Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 4
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd 1e klasse afdelingnr 4

Stand

GespeeldPunten
Meppeler L.T.C. 1 7 45
T.C. Domstad (Utrecht) 2 7 33
L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7 31
T.C. Bosheim (Bussum) 1 7 31
T.V. Cromwijck (Woerden) 1 7 26
T.C. Zandvoort 4 7 24
T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 7 20
O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 7 14

Uitslagen

2 juni 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / T.C. Zandvoort 4 5-3
1e HE Thijs Buur (2) / Niels Hoefsloot (2) 6-4, 6-2
2e HE Paul Klaver (3) / Colin de Heer (2) 2-6, 5-7
1e DE Suzanne van Soest (2) / Nicky van Bakel (2) 5-7, 7-5, 4-6
2e DE Lidwien Mentink (3) / Kiki Rijk (3) 6-4, 6-3
 HD Thijs Buur (2) - Laurens Deelstra (2) / Colin de Heer (2) - Duco van der Veer (3) 6-1, 7-6
 DD Milou Ettekoven (2) - Suzanne van Soest (3) / Kiki Rijk (3) - Amalia Stuger (2) 6-1, 6-3
1e GD Laurens Deelstra (2) - Lidwien Mentink (2) / Niels Hoefsloot (2) - Amalia Stuger (2) 6-4, 7-5
2e GD Paul Klaver (3) - Milou Ettekoven (2) / Colin de Heer (2) - Nicky van Bakel (2) 5-7, 2-6
2 juni 2019 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 2-6
1e HE Jorrit ter Maat (2) / Joris Hoogland (3) 2-6, 7-5, 6-2
2e HE / Walkover
1e DE Maxim van Ossenbruggen (2) / Ilona Somers (2) 2-6, 1-6
2e DE Fenna Douwes (5) / Warda Ait el Bachir (3) 0-6, 1-6
 HD / Walkover
 DD Fenna Douwes (5) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Ilona Somers (2) - Warda Ait el Bachir (4) 2-6, 3-6
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
2 juni 2019 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 6-2
1e HE Lars Bijsterbosch (2) / Anwar Salam (2) 6-7, 6-0, 6-0
2e HE Stijn Slump (2) / Rick Tania (2) 6-0, 6-0
1e DE Michelle de Haan (2) / Regina Balcune (2) 4-6, 6-2, 6-0
2e DE Isabelle Popma (3) / Kim van Heur (3) 6-4, 6-4
 HD Lars Bijsterbosch (2) - Stijn Slump (4) / Rick Tania (2) - Anwar Salam (2) Walkover
 DD Michelle de Haan (2) - Isabelle Popma (2) / Regina Balcune (2) - Kim van Heur (3) 6-7, 6-3, [9-11]
1e GD Lars Bijsterbosch (2) - Isabelle Popma (2) / Rick Tania (2) - Regina Balcune (2) Walkover
2e GD / Walkover
2 juni 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 6-2
1e HE Floris van den Brink (2) / Ewout Hinnen (2) 6-3, 7-5
2e HE Roderik Bratianu (2) / Nick Broekhof (2) Walkover
1e DE Medy Blankvoort (2) / Eloise de Mooij (2) 6-1, 6-1
2e DE Hester Lange (2) / Renate de Regt (3) 6-2, 6-1
 HD Roderik Bratianu (2) - Floris van den Brink (3) / Ewout Hinnen (2) - Nick Broekhof (2) 7-6, 6-4
 DD Julia van Rosendael (3) - Hester Lange (3) / Eloise de Mooij (3) - Renate de Regt (3) 2-6, 6-1, [10-7]
1e GD Roderik Bratianu (2) - Medy Blankvoort (2) / Ewout Hinnen (2) - Eloise de Mooij (3) Walkover
