissen (2) 1-6, 7-5, [10-4]
1e GD Olger van Gent (2) - Sophie van Rosendael (3) / Esther Vermeulen (2) - Yannick van der Weerden (3) Walkover
2e GD Federica van Adrichem (2) - Timo de Mooy (3) / Julia van Wissen (2) - Reinoud Haal (2) Walkover

26 mei 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 5-3
1e HE Jacco van der Putten (3) / Martijn Kerssens (2) 5-7, 3-6
2e HE Luuk Ammerlaan (4) / Aron Ouwejan (3) 4-6, 2-6
1e DE Laura Sterkman (3) / Nina Kwakman (4) 6-2, 6-0
2e DE Yentl Methorst (3) / Pantha Ardani (4) 3-6, 7-5, 6-1
 HD Luuk Ammerlaan (4) - Koen van der Zouwen (3) / Frank Kemper (3) - Lucas van Flymen (3) 3-6, 1-6
 DD Yentl Methorst (2) - Merle de Vries (3) / Nina Kwakman (5) - Evelina Teeuwen (5) 6-1, 6-2
1e GD Jacco van der Putten (3) - Merle de Vries (3) / Martijn Kerssens (2) - Evelina Teeuwen (5) 2-6, 6-4, [10-7]
2e GD Koen van der Zouwen (3) - Laura Sterkman (3) / Aron Ouwejan (5) - Pantha Ardani (4) 6-1, 6-1
26 mei 2019 T.C. Bakkum 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Björn Vermeulen (3) / Floyd van Houwelingen (3) 0-6, 1-6
2e HE Marnix Blom (3) / Caio Smidi (3) 1-6, 4-6
1e DE Sharon Jobbagyova (2) / Floor Grootjans (3) 6-2, 6-1
2e DE Isa Kiebert (3) / Dali Tjokrohamidjojo (3) 7-5, 7-5
 HD Yvo van der Horst (3) - Björn Vermeulen (4) / Floyd van Houwelingen (4) - Ege Melih Azkara (4) 3-6, 3-6
 DD Sharon Jobbagyova (3) - Emily van der Werf (3) / Dali Tjokrohamidjojo (3) - Rixt de Jong (3) 6-1, 6-1
1e GD Yvo van der Horst (3) - Sharon Jobbagyova (3) / Ege Melih Azkara (4) - Rixt de Jong (3) 5-7, 6-3, [8-10]
2e GD Marnix Blom (5) - Emily van der Werf (3) / Floor Grootjans (3) - Caio Smidi (4) 6-4, 7-5
26 mei 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 0-8
1e HE Wouter Olling (2) / Yannick van der Weerden (3) 7-5, 5-7, 2-6
2e HE Sam Bakker (3) / Reinoud Haal (3) 2-6, 0-6
1e DE Natalja Krekelberg (2) / Esther Vermeulen (2) 1-6, 3-6
2e DE Milou Dalmolen (4) / Kimberly Loo (2) 6-4, 5-7, 6-7
 HD Tariq Khoeblal (4) - Tim Poorthuis (4) / Reinoud Haal (2) - David Valstar (2) 0-6, 3-6
 DD Vivian Hegeman (3) - Eva Boschloo (3) / Kimberly Loo (3) - Esther Vermeulen (2) 4-6, 4-6
1e GD Wouter Olling (2) - Eva Boschloo (3) / David Valstar (2) - Kimberly Loo (3) 6-7, 3-6
2e GD Tim Poorthuis (4) - Vivian Hegeman (3) / Yannick van der Weerden (3) - Esther Vermeulen (2) 1-6, 1-6
26 mei 2019 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 0-8
1e HE Thijs Hagen (2) / Timo de Mooy (2) 4-6, 2-6
2e HE Peer Jansen (4) / Olger van Gent (3) 1-6, 3-6
1e DE Tirza Griffejoen (3) / Anna Kostiouk (2) 1-6, 4-6
2e DE Valerie Griffejoen (3) / Sophie van Rosendael (2) 6-0, 2-6, 5-7
 HD Thijs Hagen (3) - Peer Jansen (4) / Olger van Gent (2) - Timo de Mooy (3) 3-6, 1-6
 DD Valerie Griffejoen (4) - Carolien Smits (3) / Federica van Adrichem (2) - Anna Kostiouk (2) 1-6, 0-6
