Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd 2e klasse afdelingnr 2

Stand

GespeeldPunten
L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 7 52
A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 7 29
L.T.C. Soestdijk 1 7 29
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 7 28
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 7 27
T.V. Heerhugowaard 3 7 24
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 7 17
T.V. Hoorn 2 7 17

Uitslagen

2 juni 2019 T.V. Hoorn 2 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
1e HE Joris Kleinloog (3) / Dave Nijhuis (3) 3-6, 6-3, 2-6
2e HE Ruben Hof (3) / Tim Smit (3) 6-4, 4-6, 3-6
1e DE Miriam van der Zee (3) / Karen Nijssen (3) 0-6, 2-6
2e DE Naomi de Kwaadsteniet (4) / Pleun Kramer (3) 2-6, 2-6
 HD Ruben Hof (3) - Charlie Koper (2) / Tim Smit (3) - Robert Kef (3) 5-7, 3-6
 DD / Walkover
1e GD Charlie Koper (2) - Susanne Trik (3) / Pleun Kramer (4) - Robert Kef (3) 7-5, 3-6, [10-6]
2e GD / Walkover
2 juni 2019 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 1-7
1e HE Ytzen Zeilstra (3) / Björn Luitink (2) 2-6, 1-6
2e HE Twan Kok (3) / Karel Blom (3) 5-7, 2-6
1e DE Lisa van Tiel (3) / Beau Blokker (2) 2-6, 2-6
2e DE Moesha van Leeuwen (3) / Myrthe van der Boon (3) 3-6, 0-6
 HD Twan Kok (4) - Ytzen Zeilstra (3) / Björn Luitink (3) - Karel Blom (4) 3-6, 2-6
 DD Daisy de Groot (2) - Myrthe Mooi (2) / Rachel Gans (4) - Myrthe van der Boon (3) 1-6, 6-4, [5-10]
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
2 juni 2019 T.V. De Hout (Alkmaar) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 4-3
1e HE Marck Limmen (3) / Mischa Boschman (3) 4-6, 1-6
2e HE Joey van der Sleen (4) / Steffen Hart (3) 4-6, 1-6
1e DE Marjolein de Langen-Oudegeest (2) / Sanne van den Bor (3) 5-7, 2-6
2e DE Caroline de Vries (3) / Esther Stoop (4) 6-2, 7-5
 HD Marck Limmen (3) - Joey van der Sleen (3) / Kent de Bruin (4) - Steffen Hart (3) 6-4, 6-2
 DD Caroline de Vries (3) - Linda Jelsma (3) / Esther Stoop (3) - Sabine Huijskes (4) 6-0, 7-5
1e GD / Niet Gespeeld
2e GD Joey van der Sleen (3) - Marjolein de Langen-Oudegeest (3) / Sabine Huijskes (4) - Kent de Bruin (4) 6-1, 6-0
2 juni 2019 L.T.C. Soestdijk 1 / A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 6-2
1e HE Jesse Abbey (3) / Nikander Damianos (2) 6-4, 1-6, 4-6
2e HE Jesse Gerritsen (4) / Nick Verkerk (3) 2-6, 2-6
1e DE Coco Bosman (3) / Merel Spaander (3) 6-1, 6-2
2e DE Merel van Zutphen (4) / Sophie van der Horst (4) 7-5, 6-3
 HD Jesse Abbey (3) - Patrick van Houten (4) / Nick Verkerk (3) - Erno Steenbrink (3) 6-4, 6-2
 DD Roos Gerritsen (2) - Steffi Kröger (2) / Sophie van der Horst (3) - Merel Spaander (3) 6-3, 6-2
1e GD Coco Bosman (3) - Patrick van Houten (4) / Merel Spaander (3) - Erno Steenbrink (3) 7-6, 6-2
