Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd 2e klasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.V. Hoorn 1 7 42
T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 7 39
T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 7 30
THOR De Bataaf (Den Haag) 3 7 28
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 7 27
T.C. Bosheim (Bussum) 2 7 24
T.V. Pijnacker 1 7 23
T.V. Heerhugowaard 4 7 7

Uitslagen

2 juni 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 3-3
1e HE Martijn Hemmes (3) / Kester Black (3) 0-6, 2-6
2e HE Jack Haslinghuis (5) / Bart Theelen (3) 1-3
1e DE Lotte van der Elst (2) / Marlous Jutte Verkerk (2) 3-6, 7-5, 6-4
2e DE Eva Haslinghuis (3) / Maryvonne Marang (3) 6-3, 6-2
 HD Martijn Hemmes (4) - Jack Haslinghuis (2) / Leo Pijnacker (3) - Bart Theelen (3) 7-5, 1-6, [5-10]
 DD Eva Haslinghuis (2) - Marjolein van de Ven (3) / Marlous Jutte Verkerk (2) - Maryvonne Marang (3) 6-0, 6-0
1e GD / Niet Gespeeld
2e GD / Niet Gespeeld
2 juni 2019 T.V. Hoorn 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 5-1
1e HE Wesley de Kwaadsteniet (3) / Figou Stam (3) 2-6, 6-3, 5-7
2e HE Wouter den Bakker (3) / Remon Schellingerhout (3) 6-2, 6-3
1e DE Annabelle Hageman (3) / Femke Mars (2) 6-4, 5-7, 6-0
2e DE Jitske Frankenhuis (3) / Inge Vijsma (3) 6-0 Opgave
 HD Wesley de Kwaadsteniet (3) - Wouter den Bakker (3) / Willem Boog (3) - Figou Stam (3) 6-1, 6-4
 DD Jitske Frankenhuis (3) - Annabelle Hageman (3) / Femke Mars (3) - Joyce Fennis (3) 7-5, 7-5
1e GD / Niet Gespeeld
2e GD / Niet Gespeeld
2 juni 2019 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.V. Heerhugowaard 4 8-0
1e HE Michiel van der Goes (2) / Nanno Mein (4) 6-1, 6-2
2e HE Junior Geel (3) / Dentrey Veenstra (4) 7-5, 6-3
1e DE Irene Kranendonk (2) / Mitzy Enderink (3) 6-3, 6-4
2e DE Hester Hooyschuur (2) / Ilse Brand (4) 6-4, 7-6
 HD Junior Geel (4) - Maarten Heideman (3) / Nanno Mein (3) - Lasse Reinhard (4) 6-3, 6-2
 DD Irene Kranendonk (2) - DaniŽlle van der Zee (2) / Mitzy Enderink (4) - Kimberley Dol (4) 6-1, 6-1
1e GD Irene Kranendonk (2) - Michiel van der Goes (3) / Ilse Brand (4) - Nanno Mein (3) 6-1, 6-3
2e GD Inge van Wakeren (3) - Maarten Heideman (3) / Mitzy Enderink (4) - Dentrey Veenstra (5) 6-4, 6-3
2 juni 2019 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.V. Pijnacker 1 5-3
1e HE Xavier van der Heijden (3) / Timo Tergau (3) 6-4, 6-2
2e HE Bart Imhoff (4) / Sten Richters (3) 4-6, 1-6
1e DE Shandra de Graaff (2) / Laurie Barendse (3) 6-3, 6-2
2e DE Nadine Gobin (3) / Mirjam Swarte (3) 6-4, 7-5
 HD Xavier van der Heijden (3) - Bart Imhoff (4) / Sten Richters (4) - Timo Tergau (2) 6-7, 3-6
 DD Sanne Bakker (2) - Shandra de Graaff (2) / Bianca de Bruijn (3) - Mirjam Swarte (2) 7-5, 6-4
1e GD Bart Imhoff (4) - Sanne Bakker (2) / Timo Tergau (2) - Bianca de Bruijn (3) Walkover
2e GD Xavier van der Heijden (3) - Nadine Gobin (3) / Sten Richters (4) - Laurie Barendse (4) 6-2, 6-3