2e GD Floris van den Brink (3) - Hester Lange (3) / Nick Broekhof (2) - Renate de Regt (3) Walkover

26 mei 2019 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 2-6
1e HE Nick Broekhof (2) / Laurens Deelstra (2) 2-6, 6-4, 3-6
2e HE Ewout Hinnen (2) / Thijs Buur (2) 4-6, 4-6
1e DE Leonie Guijt (2) / Milou Ettekoven (2) 2-6, 6-3, 6-3
2e DE Eloise de Mooij (2) / Lidwien Mentink (3) 1-6, 7-5, 6-2
 HD Nick Broekhof (2) - Willem van den Akker (3) / Thijs Buur (2) - Paul Klaver (3) 4-6, 7-6, [6-10]
 DD Eloise de Mooij (3) - Renate de Regt (3) / Milou Ettekoven (2) - Lidwien Mentink (2) 6-7, 6-4, [6-10]
1e GD Nick Broekhof (2) - Leonie Guijt (2) / Laurens Deelstra (2) - Milou Ettekoven (2) 1-6, 0-2 Opgave
2e GD Ewout Hinnen (2) - Renate de Regt (3) / Paul Klaver (3) - Lidwien Mentink (2) 7-6, 0-6, [3-10]
26 mei 2019 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 3-5
1e HE Jorrit ter Maat (2) / Rick Tania (2) 6-7, 5-7
2e HE Finn Bischof (3) / Anwar Salam (2) 1-6, 6-3, 3-6
1e DE Maxim van Ossenbruggen (2) / Regina Balcune (2) 6-4, 6-4
2e DE Bowien Jonker (4) / Kim van Heur (3) 1-6, 6-4, 6-1
 HD Finn Bischof (3) - Platon Frolov (4) / Anwar Salam (2) - Rick Tania (2) 6-1, 5-7, [5-10]
 DD Maxim van Ossenbruggen (2) - Bowien Jonker (4) / Regina Balcune (2) - Kim van Heur (3) 1-6, 3-6
1e GD Jorrit ter Maat (1) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Yellan Boendermaker (2) - Regina Balcune (2) 6-4, 6-1
2e GD Platon Frolov (4) - Bowien Jonker (4) / Anwar Salam (2) - Kim van Heur (3) 3-6, 1-6
26 mei 2019 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / Meppeler L.T.C. 1 2-6
1e HE Michal Nevřela (2) / Lars Bijsterbosch (2) 2-6, 3-6
2e HE Melvin Hauwert (2) / Stijn Slump (2) 0-6, 0-6
1e DE Ilona Somers (2) / Michelle de Haan (2) 6-0, 2-6, 3-6
2e DE Warda Ait el Bachir (3) / Isabelle Popma (3) 6-0, 6-1
 HD Michal Nevřela (2) - Joris Hoogland (4) / Lars Bijsterbosch (2) - Robin Grit (1) 2-6, 6-3, [10-12]
 DD Warda Ait el Bachir (4) - Ilona Somers (2) / Michelle de Haan (2) - Elysia Pool (2) 6-4, 6-3
1e GD Joris Hoogland (4) - Ilona Somers (2) / Robin Grit (1) - Michelle de Haan (2) 3-6, 5-7
2e GD Melvin Hauwert (3) - Warda Ait el Bachir (4) / Stijn Slump (4) - Isabelle Popma (2) 6-4, 0-6, [2-10]
26 mei 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Zandvoort 4 6-2
1e HE Roderik Bratianu (2) / Niels Hoefsloot (2) 3-4
2e HE Floris van den Brink (2) / Zacharias Aipassa (4) 6-0, 6-2
1e DE Medy Blankvoort (2) / Maud van Gorkom (2) 6-7, 6-4, 6-1
2e DE Julia van Rosendael (3) / Kiki Rijk (3) 2-6, 5-7
 HD Roderik Bratianu (2) - Floris van den Brink (3) / Niels Hoefsloot (2) - Duco van der Veer (3) 6-3, 6-3
 DD Medy Blankvoort (2) - Hester Lange (3) / Anna Brinkmann Adsarias (2) - Kiki Rijk (3) 4-6, 7-6, [11-9]
1e GD Roderik Bratianu (2) - Julia van Rosendael (3) / Duco van der Veer (3) - Maud van Gorkom (2) 7-6, 6-0