2e GD Merel van Zutphen (4) - Jesse Gerritsen (3) / Nick Verkerk (3) - Sophie van der Horst (3) 6-2, 6-2

26 mei 2019 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / T.V. De Hout (Alkmaar) 1 7-1
1e HE Björn Luitink (2) / Marck Limmen (3) 6-2, 7-5
2e HE Karel Blom (3) / Mendel Meuffels (3) Walkover
1e DE Myrthe van der Boon (3) / Linda Jelsma (2) 6-4, 4-6, 7-6
2e DE Rachel Gans (4) / Caroline de Vries (3) 2-6, 6-4, 6-2
 HD Xander Spong (2) - Jelmer Broers (3) / Marck Limmen (3) - Joey van der Sleen (3) 6-2, 6-3
 DD Myrthe van der Boon (3) - Beau Blokker (3) / Marjolein de Langen-Oudegeest (3) - Caroline de Vries (3) 4-6, 1-6
1e GD Rachel Gans (4) - Xander Spong (2) / Joey van der Sleen (3) - Caroline de Vries (3) 6-2, 1-6, [14-12]
2e GD Beau Blokker (3) - Karel Blom (4) / Marjolein de Langen-Oudegeest (3) - Marck Limmen (3) 7-5, 6-2
26 mei 2019 T.V. Hoorn 2 / A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 1-7
1e HE Joris Kleinloog (3) / Nikander Damianos (2) 3-6, 6-7
2e HE Ruben Hof (3) / Nick Verkerk (3) 7-6, 5-7, 0-6
1e DE Miriam van der Zee (3) / Merel Spaander (3) 0-6, 2-6
2e DE Naomi de Kwaadsteniet (4) / Sophie van der Horst (4) 1-6, 0-6
 HD Joris Kleinloog (3) - Charlie Koper (2) / Nick Verkerk (3) - Jim van Nieuwkerk (3) 6-4, 4-6, [10-6]
 DD Miriam van der Zee (4) - Naomi de Kwaadsteniet (4) / Merel Spaander (3) - Sophie van der Horst (3) 4-6, 1-6
1e GD Charlie Koper (2) - Miriam van der Zee (4) / Merel Spaander (3) - Nikander Damianos (2) 3-6, 4-6
2e GD Ruben Hof (3) - Naomi de Kwaadsteniet (4) / Sophie van der Horst (3) - Jim van Nieuwkerk (3) 3-6, 3-6
26 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 3 / L.T.C. Soestdijk 1 4-4
1e HE Robert Kef (3) / Jesse Abbey (3) 6-3, 6-4
2e HE Tim Smit (3) / Walkover
1e DE Pleun Kramer (3) / Steffi Kröger (3) 2-6, 0-6
2e DE Julia Enderink (3) / Merel van Zutphen (4) 7-5, 6-4
 HD Robert Kef (3) - Tim Smit (3) / Jesse Abbey (3) - Marco van der Wal (3) 7-6, 2-6, [11-9]
 DD Jente Boersma (2) - Pleun Kramer (4) / Roos Gerritsen (2) - Danielle Lescrauwaet (3) 3-6, 0-3
1e GD Tim Smit (3) - Julia Enderink (3) / Marco van der Wal (3) - Roos Gerritsen (2) 2-6, 0-6
2e GD Pleun Kramer (4) - Robert Kef (3) / Jesse Abbey (3) - Steffi Kröger (2) 3-6, 2-6
26 mei 2019 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 4-4
1e HE Twan Kok (3) / Mischa Boschman (3) 6-7, 1-6
2e HE Ytzen Zeilstra (3) / Kent de Bruin (4) 6-2, 6-4
1e DE Daisy de Groot (2) / Sanne van den Bor (3) 6-2, 6-7, 2-6
2e DE Lisa van Tiel (3) / Esther Stoop (4) 6-3, 4-6, 6-0
 HD Rosco Muller (3) - Twan Kok (4) / Mischa Boschman (2) - Rutger van Gennep (4) 4-6, 6-7
 DD Moesha van Leeuwen (3) - Lisa van Tiel (2) / Sanne van den Bor (4) - Sabine Huijskes (4) 6-4, 6-1
1e GD Ytzen Zeilstra (3) - Moesha van Leeuwen (3) / Kent de Bruin (4) - Esther Stoop (3) 6-2, 6-4
