Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 3
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd 1e klasse afdelingnr 3

Stand

GespeeldPunten
E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7 38
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7 33
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 7 31
U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 7 31
T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7 28
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 7 26
R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 7 23
T.C. Domstad (Utrecht) 3 7 10

Uitslagen

2 juni 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 4-2
1e HE Wilco Geenen (2) / Olivier van Gorkom (2) 6-2, 6-2
2e HE Jasper Baggerman (2) / Daan Eickmans (2) Walkover
1e DE Danique Baart (2) / Pauline Kuijer (3) 6-0, 6-3
2e DE Jamie Jillissen (2) / Amanda Bikker (3) 6-2, 6-2
 HD Jasper Baggerman (2) - Wilco Geenen (1) / Daan Eickmans (2) - Tim van Rodijnen (3) 6-2, 1-6, [9-11]
 DD Janine Hemmes (2) - Jamie Jillissen (3) / Amanda Bikker (3) - Pauline Kuijer (2) 6-1, 6-2
1e GD / Niet Gespeeld
2e GD / Niet Gespeeld
2 juni 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 4-4
1e HE Fons van Sambeek (2) / Bas Haverlag (3) 6-1, 6-2
2e HE Jim Hendrikx (2) / Erik Goris (3) 4-6, 6-2, 6-4
1e DE Mandy Wagemaker (2) / Esmée van der Helm (2) 6-3, 7-6
2e DE Sophie Schouten (3) / Roos van Reek (3) 3-6, 5-7
 HD Jim Hendrikx (2) - Fons van Sambeek (2) / Erik Goris (2) - Bas Haverlag (3) 6-7, 6-4, [7-10]
 DD Sophie Schouten (3) - Mandy Wagemaker (2) / Isabelle Haverlag (1) - Roos van Reek (2) 4-6, 0-6
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
2 juni 2019 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Lars Gillissen (3) / Nick Faessen (2) 2-6, 0-6
2e HE Quint Jessen (3) / Rik van Gerwen (2) 1-6, 0-6
1e DE Britt van Zeelst (2) / Nynke Hamburg (2) 4-6, 6-2, 6-1
2e DE Joes van Geijn (3) / Noesjka Brink (2) 6-1, 5-7, 6-4
 HD Lars Gillissen (4) - Quint Jessen (3) / Nick Faessen (2) - Rik van Gerwen (2) 1-6, 4-6
 DD Joes van Geijn (2) - Britt van Zeelst (2) / Nynke Hamburg (2) - Laura Rijkers (1) 6-4, 7-5
1e GD Britt van Zeelst (2) - Quint Jessen (3) / Laura Rijkers (1) - Nick Faessen (2) 3-6, 6-1, [4-10]
2e GD Joes van Geijn (2) - Lars Gillissen (4) / Noesjka Brink (2) - Rik van Gerwen (2) 4-6, 4-6
2 juni 2019 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-2
1e HE Sander van Dongen (2) / Jordy Visser (2) 3-6, 6-4, 6-3
2e HE Laurens Haxelmans (3) / Alwin van Engelenburg (3) 1-6, 0-6
1e DE Iris Verboven (2) / Bo van Beveren (2) 7-5, 6-2
2e DE Lisa Borckink (2) / Loïs Wagenvoort (3) 6-1, 6-1
 HD Sander van Dongen (2) - Robin Sietsma (3) / Alwin van Engelenburg (2) - Jordy Visser (1) 6-3, 7-5