30 mei 2019 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.V. Pijnacker 1 5-3
1e HE Michiel van der Goes (2) / Sten Richters (3) 6-2, 6-2
2e HE Junior Geel (3) / Wouter Saraber (5) 6-4, 7-6
1e DE Irene Kranendonk (2) / Mirjam Swarte (3) 6-4, 6-1
2e DE DaniŽlle van der Zee (3) / Laurie Barendse (3) 6-3, 4-6, 3-6
 HD Michiel van der Goes (3) - Junior Geel (4) / Sten Richters (4) - Wouter Saraber (5) 6-7, 7-5, [10-4]
 DD Hester Hooyschuur (2) - Inge van Wakeren (3) / Mirjam Swarte (2) - Bianca de Bruijn (3) 4-6, 6-7
1e GD Irene Kranendonk (2) - Michiel van der Goes (3) / Bianca de Bruijn (3) - Wouter Saraber (5) 6-4, 7-6
2e GD DaniŽlle van der Zee (2) - Junior Geel (4) / Laurie Barendse (4) - Sten Richters (4) 5-7, 1-6

26 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 4 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 0-8
1e HE Lasse Reinhard (4) / Enzo van der Heijden (3) 1-6, 4-6
2e HE Nanno Mein (4) / Xavier van der Heijden (3) 6-4, 6-7, 4-6
1e DE Fleur Bakker (4) / Nadine Gobin (3) 1-6, 5-7
2e DE Ilse Brand (4) / Sanne Bakker (3) 2-6, 1-6
 HD Nanno Mein (3) - Dentrey Veenstra (5) / Maik Gijzen (3) - Enzo van der Heijden (3) 2-6, 3-6
 DD Fleur Bakker (4) - Mitzy Enderink (4) / Nadine Gobin (3) - Shandra de Graaff (2) 1-6, 0-6
1e GD Lasse Reinhard (4) - Mitzy Enderink (4) / Enzo van der Heijden (3) - Shandra de Graaff (2) 1-6, 3-6
2e GD Dentrey Veenstra (5) - Ilse Brand (4) / Maik Gijzen (3) - Sanne Bakker (2) 6-4, 3-6, [7-10]
26 mei 2019 T.V. Hoorn 1 / T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 6-2
1e HE Wesley de Kwaadsteniet (3) / Leo Pijnacker (2) 2-6, 6-7
2e HE Wouter den Bakker (3) / Kester Black (3) 7-6, 6-1
1e DE Annabelle Hageman (3) / Marlous Jutte Verkerk (2) 7-6, 6-4
2e DE Jitske Frankenhuis (3) / Maryvonne Marang (3) 6-1, 6-0
 HD Wouter den Bakker (3) - Wesley de Kwaadsteniet (3) / Leo Pijnacker (3) - Kester Black (3) 1-6, 6-4, [5-10]
 DD Jitske Frankenhuis (3) - Annabelle Hageman (3) / Marlous Jutte Verkerk (2) - Maryvonne Marang (3) 7-5, 6-0
1e GD Jitske Frankenhuis (3) - Wesley de Kwaadsteniet (3) / Marlous Jutte Verkerk (2) - Leo Pijnacker (3) 4-4 Opgave
2e GD Annabelle Hageman (3) - Wouter den Bakker (3) / Maryvonne Marang (3) - Kester Black (3) 6-3, 1-0 Opgave
26 mei 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 4-4
1e HE Figou Stam (3) / Martijn Hemmes (3) 6-0, 6-0
2e HE Remon Schellingerhout (3) / Anne de Jong (4) 6-0, 6-1
1e DE Femke Mars (2) / Lotte van der Elst (2) 6-4, 6-4
2e DE Joyce Fennis (4) / Eva Haslinghuis (3) 0-6, 3-6
 HD Willem Boog (3) - Remon Schellingerhout (4) / Jack Haslinghuis (2) - Martijn Hemmes (4) 2-6, 6-3, [9-11]
 DD Joyce Fennis (3) - Femke Mars (3) / Marjolein van de Ven (3) - Lotte van der Elst (2) 7-5, 3-6, [9-11]
1e GD Willem Boog (3) - Femke Mars (3) / Jack Haslinghuis (2) - Eva Haslinghuis (2) 2-6, 2-6