2e GD Rosco Muller (3) - Giulia van Tiel (3) / Rutger van Gennep (4) - Sabine Huijskes (4) 4-6, 6-3, [6-10]

19 mei 2019 A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 7-1
1e HE Nikander Damianos (2) / Dave Nijhuis (3) 6-1, 6-0
2e HE Nick Verkerk (3) / Robert Kef (3) 4-6, 6-1, 6-1
1e DE Merel Spaander (3) / Pleun Kramer (3) 4-6, 6-4, 7-5
2e DE Sophie van der Horst (4) / Julia Enderink (3) 7-5, 3-6, 4-6
 HD Nikander Damianos (2) - Jim van Nieuwkerk (3) / Dave Nijhuis (3) - Tim Smit (3) 6-2, 6-4
 DD Sophie van der Horst (3) - Merel Spaander (3) / Julia Enderink (3) - Jente Boersma (2) 7-5, 6-4
1e GD Sophie van der Horst (3) - Jim van Nieuwkerk (3) / Julia Enderink (3) - Tim Smit (3) 6-2, 4-6, [10-5]
2e GD Merel Spaander (3) - Nick Verkerk (3) / Pleun Kramer (4) - Robert Kef (3) 6-0, 6-0
19 mei 2019 L.T.C. Soestdijk 1 / T.V. Hoorn 2 6-2
1e HE Jesse Abbey (3) / Ruben Hof (3) 7-6, 6-4
2e HE Jesse Gerritsen (4) / Charlie Koper (3) 4-6, 1-6
1e DE Steffi Kröger (3) / Miriam van der Zee (3) 6-4, 6-4
2e DE Coco Bosman (3) / Naomi de Kwaadsteniet (4) 6-1, 6-0
 HD Jesse Abbey (3) - Jeroen Rinkel (4) / Ruben Hof (3) - Charlie Koper (2) 4-6, 1-6
 DD Roos Gerritsen (2) - Merel van Zutphen (4) / Naomi de Kwaadsteniet (4) - Miriam van der Zee (4) 2-6, 6-2, [10-7]
1e GD Jesse Gerritsen (3) - Roos Gerritsen (2) / Charlie Koper (2) - Miriam van der Zee (4) 6-3, 6-4
2e GD Steffi Kröger (2) - Jesse Abbey (3) / Ruben Hof (3) - Naomi de Kwaadsteniet (4) 6-0, 6-4
19 mei 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 0-8
1e HE Steffen Hart (3) / Xander Spong (2) 5-7, 2-6
2e HE Kent de Bruin (4) / Björn Luitink (2) 0-6, 0-6
1e DE Sanne van den Bor (3) / Carmen van Poelgeest (2) 0-6, 0-6
2e DE Sabine Huijskes (4) / Beau Blokker (2) 0-6, 3-6
 HD Mischa Boschman (2) - Rutger van Gennep (4) / Jelmer Broers (3) - Björn Luitink (3) 1-6, 4-6
 DD Sanne van den Bor (4) - Sabine Huijskes (4) / Rachel Gans (4) - Myrthe van der Boon (3) 2-6, 5-7
1e GD Mischa Boschman (2) - Sabine Huijskes (4) / Xander Spong (2) - Rachel Gans (4) 3-6, 4-6
2e GD Sanne van den Bor (4) - Kent de Bruin (4) / Jelmer Broers (3) - Beau Blokker (3) 3-6, 3-6
19 mei 2019 T.V. De Hout (Alkmaar) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 5-3
1e HE Mendel Meuffels (3) / Twan Kok (3) 4-6, 6-2, 6-4
2e HE Marck Limmen (3) / Ytzen Zeilstra (3) 6-3, 6-4
1e DE Marjolein de Langen-Oudegeest (2) / Lisa van Tiel (3) 2-6, 0-6
2e DE Caroline de Vries (3) / Moesha van Leeuwen (3) 6-2, 6-0
 HD Marck Limmen (3) - Joey van der Sleen (3) / Rosco Muller (3) - Twan Kok (4) 7-6, 4-6, [6-10]
 DD Linda Jelsma (3) - Caroline de Vries (3) / Lisa van Tiel (2) - Myrthe Mooi (2) 7-6, 6-2
1e GD Mendel Meuffels (3) - Linda Jelsma (3) / Lisa van Tiel (2) - Rosco Muller (3) 3-6, 7-5, [9-11]
2e GD Marjolein de Langen-Oudegeest (3) - Joey van der Sleen (3) / Giulia van Tiel (3) - Ytzen Zeilstra (3) 6-2, 6-4