1e GD Thijs Hagen (3) - Carolien Smits (3) / Olger van Gent (2) - Sophie van Rosendael (3) 6-7, 5-7
2e GD Peer Jansen (4) - Tirza Griffejoen (4) / Timo de Mooy (3) - Federica van Adrichem (2) 2-6, 2-6

19 mei 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 6-2
1e HE Timo de Mooy (2) / Wouter Olling (2) 3-6, 5-7
2e HE Frederik de Beer (5) / Tariq Khoeblal (5) 6-2, 6-2
1e DE Anna Kostiouk (2) / Vivian Hegeman (3) 6-1, 6-0
2e DE Sophie van Rosendael (2) / Milou Dalmolen (4) 6-1, 6-1
 HD Frederik de Beer (5) - Olger van Gent (2) / Tim Poorthuis (4) - Wouter Olling (2) 3-6, 6-7
 DD Anna Kostiouk (2) - Federica van Adrichem (2) / Natalja Krekelberg (2) - Vivian Hegeman (3) 6-2, 6-0
1e GD Sophie van Rosendael (3) - Olger van Gent (2) / Sam Bakker (3) - Milou Dalmolen (3) 6-2, 6-2
2e GD Timo de Mooy (3) - Federica van Adrichem (2) / Tim Poorthuis (4) - Natalja Krekelberg (2) 6-4, 7-5
19 mei 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 4-4
1e HE Floyd van Houwelingen (3) / Jacco van der Putten (3) 3-6, 6-4, 6-1
2e HE Caio Smidi (3) / Koen van der Zouwen (3) 6-4, 3-6, 6-2
1e DE Rixt de Jong (3) / Lotte van Til (3) 6-3, 6-2
2e DE Lana Groenvynck (3) / Merle de Vries (4) 6-3, 6-2
 HD Floyd van Houwelingen (4) - Caio Smidi (4) / Koen van der Zouwen (3) - Luuk Ammerlaan (4) 3-6, 7-5, [3-10]
 DD Rixt de Jong (3) - Dali Tjokrohamidjojo (3) / Laura Sterkman (3) - Merle de Vries (3) 2-6, 1-6
1e GD Floyd van Houwelingen (4) - Rixt de Jong (3) / Jacco van der Putten (3) - Merle de Vries (3) 4-6, 1-6
2e GD Caio Smidi (4) - Dali Tjokrohamidjojo (3) / Koen van der Zouwen (3) - Lotte van Til (4) 2-6, 5-7
19 mei 2019 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
1e HE Frank Kemper (3) / Björn Vermeulen (3) 6-3, 6-0
2e HE Aron Ouwejan (3) / Marnix Blom (3) 6-2, 2-6, 6-4
1e DE Evelina Teeuwen (4) / Sharon Jobbagyova (2) 3-6, 1-6
2e DE Nina Kwakman (4) / Isa Kiebert (3) 6-2, 6-1
 HD Martijn Kerssens (2) - Lucas van Flymen (3) / Marnix Blom (5) - Yvo van der Horst (3) 6-2, 6-1
 DD Pantha Ardani (4) - Evelina Teeuwen (5) / Sharon Jobbagyova (3) - Emily van der Werf (3) 2-6, 2-6
1e GD Lucas van Flymen (3) - Evelina Teeuwen (5) / Yvo van der Horst (3) - Sharon Jobbagyova (3) 1-6, 4-6
2e GD Aron Ouwejan (5) - Nina Kwakman (5) / Björn Vermeulen (4) - Emily van der Werf (3) 6-3, 6-3
19 mei 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 8-0
1e HE David Valstar (2) / Thijs Hagen (2) 6-1, 6-2
2e HE Reinoud Haal (3) / Peer Jansen (4) 6-0, 6-0
1e DE Esther Vermeulen (2) / Valerie Griffejoen (3) 6-2, 6-1
2e DE Kimberly Loo (2) / Tirza Griffejoen (3) 6-3, 6-3
 HD Yannick van der Weerden (3) - Reinoud Haal (2) / Peer Jansen (4) - Koen Vonk (4) 2-6, 6-2, [10-2]
 DD Kimberly Loo (3) - Julia van Wissen (2) / Tirza Griffejoen (4) - Valerie Griffejoen (4) 6-4, 6-1