2e GD Figou Stam (3) - Joyce Fennis (3) / Martijn Hemmes (4) - Marjolein van de Ven (3) 6-3, 7-6

19 mei 2019 T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 5-3
1e HE Leo Pijnacker (2) / Figou Stam (3) 2-6, 2-6
2e HE Stefan Imanse (3) / Remon Schellingerhout (3) 1-6, 6-3, 1-6
1e DE Marlous Jutte Verkerk (2) / Femke Mars (2) 6-2, 6-4
2e DE Maryvonne Marang (3) / Inge Vijsma (3) 6-4, 7-5
 HD Kester Black (3) - Stefan Imanse (3) / Willem Boog (3) - Remon Schellingerhout (4) 6-2, 6-2
 DD Marlous Jutte Verkerk (2) - Maryvonne Marang (3) / Joyce Fennis (3) - Inge Vijsma (3) 6-4, 6-1
1e GD Leo Pijnacker (3) - Marlous Jutte Verkerk (2) / Willem Boog (3) - Joyce Fennis (3) Walkover
2e GD Kester Black (3) - Maryvonne Marang (3) / Figou Stam (3) - Femke Mars (3) Walkover
19 mei 2019 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Heerhugowaard 4 7-1
1e HE Sten Richters (3) / Lasse Reinhard (4) 2-6, 4-6
2e HE Wouter Saraber (5) / Nanno Mein (4) 6-3, 6-4
1e DE Mirjam Swarte (3) / Mitzy Enderink (3) 6-3, 6-0
2e DE Laurie Barendse (3) / Fleur Bakker (4) 6-2, 4-6, 6-4
 HD Sten Richters (4) - Wouter Saraber (5) / Nanno Mein (3) - Lasse Reinhard (4) 4-6, 6-4, [10-8]
 DD Bianca de Bruijn (3) - Mirjam Swarte (2) / Ilse Brand (4) - Fleur Bakker (4) 6-0, 6-2
1e GD Sten Richters (4) - Laurie Barendse (4) / Nanno Mein (3) - Mitzy Enderink (4) 7-5, 6-2
2e GD Wouter Saraber (5) - Bianca de Bruijn (3) / Lasse Reinhard (4) - Ilse Brand (4) 6-4, 6-1
19 mei 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / T.V. Hoorn 1 3-5
1e HE Martijn Hemmes (3) / Nick van Rosberg (3) 2-6
2e HE Yannick Nederpelt (3) / Wouter den Bakker (3) 3-6, 7-6, 6-2
1e DE Marjolein van de Ven (3) / Annabelle Hageman (3) 2-6, 2-6
2e DE Eva Haslinghuis (3) / Jitske Frankenhuis (3) 6-2, 6-1
 HD Jack Haslinghuis (2) - Yannick Nederpelt (3) / Wouter den Bakker (3) - Nick van Rosberg (3) 1-6, 2-6
 DD Marjolein van de Ven (3) - Lotte van der Elst (2) / Rowena Baierl (3) - Jitske Frankenhuis (3) 3-6, 6-1, [10-4]
1e GD Eva Haslinghuis (2) - Jack Haslinghuis (2) / Nick van Rosberg (3) - Jitske Frankenhuis (3) 1-6, 5-7
2e GD Martijn Hemmes (4) - Lotte van der Elst (2) / Wouter den Bakker (3) - Annabelle Hageman (3) Walkover
19 mei 2019 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 5-3
1e HE Enzo van der Heijden (3) / Michiel van der Goes (2) 6-4, 6-4
2e HE Maik Gijzen (3) / Junior Geel (3) 5-7, 4-6
1e DE Shandra de Graaff (2) / Hester Hooyschuur (2) 3-6, 7-5, 6-2
2e DE Sanne Bakker (3) / Irene Kranendonk (2) 4-6, 6-7
 HD Enzo van der Heijden (3) - Xavier van der Heijden (3) / Junior Geel (4) - Michiel van der Goes (3) 6-2, 6-4
 DD Sanne Bakker (2) - Nadine Gobin (3) / Inge van Wakeren (3) - Hester Hooyschuur (2) 6-2, 6-4
1e GD Xavier van der Heijden (3) - Shandra de Graaff (2) / Michiel van der Goes (3) - Irene Kranendonk (2) 6-3, 3-6, [7-10]
2e GD Maik Gijzen (3) - Nadine Gobin (3) / Junior Geel (4) - Inge van Wakeren (3) 6-3, 6-0