12 mei 2019 T.V. Hoorn 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 2-6
1e HE Ruben Hof (3) / Ytzen Zeilstra (3) 3-6, 6-2, 6-4
2e HE Jordi Hermans (4) / Twan Kok (3) 3-6, 4-6
1e DE Daphne Temme (4) / Lisa van Tiel (3) 2-6, 3-6
2e DE Naomi de Kwaadsteniet (4) / Moesha van Leeuwen (3) 2-6, 2-6
 HD Charlie Koper (2) - Ruben Hof (3) / Rosco Muller (3) - Twan Kok (4) 6-7, 6-2, [8-10]
 DD Naomi de Kwaadsteniet (4) - Miriam van der Zee (4) / Daisy de Groot (2) - Lisa van Tiel (2) 0-6, 4-6
1e GD Charlie Koper (2) - Daphne Temme (4) / Rosco Muller (3) - Lisa van Tiel (2) 6-4, 3-6, [7-10]
2e GD Jordi Hermans (4) - Miriam van der Zee (4) / Ytzen Zeilstra (3) - Giulia van Tiel (3) 6-3, 6-1
12 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 3 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 1-7
1e HE Tim Smit (3) / Björn Luitink (2) 7-6, 2-6, 3-6
2e HE Robert Kef (3) / Karel Blom (3) 6-4, 1-6, 6-7
1e DE Pleun Kramer (3) / Myrthe van der Boon (3) 7-6, 6-7, 2-6
2e DE Julia Enderink (3) / Rachel Gans (4) 1-6, 4-6
 HD Robert Kef (3) - Tim Smit (3) / Karel Blom (4) - Jelmer Broers (3) 6-4, 4-6, [10-3]
 DD Jente Boersma (2) - Julia Enderink (3) / Carmen van Poelgeest (2) - Rachel Gans (4) 4-6, 4-6
1e GD Tim Smit (3) - Julia Enderink (3) / Jelmer Broers (3) - Carmen van Poelgeest (2) 6-7, 0-6
2e GD Robert Kef (3) - Pleun Kramer (4) / Björn Luitink (3) - Myrthe van der Boon (3) 6-7, 3-6
12 mei 2019 A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 6-2
1e HE Nikander Damianos (2) / Steffen Hart (3) 6-1, 6-2
2e HE Nick Verkerk (3) / Rutger van Gennep (4) 6-3, 6-1
1e DE Merel Spaander (3) / Esther Stoop (4) 6-1, 6-2
2e DE Sophie van der Horst (4) / Sabine Huijskes (4) 6-1, 6-2
 HD Jim van Nieuwkerk (3) - Nick Verkerk (3) / Rutger van Gennep (4) - Mischa Boschman (2) 4-6, 1-6
 DD Sophie van der Horst (3) - Merel Spaander (3) / Sanne van den Bor (4) - Esther Stoop (3) 5-7, 2-6
1e GD Merel Spaander (3) - Nikander Damianos (2) / Sabine Huijskes (4) - Mischa Boschman (2) 6-2, 6-4
2e GD Sophie van der Horst (3) - Jim van Nieuwkerk (3) / Sanne van den Bor (4) - Steffen Hart (3) 6-2, 6-1
12 mei 2019 L.T.C. Soestdijk 1 / T.V. De Hout (Alkmaar) 1 3-5
1e HE Jesse Abbey (3) / Mendel Meuffels (3) 4-6, 6-2, 6-7
2e HE Jesse Gerritsen (4) / Marck Limmen (3) 2-6, 1-6
1e DE Steffi Kröger (3) / Marjolein de Langen-Oudegeest (2) 3-6, 6-2, 6-3
2e DE Coco Bosman (3) / Caroline de Vries (3) 2-6, 7-6, 6-4
 HD Jesse Gerritsen (3) - Jesse Abbey (3) / Marck Limmen (3) - Mendel Meuffels (3) 6-7, 4-6
 DD Coco Bosman (3) - Steffi Kröger (2) / Caroline de Vries (3) - Linda Jelsma (3) 3-6, 3-6
1e GD Jesse Abbey (3) - Steffi Kröger (2) / Marck Limmen (3) - Linda Jelsma (3) 6-1, 7-5
2e GD Jesse Gerritsen (3) - Merel van Zutphen (4) / Marjolein de Langen-Oudegeest (3) - Mendel Meuffels (3) 2-6, 2-6