1e GD David Valstar (2) - Julia van Wissen (2) / Koen Vonk (4) - Carolien Smits (3) 6-4, 6-1
2e GD Yannick van der Weerden (3) - Esther Vermeulen (2) / Thijs Hagen (3) - Valerie Griffejoen (4) 6-2, 7-5

12 mei 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
1e HE Wouter Olling (2) / Marnix Blom (3) 6-1, 6-2
2e HE Tim Poorthuis (3) / Björn Vermeulen (3) 6-1, 6-3
1e DE Vivian Hegeman (3) / Sharon Jobbagyova (2) 2-6, 3-6
2e DE Milou Dalmolen (4) / Emily van der Werf (3) 3-6, 3-6
 HD Sam Bakker (3) - Wouter Olling (2) / Yvo van der Horst (3) - Björn Vermeulen (4) 6-4, 6-4
 DD Eva Boschloo (3) - Natalja Krekelberg (2) / Sharon Jobbagyova (3) - Isa Kiebert (4) 1-6, 7-6, [10-7]
1e GD Sam Bakker (3) - Eva Boschloo (3) / Yvo van der Horst (3) - Sharon Jobbagyova (3) 3-6, 1-6
2e GD Tim Poorthuis (4) - Natalja Krekelberg (2) / Marnix Blom (5) - Isa Kiebert (4) 6-2, 6-3
12 mei 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 4-4
1e HE Timo de Mooy (2) / Martijn Kerssens (2) 6-7, 5-7
2e HE Olger van Gent (3) / Frank Kemper (3) 2-6, 1-6
1e DE Anouk Sinnige (2) / Pantha Ardani (4) 6-0, 6-1
2e DE Federica van Adrichem (2) / Nina Kwakman (4) 4-6, 7-6, 0-6
 HD Olger van Gent (2) - Timo de Mooy (3) / Lucas van Flymen (3) - Martijn Kerssens (2) 4-6, 7-6, [10-12]
 DD Anouk Sinnige (2) - Anna Kostiouk (2) / Evelina Teeuwen (5) - Pantha Ardani (4) 6-1, 6-0
1e GD Olger van Gent (2) - Federica van Adrichem (2) / Frank Kemper (3) - Nina Kwakman (5) 6-2, 6-2
2e GD Timo de Mooy (3) - Anna Kostiouk (2) / Aron Ouwejan (5) - Evelina Teeuwen (5) 6-2, 4-6, [10-4]
12 mei 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 6-2
1e HE David Valstar (2) / Floyd van Houwelingen (3) 1-6, 1-6
2e HE Yannick van der Weerden (3) / Ege Melih Azkara (3) 6-2, 6-0
1e DE Esther Vermeulen (2) / Dali Tjokrohamidjojo (3) 6-2, 6-0
2e DE Kimberly Loo (2) / Rixt de Jong (3) 6-1, 6-3
 HD Reinoud Haal (2) - David Valstar (2) / Ege Melih Azkara (4) - Caio Smidi (4) 6-3, 6-3
 DD Esther Vermeulen (2) - Julia van Wissen (2) / Lana Groenvynck (3) - Dali Tjokrohamidjojo (3) 6-0, 6-2
1e GD David Valstar (2) - Julia van Wissen (2) / Rixt de Jong (3) - Caio Smidi (4) 6-2, 6-3
2e GD Yannick van der Weerden (3) - Kimberly Loo (3) / Lana Groenvynck (3) - Floyd van Houwelingen (4) 2-6, 0-6
12 mei 2019 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 1-7
1e HE Thijs Hagen (2) / Koen van der Zouwen (3) 3-6, 4-6
2e HE Koen Vonk (3) / Luuk Ammerlaan (4) 6-7, 6-7
1e DE Valerie Griffejoen (3) / Laura Sterkman (3) 3-6, 2-6
2e DE Tirza Griffejoen (3) / Maxime Duijst (3) 6-4, 6-4
 HD Peer Jansen (4) - Koen Vonk (4) / Jacco van der Putten (3) - Koen van der Zouwen (3) 3-6, 6-7
 DD Tirza Griffejoen (4) - Carolien Smits (3) / Laura Sterkman (3) - Merle de Vries (3) 4-6, 6-7
1e GD Thijs Hagen (3) - Tirza Griffejoen (4) / Merle de Vries (3) - Jacco van der Putten (3) 3-6, 5-7