2e GD Floris van den Brink (3) - Medy Blankvoort (2) / Zacharias Aipassa (5) - Anna Brinkmann Adsarias (2) 4-6, 6-1, [10-4]

19 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Laurens Deelstra (2) / Floris van den Brink (2) 6-4, 3-1 Opgave
2e HE Thijs Buur (2) / Martijn Helmonds (2) 3-6, 4-6
1e DE Suzanne van Soest (2) / Hester Lange (2) 7-5, 6-1
2e DE Lidwien Mentink (3) / Julia van Rosendael (3) 6-2, 3-6, 3-6
 HD Paul Klaver (3) - Thijs Buur (2) / Roderik Bratianu (2) - Floris van den Brink (3) 2-6, 6-7
 DD Lidwien Mentink (2) - Suzanne van Soest (3) / Medy Blankvoort (2) - Julia van Rosendael (3) 6-4, 6-2
1e GD Laurens Deelstra (2) - Lidwien Mentink (2) / Medy Blankvoort (2) - Roderik Bratianu (2) 6-3, 6-4
2e GD Paul Klaver (3) - Suzanne van Soest (3) / Hester Lange (3) - Floris van den Brink (3) Walkover
19 mei 2019 T.C. Zandvoort 4 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 5-3
1e HE Jesse de Jager (2) / Nick Broekhof (2) 7-5, 6-2
2e HE Niels Hoefsloot (2) / Fabian van der Lans (2) 4-6, 1-6
1e DE Anna Brinkmann Adsarias (2) / Leonie Guijt (2) 1-6, 3-6
2e DE Kiki Rijk (3) / Eloise de Mooij (2) 6-4, 0-6, 6-1
 HD Jesse de Jager (5) - Duco van der Veer (3) / Fabian van der Lans (2) - Ewout Hinnen (2) 6-4, 4-6, [10-8]
 DD Kiki Rijk (3) - Amalia Stuger (2) / Eloise de Mooij (3) - Renate de Regt (3) 6-3, 6-2
1e GD Niels Hoefsloot (2) - Amalia Stuger (2) / Nick Broekhof (2) - Leonie Guijt (2) 3-6, 6-3, [8-10]
2e GD Jesse de Jager (5) - Anna Brinkmann Adsarias (2) / Ewout Hinnen (2) - Renate de Regt (3) 3-6, 7-6, [10-7]
19 mei 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 5-3
1e HE Anwar Salam (2) / Michal Nevřela (2) 3-6, 6-3, 6-3
2e HE Rick Tania (2) / Joris Hoogland (3) 3-6, 6-4, 5-7
1e DE Regina Balcune (2) / Ilona Somers (2) 2-1 Opgave
2e DE Kim van Heur (3) / Warda Ait el Bachir (3) 4-6, 1-6
 HD Anwar Salam (2) - Rick Tania (2) / Melvin Hauwert (3) - Michal Nevřela (2) 6-4, 3-6, [10-1]
 DD Regina Balcune (2) - Kim van Heur (3) / Warda Ait el Bachir (4) - Ilona Somers (2) 1-3 Opgave
1e GD Anwar Salam (2) - Kim van Heur (3) / Michal Nevřela (2) - Warda Ait el Bachir (4) 4-6, 6-3, [7-10]
2e GD / Walkover
19 mei 2019 Meppeler L.T.C. 1 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 8-0
1e HE Lars Bijsterbosch (2) / Jorrit ter Maat (2) 6-3, 6-3
2e HE Stijn Slump (2) / Platon Frolov (3) 6-0, 6-0
1e DE Elysia Pool (2) / Ghislaine van Baal (2) 6-2, 6-4
2e DE Isabelle Popma (3) / Maxim van Ossenbruggen (2) Walkover
 HD Lars Bijsterbosch (2) - Stijn Slump (4) / Platon Frolov (4) - Jorrit ter Maat (1) 6-4, 6-2
 DD Michelle de Haan (2) - Elysia Pool (2) / Ghislaine van Baal (2) - Maxim van Ossenbruggen (2) Walkover
1e GD Robin Grit (1) - Isabelle Popma (2) / Jorrit ter Maat (1) - Ghislaine van Baal (2) 7-6, 6-1
2e GD Maikel Borg (1) - Michelle de Haan (2) / Platon Frolov (4) - Maxim van Ossenbruggen (2) Walkover