22 april 2019 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 8-0
1e HE Xander Spong (2) / Nikander Damianos (2) 6-2, 6-2
2e HE Karel Blom (3) / Jim van Nieuwkerk (3) 6-0, 6-1
1e DE Myrthe van der Boon (3) / Merel Spaander (3) 6-0, 6-3
2e DE Rachel Gans (4) / Sophie van der Horst (4) 6-1, 6-1
 HD Jelmer Broers (3) - Xander Spong (2) / Nikander Damianos (2) - Jim van Nieuwkerk (3) 6-1, 6-2
 DD Beau Blokker (3) - Carmen van Poelgeest (2) / Sophie van der Horst (3) - Merel Spaander (3) 6-2, 6-4
1e GD Xander Spong (2) - Myrthe van der Boon (3) / Nikander Damianos (2) - Merel Spaander (3) 6-1, 6-3
2e GD Jelmer Broers (3) - Beau Blokker (3) / Sophie van der Horst (3) - Jim van Nieuwkerk (3) 6-4, 6-3
22 april 2019 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / L.T.C. Soestdijk 1 5-3
1e HE Twan Kok (3) / Jesse Abbey (3) 3-6, 4-6
2e HE Ytzen Zeilstra (3) / Jesse Gerritsen (4) 3-6, 6-4, 6-2
1e DE Lisa van Tiel (3) / Steffi Kröger (3) 6-4, 6-7, 3-6
2e DE Moesha van Leeuwen (3) / Danielle Lescrauwaet (4) 6-4, 7-6
 HD Twan Kok (4) - Rosco Muller (3) / Jesse Abbey (3) - Jesse Gerritsen (3) 3-6, 6-4, [7-10]
 DD Myrthe Mooi (2) - Lisa van Tiel (2) / Coco Bosman (3) - Steffi Kröger (2) 6-2, 6-4
1e GD Rosco Muller (3) - Lisa van Tiel (2) / Jesse Gerritsen (3) - Coco Bosman (3) 6-7, 6-3, [10-8]
2e GD Ytzen Zeilstra (3) - Giulia van Tiel (3) / Jesse Abbey (3) - Danielle Lescrauwaet (3) 7-5, 4-6, [10-6]
22 april 2019 T.V. De Hout (Alkmaar) 1 / T.V. Hoorn 2 4-4
1e HE Mendel Meuffels (3) / Nick van Rosberg (3) 6-4, 0-6, 7-6
2e HE Joey van der Sleen (4) / Ruben Hof (3) 1-6, 2-6
1e DE Linda Jelsma (2) / Madelief Hageman (2) 1-6, 3-6
2e DE Caroline de Vries (3) / Miriam van der Zee (3) 6-1, 7-6
 HD Joey van der Sleen (3) - Marck Limmen (3) / Charlie Koper (2) - Ruben Hof (3) 3-6, 4-6
 DD Marjolein de Langen-Oudegeest (3) - Linda Jelsma (3) / Madelief Hageman (2) - Naomi de Kwaadsteniet (4) 6-4, 6-2
1e GD Marck Limmen (3) - Marjolein de Langen-Oudegeest (3) / Miriam van der Zee (4) - Charlie Koper (2) 6-4, 6-4
2e GD Mendel Meuffels (3) - Caroline de Vries (3) / Naomi de Kwaadsteniet (4) - Nick van Rosberg (3) 3-6, 6-3, [8-10]
22 april 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
1e HE Rutger van Gennep (4) / Dave Nijhuis (3) 4-6, 0-6
2e HE Richard Lim (4) / Tim Smit (3) 0-6, 2-6
1e DE Sanne van den Bor (3) / Jente Boersma (3) 6-2, 6-2
2e DE Esther Stoop (4) / Pleun Kramer (3) 6-4, 6-3
 HD Kent de Bruin (4) - Rutger van Gennep (4) / Robert Kef (3) - Dave Nijhuis (3) 2-6, 5-7
 DD Sabine Huijskes (4) - Esther Stoop (3) / Jente Boersma (2) - Pleun Kramer (4) 3-6, 5-7
1e GD Richard Lim (4) - Sanne van den Bor (4) / Tim Smit (3) - Jente Boersma (2) 2-6, 6-4, [10-5]
2e GD Kent de Bruin (4) - Sabine Huijskes (4) / Pleun Kramer (4) - Robert Kef (3) 1-6, 1-6