12 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 4 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 2-6
1e HE Giovanni Bos (3) / Figou Stam (3) 4-6, 3-6
2e HE Menno Nolten (4) / Remon Schellingerhout (3) 7-6, 5-7, 0-6
1e DE Mitzy Enderink (3) / Inge Vijsma (3) 2-6, 4-6
2e DE Fleur Bakker (4) / Arwa Salam (4) 6-2, 4-6, 1-6
 HD Giovanni Bos (3) - Menno Nolten (4) / Remon Schellingerhout (4) - Willem Boog (3) 7-5, 6-1
 DD Ilse Brand (4) - Fleur Bakker (4) / Joyce Fennis (3) - Inge Vijsma (3) 0-6, 2-6
1e GD Giovanni Bos (3) - Ilse Brand (4) / Willem Boog (3) - Joyce Fennis (3) 6-3, 2-6, [10-6]
2e GD Fleur Bakker (4) - Menno Nolten (4) / Figou Stam (3) - Arwa Salam (4) 6-7, 2-6
12 mei 2019 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.V. Hoorn 1 2-6
1e HE Michiel van der Goes (2) / Alexander Blom (2) 3-6, 2-2 Opgave
2e HE Junior Geel (3) / Wouter den Bakker (3) 2-6, 1-6
1e DE Irene Kranendonk (2) / Annabelle Hageman (3) 6-7, 6-2, 3-6
2e DE DaniŽlle van der Zee (3) / Jitske Frankenhuis (3) 3-6, 1-6
 HD Junior Geel (4) - Maarten Heideman (3) / Wouter den Bakker (3) - Wesley de Kwaadsteniet (3) 2-6, 4-6
 DD Irene Kranendonk (2) - Inge van Wakeren (3) / Annabelle Hageman (3) - Jitske Frankenhuis (3) 6-7, 2-6
1e GD Hester Hooyschuur (2) - Maarten Heideman (3) / Jitske Frankenhuis (3) - Wesley de Kwaadsteniet (3) 6-2, 3-6, [10-4]
2e GD DaniŽlle van der Zee (2) - Michiel van der Goes (3) / Annabelle Hageman (3) - Wouter den Bakker (3) 4-6, 2-6
12 mei 2019 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 2-6
1e HE Sten Richters (3) / Leo Pijnacker (2) 1-6, 6-1, 6-7
2e HE Wouter Saraber (5) / Kester Black (3) 2-6, 2-6
1e DE Laurie Barendse (3) / Marlous Jutte Verkerk (2) 1-6, 6-4, 4-6
2e DE Mirjam Swarte (3) / Maryvonne Marang (3) 4-6, 6-2, 6-1
 HD Wouter Saraber (5) - Timo Tergau (2) / Stefan Imanse (3) - Kester Black (3) 6-1, 7-6
 DD Bianca de Bruijn (3) - Mirjam Swarte (2) / Marlous Jutte Verkerk (2) - Maryvonne Marang (3) 4-6, 4-6
1e GD Bianca de Bruijn (3) - Timo Tergau (2) / Leo Pijnacker (3) - Marlous Jutte Verkerk (2) 6-3, 4-6, [4-10]
2e GD Sten Richters (4) - Laurie Barendse (4) / Stefan Imanse (3) - Maryvonne Marang (3) 5-7, 6-7
12 mei 2019 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 6-2
1e HE Enzo van der Heijden (3) / Piet Koetsier (3) 3-0 Opgave
2e HE Maik Gijzen (3) / Martijn Hemmes (3) 6-2, 6-3
1e DE Nadine Gobin (3) / Eva Haslinghuis (3) 6-1, 7-6
2e DE Sanne Bakker (3) / Marjolein van de Ven (3) 2-6, 6-2, 6-1
 HD Maik Gijzen (3) - Enzo van der Heijden (3) / Jack Haslinghuis (2) - Wieger Moen (2) 6-4, 3-6, [10-12]
 DD Sanne Bakker (2) - Shandra de Graaff (2) / Lotte van der Elst (2) - Marjolein van de Ven (3) 4-6, 6-4, [6-10]
1e GD Enzo van der Heijden (3) - Shandra de Graaff (2) / Eva Haslinghuis (2) - Jack Haslinghuis (2) 6-1, 6-0