12 mei 2019 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 7-1
1e HE Lars Bijsterbosch (2) / Laurens Deelstra (2) 7-6, 6-0
2e HE Stijn Slump (2) / Paul Klaver (3) 6-2, 6-0
1e DE Elysia Pool (2) / Suzanne van Soest (2) 6-2, 6-3
2e DE Michelle de Haan (2) / Lidwien Mentink (3) 6-4, 6-4
 HD Lars Bijsterbosch (2) - Robin Grit (1) / Laurens Deelstra (2) - Thijs Buur (2) 6-2, 7-6
 DD Michelle de Haan (2) - Isabelle Popma (2) / Suzanne van Soest (3) - Milou Ettekoven (2) 2-6, 4-6
1e GD Robin Grit (1) - Elysia Pool (2) / Thijs Buur (2) - Milou Ettekoven (2) 6-2, 6-4
2e GD Stijn Slump (4) - Isabelle Popma (2) / Paul Klaver (3) - Lidwien Mentink (2) 6-4, 2-6, [10-8]
12 mei 2019 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 5-3
1e HE Michal Nevřela (2) / Nick Broekhof (2) 6-1, 6-1
2e HE Joris Hoogland (3) / Ewout Hinnen (2) 6-7, 4-6
1e DE Ilona Somers (2) / Eloise de Mooij (2) 6-4, 6-2
2e DE Warda Ait el Bachir (3) / Leonie Guijt (2) 6-2, 6-3
 HD Melvin Hauwert (3) - Joris Hoogland (4) / Ewout Hinnen (2) - Nick Broekhof (2) 6-2, 6-7, [6-10]
 DD Kika Hogendoorn (2) - Ilona Somers (2) / Renate de Regt (3) - Eloise de Mooij (3) 6-4, 6-4
1e GD Michal Nevřela (2) - Kika Hogendoorn (2) / Nick Broekhof (2) - Leonie Guijt (2) 4-6, 3-6
2e GD Melvin Hauwert (3) - Warda Ait el Bachir (4) / Renate de Regt (3) - Ewout Hinnen (2) 7-5, 6-2
12 mei 2019 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Jorrit ter Maat (2) / Roderik Bratianu (2) 2-0 Opgave
2e HE Mike Luttikhuis (3) / Floris van den Brink (2) 3-6, 6-4, 1-6
1e DE Maxim van Ossenbruggen (2) / Medy Blankvoort (2) 6-2, 7-6
2e DE Ghislaine van Baal (2) / Julia van Rosendael (3) 3-6, 7-6, 7-5
 HD Mike Luttikhuis (2) - Jorrit ter Maat (1) / Roderik Bratianu (2) - Floris van den Brink (3) 2-6, 3-6
 DD Ghislaine van Baal (2) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Medy Blankvoort (2) - Hester Lange (3) 4-6, 2-6
1e GD Jorrit ter Maat (1) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Roderik Bratianu (2) - Julia van Rosendael (3) 3-6, 7-6, [10-1]
2e GD Mike Luttikhuis (2) - Ghislaine van Baal (2) / Floris van den Brink (3) - Hester Lange (3) Walkover
12 mei 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.C. Zandvoort 4 5-3
1e HE Rick Tania (2) / Jesse de Jager (2) 3-6, 4-6
2e HE Anwar Salam (2) / Niels Hoefsloot (2) 6-3, 7-6
1e DE Anjana Suresh (2) / Maud van Gorkom (2) 6-1, 6-4
2e DE Regina Balcune (2) / Amalia Stuger (3) 2-6, 6-2, 6-3
 HD Yellan Boendermaker (2) - Rick Tania (2) / Jesse de Jager (5) - Niels Hoefsloot (2) 7-5, 3-6, [13-11]
 DD Kim van Heur (3) - Anjana Suresh (2) / Maud van Gorkom (2) - Anna Brinkmann Adsarias (2) 3-6, 6-4, [8-10]
1e GD Anwar Salam (2) - Anjana Suresh (2) / Amalia Stuger (2) - Niels Hoefsloot (2) 6-3, 6-1
2e GD Rick Tania (2) - Kim van Heur (3) / Jesse de Jager (5) - Maud van Gorkom (2) 7-5, 3-6, [7-10]