 DD Lisa Borckink (2) - Iris Verboven (2) / Shanna de Cortie (2) - Loïs Wagenvoort (3) 6-1, 5-7, [13-15]
1e GD / Niet Gespeeld
2e GD / Niet Gespeeld

26 mei 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 4-4
1e HE Rik van Gerwen (2) / Sander van Dongen (2) 1-6, 4-6
2e HE Nick Faessen (2) / Laurens Haxelmans (3) 6-3, 6-3
1e DE Nynke Hamburg (2) / Lisa Borckink (2) 5-7, 6-7
2e DE Noesjka Brink (2) / Iris Verboven (2) 4-6, 2-6
 HD Nick Faessen (2) - Rik van Gerwen (2) / Sander van Dongen (2) - Robin Sietsma (3) 6-2, 6-3
 DD Laura Rijkers (1) - Nynke Hamburg (2) / Lisa Borckink (2) - Iris Verboven (2) 1-6, 6-7
1e GD Nick Faessen (2) - Laura Rijkers (1) / Laurens Haxelmans (3) - Iris Verboven (2) 6-2, 6-3
2e GD Rik van Gerwen (2) - Noesjka Brink (2) / Robin Sietsma (3) - Lisa Borckink (2) 6-7, 6-3, [10-7]
26 mei 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 6-2
1e HE Wilco Geenen (2) / Erik Goris (3) 6-3, 6-3
2e HE Jasper Baggerman (2) / Bas Haverlag (3) 6-1, 6-1
1e DE Danique Baart (2) / Isabelle Haverlag (2) 7-5, 6-3
2e DE Jamie Jillissen (2) / Esmée van der Helm (2) 7-5, 6-7, 7-6
 HD Jasper Baggerman (2) - Wilco Geenen (1) / Erik Goris (2) - Bas Haverlag (3) 7-5, 6-7, [10-8]
 DD Danique Baart (2) - Janine Hemmes (2) / Isabelle Haverlag (1) - Roos van Reek (2) 2-6, 1-6
1e GD Wilco Geenen (1) - Jamie Jillissen (3) / Bas Haverlag (3) - Roos van Reek (2) Walkover
2e GD John Naaktgeboren (2) - Janine Hemmes (2) / Erik Goris (2) - Esmée van der Helm (3) Walkover
26 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 2-6
1e HE Olivier van Gorkom (2) / Jim Hendrikx (2) 7-6, 5-7, 6-0
2e HE Daan Eickmans (2) / Max van Nunen (2) 3-6, 6-4, 4-6
1e DE Pauline Kuijer (3) / Renée van Bommel (2) 7-6, 1-6, 5-7
2e DE Amanda Bikker (3) / Sophie Schouten (3) 3-6, 6-4, 3-6
 HD Olivier van Gorkom (2) - Tim van Rodijnen (3) / Jochem Mol (2) - Jim Hendrikx (2) 3-6, 6-2, [7-10]
 DD Pauline Kuijer (2) - Amanda Bikker (3) / Sophie Schouten (3) - Min Chae Kim (3) 3-6, 3-6
1e GD Olivier van Gorkom (2) - Amanda Bikker (3) / Jochem Mol (2) - Sophie Schouten (3) 5-7, 2-6
2e GD Tim van Rodijnen (3) - Pauline Kuijer (2) / Max van Nunen (3) - Min Chae Kim (3) 7-5, 6-4
26 mei 2019 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-6
1e HE Lars Gillissen (3) / Jordy Visser (2) 6-0, 0-6, 1-6
2e HE Eric van Nunen (3) / Alwin van Engelenburg (3) 3-6, 3-6
1e DE Britt van Zeelst (2) / Shanna de Cortie (2) 6-1, 4-6, 3-6
2e DE Joes van Geijn (3) / Loïs Wagenvoort (3) Walkover
 HD Lars Gillissen (4) - Eric van Nunen (3) / Alwin van Engelenburg (2) - Jordy Visser (1) 1-6, 2-6
 DD Joes van Geijn (2) - Britt van Zeelst (2) / Shanna de Cortie (2) - Loïs Wagenvoort (3) 6-2, 6-4
1e GD Eric van Nunen (3) - Britt van Zeelst (2) / Loïs Wagenvoort (3) - Jordy Visser (1) 6-3, 3-6, [8-10]