14 april 2019 A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 3-5
1e HE Nikander Damianos (2) / Ytzen Zeilstra (3) 6-0, 6-0
2e HE Nick Verkerk (3) / Twan Kok (3) 6-2, 6-1
1e DE Merel Spaander (3) / Lisa van Tiel (3) 1-6, 5-7
2e DE Sophie van der Horst (4) / Moesha van Leeuwen (3) 4-6, 1-6
 HD Jim van Nieuwkerk (3) - Nick Verkerk (3) / Twan Kok (4) - Rosco Muller (3) 7-5, 1-6, [17-19]
 DD Sophie van der Horst (3) - Merel Spaander (3) / Lisa van Tiel (2) - Myrthe Mooi (2) 2-6, 0-6
1e GD Nikander Damianos (2) - Merel Spaander (3) / Ytzen Zeilstra (3) - Lisa van Tiel (2) 6-3, 6-3
2e GD Jim van Nieuwkerk (3) - Sophie van der Horst (3) / Rosco Muller (3) - Giulia van Tiel (3) 6-4, 3-6, [7-10]
14 april 2019 T.V. Hoorn 2 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 5-3
1e HE Ruben Hof (3) / Steffen Hart (3) 3-6, 4-6
2e HE Charlie Koper (3) / Kent de Bruin (4) 0-6, 6-3, 6-4
1e DE Miriam van der Zee (3) / Minke Kranenborg (3) 6-3, 6-4
2e DE Naomi de Kwaadsteniet (4) / Sabine Huijskes (4) 6-2, 5-7, 6-4
 HD Joris Kleinloog (3) - Ruben Hof (3) / Mischa Boschman (2) - Rutger van Gennep (4) 2-6, 6-4, [13-15]
 DD Naomi de Kwaadsteniet (4) - Miriam van der Zee (4) / Esther Stoop (3) - Sabine Huijskes (4) 6-3, 6-3
1e GD Miriam van der Zee (4) - Charlie Koper (2) / Steffen Hart (3) - Esther Stoop (3) 3-6, 6-3, [7-10]
2e GD Naomi de Kwaadsteniet (4) - Ruben Hof (3) / Kent de Bruin (4) - Sanne van den Bor (4) 6-3, 7-6
14 april 2019 T.V. Heerhugowaard 3 / T.V. De Hout (Alkmaar) 1 4-4
1e HE Robert Kef (3) / Mendel Meuffels (3) 2-6, 2-6
2e HE Dave Nijhuis (3) / Joey van der Sleen (4) 6-2, 6-2
1e DE Jente Boersma (3) / Linda Jelsma (2) 6-4, 5-7, 6-4
2e DE Pleun Kramer (3) / Marjolein de Langen-Oudegeest (2) 5-7, 6-3, 2-6
 HD Dave Nijhuis (3) - Tim Smit (3) / Marck Limmen (3) - Joey van der Sleen (3) 1-6, 6-3, [7-10]
 DD Jente Boersma (2) - Sophie Feller (2) / Caroline de Vries (3) - Marjolein de Langen-Oudegeest (3) 6-7, 0-6
1e GD Tim Smit (3) - Sophie Feller (2) / Marck Limmen (3) - Caroline de Vries (3) 6-4, 6-2
2e GD Robert Kef (3) - Pleun Kramer (4) / Mendel Meuffels (3) - Linda Jelsma (3) 7-5, 3-6, [10-5]
14 april 2019 L.T.C. Soestdijk 1 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 1-7
1e HE Jesse Abbey (3) / Xander Spong (2) 3-6, 1-6
2e HE Patrick van Houten (4) / Björn Luitink (2) 1-6, 1-6
1e DE Coco Bosman (3) / Myrthe van der Boon (3) 5-7, 4-6
2e DE Merel van Zutphen (4) / Rachel Gans (4) 2-6, 2-6
 HD Jesse Abbey (3) - Jesse Gerritsen (3) / Karel Blom (4) - Jelmer Broers (3) 3-6, 2-6
 DD Steffi Kröger (2) - Coco Bosman (3) / Carmen van Poelgeest (2) - Beau Blokker (3) 6-4, 3-6, [10-7]
1e GD Jesse Gerritsen (3) - Steffi Kröger (2) / Xander Spong (2) - Beau Blokker (3) 3-6, 4-6
2e GD Jesse Abbey (3) - Merel van Zutphen (4) / Jelmer Broers (3) - Carmen van Poelgeest (2) 4-6, 0-6