22 april 2019 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 2-6
1e HE Nick Broekhof (2) / Anwar Salam (2) 4-6, 0-1 Opgave
2e HE Fabian van der Lans (2) / Rick Tania (2) 3-6, 0-6
1e DE Leonie Guijt (2) / Anjana Suresh (2) 5-7, 3-6
2e DE Eloise de Mooij (2) / Regina Balcune (2) 2-6, 3-6
 HD Nick Broekhof (2) - Ewout Hinnen (2) / Anwar Salam (2) - Rick Tania (2) 3-6, 6-7
 DD Eloise de Mooij (3) - Renate de Regt (3) / Kim van Heur (3) - Anjana Suresh (2) 6-4, 6-4
1e GD Fabian van der Lans (2) - Leonie Guijt (2) / Anwar Salam (2) - Regina Balcune (2) 6-4, 6-4
2e GD Ewout Hinnen (2) - Renate de Regt (3) / Rick Tania (2) - Kim van Heur (3) 4-6, 2-6
22 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 7-1
1e HE Laurens Deelstra (2) / Jorrit ter Maat (2) 4-6, 6-1, 2-6
2e HE Paul Klaver (3) / Platon Frolov (3) 4-6, 7-5, 6-3
1e DE Suzanne van Soest (2) / Ghislaine van Baal (2) 7-5, 6-4
2e DE Lidwien Mentink (3) / Maxim van Ossenbruggen (2) 6-3, 5-7, 6-3
 HD Laurens Deelstra (2) - Paul Klaver (3) / Jorrit ter Maat (1) - Platon Frolov (4) 4-6, 6-1, [10-8]
 DD Milou Ettekoven (2) - Suzanne van Soest (3) / Ghislaine van Baal (2) - Maxim van Ossenbruggen (2) 6-3, 6-0
1e GD Laurens Deelstra (2) - Milou Ettekoven (2) / Jorrit ter Maat (1) - Maxim van Ossenbruggen (2) 7-6, 3-6, [10-6]
2e GD Paul Klaver (3) - Lidwien Mentink (2) / Platon Frolov (4) - Ghislaine van Baal (2) -Walkover
22 april 2019 T.C. Zandvoort 4 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 3-5
1e HE Jesse den Hartog (2) / Michal Nevřela (2) 7-6, 6-0
2e HE Niels Hoefsloot (2) / Joris Hoogland (3) 2-6, 6-7
1e DE Maud van Gorkom (2) / Ilona Somers (2) 1-6, 6-2, 3-6
2e DE Amalia Stuger (3) / Warda Ait el Bachir (3) 2-6, 6-2, 2-6
 HD Jesse den Hartog (2) - Niels Hoefsloot (2) / Melvin Hauwert (3) - Michal Nevřela (2) 6-2, 6-3
 DD Kiki Rijk (3) - Amalia Stuger (2) / Ilona Somers (2) - Kika Hogendoorn (2) 7-6, 6-4
1e GD Niels Hoefsloot (2) - Maud van Gorkom (2) / Kika Hogendoorn (2) - Michal Nevřela (2) 5-7, 6-7
2e GD Jesse den Hartog (2) - Kiki Rijk (3) / Joris Hoogland (4) - Ilona Somers (2) 4-6, 1-6
22 april 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / Meppeler L.T.C. 1 2-6
1e HE Floris Pagano Mirani (2) / Maikel Borg (1) 3-6, 4-6
2e HE Floris van den Brink (2) / Lars Bijsterbosch (2) 6-1, 4-6, 4-6
1e DE Medy Blankvoort (2) / Elysia Pool (2) 4-6, 1-6
2e DE Julia van Rosendael (3) / Michelle de Haan (2) 3-6, 6-2, 1-6
 HD Roderik Bratianu (2) - Floris Pagano Mirani (2) / Lars Bijsterbosch (2) - Robin Grit (1) 6-7, 0-6
 DD Medy Blankvoort (2) - Julia van Rosendael (3) / Michelle de Haan (2) - Isabelle Popma (2) 6-4, 6-2
1e GD Roderik Bratianu (2) - Hester Lange (3) / Robin Grit (1) - Elysia Pool (2) 2-6, 2-6
2e GD Floris van den Brink (3) - Medy Blankvoort (2) / Maikel Borg (1) - Isabelle Popma (2) 6-3, 6-3