2e GD Lars Gillissen (4) - Joes van Geijn (2) / Shanna de Cortie (2) - Alwin van Engelenburg (2) 4-6, 2-6

19 mei 2019 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 6-2
1e HE Sander van Dongen (2) / Benedikt Heinrichs (3) 6-2, 6-3
2e HE Laurens Haxelmans (3) / Eric van Nunen (3) 6-1, 1-6, 4-6
1e DE Iris Verboven (2) / Britt van Zeelst (2) 6-4, 6-1
2e DE Lisa Borckink (2) / Joes van Geijn (3) 7-6, 6-1
 HD Sander van Dongen (2) - Robin Sietsma (3) / Eric van Nunen (3) - Benedikt Heinrichs (4) 6-0, 6-1
 DD Lisa Borckink (2) - Iris Verboven (2) / Joes van Geijn (2) - Britt van Zeelst (2) 6-7, 6-3, [8-10]
1e GD Lisa Borckink (2) - Robin Sietsma (3) / Eric van Nunen (3) - Joes van Geijn (2) 6-4, 7-6
2e GD Iris Verboven (2) - Laurens Haxelmans (3) / Britt van Zeelst (2) - Benedikt Heinrichs (4) 6-2, 6-2
19 mei 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-3
1e HE Jim Hendrikx (2) / Wilco Geenen (2) 7-6, 7-6
2e HE Fons van Sambeek (2) / Jasper Baggerman (2) 6-0, 6-3
1e DE Mandy Wagemaker (2) / Danique Baart (2) Walkover
2e DE Sophie Schouten (3) / Jamie Jillissen (2) 3-6, 5-7
 HD Fons van Sambeek (2) - Jim Hendrikx (2) / Wilco Geenen (1) - Jasper Baggerman (2) 3-6, 2-6
 DD Mandy Wagemaker (2) - Sophie Schouten (3) / Danique Baart (2) - Janine Hemmes (2) 6-1, 6-0
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
19 mei 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-6
1e HE Jordy Visser (2) / Nick Faessen (2) 6-1, 0-6, 3-6
2e HE Alwin van Engelenburg (3) / Jip van Assendelft (2) 6-2, 3-6, 4-6
1e DE Shanna de Cortie (2) / Noesjka Brink (2) 6-7, 6-7
2e DE Bo van Beveren (2) / Nynke Hamburg (2) 3-6, 0-6
 HD Lody Teeuwsen (2) - Jordy Visser (1) / Jip van Assendelft (2) - Rik van Gerwen (2) 6-2, 6-4
 DD Shanna de Cortie (2) - Loïs Wagenvoort (3) / Nynke Hamburg (2) - Laura Rijkers (1) 4-6, 6-1, [10-8]
1e GD Jordy Visser (1) - Loïs Wagenvoort (3) / Nick Faessen (2) - Laura Rijkers (1) 3-6, 4-6
2e GD Alwin van Engelenburg (2) - Shanna de Cortie (2) / Rik van Gerwen (2) - Noesjka Brink (2) 1-6, 2-6
19 mei 2019 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 7-1
1e HE Erik Goris (3) / Olivier van Gorkom (2) 6-2, 6-4
2e HE Bas Haverlag (3) / Tim van Rodijnen (3) 6-0, 6-2
1e DE Esmée van der Helm (2) / Birgit Heijnemans (3) 6-1, 6-2
2e DE Roos van Reek (3) / Amanda Bikker (3) 7-6, 6-3
 HD Erik Goris (2) - Bas Haverlag (3) / Olivier van Gorkom (2) - Tim van Rodijnen (3) 6-2, 6-4
 DD Isabelle Haverlag (1) - Roos van Reek (2) / Amanda Bikker (3) - Pauline Kuijer (2) 6-1, 6-1
1e GD Erik Goris (2) - Isabelle Haverlag (1) / Olivier van Gorkom (2) - Pauline Kuijer (2) 7-5, 7-6
2e GD Bas Haverlag (3) - Esmée van der Helm (3) / Tim van Rodijnen (3) - Birgit Heijnemans (3) 3-6, 4-6