2e GD Peer Jansen (4) - Valerie Griffejoen (4) / Luuk Ammerlaan (4) - Maxime Duijst (3) 3-6, 4-6

22 april 2019 T.C. Bakkum 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 0-8
1e HE Marnix Blom (3) / Timo de Mooy (2) 3-6, 6-4, 5-7
2e HE Björn Vermeulen (3) / Olger van Gent (3) 4-6, 6-4, 5-7
1e DE Emily van der Werf (3) / Anouk Sinnige (2) 0-6, 1-6
2e DE Isa Kiebert (3) / Sophie van Rosendael (2) 6-7, 4-6
 HD Yvo van der Horst (3) - Björn Vermeulen (4) / Olger van Gent (2) - Timo de Mooy (3) 2-6, 4-6
 DD Sharon Jobbagyova (3) - Isa Kiebert (4) / Sophie van Rosendael (3) - Anna Kostiouk (2) 4-6, 6-3, [2-10]
1e GD Yvo van der Horst (3) - Sharon Jobbagyova (3) / Olger van Gent (2) - Sophie van Rosendael (3) 6-3, 2-6, [7-10]
2e GD Marnix Blom (5) - Emily van der Werf (3) / Timo de Mooy (3) - Anna Kostiouk (2) 4-6, 6-7
22 april 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-5
1e HE Jacco van der Putten (3) / David Valstar (2) 3-6, 6-4, 6-4
2e HE Luuk Ammerlaan (4) / Reinoud Haal (3) 4-6, 0-6
1e DE Yentl Methorst (3) / Esther Vermeulen (2) 0-6, 1-6
2e DE Laura Sterkman (3) / Julia van Wissen (2) 4-6, 6-2, 7-6
 HD Luuk Ammerlaan (4) - Koen van der Zouwen (3) / Reinoud Haal (2) - David Valstar (2) 3-6, 3-6
 DD Yentl Methorst (2) - Merle de Vries (3) / Esther Vermeulen (2) - Kimberly Loo (3) 2-6, 6-3, [9-11]
1e GD Jacco van der Putten (3) - Merle de Vries (3) / David Valstar (2) - Julia van Wissen (2) 6-2, 5-7, [10-4]
2e GD Koen van der Zouwen (3) - Laura Sterkman (3) / Reinoud Haal (2) - Kimberly Loo (3) 7-6, 4-6, [7-10]
22 april 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 8-0
1e HE Floyd van Houwelingen (3) / Koen Vonk (3) 6-3, 6-1
2e HE Caio Smidi (3) / Peer Jansen (4) 6-4, 6-1
1e DE Lana Groenvynck (3) / Merel van Houten (2) 6-1, 7-6
2e DE / Walkover
 HD Adrien Berkowicz (2) - Willem van der Vlugt (3) / Peer Jansen (4) - Thijs Hagen (3) 6-1, 6-2
 DD Lana Groenvynck (3) - Dali Tjokrohamidjojo (3) / Carolien Smits (3) - Merel van Houten (3) 7-5, 6-4
1e GD Adrien Berkowicz (2) - Rixt de Jong (3) / Thijs Hagen (3) - Carolien Smits (3) 4-6, 6-2, [10-4]
2e GD Caio Smidi (4) - Dali Tjokrohamidjojo (3) / Koen Vonk (4) - Merel van Houten (3) 3-6, 6-2, [20-18]
22 april 2019 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 6-2
1e HE Martijn Kerssens (2) / Tim Poorthuis (3) 6-2, 6-0
2e HE Aron Ouwejan (3) / Tariq Khoeblal (5) 6-2, 6-0
1e DE Evelina Teeuwen (4) / Eva Boschloo (3) 5-7, 1-6
2e DE Nina Kwakman (4) / Milou Dalmolen (4) 6-1, 6-1
 HD Frank Kemper (3) - Lucas van Flymen (3) / Tariq Khoeblal (4) - Wouter Olling (2) 7-5, 6-1
 DD Pantha Ardani (4) - Evelina Teeuwen (5) / Natalja Krekelberg (2) - Milou Dalmolen (3) 1-6, 3-6
1e GD Lucas van Flymen (3) - Pantha Ardani (4) / Wouter Olling (2) - Vivian Hegeman (3) 4-6, 6-4, [10-7]
2e GD Martijn Kerssens (2) - Nina Kwakman (5) / Tim Poorthuis (4) - Natalja Krekelberg (2) 6-3, 3-6, [10-1]