14 april 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Anwar Salam (2) / Floris van den Brink (2) 3-6, 7-6, 7-6
2e HE Rick Tania (2) / Roderik Bratianu (2) 6-3, 4-6, 6-2
1e DE Anjana Suresh (2) / Medy Blankvoort (2) 1-6, 5-7
2e DE Kim van Heur (3) / Julia van Rosendael (3) 2-6, 2-6
 HD Anwar Salam (2) - Rick Tania (2) / Roderik Bratianu (2) - Floris van den Brink (3) 6-2, 6-3
 DD Regina Balcune (2) - Anjana Suresh (2) / Medy Blankvoort (2) - Julia van Rosendael (3) 3-6, 2-6
1e GD Anwar Salam (2) - Regina Balcune (2) / Hester Lange (3) - Roderik Bratianu (2) 1-0 Opgave
2e GD Rick Tania (2) - Kim van Heur (3) / Medy Blankvoort (2) - Floris van den Brink (3) 6-7, 6-7
14 april 2019 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / T.C. Zandvoort 4 2-6
1e HE Jorrit ter Maat (2) / Jesse de Jager (2) 0-6, 2-6
2e HE Finn Bischof (3) / Niels Hoefsloot (2) 7-6, 0-6, 6-4
1e DE Maxim van Ossenbruggen (2) / Anna Brinkmann Adsarias (2) 1-6, 1-6
2e DE Ghislaine van Baal (2) / Kiki Rijk (3) 2-6, 6-1, 4-6
 HD Finn Bischof (3) - Jorrit ter Maat (1) / Niels Hoefsloot (2) - Jesse de Jager (5) 7-6, 5-7, [8-10]
 DD Ghislaine van Baal (2) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Anna Brinkmann Adsarias (2) - Maud van Gorkom (2) 1-6, 6-7
1e GD Jorrit ter Maat (1) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Niels Hoefsloot (2) - Kiki Rijk (3) 6-2, 6-1
2e GD Finn Bischof (3) - Ghislaine van Baal (2) / Jesse de Jager (5) - Maud van Gorkom (2) Walkover
14 april 2019 Meppeler L.T.C. 1 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 6-2
1e HE Lars Bijsterbosch (2) / Nick Broekhof (2) 5-7, 6-3, 6-4
2e HE Robin Grit (2) / Fabian van der Lans (2) 2-6, 0-6
1e DE Elysia Pool (2) / Leonie Guijt (2) 6-7, 6-1, 7-6
2e DE Michelle de Haan (2) / Eloise de Mooij (2) 6-4, 6-2
 HD Lars Bijsterbosch (2) - Robin Grit (1) / Fabian van der Lans (2) - Nick Broekhof (2) 1-6, 7-6, [10-8]
 DD Michelle de Haan (2) - Isabelle Popma (2) / Eloise de Mooij (3) - Renate de Regt (3) 2-6, 6-1, [6-10]
1e GD Robin Grit (1) - Elysia Pool (2) / Nick Broekhof (2) - Leonie Guijt (2) 6-1, 6-3
2e GD Lars Bijsterbosch (2) - Isabelle Popma (2) / Ewout Hinnen (2) - Renate de Regt (3) 7-6, 3-6, [15-13]
14 april 2019 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 2-6
1e HE Melvin Hauwert (2) / Laurens Deelstra (2) 0-6, 2-6
2e HE Joris Hoogland (3) / Paul Klaver (3) 3-6, 4-6
1e DE Ilona Somers (2) / Suzanne van Soest (2) 6-4, 6-2
2e DE Warda Ait el Bachir (3) / Lidwien Mentink (3) 3-6, 4-6
 HD Melvin Hauwert (3) - Michal Nevřela (2) / Thijs Buur (2) - Laurens Deelstra (2) 2-6, 2-6
 DD Warda Ait el Bachir (4) - Kika Hogendoorn (2) / Suzanne van Soest (3) - Lidwien Mentink (2) 4-6, 4-6
1e GD Michal Nevřela (2) - Kika Hogendoorn (2) / Thijs Buur (2) - Suzanne van Soest (3) 6-2, 7-5
2e GD Joris Hoogland (4) - Ilona Somers (2) / Lidwien Mentink (2) - Paul Klaver (3) 6-7, 4-6