7 april 2019 T.V. De Hout (Alkmaar) 1 / A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Mendel Meuffels (3) / Nikander Damianos (2) 1-6, 2-6
2e HE Joey van der Sleen (4) / Nick Verkerk (3) 0-6, 1-6
1e DE Marjolein de Langen-Oudegeest (2) / Merel Spaander (3) 7-6, 3-6, 4-6
2e DE Caroline de Vries (3) / Sophie van der Horst (4) 6-2, 6-0
 HD Joey van der Sleen (3) - Marck Limmen (3) / Jim van Nieuwkerk (3) - Nick Verkerk (3) 5-7, 6-3, [10-4]
 DD Linda Jelsma (3) - Caroline de Vries (3) / Sophie van der Horst (3) - Merel Spaander (3) 6-1, 7-5
1e GD Mendel Meuffels (3) - Linda Jelsma (3) / Merel Spaander (3) - Nikander Damianos (2) 3-6, 6-3, [2-10]
2e GD Marjolein de Langen-Oudegeest (3) - Marck Limmen (3) / Jim van Nieuwkerk (3) - Sophie van der Horst (3) 6-3, 6-3
7 april 2019 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 4-4
1e HE Ytzen Zeilstra (3) / Robert Kef (3) 3-6, 2-6
2e HE Twan Kok (3) / Tim Smit (3) 3-6, 2-6
1e DE Daisy de Groot (2) / Jente Boersma (3) 6-1, 4-6, 7-5
2e DE Lisa van Tiel (3) / Sophie Feller (3) 6-3, 6-0
 HD Twan Kok (4) - Rosco Muller (3) / Robert Kef (3) - Dave Nijhuis (3) 6-2, 6-4
 DD Moesha van Leeuwen (3) - Lisa van Tiel (2) / Jente Boersma (2) - Sophie Feller (2) 1-6, 3-6
1e GD Rosco Muller (3) - Lisa van Tiel (2) / Dave Nijhuis (3) - Sophie Feller (2) 6-2, 6-1
2e GD Ytzen Zeilstra (3) - Moesha van Leeuwen (3) / Tim Smit (3) - Jente Boersma (2) 5-7, 6-3, [3-10]
7 april 2019 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / T.V. Hoorn 2 8-0
1e HE Xander Spong (2) / Joris Kleinloog (3) 6-2, 6-1
2e HE Björn Luitink (2) / Ruben Hof (3) 6-2, 6-1
1e DE Beau Blokker (2) / Miriam van der Zee (3) 6-1, 6-1
2e DE Rachel Gans (4) / Naomi de Kwaadsteniet (4) 6-0, 6-1
 HD Karel Blom (4) - Jelmer Broers (3) / Charlie Koper (2) - Joris Kleinloog (3) 6-4, 6-4
 DD Carmen van Poelgeest (2) - Beau Blokker (3) / Naomi de Kwaadsteniet (4) - Miriam van der Zee (4) 6-0, 6-2
1e GD Jelmer Broers (3) - Carmen van Poelgeest (2) / Naomi de Kwaadsteniet (4) - Charlie Koper (2) 6-0, 6-1
2e GD Xander Spong (2) - Myrthe van der Boon (3) / Miriam van der Zee (4) - Ruben Hof (3) 6-4, 6-2
7 april 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / L.T.C. Soestdijk 1 2-6
1e HE Mischa Boschman (3) / Jesse Abbey (3) 4-6, 4-6
2e HE Kent de Bruin (4) / Jesse Gerritsen (4) 4-6, 3-6
1e DE Sanne van den Bor (3) / Coco Bosman (3) 5-7, 5-7
2e DE Esther Stoop (4) / Merel van Zutphen (4) 6-4, 6-3
 HD Rutger van Gennep (4) - Steffen Hart (3) / Jesse Abbey (3) - Jesse Gerritsen (3) 6-3, 7-5
 DD Sanne van den Bor (4) - Jasmin Gerritsen (2) / Coco Bosman (3) - Steffi Kröger (2) 7-5, 5-7, [9-11]
1e GD Mischa Boschman (2) - Sabine Huijskes (4) / Steffi Kröger (2) - Jesse Abbey (3) 3-6, 6-2, [7-10]
2e GD Kent de Bruin (4) - Esther Stoop (3) / Danielle Lescrauwaet (3) - Jesse Gerritsen (3) 4-6, 1-6