14 april 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Bakkum 2 7-1
1e HE David Valstar (2) / Björn Vermeulen (3) 6-1, 6-4
2e HE Reinoud Haal (3) / Marnix Blom (3) 6-1, 6-1
1e DE Julia van Wissen (2) / Sharon Jobbagyova (2) 7-6, 6-1
2e DE Kimberly Loo (2) / Emily van der Werf (3) 2-6, 3-6
 HD Reinoud Haal (2) - David Valstar (2) / Marnix Blom (5) - Yvo van der Horst (3) 6-2, 6-2
 DD Kimberly Loo (3) - Esther Vermeulen (2) / Sharon Jobbagyova (3) - Isa Kiebert (4) 6-2, 7-5
1e GD Reinoud Haal (2) - Esther Vermeulen (2) / Yvo van der Horst (3) - Isa Kiebert (4) 6-2, 6-2
2e GD David Valstar (2) - Julia van Wissen (2) / Björn Vermeulen (4) - Emily van der Werf (3) 6-4, 6-2
14 april 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Wouter Olling (2) / Floyd van Houwelingen (3) 2-6, 3-6
2e HE Tim Poorthuis (3) / Ege Melih Azkara (3) 7-6, 4-6, 1-6
1e DE Vivian Hegeman (3) / Dali Tjokrohamidjojo (3) 5-7, 3-6
2e DE Milou Dalmolen (4) / Rixt de Jong (3) 6-3, 7-6
 HD Wouter Olling (2) - Tariq Khoeblal (4) / Floyd van Houwelingen (4) - Caio Smidi (4) 7-6, 7-6
 DD Natalja Krekelberg (2) - Eva Boschloo (3) / Rixt de Jong (3) - Lana Groenvynck (3) 1-6, 7-5, [10-5]
1e GD Sam Bakker (3) - Eva Boschloo (3) / Floyd van Houwelingen (4) - Dali Tjokrohamidjojo (3) 3-6, 7-5, [6-10]
2e GD Tim Poorthuis (4) - Natalja Krekelberg (2) / Lana Groenvynck (3) - Caio Smidi (4) 7-5, 6-1
14 april 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 5-3
1e HE Olger van Gent (3) / Jacco van der Putten (3) 4-6, 1-6
2e HE Frederik de Beer (5) / Koen van der Zouwen (3) 2-6, 5-7
1e DE Anouk Sinnige (2) / Laura Sterkman (3) 6-4, 6-2
2e DE Sophie van Rosendael (2) / Yentl Methorst (3) 6-2, 6-2
 HD Timo de Mooy (3) - Olger van Gent (2) / Luuk Ammerlaan (4) - Koen van der Zouwen (3) 6-2, 5-7, [10-6]
 DD Federica van Adrichem (2) - Anna Kostiouk (2) / Laura Sterkman (3) - Merle de Vries (3) 5-7, 6-3, [10-5]
1e GD Olger van Gent (2) - Sophie van Rosendael (3) / Yentl Methorst (2) - Luuk Ammerlaan (4) 7-6, 6-3
2e GD Timo de Mooy (3) - Federica van Adrichem (2) / Merle de Vries (3) - Jacco van der Putten (3) 2-6, 5-7
14 april 2019 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 4-4
1e HE Thijs Hagen (2) / Frank Kemper (3) 4-6, 6-3, 1-6
2e HE Peer Jansen (4) / Lucas van Flymen (4) 2-6, 5-7
1e DE Tirza Griffejoen (3) / Evelina Teeuwen (4) 2-6, 6-4, 6-2
2e DE Anne Marie Doppen (5) / Pantha Ardani (4) 6-7, 6-3, 5-7
 HD Thijs Hagen (3) - Koen Vonk (4) / Aron Ouwejan (5) - Lucas van Flymen (3) 6-7, 2-6
 DD Tirza Griffejoen (4) - Carolien Smits (3) / Evelina Teeuwen (5) - Pantha Ardani (4) 6-1, 6-4
1e GD Koen Vonk (4) - Carolien Smits (3) / Frank Kemper (3) - Pantha Ardani (4) 7-6, 6-1
2e GD Peer Jansen (4) - Tirza Griffejoen (4) / Aron Ouwejan (5) - Evelina Teeuwen (5) 6-4, 6-7, [10-8]