7 april 2019 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-5
1e HE Michal Nevřela (2) / Floris van den Brink (2) 3-6, 2-6
2e HE Joris Hoogland (3) / Roderik Bratianu (2) 6-3, 7-5
1e DE Ilona Somers (2) / Medy Blankvoort (2) 6-4, 2-6, 4-6
2e DE Warda Ait el Bachir (3) / Julia van Rosendael (3) 6-4, 7-5
 HD Melvin Hauwert (3) - Michal Nevřela (2) / Floris van den Brink (3) - Roderik Bratianu (2) 7-5, 4-6, [10-3]
 DD Kika Hogendoorn (2) - Ilona Somers (2) / Medy Blankvoort (2) - Julia van Rosendael (3) 1-6, 4-6
1e GD Michal Nevřela (2) - Kika Hogendoorn (2) / Julia van Rosendael (3) - Roderik Bratianu (2) 5-7, 4-6
2e GD Joris Hoogland (4) - Warda Ait el Bachir (4) / Medy Blankvoort (2) - Floris van den Brink (3) 4-6, 5-7
7 april 2019 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 6-2
1e HE Nick Broekhof (2) / Jorrit ter Maat (2) 2-6, 6-1, 7-5
2e HE Ewout Hinnen (2) / Finn Bischof (3) 5-7, 2-6
1e DE Leonie Guijt (2) / Maxim van Ossenbruggen (2) 5-7, 6-2, 6-2
2e DE Eloise de Mooij (2) / Vivien Sandberg (3) 4-6, 4-6
 HD Nick Broekhof (2) - Ewout Hinnen (2) / Jorrit ter Maat (1) - Finn Bischof (3) 6-2, 7-5
 DD Eloise de Mooij (3) - Renate de Regt (3) / Ghislaine van Baal (2) - Vivien Sandberg (3) 6-4, 4-6, [10-6]
1e GD Nick Broekhof (2) - Leonie Guijt (2) / Jorrit ter Maat (1) - Maxim van Ossenbruggen (2) 6-4, 3-6, [10-7]
2e GD Ewout Hinnen (2) - Renate de Regt (3) / Platon Frolov (4) - Ghislaine van Baal (2) 6-4, 6-1
7 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 4-4
1e HE Laurens Deelstra (2) / DaniŽl Fennis (2) 6-2, 3-6, 4-6
2e HE Thijs Buur (2) / Anwar Salam (2) 6-3, 7-5
1e DE Suzanne van Soest (2) / Regina Balcune (2) 6-4, 6-2
2e DE Milou Ettekoven (2) / Kim van Heur (3) 1-6, 6-4, 6-2
 HD Laurens Deelstra (2) - Paul Klaver (3) / DaniŽl Fennis (2) - Rick Tania (2) 6-3, 5-7, [2-10]
 DD Suzanne van Soest (3) - Milou Ettekoven (2) / Kim van Heur (3) - Regina Balcune (2) 7-5, 6-4
1e GD Suzanne van Soest (3) - Thijs Buur (2) / DaniŽl Fennis (2) - Regina Balcune (2) 4-6, 6-3, [2-10]
2e GD Milou Ettekoven (2) - Paul Klaver (3) / Kim van Heur (3) - Rick Tania (2) 1-6, 5-7
7 april 2019 T.C. Zandvoort 4 / Meppeler L.T.C. 1 2-6
1e HE Jesse de Jager (2) / Lars Bijsterbosch (2) 6-7, 6-4, 1-6
2e HE Jesse den Hartog (2) / Robin Grit (2) 6-2, 6-1
1e DE Amalia Stuger (3) / Elysia Pool (2) 2-6, 2-6
2e DE Kiki Rijk (3) / Michelle de Haan (2) 4-6, 6-7
 HD Niels Hoefsloot (2) - Jesse de Jager (5) / Lars Bijsterbosch (2) - Robin Grit (1) 3-6, 2-6
 DD Anna Brinkmann Adsarias (2) - Maud van Gorkom (2) / Michelle de Haan (2) - Isabelle Popma (2) 6-3, 0-6, [10-8]
1e GD Jesse den Hartog (2) - Anna Brinkmann Adsarias (2) / Robin Grit (1) - Elysia Pool (2) 2-6, 6-4, [4-10]
2e GD Niels Hoefsloot (2) - Maud van Gorkom (2) / Lars Bijsterbosch (2) - Isabelle Popma (2) 2-6, 6-2, [5-10]