12 mei 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 5-3
1e HE Fons van Sambeek (2) / Sander van Dongen (2) 6-1, 7-5
2e HE Jim Hendrikx (2) / Laurens Haxelmans (3) 6-2, 6-2
1e DE Mandy Wagemaker (2) / Iris Verboven (2) 2-6, 7-6, 4-6
2e DE Sophie Schouten (3) / Lisa Borckink (2) 7-5, 6-3
 HD Fons van Sambeek (2) - Jim Hendrikx (2) / Sander van Dongen (2) - Robin Sietsma (3) 7-6, 5-7, [9-11]
 DD Sophie Schouten (3) - Mandy Wagemaker (2) / Lisanne van Riet (2) - Iris Verboven (2) 6-3, 6-2
1e GD Jochem Mol (2) - Mandy Wagemaker (2) / Lisa Borckink (2) - Robin Sietsma (3) 3-6, 6-0, [4-10]
2e GD Fons van Sambeek (2) - Sophie Schouten (3) / Iris Verboven (2) - Laurens Haxelmans (3) 6-4, 6-2
12 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Olivier van Gorkom (2) / Jip van Assendelft (2) 6-4, 7-6
2e HE Daan Eickmans (2) / Nick Faessen (2) 1-6, 3-6
1e DE Pauline Kuijer (3) / Nynke Hamburg (2) 6-1, 4-6, 6-3
2e DE Birgit Heijnemans (3) / Noesjka Brink (2) 6-4, 3-6, 3-6
 HD Daan Eickmans (2) - Tim van Rodijnen (3) / Jip van Assendelft (2) - Nick Faessen (2) 6-7, 4-6
 DD Amanda Bikker (3) - Birgit Heijnemans (3) / Noesjka Brink (2) - Nynke Hamburg (2) 6-1, 3-6, [7-10]
1e GD Olivier van Gorkom (2) - Pauline Kuijer (2) / Nick Faessen (2) - Noesjka Brink (2) 2-6, 4-6
2e GD Tim van Rodijnen (3) - Amanda Bikker (3) / Jip van Assendelft (2) - Nynke Hamburg (2) Walkover
12 mei 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 5-3
1e HE Wilco Geenen (2) / Eric van Nunen (3) 6-1, 6-0
2e HE Jasper Baggerman (2) / Roger Vrencken (3) Walkover
1e DE Danique Baart (2) / Laura Heinrichs (1) Walkover
2e DE Jamie Jillissen (2) / Joes van Geijn (3) 4-6, 4-6
 HD Wilco Geenen (1) - John Naaktgeboren (2) / Roger Vrencken (5) - Eric van Nunen (3) 6-1, 6-4
 DD Danique Baart (2) - Jamie Jillissen (3) / Laura Heinrichs (2) - Joes van Geijn (2) 2-6, 3-6
1e GD Wilco Geenen (1) - Danique Baart (2) / Eric van Nunen (3) - Laura Heinrichs (2) 7-6, 6-3
2e GD Jasper Baggerman (2) - Janine Hemmes (2) / Roger Vrencken (5) - Joes van Geijn (2) 6-3, 6-1
12 mei 2019 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 3-5
1e HE Bas Haverlag (3) / Jordy Visser (2) 3-6, 1-6
2e HE Erik Goris (3) / Lody Teeuwsen (2) 5-7, 1-6
1e DE Esmée van der Helm (2) / Shanna de Cortie (2) 6-2, 6-4
2e DE Isabelle Haverlag (2) / Gina Dittmann (2) 3-6, 1-6
 HD Erik Goris (2) - Bas Haverlag (3) / Alwin van Engelenburg (2) - Lody Teeuwsen (2) 7-5, 3-6, [3-10]
 DD Isabelle Haverlag (1) - Esmée van der Helm (3) / Gina Dittmann (2) - Loïs Wagenvoort (3) 6-0, 6-3
1e GD Isabelle Haverlag (1) - Erik Goris (2) / Gina Dittmann (2) - Jordy Visser (1) 7-5, 6-3
2e GD Esmée van der Helm (3) - Bas Haverlag (3) / Shanna de Cortie (2) - Lody Teeuwsen (2) 2-6, 4-6