7 april 2019 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 1-7
1e HE Frank Kemper (3) / David Valstar (2) 6-1, 6-3
2e HE Aron Ouwejan (3) / Yannick van der Weerden (3) 0-6, 0-6
1e DE Pantha Ardani (4) / Esther Vermeulen (2) 1-6, 0-6
2e DE Evelina Teeuwen (4) / Julia van Wissen (2) 2-6, 3-6
 HD Lucas van Flymen (3) - Frank Kemper (3) / David Valstar (2) - Reinoud Haal (2) 3-6, 6-3, [7-10]
 DD Pantha Ardani (4) - Evelina Teeuwen (5) / Julia van Wissen (2) - Kimberly Loo (3) 3-6, 2-6
1e GD Lucas van Flymen (3) - Pantha Ardani (4) / Esther Vermeulen (2) - Reinoud Haal (2) 4-6, 2-6
2e GD Aron Ouwejan (5) - Evelina Teeuwen (5) / Yannick van der Weerden (3) - Kimberly Loo (3) 1-6, 6-7
7 april 2019 T.C. Bakkum 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 5-3
1e HE Björn Vermeulen (3) / Thijs Hagen (2) 6-4, 6-2
2e HE Marnix Blom (3) / Koen Vonk (3) 6-1, 6-2
1e DE Sharon Jobbagyova (2) / Valerie Griffejoen (3) 6-2, 6-0
2e DE Isa Kiebert (3) / Tirza Griffejoen (3) 5-7, 4-6
 HD Marnix Blom (5) - Yvo van der Horst (3) / Thijs Hagen (3) - Peer Jansen (4) 6-3, 7-6
 DD Emily van der Werf (3) - Isa Kiebert (4) / Tirza Griffejoen (4) - Carolien Smits (3) 5-7, 6-4, [3-10]
1e GD Sharon Jobbagyova (3) - Yvo van der Horst (3) / Peer Jansen (4) - Tirza Griffejoen (4) 5-7, 6-4, [6-10]
2e GD Emily van der Werf (3) - Björn Vermeulen (4) / Valerie Griffejoen (4) - Koen Vonk (4) 7-6, 6-1
7 april 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 5-3
1e HE Koen van der Zouwen (3) / Wouter Olling (2) 3-6, 6-2, 4-6
2e HE Luuk Ammerlaan (4) / Tim Poorthuis (3) 7-5, 3-6, 5-7
1e DE Laura Sterkman (3) / Eva Boschloo (3) 6-1, 6-3
2e DE Yentl Methorst (3) / Vivian Hegeman (3) 6-1, 6-1
 HD Luuk Ammerlaan (4) - Jacco van der Putten (3) / Sam Bakker (3) - Tariq Khoeblal (4) 6-3, 6-2
 DD Yentl Methorst (2) - Merle de Vries (3) / Vivian Hegeman (3) - Natalja Krekelberg (2) 7-6, 6-3
1e GD Jacco van der Putten (3) - Merle de Vries (3) / Wouter Olling (2) - Vivian Hegeman (3) 7-5, 3-6, [8-10]
2e GD Koen van der Zouwen (3) - Laura Sterkman (3) / Tim Poorthuis (4) - Natalja Krekelberg (2) 6-1, 6-1
7 april 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 3-5
1e HE Floyd van Houwelingen (3) / Timo de Mooy (2) 6-4, 6-1
2e HE Caio Smidi (3) / Remco Lambers (3) 3-6, 0-6
1e DE Rixt de Jong (3) / Anouk Sinnige (2) 2-6, 0-6
2e DE Dali Tjokrohamidjojo (3) / Federica van Adrichem (2) 0-6, 0-6
 HD Caio Smidi (4) - Ege Melih Azkara (4) / Timo de Mooy (3) - Olger van Gent (2) 7-6, 7-6
 DD Dali Tjokrohamidjojo (3) - Lana Groenvynck (3) / Anouk Sinnige (2) - Sophie van Rosendael (3) 2-6, 3-6
1e GD Lana Groenvynck (3) - Floyd van Houwelingen (4) / Sophie van Rosendael (3) - Olger van Gent (2) 0-6, 7-6, [8-10]
2e GD Rixt de Jong (3) - Ege Melih Azkara (4) / Federica van Adrichem (2) - Timo de Mooy (3) 1-6, 7-6, [10-7]