2e GD Maik Gijzen (3) - Nadine Gobin (3) / Lotte van der Elst (2) - Martijn Hemmes (4) 6-4, 6-1

22 april 2019 T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 / T.V. Heerhugowaard 4 7-1
1e HE Stefan Imanse (3) / Lasse Reinhard (4) 6-4, 6-3
2e HE Kester Black (3) / Nanno Mein (4) 6-7, 6-0, 7-5
1e DE Marlous Jutte Verkerk (2) / Mitzy Enderink (3) 6-1, 6-1
2e DE Maryvonne Marang (3) / Fleur Bakker (4) 6-2, 7-5
 HD Leo Pijnacker (3) - Bart Theelen (3) / Nanno Mein (3) - Lasse Reinhard (4) 0-6, 2-6
 DD Marlous Jutte Verkerk (2) - Maryvonne Marang (3) / Fleur Bakker (4) - Ilse Brand (4) 6-0, 6-2
1e GD Bart Theelen (3) - Marlous Jutte Verkerk (2) / Nanno Mein (3) - Ilse Brand (4) 6-1, 6-1
2e GD Leo Pijnacker (3) - Maryvonne Marang (3) / Lasse Reinhard (4) - Mitzy Enderink (4) 6-3, 6-1
22 april 2019 T.V. Hoorn 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 6-2
1e HE Gijs Brouwer (1) / Xavier van der Heijden (3) 6-1, 6-1
2e HE Alexander Blom (2) / Enzo van der Heijden (3) 6-2, 6-1
1e DE Jitske Frankenhuis (3) / Shandra de Graaff (2) 1-6, 6-4, 5-7
2e DE Annabelle Hageman (3) / Nadine Gobin (3) 6-4, 7-5
 HD Alexander Blom (2) - Wouter den Bakker (3) / Xavier van der Heijden (3) - Maik Gijzen (3) 6-2, 6-2
 DD Annabelle Hageman (3) - Jitske Frankenhuis (3) / Shandra de Graaff (2) - Sanne Bakker (2) 6-4, 6-7, [10-7]
1e GD Wesley de Kwaadsteniet (3) - Jitske Frankenhuis (3) / Enzo van der Heijden (3) - Sanne Bakker (2) 4-6, 6-3, [10-7]
2e GD Wouter den Bakker (3) - Rowena Baierl (3) / Maik Gijzen (3) - Nadine Gobin (3) 5-7, 6-1, [4-10]
22 april 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 5-3
1e HE Glenn Resodihardjo (2) / Michiel van der Goes (2) 3-6, 6-4, 7-5
2e HE Martijn Hemmes (3) / Junior Geel (3) 3-6, 1-6
1e DE Eva Haslinghuis (3) / Irene Kranendonk (2) 6-0, 6-4
2e DE Marjolein van de Ven (3) / DaniŽlle van der Zee (3) 4-6, 2-6
 HD Glenn Resodihardjo (3) - Jack Haslinghuis (2) / Junior Geel (4) - Michiel van der Goes (3) 6-4, 7-6
 DD Lotte van der Elst (2) - Marjolein van de Ven (3) / Inge van Wakeren (3) - DaniŽlle van der Zee (2) 6-7, 6-3, [11-9]
1e GD Eva Haslinghuis (2) - Jack Haslinghuis (2) / Irene Kranendonk (2) - Michiel van der Goes (3) 6-4, 4-6, [10-7]
2e GD Lotte van der Elst (2) - Martijn Hemmes (4) / Inge van Wakeren (3) - Junior Geel (4) 2-6, 4-6
22 april 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.V. Pijnacker 1 4-4
1e HE Figou Stam (3) / Sten Richters (3) 7-5, 6-1
2e HE Remon Schellingerhout (3) / Wouter Saraber (5) 6-1, 2-6, 6-2
1e DE Inge Vijsma (3) / Mirjam Swarte (3) 0-6, 2-6
2e DE Joyce Fennis (4) / Laurie Barendse (3) 1-6, 2-6
 HD Willem Boog (3) - Figou Stam (3) / Sten Richters (4) - Wouter Saraber (5) 7-5, 7-6
 DD Joyce Fennis (3) - Inge Vijsma (3) / Bianca de Bruijn (3) - Mirjam Swarte (2) 2-6, 2-6
1e GD Figou Stam (3) - Joyce Fennis (3) / Wouter Saraber (5) - Bianca de Bruijn (3) 1-6, 6-2, [10-7]