22 april 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 6-2
1e HE Rik van Gerwen (2) / Bas Haverlag (3) 6-3, 6-2
2e HE Nick Faessen (2) / Erik Goris (3) 2-6, 6-1, 6-2
1e DE Nynke Hamburg (2) / Esmée van der Helm (2) 2-6, 3-6
2e DE Noesjka Brink (2) / Isabelle Haverlag (2) 6-3, 5-7, 6-3
 HD Nick Faessen (2) - Jip van Assendelft (2) / Erik Goris (2) - Bas Haverlag (3) 6-1, 6-4
 DD Noesjka Brink (2) - Nynke Hamburg (2) / Isabelle Haverlag (1) - Esmée van der Helm (3) Walkover
1e GD Jip van Assendelft (2) - Nynke Hamburg (2) / Erik Goris (2) - Isabelle Haverlag (1) 6-4, 4-6, [10-8]
2e GD Rik van Gerwen (2) - Noesjka Brink (2) / Bas Haverlag (3) - Esmée van der Helm (3) 6-2, 6-2
22 april 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 8-0
1e HE Jordy Visser (2) / Olivier van Gorkom (2) 6-2, 1-6, 6-1
2e HE Lody Teeuwsen (2) / Daan Eickmans (2) 6-2, 6-3
1e DE Shanna de Cortie (2) / Amanda Bikker (3) 6-1, 6-0
2e DE Isabel Heupgen (3) / Birgit Heijnemans (3) 6-2, 6-2
 HD Alwin van Engelenburg (2) - Jordy Visser (1) / Olivier van Gorkom (2) - Tim van Rodijnen (3) 7-5, 6-4
 DD Shanna de Cortie (2) - Loïs Wagenvoort (3) / Amanda Bikker (3) - Pauline Kuijer (2) 6-3, 6-4
1e GD Alwin van Engelenburg (2) - Shanna de Cortie (2) / Tim van Rodijnen (3) - Pauline Kuijer (2) 6-2, 6-4
2e GD Lody Teeuwsen (2) - Isabel Heupgen (3) / Daan Eickmans (2) - Birgit Heijnemans (3) 7-5, 6-3
22 april 2019 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 1-7
1e HE Quint Jessen (3) / Fons van Sambeek (2) 3-6, 4-6
2e HE Lars Gillissen (3) / Jim Hendrikx (2) 2-5 Opgave
1e DE Laura Heinrichs (1) / Mandy Wagemaker (2) 6-1, 6-4
2e DE Joes van Geijn (3) / Sophie Schouten (3) 2-6, 4-6
 HD Quint Jessen (3) - Lars Gillissen (4) / Fons van Sambeek (2) - Jim Hendrikx (2) 1-6, 0-6
 DD Britt van Zeelst (2) - Laura Heinrichs (2) / Mandy Wagemaker (2) - Sophie Schouten (3) 4-6, 4-6
1e GD Quint Jessen (3) - Britt van Zeelst (2) / Mandy Wagemaker (2) - Jochem Mol (2) 1-6, 2-6
2e GD Lars Gillissen (4) - Joes van Geijn (2) / Fons van Sambeek (2) - Sophie Schouten (3) 1-6, 1-6
22 april 2019 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-4
1e HE Sander van Dongen (2) / John Naaktgeboren (2) 6-4, 6-4
2e HE Laurens Haxelmans (3) / Jasper Baggerman (2) Walkover
1e DE Lisanne van Riet (2) / Danique Baart (2) Walkover
2e DE Iris Verboven (2) / Jamie Jillissen (2) 6-7, 5-7
 HD Laurens Haxelmans (3) - Robin Sietsma (3) / Wilco Geenen (1) - John Naaktgeboren (2) 3-6, 5-7
 DD Iris Verboven (2) - Lisanne van Riet (2) / Janine Hemmes (2) - Jamie Jillissen (3) 1-6, 7-6, [11-9]
1e GD Sander van Dongen (2) - Lisanne van Riet (2) / Jasper Baggerman (2) - Janine Hemmes (2) 5-7, 4-6
2e GD Robin Sietsma (3) - Iris Verboven (2) / Danique Baart (2) - John Naaktgeboren (2) 7-6, 6-4

14 april 2019 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 4-4
1e HE Erik Goris (3) / Quint Jessen (3) 6-4, 6-0
2e HE Bas Haverlag (3) / Lars Gillissen (3) 7-6, 6-4
1e DE Isabelle Haverlag (2) / Laura Heinrichs (1) 4-6, 0-6
2e DE Esmée van der Helm (2) / Joes van Geijn (3) 0-6, 4-6
 HD Erik Goris (2) - Bas Haverlag (3) / Lars Gillissen (4) - Quint Jessen (3) 6-2, 6-3
 DD Isabelle Haverlag (1) - Esmée van der Helm (3) / Laura Heinrichs (2) - Britt van Zeelst (2) 3-6, 6-4, [8-10]
1e GD Erik Goris (2) - Isabelle Haverlag (1) / Quint Jessen (3) - Britt van Zeelst (2) 6-0, 6-0
2e GD Bas Haverlag (3) - Esmée van der Helm (3) / Lars Gillissen (4) - Joes van Geijn (2) 6-7, 6-2, [5-10]
14 april 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
1e HE Wilco Geenen (2) / Lody Teeuwsen (2) 6-2, 7-5
2e HE Maico Egbers (2) / Jordy Visser (2) 4-6, 5-7
1e DE Jamie Jillissen (2) / Shanna de Cortie (2) 5-7, 2-6
2e DE Sanne Schalekamp (2) / Annelie de Vries (2) 4-6, 6-4, 6-3
 HD Wilco Geenen (1) - Maico Egbers (3) / Alwin van Engelenburg (2) - Lody Teeuwsen (2) 6-3, 2-6, [10-7]
 DD Jamie Jillissen (3) - Janine Hemmes (2) / Shanna de Cortie (2) - Loïs Wagenvoort (3) 4-6, 6-3, [10-6]
1e GD Wilco Geenen (1) - Danique Baart (2) / Jordy Visser (1) - Annelie de Vries (2) 6-4, 6-1
2e GD Maico Egbers (3) - Jamie Jillissen (3) / Alwin van Engelenburg (2) - Shanna de Cortie (2) 5-7, 1-6
14 april 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-3
1e HE Jim Hendrikx (2) / Nick Faessen (2) 6-3, 2-6, 4-6
2e HE Fons van Sambeek (2) / Jip van Assendelft (2) 6-4, 3-6, 6-3
1e DE Mandy Wagemaker (2) / Nynke Hamburg (2) 6-2, 6-2
2e DE Sophie Schouten (3) / Noesjka Brink (2) 5-7, 6-2, 3-6
 HD Jochem Mol (2) - Jim Hendrikx (2) / Rik van Gerwen (2) - Nick Faessen (2) 7-6, 2-6, [5-10]
 DD Sophie Schouten (3) - Mandy Wagemaker (2) / Noesjka Brink (2) - Nynke Hamburg (2) 6-1, 6-0
1e GD Jochem Mol (2) - Mandy Wagemaker (2) / Rik van Gerwen (2) - Nynke Hamburg (2) 3-6, 6-2, [10-7]
2e GD Fons van Sambeek (2) - Renée van Bommel (2) / Jip van Assendelft (2) - Noesjka Brink (2) 6-4, 6-4
14 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
1e HE Daan Eickmans (2) / Sander van Dongen (2) 2-6, 2-6
2e HE Olivier van Gorkom (2) / Robin Sietsma (2) 4-6, 6-4, 6-0
1e DE Pauline Kuijer (3) / Lisa Borckink (2) 3-6, 3-6
2e DE Amanda Bikker (3) / Iris Verboven (2) 1-6, 1-6
 HD Daan Eickmans (2) - Tim van Rodijnen (3) / Sander van Dongen (2) - Laurens Haxelmans (3) 2-6, 3-6
 DD Amanda Bikker (3) - Birgit Heijnemans (3) / Lisa Borckink (2) - Iris Verboven (2) 3-6, 4-6
1e GD Pauline Kuijer (2) - Olivier van Gorkom (2) / Laurens Haxelmans (3) - Iris Verboven (2) 5-7, 6-2, [10-4]
2e GD Tim van Rodijnen (3) - Birgit Heijnemans (3) / Robin Sietsma (3) - Lisa Borckink (2) 4-6, 6-7