2e GD Willem Boog (3) - Inge Vijsma (3) / Sten Richters (4) - Laurie Barendse (4) 3-6, 6-7

14 april 2019 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Hoorn 1 2-6
1e HE Sten Richters (3) / Alexander Blom (2) 1-6, 3-6
2e HE Wouter Saraber (5) / Wouter den Bakker (3) 0-6, 0-6
1e DE Mirjam Swarte (3) / Annabelle Hageman (3) 5-7, 4-6
2e DE Laurie Barendse (3) / Jitske Frankenhuis (3) 4-6, 4-6
 HD Sten Richters (4) - Wouter Saraber (5) / Wesley de Kwaadsteniet (3) - Alexander Blom (2) 3-6, 4-6
 DD Bianca de Bruijn (3) - Mirjam Swarte (2) / Rowena Baierl (3) - Annabelle Hageman (3) 7-6, 6-2
1e GD Bianca de Bruijn (3) - Wouter Saraber (5) / Rowena Baierl (3) - Wesley de Kwaadsteniet (3) 6-3, 1-6, [10-5]
2e GD Sten Richters (4) - Laurie Barendse (4) / Annabelle Hageman (3) - Wouter den Bakker (3) 1-6, 6-4, [6-10]
14 april 2019 T.V. Heerhugowaard 4 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 3-5
1e HE Dentrey Veenstra (4) / Martijn Hemmes (3) 6-2, 6-4
2e HE Lasse Reinhard (4) / Piet Koetsier (3) 6-4, 6-3
1e DE Mitzy Enderink (3) / Lotte van der Elst (2) 2-6, 1-6
2e DE Fleur Bakker (4) / Marjolein van de Ven (3) 0-6, 1-6
 HD Nanno Mein (3) - Lasse Reinhard (4) / Jack Haslinghuis (2) - Piet Koetsier (2) 6-4, 6-7, [10-5]
 DD Fleur Bakker (4) - Ilse Brand (4) / Eva Haslinghuis (2) - Marjolein van de Ven (3) 2-6, 1-6
1e GD Nanno Mein (3) - Ilse Brand (4) / Jack Haslinghuis (2) - Eva Haslinghuis (2) 2-6, 2-6
2e GD Dentrey Veenstra (5) - Mitzy Enderink (4) / Martijn Hemmes (4) - Lotte van der Elst (2) Walkover
14 april 2019 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 3-5
1e HE Michiel van der Goes (2) / Leo Pijnacker (2) 6-2, 6-3
2e HE Junior Geel (3) / Kester Black (3) 3-6, 6-4, 1-6
1e DE Irene Kranendonk (2) / Marlous Jutte Verkerk (2) 0-6, 1-6
2e DE DaniŽlle van der Zee (3) / Maryvonne Marang (3) 6-4, 6-4
 HD Junior Geel (4) - Maarten Heideman (3) / Kester Black (3) - Bart Theelen (3) 7-5, 6-4
 DD Hester Hooyschuur (2) - Inge van Wakeren (3) / Marlous Jutte Verkerk (2) - Maryvonne Marang (3) 7-5, 1-6, [8-10]
1e GD Irene Kranendonk (2) - Michiel van der Goes (3) / Marlous Jutte Verkerk (2) - Bart Theelen (3) 6-7, 3-6
2e GD Inge van Wakeren (3) - Maarten Heideman (3) / Maryvonne Marang (3) - Leo Pijnacker (3) 6-7, 6-4, [11-13]
14 april 2019 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 7-1
1e HE Enzo van der Heijden (3) / Figou Stam (3) 7-6, 1-6, 6-4
2e HE Xavier van der Heijden (3) / Remon Schellingerhout (3) 6-3, 6-1
1e DE Shandra de Graaff (2) / Inge Vijsma (3) 2-6, 7-6, 6-7
2e DE Nadine Gobin (3) / Joyce Fennis (4) 6-1, 6-0
 HD Maik Gijzen (3) - Xavier van der Heijden (3) / Willem Boog (3) - Figou Stam (3) 6-3, 6-2
 DD Sanne Bakker (2) - Shandra de Graaff (2) / Joyce Fennis (3) - Inge Vijsma (3) 2-6, 7-5, [10-4]
1e GD Sanne Bakker (2) - Enzo van der Heijden (3) / Willem Boog (3) - Inge Vijsma (3) 6-2, 2-6, [10-6]
2e GD Maik Gijzen (3) - Nadine Gobin (3) / Figou Stam (3) - Joyce Fennis (3) 6-1, 6-1

7 april 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 5-3
1e HE Figou Stam (3) / Michiel van der Goes (2) 4-6, 6-3, 6-4
2e HE Remon Schellingerhout (3) / Junior Geel (3) 6-2, 6-7, 6-2
1e DE Femke Mars (2) / Irene Kranendonk (2) 6-4, 7-6
2e DE Inge Vijsma (3) / Hester Hooyschuur (2) 7-6, 2-6, 6-2
 HD Remon Schellingerhout (4) - Willem Boog (3) / Junior Geel (4) - Maarten Heideman (3) 4-6, 6-3, [8-10]
 DD Inge Vijsma (3) - Joyce Fennis (3) / Hester Hooyschuur (2) - Inge van Wakeren (3) 5-7, 2-6
1e GD Joyce Fennis (3) - Willem Boog (3) / Michiel van der Goes (3) - Irene Kranendonk (2) 6-3, 3-6, [5-10]
2e GD Femke Mars (3) - Figou Stam (3) / Maarten Heideman (3) - Inge van Wakeren (3) 7-6, 2-6, [10-7]
7 april 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / T.V. Pijnacker 1 6-2
1e HE Piet Koetsier (3) / Sten Richters (3) 6-7, 4-6
2e HE Martijn Hemmes (3) / Wouter Saraber (5) 6-3, 6-4
1e DE Eva Haslinghuis (3) / Laurie Barendse (3) 6-4, 6-3
2e DE Marjolein van de Ven (3) / Mirjam Swarte (3) 5-7, 3-6
 HD Piet Koetsier (2) - Jack Haslinghuis (2) / Sten Richters (4) - Wouter Saraber (5) 7-5, 6-7, [10-5]
 DD Marjolein van de Ven (3) - Lotte van der Elst (2) / Bianca de Bruijn (3) - Mirjam Swarte (2) 6-3, 1-6, [10-4]
1e GD Eva Haslinghuis (2) - Jack Haslinghuis (2) / Laurie Barendse (4) - Sten Richters (4) 6-1, 6-4
2e GD Martijn Hemmes (4) - Lotte van der Elst (2) / Bianca de Bruijn (3) - Wouter Saraber (5) 6-3, 6-4
7 april 2019 T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 2-6
1e HE Leo Pijnacker (2) / Enzo van der Heijden (3) 2-6, 4-6
2e HE Stefan Imanse (3) / Xavier van der Heijden (3) 5-7, 6-3, 1-6
1e DE Marlous Jutte Verkerk (2) / Shandra de Graaff (2) 7-5, 7-5
2e DE Maryvonne Marang (3) / Nadine Gobin (3) 3-6, 5-7
 HD Bart Theelen (3) - Leo Pijnacker (3) / Xavier van der Heijden (3) - Maik Gijzen (3) 3-6, 1-6
 DD Marlous Jutte Verkerk (2) - Maryvonne Marang (3) / Shandra de Graaff (2) - Sanne Bakker (2) 2-6, 1-6
1e GD Bart Theelen (3) - Marlous Jutte Verkerk (2) / Enzo van der Heijden (3) - Sanne Bakker (2) 6-1, 3-6, [10-7]
2e GD Stefan Imanse (3) - Maryvonne Marang (3) / Maik Gijzen (3) - Nadine Gobin (3) 2-6, 0-6
7 april 2019 T.V. Hoorn 1 / T.V. Heerhugowaard 4 8-0
1e HE Alexander Blom (2) / Nanno Mein (4) 6-1, 6-4
2e HE Wouter den Bakker (3) / Lasse Reinhard (4) 6-2, 7-5
1e DE Annabelle Hageman (3) / Mitzy Enderink (3) 6-4, 5-7, 6-2
2e DE Jitske Frankenhuis (3) / Fleur Bakker (4) 6-1, 6-1
 HD Wouter den Bakker (3) - Wesley de Kwaadsteniet (3) / Nanno Mein (3) - Lasse Reinhard (4) 6-3, 6-1
 DD Annabelle Hageman (3) - Jitske Frankenhuis (3) / Mitzy Enderink (4) - Fleur Bakker (4) 6-1, 6-4
1e GD Wesley de Kwaadsteniet (3) - Jitske Frankenhuis (3) / Nanno Mein (3) - Mitzy Enderink (4) 6-2, 6-0
2e GD Wouter den Bakker (3) - Annabelle Hageman (3) / Lasse Reinhard (4) - Fleur Bakker (4) 6-4, 6-1