7 april 2019 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 4-4
1e HE Sander van Dongen (2) / Erik Goris (3) 6-7, 6-3, 6-3
2e HE Laurens Haxelmans (3) / Bas Haverlag (3) 2-6, 3-6
1e DE Lisa Borckink (2) / Isabelle Haverlag (2) 6-1, 6-3
2e DE Iris Verboven (2) / Esmée van der Helm (2) 7-5, 3-6, 1-6
 HD Robin Sietsma (3) - Sander van Dongen (2) / Erik Goris (2) - Bas Haverlag (3) 6-4, 6-4
 DD Iris Verboven (2) - Lisa Borckink (2) / Isabelle Haverlag (1) - Esmée van der Helm (3) 5-7, 0-6
1e GD Iris Verboven (2) - Laurens Haxelmans (3) / Isabelle Haverlag (1) - Erik Goris (2) 2-6, 6-7
2e GD Lisa Borckink (2) - Robin Sietsma (3) / Esmée van der Helm (3) - Bas Haverlag (3) 6-1, 7-5
7 april 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-4
1e HE Jip van Assendelft (2) / Jasper Baggerman (2) 3-6, 3-6
2e HE Rik van Gerwen (2) / Wilco Geenen (2) 4-6, 1-6
1e DE Nynke Hamburg (2) / Danique Baart (2) 6-2, 6-0
2e DE Noesjka Brink (2) / Jamie Jillissen (2) 6-7, 0-6
 HD Nick Faessen (2) - Rik van Gerwen (2) / Jasper Baggerman (2) - John Naaktgeboren (2) 6-3, 6-0
 DD Noesjka Brink (2) - Nynke Hamburg (2) / Danique Baart (2) - Janine Hemmes (2) 6-2, 6-2
1e GD Nick Faessen (2) - Noesjka Brink (2) / Wilco Geenen (1) - Jamie Jillissen (3) 5-7, 4-6
2e GD Jip van Assendelft (2) - Nynke Hamburg (2) / John Naaktgeboren (2) - Janine Hemmes (2) 1-6, 6-2, [10-8]
7 april 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 2-6
1e HE Lody Teeuwsen (2) / Fons van Sambeek (2) 3-6, 4-6
2e HE Alwin van Engelenburg (3) / Jochem Mol (2) 0-6, 1-6
1e DE Shanna de Cortie (2) / Mandy Wagemaker (2) 1-6, 3-6
2e DE Isabel Heupgen (3) / Sophie Schouten (3) 3-6, 0-6
 HD Lody Teeuwsen (2) - Jordy Visser (1) / Fons van Sambeek (2) - Jochem Mol (2) 3-6, 7-5, [10-8]
 DD Shanna de Cortie (2) - Loïs Wagenvoort (3) / Sophie Schouten (3) - Charlotte Haas (3) 3-6, 6-4, [8-10]
1e GD Isabel Heupgen (3) - Jordy Visser (1) / Mandy Wagemaker (2) - Jochem Mol (2) 0-6, 2-6
2e GD Shanna de Cortie (2) - Alwin van Engelenburg (2) / Charlotte Haas (3) - Fons van Sambeek (2) 7-5 Opgave
7 april 2019 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 8-0
1e HE Quint Jessen (3) / Daan Eickmans (2) 7-5, 7-5
2e HE Lars Gillissen (3) / Tim van Rodijnen (3) 6-1, 6-2
1e DE Laura Heinrichs (1) / Birgit Heijnemans (3) 6-3, 6-1
2e DE Joes van Geijn (3) / Amanda Bikker (3) 5-7, 6-1, 6-4
 HD Quint Jessen (3) - Lars Gillissen (4) / Daan Eickmans (2) - Tim van Rodijnen (3) 7-6, 6-4
 DD Laura Heinrichs (2) - Britt van Zeelst (2) / Pauline Kuijer (2) - Birgit Heijnemans (3) 6-0, 6-3
1e GD Quint Jessen (3) - Britt van Zeelst (2) / Tim van Rodijnen (3) - Pauline Kuijer (2) 6-3, 3-6, [10-7]
2e GD Lars Gillissen (4) - Joes van Geijn (2) / Daan Eickmans (2) - Amanda Bikker (3) 6-0, 6-1